Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110001) #54715584 válasza Dr. 444Hertz (#109995) üzenetére


#54715584
törölt tag

Hát igen, csak az S7 ~200e, ezt meg harmadáért meg tudnám venni. Néztem Note4 és 5 telókat is, de azok is még mindig 2-2,5x drágábbak. Igaz azok újak.
Gondolkoztam az A / C / J széria egyes darabjaiban is (5.5" és felfelé), de azok is drágák, legalább 2x. :(

(#110002) Czimby válasza #54715584 (#110001) üzenetére


Czimby
addikt

Xiaomi Redmi 3S helyett mit ajánlanátok?

Árban méretben és tudásban ezen a szinten, mivel a 3S már nem igazán beszerezhető.

monstre: Bocsi nem választ akartam nyomni hanem új hsz.-t.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#110003) Aryon87


Aryon87
félisten

Sziasztok!
Otleteket szeretnek kerni.

Jelenleg van egy Redmi Pro telom, es azt szeretnem elcserelni.
Nezegetem a hirdeteseket, es akarmit nezek, mindig a G4-nel kotok ki. Erdemes-e meg manapsag is azt venni? Persze 2016-os evjaratut a bootloop problema miatt.

Vagy mit javasoltok?
70, max 80k a keret.
Kamera (is) fontos lenne.

G4, V10, Mi5 amiket eddig nezegettem, javasoljak meg az S6-ot is, de attol tartozkodom. Iphone semmikepp.

Elore is koszonom az otleteket.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#110004) buek1967 válasza Czimby (#110002) üzenetére


buek1967
tag

Hát ez jó kérdés... Egyelőre nincs igazán meggyőző alternatíva. Vettem először eustockos B20-as 3s-t. Kicsit később még egyet a családba, de már csak edigital-nál volt 5k-val drágábban. Most kellene még egy, de nincs...
Kompromisszum lehet esetleg az új B20-as 4a, de az csak 2/16 és főleg kisebb akku. Cserébe legalább olcsóbb. Méretben, akinek venném, már az 5 coll is nagy, úgyhogy a redmi note nem játszik. B20 és 5" vagy kisebb: erős/túl erős kompromisszumokat kellene kötni, pl. Samu A3. Ez két év garival van, de csak 1.5gb ram.
Akkor inkább már mégis csak az 4A B20-al Eustock-tól. Vagy a Vernee Thor ugyanonnan 4kval drágábban? Az legalább 3GB ramos, viszont az akku csak 2800-as. P9 Lite is szóba kerülhet, de ez is csak 2/16 59k-ért. Viszont két év garis és a kamerája jobb, mint a 3S. Viszont 5.2".
Szóval vagy vársz vagy kompromisszumot kötsz szerintem.

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#110005) w333 válasza Aryon87 (#110003) üzenetére


w333
félisten

Galaxy S6 ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#110006) chatran válasza buek1967 (#110004) üzenetére


chatran
őstag

Arról van valakinek infója, hogy Redmi 4 3/32 mikor lesz reális áron nálunk? A Puremobile-nál van, de a közel 70 ezres árat nem hívnám éppen reálisnak. Az Eustock-nál lesz mostanában?

[ Szerkesztve ]

(#110007) Aryon87 válasza w333 (#110005) üzenetére


Aryon87
félisten

:))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#110008) Czimby válasza buek1967 (#110004) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi szépen a kimerítő választ, mi is a Samu A3 és a MI 4A-t találtuk mint alternatíva.
Eldől, hogy várunk-e vagy jöhet a 4A :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#110009) NGA


NGA
addikt

150-ig használtban mit?
Legalább 5,5 fhd és nagyon jó fényképező ami fontos

(#110010) icons válasza icons (#109987) üzenetére


icons
addikt

Üdv!

Valaki tudna még tippet adni? Egyelőre nem nagyon látok ilyen árban más alternatívát! :F

(#110011) Dr. 444Hertz válasza NGA (#110009) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

S7 Edge. :)
(Újonnan se sokkal több. Inkább a sufni GSM, mint használt teló.)

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#110012) NGA válasza Dr. 444Hertz (#110011) üzenetére


NGA
addikt

Szimpi. Jobb, mint a 6s plus? Lumiárol váltok

(#110013) Dr. 444Hertz válasza NGA (#110012) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Annál fényévekkel jobb a kamerája.
Ráadásul van benne jó OIS, kiváló autofókusz stb.
RAW képek is gyárilag támogatottak.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#110014) gaben1000 válasza #54715584 (#110001) üzenetére


gaben1000
tag

Mobilvarázs, mobilbirodalom, mobilkereskedés. Elvileg megbízható oldalak.
Ezeken az oldalakon 150 körül már kapsz új S7-et 2 év garival.

