Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) bubus66 válasza kali8n (#4488) üzenetére


bubus66
nagyúr

Minden webshopból rendelt terméktől, 8 napon belül, indoklás nélkül elállhatsz.

Igen az a T-Mobilnál így van.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4502) gaba2001


gaba2001
csendes tag

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget/tanácsot.
Most szeretnék telefont vásárolni 30 ezer környékén. (pár ezerrel még mehet feljebb)
A Sony Xperia Tipo-t néztem ki magamnak. Igazság szerint a kamera és a fényképező annyira nem számít, inkább minél jobb hardver legyen benne és megbízható legyen.
Szerintetek jó választás vagy esetleg más tippet is szívesen fogadnék ebben az árkategóriában.

Előre is köszönöm.

Üdv.

(#4503) lsebestyen válasza gaba2001 (#4502) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ha a fényképező nem számít, akkor határozottan jó vétel!

(#4504) madrac válasza G-lader (#4495) üzenetére


madrac
őstag

Pont ma nyomkodtam meg az MM-ben, de ott mintha 1 GB RAM-ot olvastam volna. Tök olyannak tűnt külsőleg mint a Samsung S széria, minőségben is, csak a kijelzője valami alacsony kategóriás TFT lehet, legalábbis megdöntve, felülről elég hamar inverzbe vált a képe.

(#4505) lsebestyen válasza madrac (#4504) üzenetére


lsebestyen
addikt

Akk azt rosszl írták, csak 512mb van benne!

(#4506) wens33


wens33
csendes tag

Sziasztok!

Olvasgatom szorgalmasan a topicot és az arénás teszteket, de csak nem jutok el oda, hogy azt mondjam ez a készülék kell nekem.
Tehát szeretnék tanácsot kérni milyen okostelefont ajánlotok kb. 60e Ft-ig bezárólag.
Ami fontos (sorrendben):
- ne gondolkozzon sokáig, ha megnyitok vmit
- inkább Androidos legyen (nem hátrány, ha ICS)
- navigáció, tehát nem baj, ha 4"-os
- relatíve tartós legyen és nem kezdjen el 3 hét után kopni a hátlap...
- szeretnék vele netezni is
(- persze örülnék a jó hangminőségnek és kijelzőnek)

Köszönöm!

(#4507) G-lader válasza nggabi (#4498) üzenetére


G-lader
tag

Bocs de nem igazán értem hogy most mit is akartál itt írni.

(#4508) G-lader válasza HuMarc (#4497) üzenetére


G-lader
tag

Én is ott láttam meg, de sajnos le volt merülve, nem tudtam vele mit kezdeni, de kinézetre (forma, anyagminőség) tetszett.

(#4509) nggabi válasza G-lader (#4507) üzenetére


nggabi
nagyúr

arra céloztam h jobban jársz egy használt note1-el 80ért mint a myaudioval újonnan 55-60ért.

"szenyor dzsíííí"

(#4510) G-lader válasza nggabi (#4509) üzenetére


G-lader
tag

És note 1-bol van dual simes, mert én próbáltam ráguglizni de kevés sikerrel jártam :(

(#4511) btudos válasza gaba2001 (#4502) üzenetére


btudos
veterán

Ha a hardver lényegesebb, akkor talán jobban jársz egy használt Xperia Mini-vel, vagy akár egy Ray-jel, ennyi pénzért szép állpotút lehet kapni, nagyjából a méret is stimmel, de jóval erősebb vas dolgozik bennük, mint a Tipo-ban.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#4512) DS39 válasza gaba2001 (#4502) üzenetére


DS39
nagyúr

a Blade 3 jobb választás.

(#4513) nggabi válasza G-lader (#4510) üzenetére


nggabi
nagyúr

benéztem, ezt te is valakinek válaszoltad, bocs. nincs természetesen dual simes... de inkább 2 telefon mint a myaudio :U én láttam ilyet élőben, nem annyira gáz mint amire számítottam... de sztem be lehet vele égni rendesen, én nem venném meg.

"szenyor dzsíííí"

(#4514) G-lader válasza nggabi (#4513) üzenetére


G-lader
tag

OK, 2 telefon még el is menne, de 3??? Na azt már nem vagyok hajlandó cipelni magammal :)
Ezt a beégést hogy érted? Imidzs terén vagy mi? Mert ha arra gondoltál az nálam nem szempont, inkább az én igényeimnek és szememnek tetsszen és feleljen meg, mint másokénak :)

Amúgy a Lenovo Lephone S880 -ról nincs infótok??? Mert az még nagyon tetszik.

