Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) kali8n válasza execute93 (#4599) üzenetére


kali8n
tag

JellyBean a legújabb android verzió. Olvasd át ezt a cikket, itt le van írva minden újítás a verziók között.

Jelenleg a legfrissebb szoftver az Advance-re még csak 2.3.6-os.

[ Szerkesztve ]

(#4602) Paulo81 válasza BoC1ka (#4576) üzenetére


Paulo81
aktív tag

Samsung Galaxy Ace S5830i?

(#4603) premete válasza BoC1ka (#4600) üzenetére


premete
veterán

play.google.com (US IP-vel)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#4604) lsebestyen válasza Paulo81 (#4602) üzenetére


lsebestyen
addikt

:O

Mondanál egy ár határt, tényleg tudnék segíteni... :U Nem véletlen van beleírva az első hozzászólásba.

[ Szerkesztve ]

(#4605) Paulo81 válasza lsebestyen (#4604) üzenetére


Paulo81
aktív tag

Miért Ennyire gáz? :U

(#4606) HuMarc válasza Paulo81 (#4605) üzenetére


HuMarc
addikt

Igen, ennyire gáz... Vagy még annál is. Az a telefon kevesebbet ér, mint egy kalap trágya! Teljesen komolyan mondom!

(#4607) Paulo81 válasza HuMarc (#4606) üzenetére


Paulo81
aktív tag

És egy másik samsung?

(#4608) premete válasza premete (#4603) üzenetére


premete
veterán

rendelhető is:

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#4609) lsebestyen válasza Paulo81 (#4607) üzenetére


lsebestyen
addikt

Nem tudom szebben mondani, de nyögj már ki egy számot, amennyit kiadnál a telefonért, és már rég megmondtuk volna mit kéne venni. :W :W

(#4610) Paulo81 válasza lsebestyen (#4609) üzenetére


Paulo81
aktív tag

Kinyögtem már, 50 körül lenne az ideális.

Igényeim:

Jó hangminőség, jó kamareminőség, multimédiás képesség.
Ezen kívül a gps-t, internetet (face, mail, bármi) fogom használni.
Meg a zenefelismerést, de az szoftver kérdése úgy tudom.
Ja meg sokat bírjon az akksi, ha lehet és 4 collos kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#4611) tzsolesz válasza premete (#4608) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

:C :C

(#4612) BoC1ka válasza premete (#4608) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Jóhát ha én veszek akkor hozatok Ausztráliából...ott is ennyi..de erre sincs garancia ha jól tudom,,
M.o ról hogy lehet rendelni amugy?

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#4613) madrac válasza BoC1ka (#4600) üzenetére


madrac
őstag

Ja értem..., és ha a kamionról esett le, akkor még ennél is olcsóbb lehet.. már akinek olyan kell... azért én nem mondanám mérvadónak a zug gsm boltok árait, és nem is ajánlanám, akik gyakran használt telókat adnak el újként, ill. olyanokat amikkel már 1x gond volt, és visszavitték. Nem is beszélve a garancia érvényesíthetőségről, és a javítás minőségéről. Nem mondom, hogy nem lehet kifogni, de azért ez baromi nagy kockázat egy ekkora összegnél. Szervizre visszatérve, ami igaz az igaz, azért egy Sony telefonnál még gyári garanciával is lehet félni, ha elromlik. Tele van a net a Cordon-nal kapcsolatos rémtörténetekkel..

(#4614) SamS20


SamS20
senior tag

és nem tudja valaki, hogy ha netán megrendelem amcsiból akkor kiszálítják e MO-ra, illetve, függ e majd a szoftver a régiótól (tehát pl hogy lenne e benne magyar nyelv), vagy lehetne e rátenni olyan romot amiben van

(#4615) BoC1ka válasza madrac (#4613) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Akkor gondolom foggalmad sincs miert adjak el a hasznalt telefonkent az ujat...ajanlom nezz utana..a kulfoldrol behozott telefonok eseteben ha hasznaltkent aruljak akkor nincs ado...de persze ezt te jobban tudod hisz magyarazol.Az hogy te kamionrol leesett telokat vasarolsz nem jelenti azt, hogy egy normalis gsm bolt igy szerzi a telokat. Ember nem a blaha aluljaroban talalhato boltokra gondolunk fogd mar fel.

