Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:47:34

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) FLx válasza LÁZ (#1993) üzenetére


FLx
addikt

Én előrendeltem kockavilágon, kíváncsi leszek mikor lesz belőle valami. Lego oldalon szept 25-re írja. :D

(#2002) Mcray


Mcray
senior tag

Én ezt vettem ma: F-117

6 ezer körűl tudtam volna beszerezni, de véletlen találtam itthon egy ezresért. Igen jól látjátok. Nem Lego, de ennyiért nem hagyom ott.

Nagyon szépen mutat az asztalon :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#2003) vicces


vicces
addikt

tegnap megrendeltem a t1-et.. :P

de a mini is nagyon tetszik. sőt még jobban, mint a vw, csak attól félek, hogy a t1-et lassan már nem lehet kapni és lecsúszok róla, mint az unimogról tavaly. egyébként a mininek is sztem most jó az ára. 89€, amazonon 120-125 € mindenkinél.. és egyszerűen csodaszép az az autó! csorog a nyálam ha meglátom.
szombaton asszony akar vásárolni rongyokat magának. majd meglátom mennyit költ és ha szerencsém lesz tudok egy minit is rendelni, hogy egálban legyen a kiadásunk :C

egyébként még 2 készlet ami maradt, mint nyálcsorgató gyönyörűségek. az egyik az újabb halálcsillag - lassan, de biztosan kúszik fel az ára sajnos.. :O :O

és a másik az unimog. de az is egyre drágább. :O :O

[ Szerkesztve ]

:)

(#2004) R3ĐßuŁŁ válasza vicces (#2003) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

A halálcsillagot szerintem minél hamarabb szerezd meg, ha tudod, mert lassan elfogy a boltokból és akkor horror ára lesz. Én is most szereztem be augusztusba még mielőtt több 100k lesz :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2005) vicces válasza R3ĐßuŁŁ (#2004) üzenetére


vicces
addikt

419€-ért van a legolcsóbb.. :(
már most is igen zsebbenyúlós. de az előző, az horror.. 1700€..
ha tudnám, hogy felmegy az ára mint ennek a másiknak is akkor beruháznék egyre. de 500 milliószor meggondolom inkább. ;)

:)

(#2006) FLx válasza vicces (#2003) üzenetére


FLx
addikt

Nekem most a star destroyer van még a listán, azt is jó lenne lassan megvenni. :)

(#2007) R3ĐßuŁŁ válasza vicces (#2005) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Biztos hogy fel fog menni :) Ez is kultusz "építmény" szóval csatlakozik majd pár év múlva a horror árú készletek közé. Nem beszélve a rengeteg figuráról. Szerintem még az ewok village ami nagyon drága lehet később, de ki tudja. Én mindent gyűjtök ami az igazi Star Warsból való (4,5,6). Ezek később a felnőtteknek ugyanúgy rengeteget fog érni :)

FLx A super star destroyer vagy a "sima" ? Én a super star destroyert szúrtam most ki de nekem 100 sok érte, szerintem lesz olcsóbb is még :)

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2008) FLx válasza R3ĐßuŁŁ (#2007) üzenetére


FLx
addikt

Ja a Super. Én már több mint egy éve nézegetem, nem nagyon lesz ez olcsóbb szerintem, inkább drágább.

(#2009) R3ĐßuŁŁ válasza FLx (#2008) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Sajnos 100 alatt még nem láttam :( Nekem kicsit annyi sok érte. 100k-ért a deathstar szerintem sokkal jobb vétel. Nincs mese, holnap fel kell adjak pár lottószelvényt :D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2010) vicces válasza R3ĐßuŁŁ (#2007) üzenetére


vicces
addikt

azért kíváncsi lennék, ezeket meg is veszi valaki? mert iszonyú drágák :Y
hihetetlen

na EZ tuti, hogy átverés. ilyen nincs....

[ Szerkesztve ]

:)

(#2011) R3ĐßuŁŁ válasza vicces (#2010) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Brutál összeg :( bricklinken van most egy Magyarországon. 300k :D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2012) vicces


vicces
addikt

esetleg, ha valaki egy 10179-et szeretne itt egy jó ajánlat :C postaköltség 7€..

[ Szerkesztve ]

:)

(#2013) R3ĐßuŁŁ válasza vicces (#2012) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

500k körül lehet már kapni. :C

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2014) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Arkham Asylum esetleg megvan valakinek? Az még szerintem egy jó befektetés lehet, de hónapok óta 1 jó deal sincs belőle sajnos. Egyébként is tetszetős készlet :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2015) vicces válasza R3ĐßuŁŁ (#2013) üzenetére


vicces
addikt

na jó, de ez bontatlan. ;]

az előbb előszedtem a távirányitós autómat /9398/. előszedtem a sarokból az itthoni szabadidőruháim alól.. hát lassan egy hete rogyadozott a szerencsétlen, mert minden nap dobtam rá valami ruhadarabot. gondoltam nem lesz baja. 1 hete a kasztni a jobb oldalára volt kb folyamatosan borulva. illetve a bukósisiakom doboza van alatta aminek nem egyenes a teteje. kirakta ma asztalra és alig akar kiegyenesedni a kasztni. ezek szerint nem szeretik a legos rugós tagok a folyamatos nagyob terhelést. remélem azért vissza változnak a rugók! :K

előbb beszéltem asszonykámmal. azt mondta, hogy csak úgy vehetek legót, ha elfelejtem a születésnapi és a karácsonyi ajándékozgatást. és nincs új telefon sem meg kb semmi a közeljövőben. :DDD
ezt még meg kell gondolnom :K

