Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23101) Malachi válasza Mr.Csizmás (#23099) üzenetére


Malachi
addikt

na mibe, hogy erre nem számítottál :D

de legalább az árával elismerik, hogy gagyi, ez a 250 dolláros címke teljesen vállalható. jó, attól még pofátlan "brand" lopás ez is, de mindegy, megszoktuk.

[ Szerkesztve ]

(#23102) Mr.Csizmás válasza Malachi (#23101) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

válaszként képzeld el a picard kapitányos wtf dis shit képet :U azért a nexus 7 irányvonala sokkal eredetibb volt, és jobb koncepció. off

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23103) válasza Malachi (#23088) üzenetére



őstag

Ebből újabb per lesz :(

peugeotmate

Használnám, de márciusig várnom kell a Lagunára v.Londonra. :D Kitalálja a következő szó, és tanul, ahogy kell. Van egy olyan érzésem, hogy net kell hozzá, ha kiterjesztett adatbázist használ. Persze ez nem a Cydiás változatra igaz.

[ Szerkesztve ]

(#23104) Tibee86


Tibee86
veterán

Most nézem csak, nem mintha annyira lényeges lenne, de a szakmai topik hogyhogy nincs kiemelve?
Az összes Samsung topik ki van, még a wave, zte blade és hasonlók is.

(#23105) DanielK válasza Malachi (#23096) üzenetére


DanielK
addikt

Nekem jobban megérné +110e Ft-ért a MacBook Air. (amit én találtam hivatalos oldalon ennyivel olcsóbb az asus, amit írtál).
Amióta van macem, tudom, hogy olyan rendszert kapok, ami nem fagy le, nem hal meg stb. Teljesen szinkronban vagyok (macen, ipaden, iphone-on) minden eszközön. :C
A macben egy 128 GB SSD van, szerintem már sokkal jobb egy ilyen tároló, mind hdd. (laptopban). Nem fog túl sokat érni az a 24GB SSD. Az csak arra való, hogy kipakolja a gyakran használt programok cache-t.
A windowst cirka 3-6 havonta újrahúzni (közben meg az ilyen-olyan takarító progikat futtatni).
Ha teljes védelmet akarsz, akkor még kb ~ 15-16e Ft ki kell adni egy vírusírtó, kémprogram-írtó stb programra. (macen nem kell ilyen).
A nagy kérdés, mennyit bír az akksija? A macé kb 7 órát. Azéret az nem semmi (ipad 10 órát fut).
Szóval amennyivel többet tud az air, nagyjából annyival is kerül többe.

Persze azt vesztek amit akartok, de amióta mecem van, soha többet winfost (csak virtuálisan az office miatt :B ). 23-át várom nagyon, az új imacek miatt (a régiek ára emiatt esni fog az aprekben :K )

(#23106) ittakary válasza Tibee86 (#23104) üzenetére


ittakary
nagyúr

Remek otlet :) emeltessuk ki :R

(#23107) Tibee86 válasza ittakary (#23106) üzenetére


Tibee86
veterán

Csak azért tűnt fel, mert régen tuti, hogy ki volt emelve.

(#23108) ittakary válasza Tibee86 (#23107) üzenetére


ittakary
nagyúr

Igen mert betelt es uj topikot nyitottak. Ez pedig vmiert nem kiemeltkent indult

(#23109) Tibee86 válasza ittakary (#23108) üzenetére


Tibee86
veterán

Igazad van, ez eszembe se jutott. :R
De hogy hol kell kérni, hogy emeljék ki nem tudom, de majd valaki biztos jelzi.

(#23110) ittakary válasza Tibee86 (#23109) üzenetére


ittakary
nagyúr

ember, hiszen ez ki van emelve :D

(#23111) Tibee86 válasza ittakary (#23110) üzenetére


Tibee86
veterán

Egy pillanatra elgondolkoztam, hogy tényleg ilyen vaksi lennék. :DDD
De nem:[link]

(#23112) ittakary válasza Tibee86 (#23111) üzenetére


ittakary
nagyúr

ja hogy azóta emelték ki :D na erre nem gondoltam. my fault!

