Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99001) SybenX válasza Wallenberg (#98996) üzenetére


SybenX
őstag

Az csak akkor 4k-s amikor fotót vagy videót nézel,igazából full hd-s.
4k-s telefonok majd az év vége felé érkeznek,aminek értelme csak vr-ban fog látszódni.

130k-ért egyébként valóban OP3 a legjobb vétel,de ha fontos a jó kamera akkor V10 az ajánlott vagy G4.

[ Szerkesztve ]

(#99002) peet1990 válasza peet1990 (#98982) üzenetére


peet1990
csendes tag

Visszaolvasva a Nexus 5x is belekerült a "játékba".
Továbbra is várom a tanácsokat: nexus 5x/honor6/honor7 LITE/mi4?

(#99003) Fejvadi válasza peet1990 (#98982) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

A Xiaomi Mi4, de semelyik másik Xiaomi sem tudja a B20-at (800MHz).

(#99004) lezuvius válasza peet1990 (#99002) üzenetére


lezuvius
őstag

Nexus 5x szerintem

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#99005) Sungoo


Sungoo
addikt

Sziasztok! Az EU Stock-al van valakinek tapasztalata, megbízható bolt? Kinéztem ezt. Esetleg valakinek van ilyen készüléke? Mik a tapasztalatok?

(#99006) Shingen válasza peet1990 (#99002) üzenetére


Shingen
addikt

Ha itthonról vennéd akkor H7

風林火山

(#99007) SybenX válasza Sungoo (#99005) üzenetére


SybenX
őstag

Én tőlük rendeltem már egy redmi 3-at.Minden rendben ment,kaptam számlát és gari jegyet is,nyugodtan rendelj tőlük.A redmi note 3 pro pedig ennyiért best buy.

[ Szerkesztve ]

(#99008) Klon


Klon
aktív tag

Valaki?
#98975 ?

[ Szerkesztve ]

(#99009) peet1990 válasza Shingen (#99006) üzenetére


peet1990
csendes tag

A Honor 7 LITE tud annyit, mint a nexus 5x? A hazai tmobile 4g-vel jol kijon?

(#99010) dookiee


dookiee
tag

Sziasztok. Van most nekem egy LG g3 telefonom. Szeretném lecserélni valami másra mert már kicsit haldoklik. Nekem a 3gb-os verzió van. Amire használom az LG - t az főleg netezés(Facebook, YouTube, viber) stb.. Néha néha 1-1 fénykép. Olyan telefont keresek ami kicsit erősebb, gyorsabb, (kisebb) bár ez nem annyira számít. A keret 60-100ezer Ft. Ezzel kapcsolatban szeretnék valami ötletet kapni. Köszönöm szépen a segítséget.

Xbox Series X

(#99011) A guru válasza dookiee (#99010) üzenetére


A guru
addikt

Lg G4 vagy Nexus 5x.

(#99012) Viper26


Viper26
nagyúr

Az alábbiakon gondolkozom jelenleg:

- Huawei P9
- Huawei Mate 8
- Nexus 6P
- Oneplus 3

Csak éppen dönteni nem tudok, bár a Mate 8-at szinte mindenhol dícsérik, olyan is hallottam, hogy a frissítés óta lassabb lett. :F

Pixel 7 | FR955

(#99013) csaba1203 válasza Viper26 (#99012) üzenetére


csaba1203
addikt

P9 ezek közül a legjobb választás persze ha elég a kijelző mérete. :K

(#99014) Fejvadi válasza Sungoo (#99005) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Rendeltem már pár telefont tőlük és minden rendben volt.

(#99015) X Factor


X Factor
addikt

Üdv!

Samsung galaxy j5
Samsung galaxy a3
Lumia 650
Xperia m4 aqua
LG G4c

közül melyiket vennétek? Apumnak lenne, főleg hivasok, hir olvasás, talán email, kamera gps a fontossági sorrend. 500-as net lesz hozzá a többi wifin, de nem fog egésznap fb-t nyomkodni rajta :)

Make things work

(#99016) lorantka


lorantka
újonc

Hali!

