Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) dime27 válasza vicces (#1900) üzenetére


dime27
őstag

Egy év alatt részletekben fizettem ki...ill voltak köztük nagyon jó bótok is pl 8157 majdnem, hogy új állapotban 22e-ért :DD

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1902) thomeef válasza dime27 (#1899) üzenetére


thomeef
őstag

Hát ezek egytől egyig piszok jó modellek, irigység van :DD . Valahogy van egy olyan érzésem hogy szereted a jármű témájú legokat :P .

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#1903) xyzui


xyzui
tag

Sziasztok!
Hatha tudtok segiteni
keresem a kovetkezo technic keszleteket
8110 , 8043 ha esetleg megvalna toluk valaki :)

(#1904) R3ĐßuŁŁ válasza dime27 (#1899) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Wow. Nice pack ! Grat hozzá :D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1905) dime27 válasza xyzui (#1903) üzenetére


dime27
őstag

Nekem van mind a kettő de sztem ez az a két modell amitől senki sem akarna megvállni nagyon nehéz lesz idehaza beszerezni pláne ahogy telik az idő...:(

Az én 8110-esem pl még bontatlan és 42e-ért vettem nem titok de ma már 70-75ért dobálják a bontatlanokat...ennyiért is megvennéd?! Nem hiszem... :K :U :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1906) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Jó hogy fél éve keresek korrekt áron death start és mire találok, pár nappal rá feltesz valaki bricklinkre egy gyűjteményből valót 80 valamennyiért :D Na mindegy legalább az enyém még bontatlan. :DDD Ha valaki esetleg venne death start akkor nézze meg, mert szerintem nem rossz deal :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1907) LÁZ válasza R3ĐßuŁŁ (#1906) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

én anno 50ért vettem :D , pár figura hiánnyal, és 75ért adtam tovább, az is jó deal volt :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1908) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#1907) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Kár hogy nem akkor kerestem :D

Tumbler megérkezett már? :)

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1909) LÁZ válasza R3ĐßuŁŁ (#1908) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

valószinű az utolsó pillanatban fogom csak rendelni, mert az új lakás miatt elég sok a tennivaló, matekozás, vasárnapig kiderül, belefér e a prebuy

nagyon remélem :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1910) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#1909) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Hehe :D Nekem szeptemberre marad sajnos :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1911) thomeef


thomeef
őstag

Melyik shopból érdemes hiányzó régi darabkákat rendelni?

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#1912) LÁZ válasza R3ĐßuŁŁ (#1910) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

ehhe, lehet nekem is, mert sold out van, szept. 11re irják a shippinget, úgy, hogy 31ig van prebuy..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1913) Pötyi válasza thomeef (#1911) üzenetére


Pötyi
őstag

Nem tetszik a Bricklink?

QNX is cool!

(#1914) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#1912) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Magyar webshop nálad nem játszik a pontok miatt ugye? :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1915) LÁZ válasza R3ĐßuŁŁ (#1914) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

na igen, meg biztos 10-15el drágább lesz sztem itthon is a csodás 1 dolcsi 1 euró miatt..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1916) Mcray


Mcray
senior tag

Szerintetek 16-ért megéri...

Ez ?

Nem haladok a saját sima elemekből álló Lego [Airwolf]-ommal, így kéne addig valami köztes nézegetnivaló :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#1917) thomeef válasza Pötyi (#1913) üzenetére


thomeef
őstag

De, ez jó, csak nem ismertem még :R

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#1918) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#1915) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Nem feltétlenül. Szerintem SAH árhoz képest itthon max 10%al lesz olcsóbb, de lehet eleinte bepróbálnak egy magas árat(szokásuk). Mindenesetre, ha nem lesz lényegesen olcsóbb én is SAH-ról rendelem majd a pontok miatt :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1919) LÁZ válasza Mcray (#1916) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

sztem igen ;)

@1918: kb mind1 is, mert vhogy jobban tetszik a lego koncepciója a vásárlók megtartására, mint az itthoni viszonteladóké, legonál azért van értelme annak, hogy vásárol az ember náluk ;)

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1920) Mcray válasza LÁZ (#1919) üzenetére


Mcray
senior tag

Megvettem :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#1921) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#1919) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Ebben teljesen egyetértek. Én is szívesebben vásárolok itt, mint az itthoni webshopokba. Kár, hogy nincs valami extra kedvezmény a sok vásárlás után :( :DDD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1922) FLx


FLx
addikt

Valakinek megvan esetleg a 10241-es Maersk hajó? :)

(#1923) Mcray válasza FLx (#1922) üzenetére


Mcray
senior tag

Nekem nincs. 40-ért láttam valahol legolcsóbban itthon.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#1924) LÁZ válasza FLx (#1922) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

még nincs, de a következő projekt az lesz, hogy összeszedjem a 3 hajót ;]

ps. Legonál is 40, szivesen megrendelem ;]

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1925) FLx válasza Mcray (#1923) üzenetére


FLx
addikt

Itthon egy helyen látom csak, ott is valami horror áron, Lego shopban 42 most.

(#1926) LÁZ válasza FLx (#1925) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

igen, asszem a hivatalos boltban, ahol R2-t vettük, akciózták 38ért anno, shopban meg 40-42 között mozgott, kb 35 az ebay-es ára is, 1x összerakottan, ha lego lenne, szivesen intézem, 3nap alatt itt van ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1927) R3ĐßuŁŁ válasza FLx (#1922) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Aprodon 36-ért van bontatlan. Megbízható ember, már vásároltam tőle több terméket is :)

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1928) Pötyi


Pötyi
őstag

Megvettem a 21110 számú készletet, a kutatóintézetet TUDÓS NŐKKEL. Viszem haza, mutatom a csajomnak és mondom neki, hogy ez egy önmagát kizáró, oximoron készlet, ilyen nincs és mégis itt van a kezemben! A puszta léte is önellentmondás, mint az egészséges informatikus máj, vagy a négyszögletű kerekerdő.

