Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23701) r3dsnake válasza manchester85 (#23699) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hadd dontsem mar el en, hogy szarmazik-e hatranyom belole.

Koszonom.

(#23702) manchester85 válasza r3dsnake (#23701) üzenetére


manchester85
addikt

Rendben. Csak segíteni próbáltam, de ahogy érzed. :U

i6 Silver

(#23703) DanielK


DanielK
addikt

Nokia 5230-cal készült 2010.11.06-án. ;]

(#23704) r3dsnake válasza manchester85 (#23702) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Egyebkent iCloud csak egy lehet telohoz rendelve nem? Ha az az eu accom es az usa storebol telepitek appokat azt felszinkronizalja egyaltalan EU-s iCloudhoz azoknak a menteseit? Mert ha nem, akkor kapasbol ertelmetlen az egesz 2 accos dolog.

(#23705) icecave válasza r3dsnake (#23704) üzenetére


icecave
nagyúr

Évek óta 2 accot használok, semmi gond nincs... backupba minden belekerül, függetlenül attól,hogy hány külön accal lettek dolgok feltelepítve a telefonra. iCloud-ba kerülő backup-ot "nem érdekli", hogy honnan van a telefonon az adat (csak legális dolgok természetesen), megcsinálja a mentést.

[ Szerkesztve ]

(#23706) manchester85 válasza r3dsnake (#23704) üzenetére


manchester85
addikt

Érdekes, hogy egyszerre vagy magabiztos abban, hogy számodra mi jó és mi nem, függetlenül attól, hogy más mit javasol, anélkül, hogy megcáfolnád, vagy megindokolnád a magad álláspontját, és ezzel egyidejűleg kérdésekkel teli user is vagy egyben. Az ilyen emberrel nem sok mindent lehet kezdeni.

i6 Silver

(#23707) bobooo válasza mondomén (#23700) üzenetére


bobooo
addikt

En mindegyik Apple fiokomhoz ugyanazt a jelszot hasznalom, pont azert, hogy ne felejtsem el egyiknek majd. :)

(#23708) mondomén válasza bobooo (#23707) üzenetére


mondomén
őstag

Nem ő keveri össze, hanem a telefon. Nem mindig boldogul egyszerre több fiókkal, ez már régi probléma. Teljesen random csinálja, használod egy évig rendesen, aztán bum, összekeveri. Van akinek elő sem jön ez a hiba...
A lényeg, hogy mikor frissíteni akarsz egy appot amit mondjuk usa-ból szedtél, akkor feldobja a magyar címedet és azzal akar frissíteni, hiába vagy bejelentkezve az usa accal.

(#23709) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Most jöttem ki az xms-ből, ennél unalmasabb hely kevés van csak remélni tudom hogy egy Apple store izgalmasabb. Szeretem az Apple-t de annyira letisztultak a cuccai hogy így ömlesztve teljesen ingerszegény lesz tőle az üzlet.

(#23710) r3dsnake válasza manchester85 (#23706) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Engem nem érdekel a 2 accountosdi, csak megkérdeztem működik-e az iCloud vele rendesen. De látom megint sikerült kiforgatnod a dolgot.

(#23711) ittakary válasza vadászcsiga (#23709) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mit vártál? Cicikós tinilányokat? :D

(#23712) Tomics


Tomics
addikt

20 ezerért kutyának se kell a régi telefonom(1 gigás procival, 5 megás kamerával, superamoled, badas rendszer)...16 gigás kártyával, BT headsettel...vicc :W

PH! addikt since 2004

(#23713) Bling95


Bling95
őstag

Megvan az i5 on az elso karc az elen , fogalmam sincs hogy keletkezett . Teljesen az el ugyhogy az oldal matrica se segített volna...

Most ezt fogom bamulni mindig amikor hasznalom :(((

Mas: nektek is kidobja neha a mobilarena a safarit ? Amikor mennek at egyik topikbol a masikba neha kilep a safari.... Sehol mashol nem tapasztaltam meg a hibat , de itt tobbszoris. I5

[ Szerkesztve ]

(#23714) icecave válasza Bling95 (#23713) üzenetére


icecave
nagyúr

Ja, hát az oldalmatrica az ellen nem véd, ott nem takarja. Nekem is van, de tudom, hogy sokat nem érek vele.

(#23715) Kommy válasza Bling95 (#23713) üzenetére


Kommy
veterán

prohardver alól fórumozz már iOS 6 beta alatt is volt gond a mobilarena-val.

