Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok :)

Szeretnék venni egy okostelefont ezért hozzátok fordulok :)

Árkategória: 40-55-60e
Új
-Telenor, t-mobile
-Hát addig kell ameddig bírja a ujabb alkalmazásokat :P
-Leginkább játékra(ezért fontos lenne hogy az a memória amit a játék használ minél több legyen) , de természetesen zenehalgatásra is no meg amire alapból van egy telefon , telefonálásra
-Androidos-t szeretnék mindenképpen
-Érintőképernyős
-Ami még fontos hogy külső memória rakható legyen bele

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#4252) lsebestyen válasza Roxkex (#4251) üzenetére


lsebestyen
addikt

Samsung Galaxy S Advance, ZTE Grand X In, bár ezen pár játék nem fut el jelenleg. Esetleg ha belefér akkor LG L9

(#4253) tvse1995


tvse1995
senior tag

Sziasztok,
már írtam, hogy a nővéremnek keresek telefont de akkor nem igazán kaptam egyértelmű választ. Eredeti hsz: [link]
Azóta megkaptuk a ránk érvényes flottás árlistát amiről én ezek választottam ki:
Alcatel OT-995 45990Ft
LG Optimus L7 54990Ft
ZTE Grand X IN 59990Ft
Samsung Galaxy S Advanced 58990Ft

Ezek közül szerintetek melyiknek a legjobb az át/érték aránya?
A 60k már egy kicsit túllépné a költségvetést de talán beleférne ha sokkal jobb mint az olcsóbbak.
Az Alcatellel tényleg olyan sok a gond mint mondják? (rom cserét ha kell megcsinálom ha sokat számít)

Előre kösz. :)

(#4254) nggabi válasza tvse1995 (#4253) üzenetére


nggabi
nagyúr

advance. de most dominóban is ennyi kb, kár lenne 2évre venni.

"szenyor dzsíííí"

(#4255) lsebestyen válasza tvse1995 (#4253) üzenetére


lsebestyen
addikt

Samu S Adnvance

(#4256) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Sziasztok!

Egyre inkább úgy fest, hogy február előtt nem igen lehet kapni nálunk Nexus4-et.

Most két tipus között vergődöm:
LG Optimus 4X 89900Ft-ért
HTC One X 32Gb 104900Ft-ért

Hardver ugyan az a kettőben. Lg-ben nagyobb az aksi. Htc fix memóriás, az LG belső memóriája 16Gb ami még bővithető is.
Szerintetek?

(#4257) lsebestyen válasza Cingáriusz (#4256) üzenetére


lsebestyen
addikt

Szerintem az LG 4x... :K

(#4258) Rei válasza lsebestyen (#4249) üzenetére


Rei
csendes tag

Nem lehet?! :F Mert szeretem ha a főképernyő minimalista, 1 háttérkép és semmi egyéb. De biztos nem lehet? Ha mondjuk nem teszek ki minden oldalra hatszáz appot, hanem 1 üresen marad? =/

Nyomtam hosszan, de nem engedte, sokat vacakoltam vele. Lehet azért, mert kiállítva volt és nem akarják hogy elrontsák?

(#4259) lsebestyen válasza Rei (#4258) üzenetére


lsebestyen
addikt

Szerintem kérdezd meg az iOff topikba, nem akarok hülyeséget mondani,...

(#4260) Rei válasza lsebestyen (#4259) üzenetére


Rei
csendes tag

Köszi szépen! :)

(#4261) Droid_


Droid_
tag

Tudnátok olyat telót ajánlani ami max 60k és smoothságban felveszi a vertsenyt a lumia 800-al?

(#4262) tvse1995 válasza nggabi (#4254) üzenetére


tvse1995
senior tag

Egy év csak a hűség nem kettő.
Írtam is ez már a nagyon felső határ lenne, szóval tényleg csak akkor vennénk annyiért ha nagy különbség van.
Arra a felhasználásra amit írtam arra az Alcatel megfelelne ha sikerülne egy hibátlan darabot kifogni?

(#4263) Sanyig4


Sanyig4
tag

Mit gondoltok Vodánán lesz Blade 3 a közeljövőben?

