Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22601) Ragnar95 válasza Tibee86 (#22590) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valóban elég király, bár a switcher része nagyjából hasonló Multifl0w-val is, én azt használom erre és tökéletes, sokkal jobb, mint a multitasking bar :K Amúgy simán lehet,h vki megcsinálja ezt Cydiás tweakként.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22602) icecave válasza (#22600) üzenetére


icecave
nagyúr

A levédetésnek mi értelme volt? Hogy csak azok a gyártók csinálhassanak dockokat, kiegészítőket, akikkel ő szerződik, és tejel, mint a kisangyal?

(#22603) Ricardo válasza icecave (#22602) üzenetére


Ricardo
félisten

Ahogy mondod. nem véletlenül kerüli a szabvány megoldásokat az Apple. A sajátért elkérhet egy csomó pénzt :K

(#22604) vadászcsiga válasza (#22600) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kezd ellenszenves lenni az Apple.
Tudjuk te lélekben már BB-s vagy :P

A részvényesek úgy néz ki vérszemet kaptak, Steve még egyensúlyban tudta tartani az innovációt a nyereséggel szemben de Timet úgy tűnik lenyomják.

[ Szerkesztve ]

(#22605) válasza icecave (#22602) üzenetére



őstag

Igen. Egyrészt, másrészt, meg próbálják védeni a terméküket a nem megfelelő kiegészítő használatától. Utángyártott töltökkel volt már gond.

vadászcsiga

Így látszik :B pedig próbálok pártatlan lenni. :D De nagyon kíváncsi leszek a Lagunára, mert már most is jól néz ki, és tuti, hogy csiszolnak még rajta. A keret nekem is problémás.

[ Szerkesztve ]

(#22606) vadászcsiga válasza (#22605) üzenetére


vadászcsiga
félisten

BB Laguna lesz a neve?

(#22607) icecave válasza vadászcsiga (#22606) üzenetére


icecave
nagyúr

Ha meg nem lesz sikeres, átkeresztelik BB Guano-ra ;]

(#22608) válasza vadászcsiga (#22606) üzenetére



őstag

Tudja a fene, lehet, hogy London. Idáig volt már dev alfa, dev alfa b. :F

(#22609) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Az év hirdetése:fagykár

meg

(#22610) válasza icecave (#22607) üzenetére



őstag

Nem lesz sikeres, mert elsősorban üzleti telefon. Csak az ui miatt venném, és a QNX-ért. Stabil, aton erőművekben használják,sőt, még hadászati célokra is. Ami még érdekes lehet, az a Jola MeeGo-val. De az még min. egy év.

[ Szerkesztve ]

(#22611) icecave válasza peugeotmate (#22609) üzenetére


icecave
nagyúr

"FIGYELEM! A 16GB-osokból sajnos a káresemény során letört egy kis rész a tárhelyből, így azok csak 14,5GB-osak."

Bontatlan dobozban letört, de csak a 16 gigások esetében? :D

Mindjárt letörök az asztali gépem ramjaiból is, sok a 16 giga, 13,5 elég, ha meg többet törnék le véletlen, vissza ragasztom, no problem :D :D

(#22612) vadászcsiga válasza peugeotmate (#22609) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez jó :DDD a tárhelyből letört darab a legjobb.

(#22613) válasza peugeotmate (#22609) üzenetére



őstag

" iPhone kereskedésből. "

Itt bukott meg a dolog. Ez valszeg hamis iPhone, amit a társadalomba beilleszkedési problémákkal küzdő népcsoport forgalmazott az utcán.

(#22614) Malachi válasza (#22613) üzenetére


Malachi
addikt

még az sem, mert nyilván nem létezik egyetlen darab sem. az egész mese, ahogy van. pár perc és BAN.

(#22615) peugeotmate válasza peugeotmate (#22609) üzenetére


peugeotmate
őstag

Személyes kedvenc:
Statisztika. Este már csak a Nokiák fogynak. Az iPhone vásárlók kora délután érkeznek az esetek többségében.

meg

(#22616) vadászcsiga válasza peugeotmate (#22615) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja érdemes végig olvasni.