Tudnátok nekem mondani pár szót a lenovoról illetve az asusról?
Milyen a szervize, terméktámogatása?

Zenfone2 laser illetve Vibe s1 lite között vacillálok, semmi extra igényem nincsen általános felhasználásra lesz, csak egy (1-2 évig)gördülékenyen működő teló kellene.

A Zenfone2 a gyengébb hardver ellenére is egész jó értékelést kapott, a vibe s1 meg az aksi miatt hasalt el jobbára, de mivel hosszabb távra tervezném lehet az erősebb vas lenne a kifizetődőbb.

Ahogy olvasgattam az asusnak jó a támogatottsága, ha a lenovo ezen a téren nem olyan jó akkor viszont lehet mégis az asus a jobb választás?

(#99017) SybenX válasza Viper26 (#99012) üzenetére


SybenX
őstag

Nehéz döntés.Hardveresen a oneplus 3 a legjobb,szoftveresen pedig a nexus 6p.
Nexus 6p-t akkor vegyél,hogy ha fontos a jó kamera,smooth működés és hosszú szoftvertámogatás.Oneplus 3-at pedig akkor,hogy ha fontos a top hardver és esetleg játékra vennéd a telefont.

X Factor: Inkább xiaomi redmi 3/note 3 pro/redmi 3 pro.

[ Szerkesztve ]

(#99018) lezuvius válasza Viper26 (#99012) üzenetére


lezuvius
őstag

Nexus 6p ha egy ideig nem akarsz telot valtani, viszont ha rovid tavra veszed, akkor 1+3.
Masik ketto nem tartja jol az arat.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#99019) LámaZ válasza Wallenberg (#98990) üzenetére


LámaZ
addikt

Ez a lengyel IP68-as strapabíró telefon jó minőségűnek tűnik.
Nekem eddig igazából egy phablet, a 7"-os Vkworld V6 jön be a legjobban (bár csak IP67-es), mert bírja a meleget, és autós navigációra szerintem nagyon megfelelne. Ha lenne belőle 6"-os változat azonnal megvenném, így még töprengek egy kicsit. Árban nincs olyan nagy különbség ez (kb. 360$) és a a lengyel (kb. 300$) között, de a kínai teljesítménye jobb (1 GB RAM helyett 2G, a ROM sem 8 GB, hanem 16), meg a kijelzője is nagyobb.
A telefonálás nekem másodlagos lenne, arra ott van egy másik telefon.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#99020) modflow


modflow
veterán

Tudnátok segíteni hol tudok venni micro USB - AUX kábelt a telóhoz?

[ Szerkesztve ]

(#99021) Swami


Swami
senior tag

Xiaomi Redmi 3 Pro vagy Meizu M3 Note?

Eladom TCL65C805 tv-m. Prohardver hirdetés. - Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#99022) Swami


Swami
senior tag

Nahát Meizu lett. :-)

Eladom TCL65C805 tv-m. Prohardver hirdetés. - Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#99023) Sungoo válasza X Factor (#99015) üzenetére


Sungoo
addikt

Ha tényleg csak ennyi, akkor a talán a WIN10M a legalkalmasabb erre. És az a legszebb is :) (szubjektív)

(#99024) dookiee


dookiee
tag

Sziasztok. Honor 7 lite, vagy huawei p9 lite, vagy ulefone , vagy lg nexus 5x?melyiket válasszam?

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X

(#99025) hroberto válasza X Factor (#99015) üzenetére


hroberto
veterán

Ilyen célokra a Lumiat venném. Persze az ár függvénye is.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#99026) makoss


makoss
addikt

Üdv!

