Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) NGA válasza wrrs (#24995) üzenetére


NGA
addikt

"A hidrogén peroxidos marhaságot nem próbálnám ki..."

Pedig működik

(#25002) Djuree válasza NGA (#25001) üzenetére


Djuree
félisten

bizonyhogy működik, nagyon hasznos dolog. :K

ezzel a karceltüntetéssel viszont nem szenvednék, max ha valami drága alkatrész, inkább megrendelem bl-ről, bár ha csak 1-2 db akkor lehet érdemes.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25003) xedos válasza wrrs (#24995) üzenetére


xedos
addikt

Az a baj, hogy a cellux maradéka elég kevés szerrel jön le. Most matrica tisztítóval szedem.

(#25004) Throme válasza LÁZ (#24985) üzenetére


Throme
veterán

Jött Lego VIP tájékoztató levél. A karácsonyi ajándék doboz immár 27k huf feletti vásárlás esetén lesz ajándék...
Megy ez még feljebb is.
Aki nem rég vett valamit kb 22k felett megkapta, most már 27k...

A körhinta ajándékról lassan leomndok, mert novemberben 25k felett vásárlás kellett hozzá, mikor a doboz volt kb 22k huf... Majd most mennyi lesz (ha lesz egyáltalán...), mondjuk 35k feletti ajándék?

[ Szerkesztve ]

(#25005) LÁZ válasza Throme (#25004) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

az itthoni store-ban volt a 22k limit a dobozhoz (nem egyenlő a hivatalossal), tény, hogy sok a 27k, de ha esetleg az akciósok közül talál vmit az ember ami érdekes lehet, meg van némi pontja is, akkor akár jó is lehet,

A dobozt most kezdték hivatalosan, eddig nem volt promó, max az itthoni store-ban 1-2 hete..

A limitár több már nemigen lesz, mert azért menet közben nem szokott árat emelni a lego, pláne ajándék limiteknél, körhinta 25k is store-os volt, hivatalosan az majd csak decemberben jön, de valszeg ilyen 30k után lesz, ami szintén vicces, de ahogy már írtam régebben, biztosan lesz külön is árusítva itthon a store-okban, ők minden ilyesmit kiraknak.

+ a fészbuk csoportok is tele lesznek vele (sztem már most is akad pár) :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#25006) Djuree


Djuree
félisten

ehh, jött egy rendelésem a legótol, a diagon alley kimaradt. :O
így se jártam még.
hova lehet írni magyarul?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#25007) csigay2k válasza Djuree (#25006) üzenetére


csigay2k
csendes tag

Nekem tegnap jött meg, benne volt, de agyonnyomva a doboz. Felhívtam az ingyenes magyar ügyfélszolgálatot (nekik írhatsz magyarul is), és azt mondták, hogy nem tudnak cserét küldeni, mert teljesen elfogyott :(
Úgyhogy örülhetek, hogy kaptam, még ha nyomott is.

(#25008) LÁZ válasza Djuree (#25006) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

ügyfélszolgálat, meg simán visszaküldheted nekik a rendelést 90napon belül ingyé, ha csak az ajándék miatt rendeltél.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#25009) Freddy76


Freddy76
addikt

Én most vásároltam be a Store-ban (mielőtt bárki kérdezni, nem vagyok hülye, van okom rá, hogy ott vásárolok, a magasabb ár mellett is), megvettem a mesekönyvet, a téli tűzoltóállomást, a gyereknek Friends adventi naptárat és barátságházat. Volt mindhárom ajándék, szóval három számlára kértem, így az egyikkel jött a Diagon Alley, a másikkal a körhinta, a harmadikkal a doboz.

A karácsonyi legók idén átveszik az uralmat a feleségem textil és fa angyalkái felett.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#25010) Fr0z3n válasza Freddy76 (#25009) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Nagyon helyesen :) Majd ha kész, lehetne képet kérni ide a topikba?

(#25011) edgR válasza Freddy76 (#25009) üzenetére


edgR
őstag

Mi az az ok, ha megkérdezhetem?
Mert nekem még nem sikerült rájönnöm, miért kellene onnan vásárolnom? Főleg, miután itt csak a panaszáradatot lehet olvasni, hogy - feltehetően a futárszolgálat - hogy elbánik folyton a készletekkel. Ezt sem értem, hogy a LEGO-nak miért éri meg olyas valakivel szállíttatnia, aki láthatóan ennyire alkalmatlan a feladat elvégzésére? Mert az itteni kommentekből kiindulva többet cserélhetnek ki, mint amennyi épen célba ér.

