Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64001) maross válasza kbalage2 (#64000) üzenetére


maross
veterán

elbirt volna 3-4000-et is, igy nem tul UCS az erzes

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#64002) kbalage2 válasza maross (#64001) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Aztán rinyálna mindenki hogy itt van megint egy újabb szett 4-500$-ért...

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#64003) Scherier


Scherier
csendes tag

Sziasztok! Ha van valakinek bb0217 számú rugója (elsősorban targoncánál használták), le tudná nekem mérni? Szükségem lenne az átmérőjére, az anyag vastagságra és az alaphelyzetben lévő hosszára. Google-t próbáltam sajnos sikertelenül. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#64004) ripla


ripla
őstag

Lego easter eggek.

(#64005) Mozaart


Mozaart
aktív tag

PH! LEGO klub: cserebereadokveszek

Kedves Ismeretlen, ha itt vagy és olvasol, csupán a táblához hozzáférés kérése nem fog sikerülni. Csatlakozáshoz hozzáférés igénylés szükséges --> LÁZ

AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

(#64006) Gizmo86 válasza pn4hvq (#63649) üzenetére


Gizmo86
csendes tag

Köszi, hogy ezt beírtad! Nálam is ez volt, csak én nem is foglalkoztam vele amíg nem olvastam el ezt. Utána írtam nekik, most lett pont téve a végére, kaptam egy 4000-es kupont. :D

(#64007) Pötyi válasza Scherier (#64003) üzenetére


Pötyi
őstag

Már próbáltam utángyártatni pár évvel ezelőtt, de nekem akkor nem volt szerencsém, a legközelebbi üzem az ország másik felén volt és bemondtak egy ezer darabos minimum rendelést, ami alatt be se kapcsolják a gépet. (Nekem két darab kellett volna...) Olcsóbb volt venni a BrickLinken.

QNX is cool!

(#64008) Llew válasza kbalage2 (#64000) üzenetére


Llew
senior tag

De hogy jön ide a landspeeder meg A-wing?
Venator meg meg nem volt, és egy rohadt jol kinéző hajó, es eleg ikonikus az elözmény trilógiából

#64004 ripla
A jubileumi kastelyban a gyerek egy sarga kastély minivel jatszik

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#64009) kbalage2 válasza Llew (#64008) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Úgy jön ide hogy ezek jutottak eszembe mint UCS szett próbálkozások olyan Star Wars járművekről amik egy átlag vásárlót nem különösebben hoznak lázba, és ez pl jól tükröződik a BL árukon is.
Lehet hogy a Venator neked ikonikus, de hidd el hogy rengetegen vannak akik ugyan még be tudnak azonosítani egy X-winget, de fogalmuk sincs hogy a Venator micsoda vagy honnan jött.

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#64010) kbalage2 válasza ripla (#64004) üzenetére


kbalage2
aktív tag

A kép a kék házról az A-frame cabin-ban nem a Santa's Cottage-ról van mintázva, az csak egy átdolgozása volt az eredetinek ami nem meglepő módon Blue Cottage néven futott. Így nem csak a forma stimmel hanem a környezet meg a kocsi is :)

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#64011) maross


maross
veterán

Alza szaraz virag 16990

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#64012) Llew válasza kbalage2 (#64009) üzenetére


Llew
senior tag

A Venator szerintem lazan több embert mozgatna meg, mint az általad emlitettek. A landspeeder is meg az A-wing is bőven egy háttérjármű kategória.
Ucs-t szerintem nem a random vevők vesznek, akik talán még éppen felismerika hajót.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#64013) Throme válasza kbalage2 (#64009) üzenetére


Throme
veterán

... akkor x-winget, tie-fghtert, falcont, lépegetőt, halálcsillagot nem érdemes elspájzolni... ;]

#64012Llew
mint felületes SW rajongó googliztam, hogy mi ez a venator... látva a képeket már láttam valahol ... :B ... az is igaz nem veszek ucs-t,

A-wingben ültek Luke-ék, mikor elgáncsolták a lépegetőket, nem? Azért az ismert járgány. Régen a SW játékokban is párszor A-wingben ülve kellett teljesíteni a küldetéseket

[ Szerkesztve ]

(#64014) Tyler Durden válasza Llew (#64012) üzenetére

Ebben mondjuk egyetértek, én szeretem az SW UCS vonalat de Landspeeder meg Awing max vmi nagyon nyomott áron érdekelne. Viszont az nem meglepő, hogy egy ilyen rég kiadott és ikonikus hajót újra kidobnak. Falconnál 10 év kellett ehhez, ugyanígy 10 év az xwingnél. A Tydiriumnál meg már 13 év eltelt, a régi aranyáron megy és szintén elég népszerű hajó..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#64015) Scherier válasza Pötyi (#64007) üzenetére


Scherier
csendes tag

Huu akkor te jól beleástad magad. Rugós boltban, vagy honlapon sem sikerült pont ilyet nézni? Esetleg a méretekre emlékszel?

