Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) #72042496 válasza Lucas Kane (#1249) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ott elég kicsi a választék, és az Allee-ban kérdeztem, rendeléssel ők nem is foglalkoznak.

(#1252) dime27


dime27
őstag

Ma csomagoltam egy kicsit Én így védem a Technic dobozaimat :K :U :

viszont a mai nap legnagyobb poénja h potom pénzért szereztem egy kiváló állapotú 8674-est dobozával és összerakásijával együtt!!! :)) :C

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1253) FLx


FLx
addikt

Írtam tegnap bricklinken a retrotoys-nak, hogy mégis mi lesz a rendelésemmel, és ahogy látom az üzenet már olvasott, de zéró válasz. Még annyit sem írtak, hogy esélytelen. Amit lehetett megrendeltem gyorsan máshonnan, hátha jövő hétfőre ideér. Most a poén kedvéért naponta fogom őket hívogatni, hadd idegeskedjenek már ők is. :D

(#1254) Brumi válasza dime27 (#1252) üzenetére


Brumi
senior tag

Mennyiért vetted a Ferrarit?
Kíváncsi vagyok mi lesz a véleményed róla, én anno írtam róla tesztet a kockagyárra, és nem voltam oda tőle.
Mondjuk át is cseszett az eladó, de ez nem a szett hibája volt.

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#1255) dime27 válasza Brumi (#1254) üzenetére


dime27
őstag

Szia

Sajnos azóta kiderült h elhappolták előlem apród.hu-n is ki volt téve és már elutalták rá a 30k-t....most nagyon de nagyon szomorú vagyok :O

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1256) Brumi válasza dime27 (#1255) üzenetére


Brumi
senior tag

Az jó ár lett volna érte valóban, ha minden tökéletes. Nekem doboz és leírás nélkül volt annyiba. 20-ért vettem és 10k volt mire azt az állapotot elértem, amit a kedves eladó meghirdetett (ennek nagy része egy gyári matricaív volt.)

Egyébként a szett dísznek jó, másra nem nagyon...

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#1257) Lucas Kane válasza #72042496 (#1251) üzenetére


Lucas Kane
tag

Akkor az sem nyerő. :((

(#1258) LudiDOK


LudiDOK
csendes tag

Sziasztok

Lenne egy-két eladó lego-m hátha Valakit érdekelne:

8466 Offroader - Komplett de doboza , leírása nincs - 33000.-
8043 Excavator - Komplett de doboza, leírása nincs - 50000.-
8053 Mobildaru - Komplett - doboza matricaíve nincs, leírása van - 28000.-
8070 Supercar - Komplett - Doboza, leírásai vannak, matricaív nincs - 29900.-
7784 Batmobile - Komplett - doboza nincs, leírás van - 28000.-
10199 Téli Játékbolt - egy fehér macska kivételével komplett, doboza nincs , leírás van 29000.-
10216 Téli pékség - az ostor kivételével komplett, doboza ninccs, leírása van 25000.-

Az érdeklődő PÜ-ben tud jelentkezni és akkor majd megadom az elérhetőségemet. Személyesen Debrecenben tudom átadni. Amúgy posta.

DIME27 ne aggódj mert sokszor előforduló szett ez a Ferrari. Majd figyelem és rád üzenek a Leg-Technic-en.
Amúgy tudok egy 8461-et ha esetleg érdekel. Majd PÜ-ben. Amúgy meg ne bánkódj mert lehet átverés volt a hirdetés. Engem is vertek már át évekkel ezelőtt. NEM SZABAD ELŐRE UTALNI SENKINEK!!!!! Nem hiába írják oda a hirdető oldalak a kapcsolatfelvétel mellé.

[ Szerkesztve ]

(#1259) föccer válasza LudiDOK (#1258) üzenetére


föccer
nagyúr

Bocs, de csak egyre kerestem rá: [link]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1260) FLx válasza dime27 (#1244) üzenetére


FLx
addikt

Ma rendeltem egy másik sráctól BL-en, holnap küldi is a csomagot, szóval ha a posta nem kavarja el, akkor simán megjön a héten.

http://www.bricklink.com/store.asp?p=Eleckmen

Érdemes megnézni, ha gyorsan kell a cucc.

