Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:47:34

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) Janaboy válasza LÁZ (#17000) üzenetére


Janaboy
veterán

Hat az izleseddel nem tudok mit kezdeni :DDD

Hatha igy:
[link]

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#17002) LÁZ válasza Janaboy (#17001) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

mingyá más...csinoska, viszont ez nem vmi békákás projektre lett csinálva, vmikor volt egy olyan kiállítás a járművekről, vmi nyereményt fel is dobtak a legjobb projektnek..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#17003) Janaboy


Janaboy
veterán

Nem tudom ki ismeri a jatekot, de nagyon jo lett a vidi :)

Clash Royale Lego

Janaboy

(#17004) Teszla_


Teszla_
senior tag

Megtöröm a vasárnapi csendet :)
Bővült pár taggal az összerakott Lego família (kicsit össze-vissza vannak, de egyelőre erősen helyhiány van)

(#17005) LÁZ válasza Teszla_ (#17004) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

nájsz..nájsz, algo mennyi fogyott :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#17006) Teszla_ válasza LÁZ (#17005) üzenetére


Teszla_
senior tag

A Ferrari kamionnál volt kb. 50 matrica, azok azért okoztak fejfájást, mert utálom őket :)

(#17007) Freddy76 válasza Teszla_ (#17006) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem vagy egyedül... Egy-egy sokmatricás készlet után én is képes vagyok itt hisztizni a fórumon... Rühellem őket.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#17008) bobafett válasza Teszla_ (#17004) üzenetére


bobafett
tag

Szép! Rá kellett zoomolnom a szürke vasúti kocsira ott elől... :)

(#17009) bobafett


bobafett
tag

Én is büszkélkedek, ezek az új szerzeményeim:

(#17010) Teszla_ válasza bobafett (#17008) üzenetére


Teszla_
senior tag

Az egy bluetooth hangszóró :DDD

(#17011) Djuree válasza Teszla_ (#17004) üzenetére


Djuree
félisten

az a kamion tetszik, meg a tűzoltó is. na majd a gyerkőcök ha nőnek úgyis meglesz nekünk is. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17012) thesound


thesound
őstag

A SAH-ban hogy is van a VIP program? 1500 Ft-onként, 100 pont, ha jól tudom. 1 pont=1 Ft?
Ha soha nem vásároltam, akkor az első vásárláshoz is jár a pont?

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#17013) LÁZ válasza thesound (#17012) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

300ft 1 pont, és 100 pontonként kapsz 1500ft-ot /felhasználni meg 100 pontosával lehet, vagy 100at vagy 200at stb./, de ezt majd úgy is írja az account-odnál, elvileg az első vásárlás után is jóváírják, nekem felrakták, de ingyé felhívod őket, és megmondják, a forsz frájdéjes 3x pontok nem lesznek rosszak a 7végén :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#17014) thesound válasza LÁZ (#17013) üzenetére


thesound
őstag

Hja, csak kár, h SW-re jár. Fishing store miatt számolgatok :)

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#17015) Gabika75


Gabika75
csendes tag

Ma reggel voltam a monori tescoban és vannak nagy leárazások. A hölgy elöttem árazta be a legokat 50-75% kedvezmény, azt mondta, hogy ki akarják szórni a régebbi készleteket mert jönnek az újak és kell a hely. Nem tudom mennyire lesz országos a dolog, de esetleg érdemes benézni egy tescoba ha útba esik.

MI vagyunk a lovagok akik azt mondják:NÍÍÍÍÍÍ !!!

(#17017) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

@Getalife: van külön Lego-s kategória az apróhirdetéseknél, itt max finoman jelezheted, hogy megválnál tőlük ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#17018) Getalife válasza LÁZ (#17017) üzenetére


Getalife
csendes tag

Elso hozzaszolast elolvastam, abban nem volt ilyen megkotes.
A masodik hozzaszolasban mar te hirdeted a dolgaidat.

Miert is kellett kitorolni amit en irtam?

(#17019) LÁZ válasza Getalife (#17018) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

azért mert egyrészt ezt nem én találtam ki, hanem a moderátorok, hogy fórumban nem lehet hirdetni, ezért lett külön lego kategória az aprónál, egyébként ha off-ba raktam volna, akkor is jön egy modi, és törli egyből.

finoman jelezni lehet, hogy ha érdekel vkit, irjon privátban, vagy belerakod az aláírásodba /ez a legegyszerűbb/, és akkor senki sem fog belekötni, de ha kirakod a képet/árat akkor az hirdetésnek minősül.

