Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79001) BenHans válasza géppuska (#78995) üzenetére


BenHans
addikt

Szia!

Az 5800 egy másik korszak... Egy mai mobiltól nem szabad elvárni hogy 4-5 évet ketyegjen, a max a 3 év, de az sem ebben az árkategóriában.
Ha hosszabb távra akár 2 évre tervezel én fontosnak tartanám hogy legyen rá gyártói garancia.

Ennyiért újonnan: Droid- a Honor 4C-t ajánlanám, vagy ha találsz valahol akkor Huawei G620s. WP- Lumia 640

Apróról: WP - Lumia 830 ezzel a jó képek és az üzemidő is meglenne (60-ért egy dinoszaurusz hirdet egyet független gyártói garival)
Droid- hát itt sajnos garis(gyártói) és független készüléket nehéz lesz találni még 60-ért is.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#79002) BenHans


BenHans
addikt

juvik: "Jó a zárt is, android." Most akkor mi? :D Leírnád azokat a készülékeket amik ár alapján szóba jöhetnek? Fejből sajnos nem tudom hogy így kedvezménnyel mi mennyi.
Függetlenül Honor 6 lenne ennyiért.

torokbalazs: SP-ről nagy lépcső mindkettő. Amit el kéne döntened hogy WP vagy Android.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#79003) Švejk válasza time87 (#78999) üzenetére


Švejk
őstag

Szia,
A 735 jó választás ha ki tudod gazdálkodni :)
Másképp viszont marad a 630/635 duó amiben alapesetben 512 ram van, de van 1 gigával szerelt változat is.
Itt is van neked egy 1 gigás 635 a Telenortól, remélem tudtam segíteni :)

(#79004) erahurka válasza time87 (#78999) üzenetére


erahurka
félisten

635 1 GB? Telenornál van, hardveresen lényegében megegyezik a 735-tel, csak kijelző felbontásban és kamerában gyengébb. Nem tudom a kijelző mennyire számít, 854x480 pixel 4.5"-on necces, de ha nem a képminőség számít hanem a használhatóság akkor okés lehet.

Esetleg Lumia 532, ez 4", kicsit gyengébb hardveresen mint a fentiek, de ez főként GPU-ban jön ki, tehát játékoknál szenvedsz vele hátrányt (nem emlékszem ez mennyire volt szempont). A kijelzője elég rossz sajnos, rosszak a színek. Úgy nézem 635-tel egy áron van (sőt, még drágább is :Y ), úgyhogy szeirntem 635 1 GB-os verzióját válaszd (vagy a 735-öt ha mégis megfelel a nagyobb kijelző).

[ Szerkesztve ]

(#79005) #73173120 válasza BenHans (#79002) üzenetére


#73173120
törölt tag

Ebből látszik, hogy mennyire buta vagyok ehhez :D Tehát, sima android, nem fog mókolni vele.

Ezeket adta meg:

SONY XPERIA Z3 COMPACT + BLUETOOTH HANGSZÓRÓ
SAMSUNG GALAXY GRAND PRIME
ALCATEL ONETOUCH IDOL 3 + OKOSÓRA
SAMSUNG GALAXY A5 + HANGSZORÓ
LG G2 MINI + FEJHALLGATÓ
HUAWEI P8 LITE + HUAWEI B1 TALKBAND

(#79006) torokbalazs válasza BenHans (#79002) üzenetére


torokbalazs
csendes tag

Köszi a választ, egy dolog van még ami aggaszt. Nem tudom melyik fog tovább támogatást kapni, és néhány jobb játékot futtatni.

(#79007) BenHans válasza #73173120 (#79005) üzenetére


BenHans
addikt

Ezen nem kell sokat gondolkodni. Z3C. Sok örömöt hozzá, remélem elégedett lesz vele. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#79008) fodin válasza #73173120 (#79005) üzenetére


fodin
tag

+1 szavazat a Z1c-re.

