Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23801) DanielK válasza Solar_Wind (#23800) üzenetére


DanielK
addikt

:Y

(#23802) manchester85 válasza Solar_Wind (#23800) üzenetére


manchester85
addikt

Az igen, mintha kezdene széthullani a dreamteam. Vagy lehet, hogy pont azért távozik, mert Cook megunta az unalmas ikonhegyeket? :DDD

i6 Silver

(#23803) whitezo88 válasza manchester85 (#23802) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Forstall munkája az utóbbi 1-2 évben hagy kívánnivalót maga után...

(#23804) TheMarci válasza Solar_Wind (#23800) üzenetére


TheMarci
addikt

"...and will serve as an advisor to CEO Tim Cook in the interim" :)

Do You Dream?

(#23805) vadászcsiga válasza manchester85 (#23802) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vagy Tim randira hivta :DDD

(#23806) DanielK válasza DanielK (#23801) üzenetére


DanielK
addikt

SÖ és kilép a helyére?
Craig Federighi aki eddig az OS X-et vezette.

(#23807) Blaise válasza manchester85 (#23802) üzenetére


Blaise
veterán

Állítólag a maps botrány miatt kellett mennie, de a valódi okot szerintem sose tudjuk meg.

(#23808) válasza DanielK (#23806) üzenetére



őstag

Mi? Nem én.

Jönnek mennek a fejek. Win. Googole, Apple, és csodálkoznak, ha annyira hasonlítanak egymásra a végtermékek.

Nem rég az Android magas beosztású fejlesztője igazólt át az Applehoz.

[ Szerkesztve ]

(#23809)



őstag

BB PB-on így fut a 9mm, és így a Modern Combat3. Erre mondtam, hogy ugyan az a játékélmény..

(#23810) DanielK válasza (#23808) üzenetére


DanielK
addikt

Ezzel csak arra akartam utalni, hogy itt is elindul a két rendszer összehozása és integrálása eggyé, ahogy írtad. :)) A két rendszernek egy vezetője lesz. ;)

(#23811) Blaise


Blaise
veterán

Kezdenek jönni az iPad 4 & A6X benchmark eredmények:

[link]

Nem rossz gyorsulás, tényleg idegesek lehetnek azok akik nemrég vettek iPad3-at :)

[ Szerkesztve ]

(#23812) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

Tegnap bemutatták a végleges Windows Phone 8-at.

Mi a véleményetek? Én még mindig több fantáziát látok benne, mint az Android-ban, de nagy elmaradásból indul a platform. Szerintem még mindig az a kulcs, hogy mennyire tudnak ezek a dolgok lemenni az alsóbb kategóriák telefonjaiba. Rendszerügyileg teljesen az Apple-t másolja (Skydrive, zenék, integráció, stb.), kivéve a kezelőfelület.

Win Phone 8

(#23813) DanielK válasza Blaise (#23811) üzenetére


DanielK
addikt

Nem véletlen, hogy Amerikában cserélik, ha egy hónapon belül vettél 3-asat. (látszik, hogy a 3as egy kötelező muszáj volt, ahogy a i4S). Ha nem jönnek ki, akkor az a baj, hogy ezzel jöttek ki, most az a baj.
De így legalább átálltak az őszi bemutatókra. :K

[ Szerkesztve ]

(#23814) tDr1v3r válasza Blaise (#23811) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Így kellett volna kiadni a 3-ast is...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#23815) kristee válasza DanielK (#23813) üzenetére


kristee
tag

Eu-ban is lehet cseréltetni valahogy?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23816) icecave válasza tDr1v3r (#23814) üzenetére


icecave
nagyúr

Így van, ezzel elismerte az Apple szerintem,hogy a 3 nem lett túl jó, és most "kijavították a hibát". Csak így pár millió iPad 3 tulajnak most nem vívták ki a rokonszenvét ezzel, hogy úgy mondjam...

(#23817) DanielK válasza tDr1v3r (#23814) üzenetére


DanielK
addikt

Ja, csak gondolom, hogy akkor még nem volt olyan állapotban a saját fejlesztésű proci (A6 és A6X)

(#23818) Kommy válasza tDr1v3r (#23814) üzenetére


Kommy
veterán

Szerintem nem állt készen a megfelelő hardver (A6), viszont mindenki várta az új iPad-et így kényszermegoldás volt.