(#23113) Malachi válasza DanielK (#23105) üzenetére


Malachi
addikt

ne sértődj meg, de te el is hiszed ezt a sok sületlenséget, amit leírsz? ha lesz időm, tételesen leírom a valódi tapasztalataimat, de most sajnos dolgoznom kell nagyon határidősen.

legyen elég annyi, egyelőre, hogy már az árban sincs igazad, plusz gondolkodj el rajta, mi a francért adjak ki majd félmilliót egy olyan gépért, amit netezésen, filnézésen és zenehallgatáson kívül max. szövegszerkesztésre használnak majd és az egyetlen kikötés, hogy könnyű legyen és "szép". :D

[ Szerkesztve ]

(#23114) Mr.Csizmás válasza DanielK (#23105) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

- 3-6 havonta újrahúzás -> user error, tudni kell üzemeltetni
- vírusírtó: avira ingyenes otthoni felhasználásra, emailcímmel regelhető
- openoffice 0 ft

de ha nem kell a directX (játék), akkor meg egy jobbfajta user-friendly linux disztro, és 0 ft az oprendszer is.

nem bántásból, de 20 sorban leírtad, hogy nem értesz a géphez

Tibee86 & ittakary szívesen :)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23115) Tibee86 válasza Mr.Csizmás (#23114) üzenetére


Tibee86
veterán

köszipuszi. :DDD

(#23116) Mr.Csizmás válasza Tibee86 (#23115) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gyere te is nexus 7-et nyomkodni ittakaryval együtt

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23117) ittakary válasza Mr.Csizmás (#23116) üzenetére


ittakary
nagyúr

ma valamikor jó lenne?

(#23118) Mr.Csizmás válasza ittakary (#23117) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ma nem, de kellene már egy logout tali (újra) hamarosan

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23119) DanielK válasza Malachi (#23113) üzenetére


DanielK
addikt

Ahogy gondolod, ha neked windows kell, azt veszel, amit akarsz. Nekem kell az os x.
Pont az átjárhatóság miatt. Bocs, hogy leírtam a véleményemet. :U

(#23114) Mr.Csizmás: képzeld, értek a géphez. Csak tököm kivan, hogy minden szart összeszed a windows, ha nincs megfelelő app telepítve. A calád többi tagja nem ért a géphez, náluk kell a 3-6 havonta újrahúzás. Nálam nem, de már elegem van a winfosból és a linuxból. A windowst pátyolgatni kell, hogy rendesen működjön, a linuxot meghackelgetni terminálba, hogy minden működjön.
A mackel nekem nem volt ilyen. Nem is kell pátyolgatni, de terminálban sem kell hackelgetni, hogy minden működjön. Számomra azért jó a mac és az os x, amiért az iphone. Kiveszem a dobozból és csak használom, nem kell vele foglalkoznom. :U

[ Szerkesztve ]

(#23120) ittakary válasza Mr.Csizmás (#23118) üzenetére


ittakary
nagyúr

adom :)

(#23121) Tibee86 válasza Mr.Csizmás (#23116) üzenetére


Tibee86
veterán

Lemaradtam :F
Jah, hogy taliról van szó :D
Egyébként nincs tervbe egyelőre tábla, ha mégis leginkább iPad vonz. :B
De nézegettem most videókat róla, nem rossz ketyere ez a Nexus 7. Mennyiért lehet mostanság beszerezni?

