Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169001) seredy


seredy
tag

Sziasztok, egy régi iPhone 5s-t szeretnék lecserélni, eljött az ideje, de nem vagyok képben a piaccal, megköszönöm, ha tudtok valamit ajánlani ezek alapján:

- Árkategória: 80-100000 Ft.
- Használt vagy új? - Lehet használt is.
- Hol vennéd meg? Vodafone-nál vagy kártyafüggetlenül
- Hosszú vagy rövid távra tervezel: Legalább még 4-5 évig szeretném használni.
- Mire használnád? : netezés, spotify, reddit, fényképezés
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?: nem tudom, iPhone terén használtan akad-e a fentiek alapján készülék, ha van, lehet iOS is, de nem ragaszkodom hozzá. A legfontosabb, hogy évekig stabil legyen még, mint ahogy ez a mostani 5s is az volt.
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?: kisebb-nagyobb, nem számít, videókat ezen a kicsi iPhone-on is szívesen néztem, hosszan filmezni meg nem telefonon szoktam.

(#169002) Hunork


Hunork
veterán

Sziasztok!

Telefont fogok váltani hamarosan(legkésőbb Júliusig) és ehhez kérnék segítséget. Jelenlegi telefonom egy Samsung Galaxy S10 Lite, ettől NEM elégedetlenség miatt válok meg, tehát részemről ez egy jó telefon, de azért az új legyen legalább kicsit jobb ennél. Méretre nekem ez tökéletes.

Árkategória: Maximum 170.000 Ft
Használt vagy új: Új
Hol vennéd meg? Boltból kártyafüggetlenül, vagy egy összegben Vodafone-tól, ha ott a legjobb ár
Hosszú vagy rövid távra tervezel: Legalább 2-3 évig szeretném használni
Mire használnád? Netezés, Reddit, YouTube, zene, ritkán játék, multitasking
Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Csak Android alapú telefon jöhet szóba.
Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 6-7" közötti, a Galaxy S10 Lite mérete nekem a tökéletes.

A következő telefonokat szemeltem ki eddig, ezek közül melyik lenne a legjobb?
* Xiaomi Poco F3 256GB
* Xiaomi 11T 5G 256GB
* Samsung Galaxy S20 FE 5G 128GB SD655
* OnePlus Nord 2 5G 256GB

Mivel a vásárlás még nem sürgős(legkésőbb Júlusig várhatok vele), ezért természtesen még fontolóra fogok venni tavasszal megjelenő telefonokat is, a Xiaomi 12X pl. igen jónak hangzik attól függően, hogy mennyi lesz majd az ára nálunk.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#169003) Kawauso válasza Szmeby (#168991) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Azért nem kell túlzásokba esni az idle résznél.
Pixel 4a-t használok, olyan 8 naponta kell töltenem, és akkor is 15% körül vagyok.
Még a fűtőtestek sem merülnek olyan mértékben, idle módban pedig pláne nem, ahogyan elsírod.

Nagyobb telefon = nagyobb akksi. Nem akkora ördöngösség ez, hogy miért bírják tovább. Megy a pici telefonba a kis, 2500-3000mAh körüli akksi, de méretben meg nem fele akkorák, mint a behemótok 4500-5000mAh-s vagy nagyobb akksival.

Ha nem mondasz le a jackről, akkor én is az A52s-t mondanám.
Máskülönben valamelyik modern iPhone.

(#169004) Hunork válasza Hunork (#169002) üzenetére


Hunork
veterán

Ehhez hozzátenném, hogy minimum 4500 mAh akku elvárás lenne.

Valamint kis pontosítás: a Galaxy S20 FE-nél a SoC SD865 akar lenni, nem 655.

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#169005) Viktor0610 válasza Kawauso (#169003) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egyetértek!
Az utolsó iPhone-os mondatod nélkül. ;]

Samsung Galaxy A54

(#169006) DS39 válasza Hunork (#169004) üzenetére


DS39
nagyúr

Viszont az nálunk csak 4G-s, ami hivatalos forgalmazásban kapható.
(Amit linkeltél azok szürke importosak.)

