Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36001) sodokan


sodokan
tag

Sziasztok, a s@h-on a limitről nektek mi a tapasztalatotok? Egyszer sztornózták az egyik rendelésem arra hivatkozva, hogy a rendelhető limitmennyiséget a rendeléssel túllépném, mert korábban már rendeltem belőle. Ez még mindig így van, mi a tapasztalatotok?

(#36002) #75376384 válasza Sundesz (#35999) üzenetére


#75376384
törölt tag

minden benne volt? nem volt hiányos?

(#36003) Sundesz válasza #75376384 (#36002) üzenetére


Sundesz
őstag

Úgy néztem benne van minden.

Hörcsög Powa'

(#36004) hami85 válasza sodokan (#36001) üzenetére


hami85
tag

Nekem soha nem volt ilyen...

(#36005) HUN_Sector válasza sodokan (#36001) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Nekem eddig csak ilyen volt, hogy törölték. Már vagy háromszor. Azóta nem is erőltetem. Figyelik az accounthoz kötött limitet. Egyetlen opció az lehet ha a limiten állítanak, akkor előfordulhat hogy tudsz rendelni, ha lenullázzák (pl. limit 20-ról limit 5-re állítással lehet törlődik az addigi vásárlásod mennyisége)

(#36006) HUN_Sector válasza Sundesz (#35999) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Nekem a lego shoptól rendelt nyílt ki. Nem bírják a súlyát a zárószalagok. Holnap ideér a 220 voltos, ahhoz sem fűzök sok reményt.

(#36007) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Tescoban vannak 30%-os legok. NEM MINDEN, csak néhány! Az árak megközelítőleges árak, nincs fotomemóriám, a telefonom meg egy krumpli :)
City reptér (25800ft), City szerelőműhely (25800ft), city vidámparki kezdőkészlet (9800ft), City tűzoltóság (25800ft), City benzinkút (12000ft), City téli síüdülő (19000ft), City rendőrség (24000ft), Jurassic world babydínók (4800ft), Ninjago csontvázsárkány (18900ft), creator kalózhajó (25800ft), creator lakóautós vakáció (19500ft), wonder woman 1984 (9800ft), pókember pók terepjárója (9800ft), venom dínó (20900ft), távirányítós technic rally autó (33500ft), ja meg playmobil 50%-on :) Semmi jó deal.

DE!

Adott vásárlás felett adnak kupont. Én 17700-et fizettem, kaptam egyet, ami mától él és 11200ft felett 1200ft vagy mennyi végösszeg kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

(#36008) HellGreg válasza HUN_Sector (#36007) üzenetére


HellGreg
őstag

Tegnap voltam ott, de nem volt semmilyedn akció. Ezek szerint mától van? A síüdülő érdekelne ennyiért :)

(#36009) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

igen. Tegnap én is voltam a fehérvári tescoban, semmi. Ma bementem az újvárosiba, ott meg már ezek voltak, amiket írtam. Állítólag a Pólusban szintúgy, szóval máshol is így kell lennie.

(#36010) maross válasza HUN_Sector (#36007) üzenetére


maross
veterán

a taviranyitos technic rally auto ez lenne? Regota szeretnek egy taviranyitosat emberi aron.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#36011) Fr0z3n válasza HUN_Sector (#36007) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Én azért várnék vele, 1-2 hét és fél áron lesznek.

(#36012) LÁZ válasza sodokan (#36001) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

törölni fogják, ha nem automatikusan, akkor kicsit később, nekem is törölték vmelyik figuránál, vagy brickhednél, de sztem már írja is a sah a kosárnál, hogy nem adja hozzá, mert elérted a limitet, ergo már fizetés előtt jelez. Max másik szállítási címmel lehet bepróbálkozni 😉

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#36013) kbalage2 válasza maross (#36010) üzenetére


kbalage2
aktív tag

42077 az nem távirányítós sajnos (legalábbis gyárilag). Valószínűleg a 42109-ről van szó.

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#36014) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Igen, a 42109 volt.

(#36015) sodokan


sodokan
tag

Ez amúgy jó kérdés, hogy valaki tudja-e fixen, hogy hogyan lehet több accountról rendelni? Janaboy esetleg? :D
Én régen próbálkoztam:
- más számítógépről, más helyről
- más kártyával
- más szállítási címre
És valahogy ezek a lókötők mindig össze tudták kötni az eredeti accounttal a felhasználót. Van tuti tipp, hogy mi kell ahhoz, hogy rendelhessek másik accról?

