Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:47:34

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) Fr0z3n válasza unclefucka (#16000) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Már nem azért, de milyen beteg megfontolás vezetett ahhoz, hogy a hasadon indítsd útnak? 😂

(#16002) Freddy76 válasza unclefucka (#16000) üzenetére


Freddy76
addikt

Több kérdés is megfogalmazódott bennem, de inkább elengedem őket, és megfogadom a tanácsodat, sőt, továbbmegyek, semmiféle lánctalpast nem próbálok ki a hasamon.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16003) Grillo válasza unclefucka (#16000) üzenetére


Grillo
senior tag

Ja, gyerek is szereti, mondjuk nekem max a lábamon ment eddig át, de ha ez a helyzet, akkor a hasamon nem is fog.

(#16004) vhw


vhw
addikt

Hazafelé benéztünk a hatvani tescoba, és mivel normális nagyobb készlet nem volt (árakról nem is beszélve...)
Ezért végső elkeseredésben egy-egy 16-os minfigura csomagba fojtottuk bánatunk... 890 Ft/db szerepel a polcon.
Később a blokkot nézve jött a meglepi; valamiért 623 Ft/db-os áron mérték (semmi akciót nem láttam rájuk).
Szóval ha valaki épp arra jár kipróbálhatja szerencséjét :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16005) Djuree válasza unclefucka (#16000) üzenetére


Djuree
félisten

lol. XD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16006) Djuree válasza vhw (#16004) üzenetére


Djuree
félisten

én anno a simpsons minifigekkel jártam úgy, h 800 helyett 400-ért ment az auchanban, ott se volt semmi akció. visszamentem még pár db-ért. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16007) Jim-X válasza unclefucka (#16000) üzenetére


Jim-X
őstag

Heheheheeeee, jo buli lehetett :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#16008) Pötyi válasza unclefucka (#16000) üzenetére


Pötyi
őstag

Ne haragudj, de ez nagyon magas labda! Hát hol találsz te olyan nőt, akinek szőrcsomók nőnek a cicijei közt?

:DDD

QNX is cool!

(#16009) unclefucka válasza Fr0z3n (#16001) üzenetére


unclefucka
senior tag

#16001 Fr0z3n: Hát a terepviszonyok! A padló túl lapos. :))

#16002 Freddy76: Ha mégis furdalna a kíváncsiság, ne tartsd magadban. :D

#16003 Grillo: Párom lábán jött fel. Valószínűleg, ha az én lábamon jött volna fel, akkor már ott kiderül a gép szőr-gyilkos mivolta. :K

#16007 Jim-X: Az volt... Párom vihogott én nyüszítettem. (és a korbács még elő sem került) :DDD

#16008 Pötyi: Hát ez az, sehol, ezért úszta meg. Neki maradt a csikizés, én kaptam az epilálás.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#16010) Throme válasza Djuree (#15997) üzenetére


Throme
veterán

Kereslet-kínálat nem találkoztak. Nem ezért mentünk, de ha már ott voltunk....

(#16011) Throme


Throme
veterán

Budaőrsi tecsóban is 2 emberke érdeklődött batman-es szettek után. Kihozatták a raktárból. Nem tudom mire vadásztak, de nem az a játszós korosztályt képviselték. Talán innen a fórumról valaki? :)

(#16012) Fr0z3n válasza Throme (#16011) üzenetére


Fr0z3n
őstag

És volt?

(#16013) Throme válasza Fr0z3n (#16012) üzenetére


Throme
veterán

Áh, családdal voltam nem vártam meg. A 2 tag sem dekkolt ott, kérték, h szóljanak majd.

Meg aztán nekem mondhatták volna. Nem követem ennyire a témát, csak itt beszélgettetek ilyesmirő. Szóval lehet be kell próbálkozni a tecsósoknál, hogy hátha van még akciós cuccból...

[ Szerkesztve ]

(#16014) Throme


Throme
veterán

(#16015) Freddy76 válasza Throme (#16014) üzenetére


Freddy76
addikt

No, Redbull megengedte, hogy forgassanak a padláson?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16016) r.levente75 válasza Throme (#16014) üzenetére


r.levente75
addikt

Most nézem ez az én pincém! De hogy jöttek be?? :O

(#16017) [CsuCsu] válasza Throme (#16014) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

En a sajat Brickfolio-mat (a Brickpicker-en van egy funkcio ami nyomon koveti a keszleteid erteket ebay eladasok alapjan) tekintve szoktam elborzadni. Az evek alatt osszejott egy videki lakas ara. Es nem marad abba...

