Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23501) DanielK válasza icecave (#23498) üzenetére


DanielK
addikt

A körmöddel nincs gondom, nekem is hasonló időhiány miatt (képet nem küldök) :D , de látom, szeretsz mindent kipárnázni... :D (a bill alatti kis "takaró") :DDD

(#23502) icecave válasza DanielK (#23501) üzenetére


icecave
nagyúr

Persze, mert az logitech 20k-ért olyan billt ad, amit ha kicsit erősebben püfölsz, akkor a közepe leér, ps kopog az asztallapon, ami baromi idegesítő... szóval ez kivételesen az ő hibájuk :D Egyébként meg igen, a telefont is úgy teszem az asztalra,hogy vagy a tokra, vagy valami kis zsepire, etc, de nem vagyok az a típus, aki csak kib*ssza az asztalra, aztán meg jön rinyálni,hogy pattog róla a festék.

(#23503) kristee válasza icecave (#23502) üzenetére


kristee
tag

Igazad van, az ember vigyázzon a cuccára...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23504) DanielK válasza icecave (#23502) üzenetére


DanielK
addikt

Én sem én ezt megoldottam (jelenleg) egy ilyen van rajta. Meglepően jó! :K De bumpert jobb szeretem, így holnap megkapom ezt. :C Így zsepit sem kell kivennem a zsebemből, ha esetleg kivenném a telefont. :P

(#23505) Zjunior


Zjunior
veterán

iPad mini-t fog venni valaki vagy iPad 3?:) :F :C

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#23506) Ragnar95 válasza Zjunior (#23505) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem már van iPad 3-mam, szóval egyiket se :DDD :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23507) DanielK válasza Zjunior (#23505) üzenetére


DanielK
addikt

nekem ipad 2-m van, de bőven elég nekem az is. :K

(#23508) válasza Zjunior (#23505) üzenetére



őstag

Mikor megjelent az első iPad, akkor azt mondtam Mordonnak - mert hogy egyből lecsapott rá akkor :D - ha kijön az Apple egy Tab 7' méretben, akkor érdekelne. Ma már elkéstek vele, mert ha veszek is táblát, akkor BB PlayBookot :D

(#23509) bobooo válasza (#23508) üzenetére


bobooo
addikt

Áttérsz a sötét oldalhoz ? :(

(#23510) bobooo válasza (#23508) üzenetére


bobooo
addikt

dupla. :W

[ Szerkesztve ]

(#23511) Ragnar95 válasza (#23508) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Teljesen megtérített a RIM? :DDD :P Amúgy tabletből még mindig csak iPadet érdemes venni az appok miatt szerintem prémium kategóriában, bár a PlayBookot elég jól leárazták, szóval olcsón nem rossz :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23512) válasza bobooo (#23509) üzenetére



őstag

BB nem a sötét oldal :) Semmi köze az Androidhoz. Nagyon a kettő között van. Gyakorlatilag az Android összetettségét ötvözi az iOS stabilitásával. BB10 van olyan gyors mint az iPhone - persze még nincs kint túl sok videó. Ami tetszik:
- az egész UI,
- BB Hub,
- KINÉZET
- értesítő LED-ek,
- magasabb felbontás
- ugyan az a játékélmény
- szövegbevitel
- natív TomTom
- és még ki tudja mik fognak kiderűlni

De majd meglátjuk, milyenre sikerül a végső változat, és mennyire fogják támogatni a fejlesztők. Persze megtartom at iPhone-t, mert vannak rajta pótolhatatlan appok.

Ragnar95

Nem arról van szó. Azokról a dolgokról, amikről leszoktak a gyártók, a RIm nyújtja. :DDD Tablettet nem vennék az Appletől, mert nálam a multimédia nem áll célkeresztben. Üzleti felhasználási szemszögből mérlegelek. Titkon reménykedek, hogy karácsonyra kijön, nem húzzák márciusig. Így is bb10 a sokadik csúszása.

[ Szerkesztve ]

(#23513) icecave válasza DanielK (#23507) üzenetére


icecave
nagyúr

Itt is iPad 2, elevezünk mi ezzel még bőven, amire használjuk, arra bőven gyors.