(#169007) Hunork válasza DS39 (#169006) üzenetére


Hunork
veterán

Őszintén, nem igazán érdekel, ha szürke importos, viszont azt akkor hozzátenném, hogy nem muszáj nekem az 5G, kihasználni soha nem fogom, tehát 4G-vel is megelégszem, ha kell.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#169008) DS39 válasza Hunork (#169007) üzenetére


DS39
nagyúr

Mindenesetre ha Samsung eddig bejött, akkor azt mondanám, 146K-ért adja most a konzol világ. ennyiért elég jó vétel.
[link]

(#169009) xhege válasza Kawauso (#169003) üzenetére


xhege
addikt

Pixel 4a 8 naponta töltve??? :Y Kis túlzással akkor az csak a fiókban van.... Nekem is volt ilyen telóm, kedveltem is, de mondjuk egy kiránduláson ha sokat fotóztam egy napot nem húzott ki mobil adatforgalom használata mellett.

Az utolsó mondatoddal viszont maximálisan egyetértek. :P ;]

(#169010) Hunork válasza DS39 (#169008) üzenetére


Hunork
veterán

Köszönöm, és igen, bejött a Samsung, bár szoftver és UI terén én a Xiaomi-val kezelem őket egy szinten(korábban Redmi Note 8 Pro-m volt), tehát tetszetőség terén egyenlő nálam a két márka. Samsung-nál nagy előny nekem, hogy van SD kártya támogatás.

Plusz kérdés a S20 FE-vel kapcsolatban: teljesítmény(leginkább melegedés) és energiahatékonyság terén(akku idő) mennyi a különbség a Snapdragon és Exynos változat között? Érezhetően jobb/rosszabb valamelyik változat?

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#169011) DS39 válasza Hunork (#169010) üzenetére


DS39
nagyúr

a topikjában érdemes rákeresni / rákérdezni: [link]

de alapvetően a S865-nek nincs olyan "rossz" híre, mint a S888-nak, ha melegedésről van szó.

(#169012) Szmeby válasza Kawauso (#169003) üzenetére


Szmeby
tag

Köszönöm neked is.

Amúgy miért nem valamelyik pixelt ajánlod az A52s helyett? Láthatóan elégedett pixel 4a tulajdonos vagy, és átfutva a specijét, nem látom, miért lenne rosszabb választás az A52s-nél az én szempontjaim alapján. Még jack is van rajta! :) A pixel 5a 5G meg még jobbnak tűnik.

(#169013) Kawauso válasza xhege (#169009) üzenetére


Kawauso
aktív tag

10 évig volt előtte Xperia Ray. Még működik. :D

(#169014) Janos2015 válasza Viktor0610 (#168989) üzenetére


Janos2015
csendes tag

Hm, jogos. Note weben nincs a piros szolgáltatómnál pedig hozhatok 21 hónapra, holnap bemegyek hozzájuk, hátha tudnak beszerezni.

(#169015) Viktor0610 válasza Janos2015 (#169014) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, mi a max. keret, de az S22 Ultra az az új Note.

Samsung Galaxy A54

(#169016) Hunork válasza DS39 (#169011) üzenetére


Hunork
veterán

Köszönöm, közben néztem videókat, amiben a kettő verziót hasonlítják, és igazából elképesztő, hogy az Exynos változat mennyivel gyengébb fenntartott teljesítmény, melegedés, és energiahatékonyság terén is.

Tehát akkor S20 FE-ből biztosan csak a Snapdragon változat marad a listán, közben még nézegetem a Poco F3-at, ami ugye ugyanazon az áron kétszer akkora tárhelyet ad(cserébe nincs MicroSD slot) és erősebb SoC-ot(870 a 865 helyett), plusz még ott van a Xiaomi 11T, de az a Dimensity 1200 megbízhatósága miatt kétséges számomra, bár mindenféleképpen vonzó annak az összképe.

Az biztos, hogy a végleges döntés előtt még megvárom míg bejelentik a Xiaomi 12X hazai árát, 140-150k körül elég vonzó lenne.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#169017) yuing válasza Hunork (#169016) üzenetére


yuing
őstag

A 12X 200e Ft felett lesz. 600 eurós nyitóárat írtak.