(#79009) BenHans válasza torokbalazs (#79006) üzenetére


BenHans
addikt

A 930 ha minden igaz kap W10-et, azután passz, nem tudom. Ha a Z3C nem kapná meg az Android M-et akkor forradalom lenne szerintem, mert még csak most lesz szeptemberben 1 éves.

Meg kell nézni hogy milyen játékokkal szeretnél játszani, és ha nincs WP-n akkor értelem szerűen Z3C. Ha sok app kell akkor is Z3C.

Fotózásban jobb a 930, de a Z3C-nek sincs oka szégyenkezni. Video: 930-1080p 30fps OIS; Z3C- 4K 30fps 1080p 60fps 720p 120fps + lassított felvétel
Kijelző: Z3C-319ppi, 930-441ppi

fodin: Akarod mondani a Z3C-re. :D

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#79010) #22743424 válasza fodin (#79008) üzenetére


#22743424
törölt tag

+1 szavazat a Z2c-re. :D

(#79011) hroberto válasza time87 (#78999) üzenetére


hroberto
addikt

630/635, ezek 4,5"-esek. De csak az 1G RAM-os verzió ajánlott. Esetleg még az 532.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#79012) minek?:S


minek?:S
őstag

Üdv!

Anyunak kéne néznem telefont. Valami olyat ami olcsó, vállalható és könnyen lehet kezelni és korrekt az üzemideje, amúgy meg szinte csak telefonálásra lenne használva. Kezelésről kéne döntenetek, én már kinéztem 4 telefont, telenornál, kártyásan. Egyébként van neki egy Lenovo tabletja, és ennyi.

LG Leon - android.
Lumia 532 - olcsó, teszt szerint jó.
Lumia 535 - nagy kijelző, jó üzemidő
Lumia 635

Ha van más is(esetleg független, megbízható helyről), akkor jó lehet az is, de tartani kéne a 30k körüli összeget és Samsungot nem szeretnék.

Üdv.:M.

(#79013) erahurka válasza minek?:S (#79012) üzenetére


erahurka
félisten

Méretben nincs megkötés? Ezek közül szerintem az 535 a legjobb. Egyedül annyi, hogy a kijelző gyárilag hibás lehet, ha rosszul érzékel vigyétek be egy Nokia Care pontba és megcsinálják.

532 amúgy ugyanaz a telefon mint az 535, csak más méretben, gyengébb kamerával és rosszabb minőségű kijelzővel.

[ Szerkesztve ]

(#79014) fodin válasza #22743424 (#79010) üzenetére


fodin
tag

És így már meg is van a z3c, amit eredetileg is akartam írni :)

(#79015) Shingen


Shingen
addikt

Hali!
Melyik a Honor 6 topikja?
Mert több van belőle.
thx

風林火山

(#79016) minek?:S válasza erahurka (#79013) üzenetére


minek?:S
őstag

Anyu csak annyit mondott, hogy nézzünk... természetes minél szebb a kijelző, annál jobb. Nem feltétlen méret, lehet élesség, fényerő, színhűség, betekintési szög* stb.
532-re meg: tudom, csak egy 10-essel olcsóbban. Neki nem fontos a kamera, amit elfotóz, elfotózza azzal is.

Spiritről mi a véleményed? tesztben nem mondtak róla sok rosszat. Főleg 30k-ért.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#79017) #81562624 válasza Ájvé (#78958) üzenetére


#81562624
törölt tag

Ismét lehet kapni A7000-et a Mallban. Én már le is adtam a rendelést... Ennyit megér...

(#79018) minek?:S válasza minek?:S (#79016) üzenetére


minek?:S
őstag

Nem Spirit, Leon :B

Üdv.:M.

(#79019) galaxys80 válasza minek?:S (#79012) üzenetére


galaxys80
veterán

Blackberry Z10😝

(#79020) pudingstyle


pudingstyle
tag

Sziasztok!

