Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) maross


maross
veterán

Napi nemlego, megtortem en is mikor valaki linkelte. Beszerzek majd eredetiben is ilyen lancokat, jopofa, egy amelia repcsit el tudnék képzelni rajta.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#40002) Segal válasza maross (#40001) üzenetére


Segal
veterán

Én linkeltem. :))
Üdv a sötét oldalon ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#40003) bobafett válasza maross (#40001) üzenetére


bobafett
tag

Én is összeraktam, eredetiben, BL rendelések farvizén rendelgettem össze. Viszont a láncokkal nekem nem annyira lebegés, tervezem majd damilra cserélni. Bár a damil sem Lego. :)

[ Szerkesztve ]

(#40004) tPedro_ válasza bobafett (#40003) üzenetére


tPedro_
őstag

Másik verzió, ami nekem bejött, hogy csak a szélein van lánc, a középső lánc helyett pedig mágnes.

(#40005) bobafett válasza tPedro_ (#40004) üzenetére


bobafett
tag

Na, ez jobban hangzik!

OFF, megvolt a 40000. hozzászólás, nincs ünnep vagy legalább torta? :)

(#40006) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

írógép dizájner

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#40007) RapaNui1 válasza LÁZ (#40006) üzenetére


RapaNui1
aktív tag

Egyébként szép lett, olyan 28-30.000ft körül talán meg is venném, de a jelenlegi áron biztosan nem kerül a gyűjteménybe sajnos.

(#40008) Mandi99 válasza Throme (#39974) üzenetére


Mandi99
csendes tag

Anyukám kapta ezt a készletet. Meglátta békákat, zöld lombja lett. :DD

Írógép tervezői videó megnézve. Ügyes, szuper, de nekem ez a típusú készlet nem jön be. Mechanika rész érdekes és biztos jó építeni is. Dísznek ügyvédi irodába vagy olyan helyen ahol régebben használhattak volna írógépet szép dísztárgy. Architecture készletem sincs. Lehet, hogy nekem Lego minifigurákkal és játszhatósággal teljes? :F Nem normáliságom: el kezdtem nézni használt működőképes írógépet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40009) Ereshkigal válasza LÁZ (#40006) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Megy a haja az írógéphez.

(#40010) Segal válasza Ereshkigal (#40009) üzenetére


Segal
veterán

:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#40011) Throme válasza Mandi99 (#40008) üzenetére


Throme
veterán

Nálunk 2 példány került a családba. Egyik természetesen nekem, másik párom faterjának.
Nagy bonsai-os, mármint eredetiben műveli a bonsai fák nevelését, alakítását. Adott volt az ajándék ötlet :) .
Életében nem legózott, így "sajnos" (egy fenét, még örültem is neki) én és lányom építettük meg neki.

(#40012) wolfcsibe84


wolfcsibe84
csendes tag

Tudja valaki, hogy mi lehet a 10279? Esetleg a Titanic???

(#40013) balint82


balint82
senior tag

Előre is bocsi mindenkitől, de gyakorlatilag mindenre megy az ujracsomagolt kód :

Nagy falcon - 176e
Csillagromboló - 160e
Batwing - 48e
Ninjago city Garden - 72e
Kovácsműhely - 39e
Roxfort kastély - 97e

Gyakorlatilag majdnem mindegyik alltime best price : :C

Google Pixel 4a

(#40014) maross válasza balint82 (#40013) üzenetére


maross
veterán

Minden nem akcios, emag altal forgalmazottra. modularisok tok jo aron vannak pl, de a barracuda bay is 50 alatt.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#40015) balint82 válasza maross (#40014) üzenetére


balint82
senior tag

Ráadásul viszi a 3000 Forintos kedvezménykupont is.

Ninjago city Garden 70 alatt kijön házhozszállítással, dobozfetisiszták óvatosan.

Google Pixel 4a

(#40016) Llew válasza balint82 (#40013) üzenetére


Llew
senior tag

Ezt most nem kellett volna megnéznem. Mindjárt elcsábulok. Csak nem fogom tudni átvenni mire hozzák.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#40017) balint82 válasza Llew (#40016) üzenetére


balint82
senior tag

Én meg inkább kilövöm a netet, mert csúnya vége lenne :D

Google Pixel 4a

(#40018) Llew válasza balint82 (#40017) üzenetére


Llew
senior tag

Nekem is azt kellett volna már egy órája, de erre még benéztem. :W
Viszont ennyire durva szórás a kóddal még nem volt szerintem ha most nem veszek akkor bánni fogom. :O
Beszéljetek le. :D

