Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47002) czanga válasza Napfénysüti (#46999) üzenetére


czanga
őstag

Nekem a tavaly nyár végén leadott kérdésemre ez a válasz jött:

"Kedves Levélíró!

A koronavírus járvány miatt Látogatóprogramunk határozatlan ideig szünetel, gyárunk sajnos nem fogad vendégeket.
Mivel már a leállás előtt is jelentős várólistánk gyűlt fel, az újraindulásig nem fogadunk be új jelentkezéseket.

Kérjük megértésüket, és bízunk benne, hogy hamarosan találkozhatunk a LEGO gyárban.

Ez egy automatikusan generált üzenet, a válaszadásban jelentős késések fordulhatnak elő!

Üdvözlettel:
a LEGO Látogatóprogram Csapata"

Szvsz sok jóval nem kecsegtet, szerintem nem fogják a lehetőséget újraindítani amíg van rá esély, hogy az ott dolgozókat bármilyen veszélynek teszik ki.

(#47004) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

Akkor ezt kéretik.most befejezni, pont

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#47005) balint82 válasza Throme (#46984) üzenetére


balint82
senior tag

Elvileg a végső döntést szakmai csapat hozta meg.

Ergo vagy koreaiak vagy tinik vagy csak a pénz számít. :D

Google Pixel 4a

(#47006) Mozaart válasza balint82 (#46987) üzenetére


Mozaart
aktív tag

Ennek ott van értelme, mint hogy a Depeche Mode vagy bármely más előadó külön track list, album verzióval adott ki Japán piacra például. De hogy az egész világon ezt ki kéne adni, már önmagában is különös hogy ezt meglépte a Lego. Fura irányt vettek.

AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

(#47007) Dilikutya válasza Mozaart (#47006) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért az nem ugyanaz, hogy egy világszerte ismert előadőnak van csak a japán piacon elérhető kiadása, mondjuk olyan bónusz dallal, ami sehol máshol nem elérhető, vagy hogy egy ázsiai piacra termelő zenekar produktumát adják ki máshol is. Amúgy sokan szeretik, főleg fiatalok ezeket a koreai vackokat. Valószínűleg többen, mint ahányan itthon a Queer Eyes-t nézik, mégis ott a szett a Müllerben is, nem is drágán.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#47008) timar88


timar88
tag

Nem azzal van a baj, hogy kiadnak egy koreai zenekarról legot. Új piacot akarnak szerezni, hát legyen. Max akit nem érdekel, hát nem veszi meg. Na de könyörgöm ideasba?? Az ideasnak az lenne a lényege, hogy a rajongók készítenek különleges ötleteket, erre a mostani etapban jó példa a golfpálya. Ötletes és még játszható is, dísznek is szép. Erre választanak egy olyan szettet amit a 8 éves gyerekem összetesz a studioban. Nonszensz. És ezzel a gyökér pénzéhes marketingjükkel tönkreteszik az emberek más értelmes szettekbe fektetett több száz órás munkáját. Sérül az egyenlő bánásmód elve, ez diszkrimináció... Arról nem is beszélve hogy, mi rajongók elesünk olyan készletektől, ami valóban értelmes lenne és megvennénk. Emiatt mehet a kuncsorgás majd a designer programba, ha ugyan ami neked tetszik megvalósul egyáltalán ott. Nem véletlen, hogy a poszt alatt nagy is a felháborodás, rengeteg negatív komment érkezett, gyakorlatilag szinte csak az.

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#47009) VMatteo válasza timar88 (#47008) üzenetére


VMatteo
őstag

Jóreggelt! :))
"Sérül az egyenlő bánásmód elve, ez diszkrimináció."
Mondod, miközben szidod a korekai zenekaros készletet. :))

Tisztelet a Gépésznek!

(#47010) kbalage2 válasza timar88 (#47008) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Az alapvető probléma az hogy az Ideas eddig nem erről szólt, legalábbis látszólag. Nem volt elég az ötlet, kellett hozzá a színvonalas kivitelezés is. Ebben az esetben egyértelműen az ötlet nyert, valószínűleg a terméknek amit majd kihoznak nem sok köze lesz ehhez a verzióhoz.