Jelenleg melyik telefonnak van a legnagyobb felhasználói támogatása custom romok tekintetében?
Ebből eredő kérdés pedig, hogy megéri-e még Nexus 5-öst venni, és ha igen hol? :F

Nexus 5 D821

(#79021) TeebyKay


TeebyKay
őstag

Lenovo p70-re várható az android 5.0?

(#79022) Zenger


Zenger
tag

Hello!

Telefon vásárlás előtt álok és meg szeretnélek titeket kérdezni, hogy mit ajánlotok 60k környékén. nem kéne semi extrára csak hogy gyors és gördülékeny legyen és hogy pár egyszerű játékot elvigyen. Én eddig a Samsung galaxy s3 neo-t, az LG G3s-t és a Xiaomi Redmi 2-t néztem.

Válaszokat előre is köszönöm! :R

(#79023) TeebyKay válasza Zenger (#79022) üzenetére


TeebyKay
őstag

Honor 4x egy elég jó választás.

(#79024) minek?:S válasza minek?:S (#79018) üzenetére


minek?:S
őstag

Illetve még most látok függetlenbe LG L Fino-t és Bello-t. Ezek mennyire állják a sarat? Mint mondtam telefonálás legyen a fő, legyen gyors maga a rendszer, ne akadjon a menü, legyen elfogadható kijelzője. Meg azért ne legyen szar a minősége.

Üdv.:M.

(#79025) Ájvé válasza Zenger (#79022) üzenetére


Ájvé
veterán

Honor 4C, Redmi 2 csak 2GB RAM-mal ajánlott.

(#79017) carrick16:
Ennyiért durván jó ajánlatnak tűnik, majd írhatnál pár sort milyen, kíváncsi vagyok, köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#79026) Zedz


Zedz
addikt

Sziasztok,

Erről a boltról mi a véleményetek? Tapasztalatok? :)

(#79027) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Most látom, hogy a Telekomnál a Huawei P8 Lite akciós, Next S díjcsomag mellé féláron, 23760 forintért elhozható. Nagyon gondolkodom rajta, hogy megvegyem-e. :)

(#79028) naja


naja
aktív tag

Sziasztok, cserélném a párom telefonját (propelleres szolgáltatónál).
Jelenleg az LG Spirit 4G-t nézegette, ez eléggé tetszik neki szubjektíve, illetve hát objektíve tekintve 30 kft-ért adják.
Jó az üzemidő (állítólag), a kamera, és a 10 perces nyomkodás során tetszett a sebessége is.
Elolvasva a cikket róla viszont már nem vagyok annyira biztos benne (Lollipop még új, bár csinos nagyon). Szerintem a képernyője is lehetne kicsit bátrabb.

Volna-e esetleg jobb választás hasonló árban? Némileg még mehetünk is feljebb a kerettel, ha van ésszerű magyarázat rá.

Igény összefoglalás:
Keret: 30k (+), Te1en0rnál

Fontos, h JÓ legyen:
-telefonálási és használati minőség,
-gördülékeny általános teljesítmény (email, net, social, instagram),
-kamera,
-kijelző,
-wifi/térerő/antenna mittomén.

NEM ÉRDEKES:
-hány magos, hány giga ... és hány pontot ért el az akármiben,
-játék és egyéb cpu killer app.

[ Szerkesztve ]

(#79029) Zeki válasza #73173120 (#78997) üzenetére


Zeki
nagyúr

Honor 6!
Ez a telefon jó kamerával rendelkezik, erős a hardver, az antennája egyedülálló mód körbefut a telóban, így baromi jó térerővel rendelkezik. Fogja a hazai 4G hálókat is. Akku erős.

---

Nem is értem amúgy az embereket, csak samu vagy lg vagy ájfón, és mintha nem is lenne más fasza meg jó telefon a világon.

(#79030) #22743424 válasza TeebyKay (#79021) üzenetére


#22743424
törölt tag

(#79031) fireman123 válasza Zedz (#79026) üzenetére


fireman123
őstag

szia!

