Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42001) xcvbxcvb válasza KaiotEch (#41998) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Abból a sárkánylovagosak megvoltak dobozosba, de eladtam őket.

De ez se semmi arc[link] , darabokba árulja a Barracudát :W .

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#42002) ayo válasza ayo (#42000) üzenetére


ayo
addikt

közben felkerült egy videó is a Question blockról

http://jateknaplo.blog.hu

(#42003) adalbert1 válasza Segal (#41987) üzenetére


adalbert1
veterán

Néha a T-nél is lehet valós akciót kifogni (igaz azt általában online pár óra alatt lerabolják), pl. 2019 végén vettem ipad mini 5-öt 100k-ért náluk online, ez szerintem nagyon jó deal volt, most árúkeresőn megnézve a legolcsóbb helyen is 132k.

Throme: én a tescoban általában úgy veszek lego-t, ha valami akcióban kijön a legolcsóbb webshop ár közelébe vagy az alá, és amúgy is kellene, akkor elhozom. Régebben volt olyan akciójuk, ahol jóval alatta is kijött pár készlet, akkor tényleg megéri ott vásárolni.
Manapság mikor ott van az emberek zsebében az okostelefon internet hozzáféréssel, nem nagy dolog egy gyors kereséssel ellenőrizni valaminek a tényleges piaci árát - persze lehet, hogy tényleg többen vásárolnak ott úgy, hogy pár ezer különbség nem igazán érdekli őket, nem ezzel akarják az idejüket eltölteni.

Ez az új winter village készlet tetszik, viszont ezzel az új Mario készlettel barátkoznom kell - a nyitás-csukás nagyon ötletes, viszont hogy a figurák ilyen stilizáltak nem igazán tetszik :(

(#42004) Mauzes


Mauzes
őstag

FYI, a Tescos akciós készletek egy részét (főleg a gyerekeknek valót) online is meg lehet rendelni, így még ha csak kicsivel van is a webshop árak alatt, de kényelmesen lehet hozzájutni jelenleg a legolcsóbban ezekhez.

(#42005) qqzs válasza qqzs (#41978) üzenetére


qqzs
őstag

Ha nincs valasz Boostra tudtok esetleg valami jo forumot ahol jobban kepben vannak ezzel?

Eladó: GTS450

(#42006) LÁZ válasza qqzs (#42005) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

itt sztem nem sokan molyolnak vele, valszeg aki igen, még nem olvasta a kérdést, különben már válaszolt volna :B ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#42007) HUN_Sector válasza Mauzes (#42004) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Úgy a megelőző nap közlik vel d hogy sorry, nincs belőle

(#42008) qqzs válasza Throme (#41984) üzenetére


qqzs
őstag

Megneztem par szetet es a melytengeri pl tenyleg webshopos ar de a minionos repulo 3-4ezerrel olcsobb mint az arukereso

Eladó: GTS450

(#42009) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Friends léggömb 3745, az kb 75%
Friends étterem 9995 (50%)
Cm 21 790 (50%)
Belle könyve 3490 (50%)
Olaf ~2500 (50%)
Misterio tombolása 6500 (50%)
Ninjago koponyatömlőc 5500 (50%)
De nem mindenre volt minimum 30%, sok csak 20-21% volt vagy épp 0.

(#42010) elektrotank


elektrotank
tag

A Kockamorzsa szerint jön egy óriás szett a Titanic-ból, 12 000 db elemszámmal. $630-ért.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#42011) HummeRC válasza Throme (#41994) üzenetére


HummeRC
senior tag

"Vajon a Mikulás/Télapó (ki hogy hívja) végig tud csúszni a kéményben fizikailag?"

Igen, le tud csúszni. Mutatja jobbról kisképen itt. Ha belenagyítasz látszik. :)

(#42012) kbalage2 válasza qqzs (#42005) üzenetére


kbalage2
aktív tag

A Boost talán az egyetlen olyan (nem Education) programozós szett aminek saját elég részletes tutorial és magyarázó része van. Ha jól emlékszem akkor hosszan kell nyomni a lezárt részeket és akkor "kinyílnak".
Magyar forrásról nem tudok, itt egy angol Facebook csoport ahol lehet kérdezni.