100eFt alatt 2 telót néztem ki, de az a helyzet, hogy még nyitott a kérdés, hogy lenne-e valami ami ezektől is jobb?
1. Xiaomi Redmi Note 3 Pro
2. LG G4
3. ?
Esetleg érdemes várni valami új telóra ami ezektől is jobb?
Köszönöm! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#99027) alan wake up


alan wake up
csendes tag

Sziasztok!
Barátnőm szeretne új telefont venni.
Elvárások:
-30-40e ft körül
-lehetőleg 5 colosnál kisebb kijelző
-androidos legyen és nem használt
-tűrhető képeket lehessen készíteni vele
-előny ha nem fekete
Általános felhasználásra kell: facebook,viber,zene,netezés... Várom az ötleteket! :R

(#99028) peti9918 válasza Wallenberg (#98994) üzenetére


peti9918
csendes tag

Ahogy láttam kevesebb tárhely ( 8GB) Rosszabb kamera ( 8 mpx) és 5" kijelző. Nem nagyon értek a telefonokhoz ezeket szűrtem ki különbségnek, de ugyan úgy 1.5 gb RAM van mindkettőben :)

(#99029) Zoli0726 válasza makoss (#99026) üzenetére


Zoli0726
aktív tag

Nexus 5x most elég olcsó a mobilkereskedes.hu-nál.

(#99030) bl0ck


bl0ck
tag

Üdv.

Olvasgattam egy kicsit, nem teljes sikerrel.
Hosszabb távra, strapásabb telefon kellene, ami nem fog lelassulni, fagyni, nem lesz effektív semmi olyan ami hátráltatna, és relative szép képet csinál, és jól bírja az akku.
Ami eddig felmerülhetett.

Lg G4
Nexus 5X
Honor 7
OnePlus 2 ?
HTC A9 ?

Nem túl sokat tudok egyikről sem igazán, G4 valamiért nem tetszik annyira. Koszos, olajos munkakörülményeket lehet nem díjazná annyira.
Valaki tudna hasznosat mondani esetleg, pro-kontra? Nexus 5x, vagy van esetleg jobb, ami hosszabb távon bírja? 100e lenne a keret, ha nagyon úgy van, kicsivel felette, de nem mindenképp.
Köszöntme újfent. :R

(#99031) jano_77 válasza bl0ck (#99030) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon sokan ajánlgatjátok itt az LG G4 telefont, pedig az egyik kollégámnak az van és nagyon szidja. Mondtam Neki, hogy én most nézegetem a telókat, mert ha az enyémet - ASUS ZF2 - nem tudják a szervizben rendbe tenni, akkor cserélve lesz és mondta, hogy a G4 felejtsem el!

Sokan javasoljátok a Nexus 5X-et is, de megnézve a specifikációit, messze nem a legújabb és legjobb proci dolgozik benne - Snapdragon 805! Van már 808, 810, 820 SP-el ellátott telók is, még azonos árkategóriában is ha jól rémlik!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#99032) lezuvius válasza jano_77 (#99031) üzenetére


lezuvius
őstag

Eddig 3db Lg G4-t hasznaltam es egyikkel se volt semmi gondom (kiveve ha RR3-t akartam jatszani). Remekul osszerakott,szep kijelzoju,gyors rendszersebessegu es kivalo kameraval rendelkezo telefon... Arrol nem is beszelve, hogy bovitheto es van benne FM radio is es mindez 100e Ft alatt...

Azzal tisztaban vagy ugye, hogy az N5x-ben Snapi 808 van? :R Arrol nem is beszelve, hogy sajat hasznalatbol szarmazo tapasztalat utjan szidod ugyebar?

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#99033) bl0ck válasza jano_77 (#99031) üzenetére


bl0ck
tag

Nem ajánlgatom én, legalábbis, mint látszik megközelítőleg fogalmam sincs a dolgokról, azért is írok már sokadjára.