2,5-3 éve a lányomnak itt vettem egy samsung galaxy S2-t, 24 hó gyári garival hirdették, hivatalos magyar samsung garipapírt állítottak ki, minden gyári tartozékkal adták.
...bő 1 év múlva meghibásodott, hiba bejelentést követően kijött a lakásomra a szervizes (Bp.-től 120 km-re) és itt javította (prémium garis ...vagy valami hasonló volt az S2 típus), ...azt hiszem valami szoftveres bibije volt, így újratelepítés volt csak..... ha nem lehetett volna helyben javítani akkor elviszi és futár hozta volna vissza.
Tehát a B-tel-től vett gyári garis teló vétele/kiszállítása/garis javítása rendben volt ....bolti garisról nincs infóm.

[ Szerkesztve ]

(#79032) Zedz válasza fireman123 (#79031) üzenetére


Zedz
addikt

Köszönöm a választ!

Szóval akkor mondhatjuk őket korrektnek? Igazából ahogy nézem a sok sufni gsm-től sokkal jobbak.

(#79033) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Hali.

Milyen 5 col alatti telefont tudnátok ajánlani? Nem szeretem a batár telefonokat, bár az utóbbi napokban majdnem elcsábultam egy Mate 7-estől de aztán gyorsan elhessegettem a gondolatot mert az már tényleg nagyon nagy.

Első körben a Z1C/Z3C jutott eszembe, de ha lenne olcsóbb alternatíva hasonló teljesítménnyel az nagyon frankó lenne. Samsungot nem szeretnék. Sosem volt, de valamiért nagyon ellenszenves az okostelefon piacon.. A sony kompaktjainak mérete még pont megfelelő lenne.. Jelen állás szerin a Z3C a befutó, de azért rákérdezek hátha van más is amire én eddig nem gondoltam. Nem zárkózom el a kínai telefonoktól sem, amennyiben hazai garival beszerezhetőek.

(#79034) DS39 válasza minek?:S (#79024) üzenetére


DS39
nagyúr

androidtól elvárni, főleg ilyen árszinten, hogy ne akadjon, nem lehet. a Leon egész jó választás, de figyelni kell, hogy csak a 4G-s verziót szabad megvenni. abban van snapi 410-es proci.
a Lumia 532 jó vétel, ha nem 30k-ért szerzed be, hanem mondjuk akciósan 25-ért, vagy mondjuk a telenornál kártyásan 20-ért. a kijelző színei szerintem elfogadhatók, a betekintési szög nem az igazi, de ez nem csoda hisz nem IPS vagy amoled. 30k-s szinten a 635 1GB jobb vétel szolgáltatóknál, annyi hátránya neki is van, hogy nincs közelségérzékelő és glance screen. az 532-n mindkettő van, és utóbbi szvsz ötletesebb, mint egy értesítő led.

[ Szerkesztve ]

(#79035) TeebyKay válasza #22743424 (#79030) üzenetére


TeebyKay
őstag

Köszönöm.

(#79036) #22743424 válasza TeebyKay (#79035) üzenetére


#22743424
törölt tag

Igazán nincs mit , mondjuk van itt egy frissebb is és teljesebb. [link]

#79033) Sputnyik123 Szerintem nincs miről beszélni én még mondanám a Samsung Galaxy Alpha-t de mivel a samsung kiesik nálad ( mondjuk az aksi idő az nem valami frankó ) úgy ennyi. Talán valakinek van még valami ötlete.

[ Szerkesztve ]

(#79037) Steve1988 válasza #81562624 (#79017) üzenetére


Steve1988
tag

Hali!

Én idén év végén szeretnék váltani telefont, előtte nem igazán engedhetem magamnak, viszont ez a Lenovo A7000 ennyi pénzért elég jó vételnek tűnik. Érdemes megrendelni? Mennyire megbízható a mall.hu?