(#4515) nggabi válasza G-lader (#4514) üzenetére


nggabi
nagyúr

úgy értem h ha pl valami szoftveres hiba van erre sose lesz frissítés ami kijavítaná. gyanítom h hardveres hibák is akadnak bőven... az "imidzs" a legutolsó érv, bár az is számít.

viszont a 3 telefon tényleg sok... ezt így passzolom...

"szenyor dzsíííí"

(#4516) choler. válasza nggabi (#4462) üzenetére


choler.
tag

kizárólag útvonalrögzítésre kell a telefon, ezért nem akarok rá sokat költeni. :N
viszont a (Huawei Ascend Y200) saját topicjában jókat írnak a benne lévő gps-ről. :)
Thx!

(#4517) defter


defter
csendes tag

sziasztok!

Használtan keresek telót 30k körül.

Mire használnám:
-RSS
-VOIP
-GPS
-alkalmanként fotózás
-kicsi játék

Preferenciák:
-3,7" körüli kijelző
-android
-5mp ledes cam
-jó üzemidő
Jó ha van, de nem követelmény:
-előlapi kamera
-nagy memória

Mit ajánlanátok?

(#4518) nggabi válasza choler. (#4516) üzenetére


nggabi
nagyúr

ha még ráér egy kicsit rákérdeztem neked egy mini2 tulajtól h látja e a glonass holdakat... de persze ha nincs annyi pénz akkor mind1...

"szenyor dzsíííí"

(#4519) tzsolesz válasza defter (#4517) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ha találsz LG Optimus Black-et ennyiért, akkor az jó lenne, vagy Motorola Defy+.

[ Szerkesztve ]

(#4520) HuMarc válasza defter (#4517) üzenetére


HuMarc
addikt

Motorola Defy+ jutott eszembe, talán még az LG-k!

(#4521) Paulo81 válasza BoC1ka (#4442) üzenetére


Paulo81
aktív tag

Nem tudsz egy olyan linket, ahol van egy összehasonlító táblázat/teszt a telókról?
Egyébként mindenképp a sony-t ajánlod?

(#4522) nggabi válasza choler. (#4516) üzenetére


nggabi
nagyúr

így 2.3al nem látja a mini2 a glonass holdakat. akkor marad ez a 200as amit írtál.

"szenyor dzsíííí"

(#4523) BoC1ka válasza Paulo81 (#4521) üzenetére


BoC1ka
senior tag

link

Itt tudsz osszehasonlitani telefonokat. Nem mindenkepp, de az szerintem egy jo telefon:)

YNWA

(#4524) SamS20


SamS20
senior tag

Az lenne a kérdésem hogy S2-t vagy inkább Samsung Galaxy Nexus-t érdemesebb most venni, hosszú távra terveznék vele, és jó lenne ha kompromisszumok nélküli lenne a telefon :)
Köszönöm

(#4525) maggi1886076 válasza SamS20 (#4524) üzenetére


maggi1886076
addikt

Galaxy Nexus gyorsabban megkapja és tovább a frissítéseket, és a kijelzője is nagyobb neki.de ez már nálam a használhatatlan kategória telefonként.hardverileg közel ugyan az a 2 teló.az S2-nek csak 4,3" a kijelzője.de a jelly beant még ez is megkapja.sőt custom romokkal még tovább fogják támogatni!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#4526) RIC5I


RIC5I
tag

sziasztok 3 telefon között vacilálok és szeretném kérni a véleményeteket

1. a ZTE Grand X inteles verzió itt vonz az 1,6 os hyper threading intel atom processzor és az 1gb ram
2. a Motorola Defy+ ban a strapabírósága vonz és az hogy esöben is nyugottan telefonálhatok mert valamér a sors ugy hozza hogy böven kell esöben fogadnom elnem mulasztható hivásokat
3. a Motorola Defy XT 535 ugyan aza strapa bíróság vonz de állitolag hardveresen jobb és kézbevéve is meg gyözöbb

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#4527) maggi1886076 válasza RIC5I (#4526) üzenetére


maggi1886076
addikt

Grand X. mert egy újabb konstrukció!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#4528) blt.62


blt.62
őstag

Az egyik tesztben azt írták, hogy a HTC One X kijelzője szebb mint az SGS3-nak. Szerintetek igaz lehet? Mert itt azt írtátok, hogy médiában és zenében is jobb az SGS3.

