Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54001) apholyon válasza Lajti (#53984) üzenetére


apholyon
aktív tag

Rendes tőled, de tényleg meg kell húzni a határokat (sajnos). Azonban év vége előtt valószínűleg beszerzem. Ha nem lesz olcsóbb, akkor így jártam... pedig nagyon gondolkodtam rajta most is (doboz pont nem érdekel), már csak 4 Muppet hiányzik, amiből - ha minden igaz - 2 úton van... és ez mellé volt tervben... :U

Ami nagyobb baj, hogy még 5 SW készlet is wishlist-es, amiből vagy 3 kifut idén... :N

[ Szerkesztve ]

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#54002) ADAM1337 válasza Angelina87 (#53998) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A kerékív előtti elem egy szintel lejebb van, csak azért tudom mert nekem is meg van ez a szett.

[ Szerkesztve ]

(#54003) proci985 válasza kbalage2 (#53997) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

90es Techniccel nottem fel, az RSR gyakorlatilag az modernizalva :R

az Airbus rajta a listamon, de egyelore lassan mar tenyleg befejezzuk a Haunted houset, aztan szerintem neki kell allni az Elf clubhousenak ha iden karacsony elott vegezni akarunk vele :DDD.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#54004) Angelina87 válasza ADAM1337 (#54002) üzenetére


Angelina87
tag

Na mostmár látom és ez nekem fel se tűnt :D
Köszönöm, akkor majd megpróbálom korrigálni, de a másik meg, hogy ebből versenyautót kellene átpakolni Láma Úrnak :D
Ez jutott eszembe, hogy az úgy azért nagyon vagány lenne !!! :)

" A világon vendég vagyok."

(#54005) Throme válasza Throme (#53994) üzenetére


Throme
veterán

"32096" természetesen :42096

(#54006) Throme válasza proci985 (#53989) üzenetére


Throme
veterán

Ennek a Supra-nak az orrát így tudták megoldani, ráadásul az az új orrész, ami az újabb készletekben benne van, még nem volt elérhető.

Nekem így is tetszik, inkább a matricázás volt kellemetlen dolog...

Az egész autó formája nagyon bejön. Hátul is tudtak szűkiteni, nem úgy mint a régi corvette esetében, aminek kockalada háta lett ;]

szvsz

(#54007) kbalage2 válasza proci985 (#54003) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Valószínűleg hogy ha ezzel találkozol először x év kihagyás után akkor megvan a wow faktor, de ha perspektívába rakod és megnézed az utóbbi 5-6-7 év Technic szettjeit, főleg funkcionalitás szepontjából akkor nagyon nem kiemelkedő, sőt. A 42077 Rally autót én spec nagyon szeretem és a Porsche erősen arra épül, de ha jól megnézzük akkor igazából a 42039 24 órás versenyautó is egész hasonló felépítéssel rendelkezett és abban is sokkal több volt mint a Porsche-ban.

Az a baj a jelenlegi Technic tendenciával, hogy egy-két üdítő kivételtől eltekintve amiket említettem az előző hsz-ben, évről-évre szinte ugyanazok a megoldások jönnek elő, viszont egyre inkább lecsupaszítva, egyre kevesebb valóban technikai funkicókkal. Ez az 1:10 méretű autós vonal egy tipikus példája ennek, nézd meg hogy miket tudott a 42039 vagy a 42077, és ezekhez képest mennyire egyszerű belül a Porsche vagy a Ferrari 488.

Komolyan még a 42127 Batmobile is ügyesebb belül, bár ott ugye nincs felfüggesztés viszont cserébe vannak friss működő egyéb funkciók.

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#54008) proci985 válasza Throme (#54006) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

persze, meg alapvetoen Legonal en se szeretem a tulspecializalt alkatreszeket. hatulrol egyebkent jol nez ki.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#54009) Throme


Throme
veterán

Tudom páran nem bírják a fazont, de pár 2023-as technic szettet felsorol:

[link]

Batman motorbicó nem rossz, de remélem nem ez lesz a 3 évente megjelenő Technic motor.
Ettől függetlenül kíváncsi leszek a Lego megvalósítására :K
Nem beszélve a Peugeotról.
Kb Porsche RSR szintre számítok (nem is hiányzik az 1:8 méret, elemszám, sem ár...), csak az ára....

[ Szerkesztve ]

(#54010) proci985 válasza kbalage2 (#54007) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

az RSRt en a Bugatti utan raktam ossze. a Bugattinal hatalmas volt a wow faktor kvazi 20+ ev kihagyas utan (a Mindstorms Ev3 31313 nekem egy jol alcazott valosideju elosztott rendszer), az RSR annak az 1:8nak a leskalazasa volt.

