Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23051) Ragnar95 válasza korpicschess (#23037) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ezt nem is tudtam :O Mondjuk a 400$ az a postai vámra vonatkozott, de akk ezek szerint ha online rendelsz és a cég postázza, arra ennyi a vám vagy csak régi infó volt anno a NAV oldalán :P most nézem a NAV oldalán és 22€-ig full ingyenes és 150-ig "csak" áfaköteles :W :Y Alig lehúzás :U
Amúgy ebben az esetben legközelebb ha rendelek vmit, ami 22€-nál drágább, az ár 10%-át iratom rá ;] De ha csak online számlát kapok, akkor ugye azon a postaköltséget is beleszámolják az árba és így hog igazolom esetlegesen, h 22€ alatt volt, ha számlát kérnek és csak a postaköltség miatt volt afölött :F

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23052) icecave válasza Mr.Csizmás (#23050) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszönöm. Nem szoktam nagy értékeket rendelni, de rendszeresen meghaladják ezt az összeget. Eddig még semmit nem fogtak meg. Viszont mostanában nézegetem a wacom táblákat, mert a mostani pen and touch kezdi feladni, meló miatt meg fontos nekem, hogy tudjak haladni. :D ebay-en olcsóbbak ezek is mint itthon...

[ Szerkesztve ]

(#23053) Malachi válasza Mr.Csizmás (#23050) üzenetére


Malachi
addikt

nem viszik ki, bedobnak egy értesítőt és mehetsz a központi postahivatalba a franc tudja hova, öt szint, három ablak, hat pecsét, tiszta időutazás és egy rémálom. legalábbis én így jutottam hozzá a cucchoz anno.

(#23054) icecave válasza Malachi (#23053) üzenetére


icecave
nagyúr

Egyre jobb :D

(#23055) kristee válasza Malachi (#23053) üzenetére


kristee
tag

kőkorszak...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23056) Zjunior


Zjunior
veterán

Csak nekem nem megy a Ph motor mobil nézettel??
Privátok és fótum?:(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#23057) Richard válasza Zjunior (#23056) üzenetére


Richard
őstag

Mindenkinek rossz.

(#23058) Mr.Csizmás válasza Malachi (#23053) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja, lehet nem viszik ki, de nekünk elég volt a helyi postára menni, lecsengetni, és hozhattuk is.

USA-ból volt egy műszer, az öcsém felszerelésébe, és 2011-ben, ha jól emlékszem.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23059) Malachi válasza Mr.Csizmás (#23058) üzenetére


Malachi
addikt

á, az enyémet irtóra elcseszték, bele se kezdek, mert csak felhúzom magam, pedig nem ma történt... :(((

közben olvasgatom itt a Nokia híreket és nem tetszik, amit látok. egyszerűen folyamatosan csúsznak le a lejtőn, nincs megállás. ami igazából nem zavarna, csak attól tartok, hogy így senki nem fejleszt majd a WP8 platformjukra meg a támogatás is pocsék lesz. ugye ez a mániám, a lumia920, de jól elbizonytalanodtam most.

attól tartok a vége impulzusvásárlás lesz, beikszelek egy i5-öt a T oldalán, aztán kalap. eh.

[ Szerkesztve ]

(#23060) válasza Malachi (#23059) üzenetére



őstag

Igazából nem is értettem a 920 utáni vágyakozásodat, amikor évek óta az új Ájfont vártad :D Csak halkan jegyzem meg, hogy év végén jön a Jolla, és 2013 Q1-ben a BB10. :))

(#23061) Malachi válasza (#23060) üzenetére


Malachi
addikt

a 920 megadná nekem azt az újdonság faktort, amit egy sport szelet formájú, megszokott és kicsit megunt ájfon nem. ha ránézek a 920-ra, azt érzem, hogy KELL, MOST, az i5 meg nem kell, csak tudom, hogy nem csalódnék benne úgy hosszú távon sem. hozná azt, ami kell.

a lumia meg lehet, hogy egy hónapig hűdekafa lenne, aztán elkezdene zavarni, hogy nincsen meg rá minden app, amit csak akarhatok éppen. meg mondjuk nem kap rendes támogatást. meg mondjuk két éven belül bedől a Nokia végleg.

ezek kavarognak a fejemben mostanában.

amúgy most jöttem az Allee T-ből, csajszi a pult mögül hátraszól "hű, kaptunk ájfont?" aztán tapsikol meg örül, erre a vezető vissza, hogy "aha, de csak négyest." hmm.

