Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22751) korpicschess válasza r4z (#22750) üzenetére


korpicschess
veterán

amúgy nem a home gomb.... pics megelőztek!

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22752) kutkut válasza r4z (#22750) üzenetére


kutkut
addikt

Lamborghini Aventador LP700? ;]

Meizu MX3 32GB

(#22753) Blaise válasza r4z (#22747) üzenetére


Blaise
veterán

Az, hogy még egy meg nem jelent, feltört játékkal játszol?

[ Szerkesztve ]

(#22754) korpicschess válasza Blaise (#22753) üzenetére


korpicschess
veterán

let me help you: [link]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22755) r4z válasza Blaise (#22753) üzenetére


r4z
nagyúr

Tiszta a lelkiismeretem, mert amint megjelenik, ezt is meg fogom venni, ahogy a második résztől minden Forzát. A negyedik rész ráadásul limitált, díszdobozos kiadásban van meg.

kuckuc: Fészbúkról könnyű :P

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#22756) Malachi


Malachi
addikt

eladom a barátnőm gépét, szerintetek mennyit érhet? 50-et el lehet kérni egy ilyenért?

Dell Inspiron Mini 1012, 2010/10, 10,1" WSVGA, Atom450, 2GB ram, 250WD black + eredeti Win7 starter. doboz, bontatlan tartozékok, teljesen karcmentes, hibátlanul működik.

(#22757) vadászcsiga válasza Malachi (#22756) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Felét sem éri. Atom proci sajnos a legrosszabb választás. A feleségem 2 magos brazos procis netbookjára még egy ipad1-es ajánlat sem jön.
[link]

(#22758) whitezo88 válasza vadászcsiga (#22757) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ipad szépen kicsinálta a netbookokat, nem értettem már korábban sem minek vesznek ezt, alap wordos feladatokon kívül meg laza böngészésen kívül semmire se jó. bár lehet pont csak az kellett. de még a kijelző is nagyon gyenge :(

[ Szerkesztve ]

(#22759) Malachi válasza vadászcsiga (#22757) üzenetére


Malachi
addikt

hát, az lehet, de akkor a ph aprón mindenki el van tévedve...40 alatt nem találtam normálisat. mindegy, kértem rá beárazást, majd a szaki megmondja a tutit.

(#22758) whitezo88 - azért mert kicsi kellett és nem volt rá 200+ ezrem, hogy egy subnotit vegyek neki. nem CAD-re használja, csak netezni meg filmezni meg zenét hallhatni. arra meg tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#22760) vadászcsiga válasza whitezo88 (#22758) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A feleségemnek még akkor vettünk netookot amikor az ipad kb 5 hónapja volt piacon, nem lehetett tudni mit tud, szinte nem is láttam csak áruházakban. Az is egy atomos cucc volt, egy eső miatt beázott, dobtuk a kukába (vinyót persze kiszedtem, azóta is használom külső tárhelynek), azzal a lendülettel vettünk is egy másikat de már jobb paraméterekkel. Volt egy gondolatom hogy inkább ipad kellene de asszony lebeszélt én meg nem vitatkoztam. Most sem akarja lecserélni csak bennem vetődött fel de úgy néz ki más is úgy gondolja mint anyu :D

Malachi
Az enyémen a hsz-szek közt van egy 50e-s ajánlat kp-ben.

[ Szerkesztve ]

(#22761) manchester85


manchester85
addikt

Akit érdekel, hogy miért nem kaptuk még meg mindig meg az iPhone 5-öt, amit apám előfizujára szerettünk volna rendelni.Voda mizéria

i6 Silver

(#22762) Ragnar95 válasza Malachi (#22756) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem simán, nekem 3-4 éves Inspiron Mini 10-em ment el 50-ért 1 giga rammal, 160-as vinyóval és XP-vel...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22763) icecave válasza manchester85 (#22761) üzenetére


icecave
nagyúr

Pont az ilyen dolgok miatt vagyok évek óta úgy,hogy akkor hiszek el valamit, ha már megtörtént/elmúlt... :D

(#22764) Malachi válasza Ragnar95 (#22762) üzenetére


Malachi
addikt

a kérdés, hogy mikor. :) az atomgyenge Acer Inspire One 55k-ért ment el két éve...de az akkor volt.

(#22765) Ragnar95 válasza Malachi (#22764) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Júniusban :) Nem évtizedes távlatokban gondoltam, mivel a műszaki termékek ára kb 2-3 havonta változik :DD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22766) korpicschess


korpicschess
veterán

Mégsem iPhone lett. :((( :P

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22767) icecave válasza korpicschess (#22766) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor mi?