42077 es 42039 nekem kimaradt, a 488at meg emiatt nem vennem meg, mert mar egyszer osszeraktam RSRkent :).

egy idoben modelleztem is eleg sokat, szoval valos dolgokrol mintazott modelleknel elvarom, ha stimmelnek az aranyai. az RSR ebbol a szempontbol, modellkent is jo.

a helit egyebkent pont emiatt nezegetem, mert mas.

a velemenyem szubjektiv, en kb sajat fejbol mindent is epitettem osszeontott setekbol a 90es evekben. az RSR gyakorlatilag annyit tud mint az akkori megvalosithato csucs, de rendes kulalakkal.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#54011) Throme


Throme
veterán

.. és egy Forest Guardian Castle:

[link]

nem lett rossz szvsz
Külön tetszik, hogy a bemutatóra tereptárgyakkal vették körbe (erdő)

(#54012) Throme válasza proci985 (#54010) üzenetére


Throme
veterán

A 42077 szett megvan és szerintem nagyon klassz lett. Persze hozza a kategória jellegzetességét, pl hogy eléggé üres belülről, de benne vannak a szokásos alapfunkciók. A hátulja érdekesen nyílik, míg oldalsó paneleket is megnyit.
Az ára is rendben volt anno, ezt követően beindult a licenszelés és az áremelés ....
Mostanában nem is nagyon van ilyen noname verda.
Valóságos autókat, meg filmes verdákat hoznak ki... jól megemelve az árakat

(#54013) proci985 válasza Throme (#54012) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ha nagyon tele van, akkor meg nem birja el a felfuggesztes, ld Chiron. 90es evek felol nezve legalabb van normalis bodywork :).

---

a Forest Guardian egyebkent remek otlet, imadom, ahogy a treehouse vaza kore epit dioramat

---

a Liebherr 13000 42146 egyebkent erdekes lesz, de engem annyira nem erdekel a funkcionalitas es a motorizacio.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#54015) Throme válasza proci985 (#54013) üzenetére


Throme
veterán

A felfüggesztést is meg lehet csinálni jobban, lásd Sián. A Bugatti el lett baxva. Talán rugózott tag cserével - ha van erősebb - megoldható a probléma, na de egy 100 - 130 k huf legóban ne legyen már hiba... szvsz

A 42077 valószínűleg simán elbír egy motorizálást is.

(#54016) proci985 válasza Throme (#54015) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

en azt neztem, hogy negy rugo kellett volna ala feltengelyenkent.

42077 ahogy neztem eleg nagy becsben van, nem veletlenul :)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#54018) Crus


Crus
őstag

Gyerkőcnek összeraktam a Countacht. Ami nagyon jó benne, az 1-2 építési megoldás. Ami nagyon rossz benne, az ezek a gagyi matricák, amikből már megint bőven több volt a kelleténél, ráadásul átlátszók, így még nehezebb őket normálisan feltenni.

Gyerkőc rögtön jelezte, amit én is láttam, hogy túlságosan le van ültetve... persze az eredeti is, de másik szettből tettem át pár elemet, hogy magasabban legyen, mert amúgy egy sima szőnyegen is gond elgurítani. Így sokkal jobb.

A spoilerre is tettem volna fel egy fokkal több ponton kapaszkodó tartót, mert rémesen könnyen lejár.

Az ajtók nagy bánatunkra nem nyithatók :(

De ez mind nem számít. A végeredmény egy nagyon impozáns és gyönyörű autó Lego replikája, amit így 6.500 Ft-ért bűn lett volna kihagyni.

[ Szerkesztve ]

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#54019) kbalage2 válasza Throme (#54015) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Valószínűleg [link] ... :U :C

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#54020) ADAM1337 válasza Angelina87 (#54004) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Korábbi hsz-eimnél én a camaro-t raktam össze, azt ajánlom még. [link]
Az egy jó moc-ja.

[ Szerkesztve ]

(#54021) Throme válasza kbalage2 (#54019) üzenetére


Throme
veterán

No igen, de ez se legó, hanem az a buwizz ;)

... most jut eszembe, ennél a modellnél az ülések voltak nagyon alacsonyra beépítve gyárilag. Nálad már azok is magasabban vannak. ha jól látom.

ebben néztem:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#54022) kbalage2 válasza Throme (#54021) üzenetére


kbalage2
aktív tag

A két motor az eredeti buggy motor, az áramforrás/vezérlés az BuWizz. Ha nagyon akartam volna akkor belefér az eredeti vezérlés ami a buggy motorokhoz járt (a kamu motor helyére), de az sokkal nehezebb mint a BuWizz. Én mondjuk nem ragaszkodok a gyári megoldásokhoz ha van jobb, a BuWizz kb az a cucc ami egy Control+ Pro kellett volna hogy legyen ha a LEGO valaha is komolyan venné a hardcore Technic fanokat, de nekik ez nem piac szóval maradnak a kompatibilis dolgok.