(#23062) korpicschess válasza Malachi (#23061) üzenetére


korpicschess
veterán

Én most örülök az SXS-emnek, meg annak, hogy nem kell 100+k-t kifizetnem egy szutyok mobilért, és tudja azt, amire nekem szükségem van. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#23063) Jojo5 válasza Malachi (#23061) üzenetére


Jojo5
őstag

nekem is ez az erzes van a 920 fele, de inkabb megtartom az I4et es bizalmat szavazok a kovetkezo szifonnak, hatha meghat...:U

BTW:nem is tudtam, hogy 3Gn keresztul is mukodik az iMessage...:F

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#23064) Tibee86 válasza Jojo5 (#23063) üzenetére


Tibee86
veterán

Edge-n is működik. Bár hogy mennyi adatforgalmat generál, arra nem jöttem rá még. Elküldtem 1 üzenetet, 0,1 mb-al nőt, majd a másodiknál semennyivel. :F

[ Szerkesztve ]

(#23065) kristee válasza Jojo5 (#23063) üzenetére


kristee
tag

Pedig tökéletesen megy még edge-en át is :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23066) Malachi válasza Jojo5 (#23063) üzenetére


Malachi
addikt

az még két év! az i5s ráncfelvarrás lesz, megszokhattuk. te még elvagy az i4-gyel, de én a 3Gs-t már tényleg szeretném lecserélni. nem mintha nem lenne elég végül is, csak most még mondjuk rá, hogy értelmes áron el lehet adni. 16GB, független, 40-45-öt biztosan megér.

(#23067) Ragnar95 válasza Malachi (#23061) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kicsit nálam is kihúzta a gyufát a Microsoft, amikor bejelentették a WP8-at és kiderült,h egyik mai mobilra se lesz elérhet :((( Ráadásul ezzel a legjobban a Nokiát szívatták meg, mivel kb ő volt az egyetlen, aki az utóbbi 1 évben kihozott WP7-es telókat, így az ő vásárlóit értinti legrosszabbul a dolog és igazuk is van, ha felháborodnak, mert az egy vicc,h egy nagy frissítés se jön ki a telóra, csak kis bugfixek, meg 1-1 új gyári program...... :U
Amúgy WP-nél nem csak az alkalmazások hiánya a gond, hanem az áruk is, mivel mindegyik kb 3x annyiba kerül, mint iOS-re és Androidra.....
Amúgy én se jósolok szép jövőt a Nokiának, max 2-3 év és beadhatják a csődeljárást szerintem, mivel bár a WP sikeresebb jóval, mint a Symbian, de ez se elég ahhoz,h csődközeli helyzetből talpraállítsanak egy veszteséges céget....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23068) válasza Malachi (#23061) üzenetére



őstag

A Nokia sajnos ott bukott meg, hogy eladta magát a Windowsnak. Olcsó fonnak ott volt nekik a Symbian, ami végül is gyors volt, és mindent tudott amit ma kell, csak pocsék kezelői felületen. Felső kategóriának a kezükben volt már a MeeGo, és mögötte állt az Intel. (MeeGo a Moblin, és a Maemo platformból született) Ezt kukázták némi készpénzért. Nem sajnálom a Nokia-t.

Én is azért váltok, mert kell a változatosság, ha az jobb mint az iPhone. Amit a BB-től megkapok, azt az iPhone-tól nem. Kérdés, hogy milyen mínőségben, de a videók biztatóak. Nagyon gyors, és stabil. A BB10 az eddigi BlackBeery OS-től eltérően forradalmi. Szinte mindent támogat, mintha asztali PC lenne. A szkeptikusok azzal jönnek, hogy csak egy irányítástechnikai szoftver, de az a régi BB OS-re igaz, a BB10 már C++-t nyelvel is kompatibilis. Teljes JAVA, Flash, stb. Hardver szempontjából, működik ARM és Intel chippel. Nem kizárt, hogy Menfeald-al jön jövőre. A kijelző felbontása (Laguna) 4,2' magasabb az i5-nél is (356ppi).

Másik jelöltem a Nokiától kivált Symbian fejlesztők gyermeke a Jolla, amit MeeGo-ból fejlesztették tovább.

[ Szerkesztve ]

(#23069) válasza Ragnar95 (#23067) üzenetére



őstag

"egyik mai mobilra se lesz elérhet"

Ez akkor jogos, ha erősebb hardvert igényelne, de nem :W Nem is értem, ha csak üzleti zsarolásról van szó.