én írtam, hogy mi a para, a modi szó nélkül törli :K ;)

Amint elkészül az összefoglaló, benne lesz.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#17020) balint82 válasza Gabika75 (#17015) üzenetére


balint82
senior tag

Esetleg nem emlékszel pár árra? :R

Google Pixel 4a

(#17021) 313313 válasza balint82 (#17020) üzenetére


313313
addikt

Kisebb készletek voltak. Nagy része már nem is volt hónapok óta. Ami meg van és 50%-os, az még úgy is drága netes árhoz képest.
Ez a kecskeméti Target Tescoba volt.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#17022) Janaboy válasza LÁZ (#17019) üzenetére


Janaboy
veterán

Itt az idő összefoglalót csinálni :D

Janaboy

(#17023) pyxis


pyxis
csendes tag

Korábban volt valami elmélkedés a Fabrikör IKEA vitrinről, és arról hogy vajon mennyire oldschool sötétkékben Lego tárolásra.
Jelentem beszereztem egyet, beletettem néhány készletet indulásnak, és szerintem teljesen jó, pedig modern/klasszikus a lakás berendezése.

(#17024) LÁZ válasza pyxis (#17023) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

ja, ilyen van nálunk is, csak az 1es verzió, amikor vettük sztem még nem volt ilyen dupla, de 'kelleni' fog még1, és pont egy ilyen duplában gondolkoztunk :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#17025) Gabika75 válasza balint82 (#17020) üzenetére


Gabika75
csendes tag

Kisebb készletek voltak, creator, star wars, city, friends, duplo jellemzően 1000-3000ft között. Volt pár kicsi creator azok 1000ft alatt voltak.

MI vagyunk a lovagok akik azt mondják:NÍÍÍÍÍÍ !!!

(#17026) Teszla_ válasza Gabika75 (#17025) üzenetére


Teszla_
senior tag

Jelentem, Nyíregyházán csak egy kis Star Wars készlet volt 75%-os akcióban, el is vitték mindet.

(#17027) Peathee válasza bobafett (#17009) üzenetére


Peathee
aktív tag

Hétvégén is újítottam a gyűjteményt. bekerült a kamion flottába a dupla konténeres 42062-es kis készlet.
És a Saturn társának szánt Creator 31066-os Űrsikló :)

Most viszont el kell kezdeni spórolni, emrt még az ideiek közül ezek kellenek: Saturn, Silent Mary, Fishing store.

(#17028) Freddy76 válasza bobafett (#17009) üzenetére


Freddy76
addikt

Ez a szuperautó igen mutatós. Megkérdezhetem, hogy milyen állapotban jött, és hogyért adták?

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#17029) thesound


thesound
őstag

Nem bírtam ma magammal, beújítottam egy 70612-öt. Nagyon pofás a sárkány uram. Már csak a hajó kellene amit megtámad. :DDD

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#17030) csubi82 válasza thesound (#17029) üzenetére


csubi82
kezdő

Szuper készlet,viszont egyenlőre nincs ellenséges hajó amit megtámadhatna ,maximum például a Garma Mech Man-t ami meg ugye nem hajó :D (70613 ) Viszont nagyon jól néz ki az is :)

(#17031) thesound válasza csubi82 (#17030) üzenetére


thesound
őstag

Én összeengedném a Destiny's Bounty-val. :) Nem vagyok képben, első Ninjago készletem. Bár azt sejtettem a figurákból, hogy egy oldalon vannak.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#17032) balint82


balint82
senior tag

Német infók a StarWars Force Friday-ról.

Nagyjából hasonlóra lehet számítani nálunk is:

3x VIP pont SW szettekre
20-50%os akciók
30 EUR (tippem 10e HUF) felett ajándék 40176 Scarif Stormtrooper .
55 EUR (tippem 17e HUF) felett ajándék 30497 First Order Heavy Assault Walker

Feltételezem, hogy a két utolsó akció nem összevonható.

NEM SW akció, de ez már ma is él: 17-es minifigura sorozat 645 HUF

Google Pixel 4a

(#17033) LÁZ válasza balint82 (#17032) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

igen, vmi ilyesmi, még a végén 1x nálunk jobb akció lesz, mint ámerikába :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#17034) tPedro_ válasza balint82 (#17032) üzenetére


tPedro_
őstag

Az akcios szettekre leszek kivancsi.

Ma is szerettem volna rendelni, de karbantartas van es nem allitja at ingyenesre a postazast 17e felett (plusz a promo termekeket se mutatja a kosarban, de erre fel is hivjak a figyelmet).

(#17035) doggie válasza tPedro_ (#17034) üzenetére


doggie
aktív tag

Az ingyenes posta a fishing house-ra is vonatkozik majd, vagy ez csak sw-s akciónál van?
Szerintetek lesz olcsóbban (akár itt is vkitől) fishing house, vagy mindenképpen 1-én érdemes beraknom a kosárba lego shopból?