(#23716) DanielK válasza Bling95 (#23713) üzenetére


DanielK
addikt

ezért kell tok. :P

(#23717) Bling95 válasza DanielK (#23716) üzenetére


Bling95
őstag

meg mindig szebb karccal mint egy tokban :D

kommy: köszi, megfogadom

[ Szerkesztve ]

(#23718) válasza DanielK (#23703) üzenetére



őstag

Biztos nem ötössel csinálta? Mert lilásodig rendesen ;] :)

icecave

Az a gond, hogy iPhone-on nem lehet más ID-ven bejelentkezni (mint amit felkínál) v. nagyon trükkösen.

[ Szerkesztve ]

(#23719) manchester85 válasza (#23718) üzenetére


manchester85
addikt

Igen, ez volt a poén lényege, hogy más is lilul. :U

i6 Silver

(#23720) icecave válasza (#23718) üzenetére


icecave
nagyúr

He? Dehogynem, én simán át tudok jelentkezni egyikből a másikba, bár legtöbbször kétszer kell,hogy "fel is fogja" és updateljen, vagy valami, de ezt nem nevezném nagyon trükkösnek...

(#23721) válasza vadászcsiga (#23709) üzenetére



őstag

Jó nem egy kínai piac, inkább kórház. Az új Macminit vártam, de nehéz volna átváltanom vertikális üzemmódra + monitor. :D Azt írják a 2010-es sérvérgéppékkel ér fel 16GB RAM-al, de sokan csalódtak a GPU-ban.

icecave

USA appstore-miatt. Csak ha olyan app frissítése miatt feldodja a másik ID-t és ahhoz írom a jelszót, akkor vált át. De - a 6-os óta - legalább már akkor is lehet free appot tölteni, ha nincs pénz a kártyán.

[ Szerkesztve ]

(#23722) whitezo88


whitezo88
nagyúr

megtaláltam az első progit, ami másodpercekre ki tudja fagyasztani a 4S-t, kilépve pedig kis ideig röccenéseket okoz. ez a program, a CSR Racing :DDD pl volt, hogy kifagyott a game, mikor gyorsan akartam pénzért megosztani Twitteren a levelupot... kicsit techemo mondjuk a játék, az egyik legszebb IOS játék ami szerintem piacon van most.
[link]
[link]
[link]

(#23723) xlife11 válasza whitezo88 (#23722) üzenetére


xlife11
senior tag

Durva hogy a 3éves iPodomon is jól fut ez a játék, bár a grafikáján kívül nem nagy eresztés, Jetpack Joyride ftw!

(#23724) Ragnar95 válasza kali (#23693) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, erre gondoltam, de akkor még sajna erre várni kell....
Mondjuk egy vicc, amit ma ebbe az országban önvédelem címszóval csinálhatsz, mivel kb mindenért téged csuknak le, szóval kb jobban jársz, ha hagyod magad megkéselni/megtámadni....Az is milyen volt már, amikor lecsukták szegény öreg bácsit 3 évre, mert áramot vezetett a kerítésébe, ami pár brazilt megcsapott, pedig ki is táblázta....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23725) Richard válasza Ragnar95 (#23724) üzenetére


Richard
őstag

Ha fenyegetve érzed magad és te kezdeményezed a verekedést pl az simán lehet önvédelem. Van is erre valamilyen törvény. Annyira azért nem vészes tehát mint ahogy ezt leírtad. Bár örülnék ha valóban létezne jogos önvédelem a gyakorlatban is :)

(#23726) Ragnar95 válasza whitezo88 (#23722) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem iPad 3-mon még egyszer sem fagyott ki :DD
Amúgy valóban nagyon király játék, bár ahogy egyre előrébb jutsz benne, egyre inkább késztet arra,h vegyél goldot, bár ez a freemiumok átka... :DDD Amúgy Real Racing 2-nek is van ilyen grafikája és annak a játékmenete még összetettebb és ütősebb, bár cserébe 5,5€-ba bele is kerül :P
RicHarD: de jó lenni tudni biztosra,h erről pontosan hogy szól a törvény :DDD Mondjuk megtámadnának, akkor asszem rendőrhívás helyett és elég rendesen cserbenhagynám az illetőt, hogy ne legyen többször kedve bárkibe is belekötni :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23727) Tomics válasza Ragnar95 (#23726) üzenetére


Tomics
addikt

RR2-t megvettem iPad-en, viszont iPhone-ra nem tudom letölteni. Külön meg kell venni arra is? :F

PH! addikt since 2004

(#23728) Kommy válasza Tomics (#23727) üzenetére


Kommy
veterán

ha az RR2 HD-t vetted meg akkor igen mivel az csak iPad-es

(#23729) válasza DanielK (#23716) üzenetére



őstag

Ha jól emlékszem veled vitatkoztam, amikor az osxios integrációját taglaltam. Hát tessék. Hülyeség vagy sem, ez a jövő, csak idő kérdése.