(#110015) Dr. 444Hertz válasza gaben1000 (#110014) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

+ mobilcorner, partnero.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#110016) gaben1000 válasza Dr. 444Hertz (#110015) üzenetére


gaben1000
tag

Igazából én is valamelyik oldalról akarok rendelni majd egy S7-et, csak félek picit.
Mikor itt szóba jön új teló vásárlás max 150 körülig, senki sem ajánl S7-et, mert hogy nem fér bele az összegbe.
Na már most ezeken az oldalakon megkapod ennyiért, ezért is félek tőle, hogy valami csavar van a dologban, mivel itt elég nagy guruk vannak, de senki sem ajánlja ezeket az oldalakat.

(#110017) AngerFîsT válasza gaben1000 (#110016) üzenetére


AngerFîsT
tag

Pont azért ,mivel mi van ha becsődöl az üzlet és ha gondod akad a mobillal nem tudod hova vinni max. a gyártóval felveszed a kapcsolatot esetleg. Bár egy s7 nem hiszem ,hogy kipurcanna 1-2 év alatt ,de jobb félni mint megijedni :)

2 éve vagyok PH-n és kb 20-30 esettet olvastam pontosan ilyen esetek miatt
( eltűnt üzlet, fel nem vett telefon, rövid garancia stb.)

[ Szerkesztve ]

I Say Anger you say FisT!

(#110018) gaben1000 válasza AngerFîsT (#110017) üzenetére


gaben1000
tag

Hát nem tudom.
Elég nagy forgalmú online üzletek, 1000nél több értékelése van mindegyiknek, 1-2 negatív esetleg, de azok sem átverősek, csak pl. a raktáron jelzett teló nem volt raktáron mégsem, tehát anyagilag nem járt rosszul senki.
Csak mondom az zavar, hogy itt senki sem ajánlja ezeket az oldalakat.
A becsődölésről meg annyit, hogy gyártói garit adnak, ilyenkor elvileg nekem tök mindegy, hogy becsődül-e az üzlet x hónap után, a gyártói garival már tudok mit kezdeni nem?

(#110019) Ralond


Ralond
tag

Sziasztok!

Sok év használat után váltani szeretnék a Lumia 820-ról. Az új készüléket is szeretném minimum 3 évig használni, szóval jó lenne valami olyan ami több évig támogatást élvez. Maximum 150k a rászánt keret és új készüléket szeretnék vásárolni. Mindenképp független érdekel gyártói garanciával. Olvasok, videózok, fórumozok, néha játszok, szóval szinte mindent csinálok rajta, ha nincs nálam a laptop. 5" körülit szeretnék.

Nézegettem sokfajtát, iPhone 6s, Huawei P9, de a OnePlus 3T az androidosok közül megfogott. Szerintetek megéri azt megvenni, vagy várjam meg a OnePlus következő flagship telefonját. Samsung nem igazán érdekel, az S7 nekem nem jön be.

Esetleg tudtok nekem tanácsolni valami mást? :R

(#110020) smokin


smokin
tag

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene,nem tudok dönteni milyen telefont vegyek.

Feltételek:
MAX:130e
Dual sim
MIN:64GB(vagy bővíthető a dual sim mellet.)
B20

Amnit eddig néztem
-LG G5 SE
-HONOR 8
-MOTO Z PLAY

Köszi :DD

i'm too old for this shit

(#110021) BenHans válasza Ralond (#110019) üzenetére


BenHans
addikt

Szia!

HTC 10 illene még a listába :)

smokin: Honor 8 vagy Huawei P9

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#110022) time87


time87
csendes tag

Sziasztok!

Nagy gondban vagyok, kipusztul a kezemből a régi Sony Ericsson x10 minim (a nem szétcsúsztathatós). Voltak jelei ennek, a jack már évek óta bekulált (azóta vagyok idegállapotokba' Móunika!), most az akksi halt meg azon felül, hogy természetesen a 2.1 android 256 MB rammal nem feltétlen kompatibilis a mai okostelefonos valósággal.

