Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22052) Malachi válasza Blaise (#22050) üzenetére


Malachi
addikt

hideg pizzáért/kajáért nem jár borravaló, sőt, én vissza is küldöm, azért mindennek van határa.

mondjuk gyanús, hogy ilyenkor az autós futik a motorházon melegítik a kaját mert múltkor nekem is másfél óra után hozták és olyan nincs, hogy annyi idő alatt nem hűl ki. már készültem rá, hogy "bocs, de ezt így nem" erre basszus meleg volt. mik vannak.

(#22053) DanielK válasza Malachi (#22052) üzenetére


DanielK
addikt

Még nem hallottál ezek szerint melegen tartó táskáról, igaz? :P

(#22054) Malachi válasza DanielK (#22053) üzenetére


Malachi
addikt

te még nem kaptál táskából hideg kaját? én már nem egyszer, bizony. az nem csodaszer, csak egy szigetelő táska...

(#22055) whitezo88 válasza Malachi (#22049) üzenetére


whitezo88
nagyúr

csak példa volt. amúgy tankolásnál mennyit adtok? ma tankoltam, csak tankolt, ha már odajött mondom csinálja (mondta olajat meg mosást is de nem akartam). kártyával fizettem, apróm nem volt, egy százast tudtam neki adni múltkor 200at kapott valamelyik. bár ez nagyon ajánlgatta a sport 95-öst pedig 2x mondtam neki h nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#22056) Malachi válasza whitezo88 (#22055) üzenetére


Malachi
addikt

BKV. :)

de amúgy mindig magam tankoltam, amíg kocsival jártam.

(#22057) icecave válasza Malachi (#22052) üzenetére


icecave
nagyúr

"hideg pizzáért/kajáért nem jár borravaló, sőt, én vissza is küldöm"

Olyankor mi van? Hoz másikat, a rántott hús alatt egy méretes turhával, vagy aznap máshonnan rendelsz?

(#22058) Malachi válasza icecave (#22057) üzenetére


Malachi
addikt

hát, ha egyszer visszaküldöm, onnan már nem rendelek többet. normális cégek jelzik, már előre, ha késés várható, a többiért meg nem kár. de nagyon ritka a dolog, az időjárástól is függ... eddig egyszer küldtem vissza mert ehetetlen volt, akartak engedményt adni, de mondtam, hogy kösz nem.

(#22059) icecave válasza Malachi (#22058) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor kikerülöd a turha dolgot :D :D

Viszont nekem még soha nem szólt egyik sem, itt Budán a III. kerületben azért rendeltem már pár helyről és volt is késés...

(#22060) Blaise válasza whitezo88 (#22055) üzenetére


Blaise
veterán

Semennyit, nem hagyom őket tankolni, ablakmosást se kérek, csak összekenik a szélvédőt.

(#22061) Malachi válasza icecave (#22059) üzenetére


Malachi
addikt

netpincéren pirosan villog a jelzés, ha durva késés várható. olyankor nem agyalok, rendelek máshonnan, vagy várok.

(#22062) icecave válasza Malachi (#22061) üzenetére


icecave
nagyúr

Ezt nem tudtam, pizza.hu-n nincs ilyen, vagy csak nem vettem észre még soha. Bár az igazat megvallva ritkán szoktam rendelni és amióta kilépett a pizzaforte onnan, nem is azon keresztül rendelek, hanem utóbbi saját honlapjáról.

