Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55001) Tyler Durden válasza Throme (#54998) üzenetére

Amúgy ez szerintem általánosságban nagy hiba, hogy sok esetben spórolnak a figura mennyiséggel. Ahogy írod is a 3 in 1 kastély tartalmaz 3 figuràt, hát az elég sovány../csontváz számomra nem teljes értékű/, a kalózhajó is elbírt volna még kalózokat, ill a viking hajó is vikingeket.

RapaNui1: köszi szépen! :R

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#55002) magickonfig válasza Tyler Durden (#54988) üzenetére


magickonfig
tag

Akkor tőlem csaptad le a Gazdagrét környiék sráctól. :D :D
Nembaj legalább nem nepperhez került :K

[ Szerkesztve ]

(#55003) Throme válasza Tyler Durden (#55001) üzenetére


Throme
veterán

Így van, a kalózhajóhoz is kellett kalózokat verbuválni, mert eléggé káárcsú a hivatalos felhozatal.
Most a 31120 várra gyúrok rá.

(#55004) Tony21 válasza HUN_Sector (#54955) üzenetére


Tony21
tag

Na erről lecsúsztam ... kölyöknek jó lett volna pár plusz katona a creator várhoz, ne a rendőröknek kelljen ottlakni :)
Na majd legközelebb ...

(#55005) Tyler Durden válasza magickonfig (#55002) üzenetére

Ahh sorry. :B Figyelgettem a fejeket egy ideje, szeretném begyűjteni egy részüket, ezek kivételesen jó áron voltak..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#55006) Crus válasza xcvbxcvb (#55000) üzenetére


Crus
őstag

Ha lenne belőle dupla, szólni fogok. Tesco nekem messze van :-/

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#55007) Mandi99 válasza xcvbxcvb (#55000) üzenetére


Mandi99
csendes tag

Nálunk Auchanba kifogyott. Nekem Waldorf hiányzott, azt megrendeltem Kockavilágtól, többi tapizással lett meg.
Régebben Lego storeban vettem meg, hiányzókat kitapizták helyetem. :)

Van aki megvette Muppetshez LEGO® Friends - Andrea színiiskolája (41714) készletet?
Nagyon szemezzek vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#55008) apholyon válasza Mozaart (#54995) üzenetére


apholyon
aktív tag

Teljesen egyetértek veled + én is szeretek keresgélni, megnyugtat... :U Csak érdekességképpen linkeltem a cikket, párom figyelt fel rá...

#54996 xcvbxcvb Van pár dupla, de ha jól gondolom téged csak bontatlan érdekel...

Sesame Str-et nem láttatok jó áron? :B

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#55009) koncsik válasza xcvbxcvb (#54996) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

3 dobozból (18 db) meglett mind a 12 nagy mázlival, 5 bontott és 1 bontatlan maradt. :C (Sesame street is megvan, bontatlan - még)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#55010) Mozaart válasza apholyon (#55008) üzenetére


Mozaart
aktív tag

A legok zorgo monoton hangja.. szép gyerekkor.. na majd a lepegetokor ujra elem.. bar ott hasonlo lesz mint ucs szamozott zacskonal csak sokkal tobb elem per zacsko.. :D

AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

(#55011) balint82


balint82
senior tag

Tegye fel a kezét, aki látta a figurák nélküli fullos ucs Falcont 100e áron az egyik Lego csoportban. :Y

Bezzeg ilyenkor nem szólnak a nagyokosok, hogy kb féláron tette fel.

Úgy elvitték, mintha nem lenne holnap.

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#55012) Llew


Llew
senior tag

A PaB-nál külön kell fizetni a válogatásért meg a szállításért is? Ez mindig így volt? ~4200 alatt ~2200 az alkatrész vásárlás és még rájön 2000 szállítás

#55011 balint82
Az mondjuk extrán jó vétel, ott úgy sem a figurák a lényeg.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#55013) maross válasza Llew (#55012) üzenetére


maross
veterán

17k alatt fizetos a szallitas

balint: en nem lattam, kulonben ugy elvittem volna, mintha nem lenne holnap :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#55014) balint82 válasza Llew (#55012) üzenetére


balint82
senior tag

Vittem volna én is, de a gyorsabbak (igazából egy hiéna :DD ) levadászta.

