Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95001) batai15 válasza matevagyok (#95000) üzenetére


batai15
félisten

Neked is az asus zenfone 2 amit ajánlok.

(#95002) Soybex válasza MrPayne (#94997) üzenetére


Soybex
őstag

Nexus 5x talán ha kifogsz valami akciót

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#95003) dannyl válasza Soybex (#95002) üzenetére


dannyl
addikt

Nem kell akció. Partneronál a 32GB-os 97k, és 1 év gyári gari van rá. De az említett felhasználásra akár a 16GB-os is elég 88-ért.

[ Szerkesztve ]

(#95004) MrPayne válasza dannyl (#95003) üzenetére


MrPayne
csendes tag

Köszönöm a választ. :R
De lehet az lesz, hogy várok még egy kicsit és akkor majd veszek egy SE-t. Nagyon megtetszett az a kis jószág. :D

(#95005) Bikkrom


Bikkrom
senior tag

Sziasztok,

Új készüléket keresek a Telenornál My Tariff XS-sel. A készülékre 40 ezeret szánnék. Android és sok netezésre lenne használva. Nagyrészt youtube és böngészés.

Melyiket ajánljátok?

Hálásan köszönöm! :R

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#95006) mulatosdj


mulatosdj
tag

Sziasztok!
Olvasgattam a fórumon és úgy látom a Nexus 5x van ajánlva. Ebbe az árketegóriában +-10k,milyen telefon jöhetne még szóba max 5,2" kijelzővel. Több telefont láttam 5,5"-vel ,de úgy gondolom a túlságosan nagy lenne zsebbe hordani.

(#95007) krisz74


krisz74
tag

Üdv!

Hozájutottunk Media Markt-os utalványhoz, és az alábbi készülékek férnek bele a keretbe:
LG Spirit (H440)
LG Spirit (H420)
Microsoft Lumia 640DS
Microsoft Lumia 550LTE
Lenovo A6000
Allview V1Viper

Ezek közül melyiket érdemes választani teljesen hétköznapi felhasználásra?

(#95008) -NRGyP-


-NRGyP-
tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni.
Megjelenése óta egy Samsung Galaxy Note1-et (GT-N7000) használok, ami erősen csereéretté vált mostanra. Felhasználást tekintve kicsit kivétel vagyok, ugyanis nem telefonnak használom, hanem tabletfélének (navigálás, böngészés, rengeteg jegyzet stb.) Azért választottam anno ezt a modellt, mert ez a méret az, amit még hordozhatónak találok munkám során a noti mellett.

Az új eszközt sem használnám telefonnak, de mivel mindenképpen szükségem van mobilnet elérésre, ezért a telefonok között keresem a nekem megfelelőt.

Amit szeretnék az új eszköztől:

5,5" - 6" képátló
Minimum 2GB ram-al rendelkezzen
Számomra előny a cserélhető akku és az SD kártyával történő tárhely bővítés lehetősége, de nem feltétel
kb. 70 ezer forintig

A Lenovo A7000-et néztem ki, elég jó árban van, de most észrevettem, hogy az egyik nagyobb cégnél most 69 ezerért beszerezhető a Lenovo P90. Tudom, annak nem cserélhető az akksija, illetve nem is bővíthető a memória, de elég jó készüléknek tűnik a specifikáció alapján. A kettő közül melyiket lenne érdemes választanom hasonló hosszú távra, mint a jelenlegi Note1-et? Számomra a nagyobb felbontás sem perdöntő.

Esetleg ebben az árkategóriában tudnátok valami jobbat ajánlani?

Elnézést a hosszú megfogalmazásért, a segítségeteket előre is köszönöm!

(#95009) Breki válasza Sophia75 (#94975) üzenetére


Breki
veterán

Ez érdekes mert mi is ezeket néztük többek között a csajee-val.

Ő választása a redmi 3-ra esett az aranyozottra a hátlapja miatt is. :-)
[link]

Én nem is akartam telefont venni, de most látom, hogy a

LENOVO Vibe P1M és a LENOVO P70 is akcióban van a hét végén.
Elgondolkoztam valamelyiken.

