Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Napfénysüti válasza LÁZ (#1550) üzenetére

Kicsit későn álltam neki, mert tegnap csapatépítőn voltunk de úgy 11-re csak végeztem. ;]

Més que un club!

(#1552) föccer


föccer
nagyúr

Megadtam magamat a csábításnak. Tudom nem kellett volna, de most kell a boldogság hormon ;]

Bemelegítésnek indítok egy 42004-essel. Remélem nem kap el a gépszíj. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1553) LÁZ válasza föccer (#1552) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

már elkapott :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1554) föccer válasza LÁZ (#1553) üzenetére


föccer
nagyúr

:O

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1555) Napfénysüti válasza föccer (#1554) üzenetére

Te ne sajnáld, majd a pénztárcád fogja helyetted. ;]

Més que un club!

(#1556) föccer válasza Napfénysüti (#1555) üzenetére


föccer
nagyúr

Hát jah, elég drága 70 perc van mögöttem. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1557) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

maybe the next one ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1558) Napfénysüti válasza LÁZ (#1557) üzenetére

Ezt már én is néztem Eurobricksen, jópofa szett. Lassan itt a születésnapom lehet el kéne gondolkoznom hogy meglepjem magam valami készlettel. ;]
A várható árát nem tudod, vagy ez itthon már megvehető?

Més que un club!

(#1559) LÁZ válasza Napfénysüti (#1558) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

itthon 30k környéke a kockaáruházban, ebay-en lefoglaltam már 1 et kevesebbért ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1560) Napfénysüti válasza LÁZ (#1559) üzenetére

30k csak mert Ideas készlet? :Y
Meg vannak ezek huzatva, annyiért soha nem vennék belőle.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#1561) LÁZ válasza Napfénysüti (#1560) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

csak 26800 :D , ebay meg 23, majd eldöntöm, de lehet lego.com lesz, hogy gyűljön a pont a kártyámon, akkor rendelhetünk együtt is, ott júniustól lesz elérhető.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1562) Brumi válasza LÁZ (#1557) üzenetére


Brumi
senior tag

Az Alleeban 15k a Ghostbusters szett, én már megvettem, ahogy a 10244 Fairground mixert is, ami 41k volt a Kockamánián. A szomorú, hogy már megjelentek az City Arctic szettek is, amiből szintén az egész sorozat kell... ez egy drága év, és még nincs vége. Jövő héten meg irány Billund :)

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#1563) Napfénysüti válasza Brumi (#1562) üzenetére

Na 15k már mindjárt sokkal jobb. Fairground mixer mennyi volt? Vagy a Kockamánián vettek 41-ért?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#1564) Brumi válasza Napfénysüti (#1563) üzenetére


Brumi
senior tag

Igen, ott vettem meg. A hivatalos ára 130€, szóval ez így korrekt volt.

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#1565) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

akkor marad a lego.com, ha 15be megáll ott is, ingyen kihozzák, és kapok bónuszt is rá a vásárlás miatt :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1566) LÁZ válasza Napfénysüti (#1563) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

hivatalosan 50 dodó lesz a gósztbásztersz, szóval legoshop-os vétel lesz, a bónuszok miatt is

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1567) lapa


lapa
veterán

resistance is futile.

(#1568) Gondwana válasza lapa (#1567) üzenetére


Gondwana
addikt

Te is, fiam, Benny?

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#1569) Pötyi


Pötyi
őstag

A 2006-ban kiadott 7897-es és a 2014-ben megjelenő 60051-es ICE egymás mellett, összehasonlítva:

1

2

3

4

QNX is cool!

(#1570) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

upcoming logout ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1571) sgergi


sgergi
veterán

Ha tehetitek nézzétek meg a Lego Toronyépítést élőben is. Elég masszív volt a torony már pénteken is, amikor voltam. Ennyi legót ritkán lát egyben az ember.

(#1572) Brumi


Brumi
senior tag

Tegnap összeraktam a Ghostbusters készletet. Elképesztő részletes az autó, nagyon szépen meg van építve, tényleg jól néz ki egy vitrinben!
Ami döbbenetes, az a mérete: bár a minifigekhez képest arányos, de egy városban nem igazán tudnám elképzelni. Igaz a Városi körhinta kamionja is 44 cm hosszú, ami majdnem két alaplap...

