Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

Tessék szépen épitgetni :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1452) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

egy csinos mustang moc

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1453) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

Na, itt vannak Simpsonék, igaz keveset mondd róla a srác, de jó anyag..

Mozifilmet ki nézi meg? :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1454) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

X Men pecó :Y ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1455) adalbert1 válasza LÁZ (#1453) üzenetére


adalbert1
veterán

Kíváncsi vagyok mennyibe fog kerülni itthon. Illetve Mr. Burns is szerepelhetett volna benne ;]

(#1456) LÁZ válasza adalbert1 (#1455) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

60ra saccolnám, pláne a monobrand-ben, ámerikai vonalon olcsóbb lenne, 200 dolcsi a hivatalos ára, talán lesz is kontakt, hogy behúzzak 1et :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1457) dime27


dime27
őstag

Készen lettem a 8297 C modellel végre valahára! :C

Cikk róla itt:

[link]

:R

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1458) dime27


dime27
őstag

Illetve egy 8081-es full rc-vel is :K :U

Cikk róla:

[link]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1459) batagy


batagy
őstag

Sziasztok!

Lego-t hogyan lehet tisztítani?

Van egy 6368 (repülő) és egy 6656 (daruskocsi), de elég lestrapált és koszos állapotban. 1984-1985 körüli modellek. Kollégának adtam oda, de eléggé koszos...
Sajnos hiányos is.

(#1460) Brumi válasza batagy (#1459) üzenetére


Brumi
senior tag

A tisztításra ezt a módszert használhatod. Én nem próbáltam még ki, de sok helyen erre esküsznek.

Más téma: láttam videókat az idei csúcs Technic Volvo gépről működés közben. Csak engem zavar, hogy borzalmasan van megoldva a kanyarodás és az előre-hátramenet sebessége? Semmi finomhangolás, iszonyat gyors az egész, tönkrevágja a játékélményt.
Erről beszélek: videó

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#1461) bozig


bozig
tag

Sziasztok!
Még új vagyok ebben a topic-ban, de ha már LEGO, gondoltam megmutatom.
Gépházam

Déjà vu: Állapotfüggő asszociatív paradoxon.

(#1462) LÁZ válasza bozig (#1461) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

:C good work, soldier ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1463) lapa válasza bozig (#1461) üzenetére


lapa
veterán

nézem-nézem, mondom dögöljek meg, ilyesmit már láttam valahol. kevésbé monumentális, de kusztom táp meg sk cpu borda volt rajta... meg volt működő füle is.

(#1464) bozig válasza LÁZ (#1462) üzenetére


bozig
tag

Nagyon köszi :)

Déjà vu: Állapotfüggő asszociatív paradoxon.

(#1465) bozig válasza lapa (#1463) üzenetére


bozig
tag

Az enyémet, ennyire nem egyszerű emelgetni, főleg hogy LDD szerint több mint 2800 alkatrész van benne :DD

Déjà vu: Állapotfüggő asszociatív paradoxon.

(#1466) lapa válasza bozig (#1465) üzenetére


lapa
veterán

igen azt látom nagyon szép lett, főleg a fabulandos katedrálüvegekkel kicsit már-már templom jellegű. nekem csak egy megfelelő gépház kellett akkoriban a légcsatornák miatt, azért fogtam neki.

(#1467) bozig válasza lapa (#1466) üzenetére


bozig
tag

Nekem ez már nagyon régóta bevált módszer, csak minél komolyabb a vas, annál komolyabb gépház kell neki:)

Déjà vu: Állapotfüggő asszociatív paradoxon.

(#1468) lapa


lapa
veterán

itt van billzet is.

elég egyszerű, érdekes, hogy nem gondolt rá így senki.

