Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23151) kristee válasza Jojo5 (#23150) üzenetére


kristee
tag

Aki hülye haljon meg...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23152) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

DanielK: nagy nagy +1 :)
Én is elég jól értek a gépekhez, mégis félévente-évente újra kellett húznom a wint, attól függően,h meddig bírtam ki a fagyásait + egyéb hibáit, de idén elegem lett, amikor a 3 hónapos gépemen a Win7 az eredeti 30mp alatt 3-4perc alatt kapcsolt be + napi 3-4x lefagyott :)
Most hackintoshom van úgy,h semmi se működött rajta OOB, de most mégis sokkal stabilabb a nem éppen gyári kext-ekkel, mint a windows valaha volt :K És akkor az UI-t még nem is említettem, ami szerintem sokkal jobb, mint windowson :) Mostmár énis csak szenvedek, ha wint kell használnom + állandóan keresgélnem kell a speciális karaktereket :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23153) szabosasito


szabosasito
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék, olyan alkalmazást keresek ami felveszi a hívás közbeni beszélgetést.

Előre is köszönöm további szép napot.

(#23154) Ragnar95 válasza szabosasito (#23153) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Már a szakmai topikban is megválaszoltam a kérdésed :U :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23155) Mobilfan511


Mobilfan511
csendes tag

Segítségetek kérném!
Az lenne a kérdésem, hogy hogy lehet a legbiztosabban megkülönböztetni az Iphone 4S-t az Iphone 4S Clonetól? Azért kérdem, mert vannak olyan változatok is cloneból , amelyek szinte az oprendszere is megegyezik az eredetivel! Köszi a segítséget előre is!
Imei alapján meg lehet nézni valahol? Fontos lenne! Köszönöm előre is!

(#23156) Ragnar95 válasza Mobilfan511 (#23155) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem kell egyszerre 2 topikban feltenni a kérdést, komoly 3 perc alatt kaptál is választ a szakmaiban rá :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23157) Tibee86 válasza Ragnar95 (#23156) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha csak kettőben tette volna fel, még az i5 topikba is beírta. :D

(#23158) icecave válasza Ragnar95 (#23156) üzenetére


icecave
nagyúr

Az előző ember a kérdését 3 topikba is beírta, legalábbis amit látogatok, abból annyiba :D Annál még a 2 is jobb :D

(#23159) Ragnar95 válasza icecave (#23158) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Úgy tűnik, ő is 3-ba tette fel :DDD
Amúgy végre megjöttek a tvc-mallos cuccaim, vagyis már 16-án megpróbálták kihozni őket, csak erről értesítést felejtettek el hagyni, így ha én nem járok utána, az életben nem kapom meg a cuccaimat :U Mondjuk még nem volt időm kipróbálni őket, de holnap felrakok egy SGP fóliát, kíváncsi vagyok, milyen :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23160) válasza szabosasito (#23153) üzenetére



őstag

Hivatalosan nincs az Appstore-ban, mert személyiségi jogokat sért. A varez is 10s-ként sípol.

Mobilfan511

Ha az Appstore-t nyitod meg, a hamis Safariba visz, mert link van az ikon alatt. Az eredeti közvetlenül az alkalmazásboltba, ami teljesen másként néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#23161) Bling95 válasza Mappa (#23100) üzenetére


Bling95
őstag

vissza kell vinni és kész, őszintén szólva amíg engem nem érint addig nem igazán érdekel

(#23162) Mappa válasza Bling95 (#23161) üzenetére


Mappa
addikt

persze, világos :K ..csak cink, hogy ez így kerül a vevőhöz

nem kötelező megadni

(#23163) válasza Mappa (#23162) üzenetére



őstag

Már tett lépéseket az Apple, hogy szigorítsák a minőségellenőrzést Foxconnban. Ezért sincs elegendő i5.

(#23164) Bling95 válasza Mappa (#23162) üzenetére


Bling95
őstag

ezzel egyet értek, csak megint kérdéses hogy mennyi darabról van szó.... mert bármennyire is kicsi a hibaszázalék, azért 4-5-6 millió eladott darabnál már az is elég nagy szám lesz, főleg hogy almáéknak azért nagyobb a sajtója...

(#23165) ittakary


ittakary
nagyúr

most jöttem XMS megnyitóról :) kaptam öngyújtót, tollat meg kulcstartót, kicsit körbenéztem. Megtapiztam az új iPod Touchot, tetszett :) aztán léptem is..

