Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) Jim-Y válasza Cyberpunk (#4699) üzenetére


Jim-Y
veterán

Köszi :)

Note már túl nagy lenne nekem, de akkor az S3 jó lesz, köszi a segítséget.

HuMarc: BIII-at majd a játékon nyerek, addig nem veszek, de az a 28K nem hangzik rosszul..

(#4702) Cyberpunk válasza HuMarc (#4700) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem is állítottam ilyet, de nem ugyan abban a ligában játszik a két készülék. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4703) HuMarc válasza Jim-Y (#4701) üzenetére


HuMarc
addikt

Oké, tied az egyik, enyém a másik :DDD

@Cyberpunk (#4702): Nem, szerintem sem :DDD Bár az én szemszögemből ugyanabban, mert hosszútávon egyik sem kéne... A Blade III túl gyenge, a Note 2 meg kettétörne a zsebemben :D

[ Szerkesztve ]

(#4704) Magnum_


Magnum_
nagyúr

srácok! mi most az azonnal elérhető, legolcsóbb, de használható, mondjuk csajos (fehér hátlap elég), új, független, vagy telenoros, nem előfizetéses okostelefon (talán android az olcsó...)????

sony Tipo?

I humbly and respectfully decline™

(#4705) Zsombe


Zsombe
senior tag

Sziasztok!

A HTC One V, Samsung Galaxy ACE 2, Sony Xperia Sola trióból végül a Sony Xperia Sola-ra esett a választásom. Azt kell mondjam 2 nap használat során eddig nem bántam meg, köszönöm mindenkinek a segítséget! :R

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#4706) HuMarc válasza Magnum_ (#4704) üzenetére


HuMarc
addikt

A Sony Xperia Tipo jó választás lehet! :R Vagy esetleg ZTE Blade III, bár nem nevezném éppen csajosnak...

(#4707) maggi1886076 válasza Magnum_ (#4704) üzenetére


maggi1886076
addikt

igen a tipo az.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#4708) Paulo81 válasza lsebestyen (#4653) üzenetére


Paulo81
aktív tag

Elnézést, hogy ennyit kérdezek, de látom, hogy Te értesz hozzá. :) Mondtam még az xperia sola-t, az mennyiben különbözik a többitől?
Jól meg akarom fontolni a döntést, hosszú távra tervezek, ezért vacillálok. De nagyon valószínű, hogy valamelyik xperia lesz. :)

(#4709) Zsombe válasza Paulo81 (#4708) üzenetére


Zsombe
senior tag

Azt javaslom válaszd a Sola-t! ;) Én 2 napja váltottam Defy-ről és abszolút nem bántam meg. Az U-tól annyiban különbözik, hogy microSD-vel bővíthető, picit nagyobb a kijelzője (3,5" vs 3,7") és van benne NFC chip (ami nagyon hasznos funkciókkal bír).

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#4710) RIC5I


RIC5I
tag

sziasztok

akarnék uj telefont venni 65 ezres limittel amik föbb szempontok lenének hogy vagy kártya fügetlen legyen vagy 20 as csak az uj garisjöhet szóba
amit nagyon jó lenne aza zte grand x in lenne de az csak 30 as van vagy nagyon drága fügetlenül

a grand x adataihoz hasonlo telefont nemt udtok ien ár / érték arányban ? az 1gb ram nem jönne rosszul

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#4711) Sanyig4 válasza Zsombe (#4705) üzenetére


Sanyig4
tag

Honnan érdemes most venni? Hol van jó áron?

(#4712) Zsombe válasza Sanyig4 (#4711) üzenetére


Zsombe
senior tag

Az a baj, hogy az összes nagykerből kifogyott a Sola. :( Én eredetileg 2 év gyári garival akartam venni, de csak egy helyről lehetett volna, de ott 86 ezer Ft-ba került. :Y
Így végül maradt az XXL GSM, 1 + 2 év bolti garival 63-ért.

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#4713) pinnacle válasza Zsombe (#4712) üzenetére


pinnacle
nagyúr

A bolti gari mennyire kockázatos? Nem tudom, hogy a gyári szervizt tudják-e hozni. Igaz a független autószervizekben is néha jobb szerelők vannak, mint a márkakereskedésben.

