Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70001) -Faceless- válasza BrianDK (#69997) üzenetére


-Faceless-
őstag

Ha egy kicsit tud várni, akkor ezt nézd meg. 60k körül lesz a várható ár, és szerintem nem igen lesz semmi ami ezt tudná hozni.
Még Moto G 2, Redmi Note 4G, de sima is van ami kicsit erősebb, xperia T3/T2, Használtan mondták a note 2-t, de nézz körbe hátha van elszórva egy-egy Note 3 neo, piszok jó teló, és újonnan 100k, használtan hátha adnak 70 felé.

(#70002) BrianDK válasza -Faceless- (#70001) üzenetére


BrianDK
tag

Legkorábban februárban gondolkodhatok róla. A Zenfone valóban kecsegtető ajánlat. Nem tudom azonban, hogy az appok mennyire lesznek kompatibilisek a SOC-al, elvileg ez x86 architektúra...
Ránézek a Note 3 Neo-ra, valóban nagyon jó készülék az is. A korábbi tippet is köszi a G2-ről, de az "csak" 5.2"-os. Próbáltam haverom Note 3-ját, és az a kijelző méret nagyon megtetszett, ezért is gondoltam a megfizethetőbb árú Note 2-re.

iPhone 7, Redmi Note 9

(#70003) Karmapolice válasza Flind (#69996) üzenetére


Karmapolice
csendes tag

Megnéztem ezt a Z3-at de annyira nem lettem lenyűgözve. Lehet megérni kihúzni valahogy tavaszig és megvárni mi fog jönni akkor? Pl új galaxy.

(#70004) fater52


fater52
csendes tag

LG G2 mini és LG G3s között vacillálok, a tudásuk kb egyforma, az áruk is. Főleg a megbízhatóságuk érdekelne, ha valaki erről tudna infót adni.....

(#70005) Zedz


Zedz
addikt

Sziasztok,

A különböző "sufni" GSM boltokkal kapcsolatban van itt valakinek bármilyen tapasztalata? Elég fura, hogy mondjuk egy G3-at már 100k alatt is lehet szerezni. :Y

(#70006) quailstorm válasza Zedz (#70005) üzenetére


quailstorm
nagyúr

negatív sokaknak
haver sztorija

amúgy semmi fura nincs az árban, ha tartozék nélkül adják, garanciamentesen, külföldről hozva, magyar nyelv nélkül

[ Szerkesztve ]

(#70007) diegho válasza fater52 (#70004) üzenetére


diegho
nagyúr

Az áruk egyforma? :Y A G3S másfélszer annyiba kerül kb.

(#70008) Zedz válasza quailstorm (#70006) üzenetére


Zedz
addikt

1 év garanciát adnak rá. Szóval akkor valószínűleg töltőt sem adnának hozzá? Magyar nyelv nélkül? Androidban azért ki lehetne választani, nem? :D

(#70009) diegho válasza Zedz (#70008) üzenetére


diegho
nagyúr

Vedd meg és számolj be róla, hogy mit kaptál. Aztán fél év múlva is számolj be róla, hogy lopott volt és letiltották, vagy sem.

(#70010) Zedz válasza diegho (#70009) üzenetére


Zedz
addikt

Milyen webshopot ajánlotok? :)

(#70011) diegho válasza Zedz (#70010) üzenetére


diegho
nagyúr

Bármit ahol gyári garancia van. Edigital, mediamarkt, euronics...

(#70012) batai15 válasza diegho (#70011) üzenetére


batai15
félisten

Btel is esetleg.. Vagy akkor ha erre nincs keret akkor hasznalt független.

(#70013) Flind válasza Zedz (#70010) üzenetére


Flind
senior tag

Expansys. Itt mindent gyári dobozban, gyári tartozékokkal, gyártói nemzetközi garival, függetlenül árulnak, jó áron, friss kínálattal, korrekt hozzáállással. Olyan mint az Edigital vagy az MM, csak olcsóbb. Csak jókat olvastam róluk.