(#22617) válasza Malachi (#22614) üzenetére



őstag

Kösz, hogy szóltál, majdnem rendeltem egyet. :D

(#22618) Malachi válasza (#22617) üzenetére


Malachi
addikt

örülök, hogy segíthettem! ;] :D

(#22619)



őstag

Az én i4-em is régi, és már kilazult rajta a digitális képkeret. Van úgy, hogy nagyobb huzat kiviszi belőle a képeket. :W

(#22620) vadászcsiga válasza (#22619) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ittál vagy mi?

(#22621) icecave válasza (#22619) üzenetére


icecave
nagyúr

Abból a cuccból én is kérek... :D :D

(#22622)



őstag

vadászcsiga/icacave

Már nem tudom linkelni, (már törölték) de most esett le. Úgy megfagyott az a szegény ájfon, hogy letört belőle pár giga-bájt a memória sarkából. :DD
Még ilyet? :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#22623) alba-regia válasza (#22622) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Arra nem gondoltak, hogy esetleg vissza lehetne ragasztani? Aztán csak egy defrag kell neki, és újból 16 GB :D

(#22624) válasza alba-regia (#22623) üzenetére



őstag

Épeszű ember ilyen hirdetést nem add fel. Valaki írta, hogy IQ teszthez kéne kötni a regisztrációt. :D

(#22625) Kommy


Kommy
veterán

Most nézem a telefonom akkumulátorát nagyon jól bírja, van benne 532 töltési ciklus és az 1200mAh helyett még 1111mAh-van benne ami több mint 92%, ezért ez nem rossz egy lassan 3 éves telefontól. (2009 47.heti gyártású)

(#22626) vadászcsiga válasza Kommy (#22625) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hogy lehet ezt megnezni?

(#22627) Kommy válasza vadászcsiga (#22626) üzenetére


Kommy
veterán

Cydia-val ott meg a batteryinfo progival.

(#22628) válasza vadászcsiga (#22604) üzenetére



őstag

Fogok is írni, a BB-nek, mert félek, hogy olyan dolgokon változtatnak, ami nem az ínnemre való. A szögletes monolit formához ragaszkodom, a kijelzőt, viszont hozzák egysíkba, aminek lehet egy kis vertikális íve, zafírból. A hátlap rozsdamentes acél, az antennáknál polimer-carbon. Felülről a power gombot hozzák oldalra, és a csatlakozókat mágneses csúszkafedél védje. Még nem megoldott, de az indukciós tőltést integrálják a lenehető hátlapba. Van rá 3 hónapjuk. :K

(#22629) Malachi válasza vadászcsiga (#22626) üzenetére


Malachi
addikt

(#22630) vadászcsiga válasza Malachi (#22629) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Letoltottem de nem sok mindenre jó.

Kommy
Jb? Az nem játszik.

[ Szerkesztve ]

(#22631) Kommy válasza vadászcsiga (#22630) üzenetére


Kommy
veterán

Így van jb kell hozzá, de neked 4S és ios 6 így kilőve.

(#22632) vadászcsiga válasza Kommy (#22631) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Amúgy sem jb-znék semmi miatt.

(#22633) Malachi válasza vadászcsiga (#22630) üzenetére


Malachi
addikt

van ott más is, ahonnan ez jött. :) a több száz battery app közül csak van olyan, ami normális.

(#22634) válasza vadászcsiga (#22632) üzenetére



őstag

Igénytelen állat ez az iPhone. Most néztem meg a gyártási időt 2010. 30. hét, és az üzemidő semennyit sem romlott - részben köszönhető az egyre jobb OS-nek. De ez sem tart vissza. :DD

Malachi

Van egy olyan érzésem, ha tudná, be sem engednék az Appstore-ba. A sok százból, még egyel sem találkoztam. Csak ha a felhasználó pocakra ütéssel megbecsüli, beállítja a csúszkát, és az alapján számol.

[ Szerkesztve ]

(#22635) vadászcsiga válasza (#22634) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Most már nagyon kíváncsi vagyok erre a BB-re.

