Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161001) trebrona válasza FearFmRadio (#161000) üzenetére


trebrona
nagyúr

S8 még beleférhet.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#161002) t72killer válasza FearFmRadio (#161000) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én az enyémet igen valószínű egy a52 5g-re fogom cserélni. Vízálló, hardverben kicsit erősebb az s7e-nél és szolgáltatóknál 1havi szerződésre normális áron beszerezhető. Kamerában természetesen sokkal jobb, mint a 3-4+évvel ezelőtti telók.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#161003) Amerigo57 válasza Norbi. (#147697) üzenetére


Amerigo57
őstag

Tesco Value.
A Xiaomi Mi 9T Pro telefont, melyik új Xiaomi váltotta ?

(#161004) trebrona válasza Amerigo57 (#161003) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mi 10T Pro. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#161005) Sungoo válasza trebrona (#161004) üzenetére


Sungoo
addikt

Zseni! :DDD

(#161006) spileraaa válasza spileraaa (#160999) üzenetére


spileraaa
senior tag

látókörbe került egy másik mate 20 pro
de sajnos nem hivatalos szervizben cserélték az aksiját hanem itt https://www.facebook.com/mobiltelefonszervizestartozek/
menyire féljek így hogy majd esőben pl be ázhat?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#161007) csaba1203 válasza FearFmRadio (#161000) üzenetére


csaba1203
addikt

Nem akarlak elkeseríteni de az idei BEST telefonok sem fognak többet adni annál, mint amit jelen pillanatban is meg tudnál vásárolni.....
Használtba 40000-be nem sok jóra számíthatsz.
Szolgáltatóknál most az A52 5g tényleg best buy nagyon erős felső közép kategória én biztos azt venném a helyedben.

(#161009) Algieba válasza FearFmRadio (#161000) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ha ismered a használt piacot, akkor találhatsz kedvedre való mobilt. Nekem március elején sikerült kifogni egy teljes dobozos, megkímélt Xiaomi Mi9 Litét 6/64GB 45-ért. Tökéletes számomra. Bár Samsung S9+ volt a cél, de a Xiaomi kedvezőbb ajánlat volt.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#161010) spileraaa válasza #40993792 (#161008) üzenetére


spileraaa
senior tag

és erről mi a véleményed?

Mate 20 pro ez menyire lenne jó vétel? az ismerősömnek igaza van?

ezt írta ezért volt cserélve az aksi képernyő és hátlap : Beégett a navigáció a kijelzőbe, azért javítattam Én a többit nem kértem De gondolom vele járt

ismerősöm szerint : Szoval agyon volt hasznalva.. Csak gps melegiti a telefont kegyetlenul... Foleg nyaron... Sokaig voltam sofor, egesz nap ment a gps... Minimum evente kotelezo volt telefont cserelni.. pedig top tech telefonaim voltak mindig..

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#161012) spileraaa válasza #40993792 (#161011) üzenetére


spileraaa
senior tag

inkább erre vagyok kíváncsi hogy igaza lehet az ismerősömnek?

ismerősöm szerint : Szoval agyon volt hasznalva.. Csak gps melegiti a telefont kegyetlenul... Foleg nyaron... Sokaig voltam sofor, egesz nap ment a gps... Minimum evente kotelezo volt telefont cserelni.. pedig top tech telefonaim voltak mindig..

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#161014) FearFmRadio


FearFmRadio
csendes tag

köszönöm szépen a segítséget :) és a gyors válaszokat :)
Ma F***book market-en találtam egy Samsung a51-et , 25.000ft ért sikerült hozzá jutnom .
Vadi uj szinte + folia + 1 tok
4000mah , kicsivel nagyobb a kijelző mint az s7 edge.
128gb os. ( plus beraktam mellé a 128gb micro sd-t is )
Dual simet ( igy független )
+ egy nagylátó szögű kamerával is gazdagabb lettem :D ( bár FF gépel szoktam fotózni .. :D )
Eddig meg vagyok elégedve vele :) amig nem lesz méltó utodja addig ez is megteszi föleg az épitőiparba :D (Épület Gépészet )

_A7M3_

(#161015) KisTücsök válasza FearFmRadio (#161014) üzenetére


KisTücsök
addikt

25k-ért? Hogy?

(#161016) Sgr_A válasza KisTücsök (#161015) üzenetére


Sgr_A
addikt

Úgy hogy tiltani fogják

(#161018) zunga


zunga
tag

Üdv!

Szerintetek melyiket válasszam :

Samsung Galaxy Note20
Sony Xperia 5 II
Iphone 12

Árban hasonló lenne mindhárom. Eddig csak androidom volt, de most kezdek gondolkodni a OS valtason, ezért van benne a szifon is a kosárban.
Átlag felhasználás, telefon, böngészés, kis COD Mobile, stb.
Fontos a jó üzemidő, egy S9+ váltana, de annak az üzemideje borzalom.

