Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) h3lios


h3lios
addikt

Ha valakinek megvan otthon a Barracuda Bay, viszont nem tud mit kezdeni az üres szigettel, akkor találtam 1 tök jó megoldást

A srác nagyon ügyesen kombinálta a Hidden Side-os világító toronnyal a maradék alkatrészt és egész vállalható is sziget lett a végeredmény.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#35002) Dtamas82 válasza b12gege (#34990) üzenetére


Dtamas82
csendes tag

Ez engem is érdekelne, hogy hol lehet jelentkezni az 1.000.000 VIP pontért...

(#35003) bobafett válasza Dtamas82 (#35002) üzenetére


bobafett
tag

Gondolom ez is majd csak éjféltől fog élni, addig sehol.

(#35004) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Na a lego shop oldal nem bírja a rohamot, le is feküdt

(#35005) Dtamas82


Dtamas82
csendes tag

Nekem fagy az oldal, de nem sok jó akció van rajta...

(#35006) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Kockashopon BF. 189000 a Falcon
https://kockashop.hu/lego/millennium-falcon-75192

(#35007) csigay2k


csigay2k
csendes tag

Konkrétan még nem állították be az akciókat, nincs semmi.

(#35008) csigay2k válasza csigay2k (#35007) üzenetére


csigay2k
csendes tag

LOL, biztos nekik is lassú az oldal, és karakterenként tudják csak beírni :P
-2%

[ Szerkesztve ]

(#35009) bobafett


bobafett
tag

A Reward Centerben 300 pontért lehet 1500 Ft-os kódot kérni.

(#35010) sodokan válasza csigay2k (#35008) üzenetére


sodokan
tag

ilyenkor mindig az arcomat a kezeimbe temetem :)

amúgy mire reggel felkelnek a programozók, már el is fog fogyni a tantive...

[ Szerkesztve ]

(#35011) tPedro_


tPedro_
őstag

Ha jól értem akkor idén ezek az akciós szettek lesznek az egész BF alatt?
Tavaly ugye naponta változott a kínálat.

Egyébként az akciózás tényleg érdekes, mert ha megnyitom a BF akciós listát, akkor kb a fele le sincs akciózva...

(#35012) balint82 válasza bobafett (#35009) üzenetére


balint82
senior tag

:C

Kár, hohy csak 1x lehet.

Google Pixel 4a

(#35013) Parson


Parson
addikt

Meine Fresse, mi folyik itt? A lego oldalán kapásból az jön be hogy negyed órás várakozási idö van?! :Y

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#35014) csigay2k válasza bobafett (#35009) üzenetére


csigay2k
csendes tag

Amúgy mennyi szokott lenni?
Ja látom, 600

[ Szerkesztve ]

(#35015) Robaj válasza bobafett (#35009) üzenetére


Robaj
addikt

Ha van 6000 pontom akkor tudok venni 20x300-ért amit fel tudok használni egy megrendelésnél? :)

(#35016) csigay2k válasza Robaj (#35015) üzenetére


csigay2k
csendes tag

csak 1x lehet 300-ért venni

(#35017) balint82


balint82
senior tag

Behúztam egy stranger things sketchbook-ot 750 pontért, szerintem ennyiért ajándék.

Google Pixel 4a

(#35018) b12gege


b12gege
csendes tag

Röviden összefoglalva ezt a merő förmedvényt, néhány kommentre is reagálva:

1. Az egyetlen értelmes dolgot (Tantive IV), ami után nem mellesleg járna az ajándék is, egy óra alatt képtelenek voltak rendesen beárazni.

2. 300 pontért csak egyetlen egy darab 1500-as kupont kapsz.

3. Nem kell izgulni a várakozós képernyő miatt, megnyitod a legot egy új lapon és láss csodát, azonnal bent vagy.

4. Az ezermilliárd VIP pontra bejelentkeztem, ide vele!

5. Jó éjszakát!

(#35019) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

lol, én sehol sem látom a vip szekcióban a pontokra való jelentkezést :DDD ...jó ez a rendszer

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#35020) Sub-ZeRo válasza LÁZ (#35019) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én a vip pontjaimat sem látom... Kezd tele lenni a ... a legóval... :(((

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#35021) LÁZ válasza Sub-ZeRo (#35020) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

azokat már én se, ahogy az accountomat se....elindult már ámerikában is, valszeg emiatt kuka az egész

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#35022) csigay2k


csigay2k
csendes tag

Van olyan, akinek nem vették ki a második rendeléséből a Dickens-t esetleg és postázták is?
Mostanában nem próbálkozok duplán rendelni, mert mindig kivették, de most nem látom nagyon a főoldalon kiírva, hogy háztartásonként csak egy jár.
De szóljon az is, akinek kivették!

