Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) Jokkker válasza batai15 (#32996) üzenetére


Jokkker
újonc

am ha nem akarok játszani, meg videót nézni, a 720 akkor is gyorsabb a 820nál? Úgy tudom hogy a 720 újabb termék, mégha gyengébb is.. de a win ugyanúgy el fut rajta.. :) + azt olvastam hogy a kamerája is tökjó.. :)

meghallgatom az érveket, csak szimplán a 720 sarkai, mert sokban másban nem tér el egymástól a 2, jobban tetszik.. hogy sarkosabb :) Nyilván azt kell venni ami jobban tetszik, de azt is figyelembe szeretném venni, hogy a belső melyikben mennyivel jobb, és ez mennyire számít.

(#33002) maestro87 válasza silvergod (#32999) üzenetére


maestro87
őstag

Múltkor majdnem megvettem 24k-ért az y300-at, de utána olvastam, hogy sok az androiddal a gond, így inkább tovább olvastam és jutottam el a windows phone-ig.:) WP-s mobil közül meg nem sok választás van. Kb. Lumia 520 vagy Lumia 520.:) Ahogy én néztem.
Azt mondják kevésbé testre szabható a WP. De ez konkrétan mit is jelent? Tesztekbe mindig csak a gyári szoftvereket mutogatják. De azokat ha nem tetszik le lehet cserélni, nem? (pl. zene lejátszó)
Meg ha jól emlékszem állítólag navigációban is jobb a WP.

(#33003) batai15 válasza maestro87 (#33002) üzenetére


batai15
félisten

Böngészőt nem lehet cserélni, Ha gondolod átmész a wp topicba és tegyél pár kérdést.

(#33004) Tim82 válasza batai15 (#33003) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lehet, csak szinte mindegyik alternatíva az IE motorját használja, talán a Nokia Xpress nem.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33005) maestro87 válasza Tim82 (#33004) üzenetére


maestro87
őstag

Katt ide

[ Szerkesztve ]

(#33006) Riuko válasza maestro87 (#33005) üzenetére


Riuko
senior tag

IE...jézusom.@#%()-

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#33007) edem96


edem96
senior tag

Szerintetek mennyiért lehet eladni egy új (alig 1,5 hetes) ZTE Blade G-t (Telenor Smarttouch Pro)?

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#33008) Dhampir válasza edem96 (#33007) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem vált be? :)

(#33009) edem96 válasza Dhampir (#33008) üzenetére


edem96
senior tag

Nem nagyon. :(
Ez a gondom vele: "Engem az zavar, hogy néha laggol, egyszerűbb játékok nem szeretnek elindulni rajta, és ami elindul rajta attól is olyan lesz, hogy tojást lehetne sütni rajta, és újraindulgatások."

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#33010) w333 válasza edem96 (#33009) üzenetére


w333
félisten

Nem szabad ilyen gyenge telefont venni, nagyon belépőszintű !
Én ennyi pénzért inkább Acer Cloudmobile vagy Jiayu G3S :K

Szerintem kb. 10 - 15 ezer FT -al olcsóbban mint az új ára ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33011) edem96 válasza w333 (#33010) üzenetére


edem96
senior tag

Én 50 ezret adtam érte ki, mindennel együtt. Ennek fényében szeretném eladni, és venni egy másikat, durván 50-55 ezerből.

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#33012) mikersz1 válasza edem96 (#33011) üzenetére


mikersz1
senior tag

(#33013) w333 válasza edem96 (#33011) üzenetére


w333
félisten

Hát nincsenek jó híreim : Link :(
Próbáld eladni minél drágábban, de félek nem sokan vesznek ilyet :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33014) Dhampir válasza edem96 (#33009) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem lehetne kicseréltetni a szolgáltatónál? El kell mondani a tapasztalt hibákat.
Így másokat is megkímélhetnél a laggolós, újraindulgatós mobiltól. ;)

[ Szerkesztve ]

(#33015) edem96 válasza mikersz1 (#33012) üzenetére


edem96
senior tag

Köszönöm!

És az adott ársávban mit tudtok javasolni? Én Ace 2-re gondoltam, de mondjatok jobbat ha van ennyiért újonnan.

