Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22551) manchester85 válasza icecave (#22549) üzenetére


manchester85
addikt

Januárban államvizsga, után kiderül, hova fúj a szél. Ha addig nem tiltanak ki, megírom. :DDD

"Na ezt ott buktad el, hogy már volt iphonom."

Ennek örülök, akkor most próbáld meg értelmezni is, amit írtam, mert én sehol nem írtam olyat, hogy nem volt iPhone-od. :U

Vadászcsiga!

:DDD Erre a népszerűtlenségemből következtettél? :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#22552) vadászcsiga válasza manchester85 (#22551) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Politikus? :DDD

(#22553) alba-regia válasza Ragnar95 (#22543) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Amikor SII tulaj voltam, az on-ba se nagyon jártam, mivel szinte semmire sem válaszolnak, ami nem romolással kapcsolatos.

(#22554) vadászcsiga válasza manchester85 (#22551) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem, a "pont nélüli" beszédkészségedből.

Puffint küldd már át légyszi, a kcsögök megint frissíteték. :R

[ Szerkesztve ]

(#22555) manchester85 válasza vadászcsiga (#22554) üzenetére


manchester85
addikt

Á wazz, de ez nem mehet így a végtelenségig, most szólok. :)

Nem enged fel, jelszót kér.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#22556) Blaise


Blaise
veterán

Na, még mielőtt átvenném a Nexust megnyomogattam a kiállított példányt az Arena Plaza-ban lévő Saturnban.

Az iPad-ekkel együtt van kirakva, mellettük elég aprónak tűnik, de nagyon könnyű kézben tartatni, egy kabátzsebbe simán belefér. Sajna csak a gyári app-okat tudtam kipróbálni, mivel nem volt rajta beállítva Google Account. A rendszer sebességével nem volt probléma, nem sikerült elérni, hogy beakadjon, szóval valószínűleg tényleg optimalizáltak valamit :D

A gyári Chrome böngésző nem rossz, bár szerintem azért a Safari szintjét nem hozza, sajnos fullscreen lehetőséget nem találtam benne.

Kicsit fura, hogy a fizikai gombok hiánya miatt az alsó menüsáv mindig jelen van, bár ez nyilván megszokás kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#22557) bobooo


bobooo
addikt

Icecave:

Miota vagy te szerzo az iphoneclub.hu-on ? :Y

Kommy: :R

[ Szerkesztve ]

(#22558) Kommy válasza bobooo (#22557) üzenetére


Kommy
veterán

Nem szerző, csak akárki írhat cikket aki regisztrál.

(#22559) manchester85


manchester85
addikt

Azért egy ilyesmi koncepciót el tudnék fogadni, picivel szélesebb kijelzővel. :)

BoboDj!

Most mér! :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#22560) bobooo válasza manchester85 (#22559) üzenetére


bobooo
addikt

Ez nagyon randa. :DDD

(#22561) vadászcsiga válasza Blaise (#22556) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha lenne full screen nem tudnál kilepni a bongeszobol. A chrome tényleg nem túl acelos, én operát használok sokat jobb.

BoboDj
Rokonod volt Steve vagy miért van az aláírásodban a két évszám? A gyász év már letelt.

[ Szerkesztve ]

(#22562) icecave válasza bobooo (#22557) üzenetére


icecave
nagyúr

Akárki lehet, mint kommy is írta.

(#22563) válasza vadászcsiga (#22547) üzenetére



őstag

"Recommended for use with Hi-Fi/High-End audio hardware." [link]

Ezt konkrétan csak akkor tudom aláírni ha már hallottam, létezik QNX-re is. Q1-ben jelenik meg ez, akkor kipróbálom. A hátlapot biztos lecserélik carbonra v. fémre.

"Talán annyit érzek hogy a Neutron szintelenebb, szegényesebb hangzású."

Ez nem feltétlen jelenti azt, hogy rossz. Ez az átmeneti akusztikai vakság oka is lehet. Ezt a kifejezést most találtam ki, de nagyon találó lehet. Ha nagy sebességgel napfényről behajtasz egy alagútba, pár másodpercig nem sokat látsz, hiába világítanak a nátrium lámpák. (Tarvisio osztrákokon keresztűl, millió alagút)
A feltekert hangszín után, v. eleve kiemeltebben szóló Capriccio után a lineáris hang is fakó. Erre akkor tudsz rácáfolni, ha hosszabb ideig hallgatod a Neutront, és ha akkor is fakónak tűnik. Alkalmazkodik az agy új hangzáshoz, ha adsz neki elég időt, és korrigál. Előjöhetnek a részletek.

Erre gondoltam, kell lennie.