[link]

Bár nekem jó telóm van és annak az újabb változatát venném ha végre kapható lenne Magyarországon is.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#95010) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Sziasztok, segítségeteket kérném telefonvásárláshoz.

Árkategória maximum 75000
Használt vagy új? Új
Függetlenül tervezem venni, vagy Vodafone-nál Go+ csomaggal.
Hosszabb távra tervezek, két évig nem szeretnék telefont váltani.
Olvasás, fejlesztés, egyszerűbb játékok, fényképezés, messenger, spotify a leendő telefon felhasználási módja.
(720p-s/1080p-s 60FPS-es felvétel is jól jönne, de nem sok telefont láttam, ami ennyiért tudná...)

Windows Phone-t ne ajánljatok, az van most, el is ment tőle a kedvem.
Ujjlenyomat-olvasó jó lenne ha lenne, de ha valami best-buy telefont tudtok anélkül, az is megfelel. (Lentebbi felsorolásban az M8S-nek sincs, ha jól tudom).
Méret: 5" tökéletes, de 5.5-tel is tudnék élni. :)

Amiket néztem (Vodafone-nál): HTC A9, M8S, Samsung A5 (2016). Más onnan nem is igazán tetszik. HTC-k nagyon tetszetősek, de félek, hogy a támogatásuk abbamarad 1 év múlva (lehet bilibe lóg a kezem, de olyan telefont szeretnék, amire várható, hogy lesz hivatalos Android N).

[ Szerkesztve ]

(#95011) batai15 válasza Balazs_ (#95010) üzenetére


batai15
félisten

Lesz támogatás az a9re

(#95012) holozis_HUN válasza Breki (#95009) üzenetére


holozis_HUN
veterán

A képen melyik telt van? K*rva szép :Y :Y :Y

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#95013) Balazs_ válasza batai15 (#95011) üzenetére


Balazs_
aktív tag

M8S frissítésről lehet tudni valamit? Hol érdemes ilyen infóknak utánanézni?
6.0 frissítésről se találtam sok infót, M8-ról volt csak tájékoztatás.

(#95014) batai15 válasza holozis_HUN (#95012) üzenetére


batai15
félisten

Allview soul.
Balázs, elmeletileg jött rá marshalow.

[ Szerkesztve ]

(#95015) dannyl


dannyl
addikt

Eljutottam oda, hogy elgondolkodtam egy LG G3-mon (32/3GB verzió).

Nexus 5x: Nincs memória bővítés, nincs FM rádió (ezek hiányában drága nagyon)

LG G Flex 2: Szegényes támogatottság, se főzött ROM, se kernel nem nagyon van hozzá. Alkatrész csere is bajos.

LG G4: Nagyon nagy, nem lehet zsebben hordani, drága is, bár amúgy jó választás lenne.

Mindenképp LG kellene a szürkeimportos, de gyári LG garancia miatt (1 év)

A G3 tud mindent: Memóriabővítés, FM rádió, van alkatrész hozzá, van tengernyi ROM. Nem játszom, szóval a benchmark nem szempont. És olcsóbb is mint a G4 27k-val.
Bár elnézve a méreteit, alig kisebb, mint a G4...

Lehet a végén marad az N4 :DD

(#95016) lezuvius válasza dannyl (#95015) üzenetére


lezuvius
őstag

:))
G3 na Azzal jól fogsz járni ;)
Vedd még ès tèpd majd a hajad a laggok ès a villám akku miatt de vègülis már az is jó ha a fakó kijelzõn túlteszed magad :))

Ezerszer inkább az N5x vagy G4. G Flex2 is jó.

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#95017) dannyl válasza lezuvius (#95016) üzenetére


dannyl
addikt

Percenként változik a véleményem jelenleg. Most használt-garis G4-eket nézek, mert villámként hasított belém a felismerés, hogy gyakorlatilag a G4 és G3 ugyan akkora :Y

(#95018) istnag válasza dannyl (#95017) üzenetére


istnag
addikt

Az M9 lesz a telefon amit keresel.

