Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76001) Pickit3 válasza xmaas (#75999) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Hát ezaz, ilyen "kompakt" méretben raktak egy szuper hardvert amit annyira sikerült optimalizálni, hogy a többi szintjét épp hogy eléri (vagy inkább nem). Anno a Z3c-s tulajok valamiért nagyon lefújokták a honor 6-ot amikor a honor 6 fullHD-ban teljesít, azt a z3c simaHD-ban sem.(Vagy csak nem voltak képesek beismerni hogy nem csináltak bestbuyt a z3c-vel ezért szidni kell a többit...a szomszéd tehene is.) Evvel csak arra akarok kilyukadni hogy z3c is agyon lett istenítve pedig felső középkategóriás átlagos mobilok közé sorolnám. Persze arról is vitázhatnánk hogy 8mag vs 4mag, de felesleges, mert a honor 6 jóval jobban teljesít és olcsóbban. Mellesleg marilllyo tudomásom szerint bele szokott nyúlni a telefon lelki világába így a lumia eleve kihúzva szerintem és a sanyinak sem valami szabad szoftvere van. Összehasonlításképpen: kijelző-honor, hardver-honor, szoftver-honor(és a szoftvert már eleve ismeri), kamera-hát világosban jobb a z3c de sötétben honor, akku-egykutya, méret- nagyjából egykutya sérüléstűrés-bőven honor. És csak idézni tudom magam:"A z3c olyan fontos a piacra, mint a rezselőzsír vagy a kanyar fúró."

(#76000) Hardver Arc
Szerintem a huawei g620s is szóba jöhet vagy valami xiaomi rivális.

[ Szerkesztve ]

(#76002) xmaas válasza Pickit3 (#76001) üzenetére


xmaas
őstag

Meg mindig nemtudom mirol beszelsz mi baj van a teljesitmenyel ? Eleg sok keszulekben ugyan az a SoC van mint a Z3C ben es nem erzem hogy gyenge lenne de az is lehet bennem van a hiba ..Ha csak nemvagy valami bencsmark huszar vagy processzormag fetisiszta a kutyat se erdekli hogy egyikbe nyoc vagy negy mag van amikor rendesen mukodik a keszulek
Amugy meg hogy jonn ide a honor mikor az ember Lumia 930 es Z3C kozott akart valasztani ezt megtudnad magyarazni ?

[ Szerkesztve ]

(#76003) Deck válasza marilllyo (#75996) üzenetére


Deck
titán

Kiváló telefon a z3c nyugodtan vedd meg, amit felettem írtak róla, hogy gyenge hardver, túlárazott, zárt, stb az mind hülyeség ne is halgass rá. A wp nagyon zárt, használható program is alig van rá, googles appok sincsenek, se normális böngésző. Nézz utána. Z3c topikját is javaslom. Nekem is volt p-m egyetértek azzal amit írtál.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#76004) Pickit3 válasza xmaas (#76002) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Nem a soc-al van baj hanem a telefonnal, de abba ne menjünk bele. Engem csak a mindennapi sebesség érdekel és ne haljon meg a telefon hogyha 15feladatot adok neki egyszerre. Lumia 930 és a Z3c közül választani nem nehéz főleg ha tudja az ember hogy mit is akar, de ő csak feltette hogy esetleg mi közül választana. Marilllyo-t (mégha személyesen nem is de) ismerem annyira hogy most kicsit befürdött a huawei p6 vásárlásával, mint én is(szép volt mint jó). Szerintem most bizalmatlan egy kicsit mobilvétellel ezek után így csak "különösen ajánlott" telefont ajánlok neki. Ezzel biztos nem fürdik be és marad valamennyire a huawei-nél. A p6 tulajok most ne olvassák tovább. A p6-nak elég ritka sz@r szoftvert sikerült csinálni egy kőkori kernelre ergo az eredmény majdnem egy megbízhatatlan telefon lett ezért került a kalapba a lumia aminek annyira zárt a szoftvere hogy kizárt az instabil működés.(Bár mint tudjuk a lumiának is vannak hibái). Z3c-ről nem sok rossz visszajelzés érkezett(és nem is nagyon fogy), mert eléggé kevés hiba van benne(és az a kevés is bosszantó), DE van tőle jobb. Például a mi3 tőröl vágva nagyon hasonló, de hosszabb távon honor 6. Szoftver eleve koppra ugyanaz(amit már megszokott neki, de leírom ha nem értenéd. A honor 6 és a p6 ugyanazt a szoftver kapja(persze más optimalizációval)). Nem tudom jobban részletezni, de neki a honor 6 jobb választás.