MegtorloXp

(#4529) tzsolesz válasza blt.62 (#4528) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Szerintem is szebb a kijelzője, de inkább nézd meg élőben, úgy nem érhet meglepi.

(#4530) Lexus sc


Lexus sc
tag

Sziasztok!

Véleményt szeretnék kérni a következőkben:
Hosszútávra szeretnék telefont venni (a mostani N79-em is több mint 3 éves) a T-Mobilenál. Mindenféle dologra szeretném használni, netezni, zenélni, feliratos filmet nézni angol miatt(nem tudom biztosan de talán kezelnek feliratot, legalábbis a 4 magosak harcában azt olvastam). Nem tudom mi az ami megérné ár-értékben?
Eleinte a Sonykat nézegettem: Xperia S, majd később az Xperia T. Az S-nek nagyobb a tárhelye viszont a T-nek jobb a kijelzője, hardverben hasonlóak... Majd mostanában a HTC-ket is nézegettem, a One S-t és One X-et. Itt is vannak előnyök és hátrányok mindkét félre nézve, de az X négy még az S csak két magos, na és a tárhely is 16 és 32 GB. Remélem várható még valami karácsonyi leárazás...vagy inkább a januári hónapokra halasztják, azt mondva, hogy akinek kell úgyis most vesz.
Egyébként előben néztem mind a One X/S-t és az Xperia S/T-t is. Elég jó telefonok de a HTC-nek szebb a kijelzője. Igazából nem volt még HTC egyik ismerősömnek sem ezért félek kicsit tőle, de itt minden tesztben dícsérik, viszont Sony az több embernek van.
Na szóval, szerintetek mit, mikor, mennyiért? :D

(#4531) lsebestyen válasza wens33 (#4506) üzenetére


lsebestyen
addikt

ZTE Grand X IN, Samsung Galaxy S advance, Motorola Atrix 2, de ha gsm boltba veszed, csak gyártói garisat vegyél.

(#4528) blt.62: igen, tényleg szebb.

(#4530) Lexus sc: ha megtudod mondani mi a legfelső határ, amennyit költenél rá, okosabbak lennénk! :K

(#4526) RIC5I: ZTE!

(#4524) SamS20: én s2-t venném, de a nexusra legelsők közt jön ki a legfrissebb droid, ha ez fontos. S2-nek kisebb a kijelzője, és a felbontása is. Nexus nem bővíthető. S2 erősebb hardverrel rendelkezik!

(#4517) defter: LG Optimus Black, Moto Defy+

[ Szerkesztve ]

(#4532) fury71 válasza Lexus sc (#4530) üzenetére


fury71
aktív tag

Azért az Xperia T bővíthető és a hw is erősebbmint az S. Szvsz a T jobban megéri, meg egy 100+ezres teló mellé még egy 32GB microsd sem egetverő kiadás.

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#4533) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok srácok :)

Lenne pár kérdésem:
1. Ezek a telefonok közül melyeket ajánljátok a legjobban olyan használatra hogy játszani tudjak vele és
az a memória minél több legyen amit a telefon használ az appoknak !
-Sony Xperia sola (telenor)
-LG Optimus L7(t-mobile)
-Samsung Galaxy S Advance(t-mobile)[nagyon tetszik]
-ZTE Grand X IN(t-mobile)[nagyon tetszik]

2. Itt található szolgáltatóknál hogy nevezik (vagy általában) azt a memóriát amit a telefon az appokra használ , amiknek egy részét oda teszi (mert én azt halottam hogy nem lehet a játékot teljesen külső memóriára tenni ezért annak a memóriának minél többnek kell lennie) , iletve a RAM megegyezzik azzal a memóriával amit imén említettem , kérdeztem ??

Előre is köszönöm minden kedves fórumozó elvtársnak a segítséget :)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#4535) ThePoweR


ThePoweR
senior tag

Hi

~30-40k-ért kellene egy teló. Amire használva lenne: GPS, telefonálás, néha netezés. Márka mind1 és használt is szóba jöhet. Memóriáét lehessen bővíteni.

Továbbá nem tudom van e erre topik, de milyen memóriakártyát érdemes venni okostelefonba? Esetleg konkrét darabot tudnátok mondani? 16GB-os kellene min. Egy SGS Advance-ba menne.

Válaszokat előre is köszi!

Üdv,
D.

