Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22501) Tomics válasza Blaise (#22467) üzenetére


Tomics
addikt

Írj majd róla egy részletes tesztet összehasonlítva az iOS-el :K

PH! addikt since 2004

(#22502) vadászcsiga válasza (#22500) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kérdezz nyugodtan nekem már van egy jó ideje droidos tabom.

Nexus7-hez: én is nézegettem, mert később le akarom cserélni egy jobbra de a HDMI csatlakozót nagyon fogom sajnálni. Én kizárólag netezésre és film nézésre használom. Élvezem hogy összedugom az lcd-vel és mehet is a film, arról nem is beszélve hogy a hiper szuper 4S-sem 1080p-s videóit csak ez viszi akadás mentesen, még a 2 magos netbookot is megakasztja.
Viszont az erősebb vas meg a jobb kijelző lehet hogy győzni fog.

[ Szerkesztve ]

(#22503) válasza Jojo5 (#22482) üzenetére



őstag

"remélem jövőre több lesz az újdonság,"

Egy újdonság már majdnem biztos. Az NFC ujjlenyomat szkennerrel.

vadászcsiga

Melyik stabilabb, appok kilépése, lefagyása, laggolás, betöltési sebbesség, reboot szükséglet, átláthatóság szempontjából.

[ Szerkesztve ]

(#22504) vadászcsiga válasza (#22503) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Abszolút stabil, a régi droidos telóimhoz képest mindenképpen. Talán 2x ha összeomlott a hónapok alatt pedig ez egy noname shenzeni készülék. Az 512 ram nagyon kevés neki, olyan mint a 3GS vagy az iPad1.
Ha meg van nyitva 3-4 app már újratölti a tabokat a böngészőben.

Appokban még mindig nagyon gyatra a kínálat a tabra optimalizáltakból, meg úgy összességében sokkal silányabbak a droidos appok az iOS-hez képest. Jóval nagyobb élvezet az appstore-t böngészni mint a Playt. Azt csak akkor nyitom meg ha frissítés érkezett.

Viszont nagy előnye a droidnak hogy 90%-ban kiváltja a laptopot. Nyáron amikor éjjel is 30 fok volt hetekig be sem kapcsoltam a notit, mégis mindent le tudtam tölteni, meg tudtam nézni, stb. A JTG kábel meg nagyon nagy királyság.

[ Szerkesztve ]

(#22505) válasza philoxenia (#22483) üzenetére



őstag

Csodálkozol? Akkuidő nem javult, maradt a két mag. Igaz 3 GPU-val. A RAM nőt 1GB-ra, de a konkurencia már a 2-őn gondolkodik. Nincs videó kimenet, muszáj venni egy Apple TV-t. Wifi kulcs sem olcsóbb. Kényesebb anyagok használata, mint az üveg. NFC hiánya. Lehet, hogy korai, de a tudat... :D Foss map. Sokkal jobb lesz mint a Google-é, de most még csak dekoráció. Tovább is van, mondjam még? :DDD

Nekem az FM app hiányzik, az iOS teljes gesztus vezérlése, és állapotjelző LED-ek. Januárban váltok is BB10-re. :D

vadászcsiga

Pedig van egy nagyon jó zenelejátszó droidra - Neutron.
Ahol elő vidgettek, és való idejű háttér appok futnak ott 2GB kéne.

[ Szerkesztve ]

(#22508) vadászcsiga válasza (#22505) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hiába van jó zenelejátszó, ahhoz jó hardver is kell.

(#22512) Malachi válasza manchester85 (#22506) üzenetére


Malachi
addikt

droid ide, vagy oda, azért AKKORA hülyeséget nem ír... elkelne egy kis faragás az iOS-on végre.

(#22513) vadászcsiga válasza manchester85 (#22506) üzenetére


vadászcsiga
félisten


Letöltöttem ezt a Neutront de nem nagy szám. Hangját nem teszteltem mert ilyen tabon minek, csak az UI-t az meg meglehetősen csúnya.