(#25012) LÁZ válasza edgR (#25011) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

ő az itthoni viszonteladós store-ra gondolt, nem a hivatalosra..sztem.

ps. nekem a sok év alatt a legok 98%-a megjött rendben amit a SAH-ból rendeltem, az a 2% is inkább a vhol történő megcsúszás volt időben, mint a sérült doboz..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#25013) Fr0z3n válasza edgR (#25011) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Leírás alapján ez inkább a pesti store, nem a sah. Ott lehet csak ajándékot választani.

(#25014) bobafett válasza csigay2k (#25007) üzenetére


bobafett
tag

Nekem is tegnap jött meg, és hasonlóan jártam, nyomott, kicsit szakadt doboz (Diagon Alley). Írtam én is nekik, de ugyanezt a választ kaptam. Nekem egy kis készlet ki is maradt pluszban a csomagból. De jóváírtak 100 VIP pontot, az azért kedves volt. :)

(#25015) bobafett válasza Freddy76 (#25009) üzenetére


bobafett
tag

Szia! Melyik Store volt ez?
Egyébként pont tegnap írták, hogy a HP szett már elfogyott, ezek szerint ott még volt.

(#25016) Freddy76 válasza edgR (#25011) üzenetére


Freddy76
addikt

Budapesti Store, létező bolt, Allee, Westend, Árkád (én az Allee-ban voltam).

Bobafett: Allee. Még volt sok HP szett, ahogy láttam. Amúgy többnyire nem hoznak lázba az ajándékok, de ez a három kimondottan tetszett, különösen a doboz.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#25017) bobafett válasza Freddy76 (#25016) üzenetére


bobafett
tag

Köszönöm!

(#25018) turikoczka


turikoczka
aktív tag

Bricklinken milyen szallitasi koltsegek szoktak lenni?Szimpla postai árakkal lehet számolni?

(#25019) bobafett válasza turikoczka (#25018) üzenetére


bobafett
tag

Magyaroknál, persze. De külföldieknél is, sokszor tök olcsó, ha csak levélként jön.

Van aki viszont csak futárral küld magyar boltként, nekem az nem mindig jön be, főleg, ha a megvett dolgok ára alig több, mint a futár díja.

(#25020) Ereshkigal válasza bobafett (#25019) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Külföldről nekem más a tapasztalatom, kb. 3-5k egy nagyobb készlet. És a súly növeledésével ez még több is lehet. Van pár ország, ahonnan azért olcsóbb.

(#25021) Teszla_ válasza LÁZ (#24989) üzenetére


Teszla_
senior tag

Köszi, akkor marad a posta, brutál módon becsomagolva :DDD
A mérete meghaladja szerintem a 90 centit, a súly meg a 2 kilót (más apróság is lesz benne). A szállítás ára másodlagos, 10-15k-val számoltam, csak a megbízhatóság volt fontos.

Más: nekem ma jött meg a sah csomagom, téli tűzoltóság, diótörő, witch brickhead, nyúl jelmezes figura és diagon alley. Szerencsére mind sértetlen és a posta hozta :)

(#25022) thesound


thesound
őstag

Szuper készlet lett. Az Ideas vonal nagyon erős most nálam.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#25023) balint82


balint82
senior tag

Edigital.hu bf 10717 elég jó áron van 11,9e huf-ért.

Google Pixel 4a

(#25024) Saccco válasza balint82 (#25023) üzenetére


Saccco
nagyúr

60110 22.990ft

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25025) wrrs


wrrs
tag

Ez hogy????

[link]

(#25026) Saccco válasza wrrs (#25025) üzenetére


Saccco
nagyúr

:R

Joker is. :Y

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25027) wrrs válasza Saccco (#25026) üzenetére


wrrs
tag

Nem az én világom, de behúztam 2-2-t eladásra. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25028) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Valaki megnézte már a békéscsabai kiállítást? Megér 1200Ft-ot, vagy ugyanolyan gagyi, mint az ásvány kiállítás volt? (ami gyakorlatilag egy ásvány vásár árusokkal, mégis kértek azért pénzt, hogy vásárolhasson az ember :W ) A Lego kiállításra annyit írtak, hogy van modern/ókor/római kori dioráma, meg vonatok, technic.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#25029) Mr.Csizmás válasza wrrs (#25025) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

börtönsziget is enyhén jó :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25030) attiati


attiati
veterán

Edigitalon a 10717-es kreatív set most 12e Ft, ha valakit érdekel.

