Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) bobooo válasza Kurzuh (#5000) üzenetére


bobooo
addikt

S2

(#5002) stilo18 válasza Kurzuh (#5000) üzenetére


stilo18
addikt

Galaxy S II.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#5003) arkades válasza Švejk (#4999) üzenetére


arkades
aktív tag

Köszi szépen. Elolvasom mit írnak Xperia U-ról. Kár hogy az Alcatelnél ennyire változó a minőség. Használtat nem szeretnék venni. Esetleg még egy 10-es beleférne :K Még a Motorola Maxx-ot ajánlották, megnézem az mennyibe kerül.

Каждый дрочит как он хочет.

(#5004) nggabi válasza Kurzuh (#5000) üzenetére


nggabi
nagyúr

s2. nekem volt evo-m, csak azt ne :D (meg a sensation is kiesik ugye...)

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#5005) stilo18 válasza Antonio (#4988) üzenetére


stilo18
addikt

Az első kategóriából én a One X-et választanám, de ha tényleg az aksi a fő szempont, akkor tényleg az SIII. Abban minden elismerésem a Samsungnak. Bár érdemes esetleg ránézni a One X +-ra is, ha maga a formaterv tetszik.

Második kategóriából:

Legerősebb S4-es procival a One S, utána Galaxy S II, majd Xperia S.

Kijelzőben döntsd el mi a fontos, szép színes legyen, vagy nagyon éles. Ha mind a kettő kell, akkor mégis válassz az első kategóriából.

Ez az én véleményem, más lehet mást fog tanácsolni. Én vagy One X+ -t, vagy SIII-at , vagy One S-t vennék.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#5006) Švejk válasza arkades (#5003) üzenetére


Švejk
őstag

A Razr Maxx kicsit azért drágább, 100E ft :)
Ha egy tízes belefér, akkor jó szívvel ajánlható az S Advance, 58-ért a T-nél, az Xperia Sola, meg esetleg az Ace II.

(#5007) arkades válasza Švejk (#5006) üzenetére


arkades
aktív tag

Hát igen, megnéztem a Maxx-ot, azért az elég drága.
A Samsung Advance nem rossz. Mindjárt megnézem a Vodánál mennyi, mert vodás vagy független kellene.

Каждый дрочит как он хочет.

(#5008) Rozzo


Rozzo
tag

Sziasztok!

Az új telefonomat 60 ezerig venném, de nem olyan sürgős tehát esetleg kicsit drágább is lehet, hátha addig lemegy az ára. Mindenképpen újan
Kártyafüggetlenül, kiskereskedésben vagy elektronikai üzletláncban.
Min. 1 évig nem akarok cserélni.
Fontos a multimédia(főleg a fénylépező), netezés, esetleg játék meg persze telefonálás
Android legyen.
Teljes érintőképernyő max. 4 inch-ig.

Minden választ várok.

(#5009) sss


sss
senior tag

Hi,

Gyors kérdés: y200 vagy zte ki plus?
Árban kb. ugyanott lenne, előbbi azért szimpatikus mert lehet kapni a szolgáltatómnál, utóbbi pedig a kétszer annyi ram miatt. Vagy esetleg valami más telefont kéne vennem ennyiért? Thx. Ja, és első androidos készülék lenne, meg első okostelefon.

[ Szerkesztve ]

(#5010) HuMarc válasza sss (#5009) üzenetére


HuMarc
addikt

Leginkább egyik sem, de így a kettő közül ZTE KIS Plus! Egyébként ZTE Blade III a Telenornál 28 000 Ft-ért kártyásan! :)

(#5011) edward2 válasza Pickle Rick (#4979) üzenetére


edward2
addikt

Akksi nem zavar hogy csak 1300as? Már rég megvettem volna sőt most van egy aktuális akció rá elég jó áron...