(#169018) Hunork válasza yuing (#169017) üzenetére


Hunork
veterán

Az kemény, azzal kb. a halálba küldi a telefont a Xiaomi, nem hogy 200e alatt, de még 150e környékén is vannak azzal egyszintű telefonok. A Xiaomi saját Poco F3-ja majdnem ugyanazon a szinten van 120-130ezres áron :DDD

Azért remélem nem igaz az a pletyka, eléggé "idegen" ár/érték arány lenne pont a Xiaomi-tól.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#169019) yuing válasza Hunork (#169018) üzenetére


yuing
őstag

A 12x flagship szériás telefon. Nincsen semmi meglepő az árazásban. Kínában is átszámolva 450 euró körül került a boltok polcaira az alapmodell.

(#169020) andaman válasza sfdrakex (#168959) üzenetére


andaman
tag

HelloChat megújuló net vagy Hello1GB megújuló net 1 GB cspmag...
1 GB mire elég?csomag...
1 GB mire elég?
Ami lenne:
Elsősorban telefonálás, némi sms
- navigáció
- egy-két praktikus alkalmazás, pl. egészségügy.
- hírportálok, levelezőprogram használata
- semmi játék, szörfözés, multimédia.

[ Szerkesztve ]

The man is a snowflake on the river.

(#169021) Cs1csó válasza andaman (#169020) üzenetére


Cs1csó
félisten

Passz ezt nem lehet tudni, van lehetőséged Free WIFI-re ? Mert pl. az is sokat jelent. A mostani szokásaidat nem monitoroztad?

A TELEKOM kínálatában van egy olyan, hogy "MARATON 5GB" 4 ezer forintért itt nincs 30 napra korlátozva hanem a sim kártya általános rendelkezésre állásáig tart (tehát amennyivel feltöltöd a hanghívást pl. 1500Ft esetén ha jól tudom 6 hónap akkor addig)
Tehát akár fél évig is kihúzhatod vagy tovább 5GB nettel.

[ Szerkesztve ]

(#169022) yuing válasza seredy (#169001) üzenetére


yuing
őstag

A piacot és a keretet nézve a használt iPhone-ok közül leginkább az XS jön szóba, amely még jó darabig támogatott marad, ha bejött az iOS, én nem váltanék droidra.

(#169023) Marci112233 válasza andaman (#169020) üzenetére


Marci112233
őstag

Mire elég 1 GB? Például területmérő GPS adatforgalmához 1 GB hónapokig elég lehet, de akár 1 évig is ha nincs folyton használva. Ez biztos mert van ilyen gépünk, és kis híján 900 óra használat után pár MB-ot vett le az adatkeretből.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#169024) sfdrakex válasza andaman (#169020) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

100 giga netes csomagom van. 10-15 giga körül használok havonta. Sofőr vagyok, az országot járom. Folyamatosan megy a Deezer, zenét hallgatok online. Néha waze, várakozás közben youtube videó, facebook, böngészés, fotók mailben továbbítása. Mobilnetről is frissítek appokat.

Neked simán elég lehet az 1 giga, de ezt nem lehet tutira megmondani.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#169025) andaman válasza Cs1csó (#169021) üzenetére


andaman
tag

Csak gondolom mi a Free WIFI, de szerintem nincs rá lehetőségem :)
Telefoncsere előtt állok. Igazán nincs szükségem okos telefonra, de ha csere akkor már legyen egy helyen a navigáció és a telefon.
Hogy milyen praktikus alkalmazásokat fogok használni azt még én sem tudom, mivel eddig tökéletesen megvoltam nélkülük.
70 felé lehet valamilyen eü. alkalmazás már időszerű...

[ Szerkesztve ]

The man is a snowflake on the river.

(#169026) Cs1csó válasza andaman (#169025) üzenetére


Cs1csó
félisten

A "Free Wifi" alatt több dolgot is értek:
- ha sokat vagy otthon akkor ugye a router-ed WIFI-jére is csatlakozhatsz tehát otthon ugye nem fogy a mobilnet keret
- van olyan munkahely ahol vagy akár a környékén van ingyenes wifi pl. egy pláza mellett vagy valami belvárosi rész stb.

Puding próbája az evés, esetleg előbb

Amúgy most nézem, hogy van Hello3GB megújuló net 2500Ft-ért (30 napra)
és
Hello5GB megújuló net 3500Ft-ért - szintén 30 napra -

Ezek azért masszívabb internethasználatot engedélyeznek.