[ Szerkesztve ]

(#35023) csigay2k válasza csigay2k (#35022) üzenetére


csigay2k
csendes tag

Idő közben megtaláltam a kiírást a szettnél, de érdekel a tapasztalat azért:

(#35024) #75376384


#75376384
törölt tag

Egy akciós keszletnél a VIP pontok számát újraszámolja és a csökkentett árhoz tartozó mennyiséget adja meg?

(#35025) csigay2k válasza #75376384 (#35024) üzenetére


csigay2k
csendes tag

Igen, a végén amit fizetsz, az után jár, tehát ha kedvezménnyel, vagy vip ponttal csökkented az árat, akkor az után jár.

(#35026) LÁZ válasza LÁZ (#35019) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

still nothing...minden kifestő szar ott van, csak a pontokra jelentkezés nem...funny :(:W

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#35027) Janaboy válasza LÁZ (#35026) üzenetére


Janaboy
veterán

Nekem sem látszik, lehet limites volt a jelentkezés?

Janaboy

(#35028) #75376384 válasza csigay2k (#35025) üzenetére


#75376384
törölt tag

Köszi a választ.

nekem a telefonkijelzőn a főoldalon miután rá mentem a black friday menure, ott volt a pontokra jelentkezés. De nagy buzik mert kódot küldenek amit vásárláskor kell beváltani.

(#35029) csigay2k válasza Janaboy (#35027) üzenetére


csigay2k
csendes tag

Tegnap még itt kint itt látszott, úgy is, hogy már jelentkeztem rá:
https://www.lego.com/en-hu/page/black-friday-cyber-monday-toy-deals

De most már nincs ott :(

(#35030) LÁZ válasza Janaboy (#35027) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

az bebaszna

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#35031) Janaboy válasza csigay2k (#35008) üzenetére


Janaboy
veterán

Nem tudom, hogy mennyinek kellene lennie, de jeleztem bent.
Hátha javítják gyorsan :)

Janaboy

(#35032) #75376384 válasza LÁZ (#35030) üzenetére


#75376384
törölt tag

most jelentkeztem 40 perccel ezelott kb. nezd meg telefonon.

ramesz black friday/"shop now" ott lefele gorgetsz, ott lesz 1milla pont, "enter now" es ott lehet jelentkezni.

(#35033) wrrs válasza bobafett (#34980) üzenetére


wrrs
tag

Biztos én vagyok a sügér, de nem látom.

(#35034) Janaboy válasza Janaboy (#35031) üzenetére


Janaboy
veterán

Javítva is :)

Janaboy

(#35035) csigay2k válasza Janaboy (#35034) üzenetére


csigay2k
csendes tag

Zsír, köszi. Meg is vettem!

(#35036) h.balint


h.balint
csendes tag

Szerintetek a tantive 4 megeri? Regota szemezgetek vele, de mas oldalakhoz kepest kb 1-2 ezer forint kulonbseg van az araban es mashol kb egesz evben kb 54 korul van.

Kar, hogy a mult heti dupla vip pont meg nem kerult jovairasra :(

(#35037) #75376384


#75376384
törölt tag

Azért a pesti Lego store is megérdemelne egy fszkorbacsot, hogy mennyire kihasználja azt, aki nem neten rendel.


(#35038) Freddy76


Freddy76
addikt

Elkapott a karácsonyi hangulat, itt a topikban. A BF akciók szarok, a Lego köcsög, a honlap pedig nem elérhető :DDD . Ha az ilyen hozzászólások száma eléri az ötvenet, tudom, hogy közeleg a karácsony :C .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#35039) h.balint válasza #75376384 (#35037) üzenetére


h.balint
csendes tag

Ezt én is néztem, pedig elgondolkodtam a 75275-ön, mert múlt héten ott szemezgettem vele a storeban, de nem hoztam el. Közben úgy döntöttem, hogy ha visszamegyek vasárnap és még ott lesz, akkor elhozom. De így, hogy nem adnak rá vip pontot lehet kihagyom. Szerinted az ideiglenes pontgyüjtö probléma kitart vasárnapig?

[ Szerkesztve ]

(#35040) wrrs válasza Freddy76 (#35038) üzenetére


wrrs
tag

Meg minden megszerzett és lefotózva beküldött készlet mellett látsz valami maréknyi dzsingölbelsz zacskósmazsolát. :)

(#35041) #75376384 válasza h.balint (#35039) üzenetére


#75376384
törölt tag

nem ismerem a rendszeruket, de szerintem rendeld meg netrol [link] es ne vegyel toluk semmit, mert bar neked jarna ajandek, ez akkor is mocsok dolog reszukrol. amugy meg amit mondasz keszlet szerintem nem is akcios most, igy kb barmikor meg tudod venni, amint jo lesz a rendszeruk nem?