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#42013) ayo


ayo
addikt

Story time:
Ma elment a Fogarasi Tescóba szerencsét próbálni, bár tudtam hogy nagyon nem lesz sok minden, de ritkán van 1-2 jó deal és gyümölcs-zöldség akció miatt úgyis mentem volna :)

Nagyon jó fajta, tele van áruval és már a LEGO rész is messziről látszott, hogy BP egyik legjobbja. 16 hónapos fiammal, odamegyek a legókhoz, erre odajön egy két nagyobb gyerekes anya és kezembe dobja a Duplót, hogy nekünk ez jó lesz, arukereso árakhoz képest -50%, csak egy darab van már belőle vegyem meg, mert elviszik! Én azt se tudtam mi van, megköszöntem, megnéztem neten, és tényleg igaza volt, még segített, hogy a közeli áruleolvasót is megmutatta, mert ő is csekkolta ezeket, mert sok ár nem volt helyesen feltüntetve. (LEGO Duplo - Tengeralattjárós kalandok (10910) - 3500 forint volt).

Még észbe se kaptam, éppen hogy elkezdtem nézni a többit és felfogni, hogy most azért bőven vannak jó akciók, pl. minifigurás blind bagek 750 forintért volt darabja és még sok hasonló best buy cucc volt, DE volt 2 pasi, aki mint a gép tapizta ezeket, volt még egy nő is mellettük, az mobilját nyomta és kezelte a kosarat. Egyiknek volt ilyen vonalkód leolvasója, és külön dobozka gyűjtötte a cuccokat. Nem értettem az egészet, azt hittem dolgozó, de aztán láttam, hogy centiről centire végig megy az összes dobozon a leolvasóval, és dobják a kosárba, 40-50 minifigurát biztosan elvittek pár perc alatt. Amire felfogtam, hogy mi van, addigra már a jó dealek helyett csak üres polcok voltak. Brutál szinten nyomták. Mi még vettünk pár másik legót, nem voltak best buy, de mivel 11K fölött 15% lejött, így azért arukereso alatt jött pár kisebb szett, na meg lett sok gyümi is pluszba :)

Szóval 30% helyett voltak bőven nagyobb akciók is, de kell hozzá szerencse, főleg ha ilyen komoly looterek is tolják. Az anyukának meg tökre köszönöm, hogy jutott nekünk is valami, gyerek már a kádban azokkal játszott :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#42014) maross válasza ayo (#42013) üzenetére


maross
veterán

kellemetlen....orulok, hogy jutott valami

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#42015) Throme válasza HummeRC (#42011) üzenetére


Throme
veterán

Igazad van! Itthon a nagyobb monitoron már jobban látom ezeket a kis ábrákat.
Teljesen jó ez a szett. Világító kockát se hagyták le.

#42013ayo
Ilyenkor erősödik meg bennem az a tudat, hogy szetteket (minifiget nem szoktam venni külön, csak ha szettel együtt jön) neppertől soha nem veszek. Amúgy is rohadt drágán adják (nyilván , mert a kifutottaknak felmegy az áruk) és nem jut annak (se) aki esetleg nyomott áron már egy közepes szettet talán megengedhet magának (gyereknek).
Férgek lesöprik a polcokat, hát rohadjon rájuk a műanyag.....

#41987Segal
"Viszont aki nincs tisztában a piac áraival csak besétál a gyerekkel a tesco-ba az elhiheti hogy élete üzletét csinálta meg..."
... fentiek alapján módosul a mondat...
"Viszont aki nincs tisztában a piac áraival csak besétál a gyerekkel a tesco-ba" ... és ki is sétál üres kézzel...

(#42016) magickonfig válasza ayo (#42013) üzenetére


magickonfig
tag

Köszönjük a beszámolót!
Irigylem az ilyen lootereket , hogy még a tükörbe tudnak nézni. :K
Elképzelem , ahogy egy kisgyerek fagyival a kezében Legot fog kapni a szüleitől, mert kedvezmények vannak és kezdődik a suli.
Mire odaér a játékosztályra, Gomboc lefordul a fagyijából és tátott szájjal döbenten néz a szüleire, hogy az a két felnőt szétpakolja az összes Lego-t a polcokról.

