Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23551) Mr.Csizmás válasza ittakary (#23549) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

aztán majd este egyszercsak elsötétül, és jé reggel van, kellemes érzés (tapasztalat)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23552) vadászcsiga válasza Totheground (#23547) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez olyan mint egy rossz reklám, a tavalyi 4 pengés borotva szar, már az 5 pengés a jó. Összekevered a megszokassal.

Az a 10 perc amiről beszélsz nem kevés egy olyan embernek aki már évek óta használ iPhone-t, es van némi rálátása a márkára. Nehogy félreértsetek nem irigylem tőletek a legújabb modellt, csak ne alkitsatok már külön kasztot annál is inkább mert jövőre az i5 is tavalyi típus lesz. Ez van.

[ Szerkesztve ]

(#23553) Blaise válasza ittakary (#23549) üzenetére


Blaise
veterán

Hát ha most vettem volna pár hete iPad3-at, akkor ideges lennék, de nincs ilyen problémám :)

(#23554) icecave válasza vadászcsiga (#23552) üzenetére


icecave
nagyúr

Milyen külön kaszt kellene? :D

Pusztán a tapasztalatról volt szó, leginkább arról, hogy hosszabb i5 használat után már kicsit más (előbb le lettek írva a jelzők) kézbe venni az i4/i4S-t. Senki nem mondta, hogy el kell hajítaná jó messzire, ha most vissza kellene váltania. Erre mondtam, hogy ebben csak annyi van, hogy a jót könnyű megszokni. Pl. mint egy vw egyegy szériájának új modellje (polo, passat, etc). Az új csak kicsit máshogy néz ki, itt-ot faragtak rajta, de ott is az van, hogy ezeket akkor v eszed észre igazán, amikor az újat használod egy ideje, és visszaültetnek a régebbibe....

(#23555) vadászcsiga válasza icecave (#23554) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hogy hogy milyen külön kaszt kellene? Nem értem a kérdést :)

(#23556) icecave válasza vadászcsiga (#23555) üzenetére


icecave
nagyúr

Azt csak megjegyeztem. Attól, hogy beszélünk a különbségekről, még egy közösségnek számít az iPhone használók tábora. Viszont, akkor is, lehessen már beszélni a tapasztalatokról, bármennyire is b*ssza az a másik csőrét, hisz ahány ember, annyiféleképp éli meg. Pl. valaki kardjába dől a térkép miatt, engem nem érdekel. Bár, pont egyik monitoromat vittem szervízbe, nem találtam az utcát. Mondom zsir, akkor iOS6 maps, majd mutatja. Ja, mutatta is, csak ha a mellettem lévő utcát is akartam, hogy mutassa, már úgy bele kellett zoomolni, hogy nem fért el egy képernyőn az egész, nem tudtam, akkor merre menjek. Ott bénáztam. Mondom ok, akkor google maps, és láss csodát, minden zsir volt. Persze, azt normális mobilnet nélkül cseszhettem volna...

(#23557)



őstag

Drágulnak az appok! Mondjuk ez még mindig alatta van az átlagnak. [link] Persze erre nekünk még rájön a tranzakciós adó is.

[ Szerkesztve ]

(#23558) kali válasza icecave (#23556) üzenetére


kali
legenda

azért érdemes visszaolvasni, néhány ember mennyire mondogatta korábban, hogy jó a 4/4s vastagsága és súlya, meg nem baj, hogy nehéz, legalább jó a fogása, kellemes kézben tartani, van tekintélye...stb, de most hirtelen vastag és nehéz lett a 4/4s az 5 mellett! :))

(#23559) kristee


kristee
tag

Ha már tok, ilyet hol lehet kapni?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23560) Mappa válasza kristee (#23559) üzenetére


Mappa
addikt

ebay

vagy szifonstore

de hát ennyiért én inkább sört vennék nem egy tokot :D

nem kötelező megadni

(#23561) manchester85 válasza kristee (#23559) üzenetére


manchester85
addikt

Egy kis kézügyességgel a telefon élével is remekül ki lehet bontani egy sört. :DDD

i6 Silver

(#23562) kristee válasza Mappa (#23560) üzenetére


kristee
tag

Az a baj, hogy amelyik ennyire jól néz ki az 10k fölött jön ki, gondoltam hátha van valakinek itthon is:D

A szifonstore-os nem jön be, de az is drága...