(#36016) maross válasza kbalage2 (#36013) üzenetére


maross
veterán

koszi :(. igy huzos az ara, kihagyom.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#36017) HUN_Sector válasza sodokan (#36015) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Amit néznek: account, lakcím, email cím, kártyaszám. Az IP-t szerintem nem, bár volt már aki arra is hivatkozott.

(#36018) hami85 válasza HUN_Sector (#36017) üzenetére


hami85
tag

Ezt nem tudom másnál milyen limitet néznek, de akkor lehet nálam volt eddig szerencse, de nem volt ilyen jellegű limit, sem terméknél , sem ajándéknál. Két account is van, de mindegyiket ugyanazzal a kártyával fizetem és ugyanarra a címre kérem.

(#36019) #75376384 válasza sodokan (#36015) üzenetére


#75376384
törölt tag

mennyi mindent modositottal egyszerre? mindig ugyanaz volt a nev, aki kapja a csomagot?

nalunk pl nincs olyan, hogy accountban megadom hanyadik emelet, ajto meg mittomen. van a lakopark neve es hazszam. a hazban pedig 10+ lakas.

a kartyat azert nem gondolnam, mert egy csalad eseteben pl tobben is fizethetnek ugyanazzal.

mas ip-cim v szgep? es ha egy haztartasban tobb "csalad" lakik (en pl wg-ben lakom, ami egy lakokozosseg es akkor lakotarsam nem lehetne lego fan?), akkor mi?

ha ennyire kell ket ajandek, akkor csinalj ket teljesen kulon accountot, mas lakcimre es a masik cim ott lakoja (vagy szimplan masik nev) kapja a csomagot. egyiket rendeld otthonrol, masikat mobilnetrol telefonon. egyiket fizesd kartyaval, masikat meg paypalon keresztul. feltetelezven, hogy ennyi mindent figyelnek, de szerintem a legtobb ilyen rendelo szimplan csak lusta es konnyelmu es a leheto legatlatszobb modon probalnak trukkozni.

basszus lenyegeben at akarjatok vagni a lego szabalyait, majd konstans itt megy a problemazas, ha ezt megtanultak kezelni.

[ Szerkesztve ]

(#36020) czanga


czanga
őstag

@Hun_Sector
Tök rendes tőled, hogy te is beírod ide ha látsz valahol akciót! Köszi! :R
Auchanban is mennek, Savoya Parkban voltam tegnap este de le volt rabolva, így sajnos nem írtam fel az árakat, viszont ha valaki jár Auchan közelben talán érdemes ránézni a polcokra.

más:
Volt nemrég egy HSZ-em, amiben azt írtam le, hogy rendeltem egy LEGO Star Wars - BrickHeadz A Mandalori és a gyermek (75317) készletet, és edigital volt személyes átvétellel. Na most éjfél után rendeltem fél órával kb, és amikor betettem kosárba már más ár volt ott, rá is tapintottatok, hogy épp frissült az oldal valószínüleg. Ennek ellenére is elmentem érte, mert szeretettem volna ezt a gyűjteménybe. :) Gondoltam elmondom az ottani ügyintézőnek, hát ha tud rá mondani valamit. Mutattam nekik screenshotot is, és azt mondta a srác, hogy megnézni mit tud tenni. Pár perc múlva szólt is, hogy akkor 4790 Ft lesz. vége. Pislogtam, hogy azt, hogy hiszen az "olcsóbb" ár is 5290 Ft-ról szólt. Erre csak annyit mondott, hogy ilyen jófej vagyok. :) Gondolom valami másnak az árát tudta mellé rendelni, vagy volt egyszer ennyi náluk ez a készlet. Nem tudom. Minden esetre ugyan nekem még nem volt soha gondom velük, de ez kiváltképp pozitív élmény amellett, hogy mennyi rosszat lehet olvasni róluk. Lehet, hogy csak a Körtéren van egy ilyen normális csapat (ez passz), de nekem nagy örömöt szereztek ezzel az apró gesztussal.