Dumáltam pár szót az Appleblogos Szűcs Ádámmal, ultrajófej volt :) Láttam Angeldayt (ekkora egy igénytelen embert :D). Handras beszélt kettő percet a megnyitás előtt, aztán ennyi volt.

[ Szerkesztve ]

(#23166) Ragnar95 válasza ittakary (#23165) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

XMS-es öngyűjtó fasza lehet :DDD Azok a tokok se rosszak, bár nem cserélnem le rájuk a bumperemet :P
Amúgy milyen lett az új bolt? :)) Mostmár ott is van i5 kiállítva?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23167) ittakary válasza Ragnar95 (#23166) üzenetére


ittakary
nagyúr

Aha, van :) 4S is.

20 ipad
összes macbook
macpro

Minden ami szem szájnak ingere :)

(#23168) Ragnar95 válasza ittakary (#23167) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az jó, akkor ha 2 hét múlva arra járok, majd benézek oda :) Múltkor voltam ott,de a régi boltban nem volt i5, a Vodában lévő meg épp le volt merülve.... :U :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23169) ittakary válasza Ragnar95 (#23168) üzenetére


ittakary
nagyúr

még mindig nincs az az "összehugyozom magam annyira kell" érzés bennem ez iránt a telefon iránt. Lenne pénzem kicsengetném érte a pluszt, de nincs így nem is gondolkozok mélyebben ezügyben :D

(#23170) Ragnar95 válasza ittakary (#23169) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Énse akarok már, vannak most fontosabb dolgok is, amire kéne a pénz, ha lenne :DDD :P De ettőlmég azért kipróbálni kipróbálnám :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23171) bigdady válasza Ragnar95 (#23170) üzenetére


bigdady
nagyúr

en kiprobaltam de nekem semmivel nem tunt gyorsabbnak sem a bongeszes sem a telo mnt a mostani 4s-em.
kicsit muanyag erzesem volt vele, merete még eppen elviselhetoen nem nagy, ill nagyon konnyu volt ami nagyon jo, de ezek nem ernek meg nekem plusz 100 e ft-ot hogy valtsak i5-re.

(#23172) vadászcsiga válasza ittakary (#23169) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én is ma fogdostam meg az i5-öt egy bécsi T-ben de bennem sem tört fel a "kell" érzés. A kijelző tényleg más, olyan amoledes szaturáltnak tünt teljes fényerőn.

(#23173) icecave válasza vadászcsiga (#23172) üzenetére


icecave
nagyúr

Bennem sem, pedig itt van az asztalomon :D

Ellenben megyek is el lassan, tejet fakasztani (legjobb barátoméknak megszületett a gyermeke, fiú, 48 cm, 3200g). Ha rajtam múlik, az egész város teje is megindul :D :D

(#23174) vadászcsiga válasza icecave (#23173) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Bennem sem, pedig itt van az asztalomon
Az viszont már gáz :D

(#23175) icecave válasza vadászcsiga (#23174) üzenetére


icecave
nagyúr

Képletesen értettem :D

(#23176) Zjunior válasza bigdady (#23171) üzenetére


Zjunior
veterán

Pedig érezhetően sokkal gyorsabb!:)
Nekem semmibe nem került a váltás...:))

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#23177) Jojo5 válasza vadászcsiga (#23172) üzenetére


Jojo5
őstag

nekem tetszett, de annyira nem éreztem azt, hogy most erre szükségem van az I4 helyében... igaz jobb nála majdnem minden tekintetben, de amennyit rá kéne költeni annyit nem ér pluszban nekem, majd az I5S-re szavazok, ha lehet, de lehet inkább akkor I4S-t szerzek majd be és utána I6 vagy valami ilyesmi...

nekem olyasfajta innováció kéne mint 3GS>I4-nél volt... :K

Az I5-ben tetszett a méret csökkenés, de a súlycsökkenés nem jön be, a fekete nekem most nem keltett annyira nagy eleganciát, mert akármennyire is jó az alu\üveg kivitelezés, szerintem túlságosan is könnyű lett a teló...
A forma szerintem általánosan(fekete jelen esetben nem jön annyira be, a fehéret még csak képről láttam) jó, a gyorsaság meg kegyetlen jó :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#23178) Mappa


Mappa
addikt

handras nyitó before after panoráma kép?! :D extra lila effekt... hát ez van :))

nem kötelező megadni

(#23179) válasza Jojo5 (#23177) üzenetére



őstag

Pedig az i6 jövőre v. két év múlva, már folyékony fémmel jön ami az alunál is könnyebb - tipp - és 20nm-en legalább 2x4magos lesz. Viszont tuti trendet váltanak, mert za i4-ről több bőrt lehúzni nem lehet. Mondom ezt úgy, hogy amikor megjelentek az első kémfotók 2010-ben már tudtam, hogy ez lesz annyira jól sikerült.
SZVSZ az i6 a Liquidmetál miatt a formája vízhez kapcsolható. Pl. 3GS-hez hasonlóan csepp alakú lesz, csak még látványosabban.