Köszi a válaszokat :)

(#161019) Algieba válasza FearFmRadio (#161014) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Adott az eladó a telefon mellé számlát is, hogy honnan vette? Mert nekem igen, tehát biztosan nem szolgáltatótól van a használt mobilom. Amikor ennyire olcsó egy viszonylag friss modell, két dolog esélyes: úszott egyet a készülék, de kiszárították és még nincs végzetes károsodás benne, de várható, hogy lesz. A másik, hogy előfizetéses, amit vagy fizet vagy nem fizet az előző tulaja. Ha nem, a készülék tiltásra kerül. Én utánamennék a dolognak, hogy ne legyen kellemetlenséged.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#161020) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Samsung Galaxy S8 Plus on van,
Új telefont szeretnék /mert ez haldoklik/
Soha többet samsung!
Ami érdekel: jó kamera /nem kell 4k sose használtam, hanem a kép minőség legyen jó/
Olyan os legyen rajta, hogy fel lehessen venni a telefon beszélgetést, mert gond van a hallásommal.
300GBP körül

(#161021) FearFmRadio válasza Algieba (#161019) üzenetére


FearFmRadio
csendes tag

Kártyafüggetlen telefont is tudnak tiltani ?
(eladó beszélgetése le van mentve ha netán bármi gubanc lenne belöle)
több telefont is hirdet + itt lakik 1 faluval arrébb. sok ember ismeri .
nem védeni akarom :)

_A7M3_

(#161023) zenik


zenik
csendes tag

Sziasztok!
Páromnak keresünk okostelefont, viszont a feltételeknek megfelelőt nem igazán találunk.
A két legfontosabb kritérium:
-olcsó (50.000-ig)
-kicsit:a legjobb lenne az iphone 5 méret, de ilyen szinte nincs. minél kisebb...
Felhasználási szokásai:
-90% telefonálás
-8% fotó (komoly fényképező gép mellett)
-2% böngészés.
Már mobilnete sincs, 5G sem szükséges. Tényleg valami fapad lenne a legjobb, viszont ebben jó legyen. Kimondhatatlan nevű márkákat találtam, de nem eldobni szeretné.

Előre i köszönöm megtisztelő segítségeteket!
Á

(#161024) Algieba válasza zenik (#161023) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Esetleg Samsung Galaxy A20e 2019-ből. Áruházban 48 ezer.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#161025) xhege válasza zunga (#161018) üzenetére


xhege
addikt

Én nemrég váltottam IOS-re, és nagyon bejött. Szóval én merem ajánlani a iPhone 12-t. :K

(#161026) zunga válasza xhege (#161025) üzenetére


zunga
tag

Én is afelé húzok, de félek tőle, hogy mennyire fog menni a használata 10 év android után.

(#161027) xhege válasza zunga (#161026) üzenetére


xhege
addikt

Előtte nekem is csak droid volt. Ha adsz neki időt át lehet szokni. A lényeg, hogy ne a droidot keresd benne.

(#161029) Viktor0610 válasza #40993792 (#161028) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

" de találkoztam a fórumon olyan illetővel is, aki pár heti szenvedés után visszatért a zöld robothoz..."

Jelen! ✌️

Samsung Galaxy A54

(#161031) IOX


IOX
tag

Sziasztok!
Telefont szeretnék vásárolni, minél olcsóbb a cél, szinte csak telefonálás, viszont ha el akarok jutni valahová akkor megfelelően segítsen (akkor se legyen lassú). Először nyomógombost kerestem, de a kis kijelző átterelt ide.

(#161032) Sgr_A válasza IOX (#161031) üzenetére


Sgr_A
addikt

Redmi 9

(#161033) IOX


IOX
tag

Köszönöm. Szabad azt használtban is?

[ Szerkesztve ]

(#161034) Sgr_A válasza IOX (#161033) üzenetére


Sgr_A
addikt

Igen

(#161035) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! A jártasabbaktól kérdezném, hogy milyen telefont vegyek, ami az első lesz a Fiamnak (13 éves).

Kérdeztem tőle milyen legyen, Ő a Brawl Stars-t mondta, hogy fusson :) Természetesen ettől majd többet akar később. Szóval zene, fotó nem valami extra, de normálisan szóljon és legyen tűrhető képe. Type-c töltős legyen és minél nagyobb akku, valamint ujjlenyomat érzékelő is legyen benne.

Ezeket néztem ki, de bármire nyitott vagyok Android vonalon és csak új jöhet szóba, nagyon max. 60000 Ft-ot szánnék rá. Május elejére kellene, szóval ha esetleg addig jelenik meg valami normálisabb telefon ezen az áron, akkor azt se tartsátok magatokban :)
Honor 9X
Xiaomi Redmi 9
Samsung A20e
Samsung A20s

Előre is köszönöm a válaszokat!

