Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) JDM_Style


JDM_Style
tag

20-25000Ft-ért milyen telefont lenne érdemes venni?

♠♠♠ Megbízhatóságom: http://tinyurl.com/JDM-Style ♠♠♠

(#4952) Cyrin válasza JDM_Style (#4951) üzenetére


Cyrin
addikt

s5610 primo :)

(#4953) JDM_Style válasza Cyrin (#4952) üzenetére


JDM_Style
tag

Valami érintőképernyős csodára gondoltam, ami nem ilyen galaxy mini-zte blade kategória :D

♠♠♠ Megbízhatóságom: http://tinyurl.com/JDM-Style ♠♠♠

(#4954) nggabi válasza attila199207 (#4945) üzenetére


nggabi
nagyúr

hangerő fel + középső + bekapcs vagy középső + bekapcs. ez a recovery, itt factory reset.

"szenyor dzsíííí"

(#4955) HuMarc válasza JDM_Style (#4951) üzenetére


HuMarc
addikt

ZTE Blade III a Telenornál! :)

(#4956) asd_188


asd_188
csendes tag

Telefont szeretnék.:

Árkategória. (max. 40ezer!)
- Új legyen!
- T-mobile, kártyafüggetlen.
- Használnám: wifi.(fb, mail). Kisebb játékokra.
-Kamera:mindegy
-gps:nem fontos.
-kijelző mindegy, de leginkább 3-4" között legyen!
-

*sony e. xperia mini pro-t ne akarok*

(#4957) JDM_Style válasza HuMarc (#4955) üzenetére


JDM_Style
tag

Mindenképp függetlent keresek használtan :)

♠♠♠ Megbízhatóságom: http://tinyurl.com/JDM-Style ♠♠♠

(#4958) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Segítséget kérnék - a flame-keltés szándéka nélkül:
Életem első okostelefonját szeretném megvenni holnap, előfizetéssel, de viszonylag emészthető árú díjcsomagban, ráadásul számhordozással. A készülékre 20-30 ezer forintot tudok szánni, a 2 évre vállalt havi 3000-3200 ft körüli dijcsomaggal (ebben 250MB net is van).
Ad 1.:A Telenornál találtam jó akciót, mi erről a véleményetek: ha számhordozással átviszem a mostani (kártyás) T-mobilos számomat Telenor előfizetésesre, akkor ajándékba adnak 10eFT értékű SPAR vásárlási utalványt.
Ad 2.: A kinézett összeghatárban, (még egy 5000,- forintos SPAR vásárlási utalvánnyal :DDD) 3 készüléket találtam, ami nekem szimpatikus az alábbi szempontok alapján:
- "márkás" legyen, ha lehet, akkor WP7.5 oprendszerrel (ilyen már volt a kezemben, és piszkosul tetszett), de ha mégis Android, akkor ne a szokott skinekkel.
- Mindenképpen nagy felbontású legyen a kijelzője. Ilyen 320x240 meg 320x480 nem jöhet számításba, mert netezni és olvasni szeretnék főleg rajta. Játszani nem játszom, Skype-ot sem használok...A Microsoft Office-t azt viszont sokat használnám!
- A navigációt nagyon szeretném rendszeresen használni is, így az OFFLINE megoldások és a gyárilag telepített térképszoftverek sokat nyomnak a latba nálam.
- Nem óhajtok ROM-ot hekkelni, warezkodni, a gépet "hegesztgetni", így az Android nálam nem annyira előny, mint inkább hátrány.
- Minél többet bírjon egy töltéssel. (2 nap az elvárás...)
Szóval a 3 készülék:
- A legolcsóbb, és talán leginkább igényeim szerinti: Nokia Lumia 610, Smarttarifa2-ben 18905,-ért: OFFLINE GPS térképekkel, 8GB memória, tűrhető fotók, nés szerintem szép is.
- Drágább verzió: Samsung Omnia M, Smarttarifa2-ben 28405,- Ft: kicsit jellegtelen külső, 4 GB (nem bővithető) memória, de talán legszebb fotók, és hát a gyönyörű AMOLED kijelző. Sajnos egy navigációs progi csak korlátozottan fér a memóriájába.... :(
- Az egyetlen - megfizethető - Androidos, ami tetszik is: Sony Experia J, Smarttarifa2-ben szintén 28405-ért: ez a legszebb, de a legvacakabb fotókat csinálja sajnos. Navija szigorúan online, viszont messze ez a legszebb kivitelű. Gyári skinje is nagyon szép, nem az alap Androidos. Zenehallgatásra a három közül ez a legjobb (tesztek alapján9.