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#40019) tPedro_ válasza balint82 (#40013) üzenetére


tPedro_
őstag

Kellett nekem felnézni ide... :O

Ez mehet a kosárba és kártyás fizetés esetén ingyenes a szállítás:
https://www.emag.hu/lifebuoy-care-folyekony-szappan-antibakterialis-osszetevokkel-250-ml-8720181088223/pd/DZ0KNDMBM/

(#40020) czanga válasza balint82 (#40013) üzenetére


czanga
őstag

Huh bakter. A Mall.hu akcióban anno beszereztem egy UCS falcont. Az is bátor dolog volt a csomagolás miatt (személyesen vegtem át, semmi baja), de nem tudom mernék e most rendelni egyet emagtól.. vagy UCS A-Winget vagy bármi mást. :DD :F Azért még gyorsan átgondolom.

(#40021) ZsZso válasza balint82 (#40013) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ijj, ez fájt. Kovácsműhely újra beráncigálva (meglátom, hogy ezt is törlik -e). Most nehéz volt az Upside downt is otthagyni és a Harry Potter könyvek is jók lesznek majd ajcsiba. Beszarkázás. Két 3k -s kupon is el lett lőve egyszerre. Még vacillálok, hogy szeretlek -e, vagy épp az ellenkezője :D.

Köszi szépen! :R

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#40022) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Na... kérek egy bátor embert aki megmondja a feleségemnek, hogy mire költöttem el 2 kilót. Én nem merem...

(#40023) Ereshkigal válasza HUN_Sector (#40022) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nem kell mindent tudnia. Akkor nem fáj. :D

[ Szerkesztve ]

(#40024) balint82 válasza Ereshkigal (#40023) üzenetére


balint82
senior tag

2k-nyi Lego szerencsére nen foglal sok helyet a gardróbban, így ez egy remek tanács :DD

Google Pixel 4a

(#40025) Llew


Llew
senior tag

Látom mások nem dilemmáztak. :DD :C
Máskor is ment már ennyi készletre, vagy a dragákra a kupon?
Volt mar hogy töröltek ilyenkor rendelést? Es ennek kapcsán, aki rendel előre fizet vagy átvételkor?

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#40026) balint82 válasza Llew (#40025) üzenetére


balint82
senior tag

Csak a teljes áras és emagosokra viszi a kódot. Viszont valahogy rendszerszinten eltüntek a teljes árak és a kedvezmény %-ok az emag által forgalmazott áruknál, így gyakorlatilag minden teljes áras :D

Google Pixel 4a

(#40027) Ereshkigal válasza balint82 (#40024) üzenetére


Ereshkigal
őstag

2k-nyi lego lehet + 2 doboz is. Amúgy meg ha már van 50 doboz lego, akkor az plusz néhány fel sem tűnik. :)

[ Szerkesztve ]

(#40028) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Hát... Az a baj, hogy helyigényesek
Technic porsche
Technic Defender
Creator Mustang
Marvel helicarrier
Marvel stark mansion
Taj Mahal
Creator virágcsokor

(#40029) Llew válasza balint82 (#40026) üzenetére


Llew
senior tag

De igy is vegyes, hogy mire viszi. Próbáltam par nem legot-t egyikre sem ment.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#40030) Ereshkigal válasza HUN_Sector (#40028) üzenetére


Ereshkigal
őstag

:C
Virággal megleped, máris eggyel kevesebbet kell eldugni a többi közé.

(#40031) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Bocs, megint egy akció:
LEGO A Jóbarátok lakásai (10292) - 44 999 Ft (kocka.hu) :B

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#40032) balint82 válasza ZsZso (#40031) üzenetére


balint82
senior tag

Ráadásul ajándék is van mellé :

Google Pixel 4a

(#40033) maross válasza Llew (#40029) üzenetére


maross
veterán

Mindenre megy, a trukk az, hogy ha leszurodnemagosra, es bedobod a cuccot a kosarba, a legolcsobbat fogja kosarba tenni, es az nem feltetlenul az emagos lesz. Ha tobben aruljak, erdemes kilistaztatni, es ugy az emagosat kosarba tenni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#40034) ZsZso válasza balint82 (#40032) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Neeeee, a Charles Dickens set az nagyon odavág. Eleve szimpatikus áron van a két szoba, de hát azzal tudnék várni. Az ajándékkal már viszont nagyon csábító. Erős vagyok, költöttem ma már pont eleget. :D

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#40035) balint82 válasza ZsZso (#40034) üzenetére


balint82
senior tag

Bizony ráadásul régi karácsonyi szettek is vannak 40338 karifa, 40292 karácsonyi box, 40293 karácsonyi körhinta, sw ajándék Micro szettek. Kapják be. :D

A 31120 32e, adja hozzá az ajándékot.