(#70003) Karmapolice: Te tudod, pedig ennél jobbat 5.5" alatt nem fogsz kapni (felette is csak 1-2 típus van vele pariban, már amennyiben nem fontos a vízállóság). Persze, lehet jobb várni, MWC-n jön a Galaxy S6 illetve Z4 család, meg ki tudja még mi. Én is addig várok.

[ Szerkesztve ]

(#70014) diegho válasza Flind (#70013) üzenetére


diegho
nagyúr

Az én Moto G-m is tőlük van, már el is felejtettem :)) firstphone-nál is találni néha jó gyári garis telókat.

(#70015) cuncika87


cuncika87
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem, az alábbi termékről tudnátok infót adni? Szerintetek ez valóban igazi, vagy csak egy jópofa hamisitvány? :)

[ Szerkesztve ]

(#70016) diegho válasza cuncika87 (#70015) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem tudod a választ.

(#70017) cuncika87 válasza diegho (#70016) üzenetére


cuncika87
csendes tag

Ha tudnám akkor nem tenném fel...

(#70018) quailstorm válasza cuncika87 (#70015) üzenetére


quailstorm
nagyúr

itt írnak róla
kamu mint az állat
Lenovo nem tesz a számok után betűt!!!!!

(#70019) Zedz


Zedz
addikt

Köszönöm az ajánlatokat! :)

Hogy egy kis ON is legyen: új telefont szeretnék vásárolni, 100-120k környékén nézelődök. WP-ről váltok, tehát ilyen telefon nem játszik most. Nexus 5 és G3 lett kinézve így első körben. Tudtok esetleg mást is ajánlani? Ha nem, a kettő közül melyik jobb szerintetek? :)

(#70020) batai15 válasza Zedz (#70019) üzenetére


batai15
félisten

lg g2 ha gyorsabb rendszert és jobb akku időt akarsz. g3 ha sd és jobb kamera kell.
g2 re is van rengeteg custom rom mint nexus 5 re.

(#70021) Zedz válasza batai15 (#70020) üzenetére


Zedz
addikt

Igazából nem akarok custom romot, meg mókolni. Épp ezért tetszik az N5, mert mondjuk leszedem az 5.0-át, és megy. Vagy tévedek? Én úgy tudtam a Nexusok azok gyárilag elég jók. G2 gyorsabb lenne mint az N5? :Y

(#70022) w333 válasza Zedz (#70021) üzenetére


w333
félisten

Nem gyorsabb a G2 hanem inkább stabilabb (okosabb) ... és azért hardveresen sokkal jobb a G2, minek akarsz pont egy Nexus -t ha tényleg nem romolsz ? ez egy fejlesztői telefon, a gyári romból sok minden hiányzik és ha ezeket majd idővel pótolni szeretnéd mindenképp kell majd mókolni ! ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#70023) Zedz válasza w333 (#70022) üzenetére


Zedz
addikt

Mik hiányoznak belőle? Engem annyira nem hatnak meg a gyártók által összepakolt szoftverek. :)

(#70024) batai15 válasza Zedz (#70023) üzenetére


batai15
félisten

Nagyon sok minden.

(#70025) Zedz válasza batai15 (#70024) üzenetére


Zedz
addikt

Értem. LG G3-at nézegetem, de olvastam pár dolgot ami egy kicsit aggaszt. Például tényleg akkor hőt tud termelni, hogy hólyagosodik a ház? Illetve itt Mobilarenan is említették, hogy nem mindig fürge a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#70026) w333 válasza Zedz (#70023) üzenetére


w333
félisten

Dupla kopp kijelzőfeloldás, százalékos akku, értesítési led testreszabás, stb. sok minden kényelmi funkció, ugyan pótolhatók de nagyon körülményes ! :)

Ezen felül ... gyengébb kijelző, sokkal gyengébb akku, nincs infra, stb !

Egyáltalán nem rossz a Nexus 5 sem, csak mivel ez egy fejlesztői telefon nem mondom hogy kötelező romolni, de ha kellenek a + funkciók akkor igen ;)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#70027) Flind válasza Zedz (#70019) üzenetére


Flind
senior tag

Xperia Z2. 3GB RAM nagy úr. :D Plusz ugye ott a vízállóság, anyaghasználat, meg üzemidőben is helyben hagyja mindkettőt. Az N5-nél talán nem, de a G3-nál jelentősen gyorsabb is.
Annyi negatívum van, hogy a G3-nak kicsit jobb a kamerája. Minden másban a Z2 erősebb náluk.