[ Szerkesztve ]

(#169027) sfdrakex válasza andaman (#169025) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Free Wifi = ingyenes Wifi. Ha otthon, munkahelyen, van Wifi amire tudsz csatlakozni, akkor ott nem kell mobilnet.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#169028) andaman válasza Cs1csó (#169026) üzenetére


andaman
tag

Erre gondoltam, itthon nincs wifi - vezetékes a routerem - viszont vezetékesről kezdeményezek csak hívást, hacsak nem várok esetleg visszahívást.
Úgy tűnik elég lesz az 1GB...

[ Szerkesztve ]

The man is a snowflake on the river.

(#169029) Cs1csó válasza andaman (#169028) üzenetére


Cs1csó
félisten

Milyen router-ed van, nem tud wifit? Van rajta antenna? A router-ek nagy része tud wifit.

Azért lenne hasznos ha legalább otthon lenne adatkereten felüli kommunikációra is lehetőséged mert akkor a frissítéseket és egyéb nyűgjeit is letudná otthon a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#169030) andaman válasza Cs1csó (#169029) üzenetére


andaman
tag

Itthon vonalas telefont használok.
Ezt van.
Ne keressük az antennát... ;)

[ Szerkesztve ]

The man is a snowflake on the river.

(#169031) Hunork válasza yuing (#169019) üzenetére


Hunork
veterán

A 12 és 12 Pro esetében értem, de a 12X mitől lenne flagship? Felszereltségben 140-160ezres telefonok szintjén van, tulajdonképpen egy Poco F3 jobb kamerával, kicsit jobb kijelzővel.

Felszereltség alapján valahogy nem értem, hogy mi keresnivalója lenne a 200ezres árkategóriában, még a saját márkán belül is jobb a kínálat.

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#169032) Viktor0610 válasza Hunork (#169031) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Viszont újdonság lesz, az F3 meg már "régi" modell.
Plusz Mi szériás teló (Mi előtag nélkül), az F3 pedig nem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#169033) Hunork válasza Viktor0610 (#169032) üzenetére


Hunork
veterán

Ez jogos, bár én nagyon utálom az ilyen fajta "brand adót" :((

Hát, ha igaz ez az árazás, akkor valószínűleg a Samsung Galaxy S20 FE(SD865) és a Xiaomi 11T 5G között fogok választani, elég nehéz döntés az eddig olvasottak alapján.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#169034) andaman válasza Cs1csó (#169029) üzenetére


andaman
tag

Egy VoIP alkalmazás összevethető a navigációval ''netfogyasztás" szempontjából?
Köszönöm a válaszokat, tovább már nem kínozlak bennetetek. :R

The man is a snowflake on the river.

(#169035) yuing válasza Hunork (#169033) üzenetére


yuing
őstag

Megkapott mindenfajta finomhangolást, certifikációt. Dolby Vision, Dolby Atmos, Harman Kardon hangszórók. Gyakorlatilag az összes területen prémium készülék. A 12-től a chipset és a vezeték nélküli töltés hiánya különbözteti meg, mindezek azonban az árcédulán is látszani fognak.
Az 12X 600 euró, a 12 meg állítólag 800-tól kezdődik majd.
Attól, hogy még ugyanaz a proci van benne, nagyon nem Poco F3 szint. A jövőbeli támogatottságról meg ne is beszéljünk.
Ha a proci a fontos, 125e Ft-ért kaphatsz Snapdragon 888-al meghajtott telefont.

[ Szerkesztve ]

(#169036) xhege válasza Hunork (#169033) üzenetére


xhege
addikt

Én ezen sokat nem töprengenék. Samsung szoftver supportja szerintem sokkal erősebb. Az S20 FE egy nagyon jól sikerült teló a snapdragon processzorral. Simán megveheted.

(#169037) seredy válasza yuing (#169022) üzenetére


seredy
tag

Köszönöm! Szerinted egyébként érdemes volna egyébként még kicsit spórolni, és egy későbbi szeriabol választani? Vagy 4-5 éves tàvban számolva ez is simán használható marad?

(#169038) Sgt. Chris


Sgt. Chris
aktív tag

Árkategória. 90-100 a felső határ
- Használt vagy új? új
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, tini lánynak, amig bírja 😥
- Mire használnád? fotó, videó, tik-tok, youtube, spotify
- Maradjunk Android vonalon, jó a gyári build.
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Nem lényeges

A jelenlegi telefon a gravitáció áldozata lett, helyette keresek egy olyan telefont, ami mind hardveresen, mind szoftveresen rendben van, erős középkategóriás, jó fotós videós képességekkel.