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#161036) Sgr_A válasza nyikszi (#161035) üzenetére


Sgr_A
addikt

Redmi note 9S

(#161037) nyikszi válasza Sgr_A (#161036) üzenetére


nyikszi
őstag

Sajnos ez nagyon messze van a 60000 Ft-os ártól :( Jó telefon, különösen tetszik a kamera tulajdonságai: 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, 720p@960fps Azt látom, hogy hétvégén olcsóbb volt valahol, de az már nem él. Hol volt egyébként akciós? Csak nem emag? Ja látom kisebb memóriával 59900. Na, tetszik, jó lesz ez :)

[ Szerkesztve ]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#161038) Algieba válasza nyikszi (#161035) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Honor 9X fiatal fiúnak már csak a vagány külseje miatt is jó választás.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#161039) Sgr_A válasza Algieba (#161038) üzenetére


Sgr_A
addikt

Google szolgáltatások nélkül?
ja ez még megkapta akkor jó lehet az is
a kirin710 elég jó proci

[ Szerkesztve ]

(#161040) trebrona válasza Sgr_A (#161039) üzenetére


trebrona
nagyúr

(#161041) #04441088 válasza #04441088 (#160966) üzenetére


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
Átmeneti telefonnak keresek valamit. Eddig Huawei P20 Pro-t, Mate 20 Pro-t, Realme 7-et és néhány Xiaomit néztem.
Mit ajánlanátok?
- Árkategória: Maximum 70-80k, de minél olcsóbban szeretném megúszni. Néhány perce csúsztam le egy picit beégett, de jó áron lévő P20 Pro-rol. 38k...
- Használt vagy új? Mindkét opció szóba jöhet, de gondolom használtan jobbat találni ebben az árkategóriában.
- Hol vennéd meg? HA vagy árukereső szerint listázva egy boltban.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel? Maximum fél év, ha minden jól megy.
- Mire használnád? Néha egy-egy fotó, de többnyire általános felhasználás. Böngészés, YouTube, Spotify.
- Androidhoz ragaszkodom, de GApps nem feltétlen szükséges.
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? OnePlus 8 Pro-hoz vagyok szokva, szóval hasonló méretű lenne a legjobb.
:R

(#161042) Sgr_A válasza #04441088 (#161041) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ha gaps nem kell akkor p40 lite

(#161043) yuing válasza #04441088 (#161041) üzenetére


yuing
őstag

Egy opciónak: Poco X3 Pro

(#161044) nyikszi válasza Algieba (#161038) üzenetére


nyikszi
őstag

Vitathatatlanul jól néz ki, de megy rá valami tok, valószínű flipes ;)

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#161045) Oibacsi


Oibacsi
őstag

Sziasztok!
Új okostelefon vásárlása előtt állok, a segítségeteket szeretném kérni. Szeretném 50-ből megúszni (ha nem strapatelefon, akkor bele kellene, hogy férjen a tok és a fólia is). Hardverileg nincsenek nagy igényeim, egy Redmi 9AT van a páromnak, az a szint bőven elég, azonban szoftveresen az sem tökéletes, a Google kereső szeret kiakadni és csak az újraindítás segít. Legfőképpen telefonálás, Facebook, Messenger és böngészés menne rajta. Jó lenne, ha kisebb lenne a kijelző 6 colnál, a 6,5 már kényelmetlen volt a zsebemben. Fontos azt is tudni, hogy a munkahelyemen sok a szálló por, így leginkább a kínai strapatelefonok között nézelődtem, konkrétan a Blackview BV4900 (esetleg pro) és a Ulefone X5 pro amik tetszenek, de nem tudom, hogy meg merjem-e venni. Azt tudni kell, hogy idáig csak az LG telefonokra nem volt panasz a családban, de nem tudom, hogy jelenleg milyen szinten állnak.
Előre is köszönöm,
Zoli

(#161046) cellpeti


cellpeti
veterán

Poco X3 Pro-ról vélemény? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#161047) blueye válasza cellpeti (#161046) üzenetére


blueye
veterán

Ha ez eleg velemeny: rendeltem egy 8/256ost :)
Szerintem az utolso 4Gs legjobb ar/ertek/teljesitmeny telefon.
5G (nekem) meg nem kell.

(#161049) cellpeti válasza blueye (#161047) üzenetére


cellpeti
veterán

Hol rendelted? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#161050) blueye válasza cellpeti (#161049) üzenetére


blueye
veterán

[link]

@Zsolt_72 máshol linkeltem neki a szaktopicot, de szvsz elég izmos volt az ervem 😊

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.