Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) petyaaa6 válasza nggabi (#3099) üzenetére


petyaaa6
tag

Aha,köszi!
Igazából nagyon jókat a HTC-ről írtak a sensation xe-ről. Az arc s ről is baromijókat,csak az picit gyenge Talán.. Most ezt az Iont favorizálom,ennek nézek majd jobban utánna. Note az nekem már picit túl nagy :D
A galaxy s2 se lehet rossz :)
Köszi!

Huawei p6 - perfect for business..and for everything

(#3102) jooker82 válasza petyaaa6 (#3101) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szerintem,még ezt nézd meg,külföldön pozitiv véleményeket irnak róla,itthon e hónapban jelenik meg függetlenül és a Ténél....
100 alatt kezd.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#3103) medosz11


medosz11
tag

Sziasztok! Szerintetek melyiket lenne érdemes megvennem?
LG E400 Optimus L3 vagy Huawei Ascend Y200 vagy ZTE Kis Plus :F

(#3104) Švejk válasza petyaaa6 (#3093) üzenetére


Švejk
őstag

Én LG Prada 3.0-t javasolnék, vagy Xperia P-t. Ezeknél prémiumabb cucc nem sok van, mindkettő nagyon pöpec.

(#3105) Pttypang


Pttypang
veterán

O, hogy miért nincs egy telefon ami tud mindent ami nekem kell, és értelmes ára van.. nokia 710 jó lenne, ha bővíthető lenne, meg hozzáférnék a gépről rendesen.. :( :W

Everybody lies.

(#3106) Bavid


Bavid
senior tag

Sziasztok kérdésem az lenne melyik telefon a jobb Sony Xperia U vagy Sola? Egy 22 éves lánynak lenne, specifikációk alapján hasonlóak, esetleg infó arról hogy valamelyik megkapja-e a JB-t?

(#3107) Rotate válasza Bavid (#3106) üzenetére


Rotate
veterán

Sola, az U-ban nagyon kevés a tárhely, és nem is bővíthető...

(#3108) Bavid válasza Rotate (#3107) üzenetére


Bavid
senior tag

Köszi, tényleg ezt nem is figyeltem. :R

(#3109) SziberTomi


SziberTomi
tag

Ti melyiket választanátok és miért? Lumia 710 v. ZTE Grand X IN v. LG Optimus L7 v. HTC ONE V. Köszi előre is a válaszokat.

iPhone 5S

(#3110) Rotate válasza SziberTomi (#3109) üzenetére


Rotate
veterán

Grand X-et... WP7 nálam nem játszik, többiből meg a ZTE a legjobb, illetve árban is ha jól tudom :)

(#3111) SziberTomi válasza Rotate (#3110) üzenetére


SziberTomi
tag

Igen, én is utánajártam a dolgoknak. WP-t nem használnék, de a Grand X IN fórumot olvasva, találtam róla hibákat: fm rádió nem működik, vaku nem használható zseblámpaként, a gombok csak elég sötétben kezdenek világítani. Az LG-ben vagy a HTC-ben is vannak ilyesféle típushibák? Amugy a One V nem tetszik. De az L7 még szóba jöhet...

iPhone 5S

(#3113) SziberTomi válasza #40993792 (#3112) üzenetére


SziberTomi
tag

Értem. Előfizuba venném, Like díjcsomag...

iPhone 5S

(#3115) jooker82 válasza SziberTomi (#3111) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem volt L7,jó teló,de inkább az 9-et várd meg akkor,az már elég jó fullos lesz és szerintem sokkal nem lesz drágább..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#3117) tybsen


tybsen
addikt

Mit vennétek, Nexus 4 vagy Lumia 820?

Ha az eszemre hallgatok, Nexus 4 (frissites lehetosege, nyilt a rendszer, kotottsegektol mentes, mar ismerem, jok a 4.2 funkcioi, jo az ertesitesi rendszer, smooth).

Ha nem az eszemre hallgatok, akkor Lumia 820 (mert nem volt soha wp-m, nagyon tetszik a design, ujdonsag, kivancsisag, teljesen akadasmentes rendszer, persze van benne riziko is mert lehet, hogy nem valik be a rendszer, kevesebb app - viszont pozitiv a cserelheto akksi, memoriakartya, meg a vadonatuj wp8).

Igazabol ha wp, akkor oszinten szolva a Lumia 900 tetszene a legjobban (illletve 800, de az kicsi sajnos meg nincs elolapi kamera),a forma szerelem elso latasra de ugye erre nem lesz wp8 frissites es mar nem erne meg megvenni. Viszont nagyon lement az ara es mivel tetszik a forma is, ezert valahogy nem vetettem el teljesen az otletet. A 920 marha draga, ugyhogy az szoba se johet. Szerintetek teljes orultseg? wp7.5-re nem fognak optimalizalni/fejleszteni a jovoben? Igazabol elkepzelhetlennek tartom, mert annyi wp7 keszulek van..