"ehhez a hardver kapcsán is egységesítés szükséges,"

Erre mondtam, hogy Apple által tervezett ARM procikat kapnak a Mac-ek

[ Szerkesztve ]

(#23730) Ragnar95 válasza (#23729) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Velem is vitatkoztál erről, bár lehet,h ettől még DanielK-val is. Nem írnám le megint az érveimet, mert már párszor megtettem, de a Microsoft nem egyenlő az Apple-el, az Apple kicsit jobban átgondolja a döntései súlyát és olyanokat lép csak meg, amik vagy forradalmiak vagy biztos sikert hoznak, nem követi birka módjára a többi gyártót....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23731) Blaise


Blaise
veterán

Meghirdettem a Nexust, ha valakit érdekelne, bővebben az aláírásban

(#23732) Tibee86 válasza Blaise (#23731) üzenetére


Tibee86
veterán

Ennyire elnyerte tetszésedet? :D

(#23733) Ragnar95 válasza Blaise (#23731) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Miaz, mégsem ez volt az a droid, amit kerestél? :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23734) Tomics válasza Blaise (#23731) üzenetére


Tomics
addikt

Hogyhogy? Mi nem tetszett benne?

PH! addikt since 2004

(#23735) Blaise válasza Tibee86 (#23732) üzenetére


Blaise
veterán

Teljesen korrekt kis tablet, de egy új A6X-es retinás iPad-et kipróbálnék helyette, amúgy semmi gond nincs vele, össze se hasonítható a többi droidos gagyi cuccal :)

[ Szerkesztve ]

(#23736) válasza Ragnar95 (#23730) üzenetére



őstag

Akkor veled :DDD

Mind a ketten ezen dolgoznak. A kérdés ki fogja hamarabb kiadni.
- Ha az Apple térképéből indulunk ki, akkor nem beszélnék átgondoltságról.
- Kb. annyira majmolás mint a Siri. A Google is évek óta fejlesztette saját megoldását

Tény, hogy mind a két gyártó ezt az utat választja, de még évek kellenek hozzá. Nem véletlen vértezte fel magát az Apple chipfejlesztő cégekkel. Ha az A6X-ből indulunk ki, az ARM pár év múlva lenyomja az Intelt, ráadásul töredék fogyasztás mellett.

(#23737) Blaise válasza Blaise (#23735) üzenetére


Blaise
veterán

Ja meg még amiatt is maradnék az iOS mellett, mert az elmúlt 2 évben elég sok appot vettem az i4-hez, azok nagy része meg ugye iPadhez is jó.

(#23738) DanielK válasza (#23736) üzenetére


DanielK
addikt

Látszik, hogy az apple is efelé halad, csak megfontoltan. Egyelőre az icloudon keresztül a fontosabb dolgokat synceli össze az ieszközökkel. Még nincs nagyobb lépés az összevonásra. Szerintem lehet, hogy kivár. Nekem egyelőre ez is megfelel, hogy mindent látok mindenhol, de mégsem egy platform. :K

(#23739) Ragnar95 válasza (#23736) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mondjuk igaz, sajna Cook vezetése óta romlik eléggé a színvonal, de én azért bízom benne,h tanulnak az Apple Mapsel elkövetett hibájukból....
Lehet,h volt valami ilyesmi megoldása a Google-nek már, de az nem volt ismert és a Siri kicsit fejlettebb, tehát ha ki is adnak valamit azért, hogy tartsák a lépést, azt továbbfejlesztik általában....
Ha megtartják a különböző kezeleőfelületet, engem aztán nem zavar,h ugyanarra az architechtúrára épül mind a mobil, mind az asztali oprendszer, akkor legalább tudnak ugyanazok a progik futni mindkettőn, de ha azt csinálják, mint a Windows 8-nál, én tuti nem frissítek, mivel rá jéne jönni, h a különböző beviteli módszerek full különböző kezelőfelületet igényelnek.....
Amúgy szerintem a mostani megoldás a tökéletes,h 2 különálló oprendszer, de mivel a felhőben tudsz tárolni szinte mindent, azok egyből szinkronizálódnak a gép és a teló között....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23740) Malachi


Malachi
addikt

hogyan lehet becsületesen eladni egy olyan iPhone-t, amire még egy év hűség van? intézett már ilyet valaki?