Ti melyiket vennétek, és miért éppen azt?

Néztem olcsóbb Androidost is, de abból nem nézem ki, hogy kibírja azt a 2 évet, amig a hűségszerződésem él... ZTE BLADE III : baromi hitványnak tűnik, túl nagy is, akkuját egy nap alatt megeszi, stb. Szóval szívem szerint Windowsost vennék... Drága androidosra nem tellik, az olcsók meg nem kellenek.

kieg: amúgyis a Sparba járunk vásárolni, nekem az összesen 15 ezer forintnyi utalvány az tiszta talált pénz! :))

Minden segítséget, információt köszönök előre is!

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#4959) kutymorg


kutymorg
tag

Sziasztok!

Ár/érték/tartósság sorrendjét kérnék az alábbi telefonoknak:
ZTE Blade III
Samsung Galaxy Ace 2
Sony Ericsson Xperia ray
Sony Xperia go
Sony Xperia J
Sony Xperia Sola
HTC Wildfire S
Sony Xperia tipo

Illetve mi ajánlotok a Telenornár ebben az árkategóriában (max 55e kártyásan).
Felhasználás: telefon, sms, wifi, skype, zenehallgatás, mail... néha fotó(nem kell 8MP, de használhatatlan képet se csináljon) gps(offline), játék(nem GTA).

6230i-t fog váltani. Tudom, tartósságával egyik mostani okos telefon se fog felérni, de azért 2 évet minimum bírjon ki és az aksija se 1 napot bírjon ki alap(napi 20 perc telefon, néhány sms, 10perc wifi )felhasználás mellett! N98-at 3GS-t, Xperia minit már használtam...
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#4960) batai15 válasza Bogyó bá' (#4958) üzenetére


batai15
félisten

ha mindenképp wp,akkor lumia 710 minimum erősebb proci tôbb ram.xperia j bűn lassu. másik. androidra van rendes offline navi is.
kutymorg;xperia solat ajánlom

(#4961) Bogyó bá' válasza batai15 (#4960) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

710 nincs a Telenornál egyáltalán (de amúgy minden készülék ára náluk a legjobb előfizetéssel, plusz még most a vásárlási utalványos akciók), Lumia 800 van, de ugyanazzal a díjcsomaggal az már közel 50k lenne. Annyi pénzem meg nincs. Az Omniától csak a 4 GB memória (2,6 GB szabad) miatt félek, ha felteszek egy naviprogramot, akkor már fotózni sem tudok vele, mert nincs SD-kártyahely benne. :W

Xperia Sola Smarttarifa 2-ben már 33240,- forint. Nézzem meg azt is?

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#4962) Tewe013 válasza kutymorg (#4959) üzenetére


Tewe013
őstag

Sola: Jó hardver, jó ár-érték arány. Ace2: Jó hardver, viszont egy 10E-vel drágább. Blade 3: Nagyon jó ár-érték arány, harmatos hardver. Go: Sola, gyengébb kijelzővel + por és vízállóság. Xperia J: erről nem érdemes beszélni nagy túl van árazva. Wildifre S: Ezt is gyorsan feletsd el. :) Tipo: Nem rossz ár-érték arány, harmatos hardver. Összegzés: ÉN ezek közül a Sola-t választanám, bár az Ace 2 sem rossz választás, Blade 3 meg a Tipo már majdnem, hogy most elvannak avulva ezért én ezeket nem ajánlom.