[ Szerkesztve ]

(#36021) edgR válasza czanga (#36020) üzenetére


edgR
őstag

Szegeden ugyanez: akármivel gondom volt, visszavittem, és KP-ban azonnal visszafizették az árát. Sajnos nem sok ilyen bolt maradt, de én is csak jót tudok mondani róluk. Cserébe ált. picit drágábbak, mint a "netes minimál".

(#36022) HUN_Sector válasza hami85 (#36018) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Ajándéknál nekem sem volt gond, de limitnél igen

(#36023) HellGreg válasza czanga (#36020) üzenetére


HellGreg
őstag

Gondolom az online felületen nem az akciós árak vannak feltüntetve?

(#36024) maross


maross
veterán

Ha esetleg valaki emag ujracsomagolt legot venne, hat nem tudom...jo aron vegye :D.

Es ha mar itt vagyok, kerdes: hol ellenorizhetem le hany zacskonyi cuccnak kellene benne lennie? Leirasaban nem latom, hatareset a bizalom, es csak nagyon sokara lenne osszerakva, nem akkor szeretnék meglepodni. Minden bontatlan benne ....talan...csak a betonkevero tartaly 2 orias darabja volt kulon, zacsko nelkul.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#36025) bobafett válasza maross (#36024) üzenetére


bobafett
tag

Ez segít?

(#36026) maross válasza bobafett (#36025) üzenetére


maross
veterán

Igen, koszi szepen, ezek mind benne vannak + a tartaly

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#36027) kbalage2 válasza maross (#36024) üzenetére


kbalage2
aktív tag

9 számozott és egy számozatlan zacskó + a tartály

szerk: lecsúsztam, látom közben meglett :)

[ Szerkesztve ]

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#36028) maross válasza kbalage2 (#36027) üzenetére


maross
veterán

Koszi neked is :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#36029) ayo válasza maross (#36024) üzenetére


ayo
addikt

elsőre azt gondolnám, hogy nem a dobozban, hanem a dobozon volt egy betonkeverő :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#36030) maross válasza ayo (#36029) üzenetére


maross
veterán

Szolidabb ujracsomagolasra szamitottam...mondjuk legalabb az a keresztbekasul emag szalag ne lett volna rajta....ez van, ebbol is tanultam.

Még egy kerdes: meg szabad hirdetni a nem lego-legot? Nincs eszetlen keszletem belole, de vettem ket csomagot epiteni, gyerek is kapott ajandekba boltbol ket-harom kisautot, es zavarna ha osszekeverednenek, gondoltam egyben eladnam az osszeset vateran/jofogason, mar ha nem csap le ram a lego-tek.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#36031) balint82


balint82
senior tag

Megjelent Ninjago kert a s@h-ban

Nem is lett olyan húzós ára.

Google Pixel 4a

(#36032) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

weblap guru help plííz

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#36033) wrrs válasza balint82 (#36031) üzenetére


wrrs
tag

Hát. Nem is tudom. Naivan 100 alá lőttem be, de aztán bíztam benne, hogy 120 alatt lesz.
Végül is 2 modulár átlagára és darabszáma.

(#36034) #75376384 válasza balint82 (#36031) üzenetére


#75376384
törölt tag

es jottek uj kepek is:

[link]

lol megneztem az arat. 319 frank, ami rekord szar 330-as forinttal szamolva is olcsobb, mint a magyar ara. :D majd varok egy dupla vip pontot ra es akkor megrendelem szerintem.

mondjuk az durva, hogy a kantina 369 es tobb mint 2000-rel kevesebb elemet tartalmaz.

[ Szerkesztve ]

(#36035) tocsek18


tocsek18
senior tag

speed champions leak:
koenigsegg 280 pieces
toyota 299 pieces
mclaren 263 pieces
shevrolet 512 pieces
dodge 627 pieces

(#36036) draco31 válasza tocsek18 (#36035) üzenetére


draco31
veterán

Végre már :)
Bár az unalmas, hogy név alapján megint azok amik majdnem voltak már. Mint a 911, hogy minden évben kell valamilyen méretben kiadniuk.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#36037) t-bali3 válasza tocsek18 (#36035) üzenetére


t-bali3
senior tag

Ez jól hangzik :)
Toyota és Koenigsegg érdekes lehet.
Az hogy ennyire nincs hír róluk azt jelenti, hogy csak második félévben jöhetnek?

(#36038) Sundesz válasza Sundesz (#35999) üzenetére


Sundesz
őstag

Korrekt a bolt hozzáállása, azt mondták elviszik a csomagot és visszautalják az árat.