Más: 4S hirdetésben ilyen szöveg: "a telefon tökéletes facebookozásra, netezni, játszani, persze hívást indítani fogadni - de tudom aki telefont akar venni az androidot vesz, mindenki másnak itt ez a remek készülék." :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23122) Malachi válasza DanielK (#23119) üzenetére


Malachi
addikt

"A windowst cirka 3-6 havonta újrahúzni (közben meg az ilyen-olyan takarító progikat futtatni).
Ha teljes védelmet akarsz, akkor még kb ~ 15-16e Ft ki kell adni egy vírusírtó, kémprogram-írtó stb programra. (macen nem kell ilyen)."

nézd, ez nem vélemény, hanem nettó hülyeség, őszintén meglep, hogy még van ember, aki ezeket komolyan le tudja írni. a többi meg a te saját preferenciáidat tükrözi, szóval érted.

mi a szart kezdjünk a 128-as SSD-vel, ha kapásból 230GB cucca van? szóval ott kezdődött az egész keresgélés, hogy legalább 256-as SSD és 13". nézd meg az árát. külső meghajtó nem érdekes, nem jó, nem kell.

aztán sorolhatnám, de nem teszem. így megy ez.

(#23123) Mr.Csizmás válasza DanielK (#23119) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

SRY. mondjuk ez is egy opció, hogy értek hozzá, de foglalkozzon vele a rák.
(a mostani munkámmal vagyok így)

@Tibee86

eu premier után, szept. elején 250 eur volt münchenben a 16 gigás, most meg a 32-es jön annyiért...

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23124) DanielK válasza Malachi (#23122) üzenetére


DanielK
addikt

Aztán majd ha elszáll a benne lévő vinyó, mert folyamatosan használva van (és azon volt a 230GB-od), akkor megy a sírás, hogy mentsék meg az adataimat. Szerintem jobb a külső vinyó (USB3-mal már gyorsak is), hogy adatokat azon tárolj. Fő rendszernek meg SSD, de abból akár a 64GB is elég. :K (Ezt most nem mac specifikusan mondtam.) ;)

Nem nettó hülyeség, mert több ismerősöm (rendszergazda, informatikus) is mondta, hogy a windowsnak nem árt. Itt a munkahelyemen is már több gépet kellett újrarakni (vagy office-t), mert valami nem úgy működött, ahogy kellett. És idebent minden szar le van tiltva a user error miatt, ahogy mondjátok.
Szóval nem azért írtam amit írtam, hogy térítsek...

(#23125) Jojo5


Jojo5
őstag

haverom vadul nyomja, ma hozzak neki a 15"-os alap MBP-t es mivel a T-nel veszi, a vege kb. 630-60k-ban fog megallni...
mindezt diakhitelbol reszletre...:W

mondtam neki, hogy a jobb kijelzovel+applecare-el 2300-500 EUR-ben megallt volna a Németeknel pl... plusz ugye a 10%os iskolakezdese akcio vagy mi a szosz... melle a srac elte magyaron tanul

o dolga, de en a fizetos egyetem melle ezt nem vallaltam volna be, max egy 13"-as Airt-t...:U

szoljatok ha rosszul gondolom azt, hogy ez ilyen formaban butasag volt ennyiert...

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#23126) Mr.Csizmás válasza Jojo5 (#23125) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mindezt diakhitelbol reszletre...

gondolom ő is valami gazdasági szakon tanul. diákhitelből egy csokit nem vennék, mert dupla hitel szinte.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23127) Malachi válasza DanielK (#23124) üzenetére


Malachi
addikt

figyelj, bizonyos szempontból igazad van, mindig lehet legrosszabb lehetőség, de nem arra építek, hogy majd úgyis elszáll a vinyó, érted.

a rendszergazdák által karbantarott céges fosrakétákat meg ne akard összehasonlítani egy napi max 2 órát használt otthoni kis laposhoz.