(#4714) Zsombe válasza pinnacle (#4713) üzenetére


Zsombe
senior tag

Az első év teljes körű, csak rajtuk keresztül történik a szervizelés. Én bízom bennük (eddig hála a jó égnek nem okoztak sosem csalódást, pedig egy pár készüléket már vettem tőlük újonnan), valamint a Sony-ban is megvan minden bizodalmam.

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#4715) Cyberpunk válasza pinnacle (#4713) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kb ennyire ---> vagy csinálnak vele valamit, vagy nem. Ha a bolt bezár, garinak lőttek. Kizárólag gyári garival vennék készüléket én, még ha az adott esetben vagy 15-20%-al drágább is így. Ráadásul, ha eladod az olyan mint ha kb semmi sem lenne hozzá. ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4716) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Köszi Zsombe, Cyberpunk! Éppen azt akartam kérdezni, hogy tudnátok-e ajánlani megbízható üzletet, ami már régóta működik, gond nélkül? Egyébként a kis üzletek is szerződnek szervizzel, pl. a Telemax-al, amit a szolgáltatók használnak, vagy ők javítják a telefonokat?

(#4717) Cyberpunk válasza pinnacle (#4716) üzenetére


Cyberpunk
félisten

XXL megbízható szerintem elég rég óta a piacon vannak. Nyilván szerződnek, mert nem hiszem, hogy helyben javítanak.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4718) pinnacle válasza Cyberpunk (#4717) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Én is remélem, hogy nem a hátsó helységben bütykölnek. :) Ha viszont ők is hivatalos szerviz partnerekkel dolgoznak, akkor van olyan jó, mint a szolgáltatói telefon. Ráadásul, ha jól látom, 36 hónap garancia esetén 2 év gyártói gari van. Rosszul láttam. Ez 60 hónap esetén van. :))

[ Szerkesztve ]

(#4719) pinnacle


pinnacle
nagyúr

"* Az árak csak a készüléket tartalmazzák. Az egyéb tartozékokról érdeklődjön. " Ez viszont nem annyira jó. Még töltőt sem adnak, csak zacskóban kapok egy telefont? Megkérdeztem, ez így van. A szerviz viszont hivatalos gyári, csak én nem vihetem direktbe, hanem rajtuk keresztül kell.

[ Szerkesztve ]

(#4720) ftc


ftc
nagyúr

Vki erre? [link]

(#4721) Magnum_ válasza pinnacle (#4719) üzenetére


Magnum_
nagyúr

felejtsd el az ilyet... inkább toldd meg az árat kicsit és vásárolj értelmesen, vagy néz olyan telefont, mi belefér a költségvetésbe rendes helyről

I humbly and respectfully decline™

(#4722) execute93


execute93
őstag

Szerintetek melyiket?
Zte Grand X IN Vagy Galaxy S Advance

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#4723) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. Nem akarom idegesíteni a totyiklakókat az S2 és S3-ban, de egyszerűen nem tudook dönteni. Légyszi segítsetek. Ahogy írtam, s2 és s3 között vacillálok.

S2

pro:- Elmondani nem lehet, mennyire bejön a forma, mióta megjelent, azóta tetszik, számomra EZ a telefon
- Tűrhető hardver, még pont idálíis kijelző.
- az ára (99.000 HuF független 2 év samu garival)

kontra: - mivel a 2011-es évi Samsung zászlóshajóról beszélünk, nem tudom meddig fog kapni még android frissítést, a 4.1.2-es Jelly Bean is nehezen jön ki rá. Ennél újabb nem tudom lesz e.

S3
pro:- Ennek is nagyon szép alakja van, bár sokaknak nem nagyon jön be, sztem könnyen megszokható a forma és feketében biztos nagyon szépen néz ki. Ha vennék, elsősorban feketét vennék
:- Über hardver, nagyon szép és méretes kijelző.
:- Mivel a 2012-es év zászlóshajója, ezért talán 1 évvel több ideig fogja élvezni az új android frissítéseket.

kontra:- az ára(129.000 HuF független 2 év samu garival)
- kicsi a kezem, nem tudom mennyire lenne "kezelhető" a telefon a mérete miatt, gondolok itt arra, hogy elő kell venni, ha hívnak, ilyesmi...