Csak nem értem, mert a hirdető többi Legoja simán piaci áron van.

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#55015) czanga válasza balint82 (#55011) üzenetére


czanga
őstag

Láttam, csak pislogtam. :U :K
Pont eszembe jutott, hogy Tyler Durden keresett, viszont magam miatt meg örültem, hogy elvitték mire láttam a posztot, mert itt őrlődtem volna, hogy életemben először vegyek e second hand LEGO-t valakitől. Főleg úgy, hogy van egy bontatlan.. jött volna a:
"Kell ez nekem?
Kell!
Nemm!
De IGEN!
NEM!
Mondom igen!
Azt mondtam nem!"

:DD

(#55016) Tyler Durden válasza balint82 (#55011) üzenetére

Jobb, hogy nem láttam :DDD

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#55017) Throme válasza Llew (#55012) üzenetére


Throme
veterán

Van standard szállítás is 900 huf környékén.... csak ugye többet kell rá várni.

(#55018) Freddy76


Freddy76
addikt

Érdekes kérdés ez Balck Falcon Knight - Lion Knight erőviszony. A várhoz van ugyebár 10 oroszlános lovag (beleszámítva a főnökséget is, de legyünk jóhiszeműek, hogy Szent László királyunkhoz hasonlóan ők is részt vesznek a csetepatéban, nem csak hátulról okoskodnak), és három fekete lovag. Lányom rögtön felvetette, hogy ezzel elég nehéz lesz csatajelenetet rendezni, így az első ötlete az volt, hogy a fekete lovagokhoz csatlakozik késői leszármazottjuk Darth Vader. Erről letett, miután mondtam neki, hogy a Star Wars nem a jövőben, hanem réges-régen és baromi messze játszódik, emellett Darth Vader valószínűleg percek alatt kaszabolná le az összes oroszlános lovagot, és döntené össze a várat. Utána az lett az elgondolás, hogy a fekete lovagoknak segítsenek ninják a Temple of Airjitzu vagy a Destiny's Bounty készletekből. Végül az a döntés született, hogy építsük össze a kovácsműhelyt is, ahhoz is van kettő fekete lovag, és játsszuk azt, hogy az erdei emberek is a fekete lovagokkal vannak. Belőlük van három a várhoz, három a Forest Hideout-hoz, máris egyenlőbbek az erőviszonyok, nekem pedig nem kell további fekete lovagokat vásárolnom.

Problem solved.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#55019) apholyon


apholyon
aktív tag

Állítólag akciósak a Lego-k a hétvégén a játékszigeten. Sajnos most nincs időm ránézni, de hátha valaki talál valamit.

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#55020) xcvbxcvb válasza Llew (#55012) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Nem így volt .Most én is csodálkozva láttam hogy változtattak rajta. Valami 4-5 ezer forint felett volt ingyenes a posta és simán küldték tn nélkül, és nem járt ajándék.

Úgy kb. a 2010-es évek elejéig járt ajándék, aztán azt megszüntették.
Most megint jár, ami pozitívum, viszont 17 ezerre emelkedett az ingyen posta. 4147 Ft alatt van szolgáltatási díj, illetve két helyről küldik az alkatrészeket Dániából és Lengyelországból bestseller logo alatt.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#55021) xcvbxcvb válasza Crus (#55006) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Köszi, ha nem sikerül tapiznom valahol.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#55022) xcvbxcvb válasza Mandi99 (#55007) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Auchan nincs a közelben , Tescoba megnézem majd.
Akkor vajon Kockánál is kiválogathatják a jobb figurákat ? Gondoltam rendelek onnan 23.sorozatot, de ha a kelendőbbeket kiválogatják, a resztlit meg eladják zsákbamacskának akkor felejtős.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#55023) xcvbxcvb válasza koncsik (#55009) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Hát akkor szerencséd volt . Én két hatos dobozt rendeltem emagról, ugyan azok a a figurák voltak benne :O .