Heavy user vagyok, de alapvetoen bongeszesre kell, google reader, whatsapp, skype neha, ilyesmi. Fenykepezes, szinkronizalas, stb. Igazabol a Nexus 4 es a Lumia 820 is jo dontesnek latszik. Lumia kicsit dragabb, de erdekesebbnek talalom, mint a Nexus 4-et.

Esetleg azon is gondolkodtam, hogy veszek egy 800-as lumiat meg egy Nexus 7-et, a ketto kb. annyiba kerulne, mint egy Lumia 820. Viszont a tabletet annyira nem hasznalnam ki (korabban mar volt), ugyhogy nekem jobb egy nagyobb kijelzos telefon talan, mert tobbet nyomkodom egesz nap, mint egy tabletet.

(#3118) bobooo válasza tybsen (#3117) üzenetére


bobooo
addikt

Én Nexus 4-et vennék.. De ha tetszik a WP, akkor lehet a Lumia is.. Bár bele tellik egy kis időbe meddig felzárkózik az Android mellé... :(

(#3119) lsebestyen válasza peter889 (#3088) üzenetére


lsebestyen
addikt

A speedshopba vettem az enyémet, egyik legmegbízhatóbb bolt (nem csak) szerintem. Ennél a blade biztosan tovább húzza.

(#3117) tybsen: Én is a nexust venném, de a wp8 is tetszik, a problémám annyi vele, h még nincsenek meg rá azok a progik olyan minőségben ami nekem mindennapos használatra kell. Viszont wp7.x szériát nem éri megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#3120) defymoto válasza tybsen (#3117) üzenetére


defymoto
senior tag

Nexus 4. A google új rendszere nagyon fejlődik, és ez a telefon mind belülről, mind kívülről elég fejlett és a frissítéseknek köszönhetően az is marad. Én a nexus 4-et választanám.

(#3121) petyaaa6


petyaaa6
tag

Srácok,köszönöm a sok helpet,tényleg! De valahogy annyira tetszenek ezek a Sony Xperia telefonok,hogy nemigaz :D Igazából ezekre korlátoztam a dolgot :
Xperia : S, Ion,Acro S .. illetve jólenne LT30p,de ez még rettenetesen drága,meglátjuk karácsonyig mennyire megy le az ára. ha lemegy 90környékére akkor ezis szóbajön.

De egyelőre : S,Ion,Acro s ?
Hardver : gyors, profi ,gyúrva lenne a telefon rendesen: játékok,programok,maps,filmek,net,fotózás mindenre,zene.
Ami még mini ,,luxus" szempont,fontos szempont : hogy baromira tetszik a Fehé típus. Sajnos ilyen nincs az Ionból :( de ugyanakkor azmeg 4.55 :/
Nemtudom milegyen.

Huawei p6 - perfect for business..and for everything

(#3122) tybsen válasza defymoto (#3120) üzenetére


tybsen
addikt

(#3118) BoboDJ es (#3120) defymoto:

Na igen, pont ugyanigy gondolom en is - a fejemmel tudom, hogy a N4 lenne a jobb valasztas.. Bar az LG nem szimpatikus eleve, ugyhogy arra is gondoltam, hogy veszek most egy wp telefont, aztan fel vagy egy ev mulva eladom es hatha jovore a google is mas gyartoval csinaltatja az aktualis Nexus-t. Igazabol nalam amugy is max. fel ev egy telefon, tehat ezert gondoltam, hogy kiprobalom a wp-t, maximum öröm lesz visszaterni a google-hoz, ha nem jonne be.

de en peldaul az Alfa Romeokkal is ugy voltam, hogy akarmennyire is rossznak mondjak oket, imadtam a design-t. Vegul nem vettem soha Alfa-t, pont ezert.. De kb ugyanezek az erzeseim a wp-vel kapcsolatban is. Tudom, hogy gyengebb meg mittomen, de valahogy vonz, nem is ertem.

[ Szerkesztve ]

(#3123) lsebestyen válasza tybsen (#3122) üzenetére


lsebestyen
addikt

Hát akkor próbáld ki! Nem rossz az, nem is használhatatlan.

(#3124) Cyrin válasza tybsen (#3122) üzenetére


Cyrin
addikt

meg tudom érteni az alfás érzéseket, nálam ugyanez, de sosem vettem, inkább az ész győzött nálam is.

persze ez a telefon dolog nem ugyanaz az árkategória, ezért azt mondom, hogy vedd meg amelyik tetszik, és boldogabb leszel...egy ideig legalább is :) aztán mehet a csere, ha meguntad...