:)

(#2016) R3ĐßuŁŁ válasza vicces (#2015) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Minek új telefon, ha lehet helyette mini is :D ;]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2017) thomeef válasza R3ĐßuŁŁ (#2007) üzenetére


thomeef
őstag

Én is SW lego gyűjtő vagyok, de szerintem az új halálcsillag kicsit gagyi lett, szerintem ha nem lenne hozzá ennyi kultikus figura feléért sem tudnák eladni. Lehet hogy gyűjtői darab, de engem spec nem vett rá a lélek 6 év alatt hogy beszerezzem. A szuper csillagromboló sokkal komolyabb szerintem :) Mondjuk van egy olyan sanda gyanúm hogy 1-2 éven belül jön az új death star, az már lehet nekem is tetszeni fog ;]

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#2018) R3ĐßuŁŁ válasza thomeef (#2017) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Persze. A figurák adják el ez alap. Jöjjöj az új death star ! :D Várom :C Bár a legjobban a cloud city érdekelne, hogy lesz e új

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2019) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

nálam lehet lesz 10030, 200 körül, a dinós cucc lehet valós, mert vhol olvastam, hogy jön egy jurassic sorozat is.

ps. bocs mindenkitől, de egyelőre elérhetetlen a kölök lego ügyben, a napokban kideritem mi a helyzet az apróságokkal, lesz a pakkban egy Venator, és egy ucs AT-ST is, ha már összejön.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#2020) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

na, az ámerikai vip-eknek is jó dolguk van :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#2021) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#2020) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Mo-n is volt ez a promóció egy hétig :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2022) LÁZ válasza R3ĐßuŁŁ (#2021) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

mikor, nem mostanában, nem?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#2023) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#2022) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Pár hónappal ezelőtt. Bricklinken és aprodon is hirdetnek ilyet. Kis dobozba van szóval nem polybag. Sajnos kihagytam anno :(

http://brickset.com/sets/5002812-1/D2C-Minifigure-Retro-Set-2014

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2024) Gondwana


Gondwana
addikt

Az első szetem egy 6850 volt még '89-ből, pár éve láttam egy ugyanilyent bolhapiacon aprópénzért, hát megvettem. Melóhelyen az asztalom felett gányolva fúrták a lyukat a hálókábelnek (kb. 5x7cm rész levált), úgyhogy csákányt tettem a minifig kezébe és beletoltam a lábait a lyukba. Ez mondjuk, már nem a klasszikus Benny the spaceman, ennek már van sötétkék sisakrostélya is.

Offtopic rögzítésre más is használ LEGO kockákat innen? (fogkefét, borotvát falon tartani tökéletes, egy befőttesgumival rárögzítem a fogkefe, borotva, fésű nyelére, egy-egy másikat meg szilikonnal felragasztottam a falra. Az autó műszerfalára is jutott pár, amik telefont, headsetet, napszemüvegtokot tartanak.)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#2025) Mcray válasza LÁZ (#2019) üzenetére


Mcray
senior tag

ÁÁÁÁÁ 10030 ÁÁÁÁÁ.

A pénztárcám könyörög, hogy ilyeneket ne írjál ÁÁÁÁÁ :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#2026) LÁZ válasza Mcray (#2025) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

az enyém már nem, kettő nem kell :DDD ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#2027) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Hohóó ! Micsoda készlet. Must have ez is :C

[link]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2028) LÁZ válasza R3ĐßuŁŁ (#2027) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

igen, már volt róla szó, lehet én is irtam, hogy vagy ez, vagy egy falcon újrakiadás, vagy még vmi lesz az idei sw ucs, hát a Slave lett :) , gondolom ámerikában 200 dolcsi lesz :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#2029) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#2028) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Igen szerintem is te írtad ! Következőkre kíváncsi leszek.Remélem lesz nemsokára egy jó kis UCS Tie fighter is. :D Te megveszed? :)

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2030) FLx


FLx
addikt

Kaptam az előbb egy levelet. :) Átvehető a tumbler-em. :) :)

(#2031) LÁZ válasza R3ĐßuŁŁ (#2029) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

ha addigra jól állok pontokban, lehetséges, ha nem, akkor nincs megőrülés, majd 1x összerakottan ;]

@Flx: brümm brümm ;]

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#2032) R3ĐßuŁŁ válasza FLx (#2030) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Grat. :DDD

Láz Még idén lesznek hobbit készletek is. Januárba úgy tudom új modular is jön. Asszony meg majd elver..:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2033) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Unatkoztam este, így ismét Legoztam egy kicsit. Egyik régi készletemhez találtam leírás, össze is raktam.