(#4963) DS39 válasza asd_188 (#4956) üzenetére


DS39
nagyúr

Tipo vagy Mini 2

(#4964) batai15 válasza Bogyó bá' (#4961) üzenetére


batai15
félisten

Mindenképp vedd számitásba. Ha nem akkor a lunia 610.sebessegben igyis veri a hasonlo androidos ár kategóriát pl blade 3 stb.

(#4965) ádika86


ádika86
aktív tag

sziasztok!
galaxy3-am karrierje derékba tört, miután illuminált állapotom következtében megáztattam a wc-ben. kétszer. :D

így tehát érdeklődnék nálatok, hogy mi az a fantasztikus, ellenállhatatlan, szuper ár/érték arányú készülék, amit meg kell vennem most azonnal? :C

előre is köszi srácok!!! :R

Predator G3-571-77QK

(#4966) Droid_ válasza ádika86 (#4965) üzenetére


Droid_
tag

így nehéz lesz :D

konrétum esetleg?

(#4967) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Szerintem aki a Telenornál vesz előfizetéses telefont, számolja ki, hogy nem lenne-e jobb a kártyás+mobilinternet voippal. Egyébként ma mondták nekem az ügyfélszolgálaton, hogy a hűség nélküli kártyás vásárlásnál a helyszínen lehet kérni 7650 Ft-ért függetlenítést. Az ÁSZ-ban is benne van. Ha az üzletben nem tudnak erről a lehetőségről, hívják fel a háttérosztályt, az ügyintéző is tőlük kapta ezt az információt.

ádika86 Sony Go, 30 percig bírja víz alatt.

[ Szerkesztve ]

(#4968) ádika86 válasza Droid_ (#4966) üzenetére


ádika86
aktív tag

leginkább androidban gondolkozom :) kategória középmezőny, 65 ezer ft maximum, de ha olcsóbb az sose baj :D gyorsaság, memória, használhatóság a főbb szempontok, gps mindenképp kell, de az már ugye melyik okostelefonban nincs :) nagyjából ennyi :) :R

Predator G3-571-77QK

(#4969) ádika86 válasza pinnacle (#4967) üzenetére


ádika86
aktív tag

:DDDDD a következő telóm nem akarom megfürdetni vagy 2 évig legalább :D

Predator G3-571-77QK

(#4970) nggabi válasza ádika86 (#4965) üzenetére


nggabi
nagyúr

vegyél egy motorola defy plust, az "víz"álló ;]

"szenyor dzsíííí"

(#4971) ádika86


ádika86
aktív tag

guys plíz :D nem köll vízálló teló :D a bestbuy kell a középkategóriából :C

Predator G3-571-77QK

(#4972) nggabi válasza ádika86 (#4971) üzenetére


nggabi
nagyúr

T-nél most dominóban a galaxy advance és a grandX a favoritok. bár ezt még nem írtad h független vagy szolgáltatós, esetleg előfizura vennéd?

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#4973) ádika86 válasza nggabi (#4972) üzenetére


ádika86
aktív tag

vodafone- nál vagyok flottában, de elég rosszban, úgyhogy váltani akarok. igazából egyik szolgáltató se szimpatikus, úgyhogy amelyiknél normális áron lesz telefon olyan leszek :D

most olvasgattam erről a sola-ról. nem tűnik rossznak :)

[ Szerkesztve ]

Predator G3-571-77QK

(#4974) edward2


edward2
addikt

Xperia Pben valóban annyira rettenetes az akksi idő?

Továbbá van valakinek ötlete mennyi körül lesz az xperia V és mikor jelenik meg?

(#4975) Sanyig4


Sanyig4
tag

Alcatel OT 991 vagy Samsung Galaxy Mini 2?

Telefonálás + GPS-re, esetleg néhanapján kevés net.

Első érintős és egyben első okostelefonja lenne az illetőnek.