(#23514) Mr.Csizmás válasza (#23508) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nexus 7 nem is? (ittakary pedig nagyon akarja az enyémet)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23515) Blaise válasza Mr.Csizmás (#23514) üzenetére


Blaise
veterán

Nekem az van :D

(#23516) DanielK válasza Blaise (#23515) üzenetére


DanielK
addikt

tényleg te vetted a múltkor. ittakaryval kevertelek össze a zöld képetek miatt. :D

(#23517) Blaise válasza DanielK (#23516) üzenetére


Blaise
veterán

Ja, de csorog a nyálam egy A6X-es retina iPad után :D

(#23518) manchester85 válasza Blaise (#23517) üzenetére


manchester85
addikt

Csorgasd a krokodilkönnyeidet. :DDD

i6 Silver

(#23519) válasza Mr.Csizmás (#23514) üzenetére



őstag

Android, tehát nem. :D

Blaise

Retina mint Apple szabadalmi verbdesing, okafogyott.
iPhone 326ppi
Laguna v. London 356ppi
HTC 5' nem jut eszembe a neve 440ppi :Y (fentebb linkeltem)

[ Szerkesztve ]

(#23520) Blaise válasza (#23519) üzenetére


Blaise
veterán

Ja, csak amióta huzamosabban használom a Nexust azóta azért hiányoznak a minőségi Apple appok, amik megkönnyítik az ember dolgát pl iBooks, iPhoto

Blackberry nekem sajna nem kell :)

[ Szerkesztve ]

(#23521) Mr.Csizmás válasza (#23519) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pedig már szinte iFeeling :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23522) vadászcsiga válasza Blaise (#23520) üzenetére


vadászcsiga
félisten

IPhoto miben könnyíti meg az életed? Egyébként en is megjegyeztem már mennyivel silányabb a Play mint a Store.

(#23523) Blaise válasza vadászcsiga (#23522) üzenetére


Blaise
veterán

Újabban sokszor előfordul, hogy meg kell osztanom fényképeket másokkal, ilyenkor a legegyszerűbb, hogy létrehozok egy ízléses naplót, amit egyből feltöltök iCloud-ba és emailben elküldöm a linket.

Ez nem több 2 percnél, és a telefonról meg tudom csinálni gyorsan.

[ Szerkesztve ]

(#23524)



őstag

Minden nap megnézem a YouTube-on a legfrissebb videókat, ez egy egész jó mínőségű. Csak az a baj, hogy mindenki mindig ugyan azzal demózik, mélyebbre nem mennek. Lehet, hogy ez volt a kikötés, amikor megkapták a dev verziókat. :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#23525) whitezo88


whitezo88
nagyúr

[link] a jövő :DDD

más: tudni már, az iPad 3S (4, akármi) kevésbé melegedik? ugyanolyan vastag?

[ Szerkesztve ]

(#23526) GALARDO válasza whitezo88 (#23525) üzenetére


GALARDO
addikt

:DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#23527) bobooo


bobooo
addikt

(#23528) válasza bobooo (#23527) üzenetére



őstag

Na jól van, kimondom, amit senki nem mer. Az i4 még mindig szebb mint az i5.

(#23529) Mr.Csizmás válasza whitezo88 (#23525) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

pluszegy

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23530) icecave válasza (#23528) üzenetére


icecave
nagyúr

Pedig nekem nem kellene vissza, főleg i5 után rápillantva. A jót könnyen megszokja az ember (gondolok itt most a vastagságbeli különbségekre, fém hátlapra, súlyra, stb).

(#23531) Totheground válasza (#23528) üzenetére


Totheground
addikt

Nem

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#23532) Jojo5 válasza Zjunior (#23505) üzenetére


Jojo5
őstag

én jelenleg dilemmázok, mert az iPad mini nagyon jól jönne a ~8"-miatt, viszont a retina lehet, hogy hiányozna az I4 használatból kifolyólag, ezért gondolkodom még az új iPad-en is...
meg ugye a miniben még a sima A5-van ami tartósság szempontjából szerintem 1 max 2 éven belül bőven kifut... ha mondjuk A5X\A6X lenne benne butítva gondolkodás nélkül "rohannék" érte