1989-es készlet. Ami meglepő, hogy a sziréna ennyi idő után is működik, illetve a villogókból is az egyik (a másik kiégett, mert ebbe még izzó van, nem led).

(#2034) Napfénysüti válasza Fr0z3n (#2033) üzenetére

Erre a készletre emlékszem anno gyerekként katalógusban nézegettem. Otthon valahol nekem is van egy olyan szett amiben ez a villogó benne van (tűzoltóautó). :)
Közben megtaláltam, ilyenem van csak elő kellene bányászni: LEGO 6440
Ez mondjuk már 1991-es évjárat.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#2035) Mcray válasza Fr0z3n (#2033) üzenetére


Mcray
senior tag

:C De jó!

Nekem a Castle és egyébb lovagos témák teljesen kimaradtak az életemből és szeretném bővíteni a 6211-es Csillagrombolóm méretét, erre ma OLX-re felrakott egy eladó 4 kiló ömlesztett Castle és egy fél 6211-est :Y

Megveszem :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#2036) sagesz93


sagesz93
addikt

Sziasztok
Esetleg valakinek innen megvan a lego 3862 harry potter társasjáték?
Lenne pár kérdésem attól akinek megvan, a játékszabályt illetően, mert sajna magyar nincs hozzá hivatalosan. :(

(#2037) FLx


FLx
addikt

Szép nagy ennek a Tumbler-nek a doboza. Alig húztam haza. :D

(#2038) LÁZ válasza FLx (#2037) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

ilyenek ezek az ucs dobozok, én anno amikor megkaptam a 10030at (szegedi borfesztre hozta ki az ismerős, aki intézte), hazafele mindenki engem nézett, én meg siettem, hogy hamar letegyem, mert kb 25 kiló volt, de annyira nem volt jó a fogása, hogy kilométereken át cipeljem.

aztán pesten dettó, költözéskor a dobozába is pakoltam, a várban megint állva pisilt mindenki, de megnyugtattam őket, hogy már összeraktam, csak a doboz lett újrahasznositva ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#2039) Fr0z3n válasza Mcray (#2035) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Jó döntés. Itt is a közelben árul egy srác olyan 2,5 kilónyit. De hiába kérem, baszik képet feltenni :((( Pedig még érte is mennék ha látnám. Csak poénból nem autókáznék 1,5 órát.

Szerk.: Napi poén. Fészbuk csoportban egy fószer 1500 ft/kg áron venne. Ki az a láma aki elad neki? :Y Ráadásul kommentbe még oda is írja, hogy az értékesebb elemeket eladásra szánja. Há' nóórmális (Margit)? :W

[ Szerkesztve ]

(#2040) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#2038) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Lego dobozba kizárólag lego való :D ;]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2041) FLx válasza LÁZ (#2038) üzenetére


FLx
addikt

Azért rájöhetnének Lego-ék, hogy kéne ezekre a nagy dobozokra valami fül vagy ilyesmi a cipeléshez. :D

(#2042) Mcray


Mcray
senior tag

Sziasztok!

Keresek Budapesten kettő darab Ninjago fekete Ninja fejfedőt (Cole figurához való)

Köszönöm!

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#2043) R3ĐßuŁŁ válasza FLx (#2041) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Vagy hogy visszatérhetnének a régi minőségi dobozokhoz, mert lassan ami nem UCS vagy ideas az ilyen puha,minőségtelen dobozba jön ki :(

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2044) Pötyi válasza FLx (#2041) üzenetére


Pötyi
őstag

Régen volt fül a dobozokon. Igaz, nem cipelésre, de akkor is fül.

:D

QNX is cool!

(#2045) R3ĐßuŁŁ válasza Pötyi (#2044) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Ezek sokszor a benzinkutaknál voltak felakasztgatva azt hiszem mint a cukrok :K

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2046) FLx válasza Pötyi (#2044) üzenetére


FLx
addikt

Na, ez most sem ártana, mert a Technics nagyobb szetteket meg UCS-t sem lehet mozgatni normálisan. :D

(#2047) Pötyi válasza FLx (#2046) üzenetére


Pötyi
őstag

Amikor tömegközlekedve vittem haza a 42025-ös Technic repülőt, akkor kétféle ember nézte meg tágra nyílt szemmel a dobozt: a kisfiúk és a 30-40 év közti pasik.

:D

QNX is cool!

(#2048) FLx válasza Pötyi (#2047) üzenetére


FLx
addikt

Engem a cégnél már a bejáratnál elkaptak a Tumbler-rel. :D :D

Ez a repülő karácsonyra nekem is esélyes a Volvo mellé. Nagyon szép lett. :)

[ Szerkesztve ]

(#2049) LÁZ válasza Pötyi (#2047) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

nálam is dettó :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#2050) Mcray válasza LÁZ (#2049) üzenetére


Mcray
senior tag

Én is bírom, amikor két átlátszó vödör legóval közlekedek és kikandikál kupacból, egy Tie-fighter vagy egy B-wing. Azok a fejek amiket az apukáktól kapok :DDD :DDD Nőket nem néznek olyan vágyakozással, mint a vödreimet :D

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.