Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) HuMarc válasza ígyvanferi (#3699) üzenetére


HuMarc
addikt

Hogy oldották meg, hogy kétmagos? (Mert az MSM7227A csak egymagos) Egyébként a Tipo-ban még akkor is gyengébb a processzor, ha ez csak egymagos, mivel abban MSM7225A van, ami valemivel gyengébb ennél.

(#3702) STC Speed


STC Speed
őstag

Hali!

Ti melyiket vennétek? Samsung galaxy mini vagy galaxy Y?? nem tudok dönteni,majdnem ugyanolyan a két teló......

(#3703) lsebestyen válasza STC Speed (#3702) üzenetére


lsebestyen
addikt

Galaxy mini

(#3704) swim525


swim525
csendes tag

Sziasztok!

CSAK Kamera szempontól melyik a jobb, Lumia 900 vagy HTC One X?

(#3705) swim525 válasza swim525 (#3704) üzenetére


swim525
csendes tag

És főleg az érdekel hogy melyik tud jobb videót felvenni a Lumia900 és a HOX közül

(#3706) ígyvanferi válasza HuMarc (#3701) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem tudom, hogy oldották meg, nem dolgozom náluk.
GSMarena ezt írja: Chipset: Qualcomm MSM7227A Snapdragon CPU: Dual-core 1 GHz. Telenor is kétmagosnak írja.

Szóval akkor ennyi pénzért jónak tűnik? Kár, hogy nem pörögnek a hozzá kapcsolódó topikok (bár gondolom még nem sok mindenkinek van), és teszt sincs (még) itt MA-n. Kicsit várok, még mindig nem létkérdés egy új telefon, csak időnként felnézek a szolgáltató oldalára, milyen újdonságokat vettek be a kínálatba.

Szerk.: a wiki Snapdragonról szóló bejegyzése azt írja, hogy MSM8225 van a Blade III-ban.

[ Szerkesztve ]

(#3707) Tewe013 válasza ígyvanferi (#3706) üzenetére


Tewe013
őstag

Az viszont érdekes, hogy a djuice honlapján 42000 FT kártyásan. (Szerintem ez a reális, mondjuk még így is rendkívűl jó árba van. Főleg, ha tényleg MSM8225 van benne.) :)

[ Szerkesztve ]

(#3708) DS39 válasza Tewe013 (#3707) üzenetére


DS39
nagyúr

szerencsére itt megteheted hogy telenorral veszed és djuiceszal használod :)

[ Szerkesztve ]

(#3709) HuMarc válasza Tewe013 (#3707) üzenetére


HuMarc
addikt

De nem MSM8225 van benne, hanem MSM7227A....

[ Szerkesztve ]

(#3710) iNfAntRy válasza swim525 (#3704) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Videózáshoz és fényképezéshez jobb választás a Lumia 900. Az akkumulátora is jobb, így tovább bírja a videózást is.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#3711) DS39 válasza HuMarc (#3709) üzenetére


DS39
nagyúr

jaja, wiki cikkre amúgy sem adnék...

de még ha elírás és egy magos, G300-ra akkor is ráver ezzel a 28k-s árral.

(#3712) default.


default.
őstag

sziasztok!
egy gyors kérdés:

láttam desire x-et több helyen, valódi 2 év (nem 1év teló + 1év szoftver, hanem 2év "teljes körű") garival, és olcsóbban mint a speedshopban (ami elvileg hivatalos htc partner..)
szerintetek van különbség gari és gari között ?

másik: az egyik helyről azt írták a 2 év gariról, hogy hivatalos márkaszervizben (Telemax) érvényesíthető.

hol érdemesebb megvenni? köszönöm előre is!

(#3713) milestone


milestone
tag

Blade 3 vagy Tipo? Ez itt a kérdés.
Pannonnál, kártyásan (24 vs 28e pengő)
Felhasználó: nő, első okostelefon. Eddig oldschool Nokiák.
Felhasználási terület: hagyományos telefon-funkciók, VOIP (Skype, SIP).

(#3714) petyaaa6 válasza milestone (#3713) üzenetére


petyaaa6
tag

En talan a tipot mondanam.

Huawei p6 - perfect for business..and for everything

(#3715) Peethy


Peethy
őstag

Sziasztok! A héten megvenném a korábban a topikban kiválasztott Huawei Y200-at. Melyik webshopban lenne érdemes megvenni? Nem tudom, hogy melyik mennyire megbízható. Ha lehet, ne legyen sokkal magasabb ára, mint a legolcsóbbnak. Köszi.