Ja, bár ha nem iPhone, akkor "Viszlát" :D ;]

(#22768) korpicschess válasza icecave (#22767) üzenetére


korpicschess
veterán

Ott az aláírásomban. :B :DDD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22769) icecave válasza korpicschess (#22768) üzenetére


icecave
nagyúr

A K800i? Hát biztos olcsóbban megúsztad :D

korpicschess: láttam azt is, de az mi? Siemens xs, vagy mik is voltak régen... Vagy mi aaaaz? :D

[ Szerkesztve ]

(#22770) korpicschess válasza icecave (#22769) üzenetére


korpicschess
veterán

SXS :D

=Sony Xperia S

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22771) máyköl válasza korpicschess (#22770) üzenetére


máyköl
veterán

Kár, kíváncsi lettem volna hogyan bírod.

(#22772) icecave válasza korpicschess (#22770) üzenetére


icecave
nagyúr

Jahogy ja... én a k800i-hez próbáltam valami megfelelőt keresni, nemtudom miért :D

Aztán hogyhogy? Nem tudtál várni? Talán túl kevésért akartál az igényeidnek megfelelőt kapni?

Utóbbi szitu velem is elő szokott fordulni :D Konkrétan, van olyan megrendelő cég, aki így elmondja az igényeit, majd azt, hogy szerinte ez 18 óra munka. Én meg elmondom, hogy nem, ez 72, mert tényleg annyi. Persze nem érti, hogy miért nem vállalom. Erre szoktam mondani, hogy ha bemész egy autó szalonba, és egy 50 millást kocsit akarsz, viszont csak 20 millád van rá, akkor nem adják oda. Ilyen egyszerű. Vagy veszel egy kocsit, amit 20-ért is megkapsz, vagy szépen kicsengeted a 50-et a Ferarriért... Persze ilyenkor továbbra sem értik, miért nem vállalom, de hát ez van. Ezért kell vigyázni, milyen szerződést ír alá az ember... szerencsére azért a legtöbb cég, akivel hosszabb távon dolgozom már évek óta, nem ilyenek. Ők értenek hozzá, így tudják azt is, mi mennyi meló hozzávetőlegesen.

(#22773) vadászcsiga válasza icecave (#22772) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szóval a Ferrárinak is dolgozol és jégkockával hűtöd a szobát nyáron? Azért a sóherságnak is van határa :DDD

(#22774) Tomics


Tomics
addikt

Haljak meg de szíííp festmény 7,2 milliárdért :DDD :W [link]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#22775) korpicschess válasza icecave (#22772) üzenetére


korpicschess
veterán

Nagyon olcsó volt, ez lett. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22776) Tibee86 válasza Tomics (#22774) üzenetére


Tibee86
veterán

Óh ha tudtam volna előbb, hogy eladó, akár a dupláját is kifizettem volna érte. :DD

(#22777) philoxenia válasza Tomics (#22774) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

RSS-en csak a címet olvastam, azt hittem a Lassúkezű festette.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22778) whitezo88 válasza Tomics (#22774) üzenetére


whitezo88
nagyúr

rácsapni féltucat olajfestéket, majd a földön végighúzni, és kész is a nagy mű! Mányoki, van Gogh, Benczúr elbújhat! A többi ezer mestert, Rembrandt, Monet stb nem is említve...
a Feszty-körkép meg ott rohad vidéken, kutyát se érdekli.

[ Szerkesztve ]

(#22779) vadászcsiga válasza whitezo88 (#22778) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Te még trapéz nadrágot hordasz mi? :D Gyanítom a vevő tudta mire ad ki 21 millió fontot.

(#22780) whitezo88 válasza vadászcsiga (#22779) üzenetére


whitezo88
nagyúr

öhm egy össze vissza mázolt vászondarabra? :U
belemagyarázzák hogy mekkora művészet, meg érzelmek meg így meg úgy. és még az applesekre mondják, hogy a bedobozolt szart is megvennék, ha alma lenne rajta.

(#22781) vadászcsiga válasza whitezo88 (#22780) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Művészeten kár vitatkozni. Szerintem is kva sok érte, de egy festő nem ragadthat le van Goghnál. Egyébként meg a műkereskedők, művészettörténészek határozzák meg az árakat. Ez a festmény soha nem lesz olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#22782) philoxenia válasza whitezo88 (#22780) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Aki megvette, érti a képet. Pont mint az "applesek" az Apple termékek filozófiáját....
9-12 millát vártak, annyit ért a kép, csak kétszeres áron kelt el... Egyébként is egy műalkotás annyit ér, amennyit adnak érte, pont mint egy telefon mondjuk...A használati értékén túl kell látni.... Szokott olyan érv lenni, hogy bár az iPhone drága, de jobban tartja az értékét, mint a többi telefon. Itt is arról van szó, hogy ez befektetés is.... :)
Látod, most a hóhért akasztják, Te nem értesz meg valakit, miközben máskor Téged nem értenek meg... Van pénze, volt árverés, elköltötte.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22783) Totheground válasza philoxenia (#22782) üzenetére


