Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65001) kbalage2 válasza wolfcsibe84 (#64999) üzenetére


kbalage2
aktív tag

LEGO bolt, megkapja készletre, a leleplezés után kb azt csinál vele amit akar. Erőlködtünk pár kört az illetékeseknél hogy ha nekünk nem akkor nekik miért igen, de nem igazán érdekli őket. Más részleg, más szabályok. Tanulság - ha valaki mindenki előtt akár review-kat publikálni akkor boltot kell nyitni.

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#65002) zsuha válasza kbalage2 (#65001) üzenetére


zsuha
aktív tag

Ha leleplezés előtt raknak fel egy ilyen youtube videót, mi a bünti?
Nálad is már megvan? Te mikor rakhatsz fel róla bármit?
Videót megnézve, hát, annyira mégsem bejövős a szett.

(#65003) Djuree válasza Mauzes (#64995) üzenetére


Djuree
félisten

hát annyit már nem ér nekem. :O

RapaNui1: igen elég jó hasznot lehet elérni velük. jobb mint a prémium állampapír. :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#65004) mancer7151 válasza Djuree (#64994) üzenetére


mancer7151
tag

Melyik?

(#65005) apholyon válasza wolfcsibe84 (#64999) üzenetére


apholyon
aktív tag

Csak én tikkelek tőle, amikor nincsenek rendesen összeillesztve a darabok? :N

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#65006) geriand76 válasza apholyon (#65005) üzenetére


geriand76
csendes tag

Neeem, ha egy pici rés is van, hülyét kapok. Pláne, ha később veszem észre és be kell préselnem a mancsomat egy szűk helyre, hogy össze tudjam rendesen nyomni :DDD

(#65007) Mauzes válasza wolfcsibe84 (#64999) üzenetére


Mauzes
őstag

Közvéleménykutatás: a speed build videókat ki mennyire szereti / szokta megnézni / látja értelmét? Én nem igazán tartom érdekesnek, annak meg főleg nem látom értelmét, hogy a huszadik youtuber is miért ezt a koncepciót választja... (mármint az értem, hogy ezt egyszerűbb, csak azt nem, hogy ezzel miért gondolja jó ötletnek elindulni a meglévő csatornák mellett)

[ Szerkesztve ]

(#65008) mancer7151 válasza geriand76 (#65006) üzenetére


mancer7151
tag

:D

(#65009) geriand76 válasza mancer7151 (#65008) üzenetére


geriand76
csendes tag

Na neeem, ilyet még véletlenül sem akarok a közelemben látni :-D
Bár ilyen íves részt azért nem olyan egyszerű összehozni talán.

(#65010) Mozaart válasza zsuha (#65002) üzenetére


Mozaart
aktív tag

Tavaly júliusban járt így az Építsd fel srác. Az embargó előtt 6 órával töltötte fel a Camaro unboxing videóját. Ezért 6 hónap felfüggesztést kapott a Lego Nagykövetségi Rendszerből.

AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

(#65011) Napfénysüti válasza Mauzes (#65007) üzenetére

Engem érdekelnek, követem is egy srác csatornáját aki ilyen tartalmakat tesz fel.

Més que un club!

(#65012) xcvbxcvb válasza zsuha (#64992) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Studgate vasútállomást is feladták.

Vissza nem küldöm. :) Biztos nem cserélnék, csak visszaadnák az árát.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#65013) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

megjott a 910027 Mountain View Observatory is epsegben :B

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#65014) maross válasza proci985 (#65013) üzenetére


maross
veterán

Mak, nekem azert megnyomkodtak, meg tesztelték az egyik sarkát is. Nem tudom erdemes-e ezert vinnyogni ugyfelszolgalatnak, vagy oruljek, hogy jutott (ami egyebkent igaz).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#65015) edgR válasza maross (#65014) üzenetére


edgR
őstag

Érdemes írni is és örülni is! :)

(#65016) proci985 válasza maross (#65014) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ez ilyen, pici serulesre en nem adnek.

enyem tokeletesen megjott, de ugyis ossze lesz rakva :B Bricklinken mondjuk latom mar 50et felraktak. ejnye :DDD.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#65017) bordi10


bordi10
senior tag

Utólértem végre magam a játékban.
Tallneck hamarabb épült fel/meg, mint az előrehaladásom a HFW-ben :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#65018) Napfénysüti válasza Napfénysüti (#64959) üzenetére

Sikerült ma 10 után gyorsan elérni egy ügyfélszolgálatos hölgyet. Látta hogy Paypallal fizettem azt mondta elvileg meg tudja oldani kártyaadat megadása nélkül hogy levonják az összeget.
Viszont még mindig nem vonták le, szóval lehet hétfőn mégis újra kell hívnom őket és bediktálni a kártyaszámot (a hölgy azt mondta ha délutánig nem történne meg akkor sajnos ezt kell tenni).

Més que un club!