(#64016) Tyler Durden válasza Throme (#64013) üzenetére

Abban ültek igen, de az a hajó szerintem olyan semmilyen, függetlenül a filmben betöltött szerepétől.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#64017) Dilikutya válasza Llew (#64012) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Venator-on nekem is kellett gondolkodni, melyik hajó, a neve a filmben nem hangzik el. Annyira amúgy nem ikonikus szerintem. Az A-Wing sem igazán, először nem is voltam benne biztos, hogy filmből emlékszem rá, vagy játékból.
Még 1-2 szériát el lehet adni UCS-ből a régi filmek hajóival, de lassan felnő egy olyan korosztály, akiket már nem vonzanak a régi filmek. Egy mai 20 évesnek a régi trilógia baromi régi, az akkori trükkök (amik szerintem ma is zseniálisak) sokaknak nem tetszenek.

Egy jó Halálcsillag kéne, az eddigiek mind olyan bénák, hiába a brutális elemszám, nagyon gyerekjáték jellege van. Ami nem baj, tudtam volna vele mit kezdeni anno, csak annak meg drága. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#64018) Dilikutya válasza Throme (#64013) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem, a lépegetőket a Hoth bolygón a snowspeeder-rel (75144, 75259, 75268) buktatták fel, az A-Wing csak a Jedi visszatérben tűnt fel.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#64019) Tyler Durden válasza Dilikutya (#64018) üzenetére

Bakker jogos, én is kevertem a szezont a fazonnal, mea culpa :BMentségemre legyen mondva az is jellegtelen UCS ide vagy oda :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#64020) Throme válasza Dilikutya (#64018) üzenetére


Throme
veterán

Tééényleg, bah...újra elő kell venni ezt a sorozatot. Mostanában az anime SW-t néztem és azok is tele vannak hajókkal. :B

[ Szerkesztve ]

(#64021) Llew válasza Throme (#64013) üzenetére


Llew
senior tag

Nem, a Hoth-ona hósikló volt (75144)

Az A-wing az ami keresztül megy a super star destroyer hidján 75275

Venator vagy Jedi Cruiser neven is megy.
Az elő trilógia csillagromboloja, csak sokkal erdekesebb fazonnal mint az eredeti SD-ek.
A RtS elején eleg látványosan szerepel
de a Clone Wars sorozatban is rengetegszer feltűnik. Szerintem jól menne. Igaz, nem is 250 dollar lenne

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#64022) Llew válasza Llew (#64021) üzenetére


Llew
senior tag

Szerkesztesnél kiszedte az a-wing kepét

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#64023) Mauzes válasza balint82 (#63811) üzenetére


Mauzes
őstag

Na pont az van, amit mondtam, nekem tök más infót mondott az ügyfélszolgálat. :D Neked azt mondták, hogy ha nem tudja a fizetést levonni a rendszer, akkor törlik a rendelést. Nekem meg azt mondták, hogy ilyenkor kap üzenetet az ügyfél, hogy gond volt a fizetéssel és hívja fel az ügyfélszolgálatot.

Az viszont alapvető náluk, hogy csak telefonon keresztül lehet bankkártya adatokat változtatni. Mikor mondtam, hogy ez a bediktálósdi aggályosnak tűnik, akkor azt válaszolta a nő, hogy ugyan ő nem jogász, de mivel évek óta így csinálja a cég minden országban, így szerinte rendben van. Sőt, nem csak a bankkártya változásnál van ez, hanem csomóan rendelnek telefonon és ott is fullra be kell diktálni a kártya adatokat. Szóval ez jóval szélesebb körű gyakorlat, mint gondoltam. Talán mégis rendben van ez így jogilag :F

Egyéb érdekes infó: elvileg március 6-án indulnak a BDP kiszállítások.

(#64024) xcvbxcvb válasza Mauzes (#64023) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Összes bdp-t márc.6-án adják fel?

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#64025) Mauzes válasza xcvbxcvb (#64024) üzenetére


Mauzes
őstag

Semmiképpen sem. Akkor kezdik el teljesíteni a szállításokat (termékenkét, régiónként, rendelésenként eltérő lehet).

(#64026) xcvbxcvb válasza Mauzes (#64025) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Köszi:R.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#64027) Sundesz válasza Mauzes (#64023) üzenetére


Sundesz
őstag

Én is így jártam és említettem is, hogy ez vicces, mert gyakorlatilag vissza lehetne élni vele.

A rendelés nem törlődik ilyenkor az a lényeg.

Hörcsög Powa'

(#64028) maross válasza Sundesz (#64027) üzenetére


maross
veterán

Jo lenne tudni mikor kezdik levonni a penzt, perpill nincs rajta annyi, es jo lenne nem ugyfelszolgalatozni (neadjisten bebukni a keszletet) emiatt.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#64029) Mauzes


Mauzes
őstag

Ezt nem fogjuk tényszerűen megtudni. Márc 6 előtt is indulhat a levonás, de ha 1 hónapig tart az összes rendelést teljesíteni, akkor lehet március végén is.