[ Módosította: #65675776 ]

(#22514) válasza vadászcsiga (#22508) üzenetére



őstag

Amelyikbe Wolfson-t tesznek, és nem Yamaha-t, az már jól szólhat. Nekem az N900 is nagyon jól szól, igaz teljesen másképp mint az iPhone. Valszeg a BB-be is Wolfson dac lesz.

A Cirrus vékonyan részletgazdagon szól, a Wolfson melegen több basszussal.

Tibee86

Na mindjárt rendet teszek. :D

[ Szerkesztve ]

(#22515) C4mp3r válasza manchester85 (#22506) üzenetére


C4mp3r
addikt

[link]

vigyazz, mert ugy tunik sok a kisgyerek a forumon, az o lelkuknek nem tesz jot az effajta csunya beszed, latod o is jelenti az ovoneninek...

(#22516) b4zsi- válasza C4mp3r (#22515) üzenetére


b4zsi-
őstag

Tényleg vannak ilyen "puncsosok" akik hozzászólásokat keresnek és küldik be egy topicba?

(#22517) McCartman válasza manchester85 (#22506) üzenetére


McCartman
senior tag

fáj az igazság mi? :D
Nem mond hülyeséget, tényleg idejét múlt már az ios bizonyos értelemben.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#22518) b4zsi- válasza Blaise (#22464) üzenetére


b4zsi-
őstag

Gratulálok.

+1 egy teszthez :) A hangzás érdekelne, hogy filmet nézni vagy zenét hallgatni tényleg rossz a hangminősége ahogy a tesztben írták itt MA-n?

(#22519) vadászcsiga válasza C4mp3r (#22515) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez nem gyenge :((( :(
Ezen sosem tudom magam túltenni :(

[ Szerkesztve ]

(#22520) icecave válasza C4mp3r (#22515) üzenetére


icecave
nagyúr

Erre nem is lehet mit mondani... ha valakit ez tesz boldoggá, ott szerintem már gondok vannak.

(#22521) válasza vadászcsiga (#22513) üzenetére



őstag

Fordítsd el, 47 csatornás spektrum analizátort kapsz. CPU-ra optimalizálja magát, 32-64bit-es, ezeket mind lejátssza..

"MP1, MP2, MP3, OGG (Vorbis), FLAC, WMA, AC3, AAC, M4A, M4B, M4R, MP4, 3GP, 3G2, MOV, ALAC, APE (Monkey’s Audio), WV (WavPack), MPC (MusePack), WAV, AU, AIFF, MPG/MPEG (audio only), AVI (audio only)."

Flac-el kipróbálhatnád, összehasonlítva az iPhonnal. :)

(#22522) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

(#22523) vadászcsiga válasza (#22521) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Fordítsd el, 47 csatornás spektrum analizátort kapsz.
Ingyenesben nincs ilyen, várj mindjárt "megveszem".

manchester85
:)) Beszarok rajtad :DD

[ Szerkesztve ]

(#22524) manchester85 válasza Tibee86 (#22510) üzenetére


manchester85
addikt

Jaja, látom, köszi. Írtam is a szerzőnek. Válaszolt, de a sorai hemzsegtek a hejesirássi hibáktól. :) Megsajnáltam, méltatlan ellenfél.

i6 Silver

(#22525) sagit válasza manchester85 (#22524) üzenetére


sagit
addikt

Utálom ha valaki ilyen nagyképű egy ismeretlennel szemben... :U

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#22526) manchester85 válasza sagit (#22525) üzenetére


manchester85
addikt

Látnád, hogy azóta mit művel. Floodol privátban. :) Most is van 300 új üzenetem tőle. :DDD

Sagit!