92 óta végigjártam a win szamárlétrát a 3,1-től, elhiheted, hogy ismerem a rendszert és tudom, mekkora gigantikus szívások voltak vele. régen. a win7 óta meg nincsen semmi. úgy cseréltem komplett gépet (alaplap, proc, VGA, HDD) többször is a mostani oprendszer alatt, hogy egyszer telepítettem fel és azóta nem. hozzá se nyúltam. felállt az új hardverekkel és ment. nem hittem el.

szóval tudom, hogy menő és patent az Apple OS és komoly munkára, magamnak szerintem vennék is, de mióta Win7 van, bármilyen átlagos felhasználónak tökéletes megoldást ad. nem kell telepítgetni, nem kell szórakozni vele, nem romlik el, hülyebiztos. a kis Dell-en, amit most eladunk, szintén nem volt gond vele az utóbbi két évben.

engem nem térítesz meg, fanboi. :D ;)

(#23128) ittakary válasza Jojo5 (#23125) üzenetére


ittakary
nagyúr

diákhitel :D epic...

(#23129) DanielK válasza Malachi (#23127) üzenetére


DanielK
addikt

:DDD :P :C

Hidd el én is így voltam régen. Csak aztán elég volt, hogy egymás után 2HDD is tönkrement a gépemben (nem kevés adattal persze). Azóta fő az elővigyázatosság (lementve minden egy külső vinyón és feltéve a felhőbe 2 helyre is - persze a felhőben csak a képek, zenék és dokumentumok).
Örülök, hogy a win7-tel neked személy szerint semmi bajod (örülj neki), de nekem és a környezetemben már másnak is volt vele gondja.
Nálam sajnos kék halál (pont munka közben, persze mentés pont nem volt :U ) is volt win7-tel, amire nem jöttünk rá, hogy miért (hardvereke jók, teszteltük őket vagy 4 napig :K ) Szóval szerencsés vagy.

De egyszer majd rájössz... :)) ;]

(#23130) Malachi válasza DanielK (#23129) üzenetére


Malachi
addikt

szerintem a hardverhiba nem az oprendszer sara, Macben is láttam már kinyiffant vinyót.

a kékhalálra nem tudok mit mondani, elhiszem. mondjuk azt hittem, a win7-nél már nincs ez a fícsör, kivették. :)

ha egy-egy program be is hányt eddig, a mágikus ctrl+alt+del mindig segített.

(#23131) kristee válasza Malachi (#23127) üzenetére


kristee
tag

Én szerintem elég jól értek hozzá, mégis a saját rendszeremet is újra kell rakni maximum évente mindegy milyen win, mert brutál módon lassul az eredeti állapothoz képest, még akkor is ha csak egy virtuális image-ről van szól, pedig ott aztán a hardver se lehet baj...

Barátnőm és a család egyéb tagjainak gépén pedig a fél év már siker, ha megy anélkül, hogy a ff vagy chrome összefagyassza.
Nem tudom te mire használod a gépet, de ha dolgozni akarsz vele, akkor biztosan újra kell rakni időnként.

Sajnos ugyan ez igaz az OS X-re és a linuxokra is, néha újra kell rakni, csak míg a win-t alap usernél fél évente pro usernél évente, addig az OS X-et pro user esetében 2-4 évente, alap user esetén 3-7 évente. Debian esetében pro user 1-10 év (attól függ hányszor nyúl a kernelhez illetve hasonló mély dolgokhoz és rontja el) alap usernél 10 év alatt maximum a /home paritciót kell legyalulni (persze ne legyen root joga, mert akkor napos csibe esete forog fent és akár napjában 3szor is újra kell rakni)...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23132) DanielK válasza Malachi (#23130) üzenetére


DanielK
addikt

Elárulom, hogy macen nincs ctrl+alt+del, hogy újra indítsd a gépet. Ha esetleg egy-egy nem teljesen jól optimalizált program megfagy, akkor elég force quit neki és bezáródik. Illetve akkor csak az a program fagy be, nem az egész gép. Ez is tetszik.