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#33016) edem96 válasza Dhampir (#33014) üzenetére


edem96
senior tag

Elmondtam a hibákat és közölték velem, hogy beküldik kivizsgálásra és kb 10% esély van arra, hogy csere legyen bármi másra. :( :(((

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#33017) w333 válasza edem96 (#33015) üzenetére


w333
félisten

Ilyen árban : Xperia P / Xperia L / Galaxy S Advance !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33018) Dhampir válasza edem96 (#33016) üzenetére


Dhampir
félisten

Hátha sikerül és 10 %-ból 100% lesz. Próba cseresznye. Csapj az asztalra. :)

(#33019) w333 válasza Dhampir (#33018) üzenetére


w333
félisten

T -nél ZTE Grand X In 3db csere után, felajánlottak más telefonokat ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33020) edem96 válasza w333 (#33019) üzenetére


edem96
senior tag

Holnap elvben ráérek, bemegyek akkor a Telenyomorhoz és az asztalra csapok, hogy ez van, levelet óhajtok írni nekik, hogy javasoljanak valamit. Remélem okosság lesz belőle, nagyon kezdem rühellni 1 hét alatt ezt a telefont. Ennyi bajom még nem volt telefonnal, pedig nem vagyok könnyű eset. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#33021) Tyer válasza edem96 (#33020) üzenetére


Tyer
őstag

3 napig visszavihetted volna... De lehet 8 nap van itt, olvass egy kis fogyasztovédelmi szbályzatot

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#33022) tomi0816


tomi0816
tag

Nexus 4-nél van jobb telefon ár/érték/hibásodás arányban? nem csak android keretein belül...

(#33023) pepe091 válasza Tyer (#33021) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Aha meg a mesében.. A Telenyomor akkora gerinctelen mocsadék (elnézést a szóhasználatért, de erre nem lehet mást mondani), hogy külön kiköti, mivel ha online rendeled meg, akkora postásnénivel/bácsival, futárral kötöd a szerződést ott helyben, ezért nem vonatkozik rád a 8 munkanapos távollevők közötti szerződés... Magyarul egy törvényt/jogszabályt felülírnak a saját kis ÁSZF-eikkel... :U

(#33024) Tyer válasza pepe091 (#33023) üzenetére


Tyer
őstag

A 3 nap tuti él
ÁSZF-fel nem irhat felül globális szabályt, a 8 napot csak mondtam, de 3 napig bármitöl elálhatsz indoklás nélkül.
Az olyan lenne, amit irsz, hogy én most hozok egy szabályt, és az felül irja Magyarország törvényét. Ilyen nincs. Attol csak pozitivan lehet eltérni, mai példa, Decathlonban 30 nap.
Deichmann-ban volt fél éves akcio... De olyan nincs, hogy itt CSAK 1.
Vettem egy huzodzkodo rudat a LIdl-ben, kibontottam, nem tetszett, 2 nap mulva visszavittem, annyit kérdeztek: Hibás, és csere lesz, vagy a pénzt akarom vissza?
3 nap az tuti, csak kevesen tudnak rola.
Az "akkor most felhivom a fogyasztóvédelmet, és megkérdezem" c. mondat általában hatni szokott:P

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#33025) Dhampir válasza w333 (#33019) üzenetére


Dhampir
félisten

Irigyellek. :D

(#33026) kali válasza Tyer (#33024) üzenetére


kali
legenda

3 napos elállás nem létezik, azonnali csere van adott intervallumon belül, de az is csak akkor, ha a meghibásodás akadályozza a rendeltetésszerű használatot.
a 8 munkanapos elállási lehetőség is csak távollévők között kötött szerződésnél adott.

[ Szerkesztve ]

(#33027) pepe091 válasza Tyer (#33024) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Téves, téves téves. Nagyon durván kevered a dolgokat.
3 munkanapon belül visszaviheted a vásárolt cuccodat, ha valami olyan baja van ami a rendeltetés szerű használatot akadályozza. Internetes rendelésekre vonatkozik a 8 munkanapon belül indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól című dolog, a távollevők között kötött szerződésekre vonatkozó szabályok miatt. A Telenor viszont azt mondja, hogy te nem távollétben kötöd meg a szerződést, mert itt a rendeléssel nem jön létre a szerződés, hanem személyesen a Postán, vagy ahol átveszed írod alá a szerződést, tehát nem távollevők között jön létre, mert lehetőséged van átolvasni, ellenőrizni az aláírtakat... Rendkívül mocsokság, de sajnos jogilag rendben van.