YNWA

(#4616) batai15


batai15
félisten

Sziasztok. Ismerősnek kellene egy okos teló 60ezer magasságában.
Kikötések:droid(min ics) igéret jbre
Nagy kijelző(4~felfele) erős hw, folyamatos működés.
Zenet,net,játék, film nézésre.
Hosszù távra, független vagy tmobile.
Elsőnek grand x in van kinézve, de az x86 miatt, nem tudja hogy az igo futna e rajta, illetve a vakut nem lehet lámpának használni. Ha igo fut,akkor grandx, de ha nem akkor mást keresünk.köszi

(#4617) premete válasza BoC1ka (#4612) üzenetére


premete
veterán

USA cím kell hozzá

@többiek:
itt felhívom mindenki figyelmét az alábbiakra:
1, nem foglalkozok USA beszerzéssel, vannak erre szakosodott cégek
2, tanácsadással sem foglalkozok vásárláshoz, be lehet fejezni a PÜ-k küldözgetését.
3, az ezzel kapcsolatos PÜ-ket azonnal letiltom.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#4618) SamS20 válasza premete (#4617) üzenetére


SamS20
senior tag

Baráti és segítőkész hozzá állás :)

(#4619) premete válasza SamS20 (#4618) üzenetére


premete
veterán

Barátod neked a felcsúti vajda. :)
Mégis, mire gondoltál, hogy regisztrálok neked egy USA címet, megveszem, behozatom, levámolom?
Egyébként "hozzáállás" helyesen. :D

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#4620) SamS20 válasza premete (#4619) üzenetére


SamS20
senior tag

Rohadt sok időt vesz el gondolom az életedből ha crtl+vol vel elkuldod h pl milyen cégen keresztül lehet rendelni :) aki van annyira nyomoronc h rajtad keresztül rendeltetni azt meg értem. :)

(#4621) sid87


sid87
senior tag

Üdv!

S3 vagy one x +?

Samsung már ma a kezemben lehet, x + meg csak 1 hónap múlva.. Megéri várni? Nekem mind 2 tetszik..

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#4622) s4tch válasza SamS20 (#4620) üzenetére


s4tch
veterán

Szia, van interneted? 2 perc találni egy közvetítőt.

(#4623) BoC1ka válasza premete (#4617) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Ah az nagyon bonyi/draga

Tesom 350 AUD felul repcsire berakja taskajaba es hazahozza...kibontva a kutya nem fogja megkerdezni..csak azt nem tudom hogy gsm modul kompatibilis e

YNWA

(#4624) SamS20 válasza BoC1ka (#4623) üzenetére


SamS20
senior tag

engem is az érdekelne hogy gsm modul kompatibilis-e, meg hogy lehet e rátenni esetleg olyan szoftvert ami pl magyar :)

valszeg nálam az lesz hogy németből hozatok, kissé drágábban megrendelve, de legalább vámot nem kell rá fizetni és euro open :)

(#4625) erew


erew
csendes tag

Üdv
SE Xperia Arc vagy HTC Desire X?
Előbb nagyon tetszik, utóbbi pedig sokkal újabb. Ha van más javaslatotok 70k körüli árkategóriában, szívesen meghallgatom.
Előre is köszi!