(#65019) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

Nekem ma megjött a Diner, Illetve a Winter Chalet. Félve bontottam ki őket, de hála égnek hibátlanok. Már úton van az Obszervatórium és a Vasútállomás is, a két legnagyobb készlet, remélem azoknak sem esik baja.

(#65020) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

Gyorsan felkerült a Diner a netre, bár én lehet megvárom mindegyiket, sőt várok egy másik küldeményt is, na arra nagyon kiváncsi leszek milyen állapotban jön meg. A Diner esetében vagy jó döntés hamar eladni amíg el nem árasztják a piacot vagy nem, majd az idő megmondja, de nekem nagyon tetszik az is.

(#65021) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Írta egy ismerősöm, hogy az egyik kalózos fb topicban valaki 50-ért hoz építhető kalóz figurát Dániából. Még így is megéri

(#65022) tPedro_ válasza HUN_Sector (#65021) üzenetére


tPedro_
őstag

Lehet tudni a csoportot?

(#65023) HUN_Sector válasza tPedro_ (#65022) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Csak a srác nevét tudom

(#65024) hami85


hami85
tag

Nem gondoltam, hogy ekkora doboz lesz…



(#65025) hami85 válasza HUN_Sector (#65021) üzenetére


hami85
tag

Nyilvàn, 80 euró ott.. az 50k összegen is keres.

(#65026) maross válasza hami85 (#65024) üzenetére


maross
veterán

Majdnem 4000 db, assembly square doboza szelesebb.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#65027) Mauzes


Mauzes
őstag

Uh de jók ezek az új BDP-s szettek. Viszont így hogy a piaci áruk szinte dupla, már olyan értéket képviselnek, amit nehezen bont ki az ember. Legalább is én.

Ti hogy vagytok ezzel? Nem fáj a magasra nőtt árú szetteket kibontani? Hiszen ha eladná valaki, akkor vehetne belőle 2 hasonló méretűt is a normál árúak közül.

(#65028) japunk válasza Mauzes (#65027) üzenetére


japunk
aktív tag

Én a csillagvizsgálót tuti kibontanám, összeraknám, aztán ráunnék pár hónap múlva és eladnám. :DDD

szerk.: a Barracudy Bay-t is jóval áron felül szereztem be de eszembe nem jutna csak a dobozát nézegetni, mondjuk ezen már keresni nem tudom mit lehetne.

[ Szerkesztve ]

The owls are not what they seem.

(#65029) proci985 válasza Mauzes (#65027) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

eladni is ido, adott esetben meg par oranyi munkaberrol beszelunk aminel tobbet er az elmeny.

mondjuk en eleve pl serult dobozos bolti legokra is vadasztam, mert ugyis ossze lettek rakva.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#65030) maross válasza Mauzes (#65027) üzenetére


maross
veterán

De, faj, egyszeruen ennyit mar nem ernek. Mondanam, hogy ugy van ahogy mondod, majdnem ket hasonlo kaliberu szettet veszel belole. De az obszervatorium 3900db, legyen ~150k, es az oroszlanlovagok kastélya, 4500db, 170k arukereson is, nepper ara nem tudom hol tart, 140-150? ....hat nem mondanam, hogy kijon 2x annyi aktualis szett belole....

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#65031) Dilikutya válasza maross (#65030) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem kell nézegetni a másodpiacot. Megjött, összerakod, kész.
Pont kivezetés előtti napon vettem a Manó klubházat, már most 30%-al többet ér, karácsonykor fogjuk összerakni. :) Pont le fogom szarni, hogy addigra mennyit ér bontatlanul.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#65032) proci985 válasza Dilikutya (#65031) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

az egy zsenialisan jo set, mi karacsonykor raktuk ossze. aztan fogtuk a manokat, es karacsonyi cookoutot csinaltunk a Tree House alatt, a Haunted House szellemeivel.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#65033) maross válasza Dilikutya (#65031) üzenetére


maross
veterán

Jo neked, nem vagy gyogyeger :). De mondjuk nem mindegy, hogy veszel 28ert mano klubhazat, ami most 38 boltban, azaz kb 34-ert eladhatod 6k nyerovel, vagy van egy dinered, amit vettel 40-ert, es eladhatnád 80-ert (vagy nem, de fogjuk ra), amibol egy tizezres tulzassal veszel auchanban 3 creator kastelyt, es mehet az epites naphosszat.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#65034) maross válasza maross (#65033) üzenetére


maross
veterán

Annyira megtetszett az utolso sorban irt otletem, hogy ezt is fogom csinalni :DDD . Gyereknek kov hetvegen ugyse lesz anyja par napig, jol elleszunk.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#65035) kbalage2 válasza zsuha (#65002) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Attól függ ki rakja ki. Ha Recognized LEGO Fan Media mint én és a LEGO-tól kapja a review szettet akkor valószínűleg egy darabig nem fog kapni másikat. Ha valaki valahol megvette / megszerezte akkor nagy valószínűséggel semmi se történik, max valaki a LEGO-tól kérdezősködni kezd hogy honnan van. Ha bolt csinálja akkor úgy látom hogy szintén kb semmi, JB Spielwaren pl. eljátszotta már ezt párszor.