(#23070) Jojo5 válasza Malachi (#23066) üzenetére


Jojo5
őstag

Tibee86&kristee: ezt nem tudtam, én eddig abban a hitben éltem, hogy csak Wifin keresztül jó... :B

háát, már az I5 se rossz, de az I5S-nek szurkolok... hátha, többet már nem szeretnék várni, aztán lehet, hogy igen, lehet, hogy nem fogok... :U
én még azon is gondolkodtam, hogy I4S-re váltok most és még 2 évet várok, csak az a baj, hogy a biztosításom túl jó nekem és nem érné meg az I4S pláne úgy, hogy a T-nél kéne megvennem, hogy lehessen rajta biztosítás(az is legalább horror áron 2k-per hó, míg a mostani 790... "csak" :U)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#23071) Ragnar95 válasza (#23069) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, márpedig csak arról van szó :U Ami pedig elég nagy szmeétség és hülyeség egy küszködő és ilyen kicsi platformnál, aminek foggal körömmel kéne harcolnia minden egyes új felhasználóért.....
Amúgy miért jó az neked,h C++ nyelven lehet BB10-re programokat írni? :DDD iOSre meg Objective C-ben, na és, nem mindegy neked,h milyen nyelven íródik a program, miközben a fejlett nyelvek kb ugyanazt tudják ma már? :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23072) válasza Ragnar95 (#23071) üzenetére



őstag

Mert a jövő az egyenértékű OS az asztali változatokhoz képest. Lásd, iPad-al nem lehet még kiváltani egy PC-t. De jönnek az erősebb 20nm-es chippek, de ehhez az iOS kevés, nem fogja tudni leváltani az OSX-et. A kérdés, melyik platform fogja előbb megvalósítani - amit állítok. Most (sajnos) a WP áll a legközelebb. :(((

szrk. SZVSZ a BB nagy ugrás előtt áll, ez csak jövőre fog mindenki számára világossá válni. :K

[ Szerkesztve ]

(#23073) Totheground


Totheground
addikt

En most rendeltem Japanbol egy figurat, boven 22 euro folott volt.
Ha tesznek ra AFA-t, en komolyan korberohogom oket. Ha meg kibontjak a dobozat, ver fog folyni.

EMS hozza, majd meglatjuk. Eddig meg soha nem fizettem se vamot se extra afat se semmit.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#23074) Ragnar95 válasza (#23072) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Lehet,h erre mutat a jövő, de ettől még szerintem oltárinagy hülyeség full egybeolvasztani a mobil és asztali platformokat, mivel tök másra valók + tök más a kezelésük.... :U Az adatok szinkronizálás ígyis megy már Mountain Lion és iOS között, tehát azzal nincs probléma, az meg szerintem tök fölösleges,h 1:1-ben ugyanazok a programok/játékok futhassanak a telón, mint gépen és mivel az asztali hardver is fejlődik folyamatosan, így mindig erősebb lesz a mobilnál, tehát ez nem is lesz megvalósítható..... A Microsoft ugye már próbálkozik ezzel, de szerintem katasztrofális lett a Win8 mind PC-n, mind tableten :(
Amúgy nem a programozási nyelvtől függ az egyenértékűség, hiszen iOS-re és OSX-re is Objective C-ben íródnak a programok, mégse egyenértékű a 2 platform, viszont mivel ARM chip lesz a BB-kben, így sose lesznek kompatiblisek az asztali appok a telóval... :N

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23075) válasza Ragnar95 (#23074) üzenetére



őstag

Nézd meg a Windows7 hogy fut tabletteken. Kezelhető, touch felület, és csak hardver az akadálya annak, hogy power game legyen.

" ARM chip lesz a BB-kben, így sose lesznek kompatiblisek az asztali appok a telóval"

Már írtam, hogy BB10 támogatja az Intel procikat is, ez iOS-re nem áll.

Más

Cydiában már ellopták a BB10 prediktív bevitelét. [link] :N

[ Szerkesztve ]

(#23076) Ragnar95 válasza (#23075) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azért Win7-et tabletra rakni elég nagy badarság szerintem :U Annyira jó csak, mint egy érintős monitor, csak ugye ehhez nincs se billentyűzet, se egér sok esetben.....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23077) Bling95


Bling95
őstag

megjött az i5 :C

(#23078) TheMarci válasza Ragnar95 (#23076) üzenetére


TheMarci
addikt

Használtam win7-et valami acer tableten, és közel sem volt annyira kezelhetetlen, mint amilyennek hangzik. Én is azt hittem az elején, hogy mekkora baromság, nem nem volt olyan rossz!

Do You Dream?

(#23079) válasza Ragnar95 (#23076) üzenetére



őstag

"csak ugye ehhez nincs se billentyűzet, se egér sok esetben....."

Pont ez a lényeg, Hogy lehet megoldani, hogy ne is kelljen. De BT-n bár mi csatlakozhat. Nekem soha nem volt egerem. :DDD De a lényeg, egy olyan mobil eszközök kifejlesztése, ami egyenlő az asztali változattal. Megszűnnek a portolások, és teljes értékű exel futna egyező kiterjesztéssel. Nem kellene konvertálni semmit sehol.