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#55024) PowerBuldog válasza balint82 (#55011) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Csodálkozol? Mire láttam már 100an írtak alá, hogy írnak. :N
Ennyiért még én is vittem volna, pedig nincs hova rakni egy ekkora szörnyet.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#55025) balint82 válasza PowerBuldog (#55024) üzenetére


balint82
senior tag

Ez így még az eredeti árát nézve is megérte volna, nem hogy a mostani árakhoz képest (pl tumbler 103e).

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#55027) balint82 válasza tocsek18 (#55026) üzenetére


balint82
senior tag

Háát nem lett szép.
Btw az ár alatta valami Mario szetthez tartozik.

Google Pixel 4a

(#55028) PowerBuldog válasza balint82 (#55027) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Kocsit kiékelni pont jó :))

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#55029) balint82 válasza PowerBuldog (#55028) üzenetére


balint82
senior tag

Oh tényleg, a Siant & Chiront :C

Google Pixel 4a

(#55030) LÁZ válasza xcvbxcvb (#55023) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

nekem a 2 hatos dobozból asszem 4 volt a dupla, de az öreg, aki neked kell, pont nem volt közte persze, illetve a breki hiányzik nálam.

ps. igaz, hogy van 3 doboz még bontatlan, de emiatt az 1 figura miatt nem bontanám fel, majd vhogy elcserélem röfire :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#55031) jackal79 válasza #75376384 (#54935) üzenetére


jackal79
aktív tag

Szia, ezeket a minifigurákat honnan lehet beszerezni? Gondolom be van zacskózva és meglepetés ami benne van...?

(#55032) LÁZ válasza jackal79 (#55031) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

23. szériás gyűjthető figurák, most a kocka.hu-n a legolcsóbbak sztem, random, de biztos van olyan online shop, ahol bontott teljes sorozatot árulnak...

@mindenki: lakik itt nyíregyházi ps5 tulaj?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#55033) Tyler Durden válasza jackal79 (#55031) üzenetére

23-as széria a legújabb belőle, ahogy írod zacsizott zsákbamacska. Persze lehet tapogatni, meg elvileg ha komplett dobozt veszel /36 zacsi/ az 3 fullos sort tartalmaz.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#55034) Llew


Llew
senior tag

Ez a széria lesz az utolsó zacsis? Nemreg volt róla hír hogy elfogadták a doboz tervet rájuk.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#55035) tPedro_ válasza LÁZ (#55032) üzenetére


tPedro_
őstag

Én csak a kockaáruházban találtam teljes sort, de ott 22e ft, azt kicsit sokallom.
Annak idején a 22-es teljes sort (szintén 12 figura) a kockavárosnál 15e-ért vettem.

(#55036) apholyon válasza xcvbxcvb (#55023) üzenetére


apholyon
aktív tag

Ha nem zavar, hogy bontott (kis vágás a zacsin, de kivéve nem volt egy darab sem), írj rám, hogy mik hiányoznak... hátha... ;)

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#55037) Tyler Durden válasza tPedro_ (#55035) üzenetére

1300 a zsákbamacska, így meg fizetsz kicsivel több, mint 1800-at. Szerintem nem rossz deal, főleg, hogy az idő múlásával csak többet fog érni. Én már azon is filizek, hogy veszek párat a lovaghölgyből, szerintem ha kimegy a sorozat kapós lesz..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#55038) zskovacs72


zskovacs72
csendes tag

Sziasztok!
Remélem maradhat.
Loony Tunes sorozatból van felesleges Sylvester-em, Prérifarkasom és Tapsi Hapsim.
Keresném cserébe Cucu malacot, Gyalogkakukkot és Csőrikét.
Válaszokat privátban legyetek kedvesek.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#55039) LÁZ válasza zskovacs72 (#55038) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

csőrikém van, tapihapsi jöhet

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#55040) LÁZ válasza Tyler Durden (#55037) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

kb mindegyik kapós lesz, mert tegnap a store-ban rákérdezek a csaje, és azt mondták, hogy dobozszámra vitték onnan, nem is nagyon volt kirakva, és nincs is nekik már teljes doboz.