(#1469) LÁZ válasza lapa (#1468) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

no igen, ippen ma küldte nekem is öcsém :D , mókás cucc, de a da vinchi-s röpülő van napirenden nálam ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1470) adalbert1


adalbert1
veterán

Valaki tervezi a Simpsons set beszerzését? Ma láttam 60k-ért, el is gondolkoztam rajta, de azért ez nagyon sok pénz egy set legóért. :)) Illetve lesz még minifigura sorozat is állítólag.

(#1471) LÁZ válasza adalbert1 (#1470) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

nálam tervben van, igaz külföldről, vagy a lego.com-ról, mert ott csak 200 dodó, de ott sztem még nincs készleten, mert folyamatosan sold out

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1472) szőröscica


szőröscica
addikt

A hivatalos lego webshopból mennyi idő alatt szállítanak?

Melyik technic szettet érdemes beszerezni 20 ezer alatt most? Nekem csak egy 8277-em van.

(#1473) lapa válasza szőröscica (#1472) üzenetére


lapa
veterán

mindet.

amúgy elég gyorsak, szerintem 3-5 nap ahogy emlékszem. attól függ belecsúszol-e a hétvégébe.

(#1474) LÁZ válasza szőröscica (#1472) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

ja, gyorsak, nekem ha jól emlékszem 3 nap alatt jöttek meg az ajándék alkatrészeim, és ha jól emlékszem 7500ft felett ingyenes a szállitás, vagy 15k, de sztem 7.5 felett

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1475) szőröscica


szőröscica
addikt

Vettem ma egy 9393-ast, hétvégén összerakom. :)

(#1476) LÁZ válasza szőröscica (#1475) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

dejótetted :D ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1477) VMatteo


VMatteo
őstag

sziasztok!
Jack Sparrow minifig-et keresek lehetőleg minél olcsóbban!Ebayen szétnéztem de ott 2000Ft alatt nincs. Tudnátok esetleg más megoldást? Ajándék lenne, nagyon fontos :)

Tisztelet a Gépésznek!

(#1478) vicces


vicces
addikt

ez volt már??

;]

[ Szerkesztve ]

:)

(#1479) #72042496 válasza vicces (#1478) üzenetére


#72042496
törölt tag

Igen, a múlt héten.

(#1480) LÁZ válasza VMatteo (#1477) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

sajnos a lego-nál már visszavonultatták a karib tengeres cuccokat, de ebay-es aukcióknál azért meg lehet csipni 1-2 készletet, hogy 2k legyen max, érdemes még bricklink-en vagy malug-on megnézni, esetleg vatera, én kb 105 figuránál tartok, de Jack nincs köztük..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1481) szőröscica válasza LÁZ (#1476) üzenetére


szőröscica
addikt

Összeraktam. Marha jó volt. :)
Fogok még venni, visszajöttek a régi emlékek. :)

Egyébként át akarom építeni a trakit úgy, hogy ne csak HOG-gal, hanem a kormánnyal is lehessen irányítani.

(#1482) VMatteo válasza LÁZ (#1480) üzenetére


VMatteo
őstag

2db van 2700Ft-ért. mennyire reális ár érte?

Tisztelet a Gépésznek!

(#1483) LÁZ válasza VMatteo (#1482) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

érdemes az aukciókat nézni, és rákérdezni, hogy elküldi e magyarba, de a 2000-2500 körüli ár az átlag, bár személy szerint az 1500-öt tartanám reálisnak.

@1481: ma mi is voltunk névnapi ajándékot nézni a párom családjában lévő lurkónak, majdnem hazajöttem egy Sopwith Camel-el :D

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1484) szőröscica válasza LÁZ (#1483) üzenetére


szőröscica
addikt

Basszus, annyi király szett van amúgy, hogy fél évi fizetésem el tudnám költeni, pedig nem közmunkás vagyok. :DDD

(#1485) LÁZ válasza szőröscica (#1484) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

na igen, ez egy ilyen kávéház, ezért sincs nálam magasan a léc, jó nekem a secondhand, 1x összerakott is, a bolti ár feléért-harmadáért, a 7191-em pl 30ba volt, a 10213 meg egy 10esbe :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1486) lapa


lapa
veterán

napi fun fakt: a 2x2 kockából maximum 3591 méteres torony építhető, akkor a legalsó eltörik.

szóval csak óvatosan.

