Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) kungzi válasza jooker82 (#3050) üzenetére


kungzi
veterán

nagyon el van tájolva a srác :DDD üzenem neki ;]

(#3052) jooker82 válasza kungzi (#3051) üzenetére


jooker82
nagyúr

de egy jópáran még,akik a gyártói garis L9 árához mérik a bolti garis HTC-k árát... :(

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#3054) -v- válasza -v- (#3044) üzenetére


-v-
addikt

Senki? :S
Az is jó, ha mondtok a htc desire x-nél jobb, max. 4" telót :)
A galaxy s3 mini kizárva.

(#3055) lsebestyen válasza -v- (#3054) üzenetére


lsebestyen
addikt

Mondjuk ha mondanál egy árhatárt, függő/független új használt, és elolvasnád az első hsz-t, segíteni is tudnánk :K :U

(#3056) -v- válasza lsebestyen (#3055) üzenetére


-v-
addikt

Azért nem specifikáltam, mert csak az érdekel, létezik-e 4"-ban erősebb teló :)
Iphone felejtős, android játszik kizárólag, ez kimaradt, samu galaxy s3 mini-t pedig írtam, hogy kizárva.
A többi paraméter, amit írtál, nem befolyásolja a kérdésemet :)

[ Szerkesztve ]

(#3057) Tewe013


Tewe013
őstag

(#3058) lsebestyen válasza -v- (#3056) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ja értem, hát így kapásból csak a Motorola Atrixot tudom mondani, de az elég jó, jobb a felbontása, 1gb ram, .és az akkuja is több ideig bírja! Meg szerintem olcsóbb is. Bár csak ginger van rá...

[ Szerkesztve ]

(#3059) -v- válasza lsebestyen (#3058) üzenetére


-v-
addikt

Meglesem, köszi!

(#3060) B1T3 válasza Veron (#3046) üzenetére


B1T3
addikt

Ez kicsit ellentmondásos, mert 12 hónap garanciát írnak a gyártói garancia ellenére. :U A gyártói garancia minden esetben 24 hónap (amit még 2 hónappal ki lehet bővíteni a Samsungnál).

(#3061) vans?


vans?
őstag

60 ezerig (mondjuk T-s elofizuval) milyen telefont ajanlanatok lanynak? a lenyeg a viber, a fb, meg a kinezet, meglepo modon :DDD

hábm bábm

(#3062) B1T3 válasza vans? (#3061) üzenetére


B1T3
addikt

Biztos, hogy 60k-s telefon kell neki akkor? :D Amúgy ezekre gyakorlatilag az összes 60k-s telefon alkalmas. A T-s előfizetés milyen lenne, tehát a havidíj kb. mennyi volna?

(#3063) lsebestyen válasza vans? (#3061) üzenetére


lsebestyen
addikt

Zte Grand X, Sony Xperia Tipo, Sony Xperia U (rózsaszín kupakkal :P ) a többi meg hanyagolható... :U

(#3064) vans? válasza B1T3 (#3062) üzenetére


vans?
őstag

Ezt latod nem tudom (szerintem o sem, flottas), mondjuk a masodik legkisebb korul szerintem.

hábm bábm

(#3065) Rotate válasza -v- (#3056) üzenetére


Rotate
veterán

Sony Xperia P

(#3066) B1T3 válasza vans? (#3064) üzenetére


B1T3
addikt

A T-s árlistán 60k-ig így a Samsung Galaxy S Advance és a Sony Xperia U fér bele, és ezeknek viszonylag időtálló a hardvere, főleg, ha nincs nagy igénye. Ha már itt tartunk (a kisebb igénynél), az Alcatel OT-995 is megfontolandó lehet, simán képes az általad felsoroltakra, ugyanakkor a többihez képest meglehetősen olcsó. Annyi, hogy kijelzőben (így méretben) nagyobb az előző két telefonnál, és mivel lány vásárolná, nem tudom, neki megfelelne-e. Az a legtisztább, ha bemegy egy T-Mobile üzletbe és/vagy MediaMarkt-ba, és megpiszkálja őket, aztán el tudja dönteni, melyik tetszik neki a legjobban.

(#3067) Veron válasza B1T3 (#3060) üzenetére


Veron
őstag

Egy kérdést azért megér.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#3068) vans? válasza B1T3 (#3066) üzenetére


vans?
őstag

Koszi, az SGS Advance meg nem volt a lehetseges listan! :R

hábm bábm

(#3069) lsebestyen válasza Rotate (#3065) üzenetére


lsebestyen
addikt

Na ja, az kimaradt :B Az tényleg jobb az atrixnál és a thc-nél is :)

(#3070) alpihun válasza alpihun (#3045) üzenetére


alpihun
senior tag

Khmm (halvány, alig hallható, de a figyelmet mégis felkeltő torokköszörülés, mondhatnám inkább: erővel kicsiszolt köhintés).