(#23180) Jojo5 válasza (#23179) üzenetére


Jojo5
őstag

kíváncsi leszek, hogy jövőre ismételten csak ráncfelvarrás lesz, vagy "komolyabbat" lépnek...
remélem komolyabbat, nem szeretnék már várni annyit a váltással, max az lesz, hogy akkor jövőre váltok és megint 2 év vagy fene tudja... :U

kíváncsi vagyok mi lesz, az az igazság, iPhone-ról már nem szívesen váltanék semerre sem... :D

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#23181) mondomén


mondomén
őstag

Most jut eszembe, hogy 23-án elvileg jön az új itunes is. :C Már nagyon ráfért egy kis ráncfelvarrás...

@Jojo5
Szerintem ezt most egy teljesen új dizájnnak könyvelték el, szóval...:/

(#23182) vadászcsiga válasza mondomén (#23181) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Várd ki a végét, winesek gondolom nem kapnak semmit.

(#23183) Totheground válasza mondomén (#23181) üzenetére


Totheground
addikt

Remeljük winre is, nem mint a Safaro 6.
Bár ha új iMacet is bejelentenek, már megyek is a boltba.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#23184) válasza Jojo5 (#23180) üzenetére



őstag

Sajnos tavasszal még azt mondták, Liquidmetálra 3-5 évet kell várni. A 20nm-es csíkszélesség gyártása is legkorábban jövőév végén indulhat be. Ezek most pletykák vagy sem, ennyi információ van a birtokunkban. Úgy, hogy jövőre nem várok semmit. Minden esetre, tavasszal kipróbálom a BB új rendszerét, már most elkezdek spórolni. :D

Várólistacsúcsokat dönt a 920-as, de hogy miért? A készülék szép, de winfos.

[ Szerkesztve ]

(#23185) mondomén válasza vadászcsiga (#23182) üzenetére


mondomén
őstag

Erre nem is gondoltam. Bár nem hiszem, hogy ennyire gcik lennének, de ha mégis, akkor aztán tényleg bekaphatják.

(#23186) tDr1v3r válasza Totheground (#23183) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Azért Safari-t jóval kevesebben használnak Win-en, mint iTunes-t...

(#23184) SÖ: Esetleg valami tapasztalatod van a WP8-al, hogy fosozod?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#23187) bobooo


bobooo
addikt

Ez a nyomorult ájtyúnsz mióta nem kezel .flac-ot? :O

(#23188) vadászcsiga válasza bobooo (#23187) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kezel az csak át kell konvertálni apple losslessbe. Azt hiszem m4a a kiterjesztése.

[ Szerkesztve ]

(#23189) bobooo válasza vadászcsiga (#23188) üzenetére


bobooo
addikt

Gyáááááááá. ;] :W

[ Szerkesztve ]

(#23190) Jojo5 válasza (#23184) üzenetére


Jojo5
őstag

1 max 2 év múlva a legújabbra szeretnék váltani, de inkább 1 ha nekem tetszik, de már tényleg kéne valami brutál változás vagy nem tudom mi az amire azt mondanám, hogy jó, akkor most ez KELL...

a 920 kurv@jól néz ki, eszméletlen szép stb, de a wp miatt nem mernék beleugrani...

tDr1v3r:nem kell ismernie, egyszerűen iOS az jó és sz@r átváltani utána :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#23191) Tibee86 válasza Jojo5 (#23190) üzenetére


Tibee86
veterán

Hasonlóan vélekedek én is erről, bár még nem volt a kezembe i5.
Jelenleg az i4 teljesen kiszolgál, méretre nekem ez teljesen ideális, nem nagyon akarnék nagyobb telefont. Külső is nekem 10/10. Sebességgel sincs bajom, persze lehet, ha használnék egy kicsit huzamosabban egy i5-öt vagy akár csak egy 4S-t akkor zavarna, de mivel nem, így teljesen rendben van. 4S-ből is a kamera az, ami jó lenne.
Sokszor azon gondolkozom, hogy ha jövőre nem lesz valami nagy durranás, akkor simán lehet, hogy veszek majd egy 4S-t újonnan, és el leszek azzal egy darabig. Most lement 122-re az i4, ha jövőre a 4S lesz annyi, akkor meg nagy az esély, hogy arra fogok váltani.