(#16018) Pötyi válasza [CsuCsu] (#16017) üzenetére


Pötyi
őstag

Ilyen beárazást a BrickSet is tud. (Talán a BL ár alapján.) Végül is nem rossz dolog, kábé mint a bélyeggyűjtőknél, azoknak is változik a gyűjteményük ára.

QNX is cool!

(#16019) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

lesz após áthozott pár masinát, mondván az unokák nem érdemlik meg :DDD ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#16020) b12gege


b12gege
csendes tag

Akad valaki közületek, aki megválna NBA-s minifiguráktól? Nem a "noname" figekre gondolok, hanem a valódi játékosokról mintázott figurákra.
Szóval, aki eladna, írjon rám, legyen oly' kedves.

Köszi! ;)

[ Szerkesztve ]

(#16021) Peathee válasza LÁZ (#16019) üzenetére


Peathee
aktív tag

Szép gyűjtemény! Nekem is sok el van rakva ezek közül bontatlanul, hátha egyszer sokat ér :)

(#16022) bobafett válasza Peathee (#16021) üzenetére


bobafett
tag

Ah, nekem is megvan mindkét széria bontatlanul, még eredeti állványt is szereztem hozzájuk, amire ki voltak rakva a kúton, de csak nem akar sokat érni azóta sem. :)

(#16023) LÁZ válasza bobafett (#16022) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

sanszos, hogy nem is fog, bár egyelőre én sem rakom össze egyiket sem :N

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#16024) Gabika75 válasza LÁZ (#16023) üzenetére


Gabika75
csendes tag

Nekünk van bontva is, most a legkisebb versenyzik az autókkal, nagyon jól gurulnak, persze a leglehetetlenebb helyekre mennek be és akkor jön az "apaaaaaa légyszí szedd ki".😊

MI vagyunk a lovagok akik azt mondják:NÍÍÍÍÍÍ !!!

(#16025) csubi82 válasza LÁZ (#15902) üzenetére


csubi82
kezdő

Azért van a minimális rendelési érték mert gondolom,te sem futkároznál 5 forintos alkatrészekkel a postára...

Válasz Egoka és nem Láz kommentjére ;)

[ Szerkesztve ]

(#16026) LÁZ válasza csubi82 (#16025) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

minden bizonnyal, bár már nem vágom mi volt a sztori :D

@Mindenki: SAH-ban bár nincs bannerezve, adja a kosárba a 3 in 1 perselyt ajándékba ;)

szerk: látommá nemnekem :D

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#16027) csubi82


csubi82
kezdő

Bocsánat ,nem kötekedni akartam,egyébként,csak sok ember nem gondol bele,akinek nincs bricklinkes boltja,mekkora ,,öröm" lenne ha 20-30 ember rendelne 1-1 db alkatrészt egy alkalommal....

(#16028) EGOKA válasza csubi82 (#16025) üzenetére


EGOKA
tag

Nyilván nem, de azért van, ahol ~30 e a limit, azért túlzásokba se kéne esni (persze pont innen lenen meg minden, ami hiányzik...)!

http://megmentesreerdemeshelyek.blogspot.com/

(#16029) csubi82


csubi82
kezdő

Na,azért a 30 ezres vásárlási minimum nem általános ....Nem minden bolt rendelkezhet az összes féle alkatrésszel :) Ez már csak ilyen...

[ Szerkesztve ]

(#16030) xedos


xedos
addikt

Facebook csoportban 80-85kg LEGO-t árulnak 280.000Ft-ért!!!!!
Közte NXT stb,,,

(#16031) balint82


balint82
senior tag

Szerintetek bontatlan 4756 mennyiért passzolhato el, már ha egyáltalán elpasszolható itthon? :R

Google Pixel 4a

(#16032) LÁZ válasza balint82 (#16031) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

külfölddel próbálkoznék, sztem 50-60at mondanék rá

@xedos: az szép mennyiség, kérdés, hogy lenne e benne biznisz ;] :D

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#16033) balint82 válasza LÁZ (#16032) üzenetére


balint82
senior tag

Akkor 45 körül nem akkora vétel megvenni. :R

Google Pixel 4a

(#16034) LÁZ válasza balint82 (#16033) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

na igen, annyiért sztem nem akkor biznisz, max ha elrakod utána :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#16035) balint82 válasza LÁZ (#16034) üzenetére


balint82
senior tag

Hát annyira nem akarok most elverni ennyi pénzt :)

Egyébként azt lehet tudni, hogy mikor lesz a shopban újra Saturn?