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#3071) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Sziasztok,

70-80k körül tervezek venni telefont. A céges GAlaxy S III-at váltaná, amit vissza kell adnom. Nem idegenkedek a Kínából rendeléstől sem, így akár egy Xiaomi is jó lenne (ha be lehet szerezni). Mit ajánlotok?

Köszi!

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#3072) lsebestyen válasza alpihun (#3045) üzenetére


lsebestyen
addikt

Pedig az lww az jó kis cucc, annyiért találni is, szerintem Erdélybe is. Zte Blade sem rossz, és megbízható, nem lesz annak semmi baja, ha vigyázol rá.Sony Xperia Mini is jó, használtan az is 20k körül van, hirtelen ennyi.

(#3073) peter889


peter889
őstag

Sziasztok!

Elsősorban gyalogtúrázáshoz, másodsorban telefonáláshoz keresek okostelefont, használtan, mondjuk itt az aprón. Külső bluetooth-os GPS-em van, azzal használnám.
Legfontosabb a hosszú üzemidő, hogy a feltöltött akksival minél tovább bírja. Egyelőre a NaviTelt használnám rajta, annak is a 3.2.6-ás változatát kedvelem. Pocija szerintem legyen legalább 400 Mhz-es.
(T-mobile függő vagy függetlenített érdekelne, de gondolom bármelyiket ki lehet ütni.)
Ha autofókuszos fényképező, zseblámpa, rádió van rajta, az előny.
15 ezernél többet nem akarok rá áldozni.

Hálásan megköszönném, ha tudnátok ajánlani.

[ Szerkesztve ]

(#3074) lsebestyen válasza peter889 (#3073) üzenetére


lsebestyen
addikt

Zte Bladet ajánlom. Romcserével "kiüthető", nem egy nagy feladat. Amúgy ezekbe már van beépített GPS is, ami nem is rossz.

[ Szerkesztve ]

(#3075) peter889 válasza lsebestyen (#3074) üzenetére


peter889
őstag

Köszi, de gyorsan átfutottam a mobilarénán róla írt cikket, és egy dolog nem tetszik, mégpedig amit az üzemidőről írnak:
„A hivatalos specifikáció szerint... 4 órányi beszélgetésre képes, ami elég gyatra teljesítmény. Ez a valóságban is valahogy így nézhet ki, masszív használattal akár fél nap alatt is le lehet meríteni, éjszakára pedig érdemes a töltőn hagyni, nehogy reggel telefon nélkül maradjunk.”

Szóval nekem az kellene, hogy egy feltöltéssel 10 órás tackrögzítésre is képes legyen úgy, hogy néha be is kapcsolnám.

Nagyobb üzemidejűt tudnál ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#3076) lsebestyen válasza peter889 (#3075) üzenetére


lsebestyen
addikt

Szerintem az még bőven belefér. Nekem volt bladem, (mindjárt 3) és egy napot mobilnettel, meg nyomkorászással elmegy mindegyik. Amúgy egy külső akkut szerintem érdemes beszerezni. ghoo power néven fut, nekem ilyen van, és hasznos cucc. Amúgy aminek jobb lenne az akkuja mint az átlag az a defy lenne de az nem 15-be kerül használtan, hanem a duplájába.

(#3077) peter889 válasza lsebestyen (#3076) üzenetére


peter889
őstag

Köszi a választ. Tudom nem kimondottan ide tartozik a kérdés, de HP Hx4700-asom van (PDA) és pont az vele gondom, hogy hamar lemerül. Szerinted a ZTE Blade akksija tovább bírná vajon, mint a 4700-asé?
Mert nem tudom, érdemes-e még egyáltalán lecserélnem.
Már egy ideje gondolkodom a külső ghoo-s akksin. Az 5200 mAh-ás vagy a 6000-es külső akksid van?
Arra gondoltam az 5200-as jobb volna, mert kisebb és könnyebb.

(A telefonguru butaságokat ír a Hx4700-asról, hiszen nincs is benne telefon.)

[ Szerkesztve ]

(#3078) alpihun válasza lsebestyen (#3072) üzenetére


alpihun
senior tag

Köszi.
Xperia mini vagy x10 mini? Keverem és keverik sokan. Gondolom előbbi, de rákérdezek azért. X10 minivel mi a baj? Azon kívül, hogy apró.
Amúgy amit a zte-ről írtál pár hsz-el ezután nem túl biztató. Mármint az, hogy 3 darab volt neked ebből, ahhoz képest, hogy nemrég jelent meg hármat elhasználni nem túl biztató. Nálam a tartósság fogalma nem hónapokban, hanem években (2-3 év) mérendő.
5800-al hogy állunk?