(#23819) manchester85


manchester85
addikt

És most egyszerre lesz iPad meg iPhone frissítés? Én meg ezt nem tartom túl jó ötletnek. Pont jó volt, hogy fél év volt a két termék között, így az ember szívesebben frissített mindkettőre.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#23820) Blaise válasza manchester85 (#23819) üzenetére


Blaise
veterán

Azt beszélik, hogy tavasszal áttervezett iPad jön, de ha így lesz akkor borulna igazán az egész frissítési ciklus.

(#23821) TheMarci válasza Blaise (#23820) üzenetére


TheMarci
addikt

Ez a bajom, hogy ha most veszek egy mini ipadet, és tavasszal kijön egy újabb, mert hogy ez valamiért nem tökéletes, akkor azt kicsit kib@szásnak érezném.

Do You Dream?

(#23822) Bling95


Bling95
őstag

Ez a do not disturb funkcio baromi hasznos

(#23823) icecave válasza TheMarci (#23821) üzenetére


icecave
nagyúr

Ki mire használja... pl. nekünk itt van iPad 2, és a helyzet az, hogy böngészésre, meg ilyenekre van a legtöbbet használva (meg ágyból távoli asztalra, mert néha rohadt vagyok odamenni a gépemhez az ágyból, ha asszonnyal tv-zünk), és ezekhez a 2 is baromi gyors, nem is látom egyelőre értelmét lecserélni addig, amíg ez szét nem potyog...

[ Szerkesztve ]

(#23824) ittakary válasza Blaise (#23811) üzenetére


ittakary
nagyúr

A bejelentes utan bosszankodtam es karomkodtam kicsit h eleve igy kellett volna kiadni, de arra amire hasznalom igy is tokeletes. Alig jatszom sajnos...
Persze nem tagadom h jo lenne de ezert penzt kiadni nem fogok most :)

(#23825) Kommy válasza TheMarci (#23821) üzenetére


Kommy
veterán

Ez egy olyan dolog, akkor azt se vedd meg mert jönni fog egy jobb nála. OKé eddig nem volt megszokott, hogy két gép jön 1 éveben,most meg kellett lépniük, mivel nem volt elég a felbontáshoz az erő ami a prociban volt.

Nem értem ezt miért érzed ki@baszásnak Macből is nagyon sokáig évente 2 jött sőt volt hogy 3 is jött mégse volt senki felháborodva.

nagyon túlzott dolognak érzem ezt a felháborodás, amúgy ha vártak volna eddig az iPad bejelentéssel akkor milyen felháborodás lett volna hogy nem jött márciusban.

Ráadásul ha te élnél termékek eladásából te sem hagynád ki a lehetőséget, hogy kiadj egyet, hogy valamilyen szinten csökkentsd a kiesést.
Ezt a döntést hozták, hogy ezt kell csinálniuk, de én most semmiképpen nem hibáztatnám őket, én a 3GS 4 kijövetelénél sem éreztem azt, hogy elég erőt adtak a 4-nek a 4szeres felbontásra és van olyan helyzet amikor meg is látszik ez mert jobban megy valami 3GS-en mint 4-en.

Sőt ugyan ezt éreztem az iPad 3 kiadásakor is, hogy nem lesz elég a hardver az új kijelző meghajtásához és be is igazolódott a gyanúm.

[ Szerkesztve ]

(#23826) kristee válasza Blaise (#23820) üzenetére


kristee
tag

8-9 hónapos ciklusra fognak ráállni valószínűleg, de szerintem úgy, hogy nyárra lesz ipad és őszre iphone, aztán tavasszal pad és újra őssze phone és onnan 8 havonta, de mégis fél év különbséggel...
bár lehet, hogy nem akarnak 2 évet tolni, ezért tavaszra megjön az ipad 5 és a mini2 és már indul is a 8 hónap ;)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23827) TheMarci válasza Kommy (#23825) üzenetére