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#1573) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

Lego órák, lehet egy ilyet behúzok, bár nem vagyok az a nagy órás

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1574) lapa válasza LÁZ (#1573) üzenetére


lapa
veterán

hát szép-szép, de ennyiért vettem az automata saválló swatch-ot... szóval azért az ár kicsit erős. pláne kevés sziin...

(#1575) Mcray


Mcray
senior tag

Sziasztok!

Nem is tudtam, hogy van itt ilyen fórumrész :) 17 év kihagyás után 6 hónapja újra elkezdtem legózni. Eddig kb 15 Kiló legót vettem. Jó lenne építeni is valamit, de még arra sincs időm, hogy rendszerezzem, amiket vettem pár Star Wars Legót leszámítva, amit összeraktam.

Szívesen ismerkednék, akár személyesen is budapesti legósokkal tapasztalatszerzés céljából. Van itt olyan aki épít MOC(saját kreálmány)-ot?

Én Repülőt, Helikoptert, Űrhajót, és Lépegető robotot szeretnék építeni. Ha van itt olyan, aki ebben a témában mozog, szóljon :)

Üdv,

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#1576) LÁZ válasza Mcray (#1575) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

üdv, én már csak a gyáriakkal molyolok, vége a kreativ korszakomnak :DDD , itt van pár útmutató MOC ügyben, ha szeretnéd más moc-ját is összerakni ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1577) Mcray válasza LÁZ (#1576) üzenetére


Mcray
senior tag

Köszi a linket. Pont ilyet kerestem.

Abban kérnék tanácsot, hogy kb mennyit kérjek ezekért a legókért, ha eladnám őket? :

[link] Figurák nélkül.

[link] Figurák nélkül.

[link] Figura nélkül.

[link] Figura nélkül.

[link] Figurák nélkül.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#1578) LÁZ válasza Mcray (#1577) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

a készletek alatt irott ebay-es árak kb fedig a valóságot, de pl

xwing 15-18k
cruiser 20-25k
general starfighter 8k
tiefighter 8k
bwing 10k

személy szerint az xwingért 15öt, a cruiserért 20at még adnék is, bár a figurák hiánya eléggé árcsökkentő hatású :K , ennél a kettőnél biztosan ;)

@Lapa: sztem ennyit megér, aki 'órát' akar venni, az úgy is komolyabbat vesz ugyanennyiért :K

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1579) Mcray válasza LÁZ (#1578) üzenetére


Mcray
senior tag

Az X-Wing darabjait most szedem össze. 95%-os. Szinte új állapot. A maradékot bricklinkről berendelem. Azt már látom, hogy a 2x2-es technick brick-et nem bírom világos szürkében csak sötét szürkében berendelni. Igaz nem látszik, mert a belsőbe kell.

15-ért bárkinek odaadom, ha készen lesz.

A Cruiser már nehezebb eset. Külsőleg 99%-os-an kész. Ami kevés karc van rajta, az csak abból ered, hogy darabokban eljutott hozzám zacsiban. A Technic belső viszont teljesen hiányzott. A szürke 1x16-os technic gerenda helyett csak használt kéket tudtam venni 800 Forintért a 4 darabot...Ha úgy döntenék, hogy eladom, akkor 22-ért adnám, de félek, hogy ez a 4 elemnyi színcsere + minimális külső hiány nem fog tetszeni a leendő vevőnek... :( Ha nem tudom eladni, akkor átépítem és megtartom. Kap pár lövegtornyot, és megníújtom a közép részt hosszában és far részt szélességben.

A B-winget sajnálnám odaadni 10-k-ért, mert szerintem jobban néz ki mint azok amiket utána kiadtak. Akkor ez is rám "rohad" :D :C

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#1580) Brumi


Brumi
senior tag

Az épülő, új billundi látogatóközpont makettje. Szép látvány lesz, ha átadják 2016-ban.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#1581) Pötyi


Pötyi
őstag

Az Architecture sorozatban is kiadták ezt az épületet.

QNX is cool!