A mostani telefonom már nagyon kikészít, hihetetlen módon be tud lassulni és az akkumulátor is haldoklik, néha már 7-8 óra után is 10% környékén van, pedig volt, hogy elő se vettem órákig a telefont... Eleinte még 1-1,5 napot is bírt, most már teljesen használhatatlan. Egyébként egy Samsung Galaxy S Duos 2-ről van szó.

Ezeket a telefonokat néztem ki magamnak, esetleg fél év múlva váltanék a következők egyikére, bár lehet megelégszem majd ezzel a Lenovo A7000-rel is. Mi a véleményetek?

- Honor 6
- Sony Xperia Z3 Compact
- Samsung Galaxy S5

Üdv
Steve

(#79038) szatomi30


szatomi30
tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy fél év alatt kb. mennyit eshet egy telefon ára? Fél év múlva szeretnék telefont vásárolni, a Honor 6-t néztem ki, és arra lennék kíváncsi hogy átlagban mennyivel mennek lejjebb az árak a megjelenéstől számított 1 évre rá? :R

(#79039) TeebyKay válasza #22743424 (#79036) üzenetére


TeebyKay
őstag

Ezt is köszi :)

A nyáron akarok majd új telót venni, de a keret még nem tiszta, A7000 és P70 közötti kategóriában akarok majd keresni valamit, és egyik szempontom, hogy lehetőleg friss android legyen, vagy várható legyen rá :)

(#79040) Zeki válasza Steve1988 (#79037) üzenetére


Zeki
nagyúr

Majd év vége felé vedd elő ezt a témát addig lesz sok új teló, meg más árak.

(#79041) Zeki válasza szatomi30 (#79038) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Honor 6 1 éves modell. És még mindig csúcs. Már van utódja is, a pluszos. Akár az is lehet, hogy fél év múlva már nem kapható.

(#79042) minek?:S válasza DS39 (#79034) üzenetére


minek?:S
őstag

Tudom tudom, nyilván nem arra gondoltam, hogy hozza a G4 szintet, de egy olyan barátkozós telefon kell, gondolom érted miről beszélek, egy Nokia 7230at váltana, szóval nagy elvárások nincsenek. Utána járok akkor, hogy telenornál melyik fajta van. Csak telenoros árakat nézek, legalább is először, de jó árnak tűnnek. Igazából 532 és Leon között vacillálok, mert az 535 lehet kicsit nagy lenne neki, a 635 meg.. szerintem nem kell.

Üdv.:M.

(#79043) kopp5


kopp5
újonc

Sziasztok!

Két telefon között vacillálok az LG G3 vagy pedig Samsung Galaxy S5. Segítenétek dönteni hogy melyik telefon a jobb?Esetleg saját tapasztalatokkal?Mind a két telefon tetszik ugye a G3-nak nagyobb a kijelzője ám az S5 vízálló.Esetleg ilyen árértékben (max. 100e ft) tudnátok ajánlani bár inkább erre a két telefonra vagyok kíváncsi. Köszönöm!

(#79044) #22743424 válasza #22743424 (#79036) üzenetére


#22743424
törölt tag

Visszavonom a samsung galaxy alpha akksiidejére tett megállapításomat [link] Nem is gondoltam volna, hogy ilyen jól teljesít. :) Bal alsó sarok Add phone

[ Szerkesztve ]

(#79045) itouchfan


itouchfan
senior tag

sziasztok! van most valami jó vétel a 25e alatti árkategóriában (pl. eMag-os nagy akció, stb)?? főleg netezésre, facebook, youtube, böngésző lenne használva. mik az ajánlható modellek most?
előre is köszi :R

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#79046) Sátán44


Sátán44
addikt

Sziasztok!