Google Pixel 4a

(#16036) LÁZ válasza balint82 (#16035) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

egyelőre nem igazán van info, csak annyi, amit anno válaszoltak vkinek, hogy 2018ban még gyártani akarják...aki meg rákérdez, hogy 'jóvandeakkómostmivanmost',

annak meg jön a sablon válasz, hogy 'nemgondoltukhogyekkoraleszazérdeklődésnézzedashopotmajdmeglátod'...

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#16037) balint82 válasza LÁZ (#16036) üzenetére


balint82
senior tag

Majd felemelik 60ra az árát, rögtön kisebb lesz a kereslet...

Google Pixel 4a

(#16038) Janaboy


Janaboy
veterán

Backorderesek megkaptak mar? :)

Janaboy

(#16039) bobafett válasza Janaboy (#16038) üzenetére


bobafett
tag

Nekem ma jött levél, hogy a legutolsó predikciójuk szerint augusztus első fele lehet valószínű a kiküldésre. :)

(#16040) Ereshkigal válasza balint82 (#16037) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Apukájuk pöcsét, ha felemelik.
Egyébként eddig nem akartam megvenni, de most már kettőt veszek belőle, ha lesz, esküszöm. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16041) Freddy76


Freddy76
addikt

Egyre inkább örülök, hogy megvan a Saturn. Pláne, hogy múltkor átjött a feleségem egy barátnője, akinek ritka fapofa, kiállhatatlan, baszatlan, ellenszenves férje van, de amikor meglátta a rakétát a TV állványon, rögtön csillogni kezdett a szeme, és kijött belőle a mélyen benne lakó jó fej srác. Persze ez kb. öt perc után el is tűnt...

Múlt héten az volt a mondás az Allee-beli boltban, hogy július első hetében lesz. Az egyik srác annyit súgott, hogy ha ajándékba szánnám, azért legyem B tervem...

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#16042) balint82 válasza bobafett (#16039) üzenetére


balint82
senior tag

Jól sejtem, hogy június elején rendelted? Mekkora készlettel indulhattak, ha ekkora hiány van?
Tanulság : a halászkunyhót asap meg kell rendelni, ahogy elérhető lesz...

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#16043) balint82 válasza Freddy76 (#16041) üzenetére


balint82
senior tag

Ezek szerint ők nem olvassák a fórumot :)

Google Pixel 4a

(#16044) csigay2k válasza LÁZ (#15975) üzenetére


csigay2k
csendes tag

Ezt a jogsit adják majd a buszhoz?

(#16045) Janaboy


Janaboy
veterán

En annyit tudok h komoly backordert engedtek es biztos az se sokat segit, h gyarleallasok kozepen vagyunk.

Janaboy

(#16046) koncsik válasza Janaboy (#16038) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Jún.3.-án rendetem, érdeklődésemre írták "Sajnálom, hogy ilyen sokat kell várni az új LEGO® NASA Apollo Saturn V - 21309 készletére. Előreláthatólag 2017. július 20-án tudjuk postázni az Ön készletét, de ez a dátum készleteink alakulásának függvényében változhat."

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#16047) LÁZ válasza csigay2k (#16044) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

elvileg nem, csak a hivatalos lester square-es bemutatón kapták a buszt megvásárlók, mint limited edisön cuccot, kevés esélyt látok rá, hogy adni fogják hozzá.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#16048) simonek válasza koncsik (#16046) üzenetére


simonek
csendes tag

Amúgy ki mire számít, merre mennek a Saturn V készletek árai? Kockashop, jófogáson hirdetettek is eléggé elszállt árak... Utol fogja érni a kínálat a keresletet?

(#16049) Fr0z3n válasza simonek (#16048) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Legalább 2 évig gyártanak egy készletet, előbb utóbb úgyis lesz akinek kell

(#16050) LÁZ válasza simonek (#16048) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

amíg nem lesz újra elérhető Legóéknál a SAH-ban, addig a csillagos ég, irány a hold, mivel olcsóbban ugye nem kapható, sztem július/augusztusban még biztos ez lesz, mert kb semmi nem utal arra, hogy pl holnaptól ismét lenne belőle megfelelő mennyiségű készlet a sah-ban.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.