Spúr vagyok, így az árkategóra 40.000 Ft. Meggyőzhető vagyok, ha valami miatt okvetlen értelme lenne több pénzt adni a telefonért, ami miatt instant adom a több pézet, az a 4" körüli megoldás (amiről tudom, hogy nincs, de hátha valaki olyat tud, amit nem talált a gúgli nekem).
Újat szeretnék, leejtett, kipirított akksis dolgoktól tartok.
Venném én mindenhonnan, de a magyar gari fontos lenne nagyon, ami el tud romlani nálam, az el is romlik általában. A szihijáci mondta, hogy ha úgy gondolok a tárgyakra, hogy lelkük van, adok nekik nevet, akkor nincs ez, eddig nem alkalmaztam a gyakorlatot, de majd most!
Az előző 5 (6? ki tudja már) éves telefonból adódóan igeneléggé hosszú távra terveznék. Lehetőleg még annál is hosszabbra.
Használni nem sok mindenre tervezem, lehessen telefonálni, böngészni, és hirtelen így ennyi. Ne rogyjon a rendszer össze alatta, amikor pergetem a menüt, mert attól felvágom az ereim.
Nem ragaszkodok semmilyen oprendszerhez, de ennyi pénzért nagyon mozgásterem sincs. Windows Phone-os akartam lenni (örök életre outsiderkedést!), de az alkalmazások híja, illetve a w10 eléggé elvette a kedvem az egésztől (akad pont mellettem egy w8, az nekem oké lenne, de a w10 nyeklettnyaklott azon, amit a kezembe fogtam, szóval inkább nem, köszi)
Méretre pedig a 2,5" után el lehet képzelni, hogy mennyire kicsi kéne. Zsebben hordom a telefont, 1 kézzel kezelném, nem tartalomfogyasztok akkorát rajta, vagyis max akkorát, amit eddig megoldottam ezen a lőrésen is, szóval na. De láttam, hogy 5"-nél nincs kisebb, de az lenne a nagyon dőzs, ha kisebb lenne. Mondjuk valami 4" méret.
Én személy szerint ezeket találtam hosszas, vizsgára tanulás helyett elkövetett gúglizásom során, nagyjából ebben a sorrendben is:
Xiaomi Redmi 4A
Xiaomi Redmi 2 Pro
Doogee X5 Pro
Vernee Thor
UMi Diamond

Valaki látóterében van bármi más készülék, ami jobb ötlet lenne?

Fontos lenne még, hogy ne kelljen 2 havonta legariztatnom, ne hulljon szét, ne legyenek olyan funkciók, amik ímmel-ámmal mennek benne (Doogee fórumban olvastam talán, hogy érintő volt rossz, aztán meg valami más, ilyet azért ne már), szóval inkább legyen kicsit trébb a sepcifikáció, mintsem szétessen az egész.
Xiamo Redmi 2 Pro kisebb, de alig látok már belőle, meg azért az se túl friss, épp kifut.

Ja! Az se rossz, ha nem küldi el a rizsszedő koméknak az adataim. Nem azért, nem vagyok fontos ember, de ne legyen már Kínában élő stream abból, ahogy fingok.

Illetve az MediaTek helyett a Snapdragon dolgok jobbak? Mintha ezer évről emlékeznék ilyenre.

Ki mit tudna mondani? Köszönöm szépen előre is!

[ Szerkesztve ]

Ide kéne egy ötletes aláírás, gondolkodnom kell még rajta! -- kulagép -- kulatelefon

(#110023) gianone válasza Integreat (#109989) üzenetére


gianone
őstag

Huawei P8 Lite 2017. Sok mindent nem lehet róla tudni, de amit igen, az jobb mint a P9 Lite, és a 239 eurós induló ár 60-nal olcsóbb. És tudni kell, Huaweieket gyári garival itthon leszervizelik, bárhol veszed az EU-ban.

Moto G4 meg azért nem népszerű itthon, mert hivatalosan nem forgalmazzák, és talán picit drága is lett.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#110024) Mclovin


Mclovin
senior tag

Tudnatok ajanlani 1-2 nagyobb, megbizhatobb gsm boltot - webshopot ahonnan erdemes vasarolni? :R

(#110025) Aryon87 válasza Aryon87 (#110003) üzenetére


Aryon87
félisten

Valaki valami jo otlettel tud biztatni? :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#110026) leslieke válasza smokin (#110020) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Honor 8-at tudom javasolni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#110027) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#110025) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

S6 ;]
Viccen kívül.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#110028) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#110027) üzenetére


Aryon87
félisten

Hagyjatok mar az S6-al :C :))
Az valahogy nem tetszik.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#110029) Szabonoemike


Szabonoemike
csendes tag

Sziasztok!