Ez egy egészen új irányvonal a LEGO Ideas platformnak és nem mondom hogy feltétlenül rossz. Eddig ha csak egy ötleted volt de nem voltál penge építő akkor úgy tűnt hogy esélyed sincs. Ez most megváltozott és így sokkal többeknek nyílik lehetőség, viszont nem tudom hogy mennyire tudják kiegyensúlyozni a dolgot a továbbiakban. Nehéz egy 2000 darabos gyönyörű MOC-ot összeereszteni egy üzletileg kecsegtető de faék egyszerűségű "ötlettel".

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#47011) Pötyi válasza Dilikutya (#47007) üzenetére


Pötyi
őstag

+1

Van jó pár olyan Lego készlet, amit csak egy bizonyos piacra adtak ki. Ilyen alapon simán megcsinálhatták volna, hogy egy K-pop készletet csak a ferdeszeműeknek árulnak Koreában.

QNX is cool!

(#47012) Crus


Crus
őstag

1.4 milliárd megtekintés körül jár a BTS - Dynamite. Koreában rendre minden díjat elvisznek. (Szerintem nem éppen jogosan, van náluk jobb fiú csapat és pár drasztikusan jobb k-pop dal.)

Erről szól a BTS Lego, az épület nyilván a klippből van. Nem tudom mit kell ezen fennakadni. Ennél méltatlanabb set is készült már.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#47013) Crus válasza timar88 (#47008) üzenetére


Crus
őstag

Nem értem, hogy miért nem érted, hogy van közös halmaz a Lego rajongók és a k-pop kedvelők között. Mondjuk én pont utálom a BTS-t, de megértem annak az örömét, aki most várja ezt a szettet. Sőt. Azok is meg fogják venni, akik BTS rajongók, de soha nem Legóztak, nem érdekli őket a Lego. Mellette a te érdekeid se sérülnek, rengeteg ötletes és remek szett jön ki folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#47014) zsuha válasza timar88 (#47008) üzenetére


zsuha
aktív tag

Látszik hogy még sosem csináltál bizniszt, és az is, hogy nem ismered a k-popot.

Azt adnak ki, amivel keresnek egy csomó pénzt, inkább örülj neki, hogy él és virul a LEGO, és néhány általad kedvelt szettet is ki tudnak adni.
Nem tökmindegy hogy még milyen más szetteket adnak ki? :)
Engem is full nem érdekel, de egy csomó más szett se, naés :D Néha jön castle, néha pirates, néha egy lombház, egy-egy lambo, ez bőven elég.

tönkreteszik az emberek más értelmes szettekbe fektetett több száz órás munkáját
Ez totál nonszensz, hobbiból csinálják, vagy kiadják, vagy nem a szettüket.

[ Szerkesztve ]

(#47015) HUN_Sector válasza Crus (#47013) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Legális? Az. A megfelelő kategóriában jött ki? Nem. Érdemes az ideas tagra? Nem.

Olyan mint amikor elindultam egy városi amatőr versenyen kvázi full profiként és sz*rrá vertem mindenkit a versenyszámomban. Legálisnak legális volt, de nem ott lett volna a helyem.

Ez sem tartozik az ideasba. S totál igénytelen munka.

(#47016) zsuha válasza timar88 (#47008) üzenetére


zsuha
aktív tag

Bocsi lejárt a szerkesztés, még annyi, hogy már mindenkinek rég leesett, hogy az Ideas egy piackutatás, tehát így kéne tekinteni rá.

Sérül az egyenlő bánásmód elve, ez diszkrimináció
Lol, dehogyis, ez BIZNISZ, miről beszélsz.

Ha meg túl sok lesz a hiszti, akkor majd jól elkaszálják az Ideas-t, az jobb lenne?

[ Szerkesztve ]

(#47017) Mauzes válasza HUN_Sector (#47015) üzenetére


Mauzes
őstag

De hát ez egy fan idea, miért ne lenne jó helyen? Minden fan tudja a szabályokat és hogy teljesen diszkrecionáis módon dönt a Lego. És hogy nagyon kevés esélye van bárkinek. Másfelől pedig a Lego talán csak el tudja dönteni, mi a jó döntés nekik (általában egybeesik azzal, ami a globális piacnak jó).
Nyilván nem fog tetszeni sokaknak a konkrét nyertes, mindenkinek van saját kedvence a listákról, de hol van itt a nagy probléma? Amúgy is kijön többszáz szett évente.