A másik modnál amit linkeltél ott jóval magasabban vannak az ülések mert csak oda fért el az elemtartó :)

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#54023) apholyon


apholyon
aktív tag

Nincs meg valakinek véletlenül Janice és Animal a Muppetek közül (amit cserélne, vagy eladna)?

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#54024) Mozaart


Mozaart
aktív tag

RapaNui1 tarsunk tobb mint 2 napja nem eri el a legoklub se a HarderApro domainjat.
Valaki esetleg ha tud neki erdemben segiteni.

Vagy itt megirni mit tehet. En tovabbitom neki szivesen.

AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

(#54025) apholyon válasza Mozaart (#54024) üzenetére


apholyon
aktív tag

403-as hiba?

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#54026) proci985 válasza Mozaart (#54024) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

router restart, esetleg flusholnam a dns tablat

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#54027) Mozaart válasza proci985 (#54026) üzenetére


Mozaart
aktív tag

Koszi Sracok. Tovabitottam! :) Remeljuk csak ido kerdese es vissza tud jonni.

AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

(#54028) balint82 válasza Mozaart (#54024) üzenetére


balint82
senior tag

Incognito lapon lépjen be. Úgy menni fog.

Utána meg próbáljoj simán is belépni, nekem ugyanez volt tegnap.

Google Pixel 4a

(#54029) LÁZ válasza Mozaart (#54024) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

legalább nyugodtan tud legózni :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#54030) Tyler Durden válasza Throme (#54011) üzenetére

Én most kastély vonalon ezen kattogok: [link] 3 szettet meg kellene venni hozzá 31120-ból, de amilyen buildek vannak belőle a hajamat lerakom.. ~100k környékén meg lehet lőni ezt a szettet, utána meg a lehetőségek tárháza végtelen.

Más: közben épül a batwing. Miért nem szóltatok, hogy ez ekkora? (: Azt hiszem nagy szerencse, hogy falra is lehet rögzíteni, több, mint valószínű, hogy így lesz elhelyezve..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#54031) flashpointer válasza Tyler Durden (#54030) üzenetére


flashpointer
őstag

miert lenne ez jobb mint az annyversary kastely, pont olyan helyzet mint a 3 creator kalozhajo es lesz belile egy nagy ideasos kalozhajo, de pont annyiba is kerul es az eredetik sokkal jobbak.

(#54032) Tyler Durden válasza flashpointer (#54031) üzenetére

Nekem az anniversary is tetszik, csak az ár itt nem ugyanannyi, hanem ~140k. Bitang jó szett, nem is kérdés, de ami MOC ebből van az szerintem simán ár/teljesítményben legalább olyan szinten van.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#54033) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

Köszi a válaszokat, a gyorsítótárakat kellett ürítenem.

(#54034) pn4hvq válasza RapaNui1 (#54033) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Nyugodtan bevallhatod, hogy az asszony tiltott el a Legos fórumoktól ;] .

(#54035) Memmaao


Memmaao
addikt

Mai szülemény, saját ötlet. Pár napja ledaráltuk az összes részt a fiúkkal, így puskázninse kellett képről, a fejemben volt Fogatlan formája.

My name is Bond, James... Dean.

(#54036) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

Tele van csalókkal a jófogás. Börtönnel büntetném, aki összetöri egy gyerek álmát, apropó a minap megkerestek hogy megvennék az egyik legom foxposton keresztül. Mindent intéznek csak kattintsak a linkre. Utána néztem vigyázzatok csalók, bár furcsa volt a 380-as előhívó szám, Ukrajna. A foxpost is kiadott egy figyelmeztetést, nehogy bedőljetek az ilyeneknek.