(#76005) Deck válasza Pickit3 (#76004) üzenetére


Deck
titán

Rég olvastam annyi ostobaságot mint amennyit te írsz. Gratulálok!

[ Szerkesztve ]

PS5

(#76006) MineFox54 válasza Ájvé (#75997) üzenetére


MineFox54
őstag

Attól függetlenül nem lenne rossz, ha itt lenne május vêgén. Tehát: g2 vagy m7 vagy 920? Játékra is.

(#76007) Devas válasza Pickit3 (#76001) üzenetére


Devas
őstag

Arra nem gondoltál, hogy valaki pont a mérete miatt választaná a z3c-t? Ilyen téren pedig hiánypótló darab a piacon, mivel a hardwaren sem spóroltak.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#76008) bubuka80 válasza Pickit3 (#76004) üzenetére


bubuka80
tag

Nekem is volt p6-om, utána g2-m (ez etalon lett nálam) és megvettem a honort, pont két napot használtam és eladtam, mert nem igazán jött be. 2 játékkal játszom, az egyik nagyon akadozott rajta és mint p6-nál wifi kapcsolódási problémáim voltak. Mielőtt újra vettem volna egy g2-t megvettem a z3-at. Nem bántam meg, ez marad egy darabig. Tudom, hogy ez szubjektív is, szóval ne vess rám követ, de nekem sokkal inkább a sony, mint a honor.
A wp-t meg vagy megszokja valaki, vagy nem. Itthon van elfekvőben egy, amikor telefont váltok pár napig azt használom, hát a hajamat tudnám tépni tőle, de ez is szubjektív.

(#76009) WayneGace


WayneGace
őstag

Sziasztok!

Lumia 532 vagy Lumia 535 vásárlásán gondolkodunk. 535 szimpatikusabb. Van lényegi különbség a kettő között? Illetve az érintőképernyő hiba még mindig aktuális? Kösz a választ.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#76010) marilllyo


marilllyo
veterán

Húha most nehogy összevesszetek miattam. :)
Pickit3: Köszönöm szépen! :R
Tetszik a Honor is...attól félek, hogy úgy járok vele mint a P6-tal. Plusz kicsit húzom a számat az 5" miatt. Ez a bajom a Lumiaval is. A fotós teljesítménye miatt tetszik a Lumia. Engem nem zavar a WP. Most épp egy L920-at nyúzok. Inkább azt mondanám, hogy abban bízok, hogy majd idővel fejlesztgetik-bővítgetik a programjaikat.
Igazság az, hogy annyira már nem akarom kütyüzni a telefonokat. Most már csak annyi, kell hogy a messenger meg a viber menjen rajta. Meg ezt a fórumot tudjam olvasni'szt jóvan. Erre akár egy olcsóbb telefon is elég lehet...de pont ezaz, hogy a P6 a szememben apróságokon csúszott el és mivel 2x küldték vissza a szervízből úgy döntöttek, hogy visszakapom az árát és vehetek újat...szóval most van benn 80k ami indulótőkének jó...így nézhetek drágább telcsit is.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#76011) Pickit3 válasza bubuka80 (#76008) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Jó a p6 és a g2 nem egy, a g2 jobb. Nem tudom hogy konkrétan hogy a honor 6-ot próbáltad-e ki, de játék biztos nem akadozik rajta. Én konkrétan a z2-vel hasonlítottam össze, de valamiben az valamiben ez a jobb szóval végülis egykutya. Z3 meg nem különbözik annyira a z2-től. És senkit nem fogok megkövezni ha nem azt veszi amit ajánlok, mindenkinek egyéni döntése.