Van egy Xperia Go-m, ami már a végét járja, ha nem is önerőből, rásegítéssel fog elhunyni, mert át fogok rajta menni valamivel. Lassú, szoktam navigálni vele, de szörnyű ott is, netezni akarok, fénykép készítés egy 1,5 perc....hívnak, nem lehet felvenni, csak kihangosítva tudok telefonálni.
Helyette szeretnék egy olyat, ami gyors, és az is marad egy jó ideig, szép képeket csinál, már amennyire lehet mondani egy telefonnál, 1-2 napnál többet bír az akksija, és nem fog összetörni egy lehajlástól, stb.
Nem a jövő hónapig szeretnék ,de nem is jövő év júliusig vásárolni.
Ezen célokat figyelembe véve, meg, hogy 100e lenne a keret, jöttek az említett készülékek.
Ebben kérnék segítséget, hogy melyik lenne a "legjobb", vagy van e jobb esetleg????

(#99034) jano_77 válasza lezuvius (#99032) üzenetére


jano_77
nagyúr

Kedves lezuvius! Nem szidtam egyiket sem, csak kérdeztem, érdeklődtem!? Ezt sem szabad? :F

LG G4-nél azt írtam, hogy egy kollégám szidta, csupán csak megosztottam, én nem szidtam, mert nem volt még nekem sosem!
Nexus5X: igen, tényleg 808-as Snapi van benne, bocsánat ezt rosszul írtam! Viszont nem változtat semmit azon, hogy vannak már 810, 820-as procival ellátott készülékek is, ennek ellenére is érdemes, ajánlott vétel?!

Hol olvastad itt a szidást részemről kedves lezuvius?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#99035) m1lan válasza jano_77 (#99031) üzenetére


m1lan
őstag

Nem fogsz olyan telefont találni, amit ne szidna valaki. A munkatársadnak nem vált be a G4, de ez csak egy vélemény a sok közül. Az például nem derült ki a hozzászólásodból, hogy mivel próbált lebeszélni róla, mert a "meg ne vedd, az egy szar" elég gyenge érv lenne :)

A Nexus 5X egy referencia készülék. Nem a hardvere miatt ajánlják ilyen sokan, hanem a szoftvere miatt. A Nexusok kapják meg legelőször a legújabb frissítéseket, nem kell hónapokat várniuk, illetve a terméktámogatásuk is jóval hosszabb, mint a többi telefonnak. A Nexus 5X és 6P tavalyi készülékek, ezért nem lehet bennük a legújabb, legkorszerűbb processzor. 2015-ben Snapdragon fronton a 808 és a 810 került a csúcskészülékekbe, így teljesen logikus módon a kisebb Nexus kapta a gyengébbet (808), a nagyobb pedig az erősebbet (810). Ahogy elnézem, a megbízhatóbb boltokban 90.000 forintért kapható, ennyiért sokkal jobbat nem nagyon kapsz, főleg nem egy A-brandtől.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#99036) diegho válasza jano_77 (#99034) üzenetére


diegho
nagyúr

Van 1200 lóerős autó is, mégsem csak azt ajánlják. A nexus 5x 76k, 2 évig biztosan a legújabb droid lesz rajta. A 820as telefonok ennél jóval drágábbak, a 810 pedig szintén vagy drágább, vagy első szériás melegedős.

(#99037) SybenX válasza bl0ck (#99030) üzenetére


SybenX
őstag

Igazából koszos munkakörülményeket egyik telefon sem díjazná.Akksiban egyik sem erős.Átlagos használat mellett kibírnak 1 napot.Mennyit használnád naponta?
G4 tulajként a G4-et ajánlom mivel valóban nagyon jó telefon,nem tudok rosszat mondani rá.Ha fontos a jó kamera akkor G4-et ajánlom mindenképp mivel elképesztő képeket csinál.
Nexus 5x-et a kevés ram miatt nem vennék már,de szoftveresen a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#99038) csakany2001 válasza jano_77 (#99034) üzenetére


csakany2001
senior tag

Igen érdemes vétel,ennyiért kapni még Kínai telefonokat erős SoC-kal de ott fel kell készülni a ROM-olásra fölig ha B brand-ről van szó.Illetve a nagyobb Nexus 6P-be S810 van,szóval nem értem a felháborodásodat.Csak 2 GB RAM van benne de jelenleg ha nem akarsz Asphatl 8-ni meg RR3-no egyszerre akkor elég.90K-ért meg Best Buy és ez biztos kihúzza még 2 évig.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#99039) jano_77 válasza m1lan (#99035) üzenetére


jano_77
nagyúr

OK, köszönöm szépen, ez tökéletesen elfogadható és kielégítő magyarázat! :R
Kollégám G4-ének a kijelzőjével vannak gondok, bal oldalt egy sávban nem mindig érzékeli a mozdulatokat.