(#70028) BrianDK válasza -Faceless- (#70001) üzenetére


BrianDK
tag

Nézelődtem kicsit neten és valóban találtam egész jó áron is Note 3 Neo-t... Elolvastam egy-két tesztet, és kérdésem - nem csak hozzád - hogy milyen az általános megítélése a Xiaomi Redmi Note-nak, vagy mondjuk a 4G változatnak? Azt láttam, hogy Gorilla Glass nincs, de minden másban teljesíti az elvárást.
Ráadásnak újonnan kerül annyiba, mint amennyiért eleinte Note 2-t néztem ki. A távol keletről jókat lehetett olvasni nagyon a MIUI-ról és a Xiaomi-ról is úgy általában, szóval hajlanék egy ilyenre is.

iPhone 7, Redmi Note 9

(#70029) batai15 válasza Flind (#70027) üzenetére


batai15
félisten

Akkuba nem biztos legalábbis a g2t nem. Sonyval említsd meg a borzalmas szervizt meg az össze szerelés hogy egy víz álló telefon beazik

(#70030) Flind válasza batai15 (#70029) üzenetére


Flind
senior tag

De, a G2-t is.
Amúgy annyira nem rossz a Cordon mint sokan gondolják, pozitív vélemények is bőven akadnak, a hibás telefonokat ők is nyilván megjavítják. Persze egy Samsung Prémium garival nem vethetők össze.
Ja, 100-ból 1-nek beázik. Ez van minden vízálló telefonnal, technikailag nem lehet 100%-osra megcsinálni. Ezért ne a Sonyt szídd. Aztán az más kérdés, hogy az az 1 user egyáltalán rendesen csukta-e be az ajtókat.
Összeszerelés bőven jobb az LG-knél. Igen, a Z2 első szériáiban nem volt az mindenkinek, akkor volt ilyen 40%-os beázási arány, de a hibás készülékeket természetesen szó nélkül cserélték gariban. Igen, a Cordon!!4!NÉGY! Most meg már jó ideje hibátlanokat árulnak. Van ismerősi körömben 2 Z2, mindkét tulaj fürdött már vele többször, és semmi bajuk.

(#70031) Laza... válasza Flind (#70030) üzenetére


Laza...
addikt

Milyen cordon? Éttermi? blő? :F :DDD sajttal-sonkával? :C

Never give up!

(#70032) trebrona válasza Flind (#70030) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ja.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70033) iamdoki válasza BrianDK (#70028) üzenetére


iamdoki
tag

Szia!

A Redmi Note ütős telefon, 3 hónapig használtam egy MTK processzoros enhanced verziót. Ez a 2GB Ram-os, 8 magos verzió. Nem akad, nem fagy, a Miui atomstabil!
Egy "hátránya" van, hogy lassan adják ki a frissítéseket. (13-án elvileg jön rá a 4.4.)
A 4G verzióra folyamat mennek a frissítések, de "csak" 4 magos a proci, Snapdragon 400-as soc már egy kicsit régi.
Csak azért adtam el, mert nekem kicsit nagy volt az 5,5 col-os méret. A telefon minősége amúgy kimagasló volt számomra a kínai telefonok közt. Volt már jó pár a birtokomban. iNew, Lenovo, Jiayu, Zopo, de a Xiaomi nem viccel, tényleg prémium termékeket gyártanak.
Egy valamire érdemes figyelni, hogy gyakran bele lehet futni hamisítványokba itthon is. Sokan jártak pórul így, érdemes lefuttatni pár tesztet, ha használtan veszed meg itthon, hogy a paraméterek tényleg megfelelőek-e.
A Gorilla Glass 2-3000 ft-ért pótolható, kapni rá 9H tempered glass-t, én is azzal használtam. Amúgy nem nagyon karcolódik a kijelző ennek hiányában sem. Akkuidőre meg mocskosul bitang jó a készülék, nálam 3 napot elszaladt vígan, pedig használtam is :)
Kamerára üti a Note 3 Neo-t, a Redmi Note fúrumában valaki csinált összehasonlításképp képeket.