(#76007) Devas
Én is pont a méretre célzok, 4,6col, a p6 meg 4.7col szóval ha még kicsit is de visszalépés.
Nem akarok vitatkozni, de nem szeretem az elvakultságot.

(#76010) marilllyo
Bőven megveheted a honor mert méretben csak kicsi az előrelépés. Végül is tekinhetjük p6-nak a honor 6-ot csak mindenben jobb.

[ Szerkesztve ]

(#76012) djbelo


djbelo
senior tag

Sziasztok!

Honor 6 vagy inkább P7 szerintetek?

(#76013) motoflug válasza djbelo (#76012) üzenetére


motoflug
őstag

Szerintem Honor 6.

(#76014) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv !

Érdekelne a Lumia 730-at, vagy a Lumia 640-et lenne érdemesebb megvásárolni, nagyjából azonos az áruk,
igazán a készülék minősége, a fotózás, és zene ami fontosabb,és a kényelmesebb fogása, kezelése.
Mi a lényeges különbség a kettő között, ami billentheti a mérleget ?

Köszönöm.

(#76015) petipetya válasza djbelo (#76012) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az én elvárásaimmal a Honor 6-ot venném.

Honor 6 vs. P8 már nem lenne olyan egyszerű, mert nagyon utána kellene nézni hogy megéri-e a plusz felárat a P8.

"nincs rá lezsóidő"

(#76016) Ájvé válasza djbelo (#76012) üzenetére


Ájvé
veterán

Honor 6, teljesen egyértelmű, mindenben túlmutat a P7-en. Kirin 910T ma már nem vennék semmi pénzért.

(#76017) ZolkoW válasza Pickit3 (#76001) üzenetére


ZolkoW
őstag

én még mindig nem látom az alternatívát a Z3C-re.
több kompromisszummal a Honor6, vagy a méret és üzemidő kompromisszumával a Z3.

a reszelőzsírt ha kérhetem, ne használd a haszontalanság szinonímájaként, kérdezd meg erről a kerékpárváz készítő ismerősömet ;-)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#76018) djbelo


djbelo
senior tag

Köszi! Én is a Honor 6 gondolkodok, bár a p7 kinézetre jobban tetszik! :)

(#76019) SLYM válasza SLYM (#75995) üzenetére


SLYM
veterán

up

(#76020) Ájvé válasza SLYM (#76019) üzenetére


Ájvé
veterán

Mennyi idős? Garancia? Állapot? Ismert hiba amit egyből ki lehet szúrni?
Ezek függvényében 20-30 körülire saccolnám (új ára 35-39-nél kezdődik, bolttól függően).
Egyébként ez nem az a topik.

[ Szerkesztve ]

(#76021) Shingen válasza djbelo (#76018) üzenetére


Shingen
addikt

Honor 6 ;)
Lehet kinézetre jobban tetszik, de vmit vmiért. :)

風林火山

(#76022) sz.j


sz.j
nagyúr

Szevasztok!

A hozzáértők segítségét szeretném kérni okosteló vásárláshoz.
Egy aránylag olcsó és megbízható telcsire lenne szükségem, amit főleg telefonálásra, nettezésre, levelezésre használnám, de olykor fotózás is előtérbe kerülhet.
T-mobil-os vagyok és a kínálatukból én (az ár alapján)a Sony Xperia E3-at és a Samsung Galaxy Ace 4-et néztem ki.