(#99036) diegho: Helló diegho! Üdv itt is a WOT fórum után. ;) Persze természetesen igazad van és egyet értek amit az autós példával akartál érzékeltetni. :K

(#99038) csakany2001 és többiek, akik megszóltatok: nem értelek Titeket, az olvasással vagy az értelmezéssel van a problémátok? Én nem szidtam és nem szóltam le egyetlen telefont sem, csak kérdeztem és leírtam egy kollégám által megosztott tapasztalatot!? Mi ezzel a problémátok?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#99040) bl0ck válasza SybenX (#99037) üzenetére


bl0ck
tag

Jó, persze. Mostani egész jól bírja nem azért, gázolajos, motorolajos kézzel kell megfogjam néha-néha, igaz van rajta tok, de körbe széle olyan lehet, meg kijelző, de semmi baja.
Teljesen váltózó a használat igazából. Van amikor csak 5-10 perc telefonálás egész nap, van amikor egy-másfél óra navigálás, fél óra telefonálás, meg megy mobilnet 2-3 órát.

Igazából, nem tudom ,hogy mondjam. Nem életbevágó, hogy minden hiper-szuper legyen. Nem létszükséglet a kamera sem, csak ha kell fényképezni, legyen az egy adattábla, egy személy, egy tárgy, bármi, látszódjon, ne legyen csíkos, ne keljen perceket várni rá stb. Jelenleg egy fénykép 1-1,5 perc, többet kell csinálni, mert nem sikerül elsőre, csúnya, csíkos lesz sokszor, olyan lassú, sokszor elmosódik az egész.....és sokszor nincs idő csak úgy sorozatokat csinálni, hogy a tucatból egy jó legyen. Ne kihangosítva kelljen mindenhol telefonálni, fel tudja venni elsőre, mert egy jó ideje nem lehet még második hívás után sem felvenni.

Az a cél, hogy az adott 100e-es keretből a jelenleg ""legjobb"" készüléket vegyem, ami nem fog egy év múlva belassulni, mint a mostani 2 év után, stb-stb.

G4 nem tudom megmondani miért, nem tetszik annyira, bőr hátlap.....nem tudom.

Nexus 5-G4
Többiről vélemény, vagy esetleg más készülék?
Vagy gondolkodjék ez a kettő közt?

(#99041) bl4ze válasza bl0ck (#99040) üzenetére


bl4ze
veterán

Nexus 5X teljesen jó lenne erre a célra, nem lassulna be, folyamatos frissítések, jó készülék.

.:. bl4ze .:.

(#99042) SybenX válasza bl0ck (#99040) üzenetére


SybenX
őstag

A G4-et lehet venni műanyaghátlappal is valamint ha bőrrel veszed akkor kapsz mellé ingyen műanyaghátlapot is.Egy nagy előnye viszont az LG-nek nagyon jó a szervizháttere.
A HTC-t azért nem ajánlom,mert gyengébb mint a többi felsorolt telefon,más kategóriájú.Oneplus 2-t pedig azért nem mert vannak hibái valamint melegedős cpu van benne.
A honor 7-tel nincs semmi gond igazából,talán nem a legjobb szoftveresen,lassabban jönnek a frissítések.
Én azt ajánlom,hogy vedd azt amelyik szimpatikusabb.Nagyon nem nyúlsz mellé egyikkel sem.

[ Szerkesztve ]

(#99043) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!