(#4264) nggabi válasza tvse1995 (#4262) üzenetére


nggabi
nagyúr

ha a kamera is fontos akkor ezek közül csak az advance... simán jó lesz, 9k meg nem a világ :U

"szenyor dzsíííí"

(#4265) gabesz.1986


gabesz.1986
tag

Üdv.
Telefonom szeretném lecserélni előfizetéssel venném telenornál ami megtetszett Nokia Lumia 800, ez kb. 50e Ft ennyi lenne a rászánt összeg.
Amire használnám: zenehallgatás, gps, net (wifi is), fényképezés de nem ez a legfontosabb.

(#4266) maggi1886076 válasza gabesz.1986 (#4265) üzenetére


maggi1886076
addikt

galaxy s advence? az is hasonlo arban van.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#4267) ígyvanferi válasza maggi1886076 (#4266) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nincs a Telenornál S Advance.

(#4268) rayoliviero válasza BoC1ka (#4248) üzenetére


rayoliviero
veterán

:R Köszi.

(#4269) maggi1886076 válasza ígyvanferi (#4267) üzenetére


maggi1886076
addikt

nem is vettem eszre, hogy telenor.mar nagyon pentek van.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#4270) Rei válasza gabesz.1986 (#4265) üzenetére


Rei
csendes tag

És mi a kérdés? :)

(#4271) gabesz.1986


gabesz.1986
tag

Mik a tapasztalatok a lumiával vagy van esetleg vmi más hasonló teló.
Bocs ha nem volt egyértelmű.
Igen nincs a telenornál s advance.

[ Szerkesztve ]

(#4272) Sanyig4


Sanyig4
tag

Mi a véleményetek az ACER LIQUID GALLANT DUO-ról? Elég korrekt cuccnak tűnik.

Még várok egy kicsit, hátha hátha felveszi a voda a Blade 3-at a kínálatába, de ha mégsem akkor lehet megveszem az Acert.

(#4273) Bdanyy válasza gabesz.1986 (#4271) üzenetére


Bdanyy
addikt

Kellemes anyaghasználat, baromi gyors, kb 2 napig bírja az akku ha folyamatosan neten van, de nem nyomkodod sokat. Vannak idegesítő dolgai, pl wifi megszakad és felugrik mobilnetre ha lockolod a kijelzőt (legalábbis amelyik verzió nálam volt nyári szofttal), és skype nem fut háttérben. Netezni IE teljesen jó, sokkal gyorsabb mint egy android ugyanolyan soccal. Fotók tűrhetőek. A nokia mapset meg driveot viszont csak külföldön használtam eddig, ott teljesen jó, a helyi járatokat is mutatta menetrenddel stb.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#4274) dani786


dani786
tag

Sziasztok!

Nettó 100 ezer forintig érdekelne okostelefon, és igazából már leszűkítettem a keresést pár modellre:
- HTC One X (most 90 nettó)
- HTC One S ( 80 nettó)
- Samsung Galaxy S II (80 nettó)

Jelenleg inkább a HTC-k felé húz a szívem, mivel a Samsung féle touch wiz nem igazán tetszik (csak vélemény) és az S II egyébként is egy régebbi teló, de azért írtam bele, mert hátha tud valaki olyat mondani, amivel meggyőz, hogy azt lenne érdemes választanom (méretre egyébként tökéletes volt a telefon) Az S III-at a mérete miatt zártam ki, de lehet hogy azzal kapcsolatban is tud valaki meggyőző érvvel szolgálni. :)

A One X és a One S közül az X-et már sokat használtam, tetszik is, de egy picit nagynak találom
A One S-t még sajnos nem tudtam kipróbálni, pedig szemezgetek már vele egy ideje, és méretben talán ő lenne a megfelelő nekem, mert pl a HTC Sensation nagyon tetszett méret szempontjából, tudásában pedig - ahogy olvastam - nem marad el vészesen a One X-től

Ha ebben az árkategóriában van még más is amit ajánlanátok, bátran, még nem döntöttem, de pár héten belül szerintem vásárolnék, nem hiszem, hogy hatalmas áresés lehet még a fentiekhez képest.
Ja és azt elfelejtettem említeni, hogy a kamera is fontos szempont a választásnál.