Ha nagy kijelzővel akarsz telefont venni, csak ajánlani tudom, főleg a fekete hátlappal, az kevésbé csúszós, mint a fehér.

Ha érdekel bármi a készülékről, igyekszem válaszolni mindenre.

"Because I sad so, that's why..."

(#70034) Jasmine24


Jasmine24
újonc

Sziasztok! Nagyon hezitalok a Note 4 es az Egde kozott, nem tudok donteni. Az Edge kulonleges a kinezetevel, habar ketsegeim vannak, hogy vajon mennyire lehet hasznos. (?)Ugy tudom a 2 pahblet ugyanazt tudja, igy tenyleg a kulso (es a penz) a donto. Ki melyik keszuleket valasztana? :)

(#70035) Angelotti


Angelotti
tag

Sziasztok!
Tesóm szeretne magának egy okostelót ami gyors, nem akad, nincsenek sebesség gondjai.
Gondolom inkább WP vonalon kéne elindulni. Jelenleg egy xperia U-t próbál használni, immáron két éve.. hát nem sok boldogságot lel benne :)
Főleg böngészésre lenne használva, lényeg a jó hardver, akadásmentes működés, kamera nem annyira fontos.

A méret. Nőből van, de mivel 183 magas viszonylag hosszúak az ujjai. Nagyon max 4,3 esteleg 4,5 coll.
Új legyen, a keret 40-nagyon max 50 rongy rá. Független kellene, külföldi paypalos rendeléstől sem zárkózunk el. :)
Köszi a segítséget,
Üdv, Zoli.

(*)(*)

(#70036) iamdoki válasza Jasmine24 (#70034) üzenetére


iamdoki
tag

A két készülék szinte rendre ugyan az. A Note 4 akksija viszont kivehető, ha jól tudom, az Edge esetében ez nem igaz.
Én a Note 4-et mondanám, hajszállal erősebb is az akksi.

"Because I sad so, that's why..."

(#70037) Jasmine24 válasza iamdoki (#70036) üzenetére


Jasmine24
újonc

Koszonom a valaszod!

(#70038) iamdoki válasza Angelotti (#70035) üzenetére


iamdoki
tag

Szia!

Ebben a méretben tudom ajánlani a Lumia 636-ot, vagy az 535-öt, nem is kell külföldről rendelni és megfelelnek a leírt kritériumoknak. Árukeresőn ha rákeresel, van rengeteg jó ajánlat. 41-42000 ft környékén indul az áruk. Mindkét készülék megkapta az 1 GB Ramot, ami Windows-hoz több, mint elég, illetve a processzorok is 4 magosak.
Ha android érdekel inkább, akkor a Dogee DG800 Valencia sem rossz. A márka szerintem egész megbízható, DG550 van a baráti körben, és megbízható kütyürü.

Szerk.: Bocsánat, az 535 már 5 colos, de hátha belefér :)

[ Szerkesztve ]

"Because I sad so, that's why..."

(#70039) iamdoki válasza Jasmine24 (#70037) üzenetére


iamdoki
tag

:))

"Because I sad so, that's why..."

(#70040) Shoo


Shoo
senior tag

Sziasztok!

Le szeretném cserélni a telefonom, néha nehézkes a kezelése a nagysága miatt.
4,7 vagy 5 colra gondoltam. Legalább HD kijelzőre, 2giga ramra, 16giga háttértárra, kb. 13mp-s kamerára.
Valami ilyesmit szeretnék. A nubia z7mini-t néztem ki, ami kb megfelelne számomra, esetleg zenfone 5. Tudnátok esetleg ajánlani ti is, hogy min érdemes gondolkodni. Külföldön élek igy inkább a külföldi rendelés a jobb, de hó végén megyek haza is.
Előre is köszi!
Üdv!