Nem vették ki win7-ől, sőt win 8-on is van, csak új designt kapott.[link] :P Amíg van windows, addig lesz kékhalál is. :))

A vinyós dolgot macre is értettem. pl most mac mellett is mindent kimentek, de már okosan, sőt ott a time machine egy kincs. ;)

(#23131) kristee: eddig azt hittem csaj vagy... (bár még lehetsz az, nekik is lehet barátnőjük ;] )

[ Szerkesztve ]

(#23133) kristee válasza Malachi (#23130) üzenetére


kristee
tag

Van kékhalál, de van os x-ben is, csak ott ha jól emlékszem szürke.
Sőt a fícsőr megmarad a vinfos 8-ban is:

De ezzel szerintem már a szifon ott-on is kívülre kerültünk...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23134) kristee válasza Malachi (#23130) üzenetére


kristee
tag

3* küldte el, közben 503-as hibával, bocs!

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23135) kristee válasza Malachi (#23130) üzenetére


kristee
tag

3* küldte el, közben 503-as hibával, bocs!

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23136) kristee válasza DanielK (#23132) üzenetére


kristee
tag

Sajnos a mac is meg tud fagyni teljesen, de kevés rá a példa, nekem már sikerült előidézni a BSOD-ját, illetve GSOD-ját, de sajnos a printscreen nem működött közben :))

Ez egy 13 éves korból megmaradt becenévből jött nick, mindenhol ezt használom azóta :D
Kristóf vagyok és Kristi-nek becéztek, de az mindenhol foglalt volt, ezért lett a két ee a második i helyett ;)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23137) manchester85


manchester85
addikt

Zack jól összefoglalta, hogy miért ne váltson egy szifonos droidra. :DDD

i6 Silver

(#23138) DanielK válasza kristee (#23136) üzenetére


DanielK
addikt

Tudom, hogy a mac is tud fagyni teljesen (eddig csak olvastam róla, nálam nem volt ilyen :)) ), de sokkal ritkábban hallani ilyet.

Pedig angolosan kiejtve: krisztí! ;] :P

(#23139) TheMarci


TheMarci
addikt

Aki nem használ(t) osx-et, annak hiába magyarázod, nem érti a dolgot. Én személy szerint mindig, amikor egy win-es géphez kerülök, örülök, hogy nem kell azt használnom.

Egy példa tegnapról, hálózati nyomtatót kihúztam, majd visszadugtam. IP címe .22-ről .20-ra változott. Osx alatt megkereste az összes hálózatban levő nyomtatót, majd frissítette a dolgot. Win alatt nem sikerült a nyomtató ipcímét .22-ről .20-ra átírni, mert befagyott. :/ Újratelepítése meg ugye konkrét szívás win alatt. Az ilyen apró hibákból van rengeteg, ami elveszi az ember kedvét..

Do You Dream?

(#23140) Tibee86 válasza manchester85 (#23137) üzenetére


Tibee86
veterán

Ezt szeressem a szifonba, hogy a gyári app.-ok helyett nem kell más, míg droidon tényleg minden külső app jobb, mint a gyári.

kristee: Eddig én is azt hittem, hogy jány vagy. :B
De most már tudjuk, hogy nem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23141) DanielK válasza TheMarci (#23139) üzenetére


DanielK
addikt

:R ;)

(#23142) Richard válasza Tibee86 (#23140) üzenetére


Richard
őstag

A külső appok nagy részéhez pedig root jog kell, hogy normálisan működjenek. Gondolok itt arra, hogy például exDialer használata esetén One X-nél lehetetlen megoldani, hogy a nem fogadott hívást eltűntesse az értesítési sávból anélkül, hogy megnyitnád a gyári tárcsázót is. Szóval itt meg eleve bukott a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#23143)



őstag

Attól még nem kell újra indítani a macet, mert egy program nem válaszol. Vagy kivárod amíg utoléri magát és reagál, v. kilépésre kényszeríted. Egyébkét újraindítani is lehet ( az OS-t) almalogóról, vagy a power gombról. Sőt hosszan nyomva - hardreset, ami kipucol mindent.
Nálam 99%-ban éjjel nappal megy.