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv,
Dani

(#4275) BoC1ka válasza Droid_ (#4261) üzenetére


BoC1ka
senior tag

lumia 800 lumia 710

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#4276) Gabó75 válasza Cingáriusz (#4256) üzenetére


Gabó75
senior tag

LG 4X mindenképpen!

(#4277) fpatrik17 válasza Roxkex (#4251) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Ahoj!

Ár/értéket, időtállóságot és megbízhatóságot figyelembe véve, van jelenleg jobb vétel a Galaxy Nexus-nál?
Rászántam magam, hogy megváljak az Xperia Arc-omtól, de nagyon úgy nézem, hogy az lenne az Optimális utód :)

Vélemény?

• Honor Magic5 Pro •

(#4278) Cidan


Cidan
tag

Üdv!

Sony Xperia SL vs. LG Optimus L9 vs. Samsung Galaxy Nexus

ki melyiket ajánlaná? esetleg ebből az árkategóriából mi lenne még érdemes?

[ Szerkesztve ]

(#4279) lsebestyen válasza fpatrik17 (#4277) üzenetére


lsebestyen
addikt

Hát frissítésből a nexus a király, szóval ha az a fontos akkor azt vedd, de amúgy sem rossz telefon!

Előttem író: én a sonyt ajánlom!

(#4280) fpatrik17 válasza lsebestyen (#4279) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Ha most kéne Nagyon nagyon max 90 k-ig telefon te mit vennél? :)

• Honor Magic5 Pro •

(#4281) BoC1ka válasza fpatrik17 (#4280) üzenetére


BoC1ka
senior tag

nexus 4 külföldről :D erősen gondolkodom tesómmal hozatok egyet :D

YNWA

(#4282) fpatrik17 válasza BoC1ka (#4281) üzenetére


fpatrik17
senior tag

90k a Nexus 4 kinnt? Itthon lesz 150 sztem :D

• Honor Magic5 Pro •

(#4283) BoC1ka válasza fpatrik17 (#4282) üzenetére


BoC1ka
senior tag

85 Ausztráliában :)

YNWA

(#4284) tybsen válasza Cidan (#4278) üzenetére


tybsen
addikt

Nexus

(#4285) blt.62


blt.62
őstag

Eladóvá vált a HTC Sensation XE-m. Három mobilt néztem ki:
1, Samsung SGS2
2, Samsung SGS3
3, HTC ONE X

Gondolom az SGS3-nak a legszebb a kijelzője,de érdekelne hogy fény-képezőben,videóban és zenében is jobb-e mint a másik kettő?

MegtorloXp

(#4286) HuMarc válasza blt.62 (#4285) üzenetére


HuMarc
addikt

A HOX-nak szebb az SGS3-nál a kijelzője... Az SGS3 amúgy AMOLED-es, a HOX meg LCD2...

Én egyébként várnék az LG Nexus 4-re, vagy az Xperia T-vel szemeznék... :)

(#4287) blt.62 válasza HuMarc (#4286) üzenetére


blt.62
őstag

A Sony xperia T miben jobb?

MegtorloXp

(#4288) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Köszi a tippeket LG Opti 2X lett belőle, és nem győzők betelni vele. :R

Mondjuk kíváncsi vagyok mennyire lesz tartós, és már most zavar hogy "ragad" a kijelző, nem olyan mint i4-é.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#4289) Áfogat


Áfogat
csendes tag

Sziasztok!

Létezik olyan telefon, amelyik kicsi, elfogadható sebességgel fut, van rajta normális, offline navigálás tömegközlekedéshez (külfödre, nagyobb országokhoz), és bírja legalább 2 napig az akkumlátora?
A kinézet nem igazán szempont, ár max. 70-80e.

Köszi előre mindenkinek.

(#4290) bianca3


bianca3
tag

Nekem az lenne a kérdésem. Én most néztem ki az Xperia U vagy Nokia lumia 800?
Nem tudom melyiket miért ne válasszam?

Xperia az androidos a nokia windowos, de Nekem még egyikhez se volt közöm ....
Valami egyszerű érthető választ valaki, hogy melyik jobb a másiknál?