(#3125) tybsen válasza lsebestyen (#3123) üzenetére


tybsen
addikt

Hat jaja, majd meg gondolkodom rajta, csak gondoltam megkerdezlek Titeket is, hogy mi az altalanos velemeny :-) Igazabol csak az tart vissza, hogy a lumia 820 dragabb a N4-nel. Ezert gondolkodtam lumia 900-ban, mert ismerkedni a rendszerrel lehet, hogy jobban megerne egy olcsobb telefon is (bar ugye wp8-ban meg sok minden javitasra kerult, gondolom, tehat ezert meg inkabb egy ujabb lenne jobb, nem beszelve arrol, hogy az tamogatott is marad, ha nagyon megtetszene a rendszer).

(#3127) lsebestyen válasza tybsen (#3125) üzenetére


lsebestyen
addikt

Lumia 900-t már ne vegyél. Akkor inkább a nexus.

(#3128) tybsen válasza Cyrin (#3124) üzenetére


tybsen
addikt

:R jaja, egyebkent teljesen igazad van, nem is tudom mit gorcsolok ennyit.. .amennyi jo telefont csak az utobbi idoben vettem es eladtam (nexus s, note, galaxy nexus, lg 4x), siman belefer valami mas is...

(#3127) lsebestyen: megvarom a lumia 820-at, hogy eloben milyen, mert az valahol az esszeru dontes Nexus 4 es a szerelem lumia 900 kozott van feluton. :-) Ha jo lesz a minoseg, lehet, hogy az lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3129) petyaaa6 válasza #40993792 (#3126) üzenetére


petyaaa6
tag

Igen,nekemis az Talán a legvonzóbb..de ha lehetne fehér az olyan jólene :DD
Nemlétezik olyan hogy utángyártottan vagy valami venni hozzá külsőt,mint anno a telefonokhoz ?:D

Huawei p6 - perfect for business..and for everything

(#3131) lsebestyen válasza petyaaa6 (#3129) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ebayen biztos lehet kapni, de egyrészt a gari elszáll, másrészt nem is lesz jó az illesztés stb. Tokot esetleg lehet rá rakni...

(#3132) petyaaa6 válasza #40993792 (#3130) üzenetére


petyaaa6
tag

kár :( Nemis értem hogy mi a fenéért nicns belőle fehér?! Bezzeg Piros aaaz van.

Huawei p6 - perfect for business..and for everything

(#3133) mohotol válasza SziberTomi (#3111) üzenetére


mohotol
aktív tag

csak l7-et ne. azt ne.

(#3134) Veron válasza Veron (#3086) üzenetére


Veron
őstag

Hi!
Erre tudtok mondani vmit?
kösz!

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#3135) bobooo válasza Veron (#3134) üzenetére


bobooo
addikt

SXP

(#3136) lsebestyen válasza Veron (#3134) üzenetére


lsebestyen
addikt

Xperia P

(#3137) Droid_ válasza Veron (#3134) üzenetére


Droid_
tag

P

Desire X nem nagy cucc, másik kettőt nyomkodtam is, P jobb.

(#3138) tevike


tevike
senior tag

Sziasztok, 25-27e forint körül itt Ph-n milyen telefont tudok venni itt ph-n használtan?

Kritériumok:
- jól lehessen netezni rajta

Köszönöm!

Kilőve: Galaxy mini, Zte Blade, Xperia x10mini pro, Galaxy 3

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#3139) nggabi válasza tevike (#3138) üzenetére


nggabi
nagyúr

sony lww vagy zte skate-et is kifoghatsz ennyiért.

: :U

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#3140) Fecogame


Fecogame
veterán

25-30 ezer Ft-ért melyik okostelefont érdemes megvenni használtan?

Ha jól kifogom, akkor iPhone 3GS-t is vehetnék, de annak akkor már kételkedem az eredetében/megbízhatóságában/működőképességében.

Szerk.: ZTA Blade/Skate kilőve.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3141) Švejk válasza Fecogame (#3140) üzenetére


Švejk
őstag

Ennyiért egyértelmű. Sony Live with Walkman. Lehet találni ennyiért és brutál jó :K

(#3142) Veron válasza Droid_ (#3137) üzenetére


Veron
őstag

SXP-t mondtok? nekem a SGS Advance elég szimpi, ráadásul az Sony nem bővíthető, nem probléma ez a gyakorlatban?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#3143) bobooo válasza Veron (#3142) üzenetére


bobooo
addikt

16 GB általában elég. Az SGS Advance-t meg nagyon nem találták el... :(

(#3144) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

40-50k körül keresek okostelót. LEhet WP7es is és Androidos is

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3145) lsebestyen válasza cellpeti (#3144) üzenetére


lsebestyen
addikt

Használt/új, függő/független? :U

(#3146) bobooo válasza cellpeti (#3144) üzenetére


bobooo
addikt

Kicsit bővebben? :)

(#3147) bigdady


bigdady
nagyúr

up

[ Szerkesztve ]

(#3148) bobooo válasza bigdady (#3147) üzenetére


bobooo
addikt

LwW, SE Mini vagy ZTE.

(#3149) bigdady válasza bobooo (#3148) üzenetére


bigdady
nagyúr

kösz :R

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.