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#3716) HuMarc válasza Peethy (#3715) üzenetére


HuMarc
addikt

Például Speedshop.

(#3717) Peethy válasza HuMarc (#3716) üzenetére


Peethy
őstag

Köszi. Én is őket néztem ki többek között, ha megbízhatóak, akkor már megy is a rendelés :R

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#3718) HuMarc válasza Peethy (#3717) üzenetére


HuMarc
addikt

Bevallom, még sosem rendeltem tőlük, de itt a fórumban azt olvasni, hogy megbízhatóak! :R

(#3719) kona005


kona005
senior tag

Helló
Telefont szeretnék vásárolni.Mindenképpen új kártyafüggetlen legyen.Elsősorban játékra,filmezésre használnám.Olyan 70 körül áldoznék rá (+- 5k).
Bármilyen márka jöhet.
A segítségért előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#3720) HuMarc válasza kona005 (#3719) üzenetére


HuMarc
addikt

Ez elég kevés (konkrétan nulla) infó arról, hogy mire szeretnéd használni... Ez alapján nem tudok mit mondani... Egyébként ZTE Grand X IN, Xperia Sola, esetleg Galaxy Advance S...

(#3721) Borote


Borote
addikt

Sziasztok!

Barátnőm tervez okostelefont venni, és a segítségemet kérte.
Mivel Romániában él, így ott fogja venni, az Orange szolgáltatónál, EZZEL a díjcsomaggal (vagy a 12-es vagy a 15-ös tarifával).
Ha nagyon muszáj, akkor lenne pénz a One X-re is, de én azt mondom, hogy ne költsön rá majd 100 ezer forinttal többet, ha egyszer havi 2500-4500Ft-os előfizetéssel 41-25 ezer forintért elviheti az Acer S500-ast.

4,4"-os 1280x720-as IPS kijelző, S4-es Snapdragon, 8GB belső memória bőven elég, de SD kártyával bővíthető... Ugyan én nem vagyok oda az Acerért, mint márkáért (notebook téren meg annyira sem, de ez most lényegtelen), viszont csak én gondolom úgy, hogy ez egy mocskos jó ajánlat?
Egyedül az akksi, ami 1460 mAh-s, az ugye nem túl fényes.

A

[ Szerkesztve ]

(#3722) izomhod


izomhod
senior tag

sziasztok!

50e ftig galaxy ace-hez hasonló teló mi jöhet szóba?
normális kamera, jó wifi kéne, oprendszer mindegy

köszi

(#3723) HuMarc válasza Borote (#3721) üzenetére


HuMarc
addikt

Én is úgy gondolom, hogy ez egy mocskos jó ajánlat!

De mi volt a kérdés? Mert lehet, hogy csak én nem figyeltem eléggé, de nem vettem észre. :F

@izomhod (#3722): Ace-hez hasonló az semmi, az Ace úgymond a telefonok legalja... Annál kb. minden jobb. Ilyen árban Huawei Ascend G300 vagy LG L7, esetleg ha rádobsz egy kis pluszt, a T-nél ZTE Grand X IN van 58 000 Ft-ért...

[ Szerkesztve ]

(#3724) Borote válasza HuMarc (#3723) üzenetére


Borote
addikt

Ja, hogy melyik telefont lenne érdemes venni a linkelt választékból :D
Amúgy okostelefon szinten ezek jönnek még számba (szolgáltató miatt): Galaxy S III, Galaxy S II, HTC One X, HTC Desire X, HTC One S, Sony Xperia T, HTC X8
De szerintem annyival drágábbak, hogy egyszerűen nem érik meg a különbözetet. A fennmaradó pénzből 2 év múlva vehet egy sokkal jobb telefont ezeknél.

[ Szerkesztve ]

(#3725) HuMarc válasza Borote (#3724) üzenetére


HuMarc
addikt

Egyértelműen jobban megéri mint a többi felsorolt telefon. Az SII-nél és a Desire X-nél egyenesen erősebb a HW-ja, a többit pedig megközelíti/eléri. Igen, szerintem is jobb döntés ehhez olcsóbban hozzájutni, mint egy esetlegesen erősebbhez, drágábban... :R

Megj.: HTC X8 nincs ;) 8X van.

[ Szerkesztve ]

(#3726) Dhampir válasza Borote (#3724) üzenetére


Dhampir
félisten

Alternatívaként lehetne venni egy olcsó, de normális telefonként használható mobilt, és mellé egy IPS-kijelzővel megáldott táblagépet, például:
MyAudio Tablet Series7 708OP
MyAudio Tablet Series9 916DCC
MyAudio Tablet Series9 916QI

(#3727) Land


Land
veterán

Üdv!