[ Szerkesztve ]

(#54037) maross válasza RapaNui1 (#54036) üzenetére


maross
veterán

Foxpostos linkre kattintos mind atveres. Kb 2 napja erot vettem magamon, es feltettem az osszes router/wifi adapteremet ami osszegyult az evek soran, ahogy jelent meg a hirdetes, ugy irtak ram hogy elerheto-e még, és hogy "foxpost futáral" megoldhato e, mindent fizet, csak kattintsak a linkre.A linkre egyebkent lehet kattintani, csak egy klasszik ird be a kartyaadataidat van mogotte. Ja es már magyar szamrol irtak, harom hirdetesre 3 kulonbozo szamrol.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#54038) RapaNui1 válasza pn4hvq (#54034) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Egyébként majdnem igazad van. :)

(#54039) balint82


balint82
senior tag

Auchan újracsomis akció :DD

9500 volt, belül bontatlan és hiánytalan

Google Pixel 4a

(#54040) Lajti válasza Memmaao (#54035) üzenetére


Lajti
tag

Nagyon baba:C

Többiek: miért is kéne egy linkre kattintani? Mi van egy linken, amit üzenetben nem lehet átadni? Nekem ilyenkor rögtön megszólal a vészcsengő (kicsit jobban "paranoiás" vagyok az átlagnál e téren). Átírányítanak valami oldalra, ahonnan letöltődik egy vírus, kamu otp-s/paypal/stb. oldal ahol megadhatod a (bankkártya)adataidat, hívj fel egy telefonszámot külföldre/emeltdíjas, stb. Ha Foxpost kell, üziben megadják a címet, nevet, ami kell, előreutalnak vagy utánvét, nagyon gyanús esetben utánvétnél küldjék el előre a postai díjat.

(#54041) HUN_Sector válasza balint82 (#54039) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Csak a pántolószalag tartja egybe :)

(#54042) Freddy76


Freddy76
addikt

Tudom, hogy nem sokakat érint a probléma, de leírom: a Titanicot elég könnyű eldobozolni. Nekem most kell a hely, jön a vár, mellé a Forest Hideout, és össze kell építeni hozzá a kovácsműhelyet is. Némiképp tájidegen elemként mellé érkezik egy Galaxy Explorer is... Mivel a Titanic esetében eleve volt egy olyan koncepció, hogy a nyaralóban lesz (mert a Balaton partján abszolút helyénvalóbb egy óceánjáró...), így az eldobozolás mellett döntöttem.

A Titanic nagy dobozában három kisebb (persze még így is elég nagy) doboz van, ebből áll össze a hajó három része: 1. orr rész, egy kémény, 2. közepe, két kémény, 3. tat, egy kémény. Az építési leírásnál írtam, hogy ezek ugyancsak 2-2 részből állnak, tehát felépíted az orr első felét, majd felépíted a hidat, a felépítmény elejét, az első kéményt, ezt a kettőt összekapcsolod, és kész az 1. elem. Ami szerencse, hogy a hajó valamivel keskenyebb, mint az egyes dobozok. Az első résznél így csak levettem az árbocot, a kéményt, ezeket külön betettem zacskóba, nagy zacskóba beletettem az egész hajótestet, és állítva gond nélkül elfért a dobozba, mellé az adott elemre vonatkozó útmutató. Ugyanez ment a 2. doboznál is. A 3. rész volt érdekesebb, mert ez a rész hosszabb, mint amilyen magas a doboz, de itt is levettem a kiálló elemeket (kémény, árboc), szétszedtem a 3. részt a két elemére (felépítmény hátsó része a kéménnyel, tatfedélzet), és ez is ment a dobozba. Portörléssel, elpakolással együtt kevesebb, mint egy óra, és szerintem ugyanennyi lesz újra összeépíteni.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#54043) Mauzes válasza maross (#54037) üzenetére


Mauzes
őstag

Engem whatsapp-on szoktak keresni, hogy foxpost szállítás működik-e, és most figyeljetek: a foxpost futár jön a termékért és ő fogja csomagolni. :) Még egy fake screenshotot is küldenek a foxpost "weboldalról", ami ezt leírja - igaz hibás meg gagyi a szöveg.

(#54044) RapaNui1 válasza Lajti (#54040) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Ez igaz de nagyon sok ember mégis bedől neki. A múltkor a NAV nevében küldtek leveleket, NAV fejléccel hogy tartozásod van fizesd ki majd egy linkre kellett kattintanod és talán onnan egy harmadikra is és nagyon sokan bedőltek neki. Először én is azt hittem hogy külföldre megy majd a csomag, foxposttal nem küldtem még külföldre nem is tudom lehet-e. Egy nő volt a profilképen már az is megnyerő, sőt először szó sem volt foxpostról csak vásárlásról. Utána lett gyanús amikor a linket küldte, szóval hiába a tapasztalat eléggé megnyerő volt, és akkor képzeld el mennyi olyan ember van csak a mi országunkban akik bedőlnek ennek. Tudom mert rendőrként dolgoztam, többek közt ilyeneket is vizsgáltam. A jó csaló ismérve a megnyerő modora és a jól megtervezett csalás, megtévesztés.