Elég jó emberismerőnek tartom magam. Pl. sose kezdek el olyannal kötekedni, (nyilván nem az apró élcelődésre gondolok, mert azt még a jóistennel szemben is megteszem :) ) akiben nem találok valamilyen határozottan antipatikus tulajdonságot. Oké, jelentett, ettől még nem feltétlenül lehet megítélni, de a privát válaszát meg én nem láttam, nem te. Én meg utálom, ha valakinek véleménye van valamiről, aminek nem ismeri a részleteit. (Jelen esetben te a jelentőm válaszát.) Na, erre mit lépsz? :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#22527) sagit válasza manchester85 (#22526) üzenetére


sagit
addikt

Ez a viselkedéseden nem változtat.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#22528) icecave válasza manchester85 (#22526) üzenetére


icecave
nagyúr

Dehát letilthatod a privátot, akitől akarod, és nem kapsz többet.

(#22529) lsebestyen válasza icecave (#22528) üzenetére


lsebestyen
addikt

Le is tiltottam, don't worry ;]
Btw az eget rengető hibám az volt, hogy iphone 5-öt helyet iphone 5-t írtam. durva :O

[ Szerkesztve ]

(#22530) manchester85 válasza icecave (#22528) üzenetére


manchester85
addikt

Jaja, de most van 300 új üzenet, olyan jól mutat! Végre egyszer az életben fontos embernek érezhetem magam, ne vedd már el tőlem ezt az örömöt. :DDD

Na, megérkezett a kis drága, egyem a szívét itt köreinkben. Csak árulkodni jár ide. :U

Meg a "helyet" is jó, ugye? :) Ismered a dalt: adj helyet magad mellett. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#22531) lsebestyen válasza manchester85 (#22530) üzenetére


lsebestyen
addikt

:DDD Ez kész...

(#22532) manchester85 válasza lsebestyen (#22529) üzenetére


manchester85
addikt

Azt ugye tudod, hogy aláírásért ban is járhat? Most a lelkedbe gyalultam, és bosszút forralsz? Na tipli öcsi, úgyse kíváncsi itt rád senki.

szerk:

Melyik részt vetted fenyegetésnek? Én nem látok erre utaló részt.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#22533) lsebestyen válasza manchester85 (#22532) üzenetére


lsebestyen
addikt

Fenyegess nyugodtan, mást kellene gyalulnod :K Ilyeneken nem kapom fel a vizet, és te írtál rám privibe, nem fordítva. :R

szerk.: Majd ha elmúlsz 13 akkor tanulsz a suliba szövegértést :K

[ Szerkesztve ]

(#22534) McCartman válasza manchester85 (#22532) üzenetére


McCartman
senior tag

nem unod még a személyeskedést?

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#22535) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#22513) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ezen besírtam, de mennyire igaz :P :C
manchester85: kommentálnám az utolsó pár hsz-t szívesen, csak nem merem, mert a végén még a modekerben találnám magam, mert egyeseknek a lelki világába gázol az, ha növények részeivel jellemez az ember tök más embereket, mert biztos nem tanultak biológiát és nem tudják,h mi micsoda :DDD :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22536) manchester85 válasza lsebestyen (#22533) üzenetére


manchester85
addikt

Így van, és miután kijavítottam a helyesírási hibáidat, mint az őrült kikelve magából, Mónika showt megszégyenítő stílusban válaszoltál. Szerintem ezt itt fejezzük be, de gyorsan. Én eddig is írtam ide, te eddig se. Ezért feltételeztem, hogy most, hogy tisztáztuk, visszamész oda, ahonnan jöttél.

Ragnar95!

Látod, 10 év van közöttünk a javamra, de mégis te vagy a bölcsebb. :DDD

kutkut!