@MAppa: Végül is minden sörnyitó...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23563) kali


kali
legenda

jut eszembe; igazam lett, nem készült 4s 8gb, legalább ebben haladtak a korral! :)

(#23564) manchester85


manchester85
addikt

Szerintetek sincs összefüggés ebben? :U Bármiféle Android-iOS flame szándék nélkül kérdem. :)

i6 Silver

(#23565) Mr.Csizmás válasza manchester85 (#23564) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"másik" oldali aspektusból egy kutyának/gyereknek játszani való klón vs. mondjuk razr család, az polkorrekt

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23566) TheMarci válasza manchester85 (#23564) üzenetére


TheMarci
addikt

Ennyi erővel az iphonenak is biztos van olyan alkatrésze, amit abban a gyárban, vagy a környékén gyártanak, mint a gagyi kínai cuccokét..

Do You Dream?

(#23567) manchester85 válasza TheMarci (#23566) üzenetére


manchester85
addikt

Azért ez nem egészen ugyanaz. Itt a gép "lelkéről" van szó, vagyis az oprendszerről. Kiadnak egy gagyi iPad mini klónt, amin Android fut, vagyis alapjaiban egy ugyanolyan rendszer, mint más okostelefonon. Egy utánzat, egy hamisítvány, és alatta Android. Nekem az ilyen dolgok mindig elveszik a kedvem attól, hogy kipróbáljak (értem ez alatt, hogy vegyek, mert ismerősök révén természetesen már próbáltam) egy Androidos telót. Ezzel nyilván nem a droidos gépeket akarom leszólni, de exkluzivitás tekintetében hatalmas visszalépés lenne. Nyilván vannak jó és rossz droidos telók, de pont az ilyen dolgok miatt (iPad mini klón Androiddal) ez a szó, hogy "Android" gyakorlatilag értéktelen fogalom. A rendszer önmagában nem képvisel értéket, csak az adott készülék, adott hardver, gyártó optimalizálása függvényében, önmagában viszont nem.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#23568) McCartman válasza manchester85 (#23567) üzenetére


McCartman
senior tag

Annak aki észérvek felsorakoztatása után választ terméket ez nem szempont. Ő a tudatos vásárló.
Akinek meg az "exkluzivitás" :F a fontos.. :D nos az úgyis felépíti a maga érvrendszerét.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23569) válasza McCartman (#23568) üzenetére



őstag

Észérvek

Ma már..
- A gyártó által hardverre optimalizált OS (gyors pontos működés)
- Fejlesztői (akár külső) támogatás
- Rendszeres frissítések
- Kapcsolódó alkalmazásbolt, és külső szolgáltatások
- Kiegészítők nagy választéka

Exlusivítás

- Terminál használat
- Egyedi rendszer (nem elterjedt, vagy annyira új)
- Szokatlan megoldások alkalmazása

Ezek közül egy sem igaz Ophone, és hasonló klóngyártók vásárlóira. Egy cél vezérli őket. Az elérhetőség illúziója.

[ Szerkesztve ]

(#23570) icecave válasza kali (#23558) üzenetére


icecave
nagyúr

Pontosan, leírtad a lényeget: "de most hirtelen vastag és nehéz lett a 4/4s az 5 mellett! "

Ezen mit kell magyarázni nem értem... továbbra is azt mondom, jó volt a 4S vastagsága, nehézsége. Viszont i5 mellett meg valóban vastag és nehéz. Tehát egyszerű összehasonlítás az egész.

Mondhatnám, hogy önmagában jó egy mittudomén HTC telefon vastagsága, de egy úgy moto, vagy bármi mellett meg vastag.

Hogy mondjam még el? Önmagában mindkettő jó, de egymás mellett meg már összehasonlítva nyilvánvaló különbség van.

