Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Mcray válasza LÁZ (#1600) üzenetére


Mcray
senior tag

UCS Imperial Shuttle és UCS Tie Interceptor.

Ma is volt egy állati gyanus hírdetés páros amiben összesen több mint 30 Star Wars szett került eladásra 60 000 Ft-ért...

Szándékosan leveleztem az eladóval és képzeljétek:

-Ugyanolyan módon szerkesztett hírdetések
-Ugyanolyan kihagyhatatlan ár
-Ugyanúgy nincs telefonszám megadva
-Ugyanúgy nagyon tört magyar a szöveg és az eladóval a levelezés
-Ugyanúgy megszakítja az eladó a levelezést, amint szóba kerül, hogy nem utalok, hanem érte mennék.
-Ugyanúgy azonnal levette a hírdetést és teljesen törölte magát az OLX.hu-ról, mint amikor én utaltam. Gondolom itt is megkapta a pénzt és egyből takarította a nyomokat maga után...

Szerintem ez a mai ugyanaz a csaló volt, aki engem is átvert két hete...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#1602) LÁZ válasza Mcray (#1601) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

minden bizonnyal, sajnos az apród is azért trágya, mert éppen leszrják, hogy ha vkit átvernek, nem érdekli őket, 1x nekem is volt velük bajom egy párezres tétel miatt, mosták kezüket...pár dolgom van fent, de kb senki se ir, ha persze ingyé' lenne, már állna a sor a sok 'ingyenelvisszük,detefizetedaszállitást, mé'nemadszmégvmit' ingyenélőparasztokból :((

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1603) romee79 válasza Mcray (#1599) üzenetére


romee79
újonc

Szia! Engem is átvert ez a Tarnóczi Tímea.

(#1604) LÁZ válasza romee79 (#1603) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

üdv, privátot irjál neki ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1605) kingabo


kingabo
őstag

Nemtom érdekel-e ilyen bármelyikőtöket, de steamen 75%-os leárazások vannak a LEGOs játékokra.
Érdemes visszanézni többször is, mert tegnap is volt 1 adag akciós.

[ Szerkesztve ]

(#1606) icipicike


icipicike
újonc

Sziasztok!Engem is átvert a kedves Timea.

(#1607) LÁZ válasza icipicike (#1606) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

sztem te is privátot irj a kollegának, mert más jellegű a topik ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1608) icipicike válasza LÁZ (#1607) üzenetére


icipicike
újonc

Elnézést írok neki.

(#1609) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

Következő Ideas cucc, elvileg augusztustól, 321 elem, 55 usd ~ 20k itthon, gondolom :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1610) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

Ilyen és ehhez hasonló egyedi járgányok megépítéséhez lehet találni valahol építési leírást?
Nagyon pöpec mindegyik, főleg ahogy az emberek ki vannak rakva különböző elemekből.
Tetszik, hogy nincs benne speckó elem, gyakorlatilag csak a klasszikus formákból vannak összerakva.
Órákig tudnám nézegetni őket... :DDD
:))

(#1611) LÁZ válasza zsolthee (#1610) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

üdv, itten, meg itten mostly ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1612) zsolthee válasza LÁZ (#1611) üzenetére


zsolthee
senior tag

Király vagy, köszi!
:R

(#1613) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

Üdv, 18-31.éig tudom elővásárolni az új Mini Coopert, mint vip-tag, 29k, ajándék micro mini cooperrel, ha esetleg vki gondolkozik rajta ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1614) zsolthee


zsolthee
senior tag

Van egy kis LEGO és Matchbox gyűjteményem, amit szeretnék falra szerelhető vitrines/üveg szekrényben tárolni.
Hol lehet ilyet venni elérhető áron? Tud valaki jó forrást? Nézegettem hirdetéseket, de egyik-másik drágább mint az összes játék amit beletennék. :D

[ Szerkesztve ]

(#1615) LÁZ válasza zsolthee (#1614) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

talán itt, lehet a figuráimnak én is veszek, mégiscsak jobban mutat..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1616) zsolthee válasza LÁZ (#1615) üzenetére


zsolthee
senior tag

A 3-4 cm-es mélységével ezt max. figuráknak tudom elképzelni. :(
Plusz még üvegpolcok is kellenének bele. :F
De azért köszi.
Lehet olcsóbban kijönnék, ha vennék üveglapot meg 10-es deszkát és magam összeállítom. :D

(#1617) Brumi válasza zsolthee (#1616) üzenetére


Brumi
senior tag

Ha rászántad magad a DIY megoldásra, akkor ez is jó lehet a figuráknak.