(#47018) balint82 válasza Crus (#47012) üzenetére


balint82
senior tag

Nosza, akkor adjunk ki Baby shark Lego-t (10mrd nézettség YouTube-n!!!) , meg szettként C.Ronaldo / Messi figurákat ideas-ban (több, mint 100 millió követő)...

Gyors gondolkodásban eddig milyen zene/együttes témájú Lego volt eddig:
- ha jól rémlik 2 Beatles szett (Ideas és mozaik)
- ez a koreai csoda

Beatles vs. BTS, vagy mi a nevük,remélem látszik a különbség.

Ez lenne az út, amit követni akar a Lego? :(

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#47019) VMatteo válasza balint82 (#47018) üzenetére


VMatteo
őstag

Ez az az út amiben pénz van, és a LEGO-t mint multit ez érdekli. ;)

Tisztelet a Gépésznek!

(#47020) balint82 válasza VMatteo (#47019) üzenetére


balint82
senior tag

Akkor miért skippelik a háborús / katonás /akár vallásos játék témát?
Tudom tudom, az elvek miatt.

Nincs több kérdésem.

Google Pixel 4a

(#47021) Napfénysüti

Kicsit más téma: van aki még szintén a '90-es években kezdett legózni és észrevett némi minőségbeli romlást?
Aszem a múltkor volt ez téma, és hogy őszinte legyek az újabb legóimmal nem vagyok minőség terén maradéktalanul elégedett. Nem rémlik hogy régen ennyire hamar repedtek, törtek volna elemek. :(
Az hagyján hogy több az öntésből adódó elszíneződés de az hogy a kb 3 hetes City készletben is találtam már repedt elemet eléggé nonszensz. Ja és nincsenek strapálva a készletek, van amelyik sima állásban sérül meg. Főleg azért bosszantó mert a Lego továbbra is egy drága játék.

Viszont hogy mondjak valami pozitívat is az ügyfélszolgálat nagyon korrekt, már többször szó nélkül postáztak ilyen sérült elemek helyett újat. Csak lassan lehet letagadnak annyiszor írhatok nekik. :DDD

Més que un club!

(#47022) Dilikutya válasza balint82 (#47018) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jön egy Spice Girls brickheads is. Meg ott a Fender Stratocaster. Amúgy lenne benne biztos potenciál, csak olyan előadó kell, akinek van valami jellegzetessége, ami jól átültethető LEGO-ra. Na már most a BTS-t nem érzem ilyennek, akár k-pop, akár nem. A Beatles Sárga tengeralattjáró jópofa volt, egyből tudtad, mi az.
A Sabaton nevű svéd heavy metal zenekarnak volt az egyik lemezéhez olyan limitált kiadás, ami LEGO kompatibilis elemekből álló színpadkép volt. Esetükben a háborús témák, színpadi tankok miatt elég látványos.
Focistából meg olyan építhető figura simán mehetne, mint ami volt Star Wars is. Ha Jyn Erso, Baze Malbus kaphatott külön figurát...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#47023) balint82 válasza Dilikutya (#47022) üzenetére


balint82
senior tag

Tényleg a Spice Girls, köszi. :) szerintem egy Brickheadz BTS valószínűleg nem csapta volna ennyire ki a biztosítékot.

Google Pixel 4a

(#47024) Crus válasza Napfénysüti (#47021) üzenetére


Crus
őstag

Na végre valaki! Engem nem egy helyen lemínuszoltak, amikor ezt szóba mertem hozni. Drága készleteknél is találkozok sorjás, vagy nagyon gyengén illeszkedő elemmel és nyilván maga a műanyag is ki van könnyítve, könnyebben kopik, törik, reped. A régi Legoim egyszerűen jobb minőségűek!