Szerintem az lenne jó, hogy ide a fórumba beírná az első fecske, és ebből következtethető, hogy a magyar rendelések jönnek.

(#64030) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

Megérkezett az Alpesi házikó. 15 zacskó egy 150 és egy 103 oldalas építési útmutató, melynek nagyon tetszik a garfikája. Milne Micimackójára, illetve a könyvben található illusztrációkra emlékeztet. Kiváncsi is vagyok hogy ha elkészül mondjuk hogyan mutat a Micimackó, vagy az Old fishing Store készlet mellett, egyáltalán illik-e bármihez is, akár a Középkori kovácshoz stb.

(#64031) magickonfig válasza RapaNui1 (#64030) üzenetére


magickonfig
tag

Nha végre valaki bevállalta a csoporttagok közül :C . Élőben meg is csondáltam az Alléban, valóban hihetetlen szép.Egyébként egy Tree house mellett is szemet gyönyörködtető.
(not mine sadly)

[ Szerkesztve ]

(#64032) timar88


timar88
tag

Gyerekek futás pab-ra, 10305-ből a kétféle lópalást, illetve az oroszlános pajzsokból 3 fajta is, plusz egy új minifigura is elérhető.

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#64033) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

megvan ki diktálja majd az árakat...

(#64034) HUN_Sector válasza timar88 (#64032) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

hát én nem találok palástot... vagy az a barding nevű?

[ Szerkesztve ]

(#64035) timar88 válasza HUN_Sector (#64034) üzenetére


timar88
tag

Az. Keress rá elemszám alapján, kidobja

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#64036) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Ez nekem új, hogy a GWP-t is adja a pick a brickhez?

És van sisakrács is

[ Szerkesztve ]

(#64037) Llew válasza timar88 (#64032) üzenetére


Llew
senior tag

ne már, pár napja adtam le a rendelést :W

#64034 HUN_Sector
Animals & Creatures alkategóriában kép nélkül van

Valamelyik nap hozta meg a futár a múltheti PAB rendelésre a hegyi mentős GWP-t, úgy hogy a PAB még sehol.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#64038) timar88 válasza HUN_Sector (#64036) üzenetére


timar88
tag

Nekem eddig mindig kiküldték pedig elvileg nem járna.

Llew: ismerős :DD

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#64039) timar88


timar88
tag

Jó lenne, ha jönnének az oroszlános lovagok is lassan. Ha van pajzs, biztos lesz figura is.

[ Szerkesztve ]

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#64040) Llew válasza timar88 (#64039) üzenetére


Llew
senior tag

Amcsiknál már régóta voltak, szóval biztos lesz még egy darabig. Bár most majd jól lerabolják, lesz pár hét mire állandóan készleten lesz, mint a falcon torzók.

Mondjuk fur mert legujjabbakra nézve nem frissnek teszi be a bardingokat sem, sőt jóval visszább ott vannak készlet hiányosnak jelölve a lion torzók meg lábak is.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#64041) xcvbxcvb válasza Llew (#64037) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

nálam csak a no 3 jelenik meg :F
meglett :)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#64042) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

a lego meg az ő képei a pick a brick termékek visszaigazolásában....

(#64043) Llew válasza xcvbxcvb (#64041) üzenetére


Llew
senior tag

Ott van a másik is mellette.

De tessék itt a saját Castle + ez-az PAB listám, bedobom a közösbe.
Ez meg pár amit eurobricksen gyűjtöttem:
Viking, állatok, falcon+forestman, castle fegyverek, pajzs+páncél

#64042 HUN_Sector Ezen a profizmuson én is röhögtem valamelyik nap

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#64044) timar88 válasza Llew (#64040) üzenetére


timar88
tag

Tényleg. Akkor ezek szerint volt már, csak nyilván pár perc alatt lerabolták. Figyelni kell akkor, lesz belőle készlet.

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#64045) Llew válasza timar88 (#64044) üzenetére


Llew
senior tag

nem, nekem régóta a listámban van, biztos, hogy most frissítették a rendszert mert sem a lion torzók-lábak, sem a pajzsok nem voltak benne

Ló-nyereg-barding

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#64046) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

a prémium tételek alá tartozó rendelési elemeket nem lehet valahol megnézni? Azokat egy tételként listázza utólag "11998 LEGO Factory PAB-online V121"

[ Szerkesztve ]

(#64047) xcvbxcvb válasza Llew (#64045) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Az a baj hogy alig pakoltam be vmit a kosárba és már 50 ezernél vok .

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#64048) DEV_NULL válasza drosan (#63976) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Igen az én voltam. Nálam még építésre vár...
:))

(#64049) Llew válasza xcvbxcvb (#64047) üzenetére


Llew
senior tag

Welcome to the club :D

#64046 HUN_Sector szerintem nem, mert se a visszaigazolóban, sem utána fiókban nem látszik

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#64050) magickonfig


magickonfig
tag

Uhh És lesz végre kék magic hat és siska rostély két változatban :C...shut up Lego and take my money

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.