Aprók között néztem még S3-at, az még megfizethető lenne, de ugye használtak. Az nem is lenne gond, van 2 hónapos is, szinte vadi új, tényleg makulátlan - állítólag. nem is ez a gond. Hanem az már nem olyan, mint amikor te bontod ki a dobozból, akksi berakás...tehát maga a szertartásra gondolok...remélem érthető vagyok. Ezért szeretnélek titeket megkérni, hogy segítsetek dönteni. Jöhetnek az érvek, a pozitív és negatív élmények ,tapasztalatok, úgyis én döntök:DD ;]

Előre is köszönöm a segítséget srácok :R :R

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4724) Cyberpunk válasza GrooveHero (#4723) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nos a két készülék közül az S3 a jobb ez nem is kérdés. Persze formára nekem is jobban tetszik az S2, de ha e két készülék között kéne döntenem ma már nem vennék S2-öt. Mindenben jobb az S3, persze a forma/hátlap, meg a kijelző technológiát leszámítva.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4725) pinnacle válasza Magnum_ (#4721) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Gondolom rendes kis üzletet nem tudsz ajánlani? Egyébként gyártói garanciás telefonokat is árulnak, de az mindenhol egyforma árú.

(#4726) GrooveHero válasza Cyberpunk (#4724) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igen, tudok a pentile vs. rgb dologról. Csak egyetlen dolog van, ami lehet, hogy az S3 útjába fog állni. 4 betű, p-vel kezdődik és z-vel végződik és sok címlet van belőle, meg még gurulós is. Na mi az?:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4727) Magnum_ válasza pinnacle (#4725) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ujmobilok.hu?

I humbly and respectfully decline™

(#4728) jooker82 válasza Magnum_ (#4727) üzenetére


jooker82
nagyúr

Na azt az egyet ne..... :(

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4729) Magnum_ válasza jooker82 (#4728) üzenetére


Magnum_
nagyúr

3x vettem ott telefont és okés volt... gyártói gari, stb. 0%-os áfa.. :-))))

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#4730) felhasználó2


felhasználó2
tag

sziasztok

ZTE Blade vagy Kis Plus.

Az újabb jobb?
Ha lecserélném a Blade-t mit javasolnátok használt vagy új készülékben 20eFt körül.

Sony "mániás" vagyok. A Blade nem volt rossz!

(#4731) Cyberpunk válasza GrooveHero (#4726) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Csak nem a pénz? ;] Egyébként LG Optimus 4X-et tudom még a figyelmedbe ajánlani. Olcsóbb mint az S3, viszont jobb az S2-nél.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4732) GrooveHero válasza Cyberpunk (#4731) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igen, már én is godoltam rá. Na most itt jön képbe az, hogy LG és a Samunak meg tök jó a szervíze, helybe jön a futár :K
A másik meg, hogy most kellene vennem telót karácsony előtt, mert a mostani SGS-em menne faternak, akinek a C905-jével csak kihangosítva lehettelefonálni, az meg 1-2 helyen nem túl praktikus

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4733) pinnacle válasza Magnum_ (#4727) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Nehéz a kismillió cég közül választani.

(#4734) jooker82 válasza Magnum_ (#4729) üzenetére


jooker82
nagyúr

az a gyártói garancia,csak olyan,h ők viszik be a gyártóhoz,elvileg,mellesleg a 4x topicban,mostanába 2 rossz eset is volt velük,hülyitették a népet.... Igy nem ajánlott,még,ha neked 3-ból 3x be is jött..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4735) Magnum_ válasza jooker82 (#4734) üzenetére


Magnum_
nagyúr

érdekes.. nekem a tőlük vásárolt nokiám megjárta általam a szervízt, gond nélkül...

persze ez régen volt. így akkor nem ajánlott.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#4736) Švejk válasza felhasználó2 (#4730) üzenetére


Švejk
őstag

Egyértelműen minden a Kis+ mellett szól.