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#47025) Crus válasza balint82 (#47018) üzenetére


Crus
őstag

A YT nézettség egy dolog. Írtam, hogy Ázsiában tarolnak, de az hagyj ám, mert az MTV-n is dettó taroltak, tavaly nyáron idehaza is rommá játszották a dalaikat. Nekem se jön be amit művelnek (Stray Kids, Ateez fiúcsapatban sokkal ütősebb, jobb zenét tol), de totálisan megértem, hogy a Lego miért adott ki a témában szettet. Seinfeld sitcom megvan? Dettó kapott szettet... bevallom soha nem is hallottam előtte a sorozatról, de US területen siker volt.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#47026) Crus válasza HUN_Sector (#47015) üzenetére


Crus
őstag

Akkor kezdjük el felsorolni, hogy mi nem való az Ideasba? Ó mert dehogy csak a BTS nem való bele :B

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#47027) Angelina87


Angelina87
tag

Halihó Mindenkinek !!!
Mai szerzeményem egy újság: Egy amerika kapitány figurával :C(Lgo hős 4. szám) :)

De sajnos kicsit off témával is jövök, ha valakinek van elfekvőben egy 21316 ideas szettje, lehet bőven bontott, de szép állapotban keresem :)

Szóval akkor keressen privátban ármegjelöléssel :)

--------------
Holnapi napot jelöltem a tesco kiszállításra, még nem szóltak, h nincs az az általam rendelt termékből! De majd jövök és beszámolok a tapasztalatról !!!
Mindenkinek szép napot :)

" A világon vendég vagyok."

(#47028) timar88 válasza HUN_Sector (#47015) üzenetére


timar88
tag

Nem is írok mást, számból vetted ki a szót, mintha egy az egyben én írtam volna.

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#47029) magickonfig válasza Napfénysüti (#47021) üzenetére


magickonfig
tag

Teljes mértékben. Főleg akkor lepődtem meg amikor kimaradt 20 év , majd jött a Covid és akkor szemebsültem vele igazán. Annyi plusz hogy fényesebb, de jóval puhább, könyebb, gyengébben illeszkednek egymással. Régen csak foggal körömmel tudtam szétszedni az elemeket :DD Az új elemeket már lepöckölöm egymásról.

(#47030) balint82 válasza Crus (#47026) üzenetére


balint82
senior tag

Megnézted a jelölteket és a szetteket? Messze ez volt a legbénább, tudom tudom letarolták az egész világot.
Ha továbbra is kérdés, hogy miért nem odavaló, akkor less rá a korábbi nyertesekre.
Seinfeld kult sorozat, elérhető a netflix-en. ;)

Google Pixel 4a

(#47031) timar88


timar88
tag

Legyen egy band kategória. Adják ki a Metallica, Madonna, a Queen szettjeit. Senki nem fog egy rossz szót szólni, ha jön egy BTS. De ideasba?? Ez egy vicc.
Arról nem beszélve, hogy hány meg hány együttes szettjeit látnák valószínűleg szívesebben, főleg mert eddig ilyen kategória nem volt. Erre jön ez... Ezt kb ahhoz tudnám hasonlítani, ha a lego 10 évente adna csak ki autót, és az aktuális egy kínai elektromos, nekünk kb noname márka lenne. És várhatnál 10 évet a következő normális autóra...

[ Szerkesztve ]

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#47032) VMatteo válasza timar88 (#47031) üzenetére


VMatteo
őstag

Az a baj, még mindig nem érted. :N
Szeretem mindegyik együttest, énekest akit írtál.De ezek a formáció bőven lecsengőben vannak, ha tetszik ha nem. A rajongóik is inkább 50+ évesek, ha nem több. Na most hány 50-60 éves fog LEGO-t venni?
Ellenben egy ilyen koreai csapat, akiket nem is ismerek, a csúcson van, emberek millió imádják őket, akik erős vásárló közönséget jelentenek. Belőlük lesz a LEGO-nak pénze, ez nagyon egyszerű. :K

Tisztelet a Gépésznek!

(#47033) Crus válasza balint82 (#47030) üzenetére


Crus
őstag

Megnéztem a jelölteket és az senkit nem érdekel, hogy én se őket preferálom. Mert van a több 100 milliós többség, akik meg őket. A Legónál se hülyék dolgoznak, ebben van pénz, a BTS egy ideje kegyetlenül nagyot megy és Ázsia is hatalmas piac.