(#5012) madrac válasza Antonio (#4994) üzenetére


madrac
őstag

Ezt olvasni néhány tulajtól, ezt mások se igazán cáfolták. Megoldást nem olvastam, van aki emiatt még GB-vel használja. Gondolom JB-re várnak. Még csak ICS van rá.
Aksi terén nem olvastam sehol kirívóan rossz eredményeket, okostelefonnál ha használja az ember, akkor arra kell számítani, hogy naponta tölteni kell. Minimális használattal lehet belőle 2-3 nap, de erre nem lehet számítani. Viszont, ha az ember órákig használja intenzíven, megy a net, kijelző, stb., akkor bármelyiket lelehet meríteni 4-5 óra alatt.
Azt hiszem S2-höz lehet kapni nagyobb kapacitású aksit, ami valamivel vastagabb lesz, de jobb a fogása a telefonnak. Arra talán mostanában jött ki a JB szoftver, nem nagyon követtem a tapasztalatokat, vagy hogy nagyobb gondjai lennének.

(#5013) sss válasza HuMarc (#5010) üzenetére


sss
senior tag

Egyiket sem? :Y Amúgy még a Sony xperia tipoval szemezgettem, de már az sem igazán fér bele a kertebe, sajnos a blade 3 sem.

(#5014) attiati


attiati
veterán

milyen módszerekkel lehet minimalizálni a webes böngészés adatmennyiségét okostelefonon?

tömörítős böngésző?
bannereket letiltani vírusirtóval?

(#5015) HuMarc válasza attiati (#5014) üzenetére


HuMarc
addikt

Opera Mini!

(#5016) DarknessHope válasza HuMarc (#5015) üzenetére


DarknessHope
senior tag

a sima operában is van ilyen funkció hogy opera turbo.. illetve kép letöltést ki lehet kapcsolni ...vagy a mini még annál is jobb?

[ Szerkesztve ]

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#5017) HuMarc válasza DarknessHope (#5016) üzenetére


HuMarc
addikt

A Mini az oldalakt tizedannyi helyre nyomja össze, mint egy normál böngésző! Van különbség :K

(#5018) DS39 válasza DarknessHope (#5016) üzenetére


DS39
nagyúr

saját tapasztalat alapján, a Mobile 40%-os hatékonysággal működik a Turbo tömörítése révén, az Opera Mini meg olyan 80%-os hatékonysággal tömörít.

(#5019) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Kérlek ajánljatok nekem egy készüléket, amit bátran javasolhatnék húgomnak megvételre, első érintős és androidos készüléke lesz, az árkeret max 30 és előfizetés nem játszik.
Elsősorban új kellene, de használt, újszerű készülék is szóba jöhet. T-s kártyával szeretné használni, ez fontos szempont, sajnos emiatt esik ki szerintem a Telenornál nagyon jó áron kapható Blade III. Ahogy ismerem nem fogja fél év múlva lecserélni, sokáig használ egy telefont, általában addig, míg tönkre nem megy, mint most a mostanija. Elsősorban a multimédia részét és a netet használná rajta a telefonáláson kívül, játékok annyira nem érdeklik. Tehát a fényképezőjével lehessen értelmes képeket csinálni, hangja is legyen olyan, hogy szívesen hallgasson róla zenét az ember, és a netezés miatt ugyebár a 320x240-es kijelző szóba sem jöhet.

Amiket én eddig nézegettem, hogy szóbajöhetnének:
Huawei Ascend Y200
ZTE KIS Plus
Sony Xperia X8
Alcatel One Touch 991
ZTE Blade III (de ez sajnos telenor...)
ZTE Blade vagy Skate használtan

Kérlek titeket javasoljatok valamit, melyiket miért, vagy miért ne? :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#5020) batai15 válasza Bogyó bá' (#4989) üzenetére


batai15
félisten

Használd egészséggel !