Nem veszem komolyan, de egy fórumon ott lehet megtalálni a leggyorsabban a fogást, főleg annak, aki ezzel foglalkozik. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#22537) kutkut válasza manchester85 (#22530) üzenetére


kutkut
addikt

Kicsit komolyan veszed ezt a hejjesírást... :))

Meizu MX3 32GB

(#22538) TheMarci


TheMarci
addikt

Most nekem is át kéne mennem a samsung topikokba folyamatosan baszogatni az embereket? Kezd már kicsit unalmas lenni, hogy a legtöbb fórumon/blogon a samsung fanoknak nincs jobb dolguk, mint az apple topikokat szkennelni, és beleszólni mindenbe. Ez valami kisebbségi komplexus, bizonyítási vágy, vagy csak simán ennyire ráértek?

Nem tudom, mi megy a samu topikban, de valahogy egyszer sem néztem bele, és eszem ágában sincs átmenni, és beszólogatni, de lehet, hogy akkor az az érett felnőtt viselkedés, hogy az általam nem preferált termékkel foglalkozó fórumokat, blogokat ellepem, és oltok mindenkit?

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#22539) Ragnar95 válasza manchester85 (#22536) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

:DDD :C
Az életkor nem feltétlenül utal arra, hogy valaki mennyire érett/bölcs :P :DDD
TheMarci: +1 :) Hagyd őket, ha nem reagál senki a trollkodásaikra, egyszer majdcsak megunják :) Bár ez nehéz, mivel énse az a típus vagyok, aki ha belekötnek hagyja a dolgot szó nélkül, én akkor még jobban belekötök a másikba, csak sajna a trollokbál ez nem működik, mert észérvekkel nem lehet őket meggyőzni :(

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22540) lsebestyen válasza TheMarci (#22538) üzenetére


lsebestyen
addikt

sgs offba is csak szökőévente írok...amúgy nem vagyok samsung fan, ezt mindenki tudja, elég belenézned a "milyen okostelefont vegyek" topikba, milliószor ajánlom az iphone-t.

(#22541) TheMarci válasza lsebestyen (#22540) üzenetére


TheMarci
addikt

Nem neked szólt, csak úgy általánosságban írtam, a kialakult helyzet kapcsán, sg-n talán még rosszabb a helyzet az iphone topikban, csak magát a jelenséget nem igazán értem.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#22542) manchester85 válasza TheMarci (#22538) üzenetére


manchester85
addikt

Hatalmas + 1

Persze tisztelet a kivételnek, aki tud viselkedni. De egyébként sokkal több Samsungos jár ide offba, mint fordítva. Vagyis csak gondolom, mert én még nem jártam Samsungos off topikban. :U Nem is értem, mit akarnak itt. :F Egyébként nekem teljesen mind1, hogy aki ide jár, az iPhone- vagy Samsung tulaj, de ettől még logikátlan az utóbbiak jelenléte. Ha meg még fölösleges vitát is gerjesztenek, az tényleg szükségtelen.
Egyébként vállalom, miattam indult ez az egész. De baromi unalmas már, hogy az i5 topikban is az androidot kelljen hallgatni. Vajon a leendő iPhone tulajok is mások hülyeségeire kíváncsiak?

Ragnar95!

"Az életkor nem feltétlenül utal arra, hogy valaki mennyire érett/bölcs"

Na de nekem a diplomámban is benne van, hogy bölcs vagyok. :DDD

(#22543)

Így van. :K

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#22543) Ragnar95 válasza manchester85 (#22542) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Énse járok oda sose, egyszer néztem be oda, elég is volt, azt viszont látom, hogy ide hány apple hater jár trollkodni főleg az sgs offból, de szerencsére vannak jópáran, akik tudnak viselkedni és emelik a topik színvonalát, pedig nem iPhone tulajok, de ez nem is számít, ha normálisan állnak hozzá a topikhoz és nem csak rombolni járnak ide :K

"Na de nekem a diplomámban is benne van, hogy bölcs vagyok. "
Látod, mégis bölcsebb vagyok nálad, pedig nekem még diplomám sincs :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22544) C4mp3r válasza manchester85 (#22542) üzenetére