Igazából tanuláshoz kéne a tablet mert minden anyagom jpeg\pdf-ben van, meg el szeretnék kezdeni olvasgatni és angolt fejleszteni könyvek által, viszont kéne a hordozhatóság... mert mindenhova vinném magammal :U

SÖ: nekem a fehér I5 jobban tetszik mint a fekete I4 viszont a fehér I4 meg ezeknél is jobban, szóval lehet majd I4-ről I4S-re lesz nálam a váltás, csak fehérre... de ez még elválik, előbb a tablet kéne... :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#23533) válasza icecave (#23530) üzenetére



őstag

Hidd el én is fémpárti vagyok, de ezt a festést kicsit túldimenzionálták. A betűk egy szögben világítanak - ez jó - de nincs meg a kontraszt. Ráadásul a fém érzetet is elnyomja a kissé érdes tapintás. Hiányzik a lakk. Biztos vagyok benne, hogy a liquidmetál pont az ellenkezője lesz. A súly, vastagság tekintélyt parancsoló, és ezt most ne fogd fel közhelykén. Ha megnézel egy professzionális dolgot bármilyen tárgykőrben, pont ezek az első szembetűnő tulajdonságok, amik megkülönböztetik a kommersz világhoz képest. Szívesebben venném, ha az iPhone vastagabb lenne 5-6 napos üzemidővel, és 100km-re a cellától is lenne térereje, pakolhatnának bele pluszba hardveres okosságokat. (az igazi LTE+ már nagyságrendekkel távolabb is fokható, ergo, tized annyi cellaálomára lesz szükség)

[ Szerkesztve ]

(#23534) Totheground válasza (#23533) üzenetére


Totheground
addikt

Én meg az i5 után nem szívesen fogom a kezembe a négyet, mert kényelmetlenül nehéznek és vastagnak érződik.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#23535) vadászcsiga válasza (#23533) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na meg fm rádió, azt ne felejtsd. :DDD

(#23536) icecave válasza (#23533) üzenetére


icecave
nagyúr

Mondod ezt úgy, hogy volt azért egyáltalán már egy kicsit a kezedben? ;] :D

Mármint a külsőségekre, tapintásra, stb-re gondolok. Szerintem az sem mindegy, hogy mennyi ideig tapperolja az ember, megnézi 3 perc alatt, vagy használja 2 hétig. Én is le tudok vonni konzekvenciát képről is, meg az előbb leírt használati idő után is. Fogadjunk, hogy nem fog egyezni az esetek nagy részében...

Nyilván mindennél meg van a határ, nekem már 4i is teljesen ok volt, de kiderült,hogy 5 sem cumi vékonyan, sőt. Ellenpéldának erre ott az új iMac. Jobban tetszett a régi, most az új meg olyan, mint egy szögletes vízhólyag, más meg majd el durran tőle. Ilyen ez :D

[ Szerkesztve ]

(#23537) vadászcsiga válasza Totheground (#23534) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És valószínűleg kiütést is kapnatok tőle igaz? :(

(#23538) manchester85


manchester85
addikt

Az i5 súlya, vastagsága, fogása nekem mindenképp tetszik. Viszont az i4 hátlapja, kerete jobban bejön. Csillogóbb ez az üveges felület, szebb, dekoratívabb, ráadásul homogén, nincs benne törés. Bár az ujjlenyomatot is jobban vonzza. Ami kifejezetten nem tetszik a fekete i5-ben, hogy a keret is fekete, emiatt én csak fehéret vennék. Nyilván az i5 pro érveit kár is sorolni, mert innentől mindenben már csak mellette tudnék szólni, de a hátlap és a keret nálam az i4 dizájn mellett szól.

i6 Silver

(#23539) icecave válasza vadászcsiga (#23537) üzenetére


icecave
nagyúr

Látom átjött, amit írt. Könnyű megszokni,hogy könnyű és vékony, ennyi van a mondanivalójában. Kb. mint hogy egy ideig 4S-t használsz, és adnak egy sima 4-et. Amíg csak 4 volt, elég gyorsnak tűnt, aztán huzamosabb 4S használat után visszaadják a 4-est, egyből érzi az ember, hogy mekkora sebességkülönbség van...

manchester85: főleg,hogy a keret nem fekete, max a képeken... vettem rá ugye a fekete oldalmatricát, ami sokkal sötétebb, mint maga a keret...