(#42017) balint82 válasza balint82 (#41805) üzenetére


balint82
senior tag

Fent is van már s@h a kicsi Tumbler 76239 14,9e Huf (október 1-től elérhető)
Meg a nagy Tumbler is 76240 84,9e ( november 1-től elérhető).

Google Pixel 4a

(#42018) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Ugye erre a topic képre még mindannyian emlékszünk :)

(#42019) #75376384 válasza ayo (#42013) üzenetére


#75376384
törölt tag

Én bennem felmerül a kérdés. Ez tényleg ekkora jó üzlet vagy csak van néhány ilyen akció leső, aki így (is) tölti fel a boltját?

Nyilván nincs rá (sajnos) korlátozás, hogy ki mennyit vihet el valamiből, de ettől még bunkó dolog.

(#42020) Freddy76 válasza elektrotank (#42010) üzenetére


Freddy76
addikt

Gondolom, az 1X1-es elemek adják az elemek 95 %-át...

Vzarmo: ezen már én is gondolkoztam. Nyilván van haszon ezeken a készleteken, de nem olyan sok. Ehhez képest elmenni a Tescoba, megvenni, hazavinni, tárolni, hirdetni, postázni, átvételre elmenni rengeteg idő. Persze mg soha nem számoltam ki, hogy egy ilyen körúton mennyi haszon lehet. Az pedig az áruház szégyene, hogy ezt engedik, lehetne maximálni a 2 doboz / vásároló mennyiséget.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#42021) Mauzes


Mauzes
őstag

Van itt olyan, aki a Bugatti Chironnak a gyenge felfüggesztését valami fix-szel oldotta meg? Én két különböző módszert találtam a neten, beválik valamelyik?

(#42022) Throme válasza Freddy76 (#42020) üzenetére


Throme
veterán

Egyedül a covid alatt láttam mennyiség korlátozást.
Akkor is félrement, mert Államilag volt valmi limit (lehet csak élelmiszerre), de a nagycsaládosra nem gondoltak.

Ha nincs valamilyen hatósági korlátozást, szerintem a magyarországi boltok a büdös életben nem fognak korlátozni maguktól.
Minden részlegnek van egy managere/felelősse és neki a KPI mutatói jobbak, ha hamar kisöpri az arukészletet. Jobban pörög a zsé. Vállon veregetik, kapja a bónuszt.
Teljesen leszarja, hogy hány lego fan marad hoppon az üres polcokra megérkezve a tecsóba....

(#42023) Throme válasza Mauzes (#42021) üzenetére


Throme
veterán

Én már nézegetem a Lambo-t is, mikor ül le....
Baromi nehéz az a verda és hiába van kerekenként 2db rugós felfüggesztés.
Még a Defender eleje is sanszos...
Szerintem be kéne vezetni egy újabb színkóddal ellátott ilyen rugós tagot, ami kiondottan ezekhez a szettekhez lenne hosszútávú megoldás....

Ezek a rudó folyamatos terhelésnek vannak kitéve. Nem 1x - 2x nyomjuk össze, mint a tollakban...

(#42024) #75376384 válasza Throme (#42022) üzenetére


#75376384
törölt tag

Nem azért, de miért kellene hogy érdekelje a Tesco dolgozót pl. Neki a célja hogy eladja az összes terméket. Na hát ez össze is jön. Mit érdekli, miért kellene hogy érdekelje kinek?

Abban az esetben megertenem a korlátozást ha valami ajándék járna mellé és, hogy azt ne lehessen kijátszani, de ezt is csak a hivatalos bolt esetén (ahogy azt teszi a s@h is). Itt a probléma nem a boltokkal van, hanem az emberek fejével. Itt nálunk is szoktak lenni jó akciók, mégse látok bevásárlókosárnyi legokat. Pedig a svájci ember is árérzékeny.