(#33028) Tyer válasza pepe091 (#33027) üzenetére


Tyer
őstag

Én meg addig nem irnám akkor alá, amig ki nem probáltam a telefont. Azt meg nem hagyják.
De hagyjuk, nem ér ez annyit, hogy ezen vitázzunk

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#33029) w333 válasza Dhampir (#33025) üzenetére


w333
félisten

Szerencsére ez nem velem történt, én 1 hónap után gyorsan eladtam ! ;]
Ed3r_X_ kollégával kb. egyszerre szabadultunk meg a ZTE -től :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33030) pit stop válasza tomi0816 (#33022) üzenetére


pit stop
addikt

Ár/értékben nagyon jó Nexus 4, de sietni kell, mert már nem gyártják és raktárkészletek is igen hiányosak.
Meghibásodásra viszont csak azt lehet mondani, hogy miközben vásárolsz tarts a kezedben egy négylevelű lóherét... technika ördöge sosem alszik. Alapvető gyári hibája nincs :)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#33031) Blackmirror válasza kali (#33026) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ez így van ahogy kali írja+ még hozzáfűzném azt hogy ha a helyszínen elő tudod idézni ezt a hibát akkor dönthetnek úgy hogy cserélnek,ha nem akkor mindenképp a szervíz szakvéleményére hagyatkoznak.
Ha a szervíz szerint nem hibás a készülék akkor lehet menni a Fogyasztóvédelmi felügyelethez,de a bevizsgáltatás költsége téged terhel.

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#33032) HuMarc


HuMarc
addikt

Csekkoljátok a friss BestBuy-listát, ha valaki hozzátenne valamit, kivenne valamit, stb., akkor keressen fel privátban :)

[ Szerkesztve ]

(#33033) Riuko válasza pepe091 (#33023) üzenetére


Riuko
senior tag

Online rendelésnél 8 nap van, telenornál is saját 1 hónapon belüli tapasztalat. Semmilyen saját ÁFSZ nem ír felül semmilyen parlament által hozott törvényt. Különben meg postás bácsi nem adja oda a telenor által lezárt csomagot addig míg ki nem fizeted, tehát nem is láttad nem hogy kipróbáltad volna a terméket.

De én szívesen elhiszem amit írsz, csak mutass már egy olyan másolatot amin szerepel, hogy te a postával kötöttél szerződést. :F :W :C

(#33026) kali: 3 napot és online 8 napot nem kell indokolnod, hibátlan árút minden tartozékával, visszavihetsz, online esetén a posta költség visszafelé a tiéd. Én le is zártam ez így van, nem vitázni akarok! :K

[ Szerkesztve ]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#33034) Riuko válasza HuMarc (#33032) üzenetére


Riuko
senior tag

Rajta van a 4X-em és a lányom Mpop-ja ;]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#33035) Gergőke88 válasza Riuko (#33033) üzenetére


Gergőke88
addikt

Csak az online 8 nap a valós. A másik az adott bolt hozzáállásától függ. Törvény nem írja elő a visszavásárlást. De nagyobb boltok gondd nélkül visszaveszik, majd eladják másnak.

(#33036) kali válasza Riuko (#33033) üzenetére


kali
legenda

nézd meg a vonatkozó jogszabályokat, csak 8 munkanapos elállás van távollévők között kötött szerződés esetén, azt nyilván nem kell indokolni, de 3 (munka)napon belül nincs elállás, csak csere azonosra, és az is csak akkor, ha a hiba akadályozza a rendeltetésszerű használatot, ekkor csak abban az esetben kérhető vissza a pénz, ha nem tudnak azonosra cserélni - utóbbi esetben nem távollévők között köttetett a szerződés.
sokan élnek még tévhitben; link
ez van; link
meg ez; link

[ Szerkesztve ]

(#33037) Blackmirror válasza Riuko (#33033) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Részlet a Telenor leveléből:
"151/2003. (IX. 22.) Kormányrendelet azt szabályozza, hogy a forgalmazó a vásárlástól számított három munkanapon belül csak a helyszínen tapasztalt vagy a kijelölt márkaszerviz véleménye alapján megállapított meghibásodás esetén köteles kicserélni a készüléket"

Átküldjem az egészet? :DDD ez egy 3 munkanapon belüli panaszbejelentésre válasz volt.
Ne keverjétek a dolgokat.

iPhone X@R, iPad Pro

(#33038) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok,

van már tapasztalata valakinek a Cubot One telefonnal? Első blikkre elég jó az ár/érték arány, mit tudtok a készülékről?