A haverom Qwerty-s telefont szeretne max 70k-ig. Sajnos én eléggé jót nem tudok ennyiért, sőt drágábban se. Tudtok ajánlani 1-2 típust?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#3728) Juszaka


Juszaka
csendes tag

Sziasztok.

Hosszú távra szeretnék mobiltelefont vásárolni. Azt kell hogy mondjam nem nagyon mozgok otthon a mai mobiltelefonok világában.. Nem régiben a Huawei Ascend Y200 mobiltelefont néztem ki magamnak, mivel itt az oldalon egész jó értékelést kapott.

De a napokba a Telenor új akcióját látva elgondolkoztam a Nokia C5-03 telefonon is.
Amire nekem főleg kellene egy új készülék az telefonálás, ritkán SMS-s írás valamint GPS céljából. De azért néha egy-két fényképet elkattintanék, de azért néha egy kicsit játszanék, zenét is hallgatnék.

Ti melyik készüléket választanátok a kettő közül?

Egyébként más készüléket is nyugodtan ajánlhattok de csak olyan 30.000 ft-ig.
Valamint olyan kérdésem lenne, hogy a Symbian S60 op. rendszert le lehet-e cserélni a Symbian^3-ra vagy ahhoz más készülék kell?

Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#3729) ablack válasza Juszaka (#3728) üzenetére


ablack
senior tag

Szerintem a C5-03 rossz választás lenne.

Én inkább ezek közül választanék:
ZTE Blade III
Sony Xperia Tipo

(#3730) HuMarc válasza ablack (#3729) üzenetére


HuMarc
addikt

Egyetértek! :R

(#3731) Land


Land
veterán

Szerintetek melyik NEM Pentiles 2 magos/1 GB RAM-os számít bármilyen ROM-mal, akár főzöttel gyorsnak, jó zenemobilnak és korrekt fotósnak?
Keret legyen használtan 90k. S3-t váltanám le kisebb méretű telefonra. Sokkal nem szeretnék visszalépni (se fotózásban, se sebességben, se zenében stb)

Ezek jutnak eszembe: Sony Arco S, Ion...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#3732) HuMarc válasza Land (#3731) üzenetére


HuMarc
addikt

Nekem az Xperia T ugrott be, csak nem hiszem, hogy van 90 000 Ft-ért használtan... De az acro S volt a második gondolatom. Esetleg LG 4X (T-Mobilenál 98 000 újonnan!!) merülhet fel esetleg (Csak az a baj, hogy 0,1" nem sokat számít....)

(#3733) Land válasza HuMarc (#3732) üzenetére


Land
veterán

A T bejön nagyon, csak drága. Ion és Arco S egy HW kb. 4x-re ránézek, hogy használtan mennyi.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#3734) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Sziasztok!

Apámnak szeretnénk telefont venni.korábban lumia 710-et nézegette, de most rájött, hogy nem tetszik neki annyira.windows phone lenne sztem a legjobb.65-ig mik férnek bele a keretbe.android is szóba jöhet, ami buherálás nélkül is jól használható.3.5 vagy annál nagyobb kijelző kellene.mindenképpen normális garanciával szeretnénk.sufni gms-ek nem jöhetnek szóba.kártyafüggetlen vagy vodafone.
ahogy néztem:
Sony Xperia u
Motorola Defy+( ha még kapható)
Lumia 710(az már nem tetszik neki)

Esetleg tudtok mást?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#3735) HuMarc válasza maggi1886076 (#3734) üzenetére


HuMarc
addikt

Az általad felsoroltak közül

1. Xperia U - vagy ha esetleg van rá keret, akkor Xperia Sola-t is megnézheted
2. Defy+ - Gyengébb, mint az Xperia U, de alapvetően semmiféle támpontot nem adtál azzal kapcsolatban, hogy milyen szintű felhasználásra kéne
3. Lumia 710 - Azért ez az utolsó, mert nem tetszik apukádnak.

Pár telefon, amit érdemes megnézni: ZTE Grand X IN, Samsung Galaxy Ace 2 és ESETLEG (ha NAGYON nincs más) LG L7..