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#3079) lsebestyen válasza peter889 (#3077) üzenetére


lsebestyen
addikt

Nekem az 5200-as van, havernak 6000-es sok különbség nincs, ha kihasználod, h két output van a nagyobbikon akkor vedd azt, az 5200as jobban elfér mindenhol (akár zsebbe), és microusb-ről tölthető.
Amúgy nem tudom mennyit bírhat a pda-d, mivel nincs benne gsm antenna, ezért valószínű repülőbe kevesebbet fogyasztana mint amúgy, de nekem volt egy két pda-m, egyik se húzta egy napnál tovább.

(#3080) lsebestyen válasza alpihun (#3078) üzenetére


lsebestyen
addikt

Sony Xperia Mini

Nokia 5800-t felejtsd el...Ahhoz ütvefúró kell, a rendszere kukába való.

Amúgy azért volt 3 ztem mert egyet vettem amikor megjelent, használtam fél évig, aztán kipróbáltam a felső kategóriát, aztán eladtam, visszatértem ZTE-re, aztán megint eladtam, és a 3. ZTE pedig a barátnőmé volt, de az én gondozásom alatt állt :)) De mindegyik hibátlan volt, és úgy is került ki a kezeim közül! :K

(#3081) D®. GeNy@


D®. GeNy@
aktív tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek az alábbi telefonról?
65.000Ft-ért jutnék hozzá és igen ígéretesek a specifikációi!

MyAudio Phone Series5 Plus

[ Szerkesztve ]

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#3082) Švejk válasza D®. GeNy@ (#3081) üzenetére


Švejk
őstag

El köll dönteni. Nagy képernyő 1 magos proci (MyAudio)
Kisebb képernyő 2 magos proci (pl Xperia Sola vagy Ace 2)
Én személy szerint nem is gondolkoznék, rögtön megvenném a kétmagosat, de nem tudom mire használnád? Filmek? Játék? Mi a fontos?

(#3083) lsebestyen válasza D®. GeNy@ (#3081) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ha kell a két sim akkor megéri. Ha nem akkor lsd kövi hsz.

(#3084) D®. GeNy@ válasza Švejk (#3082) üzenetére


D®. GeNy@
aktív tag

Néha egy kis film, net, meg zenehallgatás.

Én úgy láttam/olvastam, h. 2 magos procival reklámozzák, nem 1-el...vagy én néztem el vmit? :F
Csak azért kérdezem, mert közel ugyanannyit tud, olykor többet is spec.-t nézve, mint a "nagy" gyártók versenyzői.

Ha azt mondjátok, h. megbízható és jó telefon, akkor nyugodt szívvel megvenném barátnőmnek! :D

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#3085) Psytech válasza D®. GeNy@ (#3084) üzenetére


Psytech
senior tag

Jól láttad, a Phone Series5 Plusz az már tényleg kétmagos.
Én inkább a szoftver milyensége miatt tartanék tőle...
Tabletjeikben is vannak igen buta sw-s hibák, miközben a hardver meg bőven elég jó lenne.
Ha nem muszáj az 5" (800x480 felbontással meg még gáz is lehet... :S ), akkor inkább valami más szerintem.

(#3086) Veron


Veron
őstag

Hello!
Az alábbi 4 colos telefonokból minőség, smooth-ság és megbízhatóság terén melyiket ajánlanátok?
HTC Desire X, SGS Advance és Sony Xperia P
Persze, ha van jobb, ami nincs a listán, az is jöhet.
Kösz! :R

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#3087) D®. GeNy@ válasza Psytech (#3085) üzenetére


D®. GeNy@
aktív tag

A Samsungok nem tetszenek barátnőmnek (ne kérdezzétek, miért..Nő és kész... :F :DD )
Sony Ericsson kilőve, mert túl kocka, túl éles élekkel...
Kifogytam, mit ajánlotok maximum 65-70E-ig...? :F

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#3088) peter889 válasza lsebestyen (#3079) üzenetére


peter889
őstag

A ghoo-s akksikat honnan érdemes beszerzni?
A 4700-as jó akksival 4-5 órán át kihúzza, viszont az energiagazdálkodása pocsék - mint a PDA-knak általában. Tehát ha csak trackrögzítést akarok, akkor is fullon fogyaszt, ellentétben az okostelefonokkal, amik olyankor képesek levenni a fogyasztást.