(#4976) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Köszönöm az előző kérdésemre a válaszokat. Kicsit utánanéztem a témának de még mindig nem tudtam dönteni :D

Szóval akkor 45K körényékén az Xperiea U a nyerő ahogy irtátok, utána is néztem de lenne 1-2 kérdésem ezzel kapcsolatban.
1. mennyi is pontosan a belső memóriája? Van ahol 8 Gb ot írnak de a T-mobile oldalán csak 4Gb van. Ez ugye fontos lenne mert nem bővíthető kártyával.
2. Ha jól emlékszem akkor Gingerbread rendszerrel szálíltják (ami az android 2.4 vagy 2.3 nem tudom), de ahogy nézem az adnroid már 4.x.x verziónál tart, nem nagy lemaradás ez funkciókban? ( nem értek a droid hoz ezért kérdem) , vagy már lehet frissíteni?

Végezetül még 1 kérdés ha esetleg alacsonyabb árkategóriába nézelődnék akkor megérné e T -nél kapható dominócsomagos Huawei Ascend Y200 22K-ért? (mondjuk ez hogy hasonul a Galaxy Ace-hez?, azért ehhez mert ilyen van a környezetemben és ebből tudok kiindulni összehasonlítani )

[ Szerkesztve ]

(#4977) Rav3n02 válasza Sanyig4 (#4975) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Már csak a RAM mérete miatt is Galaxy mini2 :U

(#4978) nggabi válasza ádika86 (#4973) üzenetére


nggabi
nagyúr

milyen a rossz flotta? a sola, advance ezek jó választás lehetnek.

"szenyor dzsíííí"

(#4979) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Sziasztok!

Héten szeretnék beújítani magamnak egy telefont. Maximum 70k-t tudok szánni a dologra, kártyafüggetlen kellene mindenképp, Android, 2 magos, hosszú távra, jól összeszerelt (nem recseg ropog mint a mostani Xperia Mini). Tudnátok ajánlani valamit? Én első körben ezt néztem ki Sony Xperia P, erről mi a véleményetek? :)

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#4980) Rav3n02 válasza Pickle Rick (#4979) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Teljesen rendben van szerintem :)

(#4981) Alg


Alg
veterán

Sziasztok!

20K körül keresnék telefont öcsémnek.

Jelenleg Djuice számlás20 előfizuja van, szóval két eset lehetséges:

- Telenor függő, kártyásan hasonló árban Xperia tipo, Galaxy Mini 2, meg talán az egyik LG-t láttam.

- Más szolgáltatónál (vagy esetleg ugyanott?) van valami jobb előfizus ajánlat? (Jelenleg 20ft mindig mindenhová, 100 mega net, 2500 havidíj lebeszélhető)

Tipo felé hajlok...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#4982) Pickle Rick válasza Rav3n02 (#4980) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Akkor szerintem holnap meg is rendelem :R

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#4983) nggabi válasza Alg (#4981) üzenetére


nggabi
nagyúr

bléd3? talán kicsit jobb mint ezek amiket felsoroltál.

"szenyor dzsíííí"

(#4984) lorcsi


lorcsi
veterán

melyik okostelót ajánljátok lánynak?
tudásra elég a zte blade ...(eddig ez a befutó, ár-értékben verhetetlen)
max ár 20k..
használt is okés..

(#4985) kutymorg válasza Tewe013 (#4962) üzenetére


kutymorg
tag

Köszi!

Mennyire hátrány a Sola fix akksija? Mennyire szokása fagyni?

Blade 3 nagyon gyenge?

(#4986) Tewe013 válasza kutymorg (#4985) üzenetére


Tewe013
őstag

Szintem nem nagy hátrány: egyrészt ICS-vel jól bírja az akksi, másrészt, ha lefagyna akkor meg van hozzá külön kombináció, hogy újrainduljon. Ahogy olvasgatom a fórumát fagyásról nem nagyon írnak, meg már nálam is volt 4 hétig, de egyszer sem tapasztaltam. A Blade 3 az árához képest kiváló, de labdába se rúghat a Sola mellett, szóval, ha messzebbre tervezel akkor a Solat vedd. :)

(#4987) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok!