(#1582) Brumi válasza Pötyi (#1581) üzenetére


Brumi
senior tag

Igen, a Technicbricksen volt is róla cikk, de ez egy kicsit nagyobb volt :)
Körben a falakon volt róla még több információ. A területet már körbekerítették, és elkezdődött az építkezés, a kerítésre pedig minifiges fóliát tettek nagyon stílszerűen :)

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#1583) lapa


lapa
veterán

hát sajnos 2016-ig nem fogunk tudni várni, addigra már drogos tinik lesznek a kölkök.

ezt a lego verziót csinálhatták volna pont annyival nagyobbra, hogy az üvegek meg a különböző tetőfelületek megjelenjenek rajta. nekem (azaz nekem) ez iigy kicsit egyszerűcske.

(#1584) LÁZ válasza lapa (#1583) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

na igen, lehetett volna picit nagyobb

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1585) Brumi válasza lapa (#1583) üzenetére


Brumi
senior tag

Azért van ott azon kívül bőven látnivaló :) Egyébként nem tudom mi a legjobb időpont az utazásra, de a hétvége közeledtével egyre több az ember. Csütörtök még jó volt, de pénteken már tömegnyomor volt. Persze megoldás lehet az Express Pass, de 180 koronáért kicsit húzós... Ja, és a jegyet érdemes már neten jó előre megvenni, mert brutális sorok alakulnak ki reggel a pénztáraknál.

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#1586) sagesz93


sagesz93
addikt

:Y :Y

(#1587) DopeBob válasza sagesz93 (#1586) üzenetére


DopeBob
addikt

Nah, ezt fel is írom a karácsonyi listámra :)

MZ/X

(#1588) Napfénysüti válasza sagesz93 (#1586) üzenetére

Na bakker meg is van mit kérek születésnapomra. :D

Més que un club!

(#1589) LÁZ válasza sagesz93 (#1586) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

ohh lá lááááá ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1590) Napfénysüti válasza sagesz93 (#1586) üzenetére

Videó: Mini Cooper Mk VII

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#1591) LÁZ válasza Napfénysüti (#1590) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

no igen, 100 dodó, hivatalosan augusztustól, vip-eknek július közepe, úgyhogy figyelem a mailjeimet majd ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1592) kovsol válasza Napfénysüti (#1590) üzenetére


kovsol
titán

Lehetne egy kicsit nagyobb. :B

May the Force be with you!

(#1593) szőröscica válasza sagesz93 (#1586) üzenetére


szőröscica
addikt

Menő!

Kár, hogy most a lakásvásárlás miatt nem nagyon fér bele legozás. :(
Na de sebaj, bővítgetem a listát, lesz majd mit bepótolni. :) Egy unimogot is szeretnék.

(#1594) LÁZ válasza szőröscica (#1593) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

nekem is csak az új pecóba lesz mini+ghostbusters :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1595) Napfénysüti válasza LÁZ (#1591) üzenetére

Ha elérhető lesz akkor írjál már rám ez szerinntem kellene. :K

Més que un club!

(#1596) Tom5


Tom5
addikt

Ilyen Alienes téma vehető vagy teljesen egyedi? :F :Y

(#1597) LÁZ válasza Tom5 (#1596) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

egyedi kreálmányok ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#1598) FLx válasza sagesz93 (#1586) üzenetére


FLx
addikt

Ez cool. :)

(#1599) Mcray


Mcray
senior tag

Figyelem Csalók!

Kóncz Imre és Kóncz Imréné.

Ezek is ők: [link]

Netes név: Koncz.Imre34

Csaláshoz használt email cím: koncz.imre34@gmail.com

Bankszámlaszám: 11600006-00000000-65020346 Erste bank Tarnóczi Tímea

Nekik NE utaljatok!!!

Lego UCS készleteket kínálnak eladásra nagyon olcsón...Túl olcsón.

Nekem 11 000 Forintom bánta. Az utalás napján törölték az OLX (Korábban Apród.hu) profiljukat és kereket oldottak.

Ha tudtok olyat, akit szintén átvertek kérlek irányítsátok hozzám. Engem Június 6.án vertek át. Ekkor utaltam, ekkor szívódtak fel. Azóta nem mutatja aktívnak az email címüket a Gmail...

Peace,

András

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#1600) LÁZ válasza Mcray (#1599) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

köszönjük szépen ;) , milyen legókat 'hirdettek' ?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.