Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49001) timar88 válasza LÁZ (#48997) üzenetére


timar88
tag

Kíváncsi lennék ilyenkor a szerző mit kap, mert ugye normális ideasnál 1%-ot dobnak ki az eladások után

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#49002) timar88 válasza Sub-ZeRo (#48968) üzenetére


timar88
tag

Ez a vonat orr borzasztó lett szerintem. Valahogy a tehervonat se tetszik, az előző pofásabb volt szerintem. Engem még mindig zavar hogy nincs rajtuk ajtó, bár most legalább a személyvonaton lesz..

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#49003) LÁZ válasza Joccc07 (#49000) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

felül megkérdezi, hogy online vagy telón szeretnék elkölteni a pontjaidat, ha oline, akkor a legfelső opció lesz, hogy x pontért x ft-nyi kedvezményes kupont vegyél, ami 60 napig érvényes, régebben ez sokkal sokkal jobban volt kitalálva, de az csak a vásárlóknak volt jó....

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#49004) draco31 válasza Sundesz (#48998) üzenetére


draco31
veterán

Az orchideát várom oda, aztán időm van szórakozni a kuponokkal, hátha összejön.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#49005) Joccc07 válasza LÁZ (#49003) üzenetére


Joccc07
addikt

Így megtaláltam, köszönöm. :R Ment a Star Wars giveawayre inkább.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#49006) balint82 válasza sb (#48983) üzenetére


balint82
senior tag

Kocka.hu-n megint elérhető 30e áron.

Google Pixel 4a

(#49007) HUN_Sector válasza Sundesz (#48998) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Sem a tegnap 7:00-ai kampány leírásban, sem az ászf-ben nem szerepelt ez a kitétel. Majd gép elől leírom a canossa járásom, de most repülök az ósanba az akciós függőfotelért

(#49008) Sundesz válasza HUN_Sector (#49007) üzenetére


Sundesz
őstag

Ezt küldözgetik előszeretettel.

A 1118710485 rendelésével kapcsolatban szeretnénk Önt tájékoztatni az alábbiakról. A rendelésben használt vásárlási utalvány felhasználói fiókonként legfeljebb egy alkalommal használható fel utalvány kódtól függetlenül a kampány alatt, és az nem összevonható más vásárlási utalvánnyal vagy kuponnal.

Hörcsög Powa'

(#49009) manokaj válasza balint82 (#49006) üzenetére


manokaj
tag

Köszi. Ezt gyorsan be is húztam :DD

(#49010) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Én valahogy nem érzem azt, hogy kellene hogy harmincért megvegyem :)

(#49011) RapaNui1 válasza HUN_Sector (#49007) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Nekem pont ebből lett elegem. Éri az embert épp elég stressz az életben, nem kell hogy ők még rátegyenek egy lapáttal. Ezért mondtam azt hogy inkább fizetek pár ezressel többet, de nincs szükségem ezekre a dolgokra.

(#49015) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Auchan szfv city 60291
Leolvasónál 9500ft

Ugyanitt tízdarabos hot wheels bajnokok csomagja 2550ft

[ Szerkesztve ]

(#49017) Throme


Throme
veterán

Tegnap, az utolsó napján az Auchan lego akciónak :DDD megvettem a HP sakkot.
Gyerkőc elkezdett játszani hagyományos sakkon, gondoltam gyereknapra remek ajándék lesz belőle.
Ez a HP licensz még így is megnyomta az árát, de ennyi baj legyen...
Látom azért voltak korábban is sakk készletek, pl kalózos

(#49018) Fr0z3n válasza Throme (#49017) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Lego 852293 a legjobb, csak beszerezhetetlen.

(#49019) timar88 válasza Fr0z3n (#49018) üzenetére


timar88
tag

Szerintem az feleslegesen túl nagy. Anno ár/értékbe a kingdoms sakk volt nagyon jó, de már annak is elszaladt az ára. Nemrég megvettem, most valszeg túl adok rajta.

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#49020) Throme válasza timar88 (#49019) üzenetére


Throme
veterán

Azon gondolkodtam, hogy mi lenne a jobb megoldás, hogy bütykös a pálya vagy sima, vagy legalább egy bütyök álljon ki a csempéből, h ne dőljön el könnyen a figura.
Látom ezen full bütykös, míg máshol sima a pálya.