Bonsai & virág 32e, arra is megy az ajándék.

Papagájvirág 35e, szintén jár az ajándék.

Egész ütős akció.

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#40036) stickermajom válasza ZsZso (#40034) üzenetére


stickermajom
addikt

Pár napig le kéne vennem a topikról a követést, hogy én is erős maradjak. :D

szerk.: ne már, a Discovery is csak 54k. :O

[ Szerkesztve ]

(#40037) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Jaj, na ne már...

Lego creator kastély is van. A charles dickens önmaga 9000.... rnnyiért nem hagyhatom őt. De egy szezám utca is röhejesen olcsó így

(#40038) balint82 válasza HUN_Sector (#40037) üzenetére


balint82
senior tag

A karifa meg bl-en 20+ áron megy...

Oh, a szezám street & discovery & ecto1 kombót el is felejtettem. :DD

Ebből feleség hiszti lesz :DD

Google Pixel 4a

(#40039) LÁZ válasza balint82 (#40032) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

még egy bonsai úgy is kellett ajándéknak, a virágcsokor meg megy majd világgá, ajcsi meg marad..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#40040) czanga válasza balint82 (#40032) üzenetére


czanga
őstag

Ezen most nem gyengén lepődtem meg. Mármint azon, hogy például 20. évfordulós két Star Wars dioráma szett ott van a listában, hiszen "kifutott" már rég, vagy mi... :(( Gondolom akkor a fél év alatt kifuttatott 20. évfordulós többi SW szettből is lenne még készlet, csak hát ugye ők diktálnak..
Sajnos nincs semmi, ami tetszene annyira, hogy vegyek valamit most. Ez kimarad újfent.

@LÁZ
Lehet adtál egy ötletet, a botanikus csomagot hátha el lehet adni árában, és akkor az ajándék maradna. Hmm..

[ Szerkesztve ]

(#40041) HUN_Sector válasza balint82 (#40038) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Még egy taj mahal :(
Még egy creator kastély :(

Asszony megöl. Ágyő világ!

(#40042) balint82 válasza HUN_Sector (#40041) üzenetére


balint82
senior tag

Pfff, sajnálom. Együtt érzek veled.

Szezám street behúzva, ennyiért vicc :D

Google Pixel 4a

(#40043) stickermajom válasza balint82 (#40042) üzenetére


stickermajom
addikt

Csak megrendeltem én is az űrsiklót karácsonyfával. Botrány lesz, mert az volt a kikötés a legutóbbi akciókor, hogy valaminek mennie kell cserébe, de az még nem történt meg. :D

(#40044) Segal válasza HUN_Sector (#40037) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem, ha ennyi készlet bespájzolás után még nem lépett le akkor már olyan mint az olimpiai aranyérem. Meg kellett érte küzdeni, de utána egy életen át a nyakadon fog lógni :DDD
Ha meg mégis hisztizne akkor javaslom ezt a trükköt :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#40045) balint82 válasza stickermajom (#40043) üzenetére


balint82
senior tag

Oh, azt csak úgy mondják :D

Google Pixel 4a

(#40046) zbundy


zbundy
aktív tag

Hát a kovácsműhely kívánságlistás volt, szóval 35ért azt hiszem eljött a pillanat hogy behúzzam végre. :C Pedig múlt hónapban szereztem be a csillagrombolót is 180ért, akkor azt mondtam nem vásárolok egy darabig. Gyorsan megszegtem.. Na az meg amúgy 160 most :DD de mind1 is mert ekkora készletet már nem bíznék az ujracsomagolt atyaúristenre :))

(#40047) tPedro_


tPedro_
őstag

Sejthettem volna, hogy nem szabad reggel is felnéznem. Így az esti batwing után befigyelt a papagájvirág is. :DDD :O

(#40048) ZsZso válasza balint82 (#40042) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ajjjaj, alig merem leírni mi történt nálunk. Azt írtam, hogy erős leszek és nem fogom megrendelni a kocka.hu -ról a Jó barátokat, ugye? Hát nem is tettem, viszont a feleségem nem volt annyira erős. Pedig reggel meló előtt együtt válogattunk az eMagról, úgyhogy arról is tud. Lassan 20 éve együtt, durván egy húron pendülünk. :B

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#40049) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

akarom én 37ért azt a könyvesboltot :DDD , már sokba vagyok én is az elmúlt 2 hónapban :O

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#40050) h.balint válasza LÁZ (#40049) üzenetére


h.balint
csendes tag

Nekem is a kosárban pihen egyelőre további megfontolásra a Corner Garage.

De pont most jött az értesítő, hogy átvehetem a tegnap megrendelt Assemly Square-t. Nehéz ügy :)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.