(#4626) madrac válasza BoC1ka (#4615) üzenetére


madrac
őstag

Jó lenne, ha te is megadnád a tiszteletet, és visszavennél ebből a stílusból, attól függetlenül, hogy nagyon reklámozod valamiért a szürke importos gsm boltokat. Semmi újat sem írtál, viszont nagyon mellé nyúltál, mert nem erre gondoltam. Tudod, adnak el olyan telót is ami nem csak papíron használt, és már nyomogatták, használták korábban. Én is vettem már ilyet az egyik népszerű gsm boltból, és már kicsomagolásnál lehetett látni, hogy a bolt a saját szöszös rongyával törölte le előtte a telefont.. nem is tudom, hogy miért.. Azt már meg se említem, hogy a "gyári" garancia papír fénymásolt volt..
Attól, hogy ilyen kétes forrású és szerviz hátterű telefont olcsóbban megkap az ember, még nem jelenti azt, hogy lement volna a rendes ára.

(#4627) BoC1ka válasza madrac (#4626) üzenetére


BoC1ka
senior tag

egyaltalan nem eroltetem, de honnan veszel fuggetlen telefont ha nem telefont arulo boltbol? Mint mondottam nem kell egy tapasztalat miatt leirni az egesz fuggetlen telefon vasarlast.

BTW ugyanakkor ha olyan telefont kapsz amely nem kielegito szamodra mindig megvan az esely az elso 3 napban, hogy visszavidd. Netes rendelesnel 8,,,

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#4628) Gabesz77 válasza sid87 (#4621) üzenetére


Gabesz77
senior tag

S3-ra voksolnék. Nézz be a topikjaikba, a HTC-vel több nyűg van.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#4629) Švejk válasza erew (#4625) üzenetére


Švejk
őstag

Ha ezekből kell választani, akkor mindenképp Desire X, de ezerszer jobb ajánlatok vannak a piacon ennyiért. Sony Xperia P, vagy esetleg S, Optimus L9, satöbbi

(#4630) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sony Ray vagy Miro? Illetve tudtok más ilyen vékony telefont ajánlani 50k körül?

(#4631) HuMarc válasza pinnacle (#4630) üzenetére


HuMarc
addikt

Egyértelműen Xperia Ray! Erősebb processzor és szebb kijelző!

(#4632) Angelotti


Angelotti
tag

Sziasztok!
nem kaptam választ, úgyhogy beírom még1szer :)
Olyan telefont szeretnék venni, ami megfelel az alábbi kritériumoknak.

ÁRA: használtan 35K, nagyon max 40K
kijelző: 4col
CPU: legalább 1Ghz single-core
RAM: legalább: 512
kamera: legalább 5mpx, 720p videó, led villanó.

Én az Lg Optimus Black-et, illetve a 2X-et néztem ki.
A fent említetteknek mennyi lehet most a használt reális ára?
Illetve milyen teló jöhet még számításba az lg-ken kívül?
Üdv és köszönt, Zoli.

(*)(*)

(#4633) erew válasza Švejk (#4629) üzenetére


erew
csendes tag

Néztem már az xperia P-i is, de nem látom, hogy annyival jobb lenne.
Légyszives -ha ráérsz- lőj be nekem 3 telefont ~70k-s ár körül, ami szerinted a legjobb jelenleg a piacon.

[ Szerkesztve ]

(#4634) Sanyig4 válasza Angelotti (#4632) üzenetére


Sanyig4
tag

új Blade 3?

(#4635) sid87 válasza Gabesz77 (#4628) üzenetére


sid87
senior tag

Igen, de X+ -ról még nem írtak sokan... S3nál az anyaghasználatban nem vagyok biztos, elrendezés az bejön. Meg szerintem nem rossz a kijelző sem, legalábbis nem találok benne hibát.

Melyik időtálóbb vajon? 2 évente szoktam cserélni a telókat.

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#4636) brumi1024


brumi1024
veterán

Nexus 4 vagy SGSIII? SGS1röl jövök, a zenelejatszasi kepessegekbol nem nagyon akarnek lejjebb adni, ebben az s3 nyer, de Nexusnal elöny a több ram, kicsit jobb proci+az os, de nekem szemely szerint az s3 jobban tetszik. Illetve a nexust eleg nehez beszerezni mostansag. 1 vagy 2 gb ram mennyit szamit?