Fúúú, mit kaptam! Majdnem a lábtörlőn kellett aludjak.

:D

QNX is cool!

(#1929) R3ĐßuŁŁ válasza Pötyi (#1928) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Lol :D :D :C

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1930) Grillo


Grillo
senior tag

Srácok! 70404 kastélyt honnan érdemes beszerezni? Tőlem lehet online, vagy mittomén, kölöknek kéne egy-két héten belül szülinapjára.
Vagy menjek be egy boltba, aztán vegyem meg?

(#1931) R3ĐßuŁŁ válasza Grillo (#1930) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Szia. Kocka.hu-n a legolcsóbb ahogy most gyorsan rákerestem. 28k szóval ingyen kiszállítják neked. Boltba sajnos nem érdemes szerintem, mert ennél valószínű, hogy jóval drágább :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1932) LÁZ válasza Grillo (#1930) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

mondanám, hogy megrendelem a lego-tól, de itthon olcsóbb, sztem ilyen 27ből már meg lehet oldani ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1933) dime27


dime27
őstag

Kész lettem a 42024-emmel ill sikerült viszonylag szépen motorizálnom egy "kipofogóvégre" emlékeztető elemmel oldottam meg a könnyebb kapcsolását a motorikus funkciónak, amint a képeken lentebb látszik is:

[link]

Amúgy ajánlom ezt a modellt nagyon főleg olyanoknak akik csak most vágnának bele a Technic világába, de nem akarnak sokat költeni rá, sztem ezért a 16-18e forintért nagyon szép kamiont kapunk amit még faintosan lehet motorizálni is a B modellről nem mondok semmit sztem nekem ez fog maradni jó sokáig!

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1934) Fr0z3n válasza dime27 (#1933) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Ehh, most nézem. Ez gyárilag motorizált? Azt hittem utólagos. Akkor tényleg megér ennyit. Én is jól állok a gyűjtögetéssel szülinapra. Ebben a hónapban kispóroltam 17et, plusz a sütinapi zseton köv hónapban. A végén még összejön a szervizkamionra :))

(#1935) dime27 válasza Fr0z3n (#1934) üzenetére


dime27
őstag

Nem gyárilag nem motorizált én motorizáltam most délután! :K

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1936) Fr0z3n válasza dime27 (#1935) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Akkor csak jól láttam, rendeltem is volna azonnal :D

(#1937) dime27 válasza Fr0z3n (#1936) üzenetére


dime27
őstag

Anélkül is nagyon jó ár ez érte meg amit tud szerintem meg a kinézete is nekem jobban tetszik mint anno az 8052-esé funkciók pedig majdnemhogy hasonlók :K

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1938) Fr0z3n válasza dime27 (#1937) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Hasonló, az tény. De a nyerges jobban tetszik mint az eredeti. Képnézegetés közben meg ezt találtam. Igazi nyálcsorgatós :Y :B
Ez meg baromi kreatív :C

[ Szerkesztve ]

(#1939) dime27 válasza Fr0z3n (#1938) üzenetére


dime27
őstag

Én 9 éves koromtól gyűjtök Techniceket, ettől jóval több van hál istennek majdnem mind makulátlan állapotban ;)

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1940) Fr0z3n válasza dime27 (#1939) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Elnézve amiket berendeltél, hát khm.. igen :D Gondoltam.

(#1941) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Kinek hogy tetszik az új gyűjthető minifig széria? :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1942) Pötyi


Pötyi
őstag

Itt van e!

QNX is cool!

(#1943) R3ĐßuŁŁ válasza Pötyi (#1942) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Szerintem a görög istennő atom, a varázsló is must buy. Dzsinn mellé ugye jön az asszony az is must buy :DDD A hun harcos érdekesre sikeredett. Szerintem íjjal sokkal jobb lett volna, de így se rossz. Szerintem ez az egyik legjobb széria eddig :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1944) xyzui


xyzui
tag

Sziasztok!
Szerintetek mennyit er mostanaban egy osszerakott 8043?

(#1945) LÁZ válasza xyzui (#1944) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

30-35re mondanám, bár ebay-en 40 fölött vannak, de azokat sztem senki sem fogja megvenni..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1946) thomeef válasza Pötyi (#1942) üzenetére


thomeef
őstag

Ezeket honnan lehet beszerezni? Online shopban nem nagyon látok ilyesmit. Játékboltban mintha rémlene hogy láttam már a pultnál ilyen kis dobozban zacskókat, talán az az?

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#1947) R3ĐßuŁŁ válasza thomeef (#1946) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Webshopban is beszerezhető csak a minifigurák között kell keresni. Kis zacskókban vannak és direkt nem látszik, hogy melyik van benne(zsákbamacska akar lenni). Ez a széria még nem jött ki, úgy tudom októberbe fog :)

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1948) thomeef válasza R3ĐßuŁŁ (#1947) üzenetére


thomeef
őstag

Aha értem, tök jó :))

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#1949) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

ha már minifigura, tegnap előtt párom meglepett 2vel, illetve választott 2 zacsit vhol, ime az eredmény :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1950) Hintalow


Hintalow
senior tag

Sziasztok!

hol érdemes nézelődni régebbi készletek iránt? a 6984 érdekelne a Space Police II szériából, de csak húzós árakon találok bricklinken & ebay-en.
Pár hónapja jó darabig hírdette valaki OLX-en 17-ért, a hülye fejemmel meg nem mentem rá, csak halogattam :W

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.