Egyik ismerősöm szeretne mobilt venni.
Az elképzelései:
- elsősorban Samsung telefonnal szimpatizál, a másik pedig Nokia
- kérnék javaslatokat qwertys és értinőképernyős formációra is, az se baj, ha több van :P
- nem fontos, hogy "okos" telefon legyen, lényeg, hogy a mai viszonylatban nevezett "alapfunkciók" meglegyenek rajta és hogy strapabíró legyen

A segítséget előre is köszönöm.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#4988) Antonio


Antonio
senior tag

sziasztok

Elég gyorsan kellene döntenem céges mobil ügyében
ebben kérném a segítségeteket.

Ár szempontjából viszonylag szabad kezem van (Androidos megoldásokban gondolkodom) az alábbiakat néztem ki. Csak Samu, HTC, Sony jöhet szóba

1. legfelső (ár) kategória:
Samsung Galaxy S3 : ezzel igazából csak 1 bajom van a mérete (és a többi csúcs kategóriásnál is), sajnos nem nagyon tudtam kipróbálni üzletben zsebbe rakni, stb, minden másban jobban megfelel mint a konkurencia (főleg az aksi mérete cserélhetősége miatt billent HTC one X ről erre.) Sony Xperia T?

2. szint
- Samsung Galaxy S2: : ennek már kulturált a mérete+ még épp elég jó levelezés lecsekolásához íráshoz böngészéshez. Egyedül az a tudat zavar :U hogy már több mint 1 éves modell, és vannak nála papíron jobbak lásd a köv 2. (és szimpatikusabb hogy ugyancsak cserélhető az aksi + memo kártya)
- HTC one S?
- Sony xperia S?

Tehát
délután még próbálok zsebre rakni S3-ast, (de félek nem adnak sehol erre a célra max biztosító vezetékkel együtt ami nem az igazi) erre a méret dologra kérnék véleményt tapasztalatot

2 kategóriában általános dolgokhoz (telefon/net/levelezés +gps) aksi időtartam figyelembe vételével a 2 újabb - HTC one S? - Sony xperia S? érezhető előnyben vannak régebbi samu 2 -vel szemben (gyorsabb jobb aksi stb) egy átlagos felhasználó számára?

köszönöm a válaszokat

[ Szerkesztve ]

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#4989) Bogyó bá' válasza Bogyó bá' (#4958) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Megvettem a Lumia 610-et, eddig nagyon tetszik! :))
Két nap múlva a számhordozás is megtörténik, ha minden igaz. Tele vagyok Spar-os utalványokkal... ...mehetek bevásárolni!

szerk: már egy tonna egészen jól használható ingyenes appot töltöttem le : időkép, Acrobat reader, stb.

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#4990) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Egyébként én is nézegettem ezt a ZTE Blade 3 -at ha jól látom 30K körül kapni is. Erről vélemény?

Ami A sony xperia U mellet szól az talán csak a kétmagos cpu, de jóval drágább is cserébe.
Viszont ahogy nézem ez a Blade 3 jóval mgasabb színvonal mint a Galaxy ACE.

(#4991) arkades


arkades
aktív tag

Sziasztok. iPhone 3GS helyett melyik telefont tudnátok javasolni. A lényeg az lenne, hogy nagyjából hasonlók legyenek a telefon képességei és előlapi kamera is legyen benne. Gondolom a mostani telefonok többsége már hozza ezt a szintet. Árban olyan 50000 Ft-ra gondoltam, lehetőleg függetlenül vagy kártyásan. S2, S3 túl drága. Android azt hiszem megfelelő lenne. Átlagos felhasználónak kellene. Ez a Blade 3 egész jónak tűnik, remélem az is.

[ Szerkesztve ]

Каждый дрочит как он хочет.