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#17036) LÁZ válasza doggie (#17035) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

17k felett mindig ingyenes a posta, illetve vannak olyan akciók, hogy 10k felett, vagy pedig vipeknek 17k alatt is ingyenes, szóval az alap 17k-t túlléped vele, így biztos, hogy ingyenes lesz ;)

ha pedig van egy kis pontod, amit fel tudsz használni már jobban jösz ki vele, biztos lesz itthon olcsóbban, pláne a nyíregyházáról menekítettek, bár ha meg elkapkodják a lego-nál, akkor nem biztos, hogy bárki is odaadja pl 35ért , vagy olcsóbban, ha meg igen, akkor figyelni kell, mert ezek hamar elmennek majd az ilyen-olyan fészbukos csoportokban.

én azt mondanám, hogy a lego a biztos, de pl azt már most megteheted, hogy beírsz fészbukra, hogy 1-5el keresel fishing store-t valamennyiért, és simán rádírhat bárki, hogy lesz neki 1 pl 33ért. ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#17037) bobafett válasza doggie (#17035) üzenetére


bobafett
tag

17e felett mindig ingyenes a posta.

(#17038) doggie válasza LÁZ (#17036) üzenetére


doggie
aktív tag

Köszönöm, jó ötlet!

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#17039) balint82 válasza LÁZ (#17036) üzenetére


balint82
senior tag

33ért? :Y 50-nel fog indulni az ára.

33ért én is kérek egyet asap :)

Google Pixel 4a

(#17040) LÁZ válasza balint82 (#17039) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

csak írtam vmit, akkó 43 :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#17041) Teszla_


Teszla_
senior tag

A Force Friday nálunk is 00:01 perctől kezdődik elsején? Vagy lesz valamennyi időeltolódás? Szerintem ha lesz valami jó akció UCS-re, akkor lecsapok rá. Mondjuk egy Snowspeeder, vagy Death Star jöhetne 50%-os akcióban :DDD

(#17042) LÁZ válasza Teszla_ (#17041) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

:DDD , az sztem max 20-30%-ba lesz, elvileg éjfél, de mintha arra emlékeznék, hogy tavaly is vmi de9óra lett belőle

ps. én inkább arra leszek kiváncsi, hogy a 'something big' valóban ki lesz e téve a boltokba ;]

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#17043) balint82 válasza LÁZ (#17042) üzenetére


balint82
senior tag

Csak aztán nehogy elérhetőek legyenek hamarabb, mint anno a Saturn :D

Google Pixel 4a

(#17044) Teszla_ válasza LÁZ (#17042) üzenetére


Teszla_
senior tag

Igen, ettől félek, hogy éjfélkor ott fogok toporogni az oldalukon, de akkor még nem lesz semmi, kb. mint a black friday-es dolgoknál.
A Death Star már úgyis régi, reménykedem, hogy meg akarnak szabadulni a maradéktól és utánam vágják 85k-ért :D mondjuk ez a Millenium Falcon rovására menne, de akkor max azt később veszem meg.

(#17045) balint82 válasza Teszla_ (#17044) üzenetére


balint82
senior tag

Hát, UCS készleteknél nagyobb akcióra ne számíts, az is elég nagy akció Legoéknál, hogy 3x VIP pont jár, ergo rögtön 15% kedvezmény (tudom-tudom a következő vásárlásnál realizálódik).

Google Pixel 4a

(#17046) Djuree válasza Teszla_ (#17044) üzenetére


Djuree
félisten

ha ott 25%-30%-os akció van, akkor az kb. az itthoni webshopok árai. szval nagyon nem fogom magam törni.... :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17047) thesound


thesound
őstag

Ezeket a face csoportokat valaki belinkelné amit érdemes nézegetni? Utálom a face-t és nem is igen használom, csak ha nagyon muszáj.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#17048) Teszla_ válasza Djuree (#17046) üzenetére


Teszla_
senior tag

Igen, egy 20%-os akcióval kb. ott lennénk, mint a webshopos árak, de legalább itt kapunk egy-két ajándékot és 3x vip pontot. Ha valaki mondjuk szemezett amúgy is egy-két szettel, de halogatta a vásárlást, akkor ezek miatt talán megéri innen venni őket.

balint82: igen, arra írtam, hogy kapunk 1-2 ajándékot :)

[ Szerkesztve ]

(#17049) balint82 válasza Teszla_ (#17048) üzenetére


balint82
senior tag

+ az ajándék szettet is vedd figyelembe, az is érték.

Google Pixel 4a

(#17050) LÁZ válasza thesound (#17047) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

Lego Garázsvásár, Lego Adok Veszek pl ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.