Hörcsög Powa'

(#36039) tocsek18 válasza t-bali3 (#36037) üzenetére


tocsek18
senior tag

leghamarabb nyár, aztán majd kiderül

(#36040) czanga válasza HellGreg (#36023) üzenetére


czanga
őstag

Akcios ar 5290 volt abban a pillanatban ahogy rendeltem online, majd mire kosarba kerult 5790 lett, de visszalepve/frissitve is 5290 volt az online ara. Naluk nincs olyan, hogy boltban olcsobb, szoval csak az lehet, hogy jo fej volt tenyleg es valahogy megoldott ra egy egyedi arat.

(#36041) atus72


atus72
senior tag

Sziasztok,
"lomtalanítás" volt otthon és találtam pár régi LEGO füzetet (nem dobozt!, csak a füzetet), az állapota olyan amilyen.
Ha valakinek kell (ingyen), akkor jelezze és kisakkozzuk hogy miképp kapja kézhez.
A.

(#36042) ayo válasza atus72 (#36041) üzenetére


ayo
addikt

a jobb oldali megvolt, imádtam!

http://jateknaplo.blog.hu

(#36043) balint82 válasza atus72 (#36041) üzenetére


balint82
senior tag

Szia, én szívesen átvenném, ha neked már útban vannak. :R

Google Pixel 4a

(#36044) backdraft81 válasza atus72 (#36041) üzenetére


backdraft81
csendes újonc

Szia,

Ha lehetséges, én nagyon szeretném kérni ezeket az újságokat. Gyűjtöm őket. Nagyon-nagyon örülnék nekik. Köszönöm!

(#36045) Freddy76 válasza atus72 (#36041) üzenetére


Freddy76
addikt

Basszus, most 44 évesen a Legoland újság kábé akkora izgalmat vált ki, mint 16 évesen a Cica magazin (és nem, ez nem macskákról szólt...).

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#36046) backdraft81 válasza atus72 (#36041) üzenetére


backdraft81
csendes újonc

Bálint 10 másodperccel gyorsabb volt...
Egyszer Hopp, máskor Kopp. Van ilyen. :)

Ha esetleg egyik nem kell neki, vagy ilyesmi, én bármelyiknek nagyon örülnék. De ha mind kell neki, akkor ez van. Azért szép felajánlás volt szerintem, ritkán felbukkanó ötletkönyvek, és szép állapotban. Szóval, gratulálok. Sebaj

(#36047) LudiDOK válasza tocsek18 (#36035) üzenetére


LudiDOK
csendes tag

Akkor boritékolható, hogy a Lambo után a következő Supercar a Koenigsegg vagy a Mclaren lesz (ha már megvették a licenszét). Én az előbbinek jobban örülnék.

Esetleg Valaki nem bontott közületek 42125 Ferrari készletet? Mert kellene 1-2 alkatrész magába. Bricklink-en még nincs fent a szett.

[ Szerkesztve ]

(#36048) Segal válasza LudiDOK (#36047) üzenetére


Segal
veterán

Már ma is rendelhetsz Koenigsegg (One:1) 1:8-as autót, de nem linkelek még képet se mert kikapok.
Piszok jól néz ki a hamisítvány. (és a polcon is jól mutat :DDD )

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#36049) Throme válasza tocsek18 (#36035) üzenetére


Throme
veterán

A darabszámok nekem furák.
Elvileg a 6 széles verdákkal felhagytak, de lehet tévedek (8 szélesek óta egy se jött ki).
Ezek voltak ilyen 200-300db körül.
600db a 8 széles verdákat sejteti számomra.

Lehetséges, hogy a listádon az első 3, 6 széles lesz?

Toyota-ból és Dodge-ból kíváncsi vagy melyik jön ki.
8 széles Viper-nek örülnék nagyon. Challenger és Charger már volt SC-ban (sőt, utóbbi kapott technic verziót is).
... és Toyota Supra esetleg?

#36047LudiDOK
Mások Ferrari-t vizionálnak

[ Szerkesztve ]

(#36050) t-bali3 válasza Throme (#36049) üzenetére


t-bali3
senior tag

Szerintem az újvonalat viszik tovább. A 600-as darabszám nekem inkább két autót tartalmazó szetteket sejtet.
Pl Lamborghini 76899

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.