(#1261) vicces válasza föccer (#1259) üzenetére


vicces
addikt

nem rendelhető..

:)

(#1262) Gondwana válasza föccer (#1259) üzenetére


Gondwana
addikt

(Azért van olyan is, ami kevesebbel drágább nála, mint boltból :K :D )

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#1263) dime27 válasza LudiDOK (#1258) üzenetére


dime27
őstag

Köszi előre is! :R

Igen ott is vagyok dime névvel hasonlóan!A 8461 nem igazán érdekel mert sztem bűn ronda vhogy nekem nem jön át az az érzés mint a 2006-os Racers Ferrarinál mondom ezt ugy h sosem szerettem magát a Ferrari csapatot F1-ben vhogy...van egy bontatlan 42000-som is az kicsit hasonlít a 8461-hez :K :U

Amik érdekelnek még a 8063, 8145,8275 szép állapotban lehetőleg dobozzal és leírással :B ;) :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1264) lapa


lapa
veterán

bi

sca

[ Szerkesztve ]

(#1265) dime27 válasza LudiDOK (#1258) üzenetére


dime27
őstag

A tegnapi keserű szájízemre ma szereztem 25-ért egy 8653-as Enzot.Ez már tényleg az enyém összerakója megvan csak baromi poros képek alapján megvan minden alkatrésze szóval lesz vele munkám mire szétszedem(sajnos nem tudtam rávenni a tulajt h szétszedje mondjuk lehet jobb is :D ) és kimosom és ujra összerakom de sztem ennyiért ez ajándék lesz pláne h 35e-ről alkudtam le eddig :))

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1266) Lucas Kane válasza dime27 (#1265) üzenetére


Lucas Kane
tag

Az szép darab a hátulján lévő 'kerítés elemekkel' együtt is, nekem is itt figyel a polcon. Bár nem túl stabil, ha felemelem az egyik ajtó tuti felnyílik. :) Tervezem átépíteni a Fiorano-ra (8145), ha kész leszek a 8448-al valaha. :D
Viszont ebből (enzo) láttam (képek alapján) megtévesztésig hasonló kínai változatot is.

(#1267) dime27 válasza Lucas Kane (#1266) üzenetére


dime27
őstag

Hát ez tutti Lego szal nem hiszem h kínai utánzat már csak a rajta található pormennyiségből itélve :D Az ajtófelnyitásra nah arra kíváncsi leszek ezek a Racers sorozatos Ferrari modellek amugy is arra valók h szépek és a vitrinben álljanak sajnos egyik sem túl stabil ez nem gyerek kezébe való h játszon vele :N

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1268) Lucas Kane válasza dime27 (#1267) üzenetére


Lucas Kane
tag

Nem gondoltam, hogy másolatot vettél volna, csak érdekességképpen említettem meg. :)
Igen, nálam is csak dísz.

[ Szerkesztve ]

(#1269) #72042496


#72042496
törölt tag

Az itteni ajánlások után kipróbáltam a Kockajátékot.

A 8110 hibáját (?) kijavítandó ("error" szóra keress), kellett egy fekete derékszögű pin connector. Mivel mégsem akartam 20 forintos megrendelést feladni, a 9390-est is kosárba tettem, hogy ne unatkozzon majd az Unimog. :)
(Nem is olyan kicsi!)

Tegnap (vasárnap) rendeltem meg őket, mindkettő volt raktáron. Visszaigazoló mail mostanáig (hétfő) nem érkezett, telefonon nem értem el őket (5 körül próbálkoztam kétszer, fél órán belül). Gondoltam nem baj, megnézem mi a helyzet, más dolgom is volt arra. Megérte, mert a pakkom össze volt készítve, számla nyomtatva, simán átvehettem.

Körbenézve láttam, hogy mekkora hatalmas alkatrészkészletet tartanak. A bolt egyik részében direkt erre állítottak be több fiókos szekrényt is. Na, itt van választék!

Az üzlet kellemes, sok-sok magát kellető új készlettel, régebbi összerakottakkal, és még több gyerekkel. :) A kiszolgálás is barátságos. A 8258-as modhoz is innét válogatom majd össze az alkatrészeket, de lehet jobb lesz, ha személyesen megyek be a listával.