Bocs látom volt már.

[ Szerkesztve ]

(#25031) Saccco válasza Mr.Csizmás (#25029) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ezt most méééé kellett?! :F :O

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25032) Mr.Csizmás válasza Saccco (#25031) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

#minekmentoda

29k mínusz :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25033) balint82 válasza wrrs (#25025) üzenetére


balint82
senior tag

Köszi, nagyon fog ezeknek örülni a feleségem, jah nem :DD

Mindenesetre megrendelve.

Google Pixel 4a

(#25034) wrrs


wrrs
tag

Amúgy ilyenkor mennyit lehet ezekből rendelni/fő?
Ez edigital-nál 1db/rendelés be van állítva, de itt az emag-on semmi.
Félek, hogy lesz ebből majd baj. Most őszintén, egy visszavonult szettet ennyiért....

(#25035) #75376384


#75376384
törölt tag

Nem akarjátok befejezni az ilyen linkelgetèseket?
Megfogadtam magamnak, hogy módjával költök, de így kb lehetetlen lesz megállni. :D

[ Szerkesztve ]

(#25036) Mr.Csizmás válasza Saccco (#25031) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

LEGO City 60200 Főváros

26k

asszem sokat kell maszekolnod 3d nyomtatással, hogy behozd a családi kasszát :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25037) Saccco válasza Mr.Csizmás (#25036) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nyomtatok billentyűzárat neked. :U ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25038) balint82 válasza Mr.Csizmás (#25036) üzenetére


balint82
senior tag

Elsőre Fokvárost olvastam :)

Google Pixel 4a

(#25039) balint82


balint82
senior tag

Töröltem, kivettem egy tételt és újra rendeltem. Nehogy nekem 2x kiküldjék :)

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#25040) LÁZ válasza #75376384 (#25035) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

majd elfogynak, aztán nyugalom lesz :DDD

kb 1 hétig ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#25041) thesound válasza LÁZ (#25040) üzenetére


thesound
őstag

Én idén a falcon után többször mondtam magamnak, hogy ennyi volt, csak jövőre veszek legot. Azóta vettem már pop-up bookot, ship in a bottlet, stormbringert és van két kisebb bricklinkes projektem is azóta. :N

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#25042) LÁZ válasza thesound (#25041) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

vmit behúzok én is, bár biztos az összeveszés miatt, de majd arra fogom, hogy 'befektetés' :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#25043) unclefucka


unclefucka
senior tag

Készen állunk a harcra! :D

Hála a rengeteg pótalkatrésznek és a +1 Aaron-nak ki tudtam egészítgetni a minifigurákat.
Clay kapott páncélt, Jestro kapott pajzsot.
Fred és Infectobyter kapott szarvakat a sisakjára.
És bővül az alap fegyver arzenál is. :))

Páromat szoktam lövöldözni a különféle kilövőkkel (előjáték gyanánt) :DDD :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#25044) bobafett válasza unclefucka (#25043) üzenetére


bobafett
tag

Király! Végre valaki nem Star Wars/Super Heroes/stb figurákat gyűjt és rendez rovargyűjteménybe. :)

(#25045) bobafett válasza LÁZ (#25040) üzenetére


bobafett
tag

Na, már el is fogytak. :)

(#25046) LÁZ válasza bobafett (#25045) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

én még az alzás 60200-on gondolkozom :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#25047) bobafett válasza LÁZ (#25046) üzenetére


bobafett
tag

Abból én rendeltem. Bár alapvetően nem tetszett a készlet, de 26e Ft-ért jó lesz várost feltölteni. :)

(#25048) Freddy76 válasza unclefucka (#25043) üzenetére


Freddy76
addikt

Minifigekről jut eszembe, lányom játszik a figurákkal, ilyenkor mindenféle történetbe keverednek a ninjago ninják, Darth Vader, lego friends-ek, Disney hercegnők. Utána mindent szépen visszatesz a helyére, szóval játszhat. Megyek el a szobája előtt, és látom, hogy kezében van Lego friends Emma, és közben mondja, sziasztok, fiúk, gyertek ebédelni, vegyétek le a sisakotokat. Továbbmegyek, hallom a szöszmötölést, majd megszólal megint Friends Emma: Hát, Darth Vader, te inkább maradj sisakban...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#25049) Mr.Csizmás válasza Freddy76 (#25048) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDDDD :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25050) velizare válasza Mr.Csizmás (#25036) üzenetére


velizare
nagyúr

oooo, kösziiiiiiiiiiiiiiii :R

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.