Ennyi.

(#23571) kali válasza icecave (#23570) üzenetére


kali
legenda

igen ám, de volt olyan, aki olyan telefonhoz mérte akkor a 4/4s adott tulajdonságait, amilyen paraméterekkel hozzávetőlegesen bír most az 5!
akkor, ahhoz a telefonhoz képest jobb volt a nehéz és vastag 4/4s, de az 5 mellett már nem?
értem én, hogy tetszik/bejött valakinek az 5, csak közben változott a szemlélet?

[ Szerkesztve ]

(#23572) icecave válasza kali (#23571) üzenetére


icecave
nagyúr

Biztosan, ilyen mélyen rohadtul nem érdekel a téma, az én véleményem akkor is most is az,hogy mindegyik jó úgy ahogy van, egymás mellé téve/mérve meg úgyis látszik a különbség, egyértelműen.

(#23573) TheMarci


TheMarci
addikt

http://mobilarena.hu/tema/re_csokkeno_iphone_es_ipad_eladasok/friss.html

Egyre biztosabb vagyok abban, hogy egy bizonyos azonos termékeket előtérben tartó emberekkel nagyon nincs valami rendben..

Do You Dream?

(#23574) kristee válasza icecave (#23572) üzenetére


kristee
tag

Nekem továbbra is a 4S tömege jön be és nem az 5-é, viszont méretben meg az 5 tetszik ;)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23575) McCartman válasza (#23569) üzenetére


McCartman
senior tag

Nem a klónokkal való összehasonlításra utalt az előttem hozzászóló így én sem, hanem a szerinte a klónok miatt elcsépelt, értékét vesztett android telefonok en bloc és ios termékek összehasonlítására.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23576) icecave válasza TheMarci (#23573) üzenetére


icecave
nagyúr

Ilyen cikkeket nem is olvasok, tökéletes talaj ez a trolloknak meg a flamelőknek. Egyszerűen annyi a történet, hogy egy idő után más arányban lesznek az új vásárlók és egy adott, már meglévő terméket újabbra cserélők. Mi ebben a probléma, várható dolog ez, és mindennel így van ezen a területen. Igen kevesen vannak, akik minden évben cserélnek, így ha az új vásárlók kezét már "feltöltötték" termékekkel, akkor csak akkor adnak el nekik újat,ha az előzőt cserélik...

(#23577) TheMarci válasza icecave (#23576) üzenetére


TheMarci
addikt

Én tudom, csak olyan aranyosak, ahogy ezt nem képesek feldolgozni. :)

Do You Dream?

(#23578) válasza TheMarci (#23573) üzenetére



őstag

Ez ráhúzható a droidra is.

De ami a legszomorúbb, hogy a mai politikára is. Ezzel egy időben vissza megyünk a sötét középkorba, és kezdődhetnek a keresztes hadjáratok. Az emberek fanatizálható, ahol már az ész érveknek nincs helyük.

Mi erre az orvosság? A magas színvonalú oktatási rendszer (amit ma tűzzel vassal irtanak) hogy a mézes mázas ideológiák mögé lásson a Nép.

[ Szerkesztve ]

(#23579) kristee válasza (#23578) üzenetére


kristee
tag

Az baj, hogy amíg az oktatási rendszerben senki nem gondol tovább a saját kerítésénél, nem lehet semmit elérni benne, nem lesz magas szintű.
Az egyik csapat elkezd valamit, a következő azt lenullázza és elkezd tök mást és ez így megy 2-10 éves ciklusokban mióta demokrácia van a világon.
Normális oktatási rendszer kialakításához évtizedek, ha nem évszázadok kellenek, ezt kizárólag olyan helyen lehet megcsinálni, ahol vagy diktatorikus rendszer (pl királyság) van vagy több ezer éve stabil gazdaság és nyugodt emberek, mert ott már képes az akár másik oldalról jövő következő oktatási tárca megnézni, hogy mit akart az előző és azt építeni tovább, befoltozni a lukakat, amit talál rajta. Ezzel szemben egy olyan országban, mint édes hazánk még az azonos kormány egymást követő miniszterei is buldózerrel indítanak, lsd Hiller és Magyar tárca...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23580) Mr.Csizmás válasza TheMarci (#23573) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

emberekkel nagyon nincs valami rendben..