(#42025) Throme válasza #75376384 (#42024) üzenetére


Throme
veterán

Akkor ott nem él nepper :DDD

Valszeg ott egy ilyen akció gombokat jelent a fizetés fizetőképességét tekintve.
Ha itthon egy SC kisautó mondjuk 70 forint helyett 50 forint lenne, akkor nem sokan rohannának érte.
Nálatok a Lego nem tétel.

Egyébként én is ezt írom, hogy a tecsókat nem érdekli ki és mennyit vesz, csak vigyék gyorsan

(#42026) hami85 válasza #75376384 (#42024) üzenetére


hami85
tag

Ezt sem igazán értem, sokan írták korábban hogy ilyen ajándék promóciónál ha többet rendeltek mindig kivették a második csomagból az ajándékot, ez is user függő? Mert velem sose fordult elő ilyen... ha 7 rendelés volt mind a 7-be megkaptam az ajándékot.

(#42027) #75376384 válasza Throme (#42025) üzenetére


#75376384
törölt tag

De tétel, az árak elég durvák. Több CHF-ben mint Euróban, nem 1-1 a váltás és még rá is tesznek egy kis szép hasznot. A s@h k drága és minden offline bolt azokkal az árakkal operál.
Egyetlen boltot tudok, a toys r us utódját ahol vannak jó áron legok. Tőlük neten is lehet rendelni. Rajta kívül pedig egy online bolt van még, ami jó áron adja legot és ennyi.

Én csak azt próbáltam megerteni, hogy ez tényleg ekkora üzlet? Ha akció van és éppen nem ünnep, miért nem rabolják le így a boltokat? Vagy hova veszi ezt a sok Legot?

hami85: hát most erre inkább nem mondok semmit. Biztos szükség volt mind a 7 darabra. :)

[ Szerkesztve ]

(#42028) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hú gyerekek az olaszoknál naggggyon drága a lego. Egy imperial ship 1600eur. :Y De pl egy lombház is 75-80k itt.

(#42029) LÁZ válasza KaiotEch (#42028) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

bezzeg a bőrdzseki :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#42030) KaiotEch válasza LÁZ (#42029) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Azt le tudtam rendesen alkudni :DD

(#42031) #75376384 válasza KaiotEch (#42028) üzenetére


#75376384
törölt tag

Én nem tudom milyen boltot nézel, de a neten csak 700 euró. Míg a lombhaz 200, ami a mostani csodás forinttal is “csak” 70k.

(#42032) KaiotEch válasza #75376384 (#42031) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Berti nevű bótba a 10210-es 1600eur :)

(#42033) Szada85 válasza Throme (#42025) üzenetére


Szada85
aktív tag

Azért ez akkor, amikor repkednek az új szetteknél a 100€-tól többszáz €-ig terjedö árak, ott már egy német/svájci sem biztos, hogy fejvesztve szalad minden hónapban egy-egy újabb szettért.
Egy egyszerü dolgozó (operátor, meki, ápoló) nem többezer €-t visz haza, hanem inkább 1200-1400€ körül, amiböl ugyanúgy lejönnek a "hagyományos" kiadások.
Én olyan hiéna réteget sem igazán láttam a német aprón például, mint ami otthon a Fb csoportokban/Jófogáson megy.

(#42034) hami85 válasza #75376384 (#42027) üzenetére


hami85
tag

Ha már elköltök 2000 eurót is ilyen balfa**ok akkor ki kell mindent használni…

[ Szerkesztve ]

(#42035) goran78


goran78
tag

Sziasztok, ismeri valaki a Német RTL-en futó LEGO Masters műsort? Most megy, azt nézzük, hát ez valami hihetetlen! Olyan mint a konyhafőnök csak nem főzni kell, hanem legót összerakni különböző témák alapján :)

(#42036) Mauzes válasza Throme (#42023) üzenetére


Mauzes
őstag

Nem tudom, ilyenkor mit gondol a Lego, erről biztosan tudnak már nagyon régóta. Lehet, hogy van a panaszoknak egy kritikus tömege, ami alatt nem éri meg nekik foglalkozni vele. Meg hát ezeknek az összerakott szetteknek a nagy része szerintem konstans egy polcon ül, szóval talán panaszból is kevés van.
Mondjuk az újabb kiadású szettekbe szerintem nem lenne annyira nehéz néhány javított/erősített alkatrészt rakni, de fene tudja.