Ezen kívül is vannak még jó ötletek, érdemes böngészni.

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#1618) zsolthee válasza Brumi (#1617) üzenetére


zsolthee
senior tag

Marad a házi barkács. Én nem gyűjtök külön figurákat így, City járműveket tennék bele a megfelelő személyzettel...na meg a Matchbox-oknak is kell valami, ugye... :))
Szóval kb 8-10 cm-es mélység azért nem ártana.

(#1619) Brumi válasza zsolthee (#1618) üzenetére


Brumi
senior tag

Hát igen, akkor ez is keskeny... keress rá a dobozkeret szóra gugliban, ott pár találat lesz ilyen keskenyebb fali vitrinre, vagy keress egy olyan céget, aki ilyenek gyártásával foglalkozik (jellemzően ezek bolti display-ek). Már én is nagyon sokat kerestem hasonlókat, de készen ilyen méretben elég ritkán kapni.

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#1620) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

ööööö.....KELLLLL

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1621) Napfénysüti válasza LÁZ (#1620) üzenetére

Ez mi pénzbe fog kerülni... :U

Més que un club!

(#1622) LÁZ válasza Napfénysüti (#1621) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

offisöl 200 dolcsi, remélem vmi preorderbe olcsóbb lesz :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1623) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

Akkor pakolódjunk ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1624) Napfénysüti válasza LÁZ (#1623) üzenetére

Nice Laci! ;)

Més que un club!

(#1625) Fr0z3n válasza LÁZ (#1620) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Ha éhen is döglök hónap végén, de egy ilyen kell!!44!4!!
Király a Minid. Jó játékot!

(#1626) LÁZ válasza Fr0z3n (#1625) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

ha itthon drágább lesz, mint 28990.-, szivesen rendelek neked a lego-tól ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1627) Fr0z3n válasza LÁZ (#1626) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Itthon már körbe mutogattam, szóltam, hogy készüljenek :D
A méretét tekintve szerintem lesz vagy 40. De mint Batman fan, kötelező beszerezni való. Amúgy Technik párti vagyok inkább, de kivételt teszek :D

(#1628) LÁZ válasza Fr0z3n (#1627) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

ja, bocs, elnéztem, azt hittem a minimorrisra irtál, a Rumbler 64k lesz a legónál a magyar oldalon, ámerikában 200 usd, szóval itthon boltban tutkó 80-90 sztem...

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1629) Fr0z3n válasza LÁZ (#1628) üzenetére


Fr0z3n
őstag

:O :W Majd egy havi fizumat nem éri meg, bármennyire is szeretném :W :W

Marad a gyűjtögetés az Unimogra (8110)

[ Szerkesztve ]

(#1630) LÁZ válasza Fr0z3n (#1629) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

majd figyelem, lehet vipeknek kevesebb lesz pre-sale-ben ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1631) Fr0z3n válasza LÁZ (#1630) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Most nézegetem a lego shopot, 100 dolcsiért elég sok jó dolog van. 35-ért pl a Vissza a jövőbe repülő autója nagyon baráti. Kár, hogy ennyire tré az árfolyam.