Speed build kérdés - azért ezt csinálja mindenki mert ez a leggyorsabb tartalomkészítés, semmi extrát nem kell csinálni csak kb normális szögbe telepíteni a kamerát aztán építeni. Addig tart mint egy átlag építés. A részletes building review amiket szoktam csinálni az közepes szerettnél mondjuk 2 nap, nagyobbnál 4-5 is lehet.

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#65036) Angelina87


Angelina87
tag

Sziasztok,

Ma rákerestem a lego virágcsokor 10280-ra hátha találok valahol akciósan... s erre akadtam...
hogyan hirdethetnek a lego... dobozával, kész átverés :((( vagy ez mi lenne??? legot csak nem adnak ennyiért...

" A világon vendég vagyok."

(#65037) proci985 válasza Angelina87 (#65036) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

kb 40 euro korul lattam legolcsobban

egyebkent ahogy korabban lattam itt a topikban tapasztalt lego epito vagy, a 10280 ugy nezve egy elmeny ahogy ujrakombinal elemeket.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#65038) Angelina87 válasza proci985 (#65037) üzenetére


Angelina87
tag

Igen - igen és még hogy élmény is és remek dísze is a lakásnak :)
Csak ezen a hirdetésen kiakadtam s osztozni akartam Veletek bánatomban :N :N

" A világon vendég vagyok."

(#65039) proci985 válasza Angelina87 (#65038) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

:R

ja es a legjobb, hogy ki lehet egesziteni pl a tulipanokkal, illetve a 10313al :K disznek is kivalo.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#65040) magickonfig


magickonfig
tag

Összeépítést javaslok mindenkinek, hisz ez nem egy nepper csoport ;]
Nekem is megjött a BL designer Téli Faház.
Ki mennyi VIP pontott tudott kicsikarni sérült dobozból, mert nekem sajnos az egyik sarka látványosan benyomódott.
Még máid nem értem ezt a papírvékony doboz 1 ragasztós megoldást... pedig szóltam is az ügyfélszolgálatos kedves hölgynek, de erre csak a szállítókat tudja hibáztatni. :F

(#65041) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

Sikerült szétszednem végre az Assembly Squaret. Nem volt egyszerű dolog azért ez a 4000 elem csak 4 ezer elem. A legnehezebb része az alaplapra ráhelyezett csempék lebogarászása volt. Most 4000 elem hever több kis dobozban, szóval összerakás előtt még vár rám egy kis szortírozás is. Azzal nincs bajom hogy az eladó nem szedte szét hisz így állapodtunk meg, de azért egy kicsit leporolhatta volna mielőtt a dobozba rakta, így szétszedés során még folyamatosan portalanítanom is kellett. Jól elleszek vele egy darabig bár azt hiszem ha a Völgyzugoly megjön annak fogok először nekiesni. Egyenlőre a BL szettek túl drágák hogy meg merjem őket bontani.

(#65042) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

a 7végén fixálódik a billundi portyám, a táblázatba fel fogom rakni vasárnap az infókat
bittedanke

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#65043) t-bali3 válasza kbalage2 (#64963) üzenetére


t-bali3
senior tag

Voltam ma kint, nagyon pöpec volt együtt látni ezt a sok autót. Élőben sokkal jobb szinte mindegyik, mint képen.

Csak csorgattam a nyálam :)

Kár, hogy jó részük már kifutott.....

(#65044) HUN_Sector válasza LÁZ (#65042) üzenetére


HUN_Sector
senior tag

Kalóz beszerző körút?
Lehet még jelentkezni? :)

(#65045) mancer7151 válasza LÁZ (#65042) üzenetére


mancer7151
tag

Kérünk fotókat mit láttál.

(#65046) hami85


hami85
tag

Mi összemixeltük a kettőt, elég impozáns így..

(#65047) RapaNui1


RapaNui1
aktív tag

No akkor aki összerakta a BL készletét tegyen már fel képeket legyen szíves :) :DD :C :))

(#65048) maross válasza RapaNui1 (#65047) üzenetére


maross
veterán

Na erre kivancsi leszek :D

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#65049) Napfénysüti

Csak nem vonták le a rendelés árát így hétfőn lesz még egy kör az ügyfélszolgálattal.

Més que un club!

(#65050) zbundy válasza RapaNui1 (#65047) üzenetére


zbundy
aktív tag

Nekem is úton van már a téli faház. Eladni biztos nem fogom, örülök, hogy befértem a 10ezer megrendelő közé. Viszont téli hangulat miatt valószínűleg nem is fogom összerakni decemberig. Akkor viszont beépítem egyből a winter village terepasztalomba. Nyilván az aktuális 2023as winter village készlettel együtt :D

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.