Az ajánlásotokat kérném, olyan telefont keresek aminek jó a kamerája körülbelül 5 inches a képernyője és max 50.000 Ft, lehet kínai is. Amiket néztem az a oukitel U15 pro, valamint a xiaomi redmi 4a és ami még fontos, rose gold vagy arany színben legyen :DD :DD :DD Esetleg ezekről vélemény vagy valami más ötlet? Köszönöm előre is! :R

(#110030) igmetall


igmetall
csendes tag

Sziasztok!

szerk.: bedobom újra a kérdést, mert eddig egy P9 Lite-os tipptet kaptam. :)

Telefonvásárlás előtt állok, kikérném a hozzáértő véleményeteket.
Ami számomra fontos:
- 2-3 évre jól használható telefon legyen,
- vásárlás ÁFÁ-s számlával akár külföldről is,
- magyar garancia és support,
- B20,
- viszonylag hosszú üzemidő egy töltéssel,
- kártyafüggetlen,
- Androidos,
- max. 5,2"-os kijelzővel, lehetőleg Full HD kijelzővel (ugyan ez másodlagos)
- stabil, akadásmentes működés.
- Ár: <75.000 HUF

Amire használom:
- internetezés, FB, Instagram,Youtube (filmeket nem nézek telefonon)
- fényképezés, fénykép szerkesztés,
- navigáció (Waze, IGO, Runkeeper, Polar (futóalkalmazások)),
- néha munkahelyi levelezés.
x nem játszom a telefonon.

Ami tetszik:
Xiaomi márka főleg a Redmi 3s Prime 3/32 4100maH, bár örültem volna egy Full HD kijelzőnek.
EU Stock-nál már nem lesz utánpótlás (utánakérdeztem), helyette lesznek a 4-es szériák ha jól tudom B20 nélkül.

Miket vennétek a helyemben?

Válaszotokat és segítségeteket előre is köszönöm!

További kellemes napot!

(#110031) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#110028) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

G4.
Esetleg V10.
Semmiképpen sem Mi5.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#110032) gianone válasza igmetall (#110030) üzenetére


gianone
őstag

P8 Lite 2017, amit eddig tudni lehet róla az vagy ugyanaz, mint P9 Lite vagy jobb. Frissebb SOC, 7.0, és tuti lesz 8.0, 3 GB RAM. EU-ban 239 euróról indul még ebben a hónapban. Nem hangzik rosszul. Nyilván tapasztalat nincs róla.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#110033) smokin válasza BenHans (#110021) üzenetére


smokin
tag

A Huawei,Honor párosban egyedüll a grafikus gyorsító nem tetszik igazán.

i'm too old for this shit

(#110034) Oryctolagus


Oryctolagus
tag

- Árkategória.
120-130 eFt.

- Használt vagy új?
Új.

- Hol vennéd meg?
Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál.

- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
A hosszú az relatív manapság a mobiloknál, szerintem. Minimum 3 év.

- Mire használnád?
Heartstonera, Runtasticra, reddit, fényképezésre, zenehallgatásra és időnként navigációra az autóban.

- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
Csak az Android, amennyire lehet érintetlen.

- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
Maximum 5".

-Valamelyik márka fanja vagyok, olyat szeretnék.

Kezdjük a Sonyval.

Szóval van nekem egy Sony Xperia Z telefonom, ami már nem sokáig húzza, szerintem.
Egyébként semmi gondom vele, a fenti alkalmazásokat kiszolgálja.
Szeretnék egy hasonló, de inkább jobb teljesítményű telefont, minél újabb Androiddal.

Van olyan oldal ahol sebesség alapján lehet hasonlítani telefonokat?
Például Antutuban 33980 lett az eredménye a telefonomnak.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Per aspera ad astra.

(#110035) edgelaszlo


edgelaszlo
senior tag

sziasztok!
kicsit elszaladt mellettem a mobilvilág, kis segítséget kérnék..
telefon vásárlás előtt állok a főbb szempontok: jó akku idő, jó kamera és max 5-5,1es méret. op rendszer kvázi mindegy-Android, iOS, ár szintén mindegy. köszi előre is a tippeket, tanácsokat.

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#110036) igmetall válasza gianone (#110032) üzenetére


igmetall
csendes tag

Köszönöm! :)

(#110037) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Sziasztok
Választás előtt állok:
- új Xiaomi Redmi 3s 3/32 B20
- vagy egy hónapos fólias Honor 7 16 GB-os - elvileg garanciális.
Ár nagyjából uaz, illetve a Honorhoz elég draga tok és egy üvegfólia is van.
Egy Lenovo P780-at váltana, ami elvileg megfelel az igényeimnek - fenntartásokkal, és türelemmel. Jaték nincs. Minden más igen.