(#4536) lsebestyen válasza lsebestyen (#4534) üzenetére


lsebestyen
addikt

Samsung Galaxy Advance, a zte az intel chip miatt játékra egyelőre nem ajánlott.

Hülyeséget mondtam, azt hittem az kérdezed, mi a RAM, nem olvastam végig, csak az elejét. Ami neked kell az maga a tárhely, de a jelenlegi droidok már ezzel nincsenek gondban, vagy azért mert tud sd kártyára is telepíteni, vagy annyi a belső tárhely h minden elfér rajta. A RAM a multitaskinghoz kell, hogy minél több alkalmazás tudjon egyidejűleg futni.

(#4537) Švejk: alcatelt nem ajánlanám...

[ Szerkesztve ]

(#4537) Švejk válasza ThePoweR (#4535) üzenetére


Švejk
őstag

Optimus Black, Defy+, esetleg Xperia Sola, ha találsz ennyiért. Szóba jöhet továbbá az Alcatel OT-995, esetleg a Huawei G300, szerintem ennyi.

(#4538) HuMarc válasza Grizzly87 (#4500) üzenetére


HuMarc
addikt

Azért a 920, mert a 808 túl nagy kompromisszumokkal járna és a kamera nem übereli olyan szinten a 920-ét, hogy ezért megérje ezekbe a kompromisszumokba belebocsátkozni. Ahhoz, hogy egy vicces/szép/akármilyen valamit meg akarsz örökíteni, elég egy 920 is! :R

Bocsi a kései válaszért :B

(#4539) Lexus sc válasza fury71 (#4532) üzenetére


Lexus sc
tag

És mi van a HTC-kel?

(#4540) Debilon


Debilon
addikt

vodánál 45k körül kellene telefont néznem

eddig a Ascend G300 és a Sony Miro ami képben van, más ötlete van valakinek? ezek közül melyik?
androidos teló kellene mindenképpen

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#4541) HuMarc válasza Roxkex (#4533) üzenetére


HuMarc
addikt

Az L7-et messzire kerüld, ha játszani akarsz, nem arra találták ki!!
Én a Sola-t kilőném, mert gyengébb, mint a többi (az L7-en kívül)...
A Grand X IN-ben Intel chip van és ugye ezzel nem kompatibilis pl. a GTA III (elvileg, de kerüljük a virágboltot!)
Tehát marad az SGS Advance! Egy viszonylag jó ajánlat! :R

(#4542) lsebestyen válasza Debilon (#4540) üzenetére


lsebestyen
addikt

Sajna más nincs nagyon ebben az árban, én a G300-t venném!

(#4543) tzsolesz válasza Roxkex (#4533) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Mivel játékra kell, mindenképpen 2 magosat. Galaxy Advance.

(#4544) Švejk válasza Debilon (#4540) üzenetére


Švejk
őstag

A Smart Storeban 55 a Huawei Vision. Megéri. De kártyásan kéne ennyiért? Mert kártyásan a G300 53, és akkor sokkal inkább a Vision.

(#4545) Debilon válasza Švejk (#4544) üzenetére


Debilon
addikt

előfizetéses, flotta csomagban

főleg a GPS és rádió/zene kell
néha kis játék (nem 3d-s, hanem inkább logikai), néha fényképezés (csak a megörökítés miatt, nem kell über minőség, jelenleg V845-öm van és ennek a képei is megfelelnek a célomnak)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#4546) Švejk válasza Debilon (#4545) üzenetére


Švejk
őstag

Akkor szerintem a Vision erősen ajánlható kategória, de tény, hogy erre a G300 is elég. Döntsd el mi a fontosabb: Hogy legyen rá 4.0 (G300) vagy hogy általánosan gyorsabb legyen (Vision)

(#4547) mars622


mars622
tag

Sziasztok! Galaxy S3 árában, és tudásában hasonló készüléket keresek. Mik a vetélytársai? Mit ajánlanátok? Árban inkább lefele, mint felfele.

Köszi!

(#4548) ThePoweR válasza ThePoweR (#4535) üzenetére


ThePoweR
senior tag

A memóriakártyás kérdésre tudtok mondani valamit? :R

(#4549) HuMarc válasza mars622 (#4547) üzenetére


HuMarc
addikt

LG Nexus 4!! HTC One X, HTC One S, Xperia T, LG 4X!

(#4550) Lexus sc válasza mars622 (#4547) üzenetére


Lexus sc
tag

Olvasd el a négymagos telefonok tesztjét kezdésnek.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.