(#95019) Soybex válasza istnag (#95018) üzenetére


Soybex
őstag

Akkor inkább várja meg a Htc 10-et , mert az leviszi az árát valamennyivel.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#95020) MonRo válasza krisz74 (#95007) üzenetére


MonRo
tag

Üdv!
Ha wp kell akkor Lumia 640 DS, ha pedig android, akkor Lenovo A6000.

(#95021) Bikkrom válasza Bikkrom (#95005) üzenetére


Bikkrom
senior tag

Sziasztok,

A Spiritre és az A6000-re szűkítettem a kört. Ki melyiket ajánlja és miért? Nem sok A6000 tesztet találtam... Más ajánlás esetleg?

Köszönöm előre is! :R

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#95022) Dorottya


Dorottya
csendes tag

Sziasztok!

Jelenleg egy Samsung S4 telefonom van, de egyre rosszabb. Nem engedi felvenni, leugrik a hálózatról, újabban a mobilnethez sem kapcsolódik.. Vérzik a lelke szegénykémnek.

Szeretném, ha az új telefon nagy képernyővel rendelkezne (phablet kategória, mindenképp 5” felett, de ha van egy kihagyhatatlan ajánlat egy csodás 5,2”-esre, nem fogok sírni az 5,5”-ért.) Viszonylag keveset telefonálok, annál inkább nézek videót, olvasok, használok közösségi médiát a telefonon. Nem zavar, ha nem lehet egy kézzel írni vagy zsebre tenni, mert táskában hordom és két kézzel pötyörészek egyébként is.

- Árkategória.

Maximum 100k környéke. Viszonylag rugalmas vagyok viszont, ha álmaim telefonja 120, akkor még kibekkelem, de ehhez tényleg csodálatosnak kell lennie. Ha viszont egy 80k-s is kielégíti az igényeimet, nem akarok 100k-t költeni.

- Használt vagy új

Új, bár pár napos telefonok vásárlása elől sem zárkózom el.

- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál?
Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.

Mindenképpen függetlenül újonnan gyártói garanciával.

- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?

Hosszútávra, nem szeretném a következő 2-3 évben lecserélni.

- Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)

Fentebb írtam, hogy leginkább minitabletként, de azért telefonálni is lehessen vele. Ami fontos még, hogy gyors legyen és az akksi bírja a strapát, de alacsony legyen lehetőleg a standby fogyasztás. Hogy érthetőbb legyen: egyetemre járok, szünetekben (najó, néha előadás alatt is) rányomok, megnézem az e-maileket, üzeneteket, szeretném, ha a felébredés/betöltés nem kerülne hosszú percekbe. De az órák alatt ne egye le a telefon az akksi nagyrészét, de nem kell ultramaratoni akksiidő sem, nekem megfelel az mindennapi esti etetés, de napközben átlagos használat mellett ne kerüljek kellemetlen helyzetbe.

Egyetem mellett dolgozom is, így sok word, excel, pdf stb. fordul majd meg a telefonon, ezt tudnia kell kezelni záros határidőn belül (ugye a 15 perces szünetek). Megyek a következő két évben külföldre is elég gyakran, időnként akár pár hónapos időtartamra is, összeségében akár 12 hónapot is a 24-ből. Ezért jó lenne, ha lenne dual sim (nem kell, hogy mindkettő hívható legyen egyszerre, csak ne kelljen 2 telefonnal mászkálnom, hogy elérhető legyek).

Kamerát illetően nem vagyok finnyás, csináljon átlagosan szép képeket, ami viszont fontos: gyakran készítek könyvekről/szövegekről fotókat, amiket el akarok tudni olvasni gond nélkül (az S4 akár 20 másodpercet is szarakszik, mire be tud fókuszálni úgy, hogy le tudjam fotózni). Ezt a telefonon is el akarom tudni olvasni durva benagyítgatások nélkül is, ezért is kell a szép nagy kijelző.

- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?

Ragaszkodom az androidhoz.

- Milyen kialakítású telefont keresel? (bar, slide, flip, stb..)