(#4992) Dorian


Dorian
félisten

Jól értelmeztem az olvasottakat?
Samsung Galaxy S Advance alkalmas Andoid 4-re, készül is hozzá, de még 2.3-mal árulják?
Biztos, hogy megjelenik? Ha igen, akkor a szerviz garanciában megcsinálja a frissítést?

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#4993) madrac válasza Antonio (#4988) üzenetére


madrac
őstag

Samsung Galaxy S2 - Sony xperia S:
Fogas kérdés, ugyanaz a kategória, az S2-nek pont a támogatottsága (custom romok) is lehet az egyik előnye.
xperia P, S-nek van a legszebb, legjobb felbontású kijelzője szerintem, nagyon jó fényerővel, SD kártyával nem bővíthető, de van benne elég memória, aksi nem cserélhető garancivesztés nélkül. Anyagminőségben mindenképp sokkal jobb mint az S2. Többen panaszkodtak, hogy ICS-vel akad. Külön dedikált kamera gombja van, HDMI kimenete. Rossz széria esetén garanciában cseréltetni kell a kijelzőjét, mert besárgulhat meleg hatására.
Garanciális ügyintézésben viszont mindenképp a Samsung sokkal jobban ajánlható.

[ Szerkesztve ]

(#4994) Antonio válasza madrac (#4993) üzenetére


Antonio
senior tag

köszönöm

szóval a legfrissebb Androiddal szaggat? ez érdekes ... van rá valami megoldás ?
amúgy én egy Nokia 6300 ről váltok úgyhogy nekem új lesz minden plána android, (eddig csak Barátnőm S2-jét láttam). aksi terén kb hasonlóan bírja S2 mint Sony XS?

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#4995) DS39 válasza Dorian (#4992) üzenetére


DS39
nagyúr

4.1 lesz hozzá, és valószínűleg online frissíthető lesz.

(#4996) HuMarc válasza DS39 (#4995) üzenetére


HuMarc
addikt

De a 2.3-nak és a 4.1-nek különböző a kernele. Ez nem zavar be az OTA frissítésnél? Tényleg nem tudom.

(#4997) DS39 válasza HuMarc (#4996) üzenetére


DS39
nagyúr

hát az én telefonom online frissítés részében két opció van, az egyik a rendszerszoftver (ez a kernel, csak hülyén magyarították), a másik a firmware, ami meg az Android OS.
tehát ha arra épül nyilván vagy egyszerre frissül vagy előbb le kell frissíteni a kernelt, aztán az firmware-t.

egyébként bizonyosan garanciálisan frissítenek a szervizben is.

[ Szerkesztve ]

(#4998) HuMarc válasza DS39 (#4997) üzenetére


HuMarc
addikt

Értem, köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#4999) Švejk válasza arkades (#4991) üzenetére


Švejk
őstag

Na, te még nem kaptál választ :))
A Blade III valóban jó, de nem tudom, és ezt igazából senki se tudja, hogy mennyire megbízható, jó, hosszú távon elviselhető. Újonnan szép, hogy jónak tűnik, de kérdés, hogy milyen lesz 1 év múlva...
A Huawei G300-nak már nagyobb háttere van, bár drágább is, és lényegében ugyanazt tudja.
A Ténél ha jól tudom, 53000 az Xperia U. Ha kell bővíthető memória, akkor nem jó, ha nem kell, akkor a legjobb döntés.
Ott van még a kétes hírnevű OT-995, erős, erős, de csúnya hibái lehetnek, attól függ milyet fogsz ki.
Nem tudom, használtak szóba jöhetnek-e. Mert ez az árkategória egy kicsit pang. Igazából a kétmagosak egy 10-essel feljebb kezdődnek, de már nem is az a low-budget okostelefon kategória. Ha használt is szóba jöhet, akkor az Ace II, Xperia Sola jöhetnek szóba.

(#5000) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy Samsung Galaxy S2 vagy HTC Evo 3D? Átlagos használat lenne.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.