TheMarci
addikt

Ezt megértem, csak pont az tetszett eddig, hogy nem olyan volt az Apple, mint a többi cég, hogy kidob egy csúcsterméket, amit agyonreklámoz, aztán 2 hónap múlva kettő mégújabb, mégjobb készüléket.
Nekem, mint felhasználó, inkább csináljon évente tökéletes cuccot, mint hogy egy hónap után rájöjjön arra a cég, hogy valamit kihagyott a cuccból, és kiad egy mégújjabbat..
Eddig ha megvettem valamit, akkor tuti volt, hogy egy évig nem lesz újabb belőle, és támaogatva is lesz a következő 2 ciklusig. Úgy meg nem szívesen vásárolok, ha nem tudom, hogy egy év alatt hány újabb verzió fog kijönni, és vajon az enyém meddig lesz supportálva.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#23828) Ragnar95 válasza manchester85 (#23819) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem is maradni fog a mostani ciklus és csak ez a keynote volt rendhagyó....Abban nem vagyok mondjuk biztos,h új iPad Mini is jönni fog márciusban, de új iPad szerintem tuti jön....Ezzel valóban sokat dobtak a bevételeiken, mivel így többen váltották mindkét készüléküket, mintha egyszerre kellett volna kicsengetniük a 2 árát...
Amúgy azt nem vágom énse, hogy ez mi a francnak kellett most, hiszen szinte mindenki elégedett volt az iPad 3-al is, én pl sehol se érzem,h lassú lenne pl a 4S-hez képest és aki akart venni iPad 3-mat, az már úgyis megtette és lehet,h most valamennyien vesznek 4-et, de cserébe magukra haragították szinte az összes iPad 3 tulajt....Szerintem ráért volna ez a hibajavítás márciusban egy teljesen új modell képében....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23829) kristee válasza TheMarci (#23827) üzenetére


kristee
tag

Ha ilyet akarsz, akkor debian a neked való, csak akkor adják ki ha tuti 100000%-os, viszont utána évekig supportálják is :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23830) Kommy válasza Ragnar95 (#23828) üzenetére


Kommy
veterán

Lehet, hogy az új csati miatt csinálták a 4-et és gondolták akkor már ne legyen lassabb mint az iPhone 5, így azok is megnyugodhatnak akiknek két fajta kábel kellett volna, mert most elég lesz egy ha lecserél az iPad 3-at 4-re.

(#23831) Blaise válasza Ragnar95 (#23828) üzenetére


Blaise
veterán

Mondjuk nekem speciel ez a frissítés jól jött :)

Ha minden jól megy holnap elviszik a Nexusomat, elkezdhetek gondolkodni, hogy apróról 100ezer környékén egy használt iPad3, vagy egy black friday akciót kivárva 150ezer -10% ~135ezer Ft környékén egy iPad4.

[ Szerkesztve ]

(#23832) Ragnar95 válasza Kommy (#23830) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Lehet, bár én akkor is feleslegesnek tartom a dolgot, hiszen nem mindenki engedheti magának,h egyszerre cserélje le az iPhone-ját és az iPadjét is, főleg nem azért,h 1 kábellel kevesebbet kelljen hordoznia...Bár Amerikában és Ny-Európában nyilván jóval többen tehetik meg ezt,de akkor is...
Blaise: nehéz kérdés, h megér-e +35 ezret az,h bontatlan és többet is tud az iPad 4, 50-et mondjuk tuti nem ér meg pluszba, de a 35 már elgondolkodtatóbb nem is a plusz tudása miatt, hanem a további support és a bontatlansága miatt...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23833) Jojo5 válasza manchester85 (#23819) üzenetére


Jojo5
őstag

Beb#szna, de úgy gondolom, hogy megvan rá az esély...

TheMarci: Most gondolkodom én is az Ipad Mini-n és ha nem szükséges azt mondom várd meg a következő verziót... az meg, hogy mikor jön jó kérdés... :DDD
Lehet azt fogom csinálni, hogy megveszem és amikor bejön a frissített mini és azokat a frissítéseket kapja meg amiket szeretnék akkor váltok valamennyi pénzmag ellenében :K

Blaise: áttervezik már tavaszra ?! mind1, most már bármi lehet :)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#23834) Blaise válasza Ragnar95 (#23832) üzenetére


Blaise
veterán

Jaja, ha jól rémlik tavaly az APR-ek és az Apple online boltja is tartottak fekete pénteket, remélem idén sem lesz máshogy :)

(#23835) Ragnar95 válasza Blaise (#23834) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

15% kedvezmény valóban nemrossz :K Amúgy idén megérte az XMS-nél vásárolni, mivel 2x is volt 10%-os kedvezmény náluk :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23836) Blaise válasza Ragnar95 (#23835) üzenetére


Blaise
veterán

Hát én órákat nem fogok sorba állni az biztos :)

(#23837) válasza Kommy (#23825) üzenetére



őstag

Ezzel vitatkoznék.

"Ez egy olyan dolog, akkor azt se vedd meg mert jönni fog egy jobb nála."

Ha valaki az első iPadját veszi akkor igaz, de már meglévőt lecserélni, csak azért mert kijött egy újabb, értelmetlen.

"Ráadásul ha te élnél termékek eladásából te sem hagynád ki a lehetőséget, hogy kiadj egyet, hogy valamilyen szinten csökkentsd a kiesést."

