Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#741) lapa válasza xedos (#731) üzenetére


lapa
veterán

ehhez a témához egy olyan alternatívát mondanék, hogy bauhaus sysbox nevű cucc. hát nem ez az árkategória (10e), de relatív.

ha jól értem űrtartalomra legalább 5 ilyen műanyag, egyetlen kompakt fémdobozban. a fémdoboz hülyebiztos, ha lecsukja az ember, de nem zárja le a csatokkal, akkor sem nyílik. egy másik ilyen szó szerint színültig van a vas- és fémcsavarokkal, alátétekkel, legalább 40-45 kiló (szó szerint alig bírom el), és masszív, nem potyog át az alátét se.

445 x 340 x 135 mili, két szintes, különböző méretű műanyag ládikákkal. szóval én ebben tartom a technicet (már ami belefért). nagyon jó, mert ki tudja venni az ember a ládikát és kiszórhatja egy turkálós nagyobb ládikába. jellemzően azért nem tudja az ember vegytisztán szétpakolni, és a színeket túrni egy fix ládában még mindig nem olyan jópofa.

tele voltam mindenféle hasonló műanyag dobozokkal, bár azt hozzáteszem, hogy ez tényleg normálisnak tűnik, nincs nagyon ami letörjön meg ilyenek. de szerintem a kivehetőség és pakolhatóság megéri a pár ezer plusz pénzt. igen, drágának tűnik. de igazából az volt a drága, hogy 15 éve mikor a saját életem elkezdtem nem vettem párat.

a sima legokhoz az ikeás 20 x 30-as áttetsző műa ládikákból ragszalagoztam össze egy ágyneműtartó mellé hármasával.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.