#49018Fr0z3n
Huh ez a 852293 szett egy állat! :DDD

(#49021) RapaNui1 válasza HUN_Sector (#49015) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Nem valami függő fotelért mentél, vagy beleültél és Lego függő lettél? :)

(#49022) balint82 válasza RapaNui1 (#49021) üzenetére


balint82
senior tag

Elég régóta az, már többször leállt :)

Google Pixel 4a

(#49023) Derron válasza Throme (#49014) üzenetére


Derron
aktív tag

Neh már.. Eddig tartottam magam, hogy megvegyem a Porsche-t, de ezt látva kötelező vétel. :W ;]

(#49026) hami85 válasza h1mpi (#49025) üzenetére


hami85
tag

Én csak ezt építettem meg, 0-ról a leírás alapján.

(#49027) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Na, emag story: Megrendeltem a 10265 mustangot, fehérvári bolti átvétellel.
EDEMAG kóddal 36990 lett. Május 2-én rendeltem, a kód május 2-től élt.
Megelőző rendelésem 04.24-én volt másik kóddal, ráadásul visszaküldés is lett belőle.

Megérkezett 05.03-án a termék, jött az üzi, hogy átvehető. Aznap nem tudtam érte menni. Este jött egy email, hogy a megrendelésem törölték, mert többször használtam fel az EDEMAG kódot. Ugyebár mivel egy rendelésem volt 12000fe felett az adott időszakban, ez technikailag lehetetlen, hiszen másra nem is lett aktiválva és nem is lehetett volna.
05.04 - EMAG ÜSZ hívása. Első diszpécser felveszi a panaszt, majd tartatja a vonalat 20 percig(!), amikor is a rendszer automatán bontottta.
Újabb hívás, második diszpécser: Felveszi a panaszomat, hogy majd visszahív. Visszahív egy óra múlva és mondja, hogy másik rendelésben felhasználtam. Mondom nem, mert nincs másik rendelésem. Ekkor rámcsapja(!) a telefont.
Harmadik hívás, edigitalnak, hátha meg tudják adni a boltjuk elérhetőségét. Sajnos nem.
Negyedik hívás, egy hölgy veszi fel, ő azt mondja, pár órán belül emailben visszajelez.
05.05.... azóta is várom az emailt.

Tekerjük vissza az idő kerekét, 05.04 délután. Bementem személyesen a boltba, nem rendelhető volt már a mustang, a boltban azonban ott volt az enyém. Bolti átvételre állították, de ekkor nem lehetett megadni kedvezménykódot. A srác - imádom a fehérvári bolt dolgozóit, de tényleg, ők nagyon segítőkészek - felajánlotta, hogy neki van egy kétezres kódja, beírhatjuk azt. Nekem is volt, ezt ő tudta csak felvinni a rendszerbe, így 36990 helyett 37990-ért lett mustangom.
Az ügyfélszolgálat mélységesen leszerepelt.

(#49029) Sundesz válasza HUN_Sector (#49027) üzenetére


Sundesz
őstag

Az emag egy daganat az online shopok tengerében. :)

Hörcsög Powa'

(#49030) Throme válasza Derron (#49023) üzenetére


Throme
veterán

.. akkor a többit meg se nézd :N ha jót akarsz magadnak!!

#49025h1mpi
.. még egy :K :B
Lambo simán megérdemel +1 saját szettet. Bár itt a fórumon nem mindenki van megelégedve a gyári modellel és egyből valamelyik (van választék) MOC-ot választotta.

(#49031) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Sétáltam a lidlben és megakadt a szemem egy Slave I-en. Visszatolattam a bevásárlókocsival, de szomorúan konstatáltam, hogy rosszul láttam...

(#49032) Tony21 válasza HUN_Sector (#49031) üzenetére


Tony21
tag

Ja, hát ez bizony bontott ... "ujracsomagolt" kódot nem próbaltad, hogy mennyi jött volna le belőle?