[ Szerkesztve ]

(#1270) FLx válasza #72042496 (#1269) üzenetére


FLx
addikt

Szerintem a karácsony nekik is betette az ajtót, ilyenkor mindenhol káosz van. :D

Én ma felhívtam retrotoys-ot és úgy tűnik a pikkpakk pontos átvétel miatt volt valami kavarás, bár nem tudom, hogy pontosan mi. Talán várták az utalást, csak előtte elfelejtettek Bricklink-en a számlát kiállítani vagy ilyesmi. A telefonom után hirtelen meglett a csomag minden alkatrésszel, és felajánlották, hogy személyesen elhozzák nekem, mert a pikkpakkpont három nap lenne. Szólok, ha tényleg megvan. :D

(#1271) Gondwana válasza #72042496 (#1269) üzenetére


Gondwana
addikt

Arròl a hibàròl csak annyit, hogy ha kézben tartod, lògò futòművel, a panhard miatt tényleg 1/2 stud félre àllnak a kerekek, de amikor a sùlya ràkerül, centrìrozódik, szòval javìtva meg polcon néz ki hülyén.

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#1272) #72042496 válasza Gondwana (#1271) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azt írták, akkor kerül középre, ha teljesen le van nyomva a felfüggesztés, ahogy itt is az látszik. Összerakom aztán kiderül.

(#1273) dime27


dime27
őstag

20e Ft jó ár egy 1x összerakott 8285-ért amire még a matricák se voltak felragasztva?! :) Mert akkor lecsapok rá! :DD Természetesen doboza és összerakásija is megvan! :K

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1274) LÁZ válasza dime27 (#1273) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

igen, az korrekt érte, még nem minősül rablásnak :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#1275) FLx válasza dime27 (#1273) üzenetére


FLx
addikt

Hiperjó, vateran 40ért ment el múlt héten egy doboz nélküli. Nem is normális aki ennyiért adja. :D

[ Szerkesztve ]

(#1276) FLx válasza FLx (#1270) üzenetére


FLx
addikt

Na, kicsit túlparáztam ezt a Retrotoys dolgot. Mindennel együtt egy hét alatt megkaptam a csomagot, ráadásul a srác ingyen elhozta nekem a pikkpakkpont helyett.

(#1277) lapa válasza Gondwana (#1271) üzenetére


lapa
veterán

hát annak a panhardnak az a dolga, hogy rosszul álljon... az igazin is olyan, úgy szeressük. átmén a fődön? át. osztakkó? ilyeneket még extrém esetekben sem veszel észre igaziban (mondjuk a g-vel nagy sebesség + bucka esetén). csak vigyorogsz, mint a tejbetök, hogy gyalog elfáradtál volna mire átmész azon, ami felett szolidan átlibbent.

amúgy har(d)coltam én is, mire a panhard váznál felfüggesztését meg tudtam csinálni az oldalirányban helyes pozicióhoz a g-wagenen.

(#1278) Gábor82


Gábor82
újonc

Sziasztok.

Eladó Lego 4000013 Christmas tale 2013. limitált. 54.000 huf.

(#1279) Grillo válasza Gábor82 (#1278) üzenetére


Grillo
senior tag

Aztak@rva. A halálcsillag árát még megértem, de ez...

(#1280) dime27 válasza FLx (#1275) üzenetére


dime27
őstag

Ugy néz ki ma is lesz egy szerencsés vételem ha minden jól megy tényleg sok a nemnormális ember... :)) De én ennek csak örülök!!! :DDD

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1281) lapa válasza dime27 (#1280) üzenetére


lapa
veterán

(esetleg normális, csak rákényszerül. nem biztos, hogy jó ötlet ilyen fennhéjázóan általánosítani.)

(#1282) Gábor82 válasza Grillo (#1279) üzenetére


Gábor82
újonc

Ezt boltban nem tudod megvásárolni.

Ezt a készletet a Lego munkavállalói kapták Karácsonyra.

(#1283) Napfénysüti válasza Gábor82 (#1282) üzenetére

Limitált akkor az tény de az ára attól még nagyon brutál. Van egyébként ennyi pénzért kereslet az ilyen készletekre?