(#4637) HuMarc válasza brumi1024 (#4636) üzenetére


HuMarc
addikt

Egyértelműen Nexus 4! Több frissítés, több RAM, nincs semmi gyártóspecifikus csicsa, így semmi nem zabálja a RAM-ot, nagyobb ppi stb...

[ Szerkesztve ]

(#4638) Švejk válasza erew (#4633) üzenetére


Švejk
őstag

Atrix 3, Xperia S, P, LG Optimus L9, Prada 3.0, esetleg ha belefér, Galaxy Nexus, ennyi ugrik be.

(#4639) Paulo81 válasza Paulo81 (#4610) üzenetére


Paulo81
aktív tag

lsebestyen? :)

(#4640) Tewe013 válasza Sanyig4 (#4634) üzenetére


Tewe013
őstag

Tudomásaim szerint nincs benne LED villanó, és nem 720pben vesz fel.

(#4641) tzsolesz válasza Angelotti (#4632) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ez a 2 választásod van nagyjából. Black-ből már szépet, minimum 1 év garisat veszel annyiból, ami karcmentes. 2X-ből, hááát, nem tudom. Az is jó cucc, de nem tudom milyen állapotút tudsz ennyiért kifogni.
Előbb nézz szét a topicjában is, nehogy valami számodra fontos dologgal baj legyen szoftveres téren. A black-nek nincsenek ilyen gondjai, bár a 2X is egész jól muzsikál ICS-el.

(#4642) lsebestyen válasza Paulo81 (#4639) üzenetére


lsebestyen
addikt

Sorry, nem láttam, h árat is mondtál...Hol vennéd? Ha játszik a t-mobile akkor a galaxy s advance nagyon megéri. Amúgy 50.000 az pont az a kategória amiért semmi értelmeset nem lehet ajánlani, viszont ha hozzádobsz, 10-15 már jobb a helyzet. Van még motorola defy+, Sony Xperia Sola, Sony Xperia U, bár ez csak 5,5gb tárhellyel rendelkezik. ZTE Grand X, Huawei G300

[ Szerkesztve ]

(#4643) Carvus válasza lsebestyen (#4642) üzenetére


Carvus
senior tag

Advance se értelmes? némi ellentmondást érzek így szavaidban... ;]

(#4644) pinnacle válasza HuMarc (#4631) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Van még ilyen típusú (vékony, kicsi) ajánlható telefon?

(#4645) SamS20


SamS20
senior tag

van már valami információ az itthoni Nexus 4 árakról, egyáltalán mikor lesz kapható ?

(#4646) lsebestyen válasza Carvus (#4643) üzenetére


lsebestyen
addikt

Nézd meg mennyibe kerül az advance../nem 50k.../

(#4647) korcsi


korcsi
veterán

Telefont keresek, az egyetlen kritérium, hogy skype-olni lehessen vele, külföldön dolgozó idősebb embernek kellene kapcsolattartásra, gondoltam, hogy ha vesz bele kint egy mobil internet kártyát, akkor "korlátlanul" kommunikálhat a családjával.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#4648) Paulo81 válasza lsebestyen (#4642) üzenetére


Paulo81
aktív tag

Telenor vagy vodafone játszhat be.
És ha hozzádobom azt a 10-15ezret akkor mit javasolsz?

(#4649) lsebestyen válasza Paulo81 (#4648) üzenetére


lsebestyen
addikt

Amiket írtam + Sonyp Xperia P, bár ahogy nézem, elég irreális az ára a vodánál. Szóval nézegesd meg amiket előző hsz-ben írtam!

(#4650) HuMarc válasza korcsi (#4647) üzenetére


HuMarc
addikt

És mennyi pénzért...? Ez a legfontosabb behatároló tényező...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.