Egy ilyet szívesen hordanék :D

[ Szerkesztve ]

(#1632) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

jelentem a ghostbustershez jár egy brick separator is , jeeee ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1633) Fr0z3n válasza LÁZ (#1632) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Már megérte megvenni :DDD

(#1634) LÁZ válasza Fr0z3n (#1633) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

na igen, kicsit visszatérve a Rumblerre, ebay-en láttam 1et kb 85k-ért, és 5 ből négyet már eladott az ipse preorderbe ennyiért, úgy, hogy 47k-ba adja majd a Lego náluk, az beszarsz. Viszont rá kellett jöjjek, hogy mi még nagyon balkán vagyunk, európai lokálba a miniből 1esével lehet rendelgetni, úgy is, hogy már megjelent, ez ámerikában max 5 készlet rendelésenként.

gondolom a Rumble-ből is 5öt lehet majd, itthon meg 1et, mondjuk azt be is rendelem, lesz is logout a 2 batmobillal :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1635) Napfénysüti válasza LÁZ (#1634) üzenetére

Mostanában lesz Logout írásod a két új szerzeményről? :)

Més que un club!

(#1636) Fr0z3n válasza LÁZ (#1634) üzenetére


Fr0z3n
őstag

47-ért még egész baráti. De miért Rumblernek írod a Tumblert?

(#1637) LÁZ válasza Fr0z3n (#1636) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

azémeméne :D , elirtam :DDD

@Párduc: igen, sztem hozzádobom a ComicCon-os HObbitot is ;)

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1638) Napfénysüti válasza LÁZ (#1637) üzenetére

Így se sokan szólítanak itt a PH-n. Sőt senki. :DDD

Fr0z3n: nem dehogy. Mi Lacival rég ismerjük egymást, egy főiskolára jártunk és csapattársak voltunk meg együtt fociztunk sokat. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#1639) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Ömmm.... Szóljatok ha zavarok :DDD

(#1640) Napfénysüti válasza Napfénysüti (#1638) üzenetére

Igaz Gattuso? :D

Més que un club!

(#1641) Fr0z3n válasza Napfénysüti (#1638) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Ja, hogy... Ahaa, értem. Én meg már itt asszociálok. Párduc ~ tigris ~ szöszi avatar Napfénysüti nick név... Aludnom kéne :DDD

(#1642) LÁZ válasza Napfénysüti (#1640) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

Prego.. :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1643) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#1634) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Európába a Tumbler sajnos 64 lesz :)

Comic con-os hobbitra nagyon fájt a fogam régebben mivel az összes lotr és hobbit készlet megvan MISB-be, de sajnos MO-n 1 srác árult és nekem nagyon magas áron. Szabad tudni mennyiért jutottál hozzá? :)

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1644) LÁZ válasza R3ĐßuŁŁ (#1643) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

akár el is adhatom neked :DDD , mondjuk 30ért ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1645) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#1644) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Sajnos annyiért nekem sok lenne. Még várok hátha ebayen elcsípek egyet olcsóbban :P

Ui: Ma sikerült végre beszereznem az egyik legszuperebb star wars készletet a 4501-1: Mos Eisley Cantina-t! Hiánytalan,doboz,leírás ( mintha hozzá se nyúltak volna ! )

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1646) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Ha nem veszitek arcátlan kérdésnek, hány évesek vagytok, hogy nem nőttétek ki a Legot? :D
(Én se nőttem ki 27 létemre, mondjuk a NXT meg a mindstorm jobban izgatja a fantáziám)

(#1647) LÁZ válasza Fr0z3n (#1646) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

szemtelenül fiatal vagy...35, de ne mondd el senkinek :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1648) Napfénysüti válasza Fr0z3n (#1646) üzenetére

30 vagyok és örömmel legózom ennyi idősen. Csak sajnos több pénz kellene ehhez a hobbihoz mint amit per pillanat rá tudok áldozni. :(
Egyébként tavaly névnapomra még szüleimtől is kaptam egy kis city-s készletet. :)

Més que un club!

(#1649) Pötyi válasza R3ĐßuŁŁ (#1645) üzenetére


Pötyi
őstag

Most vetted meg azt a régi készletet? Most, hogy idén megint kiadták, újratervezett gyíkkal?

:D

QNX is cool!

(#1650) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Jaj, asszem maradjak csendben :D
LÁZ, megőrzöm a titkod :D Amúgy hogy áll a mini? Jó lenne már képeket látni. Tudom, gugli a barátom :D

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.