(#22063) DanielK válasza icecave (#22062) üzenetére


DanielK
addikt

Ezt akartam mondani, én ezeket nem is ismerem. Csakis a fortetól rendelek online, nagyon szeretem a margharitat vékony tésztával és dupa mozzarellaval. :)) (néha egy kis fokhagymával)

(#22064) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Csak én rendelek telefonon kaját? :DD Számomra kényelmesebb és gyorsabb úgy, bár nem állnak éppen a helyzet magaslatán általában a rendelésfelvevők :DDD :P
Amúgy én eddig minden pizzériában csalódtam már, de mostanában pizza fortétól szoktam rendelni, bár eléggé felmentek az áraik az utóbbi fél évben, de a húsimádójuk akkor is utolérhetetlen :))
BoboDJ: azért kicsit vicc, hogy egy kb gamecube kontrollernek kinéző cucc 18k-ba kerüljön úgy,h vannak jóval olcsóbban is kontrollerek :)) :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22065) DanielK válasza Ragnar95 (#22064) üzenetére


DanielK
addikt

Én azért rendelek online, mert akkor bankkártyával ki tudom fizetni előre, és csak a borravalót kell odaadnom.

(#22066) Malachi válasza icecave (#22062) üzenetére


Malachi
addikt

kifejezetten pizzánál jó a Don Pepe, a McTels, a Theo Papa és a Tüzestál, ők még soha, egyszer sem hoztak olyat, ami nyers/száraz/túl vastag/túl vékony/kevésfeltét lett volna. mind finom, csak egyre drágábbak sajnos...

(#22067) manchester85 válasza Malachi (#22066) üzenetére


manchester85
addikt

A don pepe pizzája az egyik legszarabb pizza, amit valaha ettem. Semmi íze nincs, egy gumi az egész.

i6 Silver

(#22068) Malachi válasza manchester85 (#22067) üzenetére


Malachi
addikt

hát, oké. én a 11. kerben rendelem, egyszer kóstold meg, ha erre jársz. nem gumi és íze is van.

ja, mert több éttermük van, ugye. simán lehet, hogy mázlim van és ez itt éppen normális.

(#22069) GALARDO válasza Malachi (#22066) üzenetére


GALARDO
addikt

Én már itt Pécsen, szinte az összes pizzériát kipróbáltam, és eddig a Főnix a nyerő. Mindig időben hozzák, és még 1x sem volt olyan gond, hogy száraz, vagy odaégetett lett volna a pizza. Borravalót szoktam adni, 100-200 forint értékben, de olyan is volt már, hogy a futár nem tudott visszaadni, így 500 forintot tett el. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#22070) DanielK válasza GALARDO (#22069) üzenetére


DanielK
addikt

Én ezt egyszerűbben megoldottam múltkor (1000-es volt itthon a legkisebb), nem adtam borravalót. Kivételes eset volt, nem készültem rá, sajnos ez van. Egyszer kibírható szerinem, de nem éreztem magam jól.

(#22071) Ragnar95 válasza DanielK (#22065) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kinek mi az egyszerűbb, én ilyen kis tételeknél jobb szeretem a kp-t, egyszerűbb :P :D
Malachi: BVSC-nél lévő Don Pepe se az igazi sajna, régen jó volt, de mostmár nagyon elszálltak az áraik + a pizzáik se olyan jók :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22072) icecave


icecave
nagyúr

K*rva BodyGuardz full body fólia még nem ért ide, ma volt a 8. munkanap... belefér,de ezért ne kérjenek már 12 dollárt postai díjra bakker. Máshol 4 dollárért 5 munkanap alatt itt van (LuckyLabs,iCarbons, stb).

(#22073) Blaise


Blaise
veterán

Don Pepe az árához képest tényleg nem túl jó, inkább Il Treno.

Ami semmi esetre sem: PizzaKing :D

(#22074) máyköl


máyköl
veterán

Nálam csak Don Pepe játszik. A legjobb. Ja, meg pizza Forte.

(#22075) Malachi


Malachi
addikt

hehe, ez a Don Pepe elég megosztó akkor. :) nekem sem az az első, de na, bennük még itt nem csalódtam. tényleg simán annyi, hogy étterem/szakács függő a dolog.

amikor a Wasabiba pár éve új szakács került, simán észre lehetett venni, mert nem olyan volt a kaja, mint előtte. nem volt rossz, csak kicsit más.