Kérdésem, hogy szerintetek melyik lenne a jobb választás?
De ha van jobb ajánlatotok is azt is szívesen venném.

Előre is köszi a válaszokat.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#76023) Ájvé válasza sz.j (#76022) üzenetére


Ájvé
veterán

Fotózásra egyik se.

(#76024) BenHans válasza sz.j (#76022) üzenetére


BenHans
addikt

Szia!

Ahogy Ájvé írta fotózásra egyik sem, viszont a kettő közül inkább az Ace4. Karbantartás van az oldalon így nem tudom mi van még ami megfelel a keretednek.

Amúgy mit jelent az aránylag olcsó? Csak android jöhet szóba?

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#76025) bubuka80 válasza Pickit3 (#76011) üzenetére


bubuka80
tag

Honor 6-om volt. Igazad lehet, azt hiszem csak én ábrándultam ki ezekkel a problémákkal a honor-huawei vonalból. Peace

(#76026) petrom16


petrom16
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok telefont ajánlani árban 60, nagyon max 70e ft-ig?
Androidos kellene, jó kamera és üzemidő lenne a szempont leginkább.
Játszani nem játszok, filmet nem nézek, átlagos használatra kellene.
Ami fontos, hogy maximum 4,5-es kijelzős kellene, most egy xperia sp-t használok, de le akarom cserélni, mert 2 hónap alatt nem tudtam megszokni, egyszerűen nagy már nekem (meg egy rakat szar amúgy is ;] ).

Kösz szépen!

(#76027) petrom16 válasza petrom16 (#76026) üzenetére


petrom16
csendes tag

Ja igen, elfelejtettem, hogy függetlenül vagy vodásan kellene :)

(#76028) Ájvé válasza petrom16 (#76026) üzenetére


Ájvé
veterán

Ebben a méretben nehéz lesz megfelelő készüléket találni.
Redmi 2 esetleg, de ez is 4,7" de elég kompakt.
GSM boltból kapsz még Sony Xperia Z1C-t, ha nem gond a helyi garancia.
Vagy eddiginél Galaxy A3 73-ért, de üzemideje nem olyan erős.

(#76029) sz.j válasza BenHans (#76024) üzenetére


sz.j
nagyúr

"Amúgy mit jelent az aránylag olcsó? Csak android jöhet szóba?"

Amit kinéztem azoknak 50 ill, 60k körül van az áruk.
Nem ragaszkodom az android-hoz ha a másik valamilyen lényeges szempontból előnyösebb.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#76030) petrom16 válasza Ájvé (#76028) üzenetére


petrom16
csendes tag

Igen, a Z1C jó lenne, de a mostani Sony után nem biztos, hogy bevállalnám. Annyira ócska a szoftvere, hogy sokszor kedvem lenne vele dobálózni. Most találtam ilyet, hogy HTC One mini 2. Erről vélemény?

(#76031) n.andras74


n.andras74
aktív tag

40-50ezer körül most melyik telefon a nyerő... 5colos kellene és egy Lenovo820ast cserélek le.

http://www.flickr.com/photos/50232526@N08

(#76032) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!

Telenor kínálatából keresek 40k alatt telefont.
Amiket néztem:
Lumia 635 1GB. Ez ugye a legolcsóbb. Tetszik a WP, szívesen használnám azt is, viszont a vaku hiánya eléggé rosszul érint. Nem akarok profi képeket csinálni, de ha valamit le akarok kapni gyorsan, és rossz a fény, azért nem lenne rossz ha lenne.

Második a Samsung Galaxy Core Prime. Erről viszont nem nagyon tudok semmit. A Soc-ról több dolgot is hallottam: van ahol 64bit-es 410-et írják, de van ahol azt írták, hogy nem az van benne, hanem egy gyengébb cucc.