[ Szerkesztve ]

(#23540) manchester85 válasza icecave (#23539) üzenetére


manchester85
addikt

Én is látom itthon minden nap, és az nekem fekete. :) Jó, lehet, hogy nem teljesen, de messze áll a fémes ezüstös színtől. Ja, a Lucky Labs még mindig nem jött meg, jövő keddig várok, aztán kitalálok vmit. :DDD

i6 Silver

(#23541) vadászcsiga válasza icecave (#23539) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na de kényelmetlen? Ez azért túlzás.

(#23542) válasza vadászcsiga (#23535) üzenetére



őstag

PL. :DDD
..de lehetne benne DVB-T, DAB tunel, légszennyezettség mégő, mágneses vihar érzékelő, stb.

..és mielőtt hülyének néznétek, jön a magyarázat. :D

Ezek a szenzorok légypiszok méretűek, és eljön az idő, mikor szabvány fogja előírni a meglétüket. Bármikor tönkreteheti egy napkitörés az összes elektronikai cuccot. Az emberi "találékonyság" is létre tud hozni magas mágneses impulzus energiát. Csak azok az eszközök élik túl, amik nincsenek bekapcsolva. Csak addig fogjuk feleslegesnek tartani, amíg be nem következik a baj. Jó, egy mobilra lehet azt mondani, hogy veszek egy másikat de az Apple más. Iránymutató, és sokkal többet várnak el tőle.

(#23543) Totheground válasza vadászcsiga (#23541) üzenetére


Totheground
addikt

Nem az. Itt van mellettem a 4 is, és igen, kényelmetlenül nehéz/vastag.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#23544) vadászcsiga válasza Totheground (#23543) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ok

(#23545) icecave válasza manchester85 (#23540) üzenetére


icecave
nagyúr

Szólj rájuk, küldenek másikat.

vadászcsiga: Hogy kényelmetlen-e azt nem tudom, mert csak pár napig volt egymás mellett a kettő, nem volt még időm akkor megszokni az i5-öt, előbb elment a háztól az i4.

(#23546) válasza icecave (#23536) üzenetére



őstag

Hogyne lett volna, és nem kidrótozva. Igaz nem egyszerre a kettő, de csak a vékonysága tűnt fel. Szerintem még i4-ről sem érdemes váltani. Az appokat olyan jól optimalizálják, hogy épp ésszel a különbség elhanyagolható. De az Apple üzletpolitikája már más tészta, ha ferde szemmel :D nézem a dolgokat. Amíg a saját piacukra és Kínára koncentrálnak addig itthon nem releváns a fejlődés.

[ Szerkesztve ]

(#23547) Totheground válasza (#23546) üzenetére


Totheground
addikt

Annyira jó, hogy úgy formáltok véleményt, hogy megtapiztátok a MM-ban vagy valahol 10 percig.
Pár nap használat után, miután ráállsz a gyorsaságára és a formájára/súlyára, akkor jönelő a különbség.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#23548) válasza Totheground (#23547) üzenetére



őstag

Ezzel nem is vitatkozom, de ez nekem még kevés. Most megkérdezheted, akkor 3GS-ről miért váltottam i4-re. Ott volt akkora design különbség, és jól jött a dupla RAM, ami most is meg van, de akkor nagyobb szükség volt rá.

(#23549) ittakary válasza Blaise (#23517) üzenetére


ittakary
nagyúr

apropó inkább azt kérdezném meg: van olyan elvetemült (jó értelemben) aki cseréli az iPad 3-at a 4-re? :) Tudomtudom nem ez a neve, de valahogy meg kell különböztetni őket.

Most értem haza éjszakai melóból, (diákmunka: OBI leltárazás) tegnap aludtam 1 órát (reggel 6ig tanultam), délután még 2-t, szóval elméletileg most kikészültnek kellene lennem, erre teljesen fel vagyok pörögve :D nem értem én ezt...

(#23550) DanielK


DanielK
addikt

Én sem váltanék vissza i4-re vagy i4s-re, csak ha nagyon muszáj lenne... :))

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.