(#23741) kristee válasza Malachi (#23740) üzenetére


kristee
tag

Szerződés, amiben benne van, hogy garanciát vállalsz rá, hogy amennyiben letiltják a készüléket a te hibádból, akkor az eladási áron azonnal vissza vásárolod a telefont.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#23742) Blaise válasza Malachi (#23740) üzenetére


Blaise
veterán

A lényeg az, hogy a vásárlónak nagyon meg kell bíznia benned, mert egy letiltás elleni garanciával kitörölheti, persze ettől függetlenül írhattok ilyet, neki ad valami pluszt.

Mi lesz az iPhone helyett? :)

(#23743) Malachi válasza Blaise (#23742) üzenetére


Malachi
addikt

nem nekem lesz, barátnőm belezúgott az ötösbe és most állítólag kapott valami nagyon jó ajánlatot a T-től, ha hazajött majd kiderül mi van. pont egy éve vettem neki a négyest, részlet nincs rá, csak a két éves hűség az előfizetésre, de éppen azt hosszabbítaná meg még tovább.

(#23744) kali válasza Malachi (#23740) üzenetére


kali
legenda

lehet írni adásvételit, amiben a szokványos szöveg mellé beírható, hogy a még x ideig fennálló hűség miatt, az eladó külön garanciát vállal letiltás ellen, és amennyiben az mégis megtörténne, úgy az eladó a telefon vételi árával azonos összegű kötbér megfizetésére köteles a vevő irányába!
fontos tudni, hogy ez sem az igazi megoldás - jobb sajnos nincs -, mert ha az eladó nem akar fizetni probléma esetén, úgy adott szerződés csak arra jó, hogy lehet vele menni a bíróságra, de az hosszú folyamat is lehet, bizonytalan kimenettel...
az ilyesminek inkább bizalmi alapon kell működni, olyantól vennék ilyen feltételekkel valamit, ha biztos lennék benne, hogy nem lesz probléma a későbbiekben!
mondom én, aki itt a hardveraprón is sok t-s mobiltelefont eladott már, amikre volt még hűség, és "idegenek" sem kértek soha semmilyen papírt, csak a jótállási jegyet, de nem is volt probléma a részemről sosem!

[ Szerkesztve ]

(#23745) Malachi válasza kali (#23744) üzenetére


Malachi
addikt

köszönöm, és a többieknek is!

(#23746) mondomén válasza Malachi (#23740) üzenetére


mondomén
őstag

Nagyon sokan nem is tudnak arról, hogy létezik ilyen letiltás dolog. Múltkor felraktam a telefonomat, találkoztam is egy sráccal és tőlem hallott erről először. Szóval a legjobb ha nem is tud róla...:D

Amúgy meg legyél készséges, lássa rajtad, hogy nem habizol. Például benézni a T-be, hogy mi a helyzet veled, ha az megnyugtatja.
Meg ilyenkor jól jön ha pár egyéni avataros ph nagyúr meg a tököm tudja milyen rangok vannak még uppolják a hirdetésed. :K :D

(#23747) Malachi válasza mondomén (#23746) üzenetére


Malachi
addikt

hehe, hát, nemtom. jobban szeretem a teljesen tiszta utat, igazából nincs okom kamuzni, de jogos, hogy aki nem ismeri mi is ez az egész, talán megijed tőle és inkább keres másik telefont...

(#23748) mondomén válasza Malachi (#23747) üzenetére


mondomén
őstag

Persze, azért mondom, hogy te úgysem vered át, akkor meg minek túráztassa magát ezen... Amúgy meg van aki úgy áll hozzá, hogy ott van nála a címed, szóval ha van valami, akkor házhoz megy.:)

(#23749) icecave válasza Malachi (#23747) üzenetére


icecave
nagyúr

Amikor a 4-est adtam el, akkor én belinkeltem az itteni megbízhatóságomat, valamint odartam, hogy írhatunk szerződést, ha akar a vásárló. Végül, mire eladásra került a sor, ő mondta,hogy nem kell írni, megbízik bennem (ez is ritka, de nem vagyok az a fajta, aki 92 pozitívot, méginkább a becsületét eladja egy sz*ros telefonért).

(#23750) ittakary


ittakary
nagyúr

Na megjöttek az 1$-os átlátszó bumperek :) Egész jó, bár valahogy nem érzem azt, hogy annyira hűdenagy védelmet adna...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.