ez is évfordulós ugye, meg mindegyik 'beöltözős'

ps. mindenki: azt tudjuk, hogy mennyi mr gold lett megtalálva vajon?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#55041) Llew válasza Tyler Durden (#55037) üzenetére


Llew
senior tag

Ahhoz hogy legyen értelme foglalkozni velük sokat kéne elrakni, abból ami biztos felfut. Női lovagból sereget építeni nem tudom mennyire fognak majd. Bár a pajzsa önmagában értékes.

Régi szériásból nekem is vannak plusz darabok, amik sok ezresért mennek, de igazából nem ér annyit, hogy neki álljak felpakolgatni postazgatni őket 10-20ezerért.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#55042) #75376384 válasza Freddy76 (#55018) üzenetére


#75376384
törölt tag

Há’ már azért, de a védőknek ott egy kani nagy vár. Hogy akarja egy kb ugyanakkora létszámú sereg bevenni a várat? Remelem ezzel is kalkulál a gyerkőc és nem fog békén hagyni, hogy mégis kell még pár falcon. :))

#55041 Llev: a pajzsan kívül a páncélján és bizony a torzón is van logó. Ez az egyik legrégebbi frakció. Hogy sokat fog e érni (a többiekhez képest) az nem kérdés, de hogy mennyire lesz kapós? Ha valami drága akkor abból nem hiszem, hogy később tonnaszám fognak venni. Plusz itt egy figurabol kijön ugye két katona is.

[ Szerkesztve ]

(#55043) joe-ker válasza Tyler Durden (#55033) üzenetére


joe-ker
senior tag

(#55044) Throme válasza Tyler Durden (#55037) üzenetére


Throme
veterán

"Szerintem nem rossz deal, főleg, hogy az idő múlásával csak többet fog érni"

Te már vettél kifutott figurát, emelt áron?

(#55045) Mozaart válasza Throme (#55044) üzenetére


Mozaart
aktív tag

Ha nem vennének, nem lenne piaca. Nyílván inkább külföld. Itthon is vannak de kevesebben akik képesek többszörös árt elverni.
Én nem tudom, ha nem lenne annyi a keresetem, és bőven félretett havi összeg mellett nem e vernék-e el én is "jó dolgomban" sw fanként.. :DD

[ Szerkesztve ]

AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

(#55046) Pötyi válasza LÁZ (#55040) üzenetére


Pötyi
őstag

Volt egy aloldal a lego.com alatt, ahol bejelölhette, aki talált egyet egy világtérképen, hogy hol vette. Egyről tudok itthon, egy bizonyos Kiss Károly vette a Duna Plázában, úgy, hogy a kirakatból is bekérte a zacsikat tapogatás céljából.

QNX is cool!

(#55047) #75376384 válasza Throme (#55044) üzenetére


#75376384
törölt tag

Én pl igen. Az ok egyszerű. Nem voltam még legos, amikor az futott vagy nem érdekelt akkor a téma annyira. Ez nem ördögtől való dolog egyáltalán.

(#55048) Throme


Throme
veterán

Hát válság van, vagy uborka szezon, vagy túl nagy hőmérséklet ingadozás....
Balázs elkezdett BrickHeadz-ekben utazni... itt van vége a világnak :D ;] .... habár ebben a szettben van azért kerék...

[link]

(#55049) jackal79 válasza LÁZ (#55032) üzenetére


jackal79
aktív tag

Köszi! Be is szerzek pár db-ot :)

(#55050) kbalage2 válasza Throme (#55048) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Ajánlották review-ra, én meg úgy meglepődtem hogy elfogadtam :D Sose raktam még össze ilyet úgyhogy gondoltam megnézem mit tud, hát nagyon nem estem hasra tőle, nem az én világom. Bármelyik másik Avatar szett jobban lelkesített volna :D

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.