Csökkentse a kiesést? :Y Aztám milyen kiesést? Rá pár hónapra kiadja a 4-est, és visszahívja a hármasokat, ez aztán tényleg gazdaságos. Ennek semmi köze - "csökkentsd a kiesést." A nagy keynotra nem készültek el, de valamit kellett mutatni. Ráadásul az iPad4-est sikerült titokban tartani, és most mindenkinek az kell. Az iPhone 4S hány hónapot csúszott? Inkább a keynotot tologatták, nem köztes modellt adtak ki.

Igaz 4S köztes modellnek számít, de másfél éves ciklussal, ami nem ugyan az mint az iPad3-4 között. Egy fars modellel csökkenteni a veszteséget, teljesen rossz tip. Nem ez vezette Őket, hanem a szavahihetőség megerősítése.

Ilyet egy gyártó sem csinál. Ott van a BB10. már évek óta fejlesztik, sokadik debütálást odázzák, és nem adják ki amíg kész nincs. Vannak már kint DEV készülékek, de ez ugyan az, mint Apple oldalon a Béta teszterek célja.

[ Szerkesztve ]

(#23838) válasza kristee (#23826) üzenetére



őstag

2014-ben várható a legközelebbi nagy ugrás. 2013 év végén lesz sorozatgyártásra kész a 20nm-es chip amiből június környékén lehet iPhone.

(#23839) Ragnar95 válasza Blaise (#23836) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Egész nap volt kedvezmény :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23840) kristee válasza (#23838) üzenetére


kristee
tag

Miért ne lehetne előbb?
Egyébként nem mondtam, hogy nem 5S lesz a következő ugyancsak újítás nélkül...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23841) válasza kristee (#23840) üzenetére



őstag

Mert megvan kötve a kezük 32nm-en. Csak kis léptékben tudják felfelé tologatni a teljesítmény. Négy Power VR GPU egy SoC-on belül? :Y 20nm-en drasztikusan fog esni a fogyasztás, és ezen van a hangsúly.

Ha megnézzük a Snapdragon 4S Play-t v. Pro-t 2 maggal, már a 4 magos SoC-ok nyakában liheg egy db Adreno 320-as GPU-val. Nem csak az Apple tud processzorokat tervezni, csak náluk azért olyan látványos a siker, mert házon belül készül az OS-hez.

[ Szerkesztve ]

(#23842) kristee válasza (#23841) üzenetére


kristee
tag

Ebbe egyébként még pont bele illik amit én mondtam, kiadnak egy ráncfelvarrást/parasztvakítást jövő szeptember végén és utána 8-9 hónappal később nyáron jön az iPhone 6 :D
közben tavasszal lesz egy iPad utána meg télen a következő...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23843) bigdady válasza ittakary (#23750) üzenetére


bigdady
nagyúr

Na neked is megérkezett :DDD Nekem már kétszer esett le, mindkétszer megvédte. :K

(#23749) icecave Hogyan lehet ebbe az adatbázisba bekerülni?

[ Szerkesztve ]

(#23844) icecave válasza bigdady (#23843) üzenetére


icecave
nagyúr

Van, aki ezt írja.... a "kivel érdemes üzletelni" topikban megy végig az admin, és írja ki a pirosakat oda.

(#23845) bigdady válasza icecave (#23844) üzenetére


bigdady
nagyúr

Valóban :DDD benne vagyok

(#23846) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Hivatalos, hogy csak tavasszal jelenik meg a GTA V :((( Ráadásul egyelőre csak a PS3 és Xbox 360 megjelenésről volt szó, PC-sről nem.... :(

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23847) GALARDO válasza Ragnar95 (#23846) üzenetére


GALARDO
addikt

Na ez jó hír, addig elleszek, az AC 3-al. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#23848) Ragnar95 válasza GALARDO (#23847) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem nem jó hír, én legkésőbb decemberre vártam :((( AC3 single-jét úgyis kitolom 3-4 nap alatt, multit meg nem csípem :DDD Bár így legalább lesz időm beszerezni egy konzolt :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23849) ittakary válasza Ragnar95 (#23846) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nekem is jó hír. Addig újra össze kell állítanom egy 200k-s PC-t :D

(#23850) Ragnar95 válasza ittakary (#23849) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem lenne egyszerűbb venni egy konzolt? :DDD Amúgy szerintem bőven nem fog ehhez 200k-s gép kelleni, ha van egy kb 1éves géped, ami eddig elvitt mindent full hd-ban, akk szerintem a GTA V-öt is elfogja, max kisebb felbontáson :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.