(#54045) RapaNui1 válasza Mauzes (#54043) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Engem is így kerestek meg, hogy látták a jófogáson a hirdetésem. Mivel a hirdetésben publikus a tel számom, így könnyen rám tudtak írni. Általában a nyelvtani szöveg hibás, hisz sokszor google fordítóval van írva, de vannak magyar csalók is szépszerivel. A legdurvább az volt amikor egy segélyszervezet nevében azzal kerestek meg több személyt, hogy karácsonykor segélycsomagot osztanak szét, ezért keresse meg az ismerőseit akik rászorulhatnak írja fel adataikat név,szül idő,hely, szig szám stb és a listát adja le majd küldik a csomagot. A nő jóhiszeműen eleget tett ennek, a károsultak megbíztak benne átadták adataikat, majd a nevükre a tcomnál nagy értékű Iphonokat és tévéket vettek, mivel a Tcom rendszere nem működött megfelelő biztonsággal, a rendeléshez elég volt egy névre címre szig számra semmi más nem kellett hozzá. Országos szinten több száz károsult volt. A kézbesítési cím mindig más volt, így nem a károsultak vették át a termékeket hanem a csalók, rajtuk csak a semmi árát követelte a Tcom és nem tehettek semmit. Aztán az úgy az NNI hez került, hogy mi lett a vége nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#54046) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

31120 x 3 = 10305
[link]

(#54047) maross válasza Lajti (#54040) üzenetére


maross
veterán

Azert, mert kifizette a csomagot, es te atveheted a penzt azon a linken, beirva az adataid (nyilvan full kamu oldal, es csak lenyuljak az adataid, de a storynak ez a hattere).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#54048) Lajti válasza maross (#54047) üzenetére


Lajti
tag

De hol fizette ki? Ha foxpost/vatera, stb. akkor tőlük kapom majd a linket, nem egy felhasználótól.

Mindettől függetlenül értem a leírtakat, és kezdem érezni, hogy ennek be lehet dőlni, ha nem figyel az ember. Kicsit hamut kell szórnom a fejemre, mert sajnos egyszer én is áldozata voltam ilyennek, más témában, ahol engem tudtak megfogni, szóval megértem.
Azt tanultam szép lassan ezekből, hogy kamu dolgoknál, mindegy, hogy az egy hirdetés adás/vétel, átutalás, egy beszélgetés vagy újságcikk, a legkönnyebben az ember az érzelmein keresztül manipulálható. Minél inkább érzelembe hozás, gyors döntésbe erőltetés van ("köll vagy nem köll de gyorsba ám!"), annál inkább gyanakodni kell. Ha azt érzed, hogy erőltetik, "minden szép és jó, utalj csak, én is így szoktam csinálni, á én nem vagyok olyan", jobb elengedni, mert sajnos valószínűbb, hogy kamu és csak a pénzünkre pályáznak.

Kis kiegészítés, hátha nem ismeritek: bankkártya adatokat csak akkor szabad megadni, ha mi írtuk be a weboldal címét vagy egyértelműen ellenőriztük a kiinduló url-t (a címsorban látszódót tudják manipulálni/megtévesztőre írni). Firefox-nál (valszeg többi böngészőnél is) ha rátoljuk az egeret a linkre, kiírja, ha az eleje vagy vége nem egyértelmű, az egész kriksz-kraksz, tuti kamu, biztos kaptatok már ti is "A számlát nem fizették meg" e-maileket 2-3e forintos összeggel. A linkje egyértelműen kamu, egyszer kíváncsiságból rákattintottam privát ablakban, átirányította máshova, ahol már egy elég megtévesztő eon-osnak kinéző url lett a címsorban, a weboldalukat meg egy az egyben lemásolták.

Bocs, ha erőltetettnek érzitek, én is érzelemből írtam, mert utálom a csalókat, szóval ne higgyetek nekem :D

Hun_Sector: plus 1893 additional parts :))

[ Szerkesztve ]

(#54049) Throme válasza Freddy76 (#54042) üzenetére


Throme
veterán

Nem lenne rossz a Lego-tól egy olyan koncepció, hogy aki el akarja "dobozolni" az adott szettet és megőrizte az eredeti csomagolását, annak a lehető legkevesebb megbontással el lehessen pakolni.
Valószínűleg nehéz lenne mindenhol megvalósítani..

:DD


(#54050) HUN_Sector válasza Lajti (#54048) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

"plus 1893 additional parts"
Akkor helyesbítek :)
31120 x 3 = 10305 x 0,64

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.