Nem ragaszkodom semmihez, de a széles kávák nem annyira szépek.

Amiket én találtam:

Huawei Ascend P8
Huawei Ascend Mate 7
Honor 6
Honor 6 Plus
Lenovo vibe z2 pro (ezt csak külföldön láttam már)

Köszönöm a segítséget előre is!

(#95023) batai15 válasza Bikkrom (#95021) üzenetére


batai15
félisten

Szvsz a6000.

(#95024) batai15 válasza Dorottya (#95022) üzenetére


batai15
félisten

Szia! Használtan találsz akkor Galaxy s6, viszont 110 körül van a g4 a jobb boltokba.
Tudni kell hogy számla ellenében érvényesíthető rajta a gyári garancia.

(#95025) dannyl válasza istnag (#95018) üzenetére


dannyl
addikt

HTC-t nagyon szerettem, míg csalódnom nem kellett benne... Meg volt is egy időszakuk, hogy a csőd szélére sodródtak. És mint említettem, mindenképp LG kellene, mivel partnero-tól véve is van rá 1 év gyári garancia.
Ráadásul nem is olcsóbb, mint a G4...

[ Szerkesztve ]

(#95026) lezuvius válasza dannyl (#95025) üzenetére


lezuvius
őstag

Htc-re ha EU-s ès gyárilag független,akkor 2 èv gyártói van...:)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#95027) dannyl válasza lezuvius (#95026) üzenetére


dannyl
addikt

Na ezt jó tudni. És milyen a szervize a HTC-nek Magyarhonban? Pl. Partnero-ból véve számlával beballaghatok a HTC szervizbe, és 2 évig szervizelik a garanciális hibákat?

(#95028) lezuvius válasza dannyl (#95027) üzenetére


lezuvius
őstag

Amennyiben EU-s a telefon igen. Tudtommal Cseheknél van a szerviz és itt csak átvevő pont van.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#95029) ktommy91 válasza LattilaX (#94999) üzenetére


ktommy91
addikt

ZTE Axon elite(3/32) most 250$ gearbest-en. [link]

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#95030) Ingy4


Ingy4
újonc

Sziasztok, kérdésem hogy tudtok e ajánlani telefont 150 USD/40000 HUF környékén. Drágábbat azért nem akarok mert félévente mindíg baleset éri ( zsebből kies kocsival áthajt, android lag víz felkap telefon eldob). Telefon felvétel/lerakás/böngészésre.

Amiket néztem és szimpatikus volt:

Ulefone Paris (ezt már 125 USD környékén lehet kapni) de kis akksi meg pár helyen a kijelzőt szídják.

Bluboo X9: 140 USD-ért van Gearbesten, akksi itt se nagy de 3gb ram/ a kijelzővédő meg Dragontrail.

Xiaomi Redmi3-at néztem még de a kijelző védő hiánya és lehet bennem van a hiba, védő fóliát nem nagyon találok hozzá.

Előre is köszi :D

Maximumon a tesztoszteron mert rajtam vonaglik Charlize Theron

(#95031) istnag válasza Ingy4 (#95030) üzenetére


istnag
addikt

Ha idegesít az Android lagg , akkor miért ilyen sz@rokat nezegetsz? Vennél egy komolyabb telefont veszel rá egy bumpert és kész.

(#95032) lezuvius válasza istnag (#95031) üzenetére


lezuvius
őstag

Redmi 3-ra nem mondanám, hogy sz@r :)

Fóliát még Hardveren lehet csináltatni rá.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#95033) rhaena


rhaena
csendes tag

Sziasztok!

Ma meghalt a Samsung Galaxy S4 Minim, 2 és fél év hű szolgálat után, bedöglött az alaplap.