[ Szerkesztve ]

(#35042) Freddy76 válasza wrrs (#35040) üzenetére


Freddy76
addikt

Jaja. Én ebből kimaradok, a feleségem november közepén összeíratja velem, hogy milyen Lego készletet szeretnék, és utána nem vásárolhatok magamnak. Így egyrészt olyan ajándékot kapok, aminek tuti örülök, másrészt azért mindig meglepetés, hogy az összeírt 4-6-8 készletből mi lesz a fa alatt. Volt már Porsche 911 GTS, Ninjago Destiny's Bounty, tavaly a 42099 terepjáró. Szóval elég nagyvonalú az asszony, most elég jó fizetésemelést is kapott, szóval bizakodok.

Amiatt aggódok csak, hogy december 20. körül jön egy macska is a lakásba, nem tudom, mennyire férnek meg a legókkal. Szóval lehet, hogy a polcok helyett jönnek a vitrines szekrények...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#35043) LÁZ válasza Janaboy (#35034) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

az jó, csak nem nálam 🙄, majd később megnézem megint

főoldalon kint a banner, meg a 'további információ' de ott megáll a tudomány....

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#35044) #75376384 válasza Freddy76 (#35042) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ha foglalkozol a cicával és nem letudjátok annyival a nevelést, hogy kaját kap és tiszta az alomja akkor nem lesz gond.

Ne legyen nagyon látványos helyen a Lego (könnyen látható kiálló részek lentről pl) és ami a legfontosabb ne legyen sok hely a Lego széle és a szekrény széle között. Ha fel tudja mérni lentről, hogy nem tud felugrani mert akkor beleütközik valamibe, akkor nem is fog felmenni.
Ja és foglalkozzatok vele sokat, a cicák is igénylik. Legyen benne tudatositva (határozott nem szó) hogy hol vannak a határai. Nem hülye állat. És ne játszatok vele a kezetekkel, lábatokkal mert akkor onnantól játékkal azonosítja és egy esetleges ujj felmutatása esetén (nem középső, hanem határozott “nem“ esetén mutató) játéknak veszi a dolgot.

Nálunk kettő volt amíg Magyarországon laktam és volt kint a polcon pár modular meg ninjago city is.

(#35045) Freddy76 válasza #75376384 (#35044) üzenetére


Freddy76
addikt

Köszi, szívesen veszem a tanácsokat. Brit rövidszőrű lesz, az amúgy sem annyira törő-zúzó macsek, emellett jövőre terveztük a nappalink felújítását és bútorok cseréjét, szóval felhasználjuk ott is a tapasztalatokat...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#35046) wrrs válasza Freddy76 (#35042) üzenetére


wrrs
tag

Detto!
1 hónapja jött a 2 hónapos macskakölyök és nincs vele gond. Bár néha nem veszek levegőt, amikor a Ninjago City és az Apocalypseburg között elmegy.

Mi megtanítottunk neki 1 hónap alatt 1 magyar szót: NEM!

Ha ezt meghallja, akkor nyekkent egyet és szépen eljön onnan. Nincs vele gond, szerintem is csak tanítás kérdése a dolog. Amúgy meg jól látható helyre tettem neki a T-rex-et, hogy tudja mi vár rá ha kárt tesz. :)

(#35047) h.balint válasza #75376384 (#35041) üzenetére


h.balint
csendes tag

Az volt az LStoreban, ha jol emlekszem 50re le volt akciozva BF miatt.

(#35048) Teszla_ válasza Freddy76 (#35045) üzenetére


Teszla_
senior tag

Nálam egy bengáli van, ami azért elég pörgős fajta. Másfél méter magas szintkülönbséget simán megugrik, de lehet kettőt is. A régi lakásomban magasan voltak a legok, ott nem is tudott volna kárt tenni bennük, direkt úgy volt megoldva, hogy ne tudjon szekrény tetejére ugrani. Az alacsonyabban lévő legoknál (íróasztal fölött) pedig az előttem is említett "NEM" nevelő szót használtam én is. Elég hamar megtanulja, szóval nem kell tartani tőle, hogy bármiben kárt tesz. Idővel a lego szobába is beengedtem, de csak ha én is bent voltam. Mindent megvizsgált, ráhagytam, de intelligens, így bármiért rászóltam, békén hagyta és ha nem volt változás a környezetében, akkor meg is jegyezte, hogy ahhoz nem szabad piszkálnia. Most a páromnál vagyunk, itt nincs lego kiállítva, fel is megy a szekrény tetejére, de soha semmit nem lökött le onnan, azt is megtanulta, hogy a konyhapultra tilos felmenni :)

(#35049) balint82


balint82
senior tag

Csak, hogy on is legyek :

Www.lightailing.com bf akció : lego szettekhez világítás 50% akcióban.

Checkoutkor vonja le a kedvezményt.
49 usd felett ingyen szállítás.

Valakinek van velük tapasztalata?

Google Pixel 4a

(#35050) bobafett válasza #75376384 (#35028) üzenetére


bobafett
tag

Ez csak a szokásos rizsa, csak copy-paste miatt maradt ott. Nem kell semmi hozzá.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.