Harmadik, egyben utolsó kiszemelt a Galaxy Ace 4. Erről olvastam tesztet is, és összességében tetszett a készülék. Egyedül a 4,3"-as kijelző az, ami nekem egy kicsit kicsi, de meg tudok vele lenni.

Huawei G620s kár, hogy nincs a kínálatukban.

Ezek közül ti melyiket választanátok? A Galaxy Core Prime-ban milyen hardver van?
Illetve milyen készülékekre érdemes figyelni még (amiknél van esély, hogy megjelennek a Telenor kínálatában? Az egyik ilyen a G620S számomra.)

Kritériumaim: 8gb tárhely (én még egyszer 4gb tárhelyű telefont nem veszek, az biztos)
1gb ram
Vaku előnyben
Normális kijelző, ami nem invertálódik, ha már egy picit is más szögből nézem.
Csak telenornál tudom megvenni, mert meglévő előfizetéshez vennénk.

Válaszokat előre is köszönöm!

#KeepFightingMichael

(#76033) n.andras74 válasza n.andras74 (#76031) üzenetére


n.andras74
aktív tag

Független kell mert kint is használom. szóval 40-50körül. Lenovo820 nál azért jobb legyen:-)

http://www.flickr.com/photos/50232526@N08

(#76034) Vodar


Vodar
senior tag

Most már jó ideje tesztelem aktívan a Lumia 735-öt (Windows Phone). Gondoltam megosztom a tapasztalataimat, főként azokkal, akik telefonvásárlás előtt állnak:

Használtam már BlackBerryt (Storm 2, Z10), iPhone-t (4 és 5) és Androidos közép-felső kategóriás készüléket (Samsung Galaxy S5) is.

Számomra egyértelmű, hogy mind közül a jelenlegi, Lumia 735 muzsikál a legjobban. Igen, még az iPhone-hoz viszonyítva is. Hogyha valaki nagyon aktívan használ egy mobilt, tehát sok-sok órán át nyúzza nap-nap után a rendszert, az tudja, hogy mennyire frusztráló, ha néha meg-megfagy valamelyik program vagy kicsit belassul a rendszer 1-2 mp erejéig. És akkor az újraindulásról, lefagyásról ne is beszéljünk. Persze lehet, hogy valakit elkerül ez a jelenség, de akkor ő nem tartozik a "nagyon aktívan használja" kategóriába.

Na most ezt tapasztaltam a RIM-nél, iOS-nél és Androidnál is. Ennél a Lumia 735-nél viszont egészen egyszerűen nem létezik ez a kis fagyós, belassulós jelenség. Villámgyorsan reagál minden parancsra és elképesztő gördülékenységgel teszi a dolgát. Mindezt úgy, hogy már több, mint 100 3rd appot telepítettem rá.

Tehát hogyha valaki ebben az 50-60 ezres kategóriában keres telefont és az elsődleges szempontja, hogy stabil, megbízható mobilja legyen, akkor szerintem egyértelmű a döntés. Az alsókategóriás Windows Phone-okról nem tudok nyilatkozni, mert ez az első Windows Phone, amelyhez szerencsém van. Biztos, hogy ezentúl nem fogok más rendszert használni.

[ Szerkesztve ]

(#76035) Devas válasza Pickit3 (#76011) üzenetére


Devas
őstag

Nem értem mi köze a kijelző méretének a visszaeséshez.
Mindenkinek van egy elképzelése a kijelző illetve telefonméretet illetően, ez szubjektív kinek mi jön be.

Akinek kissebb készülék a kényelmes, az megy a Z compact szériáért, akinek a nagyobb az a honor 6-ért.

Nekem is van ideálom: 4,3"-as kijelző lehetőleg minnél kissebb házban. Mivel annak még elérem egy ujjal a sarkait. Az se lenne gond ha kissebb a kijelző, de akkor egy oldalról kicsúsztatható QWERTY nem ártana mellé.
Nekem ezek a nagy 5"-os tepsik nem előrelépés. Kényelmetlen, kezelhetetlen számomra.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#76036) Shingen válasza n.andras74 (#76031) üzenetére


Shingen
addikt

Honor 3C talán.