Totheground
addikt

Csak az a különbség, hogy ihonet nem tudok csináni, uilyen képet meg igen.
...
Vagy nem, mert akkor már milliárdos lennék belőle. De hasonlót igen. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22784) philoxenia válasza Totheground (#22783) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Csinálni nem kunszt....
Eladni művészet... ;)
Na ezt tudja nagyon az Apple... ;] Is.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22785) Totheground válasza philoxenia (#22784) üzenetére


Totheground
addikt

Sose vitattam. ;]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22786) Malachi


Malachi
addikt

(#22787) icecave válasza Malachi (#22786) üzenetére


icecave
nagyúr

Jajam de most nem értem a dolgot, abban a cuccban ereszkedni mi a poén? 3 méteres falú ólomkatlanban énis kiállok egy atomrobbanást. :D Világosítsatok fel.

(#22788) philoxenia válasza icecave (#22787) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Enyhén rádolvadna....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22789) mondomén válasza icecave (#22787) üzenetére


mondomén
őstag

Ki is ugranál belőle? :D

(ő Joseph Kittinger)

[ Szerkesztve ]

(#22790) ittakary válasza Malachi (#22786) üzenetére


ittakary
nagyúr

jesz

(#22791) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mikor fog ugrani? ott lebeg.

(#22792) icecave válasza mondomén (#22789) üzenetére


icecave
nagyúr

Na szóval akkor most felfelé megy és majd ha eléri a magasságot kiugrik? Bocs, közben melózom, sokfelé figyelek, és atom azt hittem, hogy lefelé pottyan már és mindezt a kapszula biztonságos környezetében.

(#22793) Malachi válasza icecave (#22792) üzenetére


Malachi
addikt

kb. két óta múlva ér kb. 40km magasra, (120000ft) ott kiáll a küszöbre és kiugrik. a látványos cél, hogy elsőként átlépje a hangsebességet, közben tesztelik azt is, milyen hatással van ez a szervezetre, hogy később ezekhez a tapasztalatokhoz fejleszthessék az űrturizmust. mármint azt a részét, amikor valami elromlik és ilyen marha magasról kell katapultálni, kiugrani.

(#22794) icecave válasza Malachi (#22793) üzenetére


icecave
nagyúr

Áhá! Köszönöm! :)

Ellenben, valaki nem műszerész, vagy ilyesmi itt? Beszart az egyik monitorom :( Egy ideig jó volt, majd fehéren világított,de ki-bekapcs után jó volt. Aztán már csak a standby led pislákolt, most meg már semmit sem csinál :S

LG L204WT-ről van szó. Mér maradt 2, de baromi kényelmetlen dolgozni rajtuk úgy,hogy megszoktam a 3 monitort.

(#22795) Jojo5 válasza icecave (#22794) üzenetére


Jojo5
őstag

én repülőgép-műszerész vagyok hivatalosan....:DDD

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#22796) vadászcsiga válasza Jojo5 (#22795) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor neked egy monitor ujjgyakorlat, becsukott szemmel is. :D

(#22797) vadászcsiga válasza Malachi (#22786) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nagy gratula Felix Baumgartnernek :C 1000km/h szabadesésben :Y

Kössz hogy felhívtad rá a figyelemet.

[ Szerkesztve ]

(#22798) Totheground


Totheground
addikt

Én azt nem értem, hogy a leghosszabb szabadesés hogy nem lett meg. A hangseb után nem lassított eleget?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22799) Malachi válasza vadászcsiga (#22797) üzenetére


Malachi
addikt

nincs mit, kár, hogy a vége nézhetetlen lett, legalábbis nálam. szétszakadt teljesen, de a földre érést még éppen láttam rendben.

az marha ijesztő volt, amikor pörgött, mint a búgócsiga még fent, a légkör nélküli részen. amúgy megvolt az 1250 km/h is. :) kb.

nemsokára sajttáj, ott minden kiderül majd, :) én 1200 fölött emlékszem tisztán, de aztán ki tudja, szétizgultam magam teljesen. imádom az internetet, ilyesmit élőben látni...remélem még lesz az életünkben Marsraszállás és új Holdraszállás is, azt is akarom!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22800) Zjunior válasza Totheground (#22798) üzenetére


Zjunior
veterán

Azt én sem értem....

Én azt hittem mikor pörgött h vége lesz...

1176km per óra volt a legtöbb úgy láttam:D!
Óriási élmény volt nézni is!
Gratula neki!:)) :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.