Motorola Droid Turbo Ez a telefon, csak Amerikában kapható. Kérdésem az lenne, hogy ezt a készüléket probléma nélkül lehetne e használni itt Európában? Szabványok miatt kérdezem.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#79047) time87 válasza erahurka (#79004) üzenetére


time87
csendes tag

Švejk, erahurka, hroberto, köszönöm szépen a válaszokat!

Švejk
Szemeztem én is a 1 Gb-os 635-el, egyedül a led villanó hiánya ejt zavarba (elemlámpának esténként jól jön, ha másra nem is), illetve eddig azt hittem, hogy kisebb órajelen ketyeg, mint a 735, de ahogy most megnéztem a specifikációkat, ugyanazt tudja. Illetve kisebb az akksi is egy kicsivel, de kialakításra meg egy fokkal jobban tetszik, illetve a kijelző mérete miatt lehet, hogy még használhatóbb lenne számomra. Köszönöm szépen a tippet, elgondolkodtatott, pedig szembejött velem is ez a típus, de valamiért hamar leszámoltam vele. Bár elképzelhető, hogy az idő megoldja a problémát, 1-2 hónap biztos lesz, mire veszem a telefont, addigra akár ki is futhat, lévén most is hiány van belőle a telenornál, ahogy láttam a webshopban. Így lehet a 735 marad, bár nem szívesen adnék ki ennyit egy telefonért (38.000 2 év hűséggel), a sony ericsson k750i-nél megtanultam, hogy nem szabad, de ha muszáj, akkor muszáj, elég hulladék dolgokat árulnak emberi áron. :'( De csak lehet, hogy én vagyok túl skót. :D

erahurka
Elgondolkodtat a 635, bár a fentebb írt dolgok miatt lehet, hogy mégis a 735 lesz. Az 532 így akkor nem esélyes, jó lenne, ha a kijelző használható lenne a telefonon.

hroberto
Ezeket a típusokat nézegettem én is, lehet, hogy a 635 szóba kerül a vásárláskor még.

Reméltem, hogy esetleg van valami rejtett készülék még, vagy valaki tud valami titkos infót, hogy a microsoft most jön ki használható 4"-es készülékkel, de ezek szerint nem. Próbáltam körbejárni a témát én is részletesen, köszönöm szépen a megerősítést abban, hogy a 635/735 típusok közül tudok választani, ha kisebb kijelzőt szeretnék.

Valamerre láttam összehasonlító videókat, amiben szerepelt a 735, s elég meggyőző a kijelzője, így lehet, hogy az lesz a végső választás, a 635-nél zavarnak kicsit az ostoba butítások, amivel beskálázzák egy szinttel lentebb a készüléket. Értem én, csak kicsinyesnek tűnik kissé a led villanó lefelejtése például.

Aztán ki tudja, lehet, annyira kézre áll/meggyőző lesz az ára, hogy inkább mégiscsak az lesz.

Köszönöm szépen még egyszer a segítséget!

Ide kéne egy ötletes aláírás, gondolkodnom kell még rajta! -- kulagép -- kulatelefon

(#79048) Ozsi009


Ozsi009
tag

Sziasztok!

Lenovo A7000 kapható/lesz itthon? Sehol sem látok forgalmazót. Elég jó/ár érték arányúnak tűnik.

(#79049) TeebyKay válasza Ozsi009 (#79048) üzenetére


TeebyKay
őstag

(#79050) Švejk válasza time87 (#79047) üzenetére


Švejk
őstag

Sajnos nagyon kicsi a választék WP-ből, ez lehet jó meg rossz is egyszerre. De a 635 szerintem jó döntés ha nem fontos a kamera (mert ugye ezt írtad :) ) a villanó pedig szerintem nem sokat számít, néha persze jól jönne világítani, de a kamerához nem sokat tesz hozzá egy ilyen 200 ft-os villanó cucc :D
Több Windows Phone majd valószínűleg a W10 mobile őszi megjelenése után fog jönni, több gyártó is kacérkodik a rendszerrel de valószínűleg kivárják a W10 végleges verzióját vele.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.