Kult? Pedig eléggé otthon vagyok sorozat témában, de a Lego kapcsán hallottam róla először. De ok, a BTS meg egy kult csapat... és már nem csak Ázsiában. Nézd meg MTV díjakat kik zsebelgették be. Pedig az MTV minden, csak nem koreai. Na de ehhez hozzáfűzni már többet nem tudok, mert nincs mit.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#47034) balint82 válasza Crus (#47033) üzenetére


balint82
senior tag

Igen, kult: Seinfeld

@VMatteo:
Pedig a Band/Music téma nagyot menne:
Zongora, gitár, ha jól tudom jön egy jazz Band szett is.
Meg aztán a vidiyo-t is fel lehetne támasztani :))

Ez a koreai csapat meg 2-10 év múlva sehol sem lesz, csak a Lego.com oldalon 40%-os akcióban. ;]

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#47035) ayo


ayo
addikt

abból is látszik, hogy mennyire félre megy ez a lego téma, hogy itt jönnek a 30-40 éveseknek az x. licensz cuccok, mert ugye a jól kereső korosztályt kell mindig belőni, eközben én meg várok, hogy végre legyen egy 60154-es hasonló egyszerű...busz.
értem én, hogy pénz kell, de nem lenne gond, ha legalább a klasszik dolgokkal is ugyanennyit törődnének, minthogy kitalálják-e hogy eléggé tehetősek már azok, akik 90-es években klasszik legóztak és a Spice Girls-t szerették :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#47036) timar88 válasza VMatteo (#47032) üzenetére


timar88
tag

Te nem érted. Tőlem jöhet 8 BTS szett is, meg olyanok is mellé akik mostanában futottak be, ha nem ők az egyetlenek, hanem változatosan lefedik a piacot. És nem, nem ideasban. Tervezze meg a lego. De nem egy faék egyszerűségű, 2 óra alatt megszerkesztett készletet válasszanak ki ideasnak olyanok mellett amikben több száz óra munka van. Egyébként meg egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy a fiataloknak pont BTS lego kéne, sőt... Szerintem hatalmas bukta lesz, csak sose fogjuk megtudni ugye a nem hivatalos eladási számok miatt... Ennyi

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#47037) VMatteo válasza timar88 (#47036) üzenetére


VMatteo
őstag

Te nem vagy benne biztos, a LEGO meg méri meg piacot kutat ;)

Tisztelet a Gépésznek!

(#47038) balint82 válasza VMatteo (#47037) üzenetére


balint82
senior tag

Vidiyo meg a Hidden Side is hogy bejött nekik :DD

Google Pixel 4a

(#47039) Dilikutya válasza balint82 (#47038) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Hidden Side amúgy nem lenne rossz. Sőt, maguk a készletek jópofák. A metróállomás és a temető megvan nekünk is, kellemes kis ijesztgetős tematika. Az app viszont borzalmas.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#47040) timar88 válasza balint82 (#47038) üzenetére


timar88
tag

Hajjaj. Taroltak..

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#47041) Crus válasza timar88 (#47036) üzenetére


Crus
őstag

+balint82

Gyerekek... a legnagyobb gond a téma kapcsán, hogy nem igazán tudjátok továbbra se, hogy mi az a BTS és ezért vagytok kiakadva.
Ahogy már írtam, én sem szeretem őket, a dalaikat se. Főleg azért nem, mert sokan vagyunk, akik úgy gondoljuk, hogy a BTS-nél már jó ideje vannak jobb és tehetségesebb előadók k-pop témában, csak hát a BTS árnyékában kegyetlenül nehéz dolguk van.

Nagyon is esélyes, hogy 10 év múlva is lesz BTS, ugyanis 12 éve létező banda, akik 9 éve kezdtek el egyre jobban befutni. A k-pop industry egy brutális, monumentális, sok milliárd dolláros gépezet, melynek a trónján jelenleg a BTS ül! Ezt nem fogják egykönnyen elengedni! (A koreai csapatoknál amúgy előfordul, hogy lecserélődnek tagok és 10 év múlva azt látod, ez a BTS már nem az a BTS, de még mindig BTS és még mindig nyomtatja a pénzt.)

Ezek nem a hazai előadók szintjén vannak. Totálisan másik univerzum. Kb. mintha az oroszlánt vetjük össze egy ganajtúró bogárral.

A BTS szinte rekord mennyiségű díjat és kitüntetést kapott! A teljesség igénye nélkül:

- 33 Mnet Asian Music Awards - Ez nektek semmit nem mond, pedig a többi banda közül itt is taroltak egy rakás alkalommal. Szinte már unalmasak ezek a versenyek, bemutatók, mert mindent is a BTS visz el és nem ok nélkül...
- 29 Melon Music Awards - Dettó és a többit nem magyarázom.
- 24 Golden Disc Awards,
- 20 Seoul Music Awards,
- 6 Korean Music Awards,
- 19 Gaon Chart Music Awards,
- 9 Billboard Music Awards,
- 6 American Music Awards
- 6 MTV Video Music Awards díjat - Igen, az az MTV! Ez itt azért nagy durranás, mert koreai bagázsnak ez előttük soha nem sikerült!