pl. fordfairlane

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23581) Tibee86 válasza Mr.Csizmás (#23580) üzenetére


Tibee86
veterán

Jóval több kollégát lehetne találni a droid táborból szerintem. :U
Mert ugye most se csak a fikázás megy a cikk alatt, ugyanazoktól, akik minden cikknél jelen vannak. Persze még nagyon sokan nem jelentek meg közülük, már alig várom, hogy feltűnjenek.

[ Szerkesztve ]

(#23582) Mr.Csizmás válasza Tibee86 (#23581) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a ződ oldalról is tudok mutatni embereket, csak most éppen nem ők viszik a prímet.
habár ezeket a cikkeket lassan maunika-só sorozatként ki lehetne adni díszdobozban.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23583) válasza kristee (#23579) üzenetére



őstag

Diktatúrához semmiféleképpen nem kötném. Egyesült Királyságban is parlamenti monarchia van ahol a király nem kormányoz. Az államhatalmat a miniszterelnök és a parlament gyakorolja. Az igaz, hogy nálunk kormányok jönnek mennek, és szétvernek mindent, de ilyen amikor a tanult proli hatalmat kap. De meg kell nézni az első kormányok munkáját. Akkor még mi voltunk az etalon a térségben. Utána felváltva rombolta az országot a jobb bal oldal. De ami most folyik teljesem más, mindent felül ír.

Oktatásra visszatérve meg lehet nézni az amerikai v. angliai egyetemeket, ahol demokrácia van, és pénz.

[ Szerkesztve ]

(#23584) Malachi válasza Mr.Csizmás (#23580) üzenetére


Malachi
addikt

1, 2, 3, 5, 7, 10, 12... és így tovább, és így tovább.

de a tököm foglalkozik már velük, van nekem jobb dolgom is, mint az, hogy görcsös tinikkel vitázzak, vagy jelentgessem őket.

örülök, hogy te még lelkes vagy és nem hagyod kihunyni a lángot. csak így tovább!

(#23585) kristee válasza (#23583) üzenetére


kristee
tag

A diktatúrában viszont kétség kívül meg lehetne valósítani...
Ha az eddigiek is mindent előröl kezdtek akkor most miben van teljesen máshogy? Ebben kicsit ellentmondást érzek, attól még, hogy valakinek nagyon tetszik, vagy éppen nagyon nem, amit most csinálnak, tökéletesen megegyezik az eddigi módszerrel: hibásnak látják az eddigit és ezért felépítenek nulláról egy olyat, amiben ők hisznek. Igazuk van, hogy az előző szar volt, azt viszont előre hiába fikázzuk nem tudjuk megmondani, hogy jó lesz-e. Mikor bevezették a bolonyait mindenki ellene volt, tényleg ma is szar úgy ahogy van, de amikor most el akarják törölni a mostani rendszert ami ontja a diplomás munkanélkülit, akkor mindenki megint harcol ellene. Ez így van rendjén egy ilyen politikai múltú országban.
Angliában királyság van, ami ugye az egyik pontom volt, de a másik is adott, régi jól működő kiegyensúlyozott gazdaság is van. Az amerikai oktatási rendszer katasztrófálisan rossz, botrányos, említésre sem méltó. Van 3 egyetemük, ahol nagyjából európai szintű képzést kapnak a baromi sokat fizető diákok, de ezen kívül semmijük sincs, sok pénzért itthon vagy más országban is azt tanulsz amit akarsz és azoktól a profoktól akiktől akarod...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23586) icecave válasza kristee (#23585) üzenetére


icecave
nagyúr

Istenem, csak politizálni ne kezdjünk itt el... éppen elég az, hogy jó ismerősök értesítéseit kell megszüntetnem a facebookon, mert állandóan ott nyomják a politikai szarságaikat, képeiket, stb... mindennnek megvan a maga helye.