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#110038) smokin válasza misimagaki (#110037) üzenetére


smokin
tag

Szia!

Én inkább a honor7-et választanám,nekem is volt jó kis készülék,mondjuk a Xiaomi redmi 3s-t nem ismerem,de a Honor megéri az árát!

-piszok gyors ujjlenyomat olvasó
-relatív kompakt méret
-jó akksi
-jó kamera

i'm too old for this shit

(#110039) misimagaki válasza smokin (#110038) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Én is hajlok a Honor felé. Redmi +16 GB ROM, meg 4000-es akksi.
Jól gondolom, hogy egy egy éves csúcskészülék áll szemben egy féléves középkategóriással?

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#110040) Viktor0610 válasza misimagaki (#110037) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nagyon leegyszerűsítve a Honor teljesítményben és kamerában jobb, a Redmi 3 készenlétben lesz jobb.

Neked kell tudnod, ezek közül mi a fontosabb.

Samsung Galaxy A54

(#110041) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#110031) üzenetére


Aryon87
félisten

Csak nem ertem hogy miert ne? A ropitorest figyelmen kivul hagyva mik szolnak meg ellene.
Este lattam G5-Mi5 osszehasonlito videot, es jol allja a sarat a -1gb ram elleneben is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#110042) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#110041) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ha a kamera fontos, a G4 jobban megéri, de hát te tudod... :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#110043) csuyi


csuyi
csendes újonc

Sziasztok!

Szerintetek melyik éri meg jobban? 100 ezerért Sony X, vagy erre rádobva még Honor 8?

Válaszokat köszi :)

(#110044) monti0222w válasza Aryon87 (#110028) üzenetére


monti0222w
addikt

Mi a baj a Pro-val? Nagy? Mondtam neked maradj a RN4-nél, ha maradsz a Xiaomi vonalon akkor a Mi5s jó ajánlat lenne. :)

(#110045) Dr. 444Hertz válasza csuyi (#110043) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Honor 8, ha fontos a:
- jobb kamera
- jobb üzemidő
- erősebb hardver

Xperia X, ha
- fontos a jó audio (fejes), sok beállítási lehetőséggel
(Hangzásban nem sokkal jobb, mint a Honor, de érezhető a különbség)

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#110046) Aryon87 válasza monti0222w (#110044) üzenetére


Aryon87
félisten

Mi5s draga. Max 80k a keret.
Ezert gondolkodom a Mi5-G4-V10 esetleg Mate8 (mashol lattam egyet 80k aron)
A Proval nincs semmi baj, csak most ki akarok probalni mast is, de allandoan a G4nel kotok ki. :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#110047) csuyi válasza Dr. 444Hertz (#110045) üzenetére


csuyi
csendes újonc

Köszii:)

(#110048) monti0222w válasza Aryon87 (#110046) üzenetére


monti0222w
addikt

Ha V10 jó áron van azt venném, de nekem az már nagy lenne, hardveresen nem lesz előre lépés, inkább a kamera, a hangchip, dac ami a pluszt adja, nagyjából ez igaz a G4-re is. :)

(#110049) CE-Adrian


CE-Adrian
újonc

Sziasztok!

Már hetek óta keresek új mobilt. A döntést megfontolom, mert általában 3-4 évre veszek készüléket. Ezért nagyon hálás lennék a szakértő urak segítségének, véleményének, hátha végül sikerül döntést hoznom.. Írom a részleteket.

Eddig Galaxy S3-am volt, immár bő 3 éve. Szeretem a kijelzőjét és elég tűrhető képeket készít,d e már vannak gondjai, illetve sokadik samsungom után rájöttem, h ez a márka annyira nem nekem való.

- 150e Ft értékhatár, ami tényleg a plafon
- Legalább 5.5" méret, de inkább nagyobb
- Cserélendő galaxy S3-am szintjét legalább elérő (inkább felülmúló) kamera és legalább ilyen jó kijelző
- Gyors működés, stabil rendszer (a Samsunggal vanak rossz tapasztalataim)
- Átlagnál tartósabb aksi

A telefont napi szinten használom facebook és instagram üzleti oldalaim kezelésére, alkalmanként weboldalam adminisztrálására ezért fontos a nagy, de kézreeső modell és a jó kamera. Ritkán játszásra/videózásra is.

Előre is köszönöm a válaszokat. :))

(#110050) lezuvius válasza CE-Adrian (#110049) üzenetére


lezuvius
őstag

OnePlus 3T jo dontes lenne a reszedrol

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.