Egyébként a Defender az hogyna viszonyul ezekhez a supercar-okhoz? Csak mert fele annyiba kerül - megéri a 2x-es ár a csúcs autókért?

(#42037) HUN_Sector válasza KaiotEch (#42032) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

A Berti mindig is a bibione-i Kockashop volt :)

(#42038) KaiotEch válasza HUN_Sector (#42037) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

18 éve jártam itt utoljára, ha jól emlékszem akkor nem volt még lego. :) Gondoltam bemegyek és kicsit olcsóbban viszek magamnak is valamit haza, de így marad a fél euros Brilla tészta :D

Más: Van esetleg valakinek elfekvőben bontatlan zacskós 30578 németjuhász kutyus, illetve mopszli? :R

[ Szerkesztve ]

(#42039) UberMutant válasza goran78 (#42035) üzenetére


UberMutant
őstag

csak az amerikait, ott most ér véget a második évad

(#42040) Throme válasza Szada85 (#42033) üzenetére


Throme
veterán

Szerintem azok a foglalkozások szereplői, akiket felsoroltál, itthon még kevésbé a Lego vásárlói, pláne nem gyűjtői.

de még az általad megjelölt fizetésből is egyszerűbb kiköhögni - akár - egy 350€-s lambót, míg itthon az említettek kb 200k huf fizetéséből....

#42036Mauzes
Ezekkel a böszme szettekkel nem kell ahhoz játszani, hogy a rugók terhelve legyenek. Az állásban is terhelve van.
A bugattik azért leültek szépen.

Nekem ingerküszöb feletti a supercar árazása, függetlenül attól, hogy most az alkatrész egységár jó vagy rossz.
A Lambo az Lambo és kellett, másrészt ki akartam próbálni egy ilyen szett beszerzését.
A Defender se olcsó. Sokat is agyaltam rajta, még az elejen nem is tetszett a színválasztás miatt.
Ennél a szettnél az első futómű rugókat érzem kicsit alultervezettnek...de ez majd elválik, mennyire valós a félelmem...

Ha megteheted, akkor legalább egyszer ki kell próbálni az ilyen kategóriájú szett beszerzését.
Mindkettőt sokáig építettem. A Lambót azért mert baromi sok alkatrészből áll (tudom vannak ennek többszörösei szettekben, azokat meg se próbálom) és el is csesztem egy alapvető helyen.
A Defender pedig azért, mert ott a váltó tervezése, felépítése nem volt nekem tetsző, pedig nem hibáztam az építésben - köszönhető Balázs (RacingBrick) videójának is - ennek ellenére recsegett.
Fórumoztam is egy sort.
Mindezektől függetlenül én ajánlom ezeket a szetteket, mert élmény is építeni, és nagyon jól néznek ki, jók a funkciók.
Egyből megakad a tekintet rajtuk, csak hívj pár vendéget :) .

(#42041) #75376384 válasza KaiotEch (#42032) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ooo de farok vagyok. Én vmiert az új sw hajóra asszociáltam sry. :D

Az a készlet amúgy nem kifutott már? Ha igen, akkor nem hiszem, hogy az alapján kellene megítélni mennyire drága náluk a Lego. Hiszen az ilyenek ára kb bármennyi lehet.