(#5021) DarknessHope válasza DS39 (#5018) üzenetére


DarknessHope
senior tag

nos akkor lehet felteszem azt... ha mobil-internetről vagyok jól jön majd :) köszi

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#5022) batai15 válasza Rozzo (#5008) üzenetére


batai15
félisten

Xperia p

(#5023) nggabi válasza A_ScHuLcZ (#5019) üzenetére


nggabi
nagyúr

sony lww esetleg? használtan 25 körül lehet kapni, sok T-s van belőle. vagy xperia mini (pro), nem x10 mini pro :)

"szenyor dzsíííí"

(#5024) Szava


Szava
csendes tag

Nekem is Telenor! Olcccsó!
Az 200?

Dancsi

(#5025) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Haverom muterjának kéne vmi telefon amire haza tud skypeolni, ilyen legolcsóbb droid ja és prepaidbe kéne amit nem tiltanak, telenor gondolom kilőve. Galaxy Mini esetleg Tmobilnál?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5026) nggabi válasza hallerlaller (#5025) üzenetére


nggabi
nagyúr

az a Tnél 34k lol :DDD inkább vegyél használtan valamit ami független.

"szenyor dzsíííí"

(#5027) swim525


swim525
csendes tag

Srácok holnap szülinapom lesz és a legokosabb telefont akarom!
A one X-et néztem ki de még nembizti és nagyon kiváncsi vagyok a ti véleményetekre!
HTC ONE X+ és Note 2 viszont kilőve, és csak android legyen

(#5028) nggabi válasza swim525 (#5027) üzenetére


nggabi
nagyúr

s3?

"szenyor dzsíííí"

(#5029) Loa válasza swim525 (#5027) üzenetére


Loa
csendes tag

Előre is boldog születésnapot kívánok :C :R

A One X-szel nem tudsz mellélőni, tökéletes választás. Abban a szegmensben bármelyik telefon jó telefon.

iPhone 5 black

(#5030) pinnacle


pinnacle
nagyúr

A Samsung Gio-nak mi az "utódja"? Mini2, Ace2-t találtam, de a Gio2-t nem találom. :))

(#5031) swim525


swim525
csendes tag

És az LG 4X HD-ról mit gondoltok?

(#5032) nggabi válasza swim525 (#5031) üzenetére


nggabi
nagyúr

s3 :U

"szenyor dzsíííí"

(#5033) Loa válasza swim525 (#5031) üzenetére


Loa
csendes tag

@nggabi: úgy látom, te megrögzött samus vagy :)) Jó telefon, ha szebben nézne ki, tuti nálam is az lenne az első kiszemelt.

Az LG-ről az a hír járja, hogy nem nagyon szeretnek frissíteni, bár, nem mintha máshol ez jobb lenne sokkal.. :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 5 black

(#5034) nggabi válasza Loa (#5033) üzenetére


nggabi
nagyúr

a legokosabb telefont akarja. az s3 az... na jó, a note2 az de arra írta h nem akarja :U

am nem vagyok megrögzött csak más márkákból nem látok jót. :P

"szenyor dzsíííí"

(#5035) Pickle Rick válasza edward2 (#5011) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

65k-ért meglehet venni függetlenül. Szerintem ennyit mindenképp megér. Az hogy 1300mAh-s nekem nem mond sokat, majd használat alatt kiderül mennyit bír. Eddig egy Xperia Minit nyúztam közel egy évig és azt már napi szinten töltöm. Ennél csak jobb lehet a P. :DDD

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#5036) DS39 válasza swim525 (#5027) üzenetére


DS39
nagyúr

én SGS3-at vennék.