(#23587) kristee válasza icecave (#23586) üzenetére


kristee
tag

Bocs, én csak az ellentmondásokra akartam felhívni a kolléga politikai meggyőződésében a figyelmet, nem akarok propagálni senkit sehova :))

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23588) icecave válasza kristee (#23587) üzenetére


icecave
nagyúr

Tudom, csak "időben akartam szólni/kérni" :D

(#23589) Kommy


Kommy
veterán

Ne jelenleg visszatértem egy iPhone 4-el (ez csak kölcsönbe van) és nyomogattam ma egy fekete iPhone 5-öt, szerintem gyönyörű. Semmi hiba nem volt rajta. Sok időm nem volt mert el kellett mennek, annyi időm volt nyomogatni míg ráraktam a backupot az iPhone 4-ről, meg utána egy keveset.

Ha minden jól megy nemsokára lesz egy saját iPhone 4S-em és várok az új telefon vásárlással a következő kijöveteléig, 3GS utána 4S is óriási ugrás lesz.

Kész kínszenvedés volt ez a 3 nap iPHone nélkül, nagyon hozzászokik az ember, hogy fogja előveszi megnézi amit akar és kész, most nem így volt egy Samsung f480 másolattal (dual simes, ezt találtam aminek jó még az aksija :DDD ), semmit nem lehet vele csinálni, de legalább 3 nap után is még mindig teli aksit mutat :D

[ Szerkesztve ]

(#23590) kristee válasza icecave (#23588) üzenetére


kristee
tag

Célba ért, részemről lezárva ;)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23591) Mr.Csizmás válasza Malachi (#23584) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha ez most irónia volt, kikérem magamnak... :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23592) Tomics


Tomics
addikt

i5 tulajok, mennyire melegedik nektek a telefon?
Ma csak a google plus-t használtam chat-elésre 3G-n és eléggé felforrósodott az egész hátlap (főleg a közepe).
Vajon mitől? A folyamatos adatforgalom miatt?
Vagy ne foglalkozzak ezzel? :D

PH! addikt since 2004

(#23593) icecave válasza Tomics (#23592) üzenetére


icecave
nagyúr

Ne foglalkozz vele, valahol a hőt le kell adnia. Nekem is pl. internet thethering közben egészen megnő a hőmérséklete.

(#23594) alba-regia válasza Tomics (#23592) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Nekem a fényképezés közben, ill. ha a háttérben fut a kamera, akkor szokott melegedni. De nem minden esetben. Más alkalmazásnál is tapasztaltam melegedést, de igazából nem vészes. Az okát nem értem, mert jellemzően nem rendszerigényes dolgok voltak.

Játéknál, netmegosztásnál szerintem természetes jelenség.

(#23595) válasza alba-regia (#23594) üzenetére



őstag

Elég, ha beugrik egy rosszúl megírt parancssor. A végtelenségig pörgeti a procit, mert nem tud a mondat védére pontot tenni. Mivel teljesen új SoC-ról van szó, ezt valószínűsítem. Idáig minden új iPhone-nál előfordult, majd jönnek a javítások. 6.0.1 6.1 stb.

(#23596) DanielK


DanielK
addikt

Látjátok, van előnye is, hogy a szar héten készítették a telómat. Nekem eddig még nem melegedett, lehet hogy fél év után pattogzik, de legalább nem süt meg. :DDD
(36. hét)

(#23597) válasza kristee (#23585) üzenetére



őstag

"Igazuk van, hogy az előző szar volt, azt viszont előre hiába fikázzuk nem tudjuk megmondani, hogy jó lesz-e"

Ez annyira szakmaiatlan, hogy tudni. Nem véletlen a tanárok felháborodása. Amikor saját ideológiai nézetük erősítésére átírják a történelmet. Ez a meggyőződésből hazudunk, annyira bocsánatos bűn, mint az ittas vezetés. Csökkentik a tananyagot, az alap műveltséghez szükséges tárgyak óraszámát. Ez oda vezet, hogy a következő generáció elveszti identitását, és csak egy hús-vér kalapács lesz, amivel mindent meg lehet tenni. Ehhez csak azok tapsolnak, akik feltétel nélkül hisznek a verbális szólamokban nulla tartalmi érték mellett. Az egész világ részvétét fejezi ki a normális magyarok iránt, keletről nyugatra.