(#4291) DS39 válasza bianca3 (#4290) üzenetére


DS39
nagyúr

a WP7 gördülékenyebb, de kevesebb app van rá, az Androidra több, és bővül, multimédiára is az a jobb.

Kamerában a Lumia 800 jobb, ha fontos a fényképezés. CPU-GPU-t tekintve az Xperia U nyer. RAM-ot tekintve azonosak, de az Androidnak lassan már az 512 kevés lesz, WP7-nek még tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#4292) bianca3


bianca3
tag

Értem, köszi, akkor már tudom miért mondta nekem vki, hogy windowsos telót ne vegyek :((
Pedig abban lett volna csajos rózsaszín ;)

(#4293) jooker82 válasza bianca3 (#4292) üzenetére


jooker82
nagyúr

Abba még csak egy értelmes hátteret se tudsz kitenni... :(

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4294) DS39 válasza bianca3 (#4292) üzenetére


DS39
nagyúr

én nem mondom hogy ne vegyed a Lumia-t, sőt ebből a párosításból én inkább azt venném, de...

két opció:
- telefon, neten böngészés, fényképezés a fontos akkor Lumia.
- ha játék, multimédia (videónézés, neten flash használat), zenehallgatás (WP7-en macerás Zune-on keresztül mp3-akat másolgatni), és sok apró okos app kell, akkor az Xperia.

egyébként mennyi a keret és hol vennéd?

a csajos dologra: gumírozott tokot lehet kapni rózsaszínt a legtöbb androidos telóra :)
egyébként ezen a képen, ez pont rózsaszín. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4295) bianca3


bianca3
tag

Tmobilos vok és kamatmentes részletre most jó akciós mindkettő. Gondoltam lecserélem a gombnyomós 3 éves telómat egy modern érintőképernyősre. Eddig Sony erisccon W810i volt és greenheartom van amiket azért választottam, mert walkmanmobilok és így nem kell a mobilom mellé külön mp3-at is cipelni egyben van a kettő. Inkább zenét és rádiót hallgatok rajta, meg néha fényképeznék. Meg kis facebook. Ennyi

(#4296) DS39 válasza bianca3 (#4295) üzenetére


DS39
nagyúr

megnéztem a T-Mobile oldalán ezt az akciót, a Lumia 800-zal megegyező áron, feltételekkel, lehet kapni a Samsung Galaxy S Advance-t is, én azt választanám, és ajánlanám neked is.

hardveresen az a legjobb, ezek közül, könnyen másolhatsz rá zenéket, és bővíthető SD kártyával a memóriája.

[ Szerkesztve ]

(#4297) edem96


edem96
senior tag

Üdv!
Haverom szeretne telot venni, kb 1-2 évre max. 80-90 ezer forintig. Mit tudnátok javasolni ami megbízható? Op.rendszer mindenképp droid legyen. Előre is köszönöm!

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#4298) bianca3


bianca3
tag

Megnézem akkor élőben ezt a Samsungot, úgyis megyek ma plázába bemegyek egy T-be és megfogdosom :K Kösziii a tippet!

(#4299) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Na, eljött az idő, hogy én kérdezzek :DDD

Ti melyiket vennétek? Igazából az számít, h melyiket tudnám elpasszolni árában minnél gyorsabban, mert muszáj telefont vennem új előfizuhoz, mert telenoros leszek.

Huawei Ascend Y200 - 9990
Sony Xperia Tipo - 17990
Nokia Asha 302 - 9900
Nokia C5-03 - 6990

Én a huaweire gondoltam, szerintetek? Bár a fenének csak 256mb ram van benne :(

(#4300) Bdanyy válasza bianca3 (#4298) üzenetére


Bdanyy
addikt

Azt ne felejtsd el, hogy sem az U sem a lumia tárhelye nem bővíthető. Előbbi 4, utóbbi 16 gb, zenével mindkettő elég hamar megtelik :) Lehet, hogy a cpu+gpu gyorsabb androidnál, de ha nem játszol, akkor a lumia sokkal gördülékenyebb és gyorsabb gyengébb hw-el is.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.