(#4737) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok
Szeretnék egy új telót
minél nagyobb kijelző és minél gyorsabb proci a cél
S3 és note 2 -n kívül miből lehet még választani?
Ha nincs más akkor marad a note 2 de ha lehet minél olcsóbban szeretném megúszni xd
Köszi
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#4738) HuMarc válasza zsloti (#4737) üzenetére


HuMarc
addikt

Esetleg HOX, de a legolcsóbb 4 magos, Magyarországon forgalmazott telefon tudtom szerint az LG 4X! Vagy ha tudsz várni, mindenképpen várd meg az LG Nexus 4-et!

[ Szerkesztve ]

(#4739) GrooveHero válasza zsloti (#4737) üzenetére


GrooveHero
addikt

Minél nagyobb kijelző?:DD Van egy 24"-os FHD monitorom:DD

videt félretéve...én csak samsungban kondolkodnék. A szervízszolgáltatásuk szinte űberelhetetlen. De ha tudsz annál jobbat, hogy házhoz megy a garifutár, akkor válaszd azt :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4740) Cyberpunk válasza zsloti (#4737) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem nagyon van mozgástered Note 2 akkor egyértelműen.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4741) thomeef


thomeef
őstag

Hali, egy olyan kérdésem lenne, hogy létezik olyan androidos okos teló ami hasonló/megközelíti a sony xperia s kamerájának tudását, csak olcsóbb? A lényeg hogy androidos telót vennék és sokat használnám fotózásra.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#4742) jooker82 válasza GrooveHero (#4739) üzenetére


jooker82
nagyúr

Sajnos azt a szervizszolgáltatást ki is kell használni a sok beégett kijelző miatt és az se mindig egyszerű,ha házhoz megy,sőt én nem is kérném,mivel napközbe nem vagyok otthon..Persze,aki egész nap otthon ül,annak megérheti... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4743) Rav3n02 válasza Cyberpunk (#4740) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Ha a minél nagyobb kijelző a fontos, akkor szerintem is egyértelműen a note2 :K

Cyberpunk: óriási ez az avatar váltás, le a kalappal :C

thomeef: szerintem az Xperia P megközelíti azt a minőséget :U

[ Szerkesztve ]

(#4744) Cyberpunk válasza Rav3n02 (#4743) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Már megvan egy ideje.:D

A Note 2 a tuti, bár fényerőben elégé gyér én szerintem. De hát semmi sem tökéletes.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4745) GrooveHero válasza jooker82 (#4742) üzenetére


GrooveHero
addikt

Munkahelyre is megym ha úgy áll a dolog. Nem ius tudom ki írta az egyik fórumon, hogy a garifutár a melóhelyre ment és csak 10 percet, egy asztalt és egy konnektort kért

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4746) Cyberpunk válasza thomeef (#4741) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem 1 év alatt nem éget be, még a status bar sem, pedig SAMOLED van, ráadásul pentile. Persze lehet szerencsés vagyok. ;]

Pardon jooker82 kollégának ment volna. :B

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4747) jooker82 válasza GrooveHero (#4745) üzenetére


jooker82
nagyúr

Úton vagyok... :) Meg nem minden főnök nézné jó szemmel,ha bemegy egy idegen babrálni a munkahelyre,de ettől függetlenül követendő példa,bár én jobb szeretem,ha el se romlik a telóm.. :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4748) GrooveHero válasza jooker82 (#4747) üzenetére


GrooveHero
addikt

Na igen, ha ki kell jönnie a futárnak, akkor már régen rossz. Ha a főnök olyan, meg lehet vele beszélni. Na meg aztán 10 perc alatt megvan egy kijelzőcsere, az szinte nem is idő. Amúgy egy S3-ban gari nélkül 60-ért már cserélik :DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4749) -B- válasza pinnacle (#4719) üzenetére


-B-
senior tag

Parancsolj!
2 év gyári gari és most még akciós is!

(#4750) pinnacle válasza -B- (#4749) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi szépen! Go-ban is ők a legjobbak. Egyébként ugye ez jó választás, ha a kicsi, vékony méret a fő tulajdonság? Néztem a Ray-t is, de azon szerintem nagyon nehéz SMS-t írni. A Sola-ból az akkut nem lehet kiszedni, persze lehet, hogy a Go-ból sem, csak nem találtam erről leírást. Gondolom lehet, olyan szituáció, fagyás, ROM, Recovery frissítés, amikor erre szükség lenne.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.