Sajnos ez a kis csoda elég magasra tette nálam a lécet, úgyhogy olyan telefont keresek, ami legalább olyan jó, ha nem jobb teljesítményben, mint ez volt, és lehetőleg ne legyen 5"-nél nagyobb, mert nem szeretem a tepsit :(

- Árkategória - nem szeretnék többet költeni rá 100ezernél (max 120ig megyek el)
- Használt vagy új - mindenképpen új
- Hol vennéd meg? - kártyafüggetlenül szeretném (edigital és társai), garanciával
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? - elég jót, minimum S4 mini szintűt, és hosszú távra tervezek
- Mire használnád? -
kevesebb telefonálás és sms, több email, böngészés, social media appok, játék, zene, fényképezés, sport...
Nagy hátránya volt a mostani telómnak, hogy az akksi max 1 napig bírta, ezt ha lehetne, szeretném kijebb tolni!
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? - mindegy
- Milyen kialakítású telefont keresel? - tipik okos, érintős

Könyörgöm, mondjátok, hogy nem kívánok lehetetlent :(

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Mini // Samsung Galaxy S4 Mini // Honor 6

(#95034) lezuvius válasza rhaena (#95033) üzenetére


lezuvius
őstag

Szia

Htc M9?
Gyors,stabil,kamera nem a legjobb de vállalható .

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#95035) Ingy4 válasza istnag (#95031) üzenetére


Ingy4
újonc

Azért mert munkahelyen is használom és a Jiayu S3 is annak lett áldozata, hogy belement a por és én hüje porszívóval próbáltam kiszívni :DDD
Bluboo X9 3Gb Rammal nem hiszem hogy laggolna.
Kétbalkezességem miatt nem látom értelmét hogy drágább telókat vegyek.

@Lezuvius: kössz a tippet :)

[ Szerkesztve ]

Maximumon a tesztoszteron mert rajtam vonaglik Charlize Theron

(#95036) rhaena válasza lezuvius (#95034) üzenetére


rhaena
csendes tag

Köszi a tippet, de azt hiszem ez eléggé beleesik a drága árkategóriába, és nem szimpi, hogy melegszik és gyenge az akksi :(

Eszembe jutott még, hogy fontos a tárhely bővíthetősége!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Mini // Samsung Galaxy S4 Mini // Honor 6

(#95037) lezuvius válasza rhaena (#95036) üzenetére


lezuvius
őstag

120e-ert kapsz olyat,ami EU-s ès így gyari garis.
2 volt nekem és 1 páromnak és ha ennek a melegedese zavar vkit,akkor egy G4 vagy S6 melegedese is zavaró...akku még átlagos

Akkubajnokot akarsz, akkor Redmi 3. Kicsit minőségibb és LTE-st (B20), akkor OnePlus X van mèg jó árban.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#95038) rhaena válasza lezuvius (#95037) üzenetére


rhaena
csendes tag

Úúúú a Redmi 3 tetszős nagyon! Ennek utánajárok, köszönöm!
Az alatt mit értesz, hogy a Redmi3 nem LTE-s? A hivatalos honlapon az van, hog LTE.

Közben ha még vannak ötletek, azért várom őket :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Mini // Samsung Galaxy S4 Mini // Honor 6

(#95039) maggi1886076 válasza rhaena (#95036) üzenetére


maggi1886076
addikt

Htc-t én sem vennék.mar rég eltemették..

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#95040) zolee3000


zolee3000
tag

Sziasztok!
Egy rokonomnak szeretnék új mobilt venni. Egy idősebb hölgyről van szó, aki ráadásul sajnos be van oltva technika ellen. Hagyományos, kis kijelzős, fizikai gombsoros feature phone-t használ, kizárólag telefonálásra. Ami miatt mégis felvetődött egy belépő szintű okostelefon, az az, hogy szinte állandóan otthon, vagyis WiFi közelben tartózkodik, és akikkel sokat beszél napi szinten, azoknak szintén van net-elérésük. Ezért mindenképpen költségkímélőbb megoldás lenne, hogy a hosszabb beszélgetéseket valamilyen voip alkalmazással bonyolítsák le. Ezért olyan telót keresnék, amiben van WiFi modul, és használhatóan elfut rajta a skype/viber. Minden más smart feature lényegtelen, nem baj, ha lassú a rendszer, ronda a design etc. de a megbízhatóság azért fontos lenne. Én az OS kisebb hardverigénye miatt első körben a belépő Lumiákat nézegettem (435/532). Megfelelnének ezek a célnak, esetleg van valami életképes androidos alternatíva?