(#22076) ittakary válasza máyköl (#22074) üzenetére


ittakary
nagyúr

Helyes, egyed csak :D Soha többet nem rendelek ilyen népszerű pizzériából. Én a kicsi kevésbé ismert pizzériákra esküszök. Kevesebbet csinálnak, lehet kicsit drágábbak is, de jóval finomabbak.

(#22077) bobooo


bobooo
addikt

Itt Újpesten van a Jég Palotánál egy nagyon kis pacek pizzázó (Sirmione), meg Balaton szárszói szabad strandon van egy büfé még ahol jó pizzát csinálnak. Isteni a pizzájuk :)

(#22078) Totheground


Totheground
addikt

Itt keszin a Pancser pizza a legjobb. Jó a feltét is meg a tészta is. Én mostanában tudtam meg, hogy ha az ember írja, akkor hoznak ki mobil terminált és azzal is lehet fizetni. A futár azóta kétszázast kap, eddig játszottam azzal, hogy kétezer - pizza és 15 percenként csökken valamennyivel. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22079) vadászcsiga válasza ittakary (#22076) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem pörög az alapanyag, ergo romlott feltétet kapsz. Mondjuk 150 fokon a legtöbb baci megdoglik de akkor is.

(#22080) Ragnar95 válasza ittakary (#22076) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nálunk az utcánkban 3 saroknyira nyítl kb 1 éve egy kis pizzéria, jó is volt, olcsó is volt, mindig 20 perc alatt kihozták a pizzát kb fél éven át, de aztán kezdtek felmenni az árak, ami még nem is lett volna gond, mivel ígyse érték el a nagyobb pizzériák árait, de aztán már mindig 45 perc lett, mire ideértek úgy,h 3percre vannak kocsival, gyalog is 5 és csomószor szénné égették konkrétan a pizzát, szóval kénytelen voltam leszokni róluk :(((
Valamiért a magyar vendéglátóknak és más cégeknek van egy olyan "jó" szokása, hogy ahogy nő a népszerűségük, úgy nőnek az áraik is és úgy csökken a minőség és az odaadás a vendég és a termék iránt :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22081) icecave válasza bobooo (#22077) üzenetére


icecave
nagyúr

Ez a neve, hogy "Kis pacek pizzzázó"?

A középső szót már akkor is rühelltem, mikor az eredeti jelentésével használták, de amióta a nulla színvonalú keynote-os videón a Handrás elbüfögte, hogy ezt kell mondani, mert majd ő elterjeszti (mert nem ismerte addig természetesen), azóta egyre többször hallom. Szánalmas. Bocs, magánvélemény. ;]

(#22082) Malachi válasza Ragnar95 (#22080) üzenetére


Malachi
addikt

én még azt figyeltem meg - bár lehet, hogy hülyeség - hogy ha új helyről rendelek, az első 2-3 alkalommal mindig isteni és óriási adagokat hoznak. aztán miután rászoktam, csökken a mennyiség és a minőség is. ritka az olyan, amelyik állandó színvonalat tart.

(#22081) icecave - k*rva idegesítő, de én inkább hagyom, ekéztem eleget azt az embert itt. de teljesen igazad van, rosszul használta és tiszta marhaság így az egész.

[ Szerkesztve ]

(#22083) bobooo válasza icecave (#22081) üzenetére


bobooo
addikt

Sirmione a neve ;]

(#22084) Ragnar95 válasza Malachi (#22082) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, bár általában fennmarad fél évig kb a minőség+mennyiség, aztán kezd el romlani/csökkenni....
Szerencsére azért van pár hely, ahol még mindig ugyanolyan jó a színvonal és ugyanolyan nagyok az adagok már évek óta :K Amúgy a családias hangulatú, normális áru helyek hiányoznak Pestről, ahova mondjuk csak simán egy hétvégi ebédre be lehetne ülni és emberi áron kínálnának finom és normális adag ételt :) Elegáns(abb) helyekből van jópár, ahol tényleg jó a kaja és nagy adagokat adnak, de ott azért az árak se alacsonyak...