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#70041) acura


acura
tag

Hali.

Nekem is hasonló igényem lenne, mint Shoo-nak.
4.7 de max 5col ami belefér, nekem a kijelző felontás nem is lenne olyan fontos, mint az, hogy csak OLED kijelzős telefont szeretnék, sok háttértárral, normális cpu val.
Annyi számomra idegen márka van a piacon segítsetek, hátha tudtok olyat amit nem találtam meg.
Ami hirtelen megtetszett: Prestigio MultiPhone 7557 Grace, viszont nem túl nagy a <16gb rom, és sd-vel sem bővíthető. Alpha is tetszik, de ott sincs sd-slot, és annak az ára már túl sok nekem. Jó lenne árban 100 környékén maradni.
Persze csak a droid!

köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#70042) Adrian Mole


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog (1)

Egy céges telefon kellene Telenortól, 50 000 alatt. Alapvetően Android, de Win8.1 is érdekes lehet. Ami fontos lenne a telefonáláson felül, az az aránylag hosszú üzemidő, használható GPS (ide van ugye szerintem használható, célnak megfelelő Androidos app, ezért írtam, lásd OruxMap), és a stabil és gyors adatkapcsolat. Melyikben érdemes gondolkodni?
Köszi

42

(#70043) Angelotti válasza iamdoki (#70038) üzenetére


Angelotti
tag

Szia!
Köszi!
Az komoly viszont , hogy a 636-ba nem tettek közelség érzékelőt :)
Az 535-öt meglessük!

(*)(*)

(#70044) iamdoki válasza Angelotti (#70043) üzenetére


iamdoki
tag

Valamit mindig lespórol a Nokia, hogy versenyképes árai lehessenek :)
1320-ban például nincsenek megvilágítva a kezelőgombok :D
Az 535 nagyon fain kis telefon, anno az 520 is nagy közönségnek tetszett ;)

"Because I sad so, that's why..."

(#70045) iamdoki válasza Shoo (#70040) üzenetére


iamdoki
tag

Hát ilyen kritériumoknál az ár a döntő. Amiket leírtál jó paraméterek, kínai telefonoknál rengeteg ilyen fellelhető. Vannak megbízható márkák, mint a Lenovo, Huawei, Xiaomi, ezeknél van magyar szervizháttér is. De ott van az iNew, Zopo, Oppo, Jiayu, Elephone és sorolhatnám még :)
Ha nem félsz a külföldi rendeléstől, ajánlom a pandawill-t, vagy a tinydeal-t. Van választék, és tudod is szűkíteni a telefonoknál a keresési kritériumokat. (Érdemes hardveraprón is körülnézni, sokan vállalják át a külföldi rendelésekkel kapcsolatos tennivalókat.) Rendeltem már mindkét helyről, problémamentes volt minden. Amire érdemes odafigyelni, hogy itt esélyes a vámolás, ami plusz költséggel járhat!!

Magyar oldalon a ConCorde, a mostelado.hu, illetve az edigital is árul kínai telefonokat magyar garanciával.(Ismét csak egy pár a sok közül) Persze az ár drágább, de megéri a magyar garancia miatt általában.

Nyugodtan nézz körül, és válassz ki pár olyat, ami tetszik, segítünk dönteni, ha körvonalazódik a kép :)

(#70041) acura

Neked is hasonlókat tudok mondani.
Érdemes kicsit körülnézni, 100ezerbe sok minden belefér, akár egy felső kategóriás Huawei vagy Lenovo is.
Szűkítsd kicsit a kört szerintem :)

"Because I sad so, that's why..."

(#70046) iamdoki válasza Adrian Mole (#70042) üzenetére


iamdoki
tag

Szia!

A Telenor árai nagyban függnek az előfizetéstől.
Mivel nem tudom, hogy mennyit takar be a havidíjad céges fronton, így annyit tudok ajánlani, hogy mindenképp egy LTE képes telefont nézz ki. (50000-be belefér akár az iPhone 5S is, csak olyan a havidíj is hozzá)
Ha mondjuk Allin S csomagot fed le a céges előfizu, jó választás lehet az Alcatel One Touch Idol 2S is akár.
2150 mAh-s lítium-ion akksival, 5 colos HD felbontással szerintem egész jó üzemidőt érhet el.
A másik ebben a szegmensben az LG G2 Mini. Kicsit nagyobb akksival van szerelve, 4,7-es kijelzővel.
A GPS modul mind a kettőben kellően érzékeny tudomásom szerint.