Més que un club!

(#1284) LÁZ válasza Napfénysüti (#1283) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

sztem nem nagyon, ha tele lesz velük a vatera :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#1285) Napfénysüti válasza LÁZ (#1284) üzenetére

Neked a múltkor hamar elmentek a limitált Hobbitos szettjeid? Mert az még licenszes és értem ha valaki nagy Hobbit rajongó hogy megveszi.

Més que un club!

(#1286) LÁZ válasza Napfénysüti (#1285) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

még nem, most álltam neki hirdetni, a karácsony, illetve a hobbit 2.része miatt, de nagyon remélem, hogy 2 héten belül lesz gazdája mindnek, az érdeklődés megvan..

ps. az mondjuk jóval limitáltabb, mert ugye 1000 készült, ebből meg elvileg minden dolgozó kapott

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#1287) dime27 válasza lapa (#1281) üzenetére


dime27
őstag

Nem szorult rá megkérdeztem Tőle így utólag egyszerűen tájékozatlan volt de sztem maguk a Legok se "jogtisztán" kerültek hozzá de ez már nem érdekes mert megvettem őket! ;) Egy 42000-as modellt vettem meg ma még bontatlanul 10e-ért! Pedig már van egy ilyenem itthon de ennyiért vétek lett volna otthagyni szerintem...

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1288) dime27


dime27
őstag

Kész lettem a "Roaring roadster"-el(4896) szavak helyett beszéljenek a képek sztem:

[link]

:K :R

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1289) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ezt láttátok már? Remélem nem gond, hogy angol. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1290) LÁZ válasza Bjørgersson (#1289) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

nekem nem :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#1291) #72042496 válasza Bjørgersson (#1289) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem is angol, hanem román! ;]

(#1292) lapa válasza Bjørgersson (#1289) üzenetére


lapa
veterán

talált valaki használható részleteket a dugattyúkhoz? én csak klikkoltam párat, de nem nagyon találtam. szóval azt értem, hogy ezek ilyen kis pneumatikus játékkockák, de mi hajcsa?

amúgy a párral elébb linkelt karácsonyi szetben mi a 400+ db? mert nekem nem tűnik annyinak így ránézésre. ki tudsz még rakni belőle egy pneus repülő télapószánt?

[ Szerkesztve ]

(#1293) LÁZ válasza lapa (#1292) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

Ilyesmit lehet összerakni belőle, lehet számolgatni :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#1294) flierqqq


flierqqq
tag

Technic 8455,8441,8418
Lepjétek meg magatokat karácsonyra! :)

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#1295) Bjørgersson válasza lapa (#1292) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem tudom, ennyire nem ástam bele magam, csak a videót néztem meg.

(#1291) Balika911: palmface :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1296) Gondwana válasza Gábor82 (#1282) üzenetére


Gondwana
addikt

(Mifelénk (dél)vidéken karácsonyi ajándékot eladni bunkóság...)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#1297) lapa válasza Gondwana (#1296) üzenetére


lapa
veterán

kapitalisták phö. ettől függetlenül lehet racionális oka rá, biztos van pár vérfanatikus, aki a fél karját odaadja ezért a szedett-vedett hogyismondjákért. szóval el tudom képzelni, hogy valaki nem a pénzért csinálja, csak neki ez olyan, mint a céges logós naptár vagy mittomén, és azt mondja hadd örüljön neki a fan, ha már ilyen drága betegsége van.

[ Szerkesztve ]

(#1298) Bjørgersson válasza Gondwana (#1296) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Közeli hozzátartozóktól, barátoktól kapott ajándékot valóban az szerintem is, viszont ha jól értem, ezt a cégtől kapták és azért megnézném, hogy felnőttként te mit kezdesz egy nagydoboz legoval. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1299) #72042496 válasza Bjørgersson (#1298) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ezt én sem tartanám meg, csak mert céges ajándék volt. A nyereményeket is simán eladom, ha semmi szükségem rájuk, miért ne? Álljanak inkább itthon?

[ Szerkesztve ]

(#1300) Grillo válasza Bjørgersson (#1298) üzenetére


Grillo
senior tag

Főleg, ha ilyen sok sör kijön belőle...

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.