風林火山

(#76037) n0rbert0


n0rbert0
senior tag

Sziasztok!

Sajnos a régi telefonomat baleset érte (Lg optimus G) ezért most egy új készüléket kell vennem.

Elolvastam elég sok tesztet és abban az árkategóriában ahol nézelődöm/nézelődtem (~100k) az Lg G2 tűnt a legjobbnak, így hát meg is rendeltem az expandsys-től.

Szerintetek melléfogtam ezzel a telefonnal?

(#76038) n.andras74 válasza Shingen (#76036) üzenetére


n.andras74
aktív tag

Ránézek. Köszi!

http://www.flickr.com/photos/50232526@N08

(#76039) Shoo


Shoo
senior tag

Hali!

Nahh tényleg elérkezett az idő hogy telefont cseréljek... Galaxy S5-öt szeretném lecserélni...
Hasonló tudást szeretnék vagy akár jobbat. Legyen kisebb tőle, de ne sokkal, egy vékonyabb 5"-os pont megfelelne. Nem kell ujjlenyomat olvasó és egyéb felesleges extrák. Lehetőleg erős 4G-s modemje legyen.
Nagyon fontos számomra, hogy a menürendszere egyszerű legyen, kb. mint a sima android egy moto g-n (ha az enyém 4G-s lenne bővíthető memóriával visszatérnék rá...). Belefáradtam, hogy mikor nincs időm és gyorsan akarok telefonálni sose megy a húzásos hívás vagy épp pöckölgetni kell és hasonló jobbnál jobb dolgok.
Árban 300 euró környékére gondoltam, előnyösebb lenne EU-ból rendelni, ha lehetséges. Írországban élek, így a hazai boltokban való vétel esélytelen.
Előre is köszi a segítséget!

Üdv!

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#76040) m1lan válasza n0rbert0 (#76037) üzenetére


m1lan
őstag

Abszolút nem, a G2 az egyik legjobban összerakott LG telefon.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#76041) BenHans válasza sz.j (#76029) üzenetére


BenHans
addikt

Ment pü. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#76042) rayoliviero


rayoliviero
veterán

25-30-ért milyen telefon ajánlott (új)? Barátnőm akarja venni a hugának. Lehetőleg Androidost szeretne.

[ Szerkesztve ]

(#76043) motoflug válasza rayoliviero (#76042) üzenetére


motoflug
őstag

Op3n Dott.

(#76044) rayoliviero válasza motoflug (#76043) üzenetére


rayoliviero
veterán

Esetleg más, valami ismertebb márka?

(#76045) Hunt3r22 válasza rayoliviero (#76044) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ahhoz emelni kellene a kereten. :U

Talán Lumiát lehet kapni ennyiért.

Xr

(#76046) JoeCockBill válasza rayoliviero (#76042) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

szvsz 25-30ért semmilyen új androidos telefon nem ajánlott, csak arra lenne jó hogy megutáltassa az androidot
egyébként én az ilyeneket be is tiltanám

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#76047) rayoliviero válasza Hunt3r22 (#76045) üzenetére


rayoliviero
veterán

Hát nekem sem kellene, de ő ennyit költ rá. Windows Phone nem kell neki.

(#76048) trebrona válasza rayoliviero (#76047) üzenetére


trebrona
nagyúr

LG L65, Sony Xperia E4 30.000 körül vannak telenornál praktikummal pl.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#76049) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Azért az LG F60 használhatónak tűnik és Edigitalban 30 ropi.

Szerk: Független kell, szerb SIM kártyát tesz bele.

[ Szerkesztve ]

(#76050) BenHans válasza rayoliviero (#76049) üzenetére


BenHans
addikt

+1 az F60-ra :K

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.