(#95041) Eyesis


Eyesis
őstag

Sziasztok,

Ha a fényképezés/videózás nagyon fontos nekem, ami mellett a hosszú üzemidő is számít nekem, akkor ár/érték arányban jó tovább lépés lehet a Nexus 5X? Most Nexus 5-öm van, és a kamerájával nem vagyok teljesen elégedett. A múlt mindig szebb, de úgy emlékszem az Iphone 4S-em jobb képeket tudott.
Van olyan andoridos megoldás ami a fényképezés után még pár képet is készít?

Eyesis

(#95042) vlevi válasza rhaena (#95038) üzenetére


vlevi
nagyúr

Tud LTE-t, de sajnos a B20 Lte sávot nem ismeri, emiatt akinek a szolgáltatója ezen adja a 4G-t (pl. Voda), az így járt. Érdemes utánanézni, hogy a te szolgáltatóddal mi a helyzet, mert sok helyen, főleg Pesten kivül más szolgáltatók is a 800MHz-es (vagyis B20) frekvenciát használják.

[ Szerkesztve ]

(#95043) istnag válasza maggi1886076 (#95039) üzenetére


istnag
addikt

Szeretnéd ha bármelyik telefonoddal annyi gond lenne, mint az M9 M8 vagy az A9 el , amiket ez az általad halottnak hitt cég gyártott ;)

[ Szerkesztve ]

(#95044) Rottweiler89


Rottweiler89
aktív tag

De szép telefon ez az Allview E3 Living :K Még majdnem tetszik :DDD

Üdv: Rottweiler89

(#95045) maggi1886076 válasza istnag (#95043) üzenetére


maggi1886076
addikt

Annyi probléma ne legyen vele! Mert akkor mar rég kivágtam volna ;)

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#95046) mateus válasza zolee3000 (#95040) üzenetére


mateus
senior tag

Teljesen jó a 435 is erre a célra, muternak azt vettünk pár hónapja, még én is meglepődtem mennyire pörgős maga a rendszer.

(#95047) MonRo válasza maggi1886076 (#95045) üzenetére


MonRo
tag

Ez olyan mint a Suzuki. A legtöbben nem ismerik el, de a szerelőknek felkopna az álla, ha más autó típus nem futna az utakon. A HTC a stabil magas minőségével (felfelé) kilóg a mezőnyből. Ez is tény. Nyilván van sok más teló márka ami jó, de aki HTC-t választ az a rizikófaktort igen minimálisra szorítja le.

[ Szerkesztve ]

(#95048) MonRo válasza mateus (#95046) üzenetére


MonRo
tag

Anyum 66 évesen kapta első okostelónak, szereti nagyon. Wifivel használja, FB-ot nyomja rendesen. Kamera az silány, de Ő még ezt sem veszi észre, mert az előzőhöz képest neki nem visszalépés. ( Nem G4-et használt... :-))

[ Szerkesztve ]

(#95049) w.miki


w.miki
veterán

Szerintetek érdemes s4 mini (i9195), s4 mini plus (i9195i)-re cserélni? (kb. +10eFt)
Megéri a felárat? Miben jobb a plus változat? Több az akkuidő?
(Nagyobb telefont nem szeretnék, sőt, ha lehet még kisebbet szeretnék)

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#95050) Bdbogyo


Bdbogyo
újonc

Sziasztok, vennék egy telefont a barátnőmnek, Samsung s 3 mini-re gondoltam, ez felel meg anyagilag és méretben is. Átlagos használatra (facebook youtube internet és egyéb átlagos app, játék minimális), 1-2 évet ki lehet húzni vele, értem arra hogy kb. félév múlva egy átlagos app futtatásnál nem fog oda térdelni mert nem a legújabb android szoftver van rajt vagy épp vas nem elég ? Mennyire számít elavultnak ezen a téren?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.