(#1487) LÁZ válasza lapa (#1486) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

:DDD :C

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1488) Lucas Kane válasza lapa (#1486) üzenetére


Lucas Kane
tag

Kipróbáltad? :DD

(#1489) Gondwana válasza lapa (#1486) üzenetére


Gondwana
addikt

Viszont a lapos 3x2 és 2x2 kockák jóféle moduláris teherhordók: van egy a telefonom hátlapjára ragasztva (htc Explorer, a HD2 hátulján is van egy, de azt a téglát nem használom, amióta a telvenor letiltotta a SIMemet a rajta lévő 5kHUFostul, a leendő T39-re még nem találtam ki, hova fog kerülni), meg még négy különböző helyeken az autó műszerfalán, meg egy az ágy mellett, van három a fürdőszobában, jól tartják a borotvát meg fogkeféket.

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#1490) VMatteo


VMatteo
őstag

Bricklink-ről hogy kell rendelni? itt találtam jack sparrow figurákat, csak a rendelés, postázás része nem világos. Tudna segíteni valaki?ha rendelnék3 dollár értékben jönne rá postaköltség?

Tisztelet a Gépésznek!

(#1491) LÁZ válasza VMatteo (#1490) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

minden esetben fizetned kell vmennyi postaktsg-et, ha rányomsz az adott eladónál a store terms fülre, irja, hogy mennyi a posta, illetve a jobb sarokban zöld a kocka ha szállit mo-ra, érdemes megnézni a magyar eladókat is.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1492) VMatteo válasza LÁZ (#1491) üzenetére


VMatteo
őstag

magyar eladókat hol találok?

Tisztelet a Gépésznek!

(#1493) LÁZ válasza VMatteo (#1492) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

kiválasztod az országot az elején a ' buy lego' után ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1494) VMatteo válasza LÁZ (#1493) üzenetére


VMatteo
őstag

na találtam is, a 2 db 1300Ft, kosárba is raktam, már csak fizetnem kellene valahogy..de hogy?:D
kiválasztottam hogy paypallal fizetek, leokéztam, postaköltségről sehol sincs szó. Kaptam egy emailt amiben a pontos összeg van leírva meg ilyesmi, viszont paypalt seholsem kért még, effektíve még nem fizettem :U

[ Szerkesztve ]

Tisztelet a Gépésznek!

(#1495) LÁZ válasza VMatteo (#1494) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

akkor irjál nekik, vagy biztos kapsz majd egy incvoice-t, de te is elküldheted a pénzt, ha irva vagyon a paypal cimük.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1496) lapa


lapa
veterán

tudja valaki mire jó ez? kisebb a játéka, vagy mi a lényeg? most hirtelen egyetlen szetben néztem, de semmilyen funkcióját nem látom, amit ne oldott volna meg egy sima 4 tengely is.

(#1497) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

megjöttek szimpszonék

és a big bang bridág ;]

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1498) lapa


lapa
veterán

8110 moc.

(csendben hozzáteszem látható mire jó egy csillapított rugózás, illetve miért kellene a stabilizátor rúd ebbe is. ha jól sejtem a 8110-ben sincs, pedig az eredetiben kéne legyen tán 2 is a két tengelyhez)

(#1499) lorcsi


lorcsi
veterán

hazajöttem a szüleimnez és anyu meglepett az íróasztalomon:
gyerekkori lego basic 525 :)

(#1500) LÁZ válasza lorcsi (#1499) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

20k minyimum mádám, már nem vágom, hogy nekem volt e basic anno, vmi apróbb biztosan :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.