A BTS továbbá az első olyan banda a történelemben, amely a Billboard Music Awards-on a "A legtöbb dalt értékesítő előadó", valamint 5 egymást követő alkalommal nyerták el a Top Social Artist díjat.
Lassan 33 millió eladott albummal a Gaon Music Chart-on a BTS a legjobban fogyó előadó a dél-koreai történelemben, és 5 többmilliós albummal és 5 platina streaming kislemezzel rendelkeznek.

A BTS az első koreai együttes, amely RIAA minősítést kapott, egy tripla platina kislemezzel, egy dupla platina kislemezzel, 3 platina albummal, 3 platina kislemezzel, 3 arany kislemezzel és egy arany albummal rendelkeznek az !!!Egyesült Államokban!!!.

Japánban a BTS az első külföldi csapat, akik Million minősítést kaptak, emellett 3 többszörös platina kislemezzel, 2 többszörös platina albummal, 2 platina albummal és 4 arany albummal rendelkeznek az országban.

A BTS az első koreai csoport, aki minősítést kapott az Egyesült Királyságban is: 2 ezüst kislemez, egy arany kislemez, 5 ezüst album minősítés, és 3 arany album minősítés.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#47042) VMatteo válasza Crus (#47041) üzenetére


VMatteo
őstag

nem érted, a LEGO rosszul csinálja, hogy őket nyomja! Az itteni nagyérdeműnek botoxolt Madonna kellene, aki jól nézett ki a La isla bonita klipben, akkor rohannának venni ilyen készleteket. ;]

Tisztelet a Gépésznek!

(#47043) balint82 válasza VMatteo (#47042) üzenetére


balint82
senior tag

Nem kifejezetten a pop szettel van bajom hanem, hogy elvett egy ideas szett "helyet" más, százszor igényesebb szettektől.

Google Pixel 4a

(#47044) Mozaart


Mozaart
aktív tag

Szvsz rosszul ulitek meg a lovat. Nem a BTS a baj oka hanem hogy maga a keszlet temaja semmit mondó. Egy klipp jelenete. Plusz semmit mondó elemekkel mint az epulet.
Nem Legohoz melto szinvonal. De ez csak maganvelemeny.

AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

(#47045) maross válasza balint82 (#47038) üzenetére


maross
veterán

Nem temetnem ezt a szettet, attol fuggetlenul, hogy mehetett volna nyugodtan a queer/bigbang/friends/seinfeld vonalra. A Queer Eye (nalam) egy nagysagrenddel nagyobb wtf.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#47046) VMatteo válasza balint82 (#47043) üzenetére


VMatteo
őstag

de ezen a szetten bőven több lesz a profit mint valamelyik igényes szetten. És ugy pénz beszél kutya meg vau :R

Tisztelet a Gépésznek!

(#47047) timar88 válasza VMatteo (#47046) üzenetére


timar88
tag

Valamit benézel szerintem. A mai fiatalok szerintem kevésbé legoznak, kizárt dolognak tartom, hogy ebből sikeres szett lesz, főleg egy viszonylag új piacon. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy a k-popot hallgató tinik megrohanják a boltokat egy semmitmondó szettért csak azért, mert a kedvenc együttesről van mintázva...

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#47048) VMatteo válasza timar88 (#47047) üzenetére


VMatteo
őstag

ebből is látszik, hogy semennyire se értesz hozzá. Én ha imádnám, megvenném. Mindezt szemtelenül fiatalon mondom :K

Tisztelet a Gépésznek!

(#47049) balint82 válasza maross (#47045) üzenetére


balint82
senior tag

Kapufa :DD a Bigbang és a Seinfeld Ideas szettek :DD

A Queer Eye nálam is egy hatalmas kérdőjel.

Google Pixel 4a

(#47050) timar88 válasza VMatteo (#47048) üzenetére


timar88
tag

Igen, a hozzáállásaidból ezt már leszűrtük szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.