(#49033) hami85 válasza Memmaao (#49028) üzenetére


hami85
tag

Köszönöm építő kommented :D

[ Szerkesztve ]

(#49034) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

vkinek nincs dhl-es ismerőse, aki kicsit feljebb van a futároknál :F

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#49035) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Magamra dobok egy követ, de megrendeltem 38-ért a Porsche 911 Ideast MOC-nak az eMAG-tól... nem vagyok büszke, de annyival olcsóbb így... :(

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#49036) Đusty válasza h1mpi (#49035) üzenetére


Đusty
addikt

Nincs benne semmi szégyellni való, egyébként így jóval kidolgozottabbnak néz ki mint az eredeti. Az nekem egyáltalán nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#49037) Mauzes


Mauzes
őstag

Emag:
Tegnapelőtt megrendelt a Mustangot edemag kóddal, jött egy email, hogy várhatóan másnap átvehetem, tegnap jött értesítés, hogy átvehetem, ma pedig átvettem. The end.

(#49038) h1mpi válasza Mauzes (#49037) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Amúgy nem is értem mi a gond a kóddal... 15e Ft felett ad 3e Ft kedvezményt. A LEGO nincs kizárva.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#49041) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Fórum szabályzat, III.10.10

Pls warezt kerüljük.

A flamet amiatt, mert szerinted a szellemi termék miért nem termék, azt főleg.

Update: Pár hozzászólás kimaradt, ezeket is töröltem.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#49043) Throme válasza h1mpi (#49038) üzenetére


Throme
veterán

Utálom RacingBrick-et, hogy videót készített a Lego City Stuntz szettekról!
Utálom a fórumot, mert teleszórtátok emag kuponról szóló hsz-ekkel.

Miattatok!!!! (na jó, a gyerek miatt... na jó, miattam...) berendeltem Stuntz mocikat minden mennyiségben köztük egy duplaszettet, amiben van ugrató.
De annyit, hogy még a 3k kupont is fel tudtam használni....
Hamarosan tele lesz a szoba repkedő motorokkal, bakker....

;] :R

(#49044) kbalage2 válasza Throme (#49043) üzenetére


kbalage2
aktív tag

No para, egy hónap és jönnek az új szettek, hurok, kádas motor meg minden :D

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#49045) Throme válasza kbalage2 (#49044) üzenetére


Throme
veterán

... na azokat már csak akkor, ha sikeres lesz a történet (nem csak nálam :) )

--o--

ugyanitt egy kérdés más témában:
A"LEGO® City Trains 60205" sínek jók a winter village témakörbe tartozó 10254 karácsonyi vonathoz, és annak sínjeihez?

Kösz!

[ Szerkesztve ]

(#49046) Pötyi válasza Throme (#49045) üzenetére


Pötyi
őstag

A Lego vonatok nyomtávja az 1960-as évek óta 1435 mm 4 bütyök. :K

QNX is cool!

(#49047) RapaNui1 válasza Pötyi (#49046) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Nekem is nagyon tetszenek ezek a vonatok, meg a városi kompozíciók, de nem merek belevágni ebbe a témakörbe, mert attól félek hogy teljesen beszippantana. Egyrészt helyhiánnyal is küzdök, másrészt anyagilag sem olcsó a legó, harmadrészt már így is elég sok idő és pénz megy el rá, hát ha még elkezdenék várost is vagy terepasztalt építeni, így egyenlőre még nagyobb az ettől való félelem minthogy belevágjak, de ha kisebbek lennének a gyerkőcök biztosan lenne már jó pár darab. Gondolom ha unokák lesznek akkor már nem úszom meg enélkül de addig megpróbálok nem belebonyolódni. :)

(#49048) HUN_Sector válasza h1mpi (#49038) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Csak néha önhatalmúlag törlik

(#49049) LÁZ válasza proci985 (#49041) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

Köszönöm :R

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#49050) Memmaao válasza hami85 (#49033) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem értem, miért törölték a kommentem?! Szerintem teljesen jogosan írtam a kérdést, hogy te raktad e fel rebrickable-re, arra a posztra, hogy "akit érdekel az építési pdf, keressen meg privátban". Mert 1: ha nem a te terved, akkor ne téged keressenek, hanem igenis akit érdekel, az fizesse ki annak, aki dolgozott rajta, 2: ez eleve hirdetésnek minősül, ami PH-nal tiltott. :U

Szerk: ja látom, volt moderálva az egész téma :R

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.