(#33039) Lui82 válasza -conrad- (#33038) üzenetére


Lui82
tag

Tetszik nekem is, te honnan szereznéd be?

(#33040) Superhun válasza Blackmirror (#33037) üzenetére


Superhun
addikt

"vagy a kijelölt márkaszerviz véleménye alapján megállapított meghibásodás esetén köteles kicserélni a készüléket"

Ezzel törvényt sértenek, de sebaj, a multiktól meg megszokhattuk. ;)

(#33041) -conrad- válasza Lui82 (#33039) üzenetére


-conrad-
addikt

innen: [link]
de előbb érdekelne mások véleménye is, hogy van-e valakinek esetleg már tapasztalata vele

[ Szerkesztve ]

(#33042) Lui82 válasza -conrad- (#33041) üzenetére


Lui82
tag

köszi, mennyire biztonságos ez az oldal ? rendeltél már onnan? vám mennyi?

(#33043) maestro87 válasza Riuko (#33006) üzenetére


maestro87
őstag

(#33044) pepe091 válasza Riuko (#33033) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Akkor parancsolj. Nem véletlenül írtam amit írtam. Elmondtuk nem egyszer a 3 munkanap arra vonatkozik, ha meghibásodást észleltél, és az akadályozza a rendeltetésszerű használatot, akkor cserélhetik, egyébként nem viheted vissza.

A Telenor honlapjáról:

"Kapcsolódó szabályozás
A megrendelésre, a kiszállításra, a szerződéskötésre a Telenor ÁSZF-je az itt feltüntetett eltérésekkel, az 1959. évi IV. törvény (Ptk.), a 2003. évi C. törvény (Eht.), valamint a további releváns jogszabályok rendelkezései az irányadóak.
Fontos, hogy
az üzleten kívül fogyasztóval kötött szerződésekről szóló 213/2008. (VIII. 29.) Korm. rendelet nem vonatkozik az online megrendelésre, mivel a megrendeléssel a megrendelő keresi meg a Telenort, aki a megrendelőt kívánságára - megrendelése alapján - keresi fel.
a távollévők között kötött szerződésekről rendelkező 17/1999. (II.5.) Korm. rendelet nem alkalmazandó – tekintettel arra, hogy a megrendeléssel szerződés nem jön létre, hanem a szerződéskötésre a helyszínen kerül sor."

Ez nem vita, csak ne legyenek megtévesztő információk a fórumban... De általában akinek nincs igaza, mindig azt mondja, hogy "jó, ne vitatkozzunk"... :)
Még annyit, hogy ez kizárólag a Telenorra vonatkozik, más szolgáltató ilyet nem tesz, ott visszaviheted 8 munkanapon belül indoklás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#33045) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Sziasztok!

A faterom Samsung Corbyja lehalófélben van. 4" körüli telefont szeretnék neki, TELEFONÁLÁSRA, semmi speciális dolog, az öreg még sms-t sem nagyon ír, nemhogy az okosfunkciókat nem használná ki. De érintőkijelzős munkatelefont akar, ami megint évekig bírja, jó akkuval, jól látható kijelzővel (a szeme nem az igazi már). Az elődkészüléket ezért írtam le, hogy érződjön, nincsenek nagy igényeink, csak működjön problémamentesen (!). Ebben az árkategóriában elég selejt Androidokat látok, de nem zárkózom el tőlük... Mondjuk lehet, hogy valami alsókategóriás WP jobb lenne, a Nokia alsó régióiból... Már csak a smooth és fapados (=problémamentes) működés miatt is.
15-20 k kártyás ár, vagy ha így nem jön össze, akkor a Telenor aktuális előfizus ajánlataiból is megfelelne valami, akár két év hűséggel.

Köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#33046) Lui82 válasza Den Hadnagy (#33045) üzenetére


Lui82
tag

Helló!
Szerintem nézz neki lumia 610-et vagy 710-ezeket már kapni abban az árban, gyors, strapabíró, feleségemnek 610-e van 3-4 naponta tölti csak, de ő használja néha a facebookot is!