Az ötleteket előre is köszönöm!

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#169039) yuing válasza seredy (#169037) üzenetére


yuing
őstag

Szerintem nincs értelme spórolni a 11-re. Annak a kijelzője az OLED-ek mellett gyenge. Nézz egy szép állapotú XS Maxot.

(#169040) yuing válasza Sgt. Chris (#169038) üzenetére


yuing
őstag

Realme GT Master v. Xiaomi Mi 11 Lite-nak valamelyik modellje. Preferáltan a Mi tag nélküli NE. :)

(#169041) xhege válasza yuing (#169039) üzenetére


xhege
addikt

Én használtam 11-et is nagy megelégedéssel. A felhasználók 98%-a semmi különbséget nem venne észre egy OLED mellé téve (most 13 Pro van). Teljesen jó minőségű az a kijelző, és legalább mondjuk navigáció esetén sem kell aggódni, hogy beég vagy sem.

(#169042) Sgt. Chris válasza yuing (#169040) üzenetére


Sgt. Chris
aktív tag

"Preferáltan a Mi tag nélküli NE." kibontanád nekem, hogy ezen mit értesz? :-) Akár linket is elfogadok, melyik modellre gondolsz :-)

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#169043) sfdrakex válasza Sgt. Chris (#169042) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Gondolom a Xiaomi 11 Lite 5G NE-re gondolt. A Mi-t nem tudom miért emlegeti, 11-es szériánál nincs Mi.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#169044) yuing válasza Sgt. Chris (#169042) üzenetére


yuing
őstag

Xiaomi 11 Lite NE
A chiphiány szülte újabb modell.

(#169045) yuing válasza sfdrakex (#169043) üzenetére


yuing
őstag

Dehogy nincs. :)
A korábbi Lite-oknál ott a Mi előtag. A Xiaomi a 11T szériával vezette ki azt. A korábban megjelent készülékek viselik a Mi előtagot.

Xiaomi Mi 11 Lite 4G
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#169046) sMogyi86

Sziasztok,
Asszonynak nézünk telefont. 150eHUF max. hosszútávra, internet, zene és féyképezés.
Az összefoglalóban szerencsésen megtaláltam azt a telefont, amit kb magamtól is kiszűrtem, a OnePlus Nord 2 5G-t. Viszont közben sikerült belefutnom, hogy létezik valami 'CE' változat, már július óta. A kisebb-nagyobb különbséeket én is látom... De melyikek mi a jelentősége? Ami főeg izgat: chipset és az UFS verzió különbsége? Ad érzékelhető sebesség növeledést az UFS 3.1 a 2.2-höz képest? Miért van az, hogy egy újabb termék látszólag "gyengébb"? :F Szerk: Azt már látom, hogy az USB 3.x Type-C ről ebben az árkategóriában már le kell mondani. :W
Előre is kszönöm a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

"A félelem az elme gyilkosa."

(#169047) sfdrakex válasza yuing (#169045) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Köszi. Úgy emlékeztem a teljes 11 palettánál lemaradt a Mi.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#169048) DS39 válasza yuing (#169045) üzenetére


DS39
nagyúr

Nevetséges, amit művelnek, követhetetlen a paletta. Note 10-ből is annyi van, mint égen a csillag. :D

(#169049) Cs1csó válasza DS39 (#169048) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K :K

Szinte lehetetlen követni. Eldöntöttem, hogy a jó ár/érték arány miatt Xiaomi telót nézek de egyszerűen követhetetlen. Az árukeresőn azért ha szűkíti az ember pár paraméterét akkor már azért áttekinthetőbb, de még így sem fáklyás menet.

(#169050) yuing válasza sMogyi86 (#169046) üzenetére


yuing
őstag

A miért gyengébb kérdésre egyszerű a válasz, a CE alacsonyabban pozícionált termék.
A 3.1 tárhely sebességét a sokkal erősebb lapkával megspékelve biztosan lehetne érezni egymás mellett vagy után használva.
Emellett a Nord 2 kamerában is jóval potensebb a CE modellekhez viszonyítva.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.