(#23080) Ragnar95 válasza (#23079) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ebben eltér a véleményünk, én mint azt már leírtam nem tartom jó ötletnek a full összeolvastást :N Amúgy ha iWorköt használsz, most se kell már konvertálgatni, sőt wifin is tudsz szinkronizálni :)
Bling95: gart hozzá :) Milyen színű? :)
TheMarci: nekem nagyon nem jött be, amikor kipróbáltam se a Win7-es, se a Win8-as tablet....

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23081) válasza TheMarci (#23078) üzenetére



őstag

Havernak Asusát próbálgattam. Ugyan az, mint az asztali, csak egér nélkül.

(#23082) Bling95 válasza Ragnar95 (#23080) üzenetére


Bling95
őstag

fekete 16 gigás, nagyonszép :K

tényleg zörög

[ Szerkesztve ]

(#23083) korpicschess válasza Bling95 (#23082) üzenetére


korpicschess
veterán

Zörög? Lemaradtam.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#23084) Tibee86 válasza korpicschess (#23083) üzenetére


Tibee86
veterán

Jó 2 évet akkor. :D

(#23085) icecave válasza Bling95 (#23082) üzenetére


icecave
nagyúr

i4 óta mindegyik zörög, néhány kivétellel. Van, aki szerint az egyik kamera lencse, van aki szerint a rezgőmotor.

(#23086) korpicschess válasza Tibee86 (#23084) üzenetére


korpicschess
veterán

Ejha.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#23087) ittakary


ittakary
nagyúr

kezdek irigykedni az i5ös burzsuj fejetekre :D

(#23088) Malachi


Malachi
addikt

hehe...

kezdődhet az elejéről a komédia. de hogy ebben tényleg mi a poén még most is... mármint a Google/Samsung párosnak.

(#23089) Mappa válasza Bling95 (#23082) üzenetére


Mappa
addikt

festék kopás, semmi ? :N

nem kötelező megadni

(#23090) icecave válasza ittakary (#23087) üzenetére


icecave
nagyúr

Miért? Nekem pl. iPad 2 van, mégsem vagyok irigy arra, akinek iPad 3 van. :D

(#23091) GALARDO válasza Malachi (#23088) üzenetére


GALARDO
addikt

Ejj de gagyi hatást kelt....

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#23092) ittakary válasza icecave (#23090) üzenetére


ittakary
nagyúr

én csak azért nem mert abból már megvettem a 3at :D

de idén még tuti nem lesz cash az 5re váltáshoz :(

(#23093) Totheground válasza Malachi (#23088) üzenetére


Totheground
addikt

De szar.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#23094) whitezo88 válasza Malachi (#23088) üzenetére


whitezo88
nagyúr

bestseller lesz! Ja nem. Ez annyira nevetséges már...

(#23095) Tibee86 válasza whitezo88 (#23094) üzenetére


Tibee86
veterán

Majd lejön itt is a cikk erről, és a kommentek 90%-a arról fog szólni, hogy " kötsögalma, nem is hasonlít rá, mégis perlik szegény samsungot" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23096) Malachi válasza Tibee86 (#23095) üzenetére


Malachi
addikt

de nem is hasonlít, nézd meg, legalább kétszer vastagabb ;]

amúgy most veszünk bnőmnek valami ultrabookot mert már unom, hogy arra a mini képernyőre gúvad folyton (1024*600) és arra jutottam, Apple ide, Apple oda, nekünk tökéletesen elég lesz egy újabb féle Asus Zenbook. i5, 4GB ram, 500GB hdd+24GB gyorsító SSD, aluház, papírvékony, Win7 Home Premium és majd 200k-val olcsóbb, mint az ugyanakkora 13-as MacBook Air. ez azért durva szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#23097) Bling95 válasza Mappa (#23089) üzenetére


Bling95
őstag

szép is lenne ha pár óra alatt megkopna :D egyelőre tökéletes minden festés

(#23098) peugeotmate válasza (#23075) üzenetére


peugeotmate
őstag

Érdekes ez az octopus keyboard, valamelyikőtök használja már? Magyar nyelvű van? Véleményetek róla? :D

meg

(#23099) Mr.Csizmás válasza Malachi (#23088) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha egy független oldal lehozza, akkor el is hiszem, mert a 9mac kicsit handrás feeling némelyik posztjával (nekem az tetszett, amikor a dell üzleti noti azért votl szar, mert a gyártó oldalán az adatlap url-je túl hosszú volt)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23100) Mappa válasza Bling95 (#23097) üzenetére


Mappa
addikt

na oké... happy meg láv meg minden. csak on topickban, fólia celofán stb. azt dobozából ki sem vette a kolléga azt írja, hogy festék pattogás látszódott rajta. vissza is vitte.

nem kötelező megadni

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.