Szemezgetek az iPhone 5s-sel, de nem tudom, hogy mennyire éri meg beruházni rá. Egyszerűen kiábrándító, hogy az androidos telefonok többségére egy idő után egyáltalán nem jön frissítés, valamint a ram kezelése sem tetszik.
Nem tudom, hogy mostanában melyik telefon számít jónak 100.000 forint értékben, de ha esetleg tudtok ajánlani, (vagy az iphone ellen tanácsot adni) androidos telefont, akkor szívesen fogadom a tippeket.

(#99044) jano_77 válasza SybenX (#99042) üzenetére


jano_77
nagyúr

A OP2-ben a 810 melegszik!? Ez most nekem is egy jó információ, mert nekem meg az a teló tetszik és szemezek vele, ha cserére kell adjam a fejem. Ezek szerint akkor felejtős!? Mi a helyzet az utóddal a OP3-al?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#99045) Ájvé válasza jano_77 (#99044) üzenetére


Ájvé
veterán

Nem annyira melegszik azért, sőt, csökkentették az órajelét, így azért nincs nagy gond vele.

(#99046) SybenX válasza jano_77 (#99044) üzenetére


SybenX
őstag

Igen a 810 nagyon tud melegedni.Persze megpróbálták megoldani órajel visszavétellel,de akkor már erejét veszti...Meg vannak kisebb nagyobb hibái szoftveresen.Most már semmiféleképpen nem éri meg OP2-őt venni amikor kint van a 3.
Az OP3-ban található 820 nem melegszik annyira mint a 810,ezért mindenképp most már ezt ajánlatos venni,már csak azért is mert jobb,újabb,erősebb.

Richee11: Olvass vissza egy keveset,pont ennyiért volt ajánlva nem egy telefon pár perce.Ha frissítések fontosak akkor nexus 5x-et vegyél!

[ Szerkesztve ]

(#99047) bl0ck


bl0ck
tag

Még egy hülye kérdés, aztán egyelőre nem idegesítem a népet.
Tudtok oldalakat ajánlani, ahol nyugodtan lehet vásárolni?
Nexus-ra a mobilkereskedést mondtátok többen. Ha g4 vagy honor 7 lenne esetleg, arra tudtok valami oldalt esetleg?

(#99048) szori


szori
tag

- Árkategória: Kb. 60.000 Ft, de ha picit drágább, még belefér
- Használt vagy új: csak új jöhet szóba
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek. Független készüléket szeretnénk, viszont nem szükséges a gyártói garancia (magyar nyelv igen)
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Hosszú távra, 2 évig
- Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod) Általános használat, Facebook, e-mail, böngészés, navigáció. Illetve fontos, hogy viszonylag jó képeket csináljon a telefon, illetve a "szelfi kamerája" se legyen túl gagyi (minimum 2 MP). Játszani csak egyszerűbb játékok.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Csak Android
Méret: maximum 4,7', inkább kisebb

Olyan telefont keresek a páromnak, ami hosszú távon jó lehet, nem avul el pár hónap alatt (szal minimum 2 GB RAM és 16 GB tárhely). Létezik ez a telefon? :-) Egyedül az Z3 Compact volt eddig, ami a kritériumoknak megfelelt, csak az drágább, mint a tervezett keret.

Ha nincs más, az 5 '-os készülék még talán szóba jöhet. Ott a Zenfone Laser-en gondolkozom, viszont a Snapdragon 410 kicsit elavult

(#99049) SybenX válasza bl0ck (#99047) üzenetére


SybenX
őstag

Mobilkereskedéstől nyugodtan lehet venni bármelyik telefont.Én is tőlük vettem a G4-et.

szori Sajnos 5" alatt nincs olyan ami megfelelne a kritériumoknak. Xiaomi redmi 3 vagy redmi 3 pro lenne a legjobb az áráért.

[ Szerkesztve ]

(#99050) bl0ck válasza SybenX (#99049) üzenetére


bl0ck
tag

:R :R
Már csak dönteni kell akkor.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.