"Because I sad so, that's why..."

(#70047) GEPESZ66 válasza iamdoki (#70046) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nekem is tetszik az LG G2 mini, csak kicsi a valószínűsége (szerintem), hogy jön rá Lollipop.
Androidos telefonoknál nem érdemes-e megvárni a 64bit-es processzorral szerelt telefonokat, amik most kezdenek majd megjelenni, pl. Samsung E5?

(#70048) akos727


akos727
senior tag

Üdv!
Mint ahogyan a pár előttem szóló is, én is az előző generációs csúcsmodellek között nézelődöm.
iPhone 5s-emet ellopták, a veszteségeken felül annyi problémát generált a dolog, hogy magasra tette a telefon a mércét, főleg software téren.

Hosszabb távra tervezem és haszáltan, függetlenül nagyon max 80-ért. E fölött csak i5s-re lennék hajlandó pénzt kiadni értékállósága miatt.(ez is egy opció, külföldön venném kb 15 ezer ft-tal az otthoni átlagár alatt) De nem bánom ha marad kis pénzem sörre ...:)
Folyamatos, lag mentes telefont szeretnék, minimum 2gb rammal. Az hogy egy honlapot vagy programot 0.1-0.2 másodperccel lassabban tölt be még nem probléma, de ne legyenek másodperces eltérések. Illetve amit nagyon nem szeretek, az a "késés" a reakció és érintés között. Méretben inkább a maxot határozom meg, ami 5-5.2".
Felhasználási kör leginkább, böngészés, social network, viber, whatsapp, fényképezés(semmi profi dolog, inkább emlékezetes pillanat örökítés, front cammal is), email, neha navigálás, játék minimális szinten, sorbanállás gyorsabbá tételéhez.

Első körben Nexus sorozat jutott eszembe, ebből is az 5. generáció. Nexus 4 is szóba jöhet, hisz majdnem féláron megy 5-öshöz képest, ha jól tudom van rá 5.0 és a tempóra sincs sok panasz (igaz, a kameráját nem istenítik). LG G2 amit még néztem, kicsivel olcsóbban az N5-höz képest, bár itt ugye nincs olyan kemény support mint a referencia telefonnál, illetve egy barátom is úgy jellemezte az övét, hogy "minden baja van", pedig tudom, hogy nem egy power user(tudom, hogy lehet kifogta azt a bizonyos 1-et a 1000-ből). Sony Z1 nem játszik, negatív tapasztalat miatt, Z1C nem lenne rossz, de nem találok értelmes ajánlatot. SGS4 nem igazán tetszik semmilyen szempontból, SGS5 meg túl drága. Windowst köszönöm nem.
Tehát N5 kb. 75-80k vagy N4 kb. 45-50k vagy LG G2 kb. 65-70k vagy i5s kb. 105-110k, illetve amit még ajánlotok.
Nekem ha droid, Nexusok fele húz a szívem, illetve iPhone talán.

Esetleg ti még ajánlotok valamit?

(#70049) iamdoki válasza GEPESZ66 (#70047) üzenetére


iamdoki
tag

Igazából az a legérdemesebb, az új soc-ok biztosan hoznak újításokat. Februárban debütál a Meizu M1 Note, és vele együtt egy rakás 64bites új csoda. Ha addig ráér, várd ki, és visszatérünk a dologra :)

"Because I sad so, that's why..."

(#70050) w333 válasza akos727 (#70048) üzenetére


w333
félisten

Én a G2 -t venném ha az üzemidő fontos + beépített funkciók (szebb kijelző, erősebb akku, wolfson dac, infra port, stb. nyalánkságok - finomságok) :))

És a G2 -re is ugyan olyan jó a support ... főzött romok ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.