#42033 Szada85: nem érdemes összehasonlítani a svájci és mondjuk az osztrák fizut, mert simán van adott munkakörben akár a kétszerese is. Bár hallottam már annál többet is, de konkrétumokba nem mennék bele. Van neten egy kalkulátor, ahol svájci átlag fizukat lehet nézegetni, adott munkakörökben, ha érdekel az ilyen.
Amit amúgy mondani akartam, hogy hiába engedheti meg magának még a meki alkalmazott is, hogy Lego fan legyen, attól még muszáj tudatosan csinálnia, mert simán elmegy több száz frank feleslegesen, ha nem elővigyázatos. Egyébként pedig tudatosan is csinálják. Bizonyos dolgokban (például szolgáltatói előfizetések) sokkal árérzékenyebbek, mint a magyarok. Nem beszélve a “valóban kell ez nekem” örök kérdésről is. Én is sokszor elhatározom, hogy most elmegyek legot venni, aztán ránézek az árára és inkább elengedem. :D

[ Szerkesztve ]

(#42042) t-bali3 válasza Throme (#42023) üzenetére


t-bali3
senior tag

Én úgy tárolom a Defendert, hogy alulról ki van támasztva az alvázán a tengelyek között, így a kerekek lógnak. Ez kevésbé fárasztja a rugókat.

(#42043) Freddy76 válasza t-bali3 (#42042) üzenetére


Freddy76
addikt

Nálam így vannak a supercar-ok (Porsche, Lambo, Bugatti). Persze ez nem megoldás a rugók gyengesége ellen...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#42044) ayo


ayo
addikt

ma a Soroksári úti Tescóban voltam, pont arra voltunk azt megnéztük a Lego részleget is. Ott soha volt jó a Lego rész, nagyon gyenge készlet volt mindig, szóval nem is azért mentünk.
Na most ott is sikerült meglepődni, mivel ott is sok 50-75% akció volt, persze azok már elfogytak. Mini figurák itt is voltak 75% akcióval, viszont nem csak a sima széria, hanem pl. looney toons is. Sajna mindegyiket elvitték, de pl. azok is nagyon best buy-ok voltak.
Ami még van és best: LEGO Ninjago - Spinjitzu Villanás mind a három változat, darabjuk 1 890 forint, ez 2 600 plusz szállítás legjobban, szóval nagyon jó ajánlat és egyébként mókás pörgetős játék, amit kisfiam (16 hónapos) kb. 10 perc után már egyedül tudott pörgetni, szóval bátran ajánlom. Mi elhoztunk két másik szint, ami nem volt meg, de bőven van még és ez később tuti csak többe fog kerülni, mert a hasonló régebbi pörgetős ninjago cuccok is drágán mennek.
Emellett volt még egy LEGO Ninjago - Wu harci sárkánya (71718), 5 200 forintért, amit elhoztunk, mert már ki lett vezetve és ennyiért nagyon jó volt, holnap sztem már rakom is össze :). Szóval nem volt rossz nekem ez a Tesco akció gyereknek, meg nekünk is jutott valami :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#42045) UberMutant válasza goran78 (#42035) üzenetére


UberMutant
őstag

belenéztem, hááát, nézd meg az amerikait, és leesik az állad. a német a fasorban sincs hozzájuk képest.

(#42046) Throme


Throme
veterán

Egész jó lesz ez az új karácsonyi szett.
Szerintem a videó is nézhető róla...

[link]

Én is más színt, vagy éppen fa utánzatú falat terveztem volna.
Nem rossz, de lenne jobb szvsz.

egy másik videó, ha a srác munkái nem jönnének be valakinek....

[link]

[ Szerkesztve ]

(#42047) #75376384 válasza Throme (#42046) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ez a fa utánzat nem teljesen értem, hogy mit takar. Ha olyat szerettek volna texturanak, mint ha rönkökből lenne összerakva a ház, az szerintem a színe miatt nem lenne megfelelő. Ahogy jobban belegondolva másik színt se nagyon tudnék mondani, ami reális, mint lefestett épület és jól szinergál ilyen mennyiségű fehérrel.

szerintem szem előtt tartották, hogy a cottage is kék volt anno. Azonban nem volt más a palettán, ami ennyi zölddel, a havas tájba jól illeszkedett volna.

(#42048) Freddy76 válasza #75376384 (#42047) üzenetére


Freddy76
addikt

Nekem sincs bajom a színnel, sőt, az egész készlet nagyon bejön.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#42049) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

:D

(#42050) LÁZ válasza KaiotEch (#42049) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

halott ügy :DDD :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.