(#22636) Totheground


Totheground
addikt

Ratinggel kapcsolatban. :DDD

[link]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#22637) válasza vadászcsiga (#22635) üzenetére



őstag

Hát még én! Ha meg lesz tuti csinálok egy 90 perces mozifilmet róla. :D Addig is gyűjtöm az infókat, kik fejlesztenek rá, mi várható ezen a területen, ha piacra kerül. Ja, most jut eszembe, a TomTom natív lesz rajta. :D
Érdekes, a WP Nokiákon nem fogott el ez a wow, pedig a hone screan itt is aktív csempékből áll.

(#22638) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Hi!

iTunes-ban hogyan tudnám megoldani azt, ha egy albumhoz állítok be (vagy kerestetek iTunes-szal covert), ezeket meg is tartsa? Mármint ha pl újrahúznám a wint és az iTunes-ba való zenéimet visszatenném, a coverek nem lennének ott alapból. Kipróbáltam, hogy kitörlök egy borítós albumot, és behúzom újra az iTunesba, és nincs borító. Ez orvosolható valahogyan?

Köszi!

(#22639) icecave válasza r3dsnake (#22638) üzenetére


icecave
nagyúr

Honnan rakod be a covert? Én mindig a megkeresem google-ban, majd lementem oda, ahol a zene van. iTunessal betaggelem a zenét, és beleégetem az adott képet. Utána már megjeleníti, ha törlöm, és visszarakom az albumot.

(#22640) korpicschess


korpicschess
veterán

iOS 5.1.1
04.11.08 BB
i4
függő.
Megoldható valahogy, a downgrade (jailbreakhez, na meg a satöbbihez)?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22641) icecave válasza korpicschess (#22640) üzenetére


icecave
nagyúr

Szerintem ne vegyél olyat, amit eleve "gányolgatni" kell,hogy tudd használni... Nem beszélve a frissítésekről, stb. Csak szívni fogsz vele.

(#22642) korpicschess válasza icecave (#22641) üzenetére


korpicschess
veterán

50k-ért azért nem olyan rossz. :DDD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22643) icecave válasza korpicschess (#22642) üzenetére


icecave
nagyúr

Te tudod, csak véleményt közöltem. Vedd meg, de idejönni sírni, ha valami para lesz vele tilos :D

(#22644) korpicschess válasza icecave (#22643) üzenetére


korpicschess
veterán

Skippelve, mert az ország másik végében van.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#22645) icecave válasza korpicschess (#22644) üzenetére


icecave
nagyúr

Ha belegondolsz, lehet jobb is... személes átvétel kell, mert épp tegnap ecsetelte egy ember,hogy járt egy i4-el, amit postán küldtek neki el...

(#22646) r3dsnake válasza icecave (#22639) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Megkerestetem az iTunes-szal. De ha manuálisan rakom be a covert, akkor sem változik semmi a zene mappában (nem kerül az albumhoz semmilyen kép.) Szóval ha újrahúznám a win-t, akkor megint lehetne egyesével mindegyiket. Erre nincs valami normálisabb megoldás?

korpicschess: merre van? :D

[ Szerkesztve ]

(#22647) Kommy válasza r3dsnake (#22646) üzenetére


Kommy
veterán

véletlenül nem másolja be neked az iTunes a saját könyvtárába a zenéket,mert akkor természetesen nem fogja megjegyezni az eredeti fájlokon, mert ekkor a másolatokon hajtja végre a módosításokat.

(#22648) r3dsnake válasza Kommy (#22647) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem. Az eredeti mappában marad minden. De ha úgy csinálom, hogy az iTunes mappába menjen a musics-on belül és onnan importálja magától, akkor sem kerül mellé semmilyen cover fájl, kipróbáltam.

De ha manuálisan teszek mellé pl egy folder.jpg-t, azt sem teszi be magától.

[ Szerkesztve ]

(#22649) Kommy válasza r3dsnake (#22648) üzenetére


Kommy
veterán

Soha nem fog neked berakni a fájlok mellé egy képfájlt. Beleégeti a fájlba a képet, mint ahogy az id3 tageket is

(#22650) r3dsnake válasza Kommy (#22649) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

De ha iTunes-szal szedetek le neki borítót, kitörlöm az adott albumot és visszahúzom ugyanonnan, megint nem lesz borítója.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.