Csak egy példa, hogy működik ma a közigazgatás. Okmányiroda. Interneten kell időpontot kérni, mert sorszámra semmi esélyed. Rendben. Ott ücsörgök - mert mint felvilágosul 21. sz-i polgár, nem görgethetnek elém technikai akadályt (mit nekem regisztráció) :DD . Jönnek mennek az emberek, mert rendszám, személyi, lakcímkártya, és egyéb ügyeiket szerették volna elintézni. A biztonsági őr, aki egyben ügyfélkarbantartó is, mindenkit elhajtott. Miért? Mert nem volt sorszám, és nem jelentkeztek be. A poén most jön. A 150 férőhelyes váróban, kb. 15 ablakos ügyintézés mellett 4 ember várakozott, és legalább 20-at küldtek el, arra hivatkozva, hogy nincs hely.

(#23598) Bling95 válasza (#23597) üzenetére


Bling95
őstag

arról nem is beszélve hogy általában még ha időpontra is mész akkoris ott kell ácsorognod...

(#23599)



őstag

Pályakezdő halászok figyelem :D Érdemes elolvasni :K

Egyszer volt, hol nem volt.
A halász hazatér fatörzsből vájt csónakján a napi halászatból és találkozik egy külföldi piackutató szakemberrel, aki ebben a fejlődő országban dolgozik. A piackutató azt kérdezi a halásztól, hogy miért jött haza olyan korán. A halász azt feleli, hogy tovább is maradhatott volna, de elég halat fogott ahhoz, hogy gondoskodjon a családjáról.
- Mivel tölti az idejét? - kérdezi a szakember.
- Hát, például halászgatok. Játszom a gyerekeimmel. Amikor nagy a forróság, lepihenünk. Este együtt vacsorázunk. Összejövünk a barátainkkal és zenélünk egy kicsit - feleli a halász. A piackutató itt közbevág, és ezt mondja:
- Nézze, nekem egyetemi diplomám van, és tanultam ezekről a dolgokról. Segíteni akarok magának. Hosszabb ideig kellene halásznia. Akkor több pénzt keresne, és hamarosan egy nagyobb csónakot tudna vásárolni ennél a kis kivájt fatörzsnél.
Nagyobb csónakkal még több pénzt tudna keresni, és nem kellene hozzá sok idő, máris szert tudna tenni egy több csónakból álló halászflottára.
- És azután? - kérdezi a halász.
- Azután ahelyett, hogy viszonteladón keresztül árulná a halait, közvetlenül a gyárnak tudná eladni, amit fogott, vagy beindíthatna egy saját halfeldolgozó üzemet. Akkor el tudna menni ebből a porfészekből Párizsba vagy New Yorkba, és onnan irányíthatná a vállalkozást. Még azt is fontolóra vehetné, hogy bevezesse a tőzsdére az üzletet, és akkor már milliókat kereshetne.
- Mennyi idő alatt tudnám ezt elérni? - érdeklődik a halász.
- Úgy 15-20 év alatt - válaszolja a piackutató.
- És azután? - folytatja a kérdezősködést a halász.
- Ekkor kezd érdekessé válni az élet - magyarázza a szakember. - Nyugdíjba vonulhatna. Otthagyhatná a városi rohanó életformát, és egy távoleső faluba költözhetne.
- És azután mi lenne? - kérdezi a halász.
- Akkor volna ideje halászgatni, játszani a gyermekeivel, a nagy forróság idején lepihenni, együtt vacsorázni a családjával és összejönni a barátaival zenélgetni kicsit... Itt a vége fuss el véle.

Ha nem lennének előre leosztva a pályázati munkák, így működne.

(#23600) GALARDO


GALARDO
addikt

Jön a GTA: Vice City 10th Anniversary mobilra!

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.