(#33047) Riuko válasza maestro87 (#33043) üzenetére


Riuko
senior tag

Maxthon!

(#33044) pepe091: ez elég óvodás szöveg, persze nem tudhatom hány éves vagy. ;)

A lényeg, nekem 3 napon belül visszaadták a pénzt, mikor visszavittem egy készüléket, hogy nem olyan mint gondoltam, lassú, számomra használhatatlan. Fölvett a srác egy jegyzőkönyvet, aláírtam és visszakaptam a pénzt és nem ez volt az első eset. Persze lehet, függ a fellépésemtől és pultban álló hozzállásától, nem vagyok egyformák. (hála az égnek ;] )

[ Szerkesztve ]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#33048) Superhun válasza Riuko (#33047) üzenetére


Superhun
addikt

A 3 napos elállási jog már évek óta nem létezik. Pusztán az eladó jóindulatán múlik az, hogy visszaadja-e a pénzt ebben az esetben.

(#33049) Csakatim


Csakatim
újonc

Sziasztok!

Úgy érzem, hogy az első "okos" telefonommal befürödtem, de rendesen. Egy ZTE Arizona van jelenleg a birtokomban fél éve. Akciós volt, az üzletben kifutó termék volt, okos volt, hát megvettem. Mostanra viszont már átkozom a napot és szidom az eladóhölgyet, aki végül rábeszélt. A térerő gyakorlatilag állandóan lenullázza magát, az ismerőseim nem tudnak elérni, mert soha nem vagyok elérhető, de ha mégis sikerül, kb. minden második betűt értek abból amit mondanak. Az internetről pedig ne is beszéljünk (pedig ez volt az egyetlen dolog, ami miatt azt mondtam, hogy "jó, legyen veszek én is egy okosat"). És mindezek mellett lassú (nem telepítgettem semmi alkalmazást a telefonra, csak egy-két "hasznos" dolgot. Állandóan bezavarodik, felteszem töltőre éjszaka, délután már le akar merülni, viszont ha ki- és bekapcsolom utána megint fullos az aksi. Eljutottam arra a szintre, hogy legszívesebben egy autó alá dobnám a telefont.
Szóval most új telefon vásárlásán gondolkodom, de nem szeretnék újra ugyanebbe a csapdába esni. Szeretném, ha a telefont amit kiválasztok minimum a rendeltetésének megfelelően tudnám használni, vagyis tudnék vele TELEFONÁLNI! Emellett pedig jó lenne, ha viszonylag normálisan tudnék vele internetezni, ugyanis az életemben egyre lényegesebb, hogy bármikor, bárhol elérhető legyen az internet. Éppen ezért nem szeretnék horribilis összegeket költeni rá.

(T-mobilosként) Jelenleg két kártyafüggetlen telefont néztem ki magamnak: az AKAI 5800-asat, és az auchan "saját" telefonját a Lazer x50d-t, elsősorban az ára fogott meg, illetve az, hogy ehhez nagy kijelző párosul. Olvastam már itt hideget-meleget. A lényeg, hogy a térerő ne tűnjön el és a mobilinternet-hálózatot ne 20 perc kitartó fel-alá járkálás után találja meg. Szóval ilyen téren van esetleg valakinek valamilyen tapasztalata a két telefonnal kapcsolatban?
Esetleg tudnátok hasonló árfekvésben kártyafüggetlen telefont ajánlani?

Ui.: az okostelefon előtt egy LG érintőképernyős, nem okos telefonom volt. Semmi bajom nem volt vele, éveken keresztül jól szuperált. Egyetlen oka volt, amiért végül lecseréltem: sokszor elnyomódott, feloldódott a zsebemben a bill.zár és minden ok nélkül felhívott telefonszámokat...ami nem volt költséghatékony, a legkevésbé sem. Szóval összességében az LG telefonnal eddig nem volt semmi bajom, viszont az okos változatok közül nem nagyon találok 45.000 alatt. Vagy rossz helyen keresem?

(#33050) Tomi0703 válasza Den Hadnagy (#33045) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem vagyok valami nagy szaki, de szerintem Nokia Lumia 520! 2 éves előfizuval S-es csomagban 5,6k, XS-esben 19 k.
Csak Telenoros jó? Csak mert Telekomnál (ez a nevük? :D ) 28 k, kártyás csomagban netről rendelve.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.