(#3736) izomhod válasza HuMarc (#3723) üzenetére


izomhod
senior tag

legalja? ne ne szivass már!

megláttam, nagyon sokmindent tud (az enyémhez képest :) )

(#3737) maggi1886076 válasza HuMarc (#3735) üzenetére


maggi1886076
addikt

Lg kizárt.zte vodánál nincs és függetlenül sincs.ace2-t sem láttam vodánál.alap szintű felhasználásra kell.telefonálás +GPS, és normálisan akadás mentesen használható legyen.
partnerogsm honlapját nézegetem.gondolom az ott feltüntetett árak a bolti garisak.én már vettem náluk telót igaz gyári garisat.de nem kellett vele élnem.az a lényeg, hogy gyári garis legyen...

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#3738) Švejk válasza maggi1886076 (#3734) üzenetére


Švejk
őstag

Amiket nem írtál, és jobbak mint ezek:
Xperia Sola,
Galaxy Ace II.
Mind a kettő jobb döntés mint az U, a Defy+, vagy a 710.

(#3739) maggi1886076 válasza Švejk (#3738) üzenetére


maggi1886076
addikt

tudom, hogy ezek jobbak.de van egy keret, amibe sztem az ace2 nem fér bele,és egyiket sem látom a voda listájában.flotás előfizetésünk van és ahhoz kb kártyás áron kapunk telefont.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#3740) HuMarc válasza izomhod (#3736) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem szívatlak, Ace-t akkor sem vennék, ha ingyen utánam dobják... Így most hirtelen azt mondom, hogy erősen maximum 20 000 Ft-os áron lenne olyan pozícióban, hogy nincs nála jobb újonnan. Alapvetően semmit nem ér...

(#3741) Švejk válasza maggi1886076 (#3739) üzenetére


Švejk
őstag

Gyári garanciásan 62 ezer. A Voda mindig is el volt szállva az árakkal, már jobban megéri gyártói garis függetlent venni.
De Vodafontól van egy elég jó telefon ennyiért, szerintem még mindig jobb mint a Defy+.
Huawei Vision. Nem tudom van-e flottásban, de próbáltam már, és egy remek készülék.

(#3742) maggi1886076 válasza Švejk (#3741) üzenetére


maggi1886076
addikt

htc one v-nek milyen a menuje gyari rommal?akadas mentes? gyartoi garival hol a legolcsobb?
igazabol egy olyan kellene, ami normalas kulseju nem kopogos muanyagbol van es akadas mentesen lehet hasznalni.ez nehez ügy.

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#3743) HuMarc válasza maggi1886076 (#3742) üzenetére


HuMarc
addikt

A HTC One V-ről azt írják, hogy egy idő után kopik... ITT van róla egy teszt @sdd2 tollából.

[ Szerkesztve ]

(#3744) Švejk válasza maggi1886076 (#3742) üzenetére


Švejk
őstag

itt
De szerintem durván túlárazott, főleg hogy ugyanitt gyári garival 2 magosat kapsz (Sola)
És a Huaweinek jó nagyon a minősége egyedüli hátránya, hogy nem jön rá 4.0... :N

(#3745) izomhod


izomhod
senior tag

átlagos telefonálós/netezős/néha fényképezős usernek számít, hogy milyen android van a telóján?

(#3746) DS39 válasza ablack (#3729) üzenetére


DS39
nagyúr

egyébként azóta kijavították a Telenor oldalán, kétmagosról egymagosra, de még így is szerintem az a jobb választás, még a Huawei Ascend G300-at is veri árban.

(#3747) HuMarc válasza izomhod (#3745) üzenetére


HuMarc
addikt

Igen, számít, mert nem mindegy, hogy 2.2 és egymagos, ARMv6-os processzor felett böngészel (no flash, stb.) vagy egy 4.0-n ARMv7-tel, stb-vel. Ha az Ace-el egy árban keresel telefont, akkor ZTE Blade III (még jóval olcsóbb is)

(#3748) doser0717


doser0717
aktív tag

Sziasztok!

120.000 Ft-ig bezárólag melyik androidos készüléket érdemes megvenni??? Ár érték arányban melyik a legjobb ma?

- ez lesz az első okostelefonom
- legyen rá 4.0, de inkább 4.1 frissítés idővel.
- magyar menü
- normális support

i20N, Surriento, GBS 57

(#3749) HuMarc válasza doser0717 (#3748) üzenetére


HuMarc
addikt

Sony Xperia T vagy LG 4X és kb. ennyi.

(#3750) doser0717 válasza HuMarc (#3749) üzenetére


doser0717
aktív tag

HTC One S vagy a Sony Xperia ion, P, S? :F

i20N, Surriento, GBS 57

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.