[ Szerkesztve ]

(#22564) Jojo5 válasza (#22503) üzenetére


Jojo5
őstag

jelenleg még nem igen használom\használnám ki az NFC adta lehetőségeket, valami nagyobb újítás jobb lenne, de majd kiderül, viszont ha nem lesz nagyobb valszeg már akkor is váltok, csak jobban rá kell magam venni :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#22565) sagit válasza manchester85 (#22551) üzenetére


sagit
addikt

Akkor kitiltottak? ;]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#22566) Brumi˘ válasza sagit (#22565) üzenetére


Brumi˘
addikt

Kapott egy 3 napost ha jol lattam.

(#22567) sagit válasza Brumi˘ (#22566) üzenetére


sagit
addikt

Ja, közben ránéztem én is.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#22568) icecave válasza sagit (#22565) üzenetére


icecave
nagyúr

Pont az ilyen dolgok miatt nem megyek bele felesleges vitákba egy ponton túl... Többet ér a "tiszta múlt", mint az állandó kitiltogatás. Plusz azt hiszem, egyedi avatart is elveszik emiatt nem?

szerk.: azt most hagyjuk, hogy jogos-e, nem, meg hogy ki a hibás, ilyenek, általánosságban írtam.

[ Szerkesztve ]

(#22569) sagit válasza icecave (#22568) üzenetére


sagit
addikt

jaja

elveszik, ha 1 tiltásod van 1 évig nem kérhetsz, ha több akkor 3 évig

nekem is ezért nincs, pedig már ~7 éve fórumozom

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#22570) icecave


icecave
nagyúr

:D

(#22571) vadászcsiga válasza (#22563) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja hogy ez az a 47 csatornás neutron agyú? Ilyen van. :D

(#22572) Richard válasza icecave (#22570) üzenetére


Richard
őstag

Az iCarbons mikor veszi le a pénzt a bankkártyáról? Megrendeltem, már fel is adták tegnap, nyomon tudom követni lassan elhagyja Floridát. A számlámról levették a postaköltséget és ennyi. Sőt most nézem még azt sem. :F A matricák árát még csak nem is zárolták. Paypallal fizettem, ott azt írja completed.

[ Szerkesztve ]

(#22573) r4z válasza sagit (#22569) üzenetére


r4z
nagyúr

Már vége ennek a rendszernek. Ha megvan az itt töltött idő és a rang, akkor mehetsz kérni, aztán megmondják, mennyit kell várni.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#22574) sagit válasza r4z (#22573) üzenetére


sagit
addikt

Tényleg? Akkor neked még miért nincs? :D

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#22575) icecave válasza Richard (#22572) üzenetére


icecave
nagyúr

Passz, én sima mastercard-al fizettem, egyből lekapták (zárolva ugye, pár nap meg rendesen). Viszont le fogják emelni, ne aggódj emiatt :D

Paypal-ról lehet kell pár nap, hisz ugye ott vissza is lehet hívni egy ideig, etc.

[ Szerkesztve ]

(#22576) Richard válasza icecave (#22575) üzenetére


Richard
őstag

Nem aggódom, de kb 50* rendeltem már külföldről úgy, hogy paypallal fizettem és egyből zárolta majd másnap le is emelte. Most meg semmi és már postán van :) Ezért furcsa kicsit.

(#22577) DanielK válasza icecave (#22575) üzenetére


DanielK
addikt

Na nekem 36. heti telefonom van. :O Remélem ki fog tartani 2 évig, akkor meg szerződés hosszabbítással úgyis veszem az újat. :))
(iphone klubbon is én írtam neked... :D )

(#22578) r4z válasza sagit (#22574) üzenetére


r4z
nagyúr

Mondták, hogy 6 hónap... A régi rendszerben bezzeg már rég lehetne egyéni avatarom. :U

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#22579) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Icecave

Most olvastam az iphoneclubbos cikkedet, látom népszerűsíted a dokkoló konceptedet. Helyes. Tudod mit kellene még csinálni belőle, egy koncept videót és fellőni a youtube-ra. Lehet hogy jönne a felkérés az apple-től hogy nem lenne e kedved náluk dolgozni.

De most komolyan ilyet is tudsz csinálni?

(#22580) icecave válasza vadászcsiga (#22579) üzenetére


icecave
nagyúr

Tudok persze, mondjuk akkor több idő kellene a shaderelésre, mert olyat is tudok, amiket az Apple promózik, HDR-el a felszínén, meg mindennel. Ha tényleg szépet akar az ember, akkor sokmindent kell állítgatni, nincsen meg pár óra alatt a dolog, nem beszélve arról,hogy 24-30 frame/sec-es animot renderelgetni sokáig is tart,ha már ki vannak tökölve a beállítások. i5-öt is tudok modellezni, a dokkolón rajta jobb hatást kelt. Most van egy egész jó újabb dokkoló ötletem, ami nem takarja a jack és a mikrofon/hangszóró lyukakat, csak az a baj, hogy 2 határidős és egy felmérés alatt lévő meló mellett gyk. csak kis időm van mindig. Persze, itt kevesebbet pofázva összeadódna napi egy óra lehet, de nem nagyon hiszek abba, hogy erre van kereset. Ha van, az jó, de ha nincs, akkor inkább csinálom azt a melót, ami fizet.