[ Szerkesztve ]

(#23144) válasza Richard (#23142) üzenetére



őstag

Van akinek így is jobb. Ki mennyi kompromisszumra képes, csak hogy igazolja önmagát.

A Marci

Légy a levesben. Nem szemeteld tele off hozzászólásokkal az off topikot. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23145) Malachi válasza DanielK (#23132) üzenetére


Malachi
addikt

a ctrl+alt+del nem indítja újra a gépet win7 alatt. kitesz egy felületre, ahol elindítod a programkezelőt és ott bezárod a lefagyott programot. olyan nincs, hogy lefagy a gép vagy a rendszer, olyan van, hogy lefagy egy program. ez szerintem így döntetlen.

(#23146) DanielK válasza Malachi (#23130) üzenetére


DanielK
addikt

Egyébként másfél éve még nagyon apple ellenes voltam. Droidom volt és win mellett a linuxért kampányoltam.
Akkor az egyik ismerősöm megmutatta az iphone telefonját. Nekem egy SGSem volt. Hát azt a "smoothságot" és egyszerűséget ahogy az működött, imádtam. Mondanom sem kell hogy tapogatás után azt mondtam, hogy ilyen kell. Akkor vettem meg az i4-emet (ami már páromé). Tavaly július végén volt. Az év szeptemberében megvettem az ipad 2-t. Azóta az asztali gépet csak office munkára lőjjük be. Mondanom sem kell, mikor ennél az ismerősünknél voltunk és mutogatta a macjét, meg mondta, hogy 3 éve használja, anélkül, hogy bármit is újra kellett volna tennie.... Na azóta van idén július óta macbook pronk. Most egy imacre készülök, mikor olcsóbb lesz az előző gen, hogy végre az asztali gépet is leváltsuk. (próbáltam hackintosht rá, de a wifi adapter nem megy vele :( )
Nem érzem magamat fanatikusnak, csak tetszik, hogy szimplán használom és működik, reccenés nélkül.
Bocsi, de ez kikívánkozott belőlem... :B :D ;)

(#23145) Malachi: macen ez még egyszerűbb :P csak rákattintasz az alma logóra, majd kilépés kényszerítése és ott kihozza az alkalmazásokat. ennyi. még a billentyűzethez sem kell kapnod, ahol be kell nyomnod egy bill kombót. :P ;)

[ Szerkesztve ]

(#23147) Malachi válasza DanielK (#23146) üzenetére


Malachi
addikt

oké. én mindenből azt használom, ami nekem a legjobb és legjobban megéri. mivel nem tudnék épeszű példát mondani arra, hogy miért vegyek 400-500 ezerért laptopot a barátnőmnek, mikor egy 250-300 ezres vindózossal is kiváltható arra, amire neki kell, ezért nem veszek, hiába Apple.

(#23148) Malachi válasza Malachi (#23147) üzenetére


Malachi
addikt

példát=indokot csak fáradok már

(#23149) kristee válasza DanielK (#23146) üzenetére


kristee
tag

Jobban szeretem ha nem kell egerésznem :D
Inkább mindent bill kombózok, mert gyorsabb, de szerencsére mac-en az is működik :)
[link]

Tudom, hogy angolosan nem úgy köll ejteni a nick-em ahogy azt kellene, de hát most már ez jutott, nem fogom kb 3500 helyen korrigálni, meg magamat átszoktatni :P

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23150) Jojo5 válasza Mr.Csizmás (#23126) üzenetére


Jojo5
őstag

elte magyar fizetősre jár ezért is a hitel

ittakary: jaja, én is mondtam neki, hogy nem így kellet volna szerintem, már ha mindenképp MBP akkor németből\szlovákból applecare+nagyobb felbontású opcióval jobban járt volna, meg mellé a diák kedvezmény

így meg a T-nek perkálhatja a részleteket+a 6500-as internet előfizut... :W

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.