[ Szerkesztve ]

(#3089) Deion Branch


Deion Branch
tag

Üdv!
Tudás szerint Xperia T vagy HTC one X a jobb?
Miért?
(áraktól függetlenül)

(#3090) SziberTomi


SziberTomi
tag

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni mert belegabalyodtam most. :) T-nél szeretnék okostelefont venni Like díjcsomaggal. Kinéztem egy ZTE Grand X In telefont, ami hardverileg veri a társait, de a topicot olvasva elő jött egy pár hibája: az zseblámpa használat hiánya, a videózáskori vaku hiánya, a sztereo rádió nem működik. De van 4.0 android, 8 mp kamera, hd videó, jó hardver... Na mindegy, nem tudok dönteni, mert úgy érzem, hogy nem biztos ez a legjobb választás nekem. Jó ár/érték arányú telefont szeretnék, kompromisszumokra képes vagyok, de azért jó lenne, ha minél több minden működne rajta. Maximum 60k-t adnék érte (max. 65). Eddigi egyetlen okostelefonom az SE Xperia X10 volt. Netezésre, flash videó lejátszásra, zenehallgatásra, fényképezésre kéne a telefon és néhány applikációt használnék rajta (5-10). De szeretném, ha a telefon nem akad, nem laggol, hanem a hardver viszi a szoftvert akadás nélkül.

Köszönöm szépen előre is a véleményeket és javaslatokat. (Valószínűleg jövő hét közepén rendelném meg a telefont a webshopban)

iPhone 5S

(#3091) Švejk válasza D®. GeNy@ (#3084) üzenetére


Švejk
őstag

Ó, értem, elnéztem, elnézést! :R
Hát. Nem tudom. Igazából én inkább vennék Solát. Biztos support. Normális felbontású kijelző.
Márkákkal úgy általában nincsenek előítéleteim, ennél a MyAudioval a támogatás hiánya lehet gond.

(#3092) alpihun válasza lsebestyen (#3080) üzenetére


alpihun
senior tag

Érthetőbb.
Akkor lww/xperia mini/zte blade. Kösz a segítséget.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#3093) petyaaa6


petyaaa6
tag

egy premium kategorias telefont vennek,melyik megbizhato,korrekten ossze van rakva popec dizajnnal. gps-maps,netezes,zenehallgatas,jatek,net,online film,filmezes es a kamera se legyen ratyi.. ezekre mind hasznalva lenne. jatek-film-olvasas miatt egy legalabb 4.2-4.3" meretre gondolok. tul eros telefon,mint egy samsung s3 egyelore nemlatom ertelmet(foleg ugy h ennyire draga).
En egy Xperia Arc S -re ill xperiakra gondoltam illetve HTC Sensation xe -re. esetleg van neg otlet? Nokiat semmikeppen
Az ar kb 70-82e (inkabb 80) korul gondoltam.:)
Egyeb telefonotlet? koszi!

Huawei p6 - perfect for business..and for everything

(#3094) nggabi válasza petyaaa6 (#3093) üzenetére


nggabi
nagyúr

pár hónapos note1? belefér 80-90be. :) persze ha használt is szóba jöhet.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#3095) batai15 válasza petyaaa6 (#3093) üzenetére


batai15
félisten

Ennyiért nem hiszem hogy kapol,max használtan. Galaxy nexus, galaxy sII ami szóba jöhet. Pótolj rá 20 ezert és meg tudod venni az eypansyson a galaxy nexust. Vagy bolti garival kicsit drágábban lg 4x hd.

(#3097) petyaaa6 válasza batai15 (#3095) üzenetére


petyaaa6
tag

Galaxy Note 1 re gondoltatok?
Hát ahogy néztem a samsung galaxy nexus az nem annyira jó,legalábbis így neten tesztek-vélemények alapján,de persze köszönöm.
Használtat nemigazán szeretnék,bevallom :D Néztem még az ilyen sony xperia P-t,de ami igazán jó lenne aza xperia T v ltp30,pontosan nemtudm mi a neve, illetve Acro S.(karácsonyig van idő,akkor kapok,tehát hátha lejebb mennek az árak )

Huawei p6 - perfect for business..and for everything

(#3098) petyaaa6 válasza nggabi (#3094) üzenetére


petyaaa6
tag

Húha,azmár 5.3 kijelzős..hú :D picit nagy :D de jó ötlet,csak annyi hogy úgy használtan nemszívesen. Bár már neten elérhető újonnan 104ért,karácsonyig meg hátha lejebb megy.
De igazán ilyen 4.3-47" között lenne jó :P

Huawei p6 - perfect for business..and for everything

(#3099) nggabi válasza #40993792 (#3096) üzenetére


nggabi
nagyúr

most épp megint ennyi, mindig változik a használt ára.

petya: akkor s2, nexus. kb ezek vannak. új sonykból esetleg valamelyik
.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#3100) petyaaa6


petyaaa6
tag

Húú..eza Xperia Ion nagyon durván jónak nézki :D Mi a véleményetek róla ? (azt a 10es pluszt kb talán rátudom húzni)

Huawei p6 - perfect for business..and for everything

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.