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22085) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Komoly. De ami még komolyabb: sokan simán elköltenek többet is rá, pláne ha arányaiban nézzük a fizetéseket (is).

[ Szerkesztve ]

meg

(#22086) Ragnar95 válasza peugeotmate (#22085) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azért egy tokért kicsit sok a minimum 50$, mikor hivatalos made for iphone minősítésű tokok is vannak már 20$-ért is... :U
Amúgy az előfizut elég nagy hülyeség belakalkulálni a teló árába, mivel ígyis-úgyis fizeted, kivéve, ha csak ezért váltasz nagyobb előfizure, ami alapból hülyeség....
Én függetlenül vettem a 4S-t és kiegészítőkre max 10k-t költöttem 1 év alatt, tehát majdnem 1900$-ba került :U :N

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22087) Malachi válasza peugeotmate (#22085) üzenetére


Malachi
addikt

marhaság. attól kezdve, hogy beleszámolják a havi előfizetési díjat.

(#22088) ittakary válasza bobooo (#22077) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mindig meglepődök, hogy te is Káposztásmegyeren laksz (vagy csak szoktál erre járni, már nem emlékszem :) )

(#22089) bobooo válasza ittakary (#22088) üzenetére


bobooo
addikt

Itt lakom :K

(#22090) GALARDO válasza Malachi (#22075) üzenetére


GALARDO
addikt

Finom náluk a pizza, de annyiért kapok jobbat. :)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#22091) Bling95


Bling95
őstag

Fehérváron még nem találtam meg az igazit :( Tóváros és Róma egész jó ( sőt finomak) többi az vagy gumi, vagy túl vastag, vagy túl kevés a feltét...

Don Pepe régen nagyon jó volt, az utóbbi 2 évben borzalom ( pizza szempontból) gumi ízű, vastag a tésztája és még drága is , arról nemis beszélve hogy baromi lassan hozzák ki...

(#22092) Totheground


Totheground
addikt

Ha már kaja, kóstolta valaki KFCben a bigapitát? Szerintem szar, sok a zöldség, kevés a hús és a szósz, valamint ehetetlenül nagy.

Viszont a Starbucksban baromi jó az apple crumble latte + almás fánk kombó. :K

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22093) Malachi válasza Totheground (#22092) üzenetére


Malachi
addikt

KFC = szomorú csirkék, rossz hús. nem kell. csak vészhelyzetben. :N

[ Szerkesztve ]

(#22094) Totheground válasza Malachi (#22093) üzenetére


Totheground
addikt

Csak és kizárólag mellet/abból készült dolgokat (megapocket) eszek náluk, azt sem olyan gyakran. Eddig nem volt gond. :)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22095) Blaise válasza Bling95 (#22091) üzenetére


Blaise
veterán

Fehérváron a Pasa Kebabnál a kebabos pizza nagyon finom, sok szósszal :)

(#22096) máyköl válasza Totheground (#22092) üzenetére


máyköl
veterán

Kfc -be pont ma ettem egy grander menüt.
Nem ízlett.

Mekis vagyok.

(#22097) ittakary válasza Malachi (#22093) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ebben szerintem is van valami. Tomeggyartjak a hust gyakorlatilag...

(#22098) DanielK válasza máyköl (#22096) üzenetére


DanielK
addikt

Én a burgert favorizálom, ha már gyorskaja.

(#22099) Ragnar95 válasza máyköl (#22096) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én is egyszer ettem eddig KFC-ben, de nem jött be. Mekit + Burgert viszont szeretem, szerencsére mostanában mindig van valamelyikben kuponakció és úgy meg is éri ott enni :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22100) alba-regia válasza Blaise (#22095) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Fehérváron Veneto, de ők sajnos nem szállítanak ki :((

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.