C4mp3r
addikt

de kik ezek az emberek te jo eg... nem erzik kellemetlennek, hogy egy forumon azonnal jelent, mert leirod, hogy gyoker? ki a szart erdekel? nincs neki elete, hogy azzal foglalkozzon? nem birom egyszeruen felfogni, hogy a sok droidos hater ennyire primitiv legyen, hogy trollkodnak a topicokban meg jelentgetnek felfele. szanalom ez a forum...

es akkor ezek felnottek? inkabb egy ovodaban erzem magam

[ Szerkesztve ]

(#22545) icecave válasza manchester85 (#22542) üzenetére


icecave
nagyúr

Mikor államvizsgáztál? Nem is mondtad, kamuzoool :D

C4mp3r: 400k regisztrált tagból azért van ám szórás, sajnos rossz irányba...

[ Szerkesztve ]

(#22546) Ragnar95 válasza C4mp3r (#22544) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

+1 :)
Valószínűleg sokan a jelentgetők közül ezzel próbálják ellensúlyozni, hogy senkik az életben, mert így azt gondolják, hatalmuk van mások felett....
Amúgy én sokszor érzem úgy nem csak itt a fórumon, hogy olyan, mintha az állatkertben élnék vagy egy diliházban én lennék az orvos....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22547) vadászcsiga válasza (#22521) üzenetére


vadászcsiga
félisten


A 47 csatornás spektrum analizátort nem találom akárhogy fordítom, csak egy 4 csatornás eq van.
Flacot most hallgatom, egy 24bites 96kHz-es bakelit lemezről rippelt G'n'R - Appetite albumot, sajnos nem vagyok akkora vájtfül hogy meg tudjam különböztetni a a Capriccioval hallgatottól. Talán annyit érzek hogy a Neutron szintelenebb, szegényesebb hangzású.
Bocs de csak ennyi, esetleg ha vennél nekem egy IE8-at és lennél szives postán elküldeni, akkor mindig tudnék neked küldeni információkat a különböző lejátszókról :DDD

Amúgy nem rossz lejátszó, ha droidos telóm lenne biztos ezt használnám.

[ Szerkesztve ]

(#22548) manchester85 válasza C4mp3r (#22544) üzenetére


manchester85
addikt

Így van. :R Én akkor szoktam jelenteni valakit, ha kellemetlenné válik a jelenléte egy topikban. Ilyen pl. ez a pufferzóna nevezetű mindentmegondok demégnemhasználtamájfónt. Én nem járok át más topikba okoskodni, nem nézem le se a Samsung, se a Nokia tulajt, mindenkinek megvan a maga topikja. A másik kedvencem Remusz, aki annyira eszméletlenül okos és jobban tud mindenkinél mindent, hogy arra szavak nincsenek. Persze ha ezt papírokkal kellene igazolnia, akkor szerintem még az érettségi bizonyítványát is a józsefvárosi piacon keresgélné...

Icecave!

Még 2010 nyarán. :DDD Majd most jön az MA-s. (Mobilarénás államvizsgám. :DDD )

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#22549) icecave válasza manchester85 (#22548) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor lemaradtam, úgy emlékeztem, még nem diplomáztál le. Viszont ha igen, akkor miért nem dolgozol (legalábbis nem mondtad)? Avass be. Talán elvégzel mégvalami szakot,hogy ne kelljen kiszabadulni az életbe és élvezd a szülők eltartanak dolgot még egy ideig? :D

Na, közben látom az MA képzést tolod. Csak hajrá, diplomás munkanélküliség felé egyenes az út :D

[ Szerkesztve ]

(#22550) lsebestyen válasza manchester85 (#22548) üzenetére


lsebestyen
addikt

Na ezt ott buktad el, hogy már volt iphonom. Sőt ha jobban visszagondolok kettő is :K Meg egy 4s-t napi szinten használok... :U Na de téma lezárva, engem nem hat meg a nyavalygásod, nem kellene mást legyökerezni, aztán meg nekem privibe üzengetni.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.