(#5037) swim525


swim525
csendes tag

Döntöttem, One X, engem nagyon zavar az S3 formavilága, nem is látszik rajta a vékonysága (bátyámnak olyanja van és sokszor fogdostam) bár a hardver zavar

(#5038) nggabi válasza swim525 (#5037) üzenetére


nggabi
nagyúr

király, akkor minek kérdeztél meg minket? :U és ne felejts el usb-s akkut venni ;]

"szenyor dzsíííí"

(#5039) Bdanyy válasza nggabi (#5034) üzenetére


Bdanyy
addikt

Ha annyira okos, pl Legendd miért tépi haját a multitask hiányától? ;]

Mondjuk one x sem jobb abban :((

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#5040) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok!
Megint szeretnek nekifutni a telefonom lecserelesenek. (Motorola Atrix.)
Egy olyan keszuleket szeretnek, amit nem kell naponta 2x tolteni, eleg 1x, es dual sim-es. (Ez kb. 5 ora aktiv hasznalatot, vagy a display megy, vagy mobil hot-spot, es 10 ora keszenletet jelent, de a Skype megy mindig.) Egy keveset bongesznek rajta, de nem sokat, viszont ezen bankolok, nezem meg, mikor megy a vonat, tehat vagy Android legyen, vagy.... iOS nincs dual sim, ugyhogy Android. Es mivel ezen bankolok, szeretnem, ha a gyari rendszerrel is tudna mindezeket. A jatek nekem a heti fel ora Robo Defense, de le tudok rola mondani, ha nem megy. Asszem ennyi.
A keretem 100 ezer... de nem baj, ha olcsobb a keszulek. De teszek meg hozza egy 20-ast, ha a keszulek nagyon meg fog...
Elore is koszi a segitseget!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5041) hallerlaller válasza Bdanyy (#5039) üzenetére


hallerlaller
addikt

Galaxy Nexus elveri mindkettőt multitaskban. :U (gyári rommal persze)

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5042) Bdanyy válasza hallerlaller (#5041) üzenetére


Bdanyy
addikt

zte blade is :) főleg a nexus 4 lett jó nagyon, de 2 gigával könnyebb

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#5043) #00562176 válasza Bdanyy (#5042) üzenetére


#00562176
törölt tag

SZiasztok!

Szerintetek one S vagy 8X?:)

(#5044) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Kezemben a Lumia 800, épp a városban voltam, elkezdtem belakni a rendszert. Eszméletlenül tetszik, abszolút nem bántam meg. :)

(#5045) oncsi


oncsi
őstag

Üdv mindenki!

Szeretnék tanácsot kérni. Évek óta Sony telefont használok, megelégedéssel. Most egy X8 van, amiből látszik is, hogy nincsennek túl nagy elvárásaim. Ami minden képen kellene a HotSpot, amit az X8-ra nem tudtam megoldani rendesen
Volt pár napig SE ARC II de az nekem kényelmetlenül nagy.
A párom SK17i-s mini prot használ, ami nekem nem igazán kényelmes . Vastag.
De minden másban tökéletes lenne. Kicsit nagyobb kijező még beleférhetne.
A kérdés konkretizálva tehát:
A Ray méretét, felbontását, minőségét tudó de annál nem nagyobb készülék kellene.
Picit jobb Fényképező résszel, ennyi. Ötleteket, és ajánlatokat is szívesen várok.

Ja, és a Ray-t a sok negatív kritika miatt a saját fórumán, felejtösre tettem,
Köszönöm előre is

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#5046) batai15 válasza oncsi (#5045) üzenetére


batai15
félisten

Xperia neo?

(#5047) stilo18 válasza swim525 (#5031) üzenetére


stilo18
addikt

Jó telefon az is. Nincs vele semmi baj. Mindegy ki melyiket ajánlja, bármelyiket veszed, nem lősz mellé. Én a forma, kijelző miatt maradtam a HTC-nél.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#5048) edward2 válasza Pickle Rick (#5035) üzenetére


edward2
addikt

65ért hol? Az 229 euró. Eléggé nem tűnik valósnak.

(#5049) Sanyig4


Sanyig4
tag

A kérdés újra nyitott:

60e ft körül (számlásan áfá-val) mit érdemes most venni?
Független vagy vodás, androiddal.

(#5050) Dularl


Dularl
csendes tag

Hosszútávra melyik lehet a jobb S2 vagy galaxy nexus? Mert ahogy olvasgattam teljesítményre nem sok különbség van.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.