(#23192) válasza tDr1v3r (#23186) üzenetére



őstag

WP7-el, a 8 sem lesz különb. A csempék meg idegesítően aszimmetrikusak. Még jó hogy milliárdokat költhetnek rá, mert megtehetik. egy előnye van, hogy gyors, de nincs egy normális tascbar. A Nokia erre tette fel magát, és meg lehet nézni hol tart, pont a WP miatt.

BoboDJ

Sosem kezelte, csak az Apple LossLess-t

[ Szerkesztve ]

(#23193) Jojo5 válasza Tibee86 (#23191) üzenetére


Jojo5
őstag

én nekem a sebesség az egyetlen ami nem tetszik az I4-ben és lehetne gyorsabb, a többire mind azt mondom, hogy oké... jó, persze a kamera is lehetne jobb

én is azon gondolkodtam, hogy jövőre kivárom az újat, és ha annyira nem jön be, akkor I4S lesz még legalább 1-2 évig...

én már most is cserélnék I4S-re, csak a kedvező biztosításom nem akarom elbukni, most már akkor kivárok az új telóig legalább :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#23194) bobooo válasza (#23192) üzenetére


bobooo
addikt

Nemtudom akkor eddig mert hittem, hogy kezeli :F

(#23195) vadászcsiga válasza bobooo (#23194) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Biztos álmodtad :)

(#23196) Tibee86 válasza Jojo5 (#23193) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem hasít az igaz, de azért még tűrhető. Bár azért a iOS6-tal szerintem gyorsult az egész kicsit, bár én még mindig 5.1.1-et használom.
Az a 790 ft-os biztosítás tényleg nagyon jó(annyiért kötöttem volna én is), de amikor én vettem akkor már 2000 ft volt. :(

[ Szerkesztve ]

(#23197) válasza bobooo (#23194) üzenetére



őstag

Viszont a 24bit/96kHz Wav-ot lejátssza, ha le nem tiltották azóta rég próbáltam. Csak ahhoz kevés a forrás. Illetve sok van de fizetős.

[ Szerkesztve ]

(#23198) Jojo5 válasza Tibee86 (#23196) üzenetére


Jojo5
őstag

szerintem is gyorsabb lett, főleg a safari, de egy I4S azért érezhetően gyorsabb :K

jaja, 790 fullos és már 1x cserélték a telót(5k-s önrész rulz)... most ha vennék I4S-t a T-nél akkor 150k lenne a teló+2k(havonta 25k-s önrésszel... :Y:()
ha meg használtat(1-2 hetest) vennék, nem is biztos, hogy tudnék rá kötni biztosítást, pedig a használtba(I4 eladása+20-30k-ért) még talán bele is ugranék

ez a mostani 2k...nagyon elgondolkodtat a váltással kapcsolatban... annyira nem rossz az I4, hogy szívassam magam... :DDD

BTW: megnéztem haverom új MBP-jét... hát, nem estem hanyatt az OSX-től, kényelmesebb mint az átlag meg jobb, de 600+k-ért nem hiszem, hogy egy diáknak szüksége van rá... inkább akkor már egy 13"-as air, csak ugye az air-ben még gyenge a grafikus kártya...
ha meg annyira MBP akkor valami kiterjesztett applecare-es nagyobb felbontású kijelzős 1,5 éves MBP olcsóbban

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#23199) icecave válasza Jojo5 (#23193) üzenetére


icecave
nagyúr

Mert azt át lehet vinni másik telefonra, amennyiben azt is a T-nél veszed? Mondjuk nekem mindegy, mert én az i5-re már a 2590-et fizetem mindenre kiterjedő biztosításként, ami 790 volt, mikor bevezették...

(#23200) Ragnar95 válasza Jojo5 (#23198) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én most nagyban filózom azon,h le kéne cserélni a gépemet egy igazi Macre, csak nem tudok dönteni,h iMac vagy MacBook legyen :P Mindenképp használtan venném, mivel újra nincs pénzem (bár egyelőre használtra se nagyon :P ), a MacBook ugye a hordozhatóság miatt kényelmesebb lenne, bár itt az iPad, tehát lehet,h jobba járnék egy iMac-el, mivel annak nagyobb a kijelzője + azonos árért jobbat kapok és ha kocsival megyek, akkor igazából az iMacet is tudom vinni, ha olyan helyre megyek :P :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.