(#22581) vadászcsiga válasza icecave (#22580) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Van egy gyanum hogy megcsinálod a regeli kávé mellett :DDD

(#22582) icecave válasza vadászcsiga (#22581) üzenetére


icecave
nagyúr

A modellt esetleg, a többi szöszölősebb.

(#22583) DanielK


DanielK
addikt

Megjött a poetic bumperem, egy az egyben olyan, mint az i4/S apple bumpere, csak az oldalán rajta van a poetic felirat. Még úton van a hátlapi fóliám, addig marad a poetic atmosphere tok rajta (ez a hátát is vedi)
Ja meg a noosy nano sim adapterek ~650 Ft-ért (itthon speedshopban 2.000,-) :U

(#22584) Richard válasza DanielK (#22583) üzenetére


Richard
őstag

Mennyire könnyű kezelni a gombokat, ha fent a bumper?

(#22585) DanielK válasza Richard (#22584) üzenetére


DanielK
addikt

Még nem raktam fel. Megvárom a hátlapi fóliát. A mostanit meg nehéz leszedni. De szemre simán használható és mönnyű kezelni. Ha megjön a hátlap fólia, akkor majd felteszem. Illetve akkor mindkét tokról készítek fotót (icecave is kérte).

(#22586) b4zsi- válasza icecave (#22580) üzenetére


b4zsi-
őstag

Én is csak gratulálni szeretnék a dockoló elképzelésedhez. Egy ilyenbe szívesen tartanám az i4-met (persze a megfelelő csatlakozóval :) )

(#22587) korpicschess


korpicschess
veterán

iPhone keresés nem megy túl jól... :(

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22588) Ricardo válasza korpicschess (#22587) üzenetére


Ricardo
félisten

Mi a baj? Nincs, vagy nem elég olcsó?

(#22589) Malachi


Malachi
addikt

ennyi. olcsó, néptelefon, a tinik használják főleg. mondjuk ezt már évek óta mondom.

döbbenet, hogy itthon mégis a mai napig luxus státuszban kezelik. ez csak egyet jelent, azt, hogy egyre csóróbbak vagyunk. nagyon, nagyon szomorú ez. tiszta nyolcvanas évek, akkoriban azért nem volt commodore-od, mert nem volt, aki becsempéssze neked az országba, meg nem tudtál kiadni rá két havi fizetést. most COCOM lista már nincs, drágaság van.

mikor lesz már ebből az országból valami, basszus.

(#22590) Tibee86


Tibee86
veterán

(#22591) Kal-El


Kal-El
senior tag

Hello!
Melyek a legjobb fólák iphone 4-re?
Úgy általánosan, meg ár/érték arányban is érdekelne.

(#22592) icecave válasza Kal-El (#22591) üzenetére


icecave
nagyúr

Válogass :) i4-hez ugyanúgy árul mindegyik, amelyik i5-höz is.

(#22593) válasza korpicschess (#22587) üzenetére



őstag

Próbáld meg a my find iPhone-al ;]

[ Szerkesztve ]

(#22594) korpicschess válasza Ricardo (#22588) üzenetére


korpicschess
veterán

Főként nincs. 80-at adnék gyári független, 32-es i4-ért. Akár feketéért is. Nincs normális.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22595) bobooo válasza (#22593) üzenetére


bobooo
addikt

Find my iPhonera gondolsz ? ;]

(#22596) vadászcsiga válasza Tibee86 (#22590) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pacek ;)
Szivesen látnám a 6.0.1-ben.

(#22597) icecave válasza vadászcsiga (#22596) üzenetére


icecave
nagyúr

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....

(#22598) Tibee86 válasza vadászcsiga (#22596) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem sok rá az esély, de nem lenne rossz szerintem se.
Bár icecave addig már az Apple-nél fog dolgozni mint tervező, és letiltatja, mert neki nem tetszik. ;]

#22599: Sokan vagyunk itt a fórumon, majd támogatunk a perben lelkileg. :D

[ Szerkesztve ]

(#22599) icecave válasza Tibee86 (#22598) üzenetére


icecave
nagyúr

Ahhoz kellene idő egy normálisan kitökölt renderre, meg pár konceptre. Akkor sem vennének fel, csak egyszerűen ellopnák/lemásolnák, aztán kész. Aztán ha akarok, menjek neki perrel az ő 600 milliárd dolláros cégüknek.... :D

(#22600)



őstag

Ezért nem jöttek a kiegészítők. Kezd ellenszenves lenni az Apple. Lekódolták a csatlakozás lehetőségét. Miért? Mert csak Apple cuccok vannak engedéjezve hivatalosan i5 esetében. :U

BoboDJ

Aha :D

vadászcsiga

Az a gond, hogy itt is a home gombot kell püfölni. De ezt is le fogják nyúlni a iOS7.0-val, ahogy a cydiaból a redőny értesítési felületet. :DD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.